• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ پزشكي

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
متشکر
گوش رو شست و چربی خارج شد
ولی مشکل اینه هنوز سرگیجه بیشتر اول صبح و شبا سراغم میاد موندم چ کنم:general503::general107:
پس دلیلش اون نبوده چون عارضه رفع شده و شما هنوز مشکل دارین.
ممکنه سرگیجه شما بدخیم باشه و نشانه هایی از بیماری های بدی باشه . حتما سی تی اسکن و ام ار ای انجام بدین اسرع وقت تا دلیل سرگیجه شما مشخص بشه.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
واشر شل کردی :general711:
:general110:
ممکنه از بینایی شما هم باشه به چشم پزشک هم مراجعه کن ، سرگیجه و حالت تهوع به دلیل ضعیف شدن بینایی هم پیش میاد
درسته دیرزو چشم پزشک هم رفتم کمی ضعیف شده دکتر ناصر تشخیص خوبی دادی :دی

اقا پست شما خالیه چرا یا من نمیبینم:D

پس دلیلش اون نبوده چون عارضه رفع شده و شما هنوز مشکل دارین.
ممکنه سرگیجه شما بدخیم باشه و نشانه هایی از بیماری های بدی باشه . حتما سی تی اسکن و ام ار ای انجام بدین اسرع وقت تا دلیل سرگیجه شما مشخص بشه.
جالبه قطره گوش میریزم سرگیجه بهتر میشه:general505:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
دکتر ازمایش شنوایی سنجی هم داده البته
انشالله پیروز بیرون بیام از این مرحله :general601::D

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
:general110:

درسته دیرزو چشم پزشک هم رفتم کمی ضعیف شده دکتر ناصر تشخیص خوبی دادی :دی

اقا پست شما خالیه چرا یا من نمیبینم:D

جالبه قطره گوش میریزم سرگیجه بهتر میشه:general505:
طبیعیه چون سرگیجه یا در اثر اختلالات مغزه یا گوش . اگر در اثر اختلالات مغز باشه ممکنه بیماری های لاعلاجی مثل ام اس باشه.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
دکتر ازمایش شنوایی سنجی هم داده البته
انشالله پیروز بیرون بیام از این مرحله :general601::D
من فکر میکنم بیشتر هدفت اینه چند روز استعلاجی بگیری :D :general601: اما جدا از این مشکل ها فقط برای من و شما پیش میاد:p یادمه بازی ایران بوسنی شبش با یه حاله بدی رفتم بیمارستان بعدش دکتره گفت چیزیت نیست:general410::general710::general711: ولی واقعا حالم بد بود :D

hamed 1369

Registered User
لایک‌ها
173
سلام روز بخیر
پف بالای چشم ممکنه در اثر مشکل کلیه یا کبد باشه و باید ازمایش انجام بدین اما راه های دمدستی که بهتون میگم:
. 1سیب‌زمینی: یک سیب‌زمینی خام را (بعد از اینکه چند دقیقه‌ای آن را در یخچال خنک کردید) دو تکه کنید و بعد چشم‌هایتان را بسته و هر تکه را روی یکی از چشم‌هایتان قرار دهید. طوری سیب‌زمینی‌ها را روی چشم‌هایتان بگذارید که نواحی پف‌کرده زیر چشمتان را هم در بر بگیرد و بگذارید که ۲۰-۱۵ دقیقه آنجا بمانند. بعد از این مدت خواهید دید که پف زیر چشم‌هایتان کمتر می‌شوند.

2. شیر: اگر پف‌کردگی زیر چشم‌هایتان بسیار زیاد است، این راهکار را باید همیشه دنبال کنید. دو تکه پنبه را در شیر خیس کرده و روی پلک‌هایتان بگذارید و بگذارید ۳۰-۲۰ دقیقه آنجا بماند. این به چشم‌هایتان برای حفظ آب کمک می‌کند و همچنین خنکشان می‌کند.

3. روغن: در یک کاسه کمی آب خنک ریخته و چند قطره روغن ویتامین E به آن اضافه کرده و خوب مخلوطشان کنید. دو تکه پنبه را در این مخلوط خیس کرده و برای ۲۰ دقیقه روی چشم‌هایتان بگذارید. این کار به برطرف کردن تورم دور چشم‌هایتان کمک می‌کند.

4. خیار: خیار داروی طبیعی بسیار عالی برای خلاص شدن از پف زیر چشم است. دو تکه خیار خنک و تازه برداشته و برای ۲۵ دقیقه روی چشم‌هایتان بگذارید. با خنکی فوق‌العاده خیار روی چشم‌هایتان حسابی ریلکس کنید و چُرتی بزنید. این کار به آرام کردن ذهنتان هم کمک می‌کند و خواص ضدالتهاب خیار پف‌کردگی بافت‌های زیر چشم را هم کاهش می‌دهد.
ممنون از جوابتون
اول اینکه به کدوم دکتر واسه پف مراجعه کنم (پوست یا ...)
بعدشم اینایی که شما زحمت کشیدین گفتین همه رو نوشتین پف زیر چشم رو کاهش میده ایا واسه پف بالای چشم (بین ابرو و چشم]} هم موثره ؟؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
ممنون از جوابتون
اول اینکه به کدوم دکتر واسه پف مراجعه کنم (پوست یا ...)
بعدشم اینایی که شما زحمت کشیدین گفتین همه رو نوشتین پف زیر چشم رو کاهش میده ایا واسه پف بالای چشم (بین ابرو و چشم]} هم موثره ؟؟
سلام دوباره
نوشته بودین که من دکترم رفتم اما جواب نداده؟ کدوم دکتر رفتین ؟ عمومی؟ چی بهتون گفته ؟ چه دارویی تجویز کرده ؟ چه تاثیری داشته ؟ هیستوری بیمار مهمه .

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696
سلام.
درسته که سنگ کلیه با آبجو درمان میشه؟

Last edited:

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
سلام.
درسته که سنگ کلیه با آبجو درمان میشه؟
سلام
درسته . شما با مصرف روززانه ی میکس اب جو و لیمو سنگ کلیه رو یک ماهه از بین میبرین . البته الکل ابب جو بی تاثیره پس اب جوی بی الکل هم میشه استفاده کرد.

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
سـلام ، تقریبا" بیشتر از 6 ماه هست که شبا راحت نمیخوابم ، همون تیکه پاره کارهایی هم که انجام می دادم به خاطر بی نظمی در خواب نمی تونم انجام بدم ، چند بار قرص هيدروكسي زین خوردم دیدم خیلی راحت خوابم میاد ولی دو تا مشکل هست

1- وقتی با مصرف هيدروكسي زین میخوابم بیشتر از 13 خوابم میاد ! یعنی صبح چند لحظه بیدار میشم بعد دوباره خوابم میاد
2- فکر می کنم عوارض داره ، خوابیدن با این روش چه عوارضی داره ؟

لطفا" هر تجربه ای در درمان بی نظمی در خواب دارین به اشتراک بزارین

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
سـلام ، تقریبا" بیشتر از 6 ماه هست که شبا راحت نمیخوابم ، همون تیکه پاره کارهایی هم که انجام می دادم به خاطر بی نظمی در خواب نمی تونم انجام بدم ، چند بار قرص هيدروكسي زین خوردم دیدم خیلی راحت خوابم میاد ولی دو تا مشکل هست

1- وقتی با مصرف هيدروكسي زین میخوابم بیشتر از 13 خوابم میاد ! یعنی صبح چند لحظه بیدار میشم بعد دوباره خوابم میاد
2- فکر می کنم عوارض داره ، خوابیدن با این روش چه عوارضی داره ؟

لطفا" هر تجربه ای در درمان بی نظمی در خواب دارین به اشتراک بزارین
سلام
اول اینکه عکس پروفاییلتو دوست دارم به چشم خواهری :general707:
دوم اینکه هیدروکسی زین یه انتی هیستامینه که برای درمان خارش و الرژی و حساسیت به کار میره . در ضمن ارامش بخش هم هست برای کسایی که اضطراب دارن . وقتی هم کسی از عمل میترسه ، ببینن خیلی سر و صدا میکنه قبلل عمل بهش از این قرصا میدن که دهنشو ببندن :D . اما کلا برای درمان بی خوابی استفاده نمیشه این قرص . عوارض ایین دارو هم خشکی دهان هست یا بی حسی و بی حالی بگیر برو بالاتر..

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
سلام
اول اینکه عکس پروفاییلتو دوست دارم به چشم خواهری :general707:
دوم اینکه هیدروکسی زین یه انتی هیستامینه که برای درمان خارش و الرژی و حساسیت به کار میره . در ضمن ارامش بخش هم هست برای کسایی که اضطراب دارن . وقتی هم کسی از عمل میترسه ، ببینن خیلی سر و صدا میکنه قبلل عمل بهش از این قرصا میدن که دهنشو ببندن :D . اما کلا برای درمان بی خوابی استفاده نمیشه این قرص . عوارض ایین دارو هم خشکی دهان هست یا بی حسی و بی حالی بگیر برو بالاتر..
هاژی شما دوست داشته باشه، به چشم خواهری هم نبود اشکال نداره ، منتهی من خودم نرم:general711:
اطلاعاتی که گفتی درسته ، ولی این دارو خواب اور هم هست
واقعا" الان روسیه ای ؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
هاژی شما دوست داشته باشه، به چشم خواهری هم نبود اشکال نداره ، منتهی من خودم نرم:general711:
اطلاعاتی که گفتی درسته ، ولی این دارو خواب اور هم هست
واقعا" الان روسیه ای ؟
الان که نه یه ماهه اومدم اینجا جمعه پرواز دارم کسی خواست بدرقه بیاد :general304:
اطلاعاتی هم که گفتم 8 سال درسشو خوندم که میگم .

hamed 1369

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوباره
نوشته بودین که من دکترم رفتم اما جواب نداده؟ کدوم دکتر رفتین ؟ عمومی؟ چی بهتون گفته ؟ چه دارویی تجویز کرده ؟ چه تاثیری داشته ؟ هیستوری بیمار مهمه .
دکتر عمومی --اولش گفت واسه بد خوابیدن هست و اینکه چون من حساسیت دارم بیشتر مواقع بینی ام کیپ میشه و از دهان نفس میکشم دلیل پف هست
دارو هم فقط از همین کرم های پف دور چشم که تو بازار پر هست داد اسمشو یادم نیست

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
سلام

دوستان وقتی به اسمن یا جاهایه سفید نگاه میکنم چش چپم یه نقطه سیاه میاد میره البته خیلی کم کیه این یارو:D ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
سلام

دوستان وقتی به اسمن یا جاهایه سفید نگاه میکنم چش چپم یه نقطه سیاه میاد میره البته خیلی کم کیه این یارو:D ؟
کودک درونته:دی
منم میبینم گاهی 8-|

sajadpbk

Registered User
لایک‌ها
268
سلتم دوستان
من یه دوستی دارم ک کف پای سمت چپش مور مور میشه ینی سوزن سوزن فقط پای چپ
مشکلش چیه؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
دکتر عمومی --اولش گفت واسه بد خوابیدن هست و اینکه چون من حساسیت دارم بیشتر مواقع بینی ام کیپ میشه و از دهان نفس میکشم دلیل پف هست
دارو هم فقط از همین کرم های پف دور چشم که تو بازار پر هست داد اسمشو یادم نیست
شما ازمایش بدین ببینین کلیه و کبدتون نارسایی داه یا نه .

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
سلتم دوستان
من یه دوستی دارم ک کف پای سمت چپش مور مور میشه ینی سوزن سوزن فقط پای چپ
مشکلش چیه؟
سلام
مورمور شدن دست و پا به دلیل یکی ز این علت هاست :
اول اینکه ممکنه بیمار دچار اختلالات کلیوی یا کبدی باشه. (دلیل محتمل)
دلیل دوم هم ممکنه در اثر کمبود ویتاامین باشه کهه مصرف سبزی و میوه توصیه میشه
اگر هم دوست شما یه کارخونه ی صنعتی کار میکنه ، تنفس سرب و جیوه هم ممکنه از دلیل هاش باشه

بالا