برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

rayehehadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
متاسفانه هیچ عکسی ندارم.فکر میکردم راحت پیداش کنم.حتی با سرچ توی نت هم چیزی پیدا نکردم.بوش واقعا محشر بود.پشن تا حد بسیار زیادی شباهت به اون داره.
راستی آقای هادی از دلیشس چه خبر؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
تفریبا مثل همیشه خودم ساعت 8 رفتم از پست بسته رو تحویل گرفتم
جعبه بسته پستی بوی پن کیک تام فورد نویر میداد ولی وقتی بازش کردم تبدیل شد به بوی اسانس گل محمدی (دو نوع اسانس ازش هست یکی سفیده که تقریبا لایته و دومی مشکی هست و غلیظ تره یه جوری که از غلظت زیاد بوش به تلخی میزنه من عاشق رایحه دومی هستم ولی بیش از 10 ساله که اسانس اش رو ندیدم). رایحه بخاطر این بود که یکی از پت ها نشت داده بود (خیلی کم و در حد اینکه اطراف رو چرب کنه) ولی نمی دونم مربوط به کدوم هست. رضا بنظرت این رایحه ماله کدومه؟ هرچی هست من رو مست کرده (بنظر میاد رفلکشن نشتی داشته)
من خودم همون جور که قبلا نوشتم تو پاتوق؛ چون خیلی فلفل می خورم ؛ استانه فهم تندی برام در غذا و عطر با بقیه متفاوته. یعنی باید خیلی خیلی تند باشه تا بفهمم که تنده! وگرنه متوجه فلفل نمیشم.
پس باید سر فرصت با هم کل فلفل خوری بزاریم.
اینجا یه نوع فلفل وارداتی هست که تو سه گرید تو فروشگاه ها می فروشند. تند ترین نوعش رنگش سبزه و اصلا نمیشه بیشتر از چند فطره اش رو با یه وعده غذایی خورد. اسم مارکش امازون هست و ساخت کلمبیا است. فکر نکنم ازش تهران باشه اگه پیدا نکردی یکیش رو برات میارم.
بدی که فلفل داره اینه مقداری اش از راه پوست دفع میشه و بشدت روی ترکیب شیمیایی پوست تاثیر میزاره و رایحه عطر رو تغییر میده.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
تفریبا مثل همیشه خودم ساعت 8 رفتم از پست بسته رو تحویل گرفتم
جعبه بسته پستی بوی پن کیک تام فورد نویر میداد ولی وقتی بازش کردم تبدیل شد به بوی اسانس گل محمدی (دو نوع اسانس ازش هست یکی سفیده که تقریبا لایته و دومی مشکی هست و غلیظ تره یه جوری که از غلظت زیاد بوش به تلخی میزنه من عاشق رایحه دومی هستم ولی بیش از 10 ساله که اسانس اش رو ندیدم). رایحه بخاطر این بود که یکی از پت ها نشت داده بود (خیلی کم و در حد اینکه اطراف رو چرب کنه) ولی نمی دونم مربوط به کدوم هست. رضا بنظرت این رایحه ماله کدومه؟ هرچی هست من رو مست کرده (بنظر میاد رفلکشن نشتی داشته)

پس باید سر فرصت با هم کل فلفل خوری بزاریم.
اینجا یه نوع فلفل وارداتی هست که تو سه گرید تو فروشگاه ها می فروشند. تند ترین نوعش رنگش سبزه و اصلا نمیشه بیشتر از چند فطره اش رو با یه وعده غذایی خورد. اسم مارکش امازون هست و ساخت کلمبیا است. فکر نکنم ازش تهران باشه اگه پیدا نکردی یکیش رو برات میارم.
بدی که فلفل داره اینه مقداری اش از راه پوست دفع میشه و بشدت روی ترکیب شیمیایی پوست تاثیر میزاره و رایحه عطر رو تغییر میده.

درود بر دوستان عطرباز؛
آقا آرش با این توصیفاتی که میفرمایین و اگر "آمواج گلد" جزو سفارشتون باشه، چشم بسته میگم این بو برای آمواج گلده. چون نت رز خیلی قوی همراه با مشک زباد داره.:)

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اسپایس بمب تو نت اولیه و اسپایسی اش شبیه ادکلن اش هست ، تنباکو هم داره ولی نت چرمش بر همه شون غالب هست چیزی که در ادکلن اش خیلی خفیف هست. بنظر سازنده این اسانس می تونست مدیریت بهتری توی بالانس نوت هابخرج بده. شاید هم از عمد این کار رو کرده.
ایتالین هم حوبه. از رایحه وتیوری که توش هست خوشم اومد. بنظرم نسبت به وتیور تام فورد وتیور، پخته تر و تو کار خوش فرم ترشده.
هی وود به خوبی چندتا کاری که ازش داشتم نیست. وقتی از نزدیک بوش می کنی رایحه هایی که توش بکار رفته کیفیت خوبی ندارند ولی از دور که بوش کنی شبیه هی وود است. بوی چوبش یه مقدار بوی سوختگی داره ولی هی وود یا اینتنس بوی چوب تازه اره شده رو دارند و فرش تر هستند (بوی اینتنس مثل وقتیه که یه شاخه تر از درخت رو اره می کنی و به مرور که اره داغ میشه بوی چوب بلند میشه). یه سری از نت های هی وود رو یا نداره یا خیلی ضعیف هستند.
ال هوم شبیه هیچ عطری که تا الان دیدم نیست. برای من یه کار جدید حساب میشه (زیاد دنبال کارهای شیرین نیستم). گرمی دانه های تونکا مشخصه ولی بوی بادام رو ندارم حداقل هیچ شباهتی به اون بادامی که توی پگاسوس وجود داره نیست. هنوز ارتباطی باهاش برقرار نکردم، گرمی و شیرینی زیادی ازش می گیرم

درود بر دوستان عطرباز؛
آقا آرش با این توصیفاتی که میفرمایین و اگر "آمواج گلد" جزو سفارشتون باشه، چشم بسته میگم این بو برای آمواج گلده. چون نت رز خیلی قوی همراه با مشک زباد داره.:)
درسته از همین هست
منو برد به 15-20 سال پیش. پدرم یه عطر رز یا همون گل محمدی داشت که فکر کنم ساخت یه شرکت عربی بود شیشه ضخیمی داشت و مایع داخلش مشکی بود.(فکر کنم کهربا هم داشت) خیلی از بوی رزش خوشم می اومد مثل همین امواج یه رگ تلخی (بخاطر علظت اش) تو رزش بود.
اولین عطری که تو عمرم هوس کردم بخورم همون بود. تا حدودی هم شبیه تی رز هست ولی تی رز خیلی لایت تره

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آرش؛ کلی خندیدم وقتی کلمه در سه گرید رو خوندم! الان مطمئنم بهرام هم با خوندن این پست من حتما خنده اش می گیره!
در مورد فلفل؛ به نکته مهمی اشاره کردی. پیاز و سیر هم بوی پوست رو تغییر میدن.
آقا؛ من همین الان در کل فلفل خوری تسلیم. شما در جنوب ایران؛ مسلمه که فلفل خوری تون سنگین تره!
پخش و موندگاری این ورژن هی وود در مقایسه با نسخه های دیگه ای که دیدی چطوره؟
بالاخره تلخی بادوم ال هوم گرلن رو گرفتی یا هنوز برات دونه تونکا مطرحه؟
بوی مشک گربه زباد (یا همون پن کیک تام فورد نویر) از کدوم عطرت بود؟ لیست سفارش هشتمت رو حضور ذهن ندارم الان. ولی نویر توش نبود. احتمالا اینم از همون آمواج گلد میاد.

بهرام یادته نوشتی اصلا متوجه مشک این گربهه در گلد نمیشی؟ الان آرش در نت اول اسانس خالص حسش کرده.
آرش فکر کنم کل فیکساتوری که تهیه کردی رو باید بابت رقیق کردن اسپایس و گلد بگذاری. خیلی خیلی جای رقیق شدن دارن. منتظر گزارشهای تکمیلیت از تست عطرهای جدیدت هستیم.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
قا؛ من همین الان در کل فلفل خوری تسلیم. شما در جنوب ایران؛ مسلمه که فلفل خوری تون سنگین تره!
ما کوچیک شما هستیم
اگه گذرت آبادان افتاد یه رستوران داره که ماله هندی-پاکستانی هاست فکر کنم اسمش هم همینه حتما یه سر برو
الاخره تلخی بادوم ال هوم گرلن رو گرفتی یا هنوز برات دونه تونکا مطرحه؟
تو چقدر لایت اش می کنی؟
من فعلا همه رو ۲۰ درصد لایت کردم
فکر کنم، برای اسپایس همین کافی باشه

رش فکر کنم کل فیکساتوری که تهیه کردی رو باید بابت رقیق کردن اسپایس و گلد بگذاری. خیلی خیلی جای رقیق شدن دارن.
گلد ازش مشخصه سری قبل هم جوبیلیشن همین طور بود

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سلام.
در رابطه با تست هی وود بلافاصله بعد از اسپری و تقریبا تو نت اولش ب شامه من رایحه خنک خیار حس میشه یه چیزی تو مایه های اسانس کول واتر که یه زمانی مصرف میکردم و منو یاد اون انداخت و شک کردم ک ایا واقعا این نت از هیی وودهست? چون تا حالا ادکلنش رو تست نکردم.. اما یه خورده ک بهش فرصت بدید یه رایحه خوشبو و همه پسند و نسبتا تلخ تو نت میانی و تقریبا تا پایان ظاهر میشه ک وقتی عمیق تنفسش کنید شمارو میبره ب یه جای پر از دارودرخت خیس خورده.. مادامی ک رایحه رو لباسم بود خیلی ها ازم اسمشو پرسیدن ک چه ادکلنی زدی ( به عقیده دیگران اصلا بصورت اسانس و یا عطر نشون داده نشد و همه اونو ادکلن تصور کردن شاید چون رایحش لایت و ملایم و بیشتر ادکلنی هست )..
من کلا با روایح تلخ و چوبی خیلی خوب ارتباط برقرار میکنم و دوسشون دارم هیی وود هم برام ی سوپرایز دلنشین بود از اقا رضا ممنونم.
اما خب همونجور ک بارها تو پاتوق گفته شده روایح چوبی از نظر ماندگاری و پخش در حد خیلی قوی نیستن اما با دو پاف اسپری تقریبا تا یکی دوساعتی پخش نسبتا متوسط خوبی داره از نظر موندگاری هم فک کنم پنج شیش ساعتی رو لباستون بمونه . البته بستگی به تعداد اسپری داره. اگر رایحه کمی قویتر بود دیگه جایی برای انتقاد نمیزاشت.. البته با نظر دوستمون موافقم ک رایحه چوبش زیاد فرش و تازه نیست اما بازم قابل قبوله.
یا علی

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
آرش؛ کلی خندیدم وقتی کلمه در سه گرید رو خوندم! الان مطمئنم بهرام هم با خوندن این پست من حتما خنده اش می گیره!
در مورد فلفل؛ به نکته مهمی اشاره کردی. پیاز و سیر هم بوی پوست رو تغییر میدن.
آقا؛ من همین الان در کل فلفل خوری تسلیم. شما در جنوب ایران؛ مسلمه که فلفل خوری تون سنگین تره!
پخش و موندگاری این ورژن هی وود در مقایسه با نسخه های دیگه ای که دیدی چطوره؟
بالاخره تلخی بادوم ال هوم گرلن رو گرفتی یا هنوز برات دونه تونکا مطرحه؟
بوی مشک گربه زباد (یا همون پن کیک تام فورد نویر) از کدوم عطرت بود؟ لیست سفارش هشتمت رو حضور ذهن ندارم الان. ولی نویر توش نبود. احتمالا اینم از همون آمواج گلد میاد.

بهرام یادته نوشتی اصلا متوجه مشک این گربهه در گلد نمیشی؟ الان آرش در نت اول اسانس خالص حسش کرده.
آرش فکر کنم کل فیکساتوری که تهیه کردی رو باید بابت رقیق کردن اسپایس و گلد بگذاری. خیلی خیلی جای رقیق شدن دارن. منتظر گزارشهای تکمیلیت از تست عطرهای جدیدت هستیم.
درود بر دوستان عطرباز؛
رضا باورت نمیشه، من صبح که پیام آقا آرش رو خوندم، و رسیدم به سه گرید گفتم الان رضا بیاد بخونه کلی میخنده! :) من که کلی خندیدم.
در مورد آمواج هم تا پنکیک و گل محمدی رو خوندم بلافاصله گفتم که شک نکن بوی آمواج گلده. بوی مشک زباد حداقل چند روز بعد از اسپری خودشو نشون میده. اونم به شرط رقیق کردن. الان بعد از 18 روز اون جانمازی که روش گلد رو اسپری کرده بودم با غلظت %25، مشک زباد در کنار رز لطیف داره خودشو نشون میده. پیشنهادم اینه بالای %50 درصد غلظت اصلا استفاده نشه، چون پخش و موندگاری وحشتناکی داره و نتهاش رو به خوبی نشون نمیده!

امروز "هی وود" رو تست کردم، با نظر دوستان موافقم. راستش در مقابل بقیه عطرهام حرفی برای گفتن نداره. من قبلا اودکلن "راکی مانتن" رو تست کرده بودم و خیلی رایحه بهتری داشت. در کل اینم خوبه ولی شفافیتی که انتظار داشتم رو برآورده نکرد.

راستی یه سوال هم داشتم، آقا آرش شما در اسپایس، نت فلفل رو چقدر حس میکنی؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر دوستان عطرباز؛
رضا باورت نمیشه، من صبح که پیام آقا آرش رو خوندم، و رسیدم به سه گرید گفتم الان رضا بیاد بخونه کلی میخنده! من که کلی خندیدم. :)
خب ؛ پس حدسم درست بود...!
امروز "هی وود" رو تست کردم، با نظر دوستان موافقم. راستش در مقابل بقیه عطرهام حرفی برای گفتن نداره. من قبلا اودکلن "راکی مانتن" رو تست کرده بودم و خیلی رایحه بهتری داشت. در کل اینم خوبه ولی شفافیتی که انتظار داشتم رو برآورده نکرد.
هی وود به خوبی چندتا کاری که ازش داشتم نیست. وقتی از نزدیک بوش می کنی رایحه هایی که توش بکار رفته کیفیت خوبی ندارند ولی از دور که بوش کنی شبیه هی وود است. بوی چوبش یه مقدار بوی سوختگی داره ولی هی وود یا اینتنس بوی چوب تازه اره شده رو دارند و فرش تر هستند (بوی اینتنس مثل وقتیه که یه شاخه تر از درخت رو اره می کنی و به مرور که اره داغ میشه بوی چوب بلند میشه). یه سری از نت های هی وود رو یا نداره یا خیلی ضعیف هستند.

سلام.
در رابطه با تست هی وود بلافاصله بعد از اسپری و تقریبا تو نت اولش ب شامه من رایحه خنک خیار حس میشه ... یه خورده ک بهش فرصت بدید یه رایحه خوشبو و همه پسند و نسبتا تلخ تو نت میانی و تقریبا تا پایان ظاهر میشه ک وقتی عمیق تنفسش کنید شمارو میبره ب یه جای پر از دارودرخت خیس خورده.. مادامی ک رایحه رو لباسم بود خیلی ها ازم اسمشو پرسیدن ک چه ادکلنی زدی ( به عقیده دیگران اصلا بصورت اسانس و یا عطر نشون داده نشد و همه اونو ادکلن تصور کردن شاید چون رایحش لایت و ملایم و بیشتر ادکلنی هست )..
من کلا با روایح تلخ و چوبی خیلی خوب ارتباط برقرار میکنم و دوسشون دارم هی وود هم برام ی سورپرایز دلنشین بود
از اقا رضا ممنونم.
Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk
این هی وود؛ دیسکوارد 2 کرم رنگ بود. راکی مانتنی که مهدی
@Mahdispn
ذنبالش بود و تست کرده بود نیست. من شخصا بوی خنک و تلخ رو خیلی دوست دارم و میدونم که این تیپ روایح چه به لحاظ پخش چه به لحاظ موندگاری هیچ وقت به گرد پای اینترلود و گلد و ... نمی رسن.

پی نوشت:
آرش جان؛ شما عزیز دل همه اهالی پاتوقی. بی تعارف.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اول از همه باید اشاره کنم رضا جان همیشه نهایت دقت، وسواس و ذوق رو در بسته بندی و اماده کردن سفارش ها انجام میدن. وقتی هم حضوری میرم سفارش رو تحویل می گیرم از نحوه حمل عطر ها تو خیابان و تا مراقبت ها در بسته بندی در چمدون و هنگام پرواز رو بهم یاداوری می کنند. تنها کسی هستند که بعد از پست بسته کار رو تمام شده نمی دونند و تا رسیدن به دست خریدار کار رو دونبال می کنند. بخاطر همین وقتی تو پست های قبلی به نشت ناچیز یکی از پت ها اشاره کردم برای ایشون خیلی سنگین بود. ولی ادم هرچقدر هم دقت کنه باز اتقاق پیش میاد.
صبح یه اشتباه کردم 30 درصد عود وود رو لایت کردم تقریبا میشه گفت کشتمش. با این اسم سنگینی که داره ولی خیلی نازک نارنجی هست
الان بعد از 12 ساعت دوباره رفتم سراغ لباسی که گرلن داشت. هنوز با قدرت پخش کنندگی داره. هنوز هم بوی تونکا غالب هست و بوی بادام خفیف. شاید توقع من ازش زیاده. الان تا 50 درصد لایت اش کردم ببینم چیزی دیگه ای ازش در میاد یا نه
فکر کنم اون رایحه گلی که رضا میگه تو اسپایس بمب هست از لمی باشه. رایحه گلی شیرین هست و خیلی قشنگ بین چرم و تنباکو قرار گرفته. توی ادکلن اش هم هست. اسپایس خالص رو هم دوست دارم و اصلا اذیتم نمی کنه.

آقا آرش شما در اسپایس، نت فلفل رو چقدر حس میکنی؟
یه نت فلفلی خفیف دقایق اولش هست. البته تو اسانس خالص بهتر میشه متوجه اش شد ولی به اندازه ادکلن اش نیست

این هی وود؛ دیسکوارد 2 کرم رنگ بود. راکی مانتنی که مهدی
هم گرلن؛هم هی وود هم عود وود هم سایپرس هر 4تا سوئیسین
کامل قبول دارم که این چهار کار تو اسانس ها یه سرو گردن بالاتر از بقیه هستند و مشخصه که بقیه شرکت ها حتی نتونستن طرف این نوع کارها برن. ولی بنظرم هنوز جای کار دارن
شاید هم واقعا شرکت های سویسی از عمد و بخاطر مسایل کپی رایت و حقوقی یه مقدار رایحه رو تغییر میدن و نت ها رو بالا پایین می کنند چون بین بقیه شرکت ها و کشورهای دیگه قانون مند تر هستند
من هی وود ارجینال رو تست کردم و هنوز سمپل اینتنس رو دارم هی وود ریو هم هست ولی این اسانس هنوز جای کار داره. کامل قبول دارم که این بهترین کاری هست که دست شماست ولی قبول کن خودت توقع بچه های اینجا رو بالا بردی.

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام واحترام به دوستان عاشق رایحه
بسیار دیده شده که از پخش و ماندگاری رایحه های دودی و درختی ، دراکثرانجمنها اعلام نارضایتی شده
بنده در یکسری تست به این نتیجه رسیدم که ترکیب رایحه های دودی درختی با رایحه های چرم دار ، ماندگاری را دراین کارها افزایش میدهد
امادرزمینه پخش ،رایحه های دودی مثل هی وود ، چاره ای جز لایت کردن با ادکلن ساز یا همان فیکساتور ندارند وبااینکار نهایت پخش در کارهای دودی 3 ساعت است و نه بیشتر
حالا در زمینه ترکیب رایحه های دودی با رایحه های چرم دار باید نکته ای رو عرض کنم و آنهم دقت درانتخاب رایحه های چرم دار خلوت در نت ها هست یعنی رایحه چرمی انتخاب شده باید در ترکیبات شلوغ نباشد و مهمتر از آن اینکه رایحه چرمی نباید خنک باشد بلکه گرم انتخاب شود
بسته به رایحه دودی که غالبا تلخ هستند باید متضاد آن یعنی رایحه چرمی شرین استفاده کرد که تعداد این روایح چرمی شیرین محدود و یا در دسترس نیستند
دراینصورت چاره ای نمی ماند بجز استفاده از رایحه چرمی گرم و تلخ یا گرم وتند یا گرم و معتدل
برای اینکه درصدخطا در ترکیب پایین بیاید ،پیشنهاد میشود بدون فیکساتور و بصورت خالص ،روی قسمت نبض دار مچ دست بصورت رولی از هر دو اسانس دودی و چرمی ،بمقدار مساوی روی هم و یا در موازات هم درقسمت مچ دست ،مالیده شوند حداقل 25 دقیقه زمان لازم است تا نتیجه این ترکیب دوگانه بصورت کلی مشخص شود

™LEO

Registered User
لایک‌ها
81
سفارش نخست:
سلام
من چند روز پیش که این تاپیک رو دیدم و نظرات و پست هارو خوندم،خیلی برام جالب بنظر رسید.
من عادت دارم ک ادکلن استفاده کنم اما این تاپیک باعث شد من سنت شکنی کنم و این بار از عطر های آقا رضا استفاده کنم
من به عنوان کسی ک خیلی شناخت رو این مسئله ندارم،از آقا رضا مشورت گرفتم و ایشون با صبر و حوصله جواب تک تک سوالات من رو داد و منو روشن کرد و درنهایت تصمیمم رو گرفتم
من برای سفارش اول از ایشون عطر های اینترلود و گری وتیور رو گرفتم و ایشالله فردا ک برسه،میخوام ببینم انتخابم درست بوده یا نه ،البته از الان مطمئنم انتخاب و اعتمادم به ایشون درست بوده
در پست بعدی،بعد از اینکه عطر رو دریافت کردم و تست کردم،نظرم رو اعلام میکنم

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
درترکیب رایحه های دودی با چرمی
بنده یک نسخه آرتیسان بلک رو با یک نسخه هی وود تست کردم
نسخه آرتیسان بلک موجودنزد بنده چرم ضعیف شده ای دارد ونهایت چهارترکیب در اسانسش موجود است وشلوغ نیست
و نسخه هی وود هم از نوع هی وود قهوه ای است
در روی مچ تست کردم و نتیجه خوب شد
نت ابتدایی بعداز نیم ساعت هی وودی شد که مورد پسندخودم است هم دود و هم چرم باهمدیگر یک کار لوکس معتدل و نیمه اسپرت ساختندالان هم دود رابوضوح شامه ام دارد و هم چرم رو ، ماندگاری خوب ارزیابی شد ومقدارترکیب هم ،ترکیب سه سانت هی وود بر سه سانت آرتیسان بلک بصورت مساوی روی هم بود
حالا برای پخش نهایت 20 درصد لایتش میکنم
( پس ازهرکدام بمقدار مساوی ترکیب میکنم و20 درصد به این ترکیب فیکساتور اضافه میکنم نه بیشتر. )

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هم چنان عطرهای جدید پاتوق برای پاییز و زمستون امسال دارن تدارک دیده میشن (از تام فورد عود وود و ال هوم ایدل گرلن تا اسپایس بمب و حتی ایتالین سایپرس - با این که خنکه -). نظرتون در مورد این عطرها چیه:
nd.18371.jpg

nd.25324.jpg

nd.12602.jpg

اینا کارهای جدیدیه که به زودی تست می کنم و خبر میدم که کدوم شون میاد تو لیست عطرهای پاتوق.
آرش جان شما راست میگی. من خودم توقع دوستان رو بردم بالا و توقع خودم هم افزایش یافته و نه تنها ناراحت نیستم از این موضوع؛ بلکه بسیار هم خرسندم.
نکته ی مهمی که وجود داره در پاتوق اینه که اعضا؛ سرنوشت اسانسها رو رقم می زنن. کدوم اسانس بمونه و کدوم اسانس باید جایگزین بشه (در صورت وجود جایگزین) . تعاملی که صورت می گیره و تبادل نظر بین اعضا؛ حتی مواقعی که اختلاف نظرهای جدی پیش میاد در مورد یک اسانس؛ وجه تمایز اینجاست با هر تاپیک دیگه.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
من از "هی وود" آقا رضا بوی دود حس نمیکنم، یه بویی شبیه بوی مبل فروشی ها و مغازه هایی که لوازم چوبی مثل کمد و تخت میفروشند رو حس میکنم. آقا آرش و دوستان دیگه که هی وود آقا رضا رو تست کردن بوی دود حس میکنن؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
پیشنهاد میشود بدون فیکساتور و بصورت خالص ،روی قسمت نبض دار مچ دست بصورت رولی از هر دو اسانس دودی و چرمی ،بمقدار مساوی روی هم و یا در موازات هم درقسمت مچ دست ،مالیده شوند حداقل 25 دقیقه زمان لازم است تا نتیجه این ترکیب دوگانه بصورت کلی مشخص شود
بنده حدود نیم ساعت پیش که پست گذاشتین؛ نسخه ی شما رو اجرا کردم با هی وود کرم رنگ دیسکوارد 2 و توسکان لدر .
آقا آفرین بر شما!
البته کنار هم زدم؛ نه روی هم؛ بوی هی وود را هم کمی بیشتر خواستم و بیشتر زدم و واقعا ترکیب این دو خواستنی است.
سپاس منو بپذیرین.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من از "هی وود" آقا رضا بوی دود حس نمیکنم، یه بویی شبیه بوی مبل فروشی ها و مغازه هایی که لوازم چوبی مثل کمد و تخت میفروشند رو حس میکنم. آقا آرش و دوستان دیگه که هی وود آقا رضا رو تست کردن بوی دود حس میکنن؟
هی وود و جان وارواتوس جناب مخدومی نسخه ای که من دارم نیست. جان وارواتوسی که دست منه؛ همون طور که لینک و عکسش رو گذاشتم در پاتوق نسخه ی قهوه ای رنگشه که با جان وارواتوس مشکی رنگ کاملا متفاوته. برای من مهم ترین نتش دانه تونکاست همون طور که ذکر شده بود. فاقد هر گونه چرم.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
توی هی وود اصلی نت دودی خیلی ضعیفه و قویترینش توی راکی هست که تو رتبه 4 نت ها قرار داره من راکی نداشتم ولی تو بقیه شون هم تا الان متوجه اش نشدم ولی همونطور که اشاره کردم تو اسانس رضا موجوده. از نزدیک که بوش می کنم خیلی کم شبیه لالیک انسر بنظر میاد
بوی چوبش یه مقدار بوی سوختگی داره

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ ، پشن ترکیبی جدید رو نسبتش رو چند به چند گرفتید و دقیقا چگونه ارزیابی میکنید نسبت به پشن قبلی؟

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
توی هی وود اصلی نت دودی خیلی ضعیفه و قویترینش توی راکی هست که تو رتبه 4 نت ها قرار داره من راکی نداشتم ولی تو بقیه شون هم تا الان متوجه اش نشدم ولی همونطور که اشاره کردم تو اسانس رضا موجوده. از نزدیک که بوش می کنم خیلی کم شبیه لالیک انسر بنظر میاد

لالیک، منظورتون اسانسش هست یا اودکلنش؟
من اسانس لالیک رو تا حالا تست نکردم ولی اودکلنش رو چند وقتی خودم استفاده میکردم و نت دودی خیلی به وضوح در اون وجود داشت. به طوریکه بعد از یک روز هم که پیراهنم رو بو میکردم به وضوح نت دودی قابل استشمام بود. اما من نت دودی رو در اسانس هی وود حس نمیکنم و شاید اینقدر ضعیفه که من به وضوح حس نمیکنم.

بالا