برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام مجدد
من که برای تهیه این سفارش خیلی مزاحمشون شدم دائما لیست اضافه میشد بخصوص امروز ایوسن لورن اسپورت و گری وتیور

من دیگه روم نمیشه اضافه کنم شما سفارش ما رو به آقا رضا بفرمایید به مجموعه کاپیتان بلک زرد رو اضافه کنن
هی گفتم چرا 29 تا شده 30 تا نشد پس علتش این بوده :دی
نگران نباش آقا شهرام، من خودم هم اینطوریم. در لحظه آخر همیشه چندتا عطر اضافه میکنم. انصافا رضاجان هم جزو معدود فروشنده هاییه که با حوصله جواب میده و همیشه رضایت خریدار از همه چیز براش مهمتره. (البته من که ایشون رو فروشنده نمیدونم و همیشه به عنوان یه دوست روی ایشون حساب کردم و بهش زحمت دادم.)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب همگی عطربازان مقیم پاتوق خوش!
سفارش سوم:
1 نرولی پورتوفینو 40 گرم
2 پگاسوس 50 گرم
3 توسکان لدر 50 گرم
4 الور هوم اسپورت 50 گرم
5 تام فورد گری وتیور 50 گرم
6 ایوسن لورن اسپورت 50 گرم
7 الور هوم ادیشن بلانچ 50 گرم
8 عوود وود
9 توباکووانیل
10 تام فورد نویر
11 اسپایس بمب
12 کرید امپریال
13 کرید گرین آیریش تویید
14 مون بلان
15 بلو مجیک
16 پورش دیزاین
17 دانهیل آلفرد بی جنتل
18 رالف لورن
19 هرود مارلی
20 آزارو الکسیر :دی
21 اگزریوس جیوانچی
22 اسپرینگ
23 وان میلیون
24 آزارو کروم
25 پلو بلو
26 بی دلیشس
27 یک ترکیب پیشنهادی
28 هوگو رد
29 تافی چاکلت

درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
آقا شهرام توصیه میکنم "کاپتان بلک زرد" رو هم تست کنی. احتمال زیاد مورد پسند واقع میشه. مخصوصا که ماندگاری و پخش عالی در عین رایحه خیلی خوب داره.

هی گفتم چرا 29 تا شده 30 تا نشد پس علتش این بوده :دی
راست میگن تا 30 نشه بازی نشه!

امروز عزیز بزرگواری با مهربانی بسیار برام پ خ داد:

آقا رضا افتخار میدید برای فروشگاه و وبلاگ شما سایتی رو طراحی کنم ؟
تمام امکانات ذیل به صورت 100 درصد رایگان بدون هیچگونه هزینه ای برای شما انجام خواهد شد :
1 ) یکسال هاست
2)طراحی سایت
3)طراحی فروشگاه با قابلیت درگاه پرداخت آنلاین
4) یکسال پشتیبانی

رفقا میدونین که پاتوق ما؛ علیرغم حسادت و دشمنی و پرت و پلای بسیار که پشت سرمون گفته میشه؛ در موارد متعددی رتبه یک جستجوی گوگل است؟
معتبرترین فروشگاه اینترنتی عطر ایران

معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر ایران

محبوبترین فروشگاه اینترنتی عطر ایران

مطرح ترین فروشگاه اینترنتی عطر ایران

بهترین فروشگاه اینترنتی عطر ایران

این موفقیت برای تک تک اعضای پاتوقه؛ نه فقط برای میزبان دوستان که بنده باشم.
غمناک نباید بود از طعن حسود ای دل/ شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد

Last edited:

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128

تمام امکانات ذیل به صورت 100 درصد رایگان بدون هیچگونه هزینه ای برای شما انجام خواهد شد :
1 ) یکسال هاست
2)طراحی سایت
4) یکسال پشتیبانی

رفقا میدونین که پاتوق ما؛ علیرغم حسادت و دشمنی و پرت و پلای بسیار که پشت سرمون گفته شه؛ در موارد متعددی رتبه یک جستجوی گوگل است؟

در راستای گفته های شما، منم بیتی از حافظ رو نقل میکنم:

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485

1 ) یکسال هاست
2)طراحی سایت
4) یکسال پشتیبانی

رفقا میدونین که پاتوق ما؛ علیرغم حسادت و دشمنی و پرت و پلای بسیار که پشت سرمون گفته شه؛ در موارد متعددی رتبه یک جستجوی گوگل است؟

آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار سلام برشما و هم انجمنی های عزیزم
آقا لطفا روی این پیشنهاد فکر کنید
واقعا عالی میشه
دیگه کار ها رو راحت میشه دید و انتخاب کرد
من که به شدت موافقم
لطفا رضایت بدهید به اینکار

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
نگران نباش آقا شهرام، من خودم هم اینطوریم. در لحظه آخر همیشه چندتا عطر اضافه میکنم. انصافا رضاجان هم جزو معدود فروشنده هاییه که با حوصله جواب میده و همیشه رضایت خریدار از همه چیز براش مهمتره. (البته من که ایشون رو فروشنده نمیدونم و همیشه به عنوان یه دوست روی ایشون حساب کردم و بهش زحمت دادم.)
سلام مجدد

بله قطعا همینطوره که میفرمایید

کسی ایوسن لورن و گری وتیور رو اسپری همزمان نکرد؟

تازه برای سفارش بعدی از الان تو ذهنم دارم قهوه رو مرور میکنم

امروز سراغ ادکلن هوگو باس باتل رفتم دلم براش تنگ شده بود
فیدبک هم عالی

دو تا 200 میل

ولی بنظر منم با افزودن اسانسهایی که ادکلن گرون قیمتی دارن و نمیشه خریدشون بیشتر موافقم
شایدم اشتباه میکنم
ارادتمندم

فایل های ضمیمه

• 812214789_106505.jpg
    812214789_106505.jpg
    132.6 KB · نمایش ها: 20

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و صبح همگی عطربازان عزیز به خوشی و طراوت!
تصادفا ساحارا نویر رو در گوگل سرچ کردم؛ دیدم با این که هنوز نیاوردمش و جزو عطرهای پاتوق نیست؛ اما رتبه اول جستجوی گوگل برای "ساحارا نویر" پاتوق عطربازهاست! به احترام کسانی که برای خرید ساحارا به پاتوق مراجعه می کنن؛ لازم شد بیارمش!
"نویر د نویر" هم بعد از 17 روز دقیقا مثل معجزه میمونهدکه بوش هنوز باقی مونده! با اینکه حتما رمق روزهای اول رو نداره ولی بازهم بوی خیلی خوبی ازش به مشام میرسید.
اما نوبت به "ساحارا نویر" میرسه. از اون عطراییه که خیلی حرفها برای گفتن داره. به جرات میتونم بگم که منو غافلگیر کرد. در همون لحظه اول "تام فورد" بودن خودشو به رخ میکشه. بوی خاص و به نظرم تا حدودی ادویه ای داره. من بین این سه تا تستر رتبه اول رو به ساحارا نویر میدم. بنظرم از اون کارهاییه که وقتی بیاد تو پاتوق تا مدتها بازار بقیه کارهای بزرگ (حتی از آمواج و تام فوردهای قبلی) رو کساد کنه. من که خیلی پسندیدمش. ای کاش هرچه زودتر بیاریش رضاجان. :)

رضا من ساحارا نویر میخوام! من نمیدونم چرا تا الان کسی این جواهر دنیای عطر رو کشف نکرده بود؟!

رضاجان خبر خوبی دادی. فقط بگو که این "ساحارا نویر" کی میرسه؟ من بدجوری منتظرم...
sahara.gif

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و صبح همگی بخیر
امروز امیدوارم بتونم خود اودکلن لانویت رو تست کنم و تطبیق بدم. حتی اگه اسانسش هم شبیه اودکلنش نباشه؛ عطر خیلی خوبیه و می پسندمش. البته قیمتش با اون قیمت پرت و پلایی که به شما دادن خیلی متفاوته!
امروز عزیزی اودکلن اورجینال الهوم لانویت ایوسنت لورن رو آورد و تست کردم. به جرات ادعا می کنم اسانسی که سمپلش دستمه و خیلی ازش خوشم اومده؛ شبیه ترین اسانس به اصل اودکلنشه. قطعا میارم تا علاقمندانش استفاده کنن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و شب خوش بر همه ی مقیمان حرم!
امروز مذاکره مفصلی داشتم با یکی از تولید کنندگان اودکلن و با کمال میل پذیرفت برم کارگاهش و دستگاههای مربوطه رو ببینم. متاسفانه تهران نیست و برای مشاهده و کسب تجربه و اطلاعات باید برم اصفهان. احتمال زیاد با یکی از همکارانم در بازار نخ فروشها میرم . اما اگه با او نشد؛ خبر میدم ببینم از رفقای پاتوق کسی میاد با هم بریم اونجا یا نه.
آخرین باری که اصفهان بودم فکر می کنم بهمن سال 72 بوده با دانشجویان دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت.
محمد @saadatmandi86 شما تو اون سفر بودی با ما؟ بچه های مهندسی شیمی به غیر از من کسان دیگه ای هم بودن. گفتم شاید از دانشکده مهندسی مواد هم کسانی (از جمله شما) تو اون سفر بودین. اگه بودی و عکسی از سفر داری لطفا پ خ کن برام. متاسفانه هیچ عکسی از اون سفر ندارم. از اصفهان بعدش رفتیم شیراز و برای اولین بار تخت جمشید رو دیدم!

sata108

Registered User
لایک‌ها
78
سلام من اصلا از اودکلن و عطر سر در نمیارم. میخوام راهنماییم کنید.
اسانس سرد و خنک مردونه واسه سن ۳۰ به بالا شبیه بوی گلها مثلا یاس و رز و گل محمدی باشه.
طبق تعریف دوستان میخواستم فعلا از دو تا سفارش بدم تا شما راهنمایی کنید و پیشنهاد بدید.

وان میلیون 10 میل
بلو چنل 10میل
ظرفشم نمیدونم اسپره چند میلی لازمه چون نمیدونم به قول شما فیکساتور چقدر نیاز داره میسپارم دست خودتون
تا حالا عطر بیک استفاده میکردم نمیدونم حساسیت دارم یا حالا بویاییم نسبت قویه اکثر با عطرایی که پخش بالا دارن سر درد میگیرم.
تو انتخاب هم موندگاری واسم از پخشش خیلی مهمتره.
دوستان شرمنده سرتون رو درد اوردم. شرمنده که اینقدر مبتدیم

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

آقا رضا خیلی خوبه کارهای تام فورد اضافه میشن

به امید روزی که رایحه هم قابلیت آپلود داشته باشه

لطف کنید چند تا ادکلن ترجیحا گرون قیمت معرفی کنید جهت تست کردن

احتمالا بزودی مجبورم یک سفر خارج از کشور برم اونطرف تست کنم

برای افزودن اون اسانسها به پاتوق

ارادتمندم

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام من اصلا از اودکلن و عطر سر در نمیارم. میخوام راهنماییم کنید.
اسانس سرد و خنک مردونه واسه سن ۳۰ به بالا شبیه بوی گلها مثلا یاس و رز و گل محمدی باشه.
طبق تعریف دوستان میخواستم فعلا از دو تا سفارش بدم تا شما راهنمایی کنید و پیشنهاد بدید.

وان میلیون 10 میل
بلو چنل 10میل
ظرفشم نمیدونم اسپره چند میلی لازمه چون نمیدونم به قول شما فیکساتور چقدر نیاز داره میسپارم دست خودتون
تا حالا عطر بیک استفاده میکردم نمیدونم حساسیت دارم یا حالا بویاییم نسبت قویه اکثر با عطرایی که پخش بالا دارن سر درد میگیرم.
تو انتخاب هم موندگاری واسم از پخشش خیلی مهمتره.
دوستان شرمنده سرتون رو درد اوردم. شرمنده که اینقدر مبتدیم
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
دوست عزیز معمولا عطرهای با رایحه گلی و خنک معمولا به سمت عطرهای خانومها متمایل میشه. با این تفاسیر که شما فرمودید به نظرم "تام فورد نرولی پورتوفینو" رو حتما تست کنید. بویی به لطافت شکوفه های بهارنارنج که با اسپری همزمان "پورش دیزاین" در کنارش بوی پرتقال تلخ و خنک رو هم بهش اضافه میکنید. این ترکیب عطر شماره یک من در روزهای گرمه.
اگر از بوی گل محمدی و رز هم خوشتون بیاد "آمواج گلد" رو حتما تست کنید، البته این عطر گرمه ولی رایحه خوب با پخش و ماندگاری فوق العاده داره. در "بلو آیس" هم بوی چای در کنار پوست تلخ لیمو شیرین و در آخر نت رز خنک به مشامم میرسه این هم میتونه پیشنهاد جالبی باشه.
"تام فورد گری وتیور" هم پیشنهاد خاص میتونه باشه با رایحه چوبی خاص و خنک.
اینا پیشنهادهای من بود، دوستان دیگه هم اگر پیشنهادی دارن میتونن بهتر راهنمایی کنند.

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
رفلکشن
یه کار گل دار با گرمی ملایم و شیرین معتدل (شیرینی اش من رو اذیت نمی کنه). رایحه اش بخاطر وجود نرولی یکم شبیه تام فورد پرتوفینو هست البته یاسمن و تا حدودی رز هم توش استشمام می کنم. ماندگاریش زیاد و پخش خوبی هم داره.
به تنهایی بعیده ازش استفاده کنم. ولی میشه به جای دلارنتا یا نرولی از این در ترکیب با وتیور و تغ استفاده کنم.
دوست داران روایح گل دار ترکیبش رو با رالف لورن یا نرولی و یا حتی دلارنتا دوست خواهند داشت
آرش خان بخوبی توصیف کردن

منم بسیار زیاد از رفلکشن خوشم اومده
تو خرید دوم 100 گرم خریدم

ادیت :

Sata108 جان پیشنهاد من خوندن تاپیک از ابتدا به انتها هست امروز دوره دوم خوندن من تقریبا تموم میشه
ولی خوندن تجربیات دوستان خیلی ارزشمنده

Last edited:

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
با درود و شب خوش به همه رفقا؛
لقب با حوصله ترین فرد تعلق می گیره به آقا شهرام بابت حوصله ای که به خرج دادن و وقتی که برای مطالعه 113 صفحه گذاشتن!
من خودم دارم مطالب مهم این 113 صفحه رو به تدریج انتخاب و در وبلاگ پاتوق عطربازها (آدرسی که در امضام هست؛ http://atrbaaz.tebyan.net ) منتشر می کنم تا دوستان در وقت شون صرفه جویی شه و هم چنین با دسته بندی که روی نوشته ها میشه راحت تر بتونن به مطالب خواندنی دست پیدا کنن. از فرصت استفاده می کنم و از همه دوستان می خوام در شبکه اجتماعی تبیان عضو شن و آیدی atrbaaz رو add کنن با این کار به پاتوق عطربازها در اونجا بپیوندن. آدرسش در امضام هست http://net.tebyan.net/atrbaaz
مستقیم میشه در اون صفحه مطلب نوشت و در موقع مناسب و به فرض ضرورت امکانات خوبی در اختیارمونه.

من بارها نوشتم که از هر عطر فقط یک گرید و یک کیفیت رو دارم. کرید اونتوس هم فقط یکی است؛ آن چه شما اشاره می کنی ترکیب کرید اونتوس با بلک ایکس اس هستش . هم چنین رفلکشن؛ منسوب به آمواجه. مطمئن نیستم رفلکشن آمواج باشه. هر چند که تیپ رایحه اش می خوره به دار و دسته ی آمواج ها!
باقی مطالب در پ خ خدمت تون عرض میشه.

سلام مجدد

خوب بار دوم خوندن تاپیک هم به اتمام رسید ولی جمع بندی تو یک پست راجع به ترکیبات رو ندیدم

از مطالب مهم نت برداری کردم

هفته بعد هم بالاجبار برای وضعیت دانشگاه پسرم
اینجا نیستم

بقول آقا فردید

آقا رضا که متصل به انواع اسانسها هستید ترکیب پیشنهادی شاگرد آخر پاتوق رو تست نکردید؟

یک سوال ملاک شما در اسپری همزمان ابتدا چه چیزی رو ملاک قرار میدید

تو صفحات تقریبا انتهایی ترکیبات جناب مخدومی رو قادر به شناختشون نشدم

حداقل من نتونستم بفهمم

آقا رضا ظروف شیشه ای رسید با عکس تو تاپیک قرار بده

اون اسپریرهای 10 گرمی چیزهای جالبی هستن داشتم فکر میکردم تو سفر خیلی به درد بخورن

نتیجه گیری کلی از دو بار خوندن تاپیک

کلیه تصمیم گیری رو به عهده آقا رضا بزارید ایشون اصلا هدفش فروش نیست و رضایت شما براش مهمه

بار دوم درخواست 100 گرم الور هوم اسپورت کردم ایشون مخالفت کرد که فقط 50 گرم بهت میدم بعد که پسندیدی بیا یک کیلو ببر

توی ترکیبات وقت بسیار زیادی برای راهنمایی ما برای خرید بهترین گزینه میکنن

من به کل اول به اخلاقشون نمره 20 میدم

تقریبا هیچوقت کسی که براش مشتری مهمتر باشه رو ندیدم

خیلی خوشحالم سرچ گوگل منو به این تاپیک از صفحه 111 هدایت کرد

متاسفانه نمیتونم زحماتشون رو جبران کنم

ان شاء الله هر جا هستن در صحت و سلامت باشن

پیشنهاد حقیر اینه به مرور نکات مهمی که تو اسپری ترکیبی و ترکیب دو اسانس بهش پرداخته میشه رو بفرمایید

البته بازم تصمیم‌گیری نهایی به عهده شماست چون صد در صد بهترین تصمیم رو میگیرید

ارادتمندم

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نتیجه گیری کلی از دو بار خوندن تاپیک
کلیه تصمیم گیری رو به عهده آقا رضا بزارید ایشون اصلا هدفش فروش نیست و رضایت شما براش مهمه
بار دوم درخواست 100 گرم الور هوم اسپورت کردم ایشون مخالفت کرد که فقط 50 گرم بهت میدم بعد که پسندیدی بیا یک کیلو ببر
توی ترکیبات وقت بسیار زیادی برای راهنمایی ما برای خرید بهترین گزینه میکنن. من به کل اول به اخلاقشون نمره 20 میدم. تقریبا هیچوقت کسی که براش مشتری مهمتر باشه رو ندیدم. خیلی خوشحالم سرچ گوگل منو به این تاپیک از صفحه 111 هدایت کرد.
درود به همه دوستان عزیزم؛ صبح همگی بخیر
شهرام جان سپاس بسیار بابت لطف و محبت و بزرگواریت. لینک پست مربوط به ترکیبات پیشنهادی رو پیدا می کنم برات. حتی یادمه آرش گفت رضا اسپری همزمان تغ و اگزریوس برام عجیبه (اگه درست تو ذهنم مونده باشه؛آرش خودش میاد میگه)
راستش در ترکیب و یا اسپری همزمان؛ فقط به شامه ام اعتماد می کنم. همیشه نوشتم یک عطرباز ساده ام و متاسفانه آموزشی در این خصوص ندیدم. بنابراین جز مطالبی که در پاتوق نوشتم و خلاصه مطالب مهمش رو در وبلاگ پاتوق گذاشتم چیز دیگه ای بلد نیستم. بارها از دیگر دوستان در پاتوق نکته هایی رو آموختم و میدونم که بازم ازشون خواهم آموخت. از همه رفقایی که عطر و اودکلن بخش مهمی از زندگی شونه و کاملا در این زمینه جدی هستن.
لطفا نکات مهمی که یادداشت برداری کردی رو در یک پست برام پ خ کن اگه لازم شد ویرایش و کاملش کنیم در یک پست مستقل بگذاریم و لینکش رو هم بگذاریم در صفحه اول برای دسترسی آسان دوستان جدید و قدیم.
ظرفهای بسیار شیک و قشنگی تو راهه که سختگیرترین افراد رو به لحاظ سلیقه ارضا می کنه. حداکثر تا یک ماه دیگه میرسه.
در خصوص تست ترکیب پیشنهادیتون هم در اولین فرصت تست می کنم. وتیور و ایف سن لورن اسپورت الهوم بود.یادمه.

sadraddin

Registered User
لایک‌ها
63

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام و روز همه دوستان بخیر و شادی
دوستانی که امکان دارند استفاده همزمان تغ و کاپتان بلک (هر مدلش که هست) تست داشته باشند.
اگه بشه مقدار خیلی کمی قهوه هم اضافه بشه کار بهتر در میاد

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان؛
پیشنهاد هر دو عزیز (آرش و بهرام) رو تست کردم. به نظرم در الهوم اسپرت ایو سنت لورن نتی هست که با گری وتیور "کوک" نیست.
تغ رو هم با کاپیتان بلک زرد استفاده کردم (هر دو خالص) و کنجکاوم از تجربه آرش با جزییات بیشتری مطلع بشم چون رایحه کلی برام کمی گنگه. با این که رو هم نزدم و کنار هم مالیدم روی پوست؛ انگار بوی هم رو خنثی می کنن! اگر بخوام دفعه بعد این ترکیب رو تست کنم کاپیتان بلک رو کامل لایت می کنم و میزان تغ بیشتری مصرف می کنم با غلظت بالا. قهوه رو عمدا نزدم چون سریع همه نتهای دیگه رو ناپدید می کنه مگه این که تا 90/95 درصد لایت شه!!

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و روز همه دوستان بخیر و شادی
دوستانی که امکان دارند استفاده همزمان تغ و کاپتان بلک (هر مدلش که هست) تست داشته باشند.
اگه بشه مقدار خیلی کمی قهوه هم اضافه بشه کار بهتر در میاد
سلام مجدد
آرش خان توصیه شما انجام شد البته با تغ اسانس و کاپیتان بلک ادکلن

نمیدونم آقا رضا بنظر من چیز جالبی شده بود فقط اشتباهم این بود از پسرم نظر نخواستم

برام جالبه هر ادکلنی میزنم اسمشو میگه تو اون 6 رایحه مشترک اسانس و ادکلن
مثلا کرید و پگاسوس و الور و بلوشنل و تغ و ...

حتی به اینکه اسانسه یا ادکلن هم اشاره میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!
من با اینکه دو پاف تغ و یک پاف کاپیتان زدم بوی تغ نازنین محو شده

قهوه هم ان شاء الله زنده موندیم سفارش چهارم

بازم از پیگیریهای آقا رضا ممنونم

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
كاپتان بلك خيلي كم بايد باشه اينقدر كه يه بوي شكلاتي به تغ اضافه بشه
امواج گلد هم كه با كاپتان بلك عاليه البته قبلا گفته بودم.
دوستان اطلاع دارند كه بعضي از كارهاي امواج امسال ريفرموله شدن مخصوصا اينترلود شده جسدي از اينترلود قبلي. بخاطر همين قيمت كارهاي امواج هم تا نصف افت كرده البته اونايي كه ريفرمول شدن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
كاپتان بلك خيلي كم بايد باشه اينقدر كه يه بوي شكلاتي به تغ اضافه بشه
امواج گلد هم كه با كاپتان بلك عاليه البته قبلا گفته بودم.
دوستان اطلاع دارند كه بعضي از كارهاي امواج امسال ريفرموله شدن مخصوصا اينترلود شده جسدي از اينترلود قبلي. بخاطر همين قيمت كارهاي امواج هم تا نصف افت كرده البته اونايي كه ريفرمول شدن.
تونستی اودکلن اینترلود رو تست کنی؟ مقایسه می کنی با اسانس پاتوق (اگه تونستی اسپری کنی؛ چون فروشنده اش فقط درشو داد من بو کردم اجازه اسپری نداد!)

Last edited:
بالا