• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من 10 صفحه ی اول و 10 صفحه ی آخر اینجا رو خوندم . حسابی قاطی کردم

راستش من یک پرینتر می خام با استفاده های زیر :
1- حتما قابلیت چاپ رو سی رد رو داشته باشه .
2- هر ماه 100 تا پرینت آ4 رنگی 70% می خام . و 50 تا پرینت رو سی دی .
3- مصرفش با توجه به مورد بالا کم باشه . قابل شارژ تو خونه با سرنگ و ... باشه .
4- کیفیتش خوب باشه .
5- قیمتش نهایت 100-110 تومن باشه . (نو هم نبود مهم نیست)

جوادجان و سایر متخصصین به نظر شما من چه پرینتری واسه استفاده موارد بالا بخرم بهتره ؟

به نظر من Hp 5063 بگير كه جوهرافشان حرارتي (Thermal Inkjet) هست و از لحاظ خشك شدن هم مشكلات كمتري نسبت به بقيه مارك ها داره. (100 تومن)
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=1251

ضمنا برای چاپ رو سی دی توضیح بدین که سی دی مخصوص می خاد ؟ چاپش خوب در میاد ؟ مستفیم روی سی دی می زنه ؟ یا رو لیبل می زنه و بعد باید به سی دی بچسبونیم ؟ دوام رنگش چقدره ؟

بعد اگه مثلا تو این مدل Epson R200 یه مدت استفاده نکنیم (مثلا 1 ماه)مشکل پیش می یاد ؟ راه حل نداره که مشکل پیش نیاد ؟ مثلا کارتریج ها رو در بیاریم یا نمی دونم کار دیگه ای بکنیم ...

در مورد این کارتریجهای قلابی مادایران برای اپسون حرف و حدیثا درسته ؟ چاره چیه ؟

چاپ روي سي دي رو مستقيماً انجام ميده. اما توي مشخصاتش نوشته «با قابليت چاپ روي سي دي هاي Printable» كه دقيقاً نمي دونم چه جور سي دي هايي هستند. در مورد دوام رنگ هم فكر مي كنم به حدي هست كه بشه يه عكس يادگاري رو باهاش چاپ كرد و سالها نگه داشت.

كارتريج هاي r220 رو اگه يه مدت استفاده نكنيم خشك ميشن. راه حلي خاصي هم سراغ ندارم. اما نميدونم اون مدت چقدر هست. يكي از آشناهامون يه اپسون c70 خريده 3 ماه ازش استفاده نكرده بود، بعدش يه خورده اذيت كرد تا راه افتاد ولي خشك نشده بود چون چند برگ كه باهاش پرينت كرديم ديگه كاملاً راه افتاد.

در مورد جوهرهاي ماديران هم حرف و حديث هست اما اطلاعات خاصي ندارم. كاش دوستاني كه خودشون جوهرافشان دارن يه كم توضيح ميدادند.

یه پرینتر ارزون لیزری سیاه سفید برای مصرف خانگی البته با تعداد بالا (چندین کتاب ppdf هست که باید پرینت بشه) چی پیشنهاد میکنید؟

اينو ميگن يه پرسش متداول كه جوابش روشنه و بارها هم گفته شده. فعلاً بين ليزري هاي خانگي، hp1020 رودست نداره (115 تومان). مصرف بالا رو هم در حد چند كتاب در ماه جوابگو هست، اما اگه بخوايد بيش از 2000 برگ در ماه چاپ كنيد بهتره يه مدل قويترشو بگيريد.

bkh

Guest
لایک‌ها
1
سلام جواد جان
آقا ما آخر رفتیم نمایندگی اپسون تو مشهد .
طرف گفت که r200 دیگه کلا گیر نمی یاد . به جاش گفت R270 هست . 143 تمونه .
یه مدل هم خودش پیشنهاد داد واسه کار خونه . مدل همه کاره ی cx3900 به قیمت 115 تومن . که بدیش این بود که 4 کارتریج بود .

سوال من اینه که این اپسونا کارتریجش میگن راحت تو خونه شارژ نمیشه راسته یا نه ؟ هزینه هر برگ پرینت با کیفیت عکس عکاسی چند در می یاد ؟
این 270 که 6 تا کارتریج داره با 4 تا کارتریج اصلی هم کار می کنه ؟ کیت شارژ 6 تاش گیر می یاد ؟
صمنا کیفیت پرینتر هر چی بالاتر می ره مصرفش هم بیشتر می شه . سوال من اینه که تو این مدلای با کیفیت بالا میشه کیفیت رو کم کرد که کم مصرف تر بزنه ؟

اون مدل اچ پی که گفتی چیه جریانش ؟ چه برتری بر اینا داره ؟ کلا به خاطر کارتریجای گرونشون دوروبر اچ پی نرفتم :(

ممنون حاجی :blush:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام جواد جان
آقا ما آخر رفتیم نمایندگی اپسون تو مشهد .
طرف گفت که r200 دیگه کلا گیر نمی یاد . به جاش گفت R270 هست . 143 تمونه .
یه مدل هم خودش پیشنهاد داد واسه کار خونه . مدل همه کاره ی cx3900 به قیمت 115 تومن . که بدیش این بود که 4 کارتریج بود .

سوال من اینه که این اپسونا کارتریجش میگن راحت تو خونه شارژ نمیشه راسته یا نه ؟ هزینه هر برگ پرینت با کیفیت عکس عکاسی چند در می یاد ؟
این 270 که 6 تا کارتریج داره با 4 تا کارتریج اصلی هم کار می کنه ؟ کیت شارژ 6 تاش گیر می یاد ؟
صمنا کیفیت پرینتر هر چی بالاتر می ره مصرفش هم بیشتر می شه . سوال من اینه که تو این مدلای با کیفیت بالا میشه کیفیت رو کم کرد که کم مصرف تر بزنه ؟

اون مدل اچ پی که گفتی چیه جریانش ؟ چه برتری بر اینا داره ؟ کلا به خاطر کارتریجای گرونشون دوروبر اچ پی نرفتم

ممنون حاجی

سلام
اگه بخواي با سرنگ شارژ كني، راحت نيست و اصلاً نميدونم براي اپسون عملي هست يا نه. اما اينطور كه دوستان ميگن، با كيت شارژ، كاملاً عملي هست. كيت شارژش رو هم بايد همون نمايندگي اپسون داشته باشه به قيمت تقريبي 80 تومن. در ضمن، نيازي نيست كه براي كارتريج هاي جداگانه، كيت جداگانه خريداري بشه، تا اونجا كه ميدونم شما بايد يه كيت شارژ با 6 تا قوطي رنگ بخريد تا بتونيد شارژ رو به راحتي انجام بديد.

هزينه هر برگ پرينت با اين مدل چاپگر رو نتونستم پيدا كنم چون جزئيات تعداد برگ قابل چاپ با هر كارتريج توي مشخصاتش نوشته نشده. اما براي مدل هاي كنن كه حساب كرديم، عكس رنگي A4 تقريباً 500 تومن ميشد و گفته شده كه هزينه چاپ اپسون ها، در صورت اسافتاده از كيت CIS (شارژ مجدد) حدوداً 50% نسبت به حالت عادي كم ميشه.

در ضمن چاپگرهاي جوهر افشاني كه من ديدم، حتي با يك كارتريج هم كار مي كنند، به احتمال زياد اين مدل هم همينطور هست.

كيفيت رو هم ميتونيد از طريق تنظيمات پرينتر، روي هر عدد دلخواه بگذاريد.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
بچه ها دوستم میخواد یه پرینتر رنگی بخره رفته پرسیده بهش hp4183 رو پیشنهاد دادن ( سه کاره هست کپی-پرینت-اسکن) حالا کسی میدونه این پرینتر خوبه یا نه؟ هزینه شارژ کارتریجاش چقدره؟ بهش 128 تومن قیمت دادن.

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
جواد جان در مورد پرینتر HP 6183 تو پستی که شما در مورد این پرینتر نوشته بودید اشاره کرده بودید که هد به کارتریج متصل است اما من هنگام خرید از شرکت ایران HP سؤال کردم و گفتند که تو این مدل هد به کارتریج متصل نیست و پک 6 تایی کارتریج آن 45 هزار تومان است و بصورت تک رنگ هم میشه تهیه کرد.
نظر شما در مورد قیمت کارتریج و گفته شرکت مبنی بر متصل نبودن هد به کارتریج چیست؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
بچه ها دوستم میخواد یه پرینتر رنگی بخره رفته پرسیده بهش hp4183 رو پیشنهاد دادن ( سه کاره هست کپی-پرینت-اسکن) حالا کسی میدونه این پرینتر خوبه یا نه؟ هزینه شارژ کارتریجاش چقدره؟ بهش 128 تومن قیمت دادن

من هزينه شارژش رو نميدونم، اما مشخصات كليش رو كه مطالعه كردم به نظر چيز خوبي ميومد. توي پست 927 در موردش توضيحات بيشتري داده شده. يعني اينجا:
http://forum.persiantools.com/t45341-page62.html

در ضمن تعداد برگ قابل چاپ با كارتريج هاي اون رو هم توي سايت www.hp.com نوشته اگه خواستيد پيدا كنم بگم بهتون. فكر مي كنم حدوداً 110 برگ عكس رنگي A4 يا 2000 برگ متن سياه و سفيد يا رنگي (با پوشش 5%) ميشه باهاش پرينت كرد.

جواد جان در مورد پرینتر HP 6183 تو پستی که شما در مورد این پرینتر نوشته بودید اشاره کرده بودید که هد به کارتریج متصل است اما من هنگام خرید از شرکت ایران HP سؤال کردم و گفتند که تو این مدل هد به کارتریج متصل نیست و پک 6 تایی کارتریج آن 45 هزار تومان است و بصورت تک رنگ هم میشه تهیه کرد.
نظر شما در مورد قیمت کارتریج و گفته شرکت مبنی بر متصل نبودن هد به کارتریج چیست؟

سلام لينوكس جان
خيلي متشكرم كه راهنمايي كرديد. بالاخره يكي هم پيدا شد يه كمكي تو اين تاپيك به ما بكنه.
آخه من متصل بودن هد 6183 به كارتريج ها رو به اين دليل نوشتم كه تمام مدل هاي قديمي اچ پي اينطوري هستند. اما اگه ايران اچ پي گفته كه متصل نيست پس متصل نيست. اگه اينجوري باشه خيلي هم بهتر ميشه. چون درسته كه متصل نبودن هد، باعث ميشه بعد از مدتي، كيفيت چاپ پايين بياد، اما روي هم رفته مقرون به صرفه تر هست. چون تقريباً 3-4 بار كارتريج عوض مي كنيم تا نياز به تعويض هد پيدا بشه. اما قبلاً با هر بار تعويض كارتريج، بايد هد رو هم عوض مي كرديم. كه هزينه رو حدوداً 40% بالا ميبرد. فقط اي كاش قيمت هد رو هم پرسيده بوديد. چون اونوقت ميشد خيلي راحت هزينه چاپ هر برگ متن و عكس رو حساب كرد.

در ضمن من نتونستم پست مربوط به معرفي 6183 رو توي اين سايت پيدا كنم، نميدونم شما كجا اون تاپيك رو ديديد، اما اگه پيدا كردم حتماً اصلاحش مي كنم.
متشكرم

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
آقا من يه اپسون استايلون c66 داشتم که از اين کارتريج هاي مادام العمر روش انداخته بودم . الان هد دستگاهم خراب شده و هزينه ي تعميرش 50 تومن درمياد که فقط 30 تومن از قيمت دستگاه نو پايين تره . به نظر شما من چيکار کنم ؟ من دنبال يه پرينتري ميگردم که عکس رو خوب بزنه ( حداقل در حد همين پرينتري که داشتم ) و در ضمن دردسر هاي کارتريج اون خيلي کم باشه (هزينه ها + خرابي هد و تعويض کارتريج و ... ) شما چي پيشنهاد ميدين ؟ براي همين مسئله بود که ليزر رنگي چشمم رو گرفته بود .

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
آقا من يه اپسون استايلون c66 داشتم که از اين کارتريج هاي مادام العمر روش انداخته بودم . الان هد دستگاهم خراب شده و هزينه ي تعميرش 50 تومن درمياد که فقط 30 تومن از قيمت دستگاه نو پايين تره . به نظر شما من چيکار کنم ؟ من دنبال يه پرينتري ميگردم که عکس رو خوب بزنه ( حداقل در حد همين پرينتري که داشتم ) و در ضمن دردسر هاي کارتريج اون خيلي کم باشه (هزينه ها + خرابي هد و تعويض کارتريج و ... ) شما چي پيشنهاد ميدين ؟ براي همين مسئله بود که ليزر رنگي چشمم رو گرفته بود ولی مشکلش اینه که کیفیت چاپ رنگی اش خیلی خیلی پایین تر از جوهر افشانه .

mouse1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان عزيز ميخوام پرينتررنگي بخرم كه قابليت چاپ بروي سي دي داشته باشه وقابل
شارژ نامحدود.كيفيت هم متوسط باشد و هزينه چاپ پائين وقيمت پرينتر هم هر چي باشد
لطفا اكر كسي ميتونه كمكم كنه
متشكرم

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
آقایون اساتید کسی نیست که به من راهنمایی کنه ؟ لطفا یه نگاهی هم به پست بنده بندازین . متشکرم

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
آقا من يه اپسون استايلون c66 داشتم که از اين کارتريج هاي مادام العمر روش انداخته بودم . الان هد دستگاهم خراب شده و هزينه ي تعميرش 50 تومن درمياد که فقط 30 تومن از قيمت دستگاه نو پايين تره . به نظر شما من چيکار کنم ؟ من دنبال يه پرينتري ميگردم که عکس رو خوب بزنه ( حداقل در حد همين پرينتري که داشتم ) و در ضمن دردسر هاي کارتريج اون خيلي کم باشه (هزينه ها + خرابي هد و تعويض کارتريج و ... ) شما چي پيشنهاد ميدين ؟ براي همين مسئله بود که ليزر رنگي چشمم رو گرفته بود ولی مشکلش اینه که کیفیت چاپ رنگی اش خیلی خیلی پایین تر از جوهر افشانه .

--------------------------------------------------------------------------------

فكر كنم اگه يه HP 5150 با كيت شارژ بگيريد راضيتون كنه. 1 كارتريج مشكي+ 3 كارتريج رنگي داره. در مورد روش و هزينه شارژشون اينجا توضيح داده شده:
http://forum.p30world.com/showpost.php?p=1042886&postcount=272

قيمت خود دستگاه هم بايد حدود 85 هزار باشه. اين هم لينك مشخصات C66 و 5150 كه بتونيد با هم مقايسه كنيد:
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/e...51-236261-14438-f51-304430-304432-304433.html

http://www.epson.co.uk/products/inkjet_printers/product_spec/Stylus_C66.htm

فقط اگه خواستيد بخريد، يه چيز رو از فروشنده بپرسيد. اون هم اين كه آيا هد به كارتريج ها متصل هست يا نه. اگه متصل باشه بهتره. چون اونوقت هد هر كارتريج مجزا از بقيه بوده و درصورت خرابي هر يك از هدها يا كارتريج ها، فقط همون كارتريج رو عوض مي كنيد تا هد هم نو بشه.

يه مدل بالاترش هم 5063 هست به قيمت تقريبي 100 تومن كه دو تا رنگ اضافه تر و قابليت چاپ روي سي دي و دي وي دي رو هم داره. يك كارتريج مشكي+ 1 سه رنگ+ 2 تا رنگ اضافه داره. مشخصاتش رو اينجا ميتونيد بخونيد:
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=1251

سلام
دوستان عزيز ميخوام پرينتررنگي بخرم كه قابليت چاپ بروي سي دي داشته باشه وقابل
شارژ نامحدود.كيفيت هم متوسط باشد و هزينه چاپ پائين وقيمت پرينتر هم هر چي باشد
لطفا اكر كسي ميتونه كمكم كنه
متشكرم

شما هم فكر كنم همون 5063 رو اگه با كيت شارژ بخريد خوب باشه. مدل Canon ip4200 به بالا هم امكان چاپ روي سي دي رو داره، كارتريجش هم ارزونتر از اچ پي هست (5 كارتريج مجزا، هر كارتريج،‌ 13000 تومان) اما امكان شارژ نداره.

ميتونيد مشخصات و قيمت انواع چاپگر در بازار ايران رو از اينجا ببينيد:
www.rayansaba.com

لطفاً در صورت خريد، قيمت و مدل خريدتون رو ذكر كنيد، تا علاقمندان بعدي، بتونند در مورد جزئيات دقيق اون دستگاه از شما نظرخواهي كنند.
متشكرم

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
اقا ممنونم از راهنمایی سازندتون . انشاالله هر وقت رفتم خریدم براتوئن مینویسم . یا حق

ly.comeng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من 7 صفحه اول رو خوندم جوابمو پیدا نکردم،لطفا همراهای کنین

من آخر نمیدونم که از مارک HP خرید کنم یا canon؟

هزینه شارژ،کارتریج کدوم به صرفه تره؟

من یک پرینتر لازم دارم که البته میخوام چند کاره باشه البته من فقط استفاده پرینتر اسکنر دارم (پرینتر>اسکنر)

استفاده من :

پرینت فایل بیشتر به صورت متنی حدود روزی10-15 صفحه(دقیق نمیدونم)

هم A3-A4

قیمت هم زیر 200 یعنی به عبارتی 150 تومن بیشتر نشه بهتره.

... فعلا چیز دیگه تو ذهنم نیست

پیشاپیش ممنون:)

mouse1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما هم فكر كنم همون 5063 رو اگه با كيت شارژ بخريد خوب باشه. مدل Canon ip4200 به بالا هم امكان چاپ روي سي دي رو داره، كارتريجش هم ارزونتر از اچ پي هست (5 كارتريج مجزا، هر كارتريج،‌ 13000 تومان) اما امكان شارژ نداره.

آقاي جواد از راهنمايت خيلي ممنونم
حالا ميخوام بين اين دو مدل يكي را انتخاب كنم بنظر شما كدام يك بهتر
اچ پي 5063= سه كارتريج 64000تومان
اپسون آر270=شيش كارتريج دارد ودانه 5000تومان است جمعا 30000 تومان
تشكر.

mouse1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من یک پرینتر لازم دارم که البته میخوام چند کاره باشه البته من فقط استفاده پرینتر اسکنر دارم (پرینتر>اسکنر)

استفاده من :

هم A3-A4

پیشاپیش ممنون:)

بنظر من دور اين پرينترهاي چند كاره خيط بكش مفتشون گرونه.شما بايد جدا گانه بخريد.
اگر متنهاي سياه وسفيد پرينت ميگيري ليزري آخرش اچ پي حرف نداره كم هزينه با كيفيت شارژ تونرش 12000تومان
براي مصارف خانگي هم مدل 1018 يا 1020 مناسبه قيمت هم از 110000تومان تا 130000تومان
هركي هر چي زورش برسه ميفروشه .واما اسكنر هم اين مدلهاي ليد20يا30خوبه
قيمت هم از45000تومان تا 70000تومان .دنبال آ3 نرو قيمت سه برابرايناي
ولي اگر پرينتر رنگي بخواي اطلاع دقيقي ندارم.
باتشكر

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
آقاي جواد از راهنمايت خيلي ممنونم
حالا ميخوام بين اين دو مدل يكي را انتخاب كنم بنظر شما كدام يك بهتر
اچ پي 5063= سه كارتريج 64000تومان
اپسون آر270=شيش كارتريج دارد ودانه 5000تومان است جمعا 30000 تومان
تشكر.

اين دو مدلي كه گفتيد هر دو خوب هست. هر دو هم 6 رنگ هستند. (اپسون 1مشكي+5 رنگي، اچ پي: 1 مشكي+1 سه رنگ+ 2 رنگي اضافه). كارتريج هاي اچ پي گرونتر هست چون هد هر كارتريج به خود اون متصل هست و اپسون بالعكس. اما به نظرم اگه اينطور كه ميگن واقعاً كيت شارژ اچ پي 10 تومن باشه و كيت شارژ اپسون 80 تومن، خوب اچ پي مقرون به صرفه تره.

سلام دوستان

استفاده من :

هم A3-A4

پیشاپیش ممنون

من هم با جناب Mouse موافقم. اگه نياز حتمي به رنگ نداريد يا مي خواهيد هزينه چاپ هر برگ متن، حدوداً 6 تومن كاغذ+12 تومن جوهر باشه (در مقايسه با جوهرافشان ها كه 6 تومن كاغذ+30 تومن جوهر هست) خوب ليزري بگيريد. همون اچ پي 1020 كه گفتند خوبه. ضمن اين كه ليزري ها، مشكل خشك شدن جوهر در صورت عدم استفاده طولاني مدت رو هم ندارند.

در مورد خريد يا عدم خريد چندكاره، نظر خودم رو اينجا گفتم:
http://www.forum.p30world.com/showpost.php?p=926286&postcount=248

به نظرم اگه پرينتر و اسكنر ميخوايد و مي خواهيد كه جوهر افشان هم باشه، يا يك سه كاره اچ پي 5180 بگيريد به قيمت 185 هزار تومان. مشخصات دقيقترش اينجا گفته شده:
http://www.forum.p30world.com/showpost.php?p=926348&postcount=249

يا يك چاپگر و اسكنر جداگانه از اين مدل ها بخريد:
پرينتر:
1- اچ پي 5150 (85 هزار)
2- اچ پي 5063 (100 هزار)
(با كيت شارژ (10 هزار))

اسكنر:
1- اچ پي 4370 (85 هزار)
2- اچ پي g3010 (قيمت 110 هزار)
3- كنن 4200f (قيمت 100 هزار)

در مورد هزينه شارژ كارتريج هم كه پرسيديد، بين كنن و اچ پي تا حالا كنن رو توصيه مي كردم چون كارتريجش ارزونتر از اچ پي هست. (قيمت كارتريج ها (15000+4*12500 كه هر كارتريج قابليت تقريبي چاپ 450 برگ متن معمولي با پوشش 5% رو داره. در حالي كه كارتريج اچ پي به دليل متصل بودن هد به كارتريج گرونتر از اين مبلغ هست، ضمن اين كه كارتريج هاي اچ پي (در برخي مدل ها) به هم متصل هست و در صورت تمام شدن يكي از رنگ ها، بايد همه رنگ ها تعويض شوند) دارندگان كنن هم از چاپگرشون اظهار رضايت مي كنند اما حالا كه بعضي از دوستان ادعا كرده اند كارتريج هاي اچ پي رو با قيمت مناسبي شارژ مي كنند و بدين طريق هزينه چاپ را نسبت به كنن هم ارزانتر مي كنند، اچ پي را توصيه مي كنم.

ly.comeng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من بیشتر کارم پرینت سیاه سفید هست (نه اینکه اصلا کار رنگی ندارم ) اما تصمیمم اینه که حالا میخوام خرید کنم یه چیزی بگیرم که کارهای دیگه هم برام راه بندازه مثل پرینت رنگی و اسکن کردن.

واسه همین میخوام یه دستگاه بگیرم که برام کار کنه...

اما بیشتر پرینت فایل txt...

اگه واقعا چند کاره ها به درد نمیخورن خوب یک مدل رنگی جوهر افشان خوب بهم معرفی کنین و یک اسکنر جدا میگیرم.

بازم ممنون

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

من بیشتر کارم پرینت سیاه سفید هست (نه اینکه اصلا کار رنگی ندارم ) اما تصمیمم اینه که حالا میخوام خرید کنم یه چیزی بگیرم که کارهای دیگه هم برام راه بندازه مثل پرینت رنگی و اسکن کردن.

واسه همین میخوام یه دستگاه بگیرم که برام کار کنه...

اما بیشتر پرینت فایل txt...

اگه واقعا چند کاره ها به درد نمیخورن خوب یک مدل رنگی جوهر افشان خوب بهم معرفی کنین و یک اسکنر جدا میگیرم.

بازم ممنون

دوست عزيز من كه همين الآن پاسخ شما رو دادم. هم نظرم رو در مورد خريد چندكاره گفتم هم مدل هاي خوب چندكاره و هم مدل هاي خوب چاپگر و اسكنر رو معرفي كردم.

در مورد اين كه دوستتون فرمودند چندكاره نگيريد، من هم از خيليها همين جمله رو شنيدم. اما تا حالا نديدم كسي بگه من چندكاره داشتم و ناراضي بودم. به نظرم كساني كه چندكاره را توصيه نمي كنند به دليل تجربه نامطلوب خريد چندكاره هاي ارزان قيمت و خرابي دستگاه پس از مدتي اندك يا گراني هينه تعويض كارتريج و هد دستگاه است.

به هر حال، اولاً شخصاً تجربه كار با چندكاره هاي ليزري را داشته و خريد آنها را (براي كساني كه رنگي نمي خواهند) توصيه مي كنم. مثلاً سامسونگ 4200 با قيمت 185000 براي شما مناسب است. ثانياً به نظرم خريد چندكاره هاي رنگي هم اگر از مارك هاي معتبر مثل اچ پي باشد كه از لحاظ كيفيت، سرامد هستند رضايت بخش خواهد بود. اما به هر حال، كساني كه دستگاه جوهرافشان مي خرند بايد هزينه هاي جانبي آن مثل تعويض كارتريج و هد را بپذيرند. در ضمن چاپگري كه شما مي خريد، بايد درون مغازه تست كنند و به شما تحويل دهند. پس از تحويل هم تا يك سال ضمانت دارد (كه البته شامل كارتريج و هد نمي شود). در اين مدت هر مشكلي كه پيش بيايد به طور رايگان تعمير خواهد شد.

در مورد استفاده از رنگ مشكي تنها هم كه از طريق PM پرسيديد، امكان پذير است. اگر شما فقط يك كارتريج مشكي هم داشته باشيد و بقيه كارتريج ها تمام شده باشند با همان مي توانيد متن هاي تك رنگ را چاپ كنيد.

مشخصات و قيمت انواع چاپگر و چندكاره جوهرافشان و ليزري را هم از سايت:
www.rayansaba.com مي توانيد ببينيد.

saamz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
آقا من كارم گرافيك هستش و ميخام يه پرينتر رنگي ليزري بگيرم كه كارامو با اون پرينت كنم.... كيفيت پرينتش خوب باشه و قيمتش هم خيلي بالا نباشه يه چيز متوسط .
بعد يه سوال ديگه... كارتريج پرينت هاي رنگي ليزري جدا جدا هستش يا با هم....؟ كدوم به صرفه تر هستش اگه خواستم بگيرم...؟

mouse1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
آقا من كارم گرافيك هستش و ميخام يه پرينتر رنگي ليزري بگيرم كه كارامو با اون پرينت كنم.... كيفيت پرينتش خوب باشه و قيمتش هم خيلي بالا نباشه يه چيز متوسط .
بعد يه سوال ديگه... كارتريج پرينت هاي رنگي ليزري جدا جدا هستش يا با هم....؟ كدوم به صرفه تر هستش اگه خواستم بگيرم...؟

پرينتر مناسب براي شما اچ پي 1600 قيمت از 290000تا310000هزار تومان
بستگي به انصاف فروشنده داره.4 تونر داره 1 مشكي 3تا رنگي قيمت 4تونرش
فكر كنم دوروبر 200000هزارتومان باشه. قابل شارژ است بشرطي كه تونر
صفر نشود چونكه يك چپست بروي تونر نصب است و وظيفه اش كنترل مقدار
پودر تونر است وزماني كه تونر 0% شد ميسوزد قيمتشم 14000هزار تومان
كيفيت چاپش نسبت به هزينه چاپش مناسبه كارتريج جدابهتر.

بالا