• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
یکی جواب سوال منو بده بد نیست
من میخوام یه پرینتر بخرم که کارش خوب باشه ترجیحا رنگی هم باشه و کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشه
قیمت رنگشم مناسب باشه
چی رو پیشنهاد میکنید ....

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دستت درد نکنه ممنون .یعنی 137 پول خود پرینتر 90 تومن پول تانک درسته؟ منظورت پاساژ ایران زمین هست همونکه پایین میدان ولیعصره طبقه سوم؟

البته اونموقع به اجبار تانک رو از یه مغازه دیگه گرفتم 106 تومن:wacko:
نه اسمش دقیقا " پاساژ ایران " هست.
بالاتر از خ طالقانی نرسیده به میدان ولیعصر سمت چپ.( از هر کی بپرسی بهت میگه;) )

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
اقایون یه سوال چطور میشه از قابلیت صرفه جویی در مصرف تونر استفاده کرد .. مثلا برای HP 1020

ممنونم .

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
آقا من یه پرینتر لیزی دیدم جایی شبیه لوله بود ( مدور ) کوچک واسه لب تاپ !! خواستم ببینم قیمتش چنده و کجا میشه تهیش کر د !

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان از محصولات جنوس و کیفیت اونها اطلاعی دارین؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
اقایون یه سوال چطور میشه از قابلیت صرفه جویی در مصرف تونر استفاده کرد .. مثلا برای HP 1020

ممنونم .
در كادر محاوره اي Print گزينه Properties> Finishing> EconoMode رو بزن. مصرف تونر 40% پايين مياد اما به همون نسبت هم نوشته ها كمرنگ ميشن. بعضي مواقع به درد مي خوره اما اگه ميخواي مثلاً يه نوشته اي رو چاپ كني و بعد با دستگاه كپي از روش تكثير كني، بهتره اون گزينه غير فعال باشه چون دستگاه كپي، نوشته هاي كمرنگ رو خوب تشخيص نميده.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
در كادر محاوره اي Print گزينه Properties> Finishing> EconoMode رو بزن. مصرف تونر 40% پايين مياد اما به همون نسبت هم نوشته ها كمرنگ ميشن. بعضي مواقع به درد مي خوره اما اگه ميخواي مثلاً يه نوشته اي رو چاپ كني و بعد با دستگاه كپي از روش تكثير كني، بهتره اون گزينه غير فعال باشه چون دستگاه كپي، نوشته هاي كمرنگ رو خوب تشخيص نميده.
ممنون اقا جواد .. دستت درد نکنه ..

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چند تا مشکل فنی داشتم ممنون میشم جواب بدین
1)من یه اسکن g3010 گرفتم موقع کار یه کم صدا میکنه (موقع رفت وبرگشت هدش) چون من تا حالا از نزدیک با اسکنر کار نکردم میخواستم بدونم عادیه؟؟
2)صفحه ی اسکنررو با چی باید تمیز کنم (رد انگشتام روش مونده:))
3)زمانی که میخواد برا اسکن آماده بشه خیلی زیاده ،مثلا 20 ثانیه کارشه آماده بشه ولی تو 10 ثانیه اسکن میکنه(10 ثانیه هدش میاد تا آخر ولی شروع اسکن 20 ثانیه طول میکشه)مفهوم بود:D
4)یه سوالم در مورد پرینتر 1020 داشتم ،وقتی مثلا میزنیم 50 صفحه پرینت کنه بعد منصرف میشیم چجوری
میتونیم وسط کار کنسلش کنیم ؟؟؟وچجوری میتونم شفافیت رو تنظیم کنم (کمرنگ یا پر رنگیشو)

:blush:ThanX A loT

sepehr79

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در حال حاضر معتبر ترین گارانتی محصولات کنون کدام شرکت می باشد.
لطفا" آدرس سایت این شرکت رو یا هر آدرس دیگه ای مربوط به این شرکت رو بفرمایید.
با تشکر

TakDVD

Registered User
لایک‌ها
2
لطفا يك پرينتر مدل HP براي كار خونگي ( چاپ عكس و نامه و ... ) روي سي دي هم چاپ كنه بد نيست .... شارژ جوهرش هم آسون باشه ! و هم بشه انجام داد ... قيمتش هم 100 تا 150 تومن باشه معرفي نماييد ممنون مي شم.:happy:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
در حال حاضر معتبر ترین گارانتی محصولات کنون کدام شرکت می باشد.
لطفا" آدرس سایت این شرکت رو یا هر آدرس دیگه ای مربوط به این شرکت رو بفرمایید.
با تشکر
من همه گارانتي ها رو نميشناسم ولي فكر كنم «كانولا» خوب باشه.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
لطفا يك پرينتر مدل HP براي كار خونگي ( چاپ عكس و نامه و ... ) روي سي دي هم چاپ كنه بد نيست .... شارژ جوهرش هم آسون باشه ! و هم بشه انجام داد ... قيمتش هم 100 تا 150 تومن باشه معرفي نماييد ممنون مي شم.:happy:
اچ پي 5063

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چند تا مشکل فنی داشتم ممنون میشم جواب بدین
1)من یه اسکن g3010 گرفتم موقع کار یه کم صدا میکنه (موقع رفت وبرگشت هدش) چون من تا حالا از نزدیک با اسکنر کار نکردم میخواستم بدونم عادیه؟؟
2)صفحه ی اسکنررو با چی باید تمیز کنم (رد انگشتام روش مونده:))
3)زمانی که میخواد برا اسکن آماده بشه خیلی زیاده ،مثلا 20 ثانیه کارشه آماده بشه ولی تو 10 ثانیه اسکن میکنه(10 ثانیه هدش میاد تا آخر ولی شروع اسکن 20 ثانیه طول میکشه)مفهوم بود:D
4)یه سوالم در مورد پرینتر 1020 داشتم ،وقتی مثلا میزنیم 50 صفحه پرینت کنه بعد منصرف میشیم چجوری
میتونیم وسط کار کنسلش کنیم ؟؟؟وچجوری میتونم شفافیت رو تنظیم کنم (کمرنگ یا پر رنگیشو)

:blush:ThanX A loT

جواد جان جواب ما رو نمیدی:rolleyes:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
جواد جان جواب ما رو نمیدی:rolleyes:
ببخشيد. فكر كردم جواب دادم.

1- نفر قبلي هم كه g3010 گرفته بود مي گفت صدا ميده. اما نبايد اينجوري باشه. من خودم كنن 4400 دارم بي صدا نيست، اما صداي ناهنجاري هم نداره. البته بار اول كه روشنش كردم، چون دكمه زيرش رو كه مخصوص قفل كردن دستگاه هست، از حالت قفل خارج نكرده بودم خيلي سر و صداي ناجوري مي داد. شايد مشكل شما هم همين باشه.

2- براي تميز كردن شيشه اسكنر، يه كم شيشه شور بهش بزن، بعد با يه دستمال نرم يا دستمال كاغذي بكش روش،بعد با يه دستمال كاغذي ديگه خشكش كن.

3- مدت زمان اولين اسكن، هميشه بيشتر از اسكن هاي بعديه. اين عادي هست و راه حل خاصي هم نداره.

4- براي Cancel كردن پرينت:
الف) اگه هنوز پرينت، شروع نشده، دستگاه رو خاموش كرده و بعد از چند ثانيه دوباره روشن كن.
ب) اگه وسط كار ميخواي كنسل كني، كاغذ ها رو از توي سيني دستگاه برداشته، وقتي دستگاه درخواست كاغذ كرد، اون رو خاموش كرده دوباره روشن كن.

كمرنگ بودن و پررنگ بودن متن ها رو همبيشتر از طريق خود نرم افزار تنظيم مي كنيم. مثلاً توي ورد، رنگ متن ها رو به جاي مشكي، خاكستري كني. كنتراست عكس ها رو زياد كني.
ولي در كادر محاوره اي Print اگه دكمه Preferences> Effects> EconoMode (صرفه جويي در مصرف جوهر) رو بزني حدود 40% مصرف تونر پايين مياد و به همون نسبت هم نوشته ها كمرنگ تر ميشن.

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد. فكر كردم جواب دادم.

1- نفر قبلي هم كه g3010 گرفته بود مي گفت صدا ميده. اما نبايد اينجوري باشه. من خودم كنن 4400 دارم بي صدا نيست، اما صداي ناهنجاري هم نداره. البته بار اول كه روشنش كردم، چون دكمه زيرش رو كه مخصوص قفل كردن دستگاه هست، از حالت قفل خارج نكرده بودم خيلي سر و صداي ناجوري مي داد. شايد مشكل شما هم همين باشه.

2- براي تميز كردن شيشه اسكنر، يه كم شيشه شور بهش بزن، بعد با يه دستمال نرم يا دستمال كاغذي بكش روش،بعد با يه دستمال كاغذي ديگه خشكش كن.

3- مدت زمان اولين اسكن، هميشه بيشتر از اسكن هاي بعديه. اين عادي هست و راه حل خاصي هم نداره.

4- براي Cancel كردن پرينت:
الف) اگه هنوز پرينت، شروع نشده، دستگاه رو خاموش كرده و بعد از چند ثانيه دوباره روشن كن.
ب) اگه وسط كار ميخواي كنسل كني، كاغذ ها رو از توي سيني دستگاه برداشته، وقتي دستگاه درخواست كاغذ كرد، اون رو خاموش كرده دوباره روشن كن.

كمرنگ بودن و پررنگ بودن متن ها رو همبيشتر از طريق خود نرم افزار تنظيم مي كنيم. مثلاً توي ورد، رنگ متن ها رو به جاي مشكي، خاكستري كني. كنتراست عكس ها رو زياد كني.
ولي در كادر محاوره اي Print اگه دكمه Preferences> Effects> EconoMode (صرفه جويي در مصرف جوهر) رو بزني حدود 40% مصرف تونر پايين مياد و به همون نسبت هم نوشته ها كمرنگ تر ميشن.

شما ببخشید که من اینقدر سوال میکنم:D
ممنون از جوابهای کاملتون
در ضمن این اسکنر 3010 اون قفلی که شما میگین نداره ، صداش هم به خاطر لرزه دستگاه نیست به خاطر حرکت هدش هست یه صدایی مثل حرکت هد تو دستگاههای پخش cd میده ولی یه کم شدیدتر ، انشالاه که عادیه:)
بازم ممنون

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
شما ببخشید که من اینقدر سوال میکنم:D
ممنون از جوابهای کاملتون
در ضمن این اسکنر 3010 اون قفلی که شما میگین نداره ، صداش هم به خاطر لرزه دستگاه نیست به خاطر حرکت هدش هست یه صدایی مثل حرکت هد تو دستگاههای پخش cd میده ولی یه کم شدیدتر ، انشالاه که عادیه:)
بازم ممنون

اون صدا که به نظرم طبیعیه . مال منم همین صدا رو می داد .
اون صدایی که جوادخان گفتن خیلی ضایس . تق تق محکم می کنه . که اگه روی سطح صافی نباشه اونجوری میشه .

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
یه پرینتر لیزری سیاه سفید میخوام . قیمت حدود 200 . اگر اسکنر هم داشته باشه روش که بهتر . ولی کیفیتش برام خیلی مهمه . شما چی پیشنهاد میکنین؟

بالا