برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درودی سرشار از شادی و نشاط در اولین روز هفته؛
دیروز به پیشنهاد آرش عزیز این چند تا رایحه رو کنار هم استفاده کردم و از ذوق و سلیقه و انتخابش خیلی لذت بردم: نرولی پورتوفینو؛دلارنتا؛گری وتیور و تغ هرمس. البته برخلاف توصیه ایشون که تغ رو کمتر می خواست در این جمع؛ از اونجا که تغ عزیز کرده ی من محسوب میشه؛ براش کم نگذاشتم و لذتشو بردم. بعدا کمی بلک ایکس اس هم زدم کنارشون که حلاصه؛ جمعشون جمع شد و اساسی روزمون ساخته شد.
آرش جان ممنون. برام جالبه وقتی می بینم یک استاد دانشگاه در رشته فنی مهندسی این قدر روان لطیفی داره.
امروز 15 روز بعد از زدن یک قطره خالص بلوآیس و آمواج گلد هر یک؛ به یک سمت یقه تیشرتم هنوز هر دو رو حس می کنم. بلوآیس یک نت رز محو داره اما آمواج گلد بوش قوی تره و البته اونم نت رز هستش در ترکیب با مشک گربه زباد که اونو شبیه پنکیک می کنه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
ممنون كه تست كردي
سه روزه كه رايحه اش روي لباسم هست و جالبه كه هنوز از فاصله ٢ متري چوب لباسي هم كه رد ميشم پخش بو داره
لطفا بعد از ٢٤ ساعت دوباره تست كن ببين تغييري تو رايحه حس مي كني يا نه

با ايكس اس هم تست ميكنم

اسانس باندراس مربوط به كدوم ادكلنش هست؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ممنون كه تست كردي
سه روزه كه رايحه اش روي لباسم هست و جالبه كه هنوز از فاصله ٢ متري چوب لباسي هم كه رد ميشم پخش بو داره
لطفا بعد از ٢٤ ساعت دوباره تست كن ببين تغييري تو رايحه حس مي كني يا نه
با ايكس اس هم تست ميكنم
اسانس باندراس مربوط به كدوم ادكلنش هست؟
من تجربه های دوستان رو غالبا تست می کنم مگر پیشنهادهای ترکیب عطرهایی که هیچ سنخیتی بینشون نمی بینم. باندراس سداکشن بلو هستش. البته دو سه تا سداکشن بلو داریم (کول و ...)
متاسفانه اون ترکیبی که تست کردم چون دیشب عطرهای دیگه ای هم بهش زدم الان کلا رایحه اش تو یک فضای دیگه است . باید دوباره تست کنم. فرمولش رو برای بچه ها بنویس اونا که دارن تست کنن.
ممنون

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
سلام. بله اونجا خونده بودم. خودم بوی اون ماده ی ممنوعه رو چون نمی شناسم متوجه نمیشم.

دوست عزیز @bigarasg نظر آرش جان کاملا در مورد عطر تک (بدون ترکیب) درسته. حالا اون ترکیبی که گفتم رو تست می کنم خبر میدم. امروز یک عطر wood دیدم هوش از سرم پرید! شبیه لالیک انسر نویر؛ کمی خنک. یعنی کلا خنک و تلخ. یک عطر سلطان هم دیدم که واقعا "سلطان" بود. شاهکار. دوستان همه می دونن که میونه ی من با عطر سلطان خوب نیست. ولی این نسخه عالی بود. متاسفانه هر دوی این ها هنوز بارش ترخیص نشده که بیارم براتون!
سلام
ممنون بابت نتیجه تست، الان هی وود های گریدش رو موجود دارین؟

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
راستی اینم لیست اولین سفارش منه
ترکیب بلک افغان و بلو آیس
س ... ک س ی من 212 مردانه
لالیک انسر نویر
کرید آونتوس
هی وود راکی مانتین
دانهیل آلفرد
توسکان لدر
تق هرمس
بلو شنل
وود راکی مانتین

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
ممنون بابت نتیجه تست، الان هی وود های گریدش رو موجود دارین؟
سلام؛
عطرهای جدید انشالله تو همین چند روزه لیستش اعلام میشه. اون هی وود متاسفانه هنوز نرسیده (همونی که آقا مهدی @Mahdispn تست کرد و عاشقش شد و بارها سراغش رو گرفته در پاتوق) و شخص وارد کننده اش مدام وعده ماه بعد رو میده! پست عطر فروشی و معضل عطر فروشهای دروغ گو رو خوندین؟ این ماجرا برای ایتالین سایپرس هم اتفاق افتاد. تو بانک رفتم منتظر شدم و با صاحب بار تماس گرفتم گفتم آقا چقدر بریزم به حساب؟ جواب نداد و ... آخرش فهمیدم نداشته. من فقط دنبال ایتالین سایپرس همون شرکت هستم؛ وگرنه عطر شرکتهای دیگه هست؛ نمیخوام بیارم. هر چقدر زمان جلوتر رفته من سخت گیر تر شدم نسبت به عطرهایی که میارم. جوری که برخی عطرها از برخی شرکتها به تدریج از لیست من حذف و یا جایگزین میشن. انشالله یک هی وود دیگه (کرم رنگشو؛ راکی مانتین ؛ نه) براتون میارم با کیفیت خیلی خوب در همین هفته.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
با درودی سرشار از شادی و نشاط در اولین روز هفته؛
دیروز به پیشنهاد آرش عزیز این چند تا رایحه رو کنار هم استفاده کردم و از ذوق و سلیقه و انتخابش خیلی لذت بردم: نرولی پورتوفینو؛دلارنتا؛گری وتیور و تغ هرمس. البته برخلاف توصیه ایشون که تغ رو کمتر می خواست در این جمع؛ از اونجا که تغ عزیز کرده ی من محسوب میشه؛ براش کم نگذاشتم و لذتشو بردم. بعدا کمی بلک ایکس اس هم زدم کنارشون که حلاصه؛ جمعشون جمع شد و اساسی روزمون ساخته شد.
آرش جان ممنون. برام جالبه وقتی می بینم یک استاد دانشگاه در رشته فنی مهندسی این قدر روان لطیفی داره.
امروز 15 روز بعد از زدن یک قطره خالص بلوآیس و آمواج گلد هر یک؛ به یک سمت یقه تیشرتم هنوز هر دو رو حس می کنم. بلوآیس یک نت رز محو داره اما آمواج گلد بوش قوی تره و البته اونم نت رز هستش در ترکیب با مشک گربه زباد که اونو شبیه پنکیک می کنه.
***★★****
باسلام خدمت دوستان هم انجمنی و عطرباز و آقارضا @دل آهنگ ، آقارضا بلک ایکس اس رسیده براتوون یا اینی که گفتید باقیمانده مصرف شخصی خودتوون بوده؟ چون قبلا اعلام کرده بودید موجودیش تموم شده

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
***★★****
باسلام خدمت دوستان هم انجمنی و عطرباز و آقارضا @دل آهنگ ، آقارضا بلک ایکس اس رسیده براتوون یا اینی که گفتید باقیمانده مصرف شخصی خودتوون بوده؟ چون قبلا اعلام کرده بودید موجودیش تموم شده
سلام بر شما؛
نه؛ این باقیمانده مصرف شخصی خودمه. تکلیف این اسانس هم در همین هفته روشن میشه. به سفارش دوم شما نمیرسه برادر!

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
سلام بر شما؛
نه؛ این باقیمانده مصرف شخصی خودمه. تکلیف این اسانس هم در همین هفته روشن میشه. به سفارش دوم شما نمیرسه برادر!
آقارضا @دل آهنگ ، انشاءالله که با بار جدیدی که تووی راه هست اکثر نیازمندیهای مجموعه دوستان اینجا تأمین بشه البته حق دارید وسواس در انتخاب ورژن داشته باشید واز هر نمایندگی و شرکتی ،کارسفارش ندهید ، چراکه لذت تک بودن در خوب بودن است و وقتی ورژنی اوون تأییدیه های فروشنده ای چون شما را نگیرد ، همان بی خیالش باشیم بهتر است. مثل همین هی وود ی که ازش راضی نبودید و دنبال. هی وودی هستید که کاربر آقا مهدی @Mahdispn , ازش خوب لذت برده. ماهم منتظریم تشکر

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من نظراتم رو تا اینجا اعلام می کنم .البته کمی زمان نیاز هست تا بیشتر با این عطرها باشم و کاملتر صحبت بشه.
پشن یک عطر شادی آور وبسیار خوب با موندگاری عالی و پخش بوی مناسب هستش . بنظر من بیشتر زنونه است ولی آقایون هم می تونند ازش استفاده کنند.
راستش از نرولی انتظار موندگاری زیاد نداشتم و همینطور هم بود . بوی شادابیه ولی می تونه با سایر عطرها ترکیب بشه و زیباتر بشه . حیف که نشده تا الان اصلش رو بو کنم.
بلو آیس خنک و تلخه تا حدی و موندگاریش کمتر از پشن هست .
سمپل ارجینال والنتینو به زودی به دستم می رسه . اسانس ترکیبی شما تا الان بوی چرمش باقیه که نت آخر اون هست . واقعا موندگاری بالایی داره و البته به نظر من برای فصول خنکتر بهتره .
ترکیب اینترلود و رفلکشن و بلوشنل خوب بود با موندگاری متوسط ولی من کرید اونتوس خنک تر شده کمی تلخ رو بیشتر پسندیدم . موندگاریش برای این نوع کار قابل قبول بود و البته که عطر سلیقه ای هستش
کرید اونتوس خنک تر شده کمی تلخ همین الان قابل ارائه هست.
به نظر من روی والنتینو باید بیشتر کار کنید . یعنی درصد هرکدوم باید تغییر کنه تا ترتیب نتها زیباتر بشه .

با سلام و تشکر؛
همون طور که میدونین غلظت اودکلنهای شما 60 درصد بود (پشن؛نرولی و بلو آیس). با سلیقه ی من هم آشنا هستین که برای خودم معمولا رقیق (رقیق تر از این) درست می کنم والا فقط کافیه یه کم به ترکیب اینترلود و رفلکشن و بلو شنل؛ اینترلود بیشتر اضافه کنم تا موندگاریش کلی افزایش پیدا کنه (یا فیکساتور کمتر بزنم). برای سری بعد سفارش تون می تونین در صورت تمایل غلیظ تر سفارش بدین (اسانس بیشتر و فیکساتور کمتر). جهت تست اول 60 درصد پیشنهاد من بود! دفعات بعد ؛ سلیقه و انتخاب شما!
در خصوص والنتینوی ساخت من(!) هم منتظر پیشنهادهای شما هستم. فردا بهرام رو هم می بینم به او هم نشون میدم ببینم نظرش چیه و احیانا پیشنهادی داره یا نه.
در مورد مواد اولیه؛ بنده هم با شرکتش آشنایی دارم انشالله امکانی فراهم بشه به اون بسته دسترسی پیدا کنم! فکر می کنم حکم یک گنج رو داره برای عطربازها!
آقارضا @دل آهنگ ، انشاءالله که با بار جدیدی که تووی راه هست اکثر نیازمندیهای مجموعه دوستان اینجا تأمین بشه البته حق دارید وسواس در انتخاب ورژن داشته باشید واز هر نمایندگی و شرکتی ،کارسفارش ندهید ، چراکه لذت تک بودن در خوب بودن است و وقتی ورژنی اوون تأییدیه های فروشنده ای چون شما را نگیرد ، همان بی خیالش باشیم بهتر است. مثل همین هی وود ی که ازش راضی نبودید و دنبال. هی وودی هستید که کاربر آقا مهدی @Mahdispn , ازش خوب لذت برده. ماهم منتظریم تشکر
راستش جناب مخدومی؛ امیدوارم کارم به وسواس نکشیده باشه! اما؛ همیشه سعیم اینه که با توجه به بازخوردی که از دوستان می گیرم؛ عطرها رو در صورت لزوم و البته در صورت امکان تغییر بدم. از برخی عطرها فقط محصول یک شرکت موجوده. یا باید قید اون کار رو زد؛ یا باید همون رو مصرف کرد. الان مثلا جناب سعادتمندی آمواج جوبیلیشن رو 18 تومن برای دو میلش پول داده که برای من مصرف یکی دو بار اسپری هستش. این جوبیلیشنی که با ایشون اون روز تست کردیم و خوشبختانه شباهت بسیار زیاد بود و ماندگاری هم بسیار بالاتر از اودکلن اورجینالش؛ فقط یک شرکت کار کرده روی این عطر.
من قبل تست اودکلن اورجینال از این شباهت بی خبر بودم. یا باید بی خیال آوردن جوبیلیشن میشدم یا می گفتم همینه که هست! و دومی رو گفتم!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
باندراس سداکشن بلو هستش. البته دو سه تا سداکشن بلو داریم (کول و ...)
تعداد بلوسد اکشن ها زیاد بود ولی تنها موردی که شباهتش به اسانس شما نزدیکه٬ اسپلش سد اکشن بود. اسانس شما با رایحه پرتقال و سیب مانند شروع میشه و اخر به اناناس خطم میشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تعداد بلوسد اکشن ها زیاد بود ولی تنها موردی که شباهتش به اسانس شما نزدیکه٬ اسپلش سد اکشن بود. اسانس شما با رایحه پرتقال و سیب مانند شروع میشه و اخر به اناناس خطم میشه
آرش؛ شوخی نکن؛ در نت ابتدایی به وضوح نعنا داره! خیلی هم قوی.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
آرش؛ شوخی نکن؛ در نت ابتدایی به وضوح نعنا داره! خیلی هم قوی.
برای پیدا کردن عطر اصلی٬ نعنا رو فاکتور گرفتم چون باندراس تقریبا تو همشون ازش استفاده کرده
تاکیدم روی تفاوت ها بود

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
چند وقت پیش در تاپیک بحث وزن و حجم بود. من عطر رو به وزن می فروشم با واحد گرم. یک ترازوی دیجیتال دارم که از یک گرم تا 7 کیلو رو توان وزن کردن داره. ظرف خالی رو میگذارم روی ترازو؛ وزنشو می بینم. بعد؛ اول وزن عطر خواسته شده رو می ریزم؛ سپس بقیه ظرف بر حسب نیاز یا درخواست مشتری؛ فیکساتور می ریزم.
تو این عکس شما دو وزن 50 گرم رو می بینین. (البته یک گرم زیادی از دستم در رفت ؛ نرولی آقای مخدومی شد 51 گرم!) حجمها رو مقایسه کنید خودتون. 51 گرم اسانس؛ جای کمتری رو اشغال کرده در پت. اما 50 گرم فیکساتور تقریبا لب به لب پره.
20150725_181124.jpg

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام هم انجمنی های عطرباز ، لحظات توون عطرآگین
درخواست سفارش دوم بنده به آقا رضا @دل آهنگ ،
تسترهای حدودا 2 گرمی از اسانسهایی که اعلام میکنم
دلارتنا ، رالف لورن ، ایفوریا ، پگاسوس ، بوگارت ، رفلکشن ، اینوکتوس ، گریداونتوس، آلفرددانهیل ،تق هرمس ، آمواج جوبلیش ، امواج اپیک ، فراری بلک ، امواج گلد
و تعداد 5 تستر کاغذی که عبارتنداز :
کوکوشانل ، شانل چنس ، بلو مجیک ، آزارو لجندکروم ، بلوشانل
سفارش اصلی
نرولی پورتوفینیو
گری وتیور
توسکان لدر
آکوا دی جیو
) وان میلیون اینتنس
) پشن
) بلو آیس.
خلاصه کلی به زحمت افتادند
★*******★********★**********★*********★*********★***********
14 عدد تستر دو گرم خالص از 14 اسانس گفته شده به اضافه 1 سمپل رایگان از آمواژ جوبلیشن ، البته در میان این 14 تستر کریدهیمالیا هم قرار دارد که قبلا اسمش رو دربالا نیاورده بودم ( پس شد 15 سمپل ). 5 عدد ظرف خالی 20 گرمی ، 5 عدد تستر کاغذی ،★★★ سفارشات اصلی هم که فقط یک موردش روگفتند آقارضا @دل آهنگ ، 51 گرم پورتوفینیو و .....

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
چقدر دوست داشتم الان تو پت 50 گرم اونتوس داشتم!
آقا مهدی @Mahdispn ، سلام آقا بگذاربرسه سمپلش ،اگررسیدم به اوونی که راضیم میکنه بعدا سفارش میدم
یه مطلب آقامهدی @Mahdispn , من تووی مدت زیادی که بامقوله عطر درگیرم یک ارتباط عمیقی با کرید اونتوس برقرارکردم که بماند شاهکاریه برای خودش ، انگار طراح اینکار عاطفی چیده نت هاش رو کنارهم ....

Last edited:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
برای مغازه چه اسپری پیشنهاد میکنید موندگاریش بالا باشه

Sent from my SM-E500H using Tapatalk

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
ببخشیدا
اما آقای دل آهنگ کاملن مشخصه که شما دارید با چند تا نام کاربری فعالیت میکنید
چطور کاربری که 3 تا پشت داره خرید دومش از شما هست ؟

طرز نوشته هاتون کاملن تبلیغاتی هست . نام کاربری دیگری که ساختید میاید میگید که بسته رسید سفارش دومم خیلی بود

کاش الان 50 گرم فلان داشتم

نقد میکنید با نام کاربری دیگه

بنظرم خیلی ضایع دارید پست میگذارید

با نامهای خدومی و آرش و قلندر و ... . به نظر من خیلی از کاربران متوجه این امر شده اند

بالا