• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل از کابل usb شماست . کابلی که روی دستگاه هست مناسب نیست . بعضی کابلها مناسب هستند . نمی دونم کابل په مدل پرینتر سامسونگ بود که مناسب از کار در اومده بود و مغازه دار داد و کار راه اقفتاد ! البته این نوع کابل رو با آزمون و خطا پیدا کردن :rolleyes:

ممنون pirmard جان
میشه مشخصاتی از کابله بگی

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ممنون pirmard جان
میشه مشخصاتی از کابله بگی

راستش الان از دوستم سوال کردم .
خودش این مشکل رو داست
میگه کابل مونیتور lcd ال جی بوده :rolleyes:

من اشتباه فکر کردم پرینتر سامسونگ بوده .:)

تو مشهد میگه تو مجتمع تک میفروشن .:rolleyes:

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش الان از دوستم سوال کردم .
خودش این مشکل رو داست
میگه کابل مونیتور lcd ال جی بوده :rolleyes:

من اشتباه فکر کردم پرینتر سامسونگ بوده .:)

تو مشهد میگه تو مجتمع تک میفروشن .:rolleyes:

:blink:
آخرش چی بوده (مارک کابلشو میگم)
در ضمن من مشهد نیستم :(

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
یکی بی زحمت فرق این 3 مدل رو بگه!

1020
1080
1018

کدوم رو بگیرم؟
من تو سایت خود HP رفتم تو ادرس و لیست چاپگر های لیزری تک کاره اسمی از 1080 ندیدم !

http://www.shopping.hp.com/webapp/s...ow=1&a1=Function&v1=Print&catLevel=2#bcAnchor

ضمنا قابلیت مقایسه هم داره ها .. خیلی راحت میتونید چک باکس ها رو انتخاب کنید و مقایسه کنید ..

---

اسکنر دانشجویی معرفی کنید لطفا ...

sepehr79

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1280 تا A3 رو برات پرینت میکنه ولی K550 تا A4 بیشتر نداره.( اگه اشتیاه نکرده باشم)
K550 یه پرینتر حرفه ای و 4 تا کارتریج مجزا داره;)
من خودم با 1280 کارکردم بسیار نرم کار میکنه . ولی اختلاف کیفیت بین good و Best خیلی زیاده و کاملا مشهوده.
اگه بخای پرینتر A3 بگیری گزینه های جدیدتری از 1280 وجود داره:lol:
اگه بگی پرینتر رو برای چه کاری میخای و چقدر میخای ازش استفاده کنی بهتر می تونیم راهنمایی کنیم:D

خیلی ممنون از پاسخ تون
من پرینتر رو صرفا" برای کارهای خانگی میخوام ولی میخوام در حد خودش حرفه ای باشه .
تو هفته 10-15 صفحه متن و 5-6 تا عکس رنگی
کیفیت عکس های رنگی برام مهم هست.به نظر شما این از این دو مدل کدوم نیکیش برای کارهای خانگی مناسب ترند؟
با تشکر

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
من تو سایت خود HP رفتم تو ادرس و لیست چاپگر های لیزری تک کاره اسمی از 1080 ندیدم !

http://www.shopping.hp.com/webapp/s...ow=1&a1=Function&v1=Print&catLevel=2#bcAnchor

ضمنا قابلیت مقایسه هم داره ها .. خیلی راحت میتونید چک باکس ها رو انتخاب کنید و مقایسه کنید ..

---

اسکنر دانشجویی معرفی کنید لطفا ...
بين اسكنرهاي كنن و اچ پي هر كدوم رو بگيري خوبه.
برو سايت Rayansaba.com اسكنرهاش رو ببين يكي رو انتخاب كن.
دقت اسكن بايد از 600 dpi به بالا باشه. و اگر دوربين عكاسي آنالوگ داري و ميخواي نگاتيو عكس هاي اون دوربين رو هم باهاش اسكن كني يه مدلي بگير كه قابليت اسكن نگاتيو هم داشته باشه اما اگه نداري نميخمواد.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
يه سوال در مورد چاپگرهاي جوهرافشان دارم:
شما كه جوهرافشان داريد وقتي يه متن (مثلاً) 10 برگي رو باهاش پرينت مي كنيد آيا كاغذهايي كه از چاپگر بيرون ميان و روي هم مي افتند به همديگه رنگ پس نمي دهند؟

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بين اسكنرهاي كنن و اچ پي هر كدوم رو بگيري خوبه.
برو سايت Rayansaba.com اسكنرهاش رو ببين يكي رو انتخاب كن.
دقت اسكن بايد از 600 dpi به بالا باشه. و اگر دوربين عكاسي آنالوگ داري و ميخواي نگاتيو عكس هاي اون دوربين رو هم باهاش اسكن كني يه مدلي بگير كه قابليت اسكن نگاتيو هم داشته باشه اما اگه نداري نميخمواد.

سلام
ببخشید که اینقدر سوال میکنم:rolleyes:
hp scanjet 2400 خوبه؟ نگاتیو اسکن میکنه؟
یه سوال دیگه هم داشتم (در مود همون کابل 1020:() من میتونم کابل اسکنر رو به جای پرینتر استفاده کنم؟؟؟؟

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
خیلی ممنون از پاسخ تون
من پرینتر رو صرفا" برای کارهای خانگی میخوام ولی میخوام در حد خودش حرفه ای باشه .
تو هفته 10-15 صفحه متن و 5-6 تا عکس رنگی
کیفیت عکس های رنگی برام مهم هست.به نظر شما این از این دو مدل کدوم نیکیش برای کارهای خانگی مناسب ترند؟
با تشکر

برای کارهای خونگی قیمت پائینتر هم جواب میده;)
5163 بگیر.حدود 80 تومنه:p
اگه بخای عکس باهاش چاپ کنی حتما باید کاغذ عکس بگیری که از بازار ایران میتونی بگیری. 100 تا 15*10 مارک HP با بهترین کیفیت رو میتونی 6 تومن بخری:lol:
پرینترهای جوهر افشان کیفیتشون وابستگی زیادی به نوع کاغذشون داره;)

يه سوال در مورد چاپگرهاي جوهرافشان دارم:
شما كه جوهرافشان داريد وقتي يه متن (مثلاً) 10 برگي رو باهاش پرينت مي كنيد آيا كاغذهايي كه از چاپگر بيرون ميان و روي هم مي افتند به همديگه رنگ پس نمي دهند؟

HP که خیلی کم جوهر مصرف میکنه .حتی در بهترین کیفیت هم وقتی پرینت بیرون میاد اثری از خیسی جوهر نیست.( تازه HP یه قابلیت داره که بوسیله اون میتونی زمان بیرون اومدن پرینت رو زیاد کنی تا پرینت خوب خشک بشه dry time . ولی نیازی به این کار نیست.)
اما اپسون خیلی جوهر مصرف میکنه تو پاینترین کیفیت هم خیسی کاغذ مشهوده ( ولی هیچ موقه با زیریش پس نمیده حتی تو A4 معمولی;) ) ووقتی پرینت بیرون میاد و خشک میشه باید یه فکر برای صاف کردنش بکنی چون کج و معوج شده:wacko:

hp scanjet 2400 خوبه؟ نگاتیو اسکن میکنه؟
خیر

sepehr79

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای کارهای خونگی قیمت پائینتر هم جواب میده;)
5163 بگیر.حدود 80 تومنه:p
اگه بخای عکس باهاش چاپ کنی حتما باید کاغذ عکس بگیری که از بازار ایران میتونی بگیری. 100 تا 15*10 مارک HP با بهترین کیفیت رو میتونی 6 تومن بخری:lol:
پرینترهای جوهر افشان کیفیتشون وابستگی زیادی به نوع کاغذشون داره;)

سلام
یعنی کیفیت عکس رنگی این دو مدل( HP K550----- HP 1280 )با مدل 5163 که شما فرمودید برابر؟
اگر اینطوره پس تفاوت قیمت زیاد بین آنها برای چه ویژگی هاشون وآیا با توجه به هزینه شارژ کارتریج اگر من برای کارهای خونگی HP K550 یا HP 1280 بگیرم اشتباه کردم؟
با تشکر

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

hp scanjet G3010 خوبه؟؟ ارزون تر که نگاتیو هم اسکن کنه پیدا نکردم:(
در ضمن اگه قسمت دوم سوالمم جواب بدین خیلی ممنون میشم:happy: ( کابل پرینتر با اسکنر یکیه؟؟)

Iran Nokia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو رنج 50 تومن چه پرینتری رنگی بگیرم خوبه برای استفاده شخصی که هم با کیفیت باشه هم با امکانات نسبت به این قیمت ضمنا کاتریجش هم قیمتش خوب باشه و در دسترس باشه؟

zarei175

Registered User
لایک‌ها
0
سلام:)

من قصد دارم یه اسکنر بخرم بیشتر جهت اسکن کتاب با کیفیت مناسب. شما چه مارکی رو پیشنهاد میدین؟
البته قبلش یه سئوال:
به نظر شما امکانش هست که با اسکنر یه کتاب با حجم زیاد مثلا 500 یا 600 صفحه ای رو اسکن کرد؟ منظورم اینه که اصلا میشه که یه کتاب قطوری رو با اون حجمش گذاشت تو اسکنر واسه اسکن؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
که خیلی کم جوهر مصرف میکنه .حتی در بهترین کیفیت هم وقتی پرینت بیرون میاد اثری از خیسی جوهر نیست.( تازه HP یه قابلیت داره که بوسیله اون میتونی زمان بیرون اومدن پرینت رو زیاد کنی تا پرینت خوب خشک بشه dry time . ولی نیازی به این کار نیست.)
اما اپسون خیلی جوهر مصرف میکنه تو پاینترین کیفیت هم خیسی کاغذ مشهوده ( ولی هیچ موقه با زیریش پس نمیده حتی تو A4 معمولی ) ووقتی پرینت بیرون میاد و خشک میشه باید یه فکر برای صاف کردنش بکنی چون کج و معوج شده

ممنون از توضيحات كامل

بالا