برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

s.hossein45

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
حالا با این وصف که می فرمایید آیا بوی الکل فیکساتور در موقع ترکیب با اسانس روی کیفیت بوی اسانس ( شباهتش با عطر یا ادکلن اصلی ) تاثیر داره یا نه ؟
با تشکر از پاسخ دوستان .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام، دوستانی که جدید به ما ملحق میشن ضمن عرض خیر مقدم، لطف کنن حداقل پست اول رو کامل بخونن. بسیاری از مطالب قبلا نوشته شده و تکرارش خوشایند بقیه نیست. از همکاریتون ممنون!

فرستاده شده از GT-N8000ِ من با Tapatalk

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛

تست عطر گوچی راش (غلظت 66 درصد):
این عطر برای من بوی خاطره انگیزی داره، برای همین علاقه خاصی به این عطر دارم. علاوه براین، رایحه این عطر خاص و تکرار نشدنی هست. رایحه ای چوبی دارد و من مشابهش رو در هیچ عطر دیگه ای ندیدم. با اینکه این عطر زنانه است ولی به کرات این رایحه رو از مردان نیز استشمام کردم. ماندگاری و پخش عالی دارد و بنظرم چهار فصل بشمار میره. تست این عطر رو به بانوان محترم که به دنبال عطری با پخش و ماندگاری بالا میگردند توصیه میکنم.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و روز همگی دوستان عزیزم بخیر و شادی
علی جان پیکوفایل یکی از بدترین سرویسهای به اشتراک گذاری فایله. از اپلودکده استفاده کن اگه خودت آپلود می کنی. ریموت آپلود هم داره لینک مستقیم رو از هر کجا بدی بهش قبول می کنه و زحمت آپلود دوباره رو ازت می گیره.
بهرام جان گوچی راش به شامه ی من بوی گلی (مخلوطی از گلها) محسوب میشه و نت چوبی نمی تونم ازش بگیرم. وانیل هم می گیرم (و همین منو یاد توباکو میندازه) .
پی نوشت:
نتهاشو چک کردم وتیور و وانیل و پچولی نتهای پایه شن. گل یاس و فریزیا هم در تاپ نتش به همراه هلو. در تاپ نتش به نظرم هلو هم هست. در کل عطر خوبیه و غلظت پیشنهادیم 50 تاست.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
پیکوفایل یکی از بدترین سرویسهای به اشتراک گذاری فایله
راستش با سرويس پيكو فايل مشكلي ندارم و دستم بهش عادت كرده . اگه شما يا دوستان براتون سخته يا مشگلي بوجود مياره ، سرويس آپلودم رو عوضش كنم.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و روز همگی دوستان عزیزم بخیر و شادی
علی جان پیکوفایل یکی از بدترین سرویسهای به اشتراک گذاری فایله. از اپلودکده استفاده کن اگه خودت آپلود می کنی. ریموت آپلود هم داره لینک مستقیم رو از هر کجا بدی بهش قبول می کنه و زحمت آپلود دوباره رو ازت می گیره.
بهرام جان گوچی راش به شامه ی من بوی گلی (مخلوطی از گلها) محسوب میشه و نت چوبی نمی تونم ازش بگیرم. وانیل هم می گیرم (و همین منو یاد توباکو میندازه) .
پی نوشت:
نتهاشو چک کردم وتیور و وانیل و پچولی نتهای پایه شن. گل یاس و فریزیا هم در تاپ نتش به همراه هلو. در تاپ نتش به نظرم هلو هم هست. در کل عطر خوبیه و غلظت پیشنهادیم 50 تاست.
رضاجان گوچی راش برای من عطر خاصیه و بوی چوبی که ازش میگیرم احتمالا از وتیورش باید باشه که این عطر رو برای من گس میکنه. بوی وانیل هم به خوبی در اون مشهوده.
در ضمن در وان میلیون هم جدیدا بوی دانه تونکا رو به وضوح حس میکنم که شباهتی با گرلن آیدل ایجاد میکنه ولی در ترکیب با مرکبات و کمی ادویه که این عطر رو برای من خاص تر و بهتر میکنه.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
در ادامه تست عطرهام، "کارتیر پاشا" با غلظت 66 درصد رو تست کردم. بویی مردانه، کلاسیک و تلخ ولی ملایم داره. از لحاظ تشابه، من بویی مشابه آزارو رو حس میکنم ولی نه به اون تندی! در کل بوی آشنایی داشت برام، شاید به این علت که این عطر کلا جزو عطرای قدیمی و کلاسیک دسته بندی میشه. از لحاظ دسته بندی برای من جزو عطرای گیاهی و کمی ادویه ای محسوب میشه و در عین حال حس رطوبت رو به من میده. ماندگاری و پخش خیلی خوبی هم داره و با غلظت 50 درصد توصیه میکنم که استفاده بشه.

عطر بعدی "ورساچه نویر" با غلظت 66 درصد بود. این عطر در بین عطرهای زنانه عطری سنگین و تلخ محسوب میشه. شاید بتونم فقط بلک ارکید رو قابل مقایسه با این عطر بدونم از لحاظ تلخی و نوعی تاریک بودن. از لحاظ تلخی هم جزو استثنائات عطرهای زنانه است. ماندگاری و پخش فوق العاده ای داره و بنظرم مناسب مجالس رسمی و شبهای زمستانه. من با غلظت 50 درصد رو پیشنهاد میدم، تا ملایم تر بشه و از سنگینی کار تا حدودی کم بشه. اگر دنبال یک عطر زنانه و رسمی هستید برای سنین بالای 30 سال گزینه بسیار مناسبی محسوب میشه.

zamibaroot

Registered User
لایک‌ها
3
سلام جناب استارتر
عطر وان میلیون اینتنس " ک تو وبلاگتون ازش صحبت کردین موجود دارین ؟؟
اگه موجوده لطف کنید قیمتش رو بفرمایید

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب همگی خوش؛
بهرام عزیز و سایر دوستان ؛ بخش قابل توجهی از نوشته هاتون در وبلاگ نقل قول شده و دوستانی که خارج از پاتوق با وبلاگ آشنا میشن فکر می کنن نویسنده همه مطالب منم! نظرتون چیه که با نام کاربری خودتون همزمان در اینجا در وبلاگ هم متن مورد نظر رو منتشر کنین؟ دسته بندی مطلب جدیدی در وبلاگ قرار داده شده با عنوان فیلم و سریال؛ موسیقی و دغدغه ها و دل مشغولی های روزانه یک عطرباز و همین طور خارج از موضوع که اجازه میده در چارچوب قوانین حاکم در کشور هر مطلبی رو در وبلاگ بنویسین. امروز خودم در وبلاگ یادداشتی در مورد سریال دیدنی شهرزاد نوشتم. بعد دیدن قسمت نهم سریال.
قبل خواب این قطعه بسیار کوتاه رو در بیات بشنوین با صدای تار. حجم حدود یک مگ.

masuod2008

Registered User
لایک‌ها
7
سلام خسته نباشید
دیزل مشتی تتو چیزی موجود دارید
ی شماره تماس هم بدید ممنون میشم

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
دشت صبحگاهي با خواجه عبدالله انصاري

بارالها…
از كوی تو بيرون نشود پای خيالم ...
نكند فرق به حالم ....
چه برانی ، چه بخوانی ، چه به اوجم برسانی ، چه به خاكم بكشانی ...
نه من آنم كه برنجم ، نه تو آنی كه برانی ، نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم ، نه تو آنی كه گدا را ننوازی به نگاهی ...
در اگر باز نگردد ، نروم باز به جايی ، پشت ديوار نشينم چو گدا بر سر راهی
كس به غير از تو نخواهم ، چه بخواهی، چه نخواهی ...
باز كن در كه جز اين خانه مرا نيست پناهی .

zamibaroot

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
سفارش اولم با خوندن تجربه دوستان از وبلاگتون ساحارا نویر رو انتخاب کردم و منتظرم هرچه زودتر به دستم برسه :)

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

toomaj868

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود به شما.
میخواستم قیمت و هزینه پست بلک افغان 20 میل رو بگین. تهران. یا حضوری خدمت برسیم
سپاس از شما

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
دشت صبحگاهي از يك داستان واقعي

شاید این داستان واقعی را عده ی کمی از مردم بدانند
قهرمانان این داستان دو تن از سه قطب اصلی اپرای جهان هستند: لوچیانو پاواروتی, پلاسیدو دومینگو و خوسه کارِراس که با صدای خود جهان را به وجد آورده اند.
حتی کسانی که هرگز از اسپانیا دیدن نکرده اند از تقابل موجود میان کاتالان ها و مادریدی ها آگاهند, چرا که کاتالان ها همواره در اسپانیایی که تحت سلطه ی حکومت مرکزی مادرید اداره می شده است, به جستجوی خودمختاری بوده اند.
پلاسیدو دو مینگو, مادریدی است و خوسه کارِراس کاتالان!!!!
در سال 1984 و به دلایل سیاسی روابط میان این دو شکرآب شد.
همواره از هر دو نفر آنان درخواست های پرشوری جهت اجرای کنسرت در سراسر دنیا به عمل می آمد و روابط میان آنان چنان خصمانه بود که عدم حضور دیگری در اجرا از شروط امضای قرارداد کنسرت هر یک از آنان شده بود.
در سال 1987 در برابر کارِراس دشمنی بسیار مهیب تر از رقیب دیرینه قد برافراشت:سرطان خون
تقلای او در مبارزه با سرطان بسیار دردناک بود. علاوه بر پیوند مغز استخوان تحت **** های درمانی سخت قرار گرفت و برای تعویض خون مجبور بود هر ماه یک بار به ایالات متحده سفر کند
وی در این شرایط قادر به کار کردن نبود و علی رغم آن که از درآمد و ثروتی چشمگیر برخوردار بود, مخارج سرسام آور درمان و سفر وضعیت اقتصادی وی را وخیم ساختند.
هنگامی که منابع اقتصادی وی جهت پرداخت هزینه های درمان به کل پایان یافتند, وی از وجود یک بنگاه خیریه در مادرید مطلع شد که هدف آن انحصاراً کمک به بیماران مبتلا به سرطان خون بود.
به شکرانه ی حمایت بنیاد ”اِرموسا“, کارِراس بر سرطان فائق گشت و دوباره سالن های اپرای جهان توانستند صدای باشکوه و پرطنین وی را بشنوند. وی جایگاه گذشته خود را بازیافت و تصمیم گرفت که به گروه حامیان این بنگاه خیریه بپیوندد.
هنگامی که اساس نامه های بنیاد را مطالعه می کرد در کمال حیرت متوجه شد که بنیانگذار, سرمایه گذارِ عمده و رئیس این بنیاد کسی نیست جز پلاسیدو دومینگو.
شگفتی کارِراس زمانی فزونی یافت که فهمید این بنیاد اساساً برای امور درمان بیماری وی بنیان گذاشته شده است و برای آن که وی از بابت کمک ”دشمن“ خود سرافکنده نشود و یا این کمک را پس نزند, نام بنیانگذار آن به صورت گمنام حفظ شده است.
منقلب کننده تر از این لحظه ی دیدار آن دو بود:
پلاسیدو مشغول اجرای یکی از برنامه های خود در مادرید بود که به یکباره دید کارراس از میان حضار برخاست, به روی صحنه رفت و خاضعانه در مقابل پاهای پلاسیدو زانو زد, از وی عذرخواهی و در برابر دیدگان عموم از وی تشکر کرد.
پلاسیدو به او یاری کرد تا بر پای بایستد, او را در آغوش فشرد و از آن جا دوستی سترگ آنان آغاز شد.
در مصاحبه ای با پلاسیدو دومینگو, خبرنگار از وی پرسید: برای چه با بنیانگذاری بنیاد”اِرموسا“ صرف نظر از کمک کردن به ”دشمن“ خود به کسی کمک کرد که در حال حاضر تنها هنرمندی است که یارای رقابت با او را دارد؟
پاسخ پلاسیدو کوتاه و تمام کننده بود:
هیچ کس نمی تواند بنشیند و ببیند که چنین صدایی به خاموشی می گراید

بیا تا قدر همدیگر بدانیم
که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم
کریمان جان فدای دوست کردند
سگی بگذار ما هم مردمانیم
فسون قل اعوذ و قل هوالله
چرا در عشق همدیگر نخوانیم؟
غرضها تیره دارد دوستی را
غرضها را چرا از دل نرانیم؟
گهی خوشدل شوی از من که میرم
چرا مرده پرست و خصم جانیم؟
چو بعد مرگ خواهی آشتی کرد
همه عمر از غمت در امتحانیم
کنون پندار مُردم، آشتی کن
که در تسلیم ما چون مردگانیم
چو بر گورم بخواهی بوسه دادن
رخم را بوسه ده ،اکنون همانیم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب بر همه دوستان پاتوق نشینم خوش؛
امروز وی آی پی رز آوردم براتون از کارولینا هررا. نمی دونم چرا اسم رز در عطر استفاده شده چون (درست برخلاف تصور) در تاپ نتش روایح میوه ای به مشام میرسه و اگه مثلا آمواج گلد رو ملاک بوی رز بگیریم این عطر کمترین شباهت و ارتباطی به آمواج گلد نداره! دمای رایحه معتدله و 4 فصل میشه استفاده اش کرد. نسبتا شیرینه. اسپری همزمان با اسکاردلارنتای محبوب که رایحه کلی رو خنک می کنه و با تلخی ملایمش شیرینی وی آی پی رو تعدیل می کنه بسیار توصیه میشه.
این روزها علیرغم سردی هوا ترکیب کرید اونتوس و گری وتیور و پورش دیزاین رو اسپری می کنم و همزمان با اون دلارنتا. پخش خیلی خوبی داره و مکرر ازم سوال میشه چه عطری زدین!
تو یک مغازه رفته بودم خرید؛ فروشنده داشت با موبایلش حرف میزد. تموم که شد قبل این که جنس منو بده کاغذ خودکار گذاشت جلوم گفت اسم عطرت رو بنویس! بهش گفتم ساخت خودمه و میزبان دوستان عطرباز در پاتوق شونم.
محمد عزیز اولین پستش رو در وبلاگ پاتوق نوشته و خاطره جالبی رو از عطر امضاش (توسکان لدر) نقل کرده. به وبلاگ پاتوق مراجعه کنید و مستقیم در وبلاگ از هر چه تمایل دارین (جز 30 یا ست) بنویسین. برای راهنمایی در خصوص نوشتن در وبلاگ پ خ بدین. بهرام؛آرش؛علی؛محمد ها؛ فردید؛شهرام ... تک تک باید اسم ببرم؟

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب بر همه دوستان پاتوق نشینم خوش؛
امروز وی آی پی رز آوردم براتون از کارولینا هررا. نمی دونم چرا اسم رز در عطر استفاده شده چون (درست برخلاف تصور) در تاپ نتش روایح میوه ای به مشام میرسه و اگه مثلا آمواج گلد رو ملاک بوی رز بگیریم این عطر کمترین شباهت و ارتباطی به آمواج گلد نداره! دمای رایحه معتدله و 4 فصل میشه استفاده اش کرد. نسبتا شیرینه. اسپری همزمان با اسکاردلارنتای محبوب که رایحه کلی رو خنک می کنه و با تلخی ملایمش شیرینی وی آی پی رو تعدیل می کنه بسیار توصیه میشه.
این روزها علیرغم سردی هوا ترکیب کرید اونتوس و گری وتیور و پورش دیزاین رو اسپری می کنم و همزمان با اون دلارنتا. پخش خیلی خوبی داره و مکرر ازم سوال میشه چه عطری زدین!
تو یک مغازه رفته بودم خرید؛ فروشنده داشت با موبایلش حرف میزد. تموم که شد قبل این که جنس منو بده کاغذ خودکار گذاشت جلوم گفت اسم عطرت رو بنویس! بهش گفتم ساخت خودمه و میزبان دوستان عطرباز در پاتوق شونم.
محمد عزیز اولین پستش رو در وبلاگ پاتوق نوشته و خاطره جالبی رو از عطر امضاش (توسکان لدر) نقل کرده. به وبلاگ پاتوق مراجعه کنید و مستقیم در وبلاگ از هر چه تمایل دارین (جز 30 یا ست) بنویسین. برای راهنمایی در خصوص نوشتن در وبلاگ پ خ بدین. بهرام؛آرش؛علی؛محمد ها؛ فردید؛شهرام ... تک تک باید اسم ببرم؟
رضاجان پس یه سورپرایز خوب رو آوردی. این عطر رو روی بلاتر اگر اشتباه نکنم آوردی تست کردم. من بنظرم این کار خودش عطر کاملیه و احتیاجی به اسپری همزمان یا ترکیب نداره. من که خودم خیلی مشتاقم این کار رو هرچه سریعتر تست کنم.
در مورد وبلاگ هم، من به شخصه شاید وقت نکنم که مطلبی بنویسم و خودم ترجیح میدم در پاتوق بنویسم و اگر صلاح دونستی در وبلاگ منتشر کنی. :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رضاجان پس یه سورپرایز خوب رو آوردی. این عطر رو روی بلاتر اگر اشتباه نکنم آوردی تست کردم. من بنظرم این کار خودش عطر کاملیه و احتیاجی به اسپری همزمان یا ترکیب نداره. من که خودم خیلی مشتاقم این کار رو هرچه سریعتر تست کنم.
در مورد وبلاگ هم، من به شخصه شاید وقت نکنم که مطلبی بنویسم و خودم ترجیح میدم در پاتوق بنویسم و اگر صلاح دونستی در وبلاگ منتشر کنی. :)
بله؛ شما روی کاغذ تست کردیش. عطر کاملیه و نیاز به اسپری همزمان یا ترکیب نداره. در عین حال دلارنتا برای من حکم دسر رو پیدا کرده بعد غذا! با هر عطری که ببینم سازگاره اسپری همزمان ( و نه ترکیب) می کنم. چیزی در دلارنتا هست (نت نهاییش بیشتر) که در هیچ عطر دیگه ای شبیهش رو ندیدم و خیلی دلم می خواد مدام یه جای لباسم بوی اونو داشته باشه. دلارنتا در کنار بلک ارکید هم معجزه می کنه! بلک ارکید شاید برای عطربازهای حرفه ای تکراری شده باشه اما قطعا وقتی با عطرهای مناسب دیگه همزمان استفاده بشه هم چنان مثل الماس می درخشه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
امروز داشتم سفارش دوستان رو آماده می کردم تصادفا قهوه و ایتالین سایپرس رو در کنار هم تست زدم به نظرم اومد خوب به هم می خورن. رفقایی که هر دو رو دارن؛ تست لطفا.
راستی من چند ساعت بعد از استفاده قهوه در دل تلخیش یه نت شیرین می گیرم. کسی از دوستان متوجه این نت شیرین در قهوه شده؟

بالا