• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام:)
لطفا یک پرینتر رنگی خوب با قیمت حداکثر 150هزار تومان معرفی کنید!

بستگي داره براي چه كاري باشه.
اگه واسه كارهاي خونگي هست و ميخواي حتماً رنگي باشه،‌ اچ پي 5063 خوب هست.

ZIA

Registered User
لایک‌ها
36
من از سایت http://www.iranhp.ir خرید کردم خیلی راضی بودم 1 روزه کالا به دستم رسید

پرینتر

LASERJET P3005 رو انتخاب کردم خیلی کیفیتش بالاست و سرعت شدیدا بالایی هم داره خیلی هم بزرگه اندازه 4 تا 1018 هست کلی تنظیمات داره یک LCD هم روشه که عملیات زیادی رو انجام میده مثل بقیه پیرنترها نیست که برا مسخره بازی LCD گذاشتن

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
من وقتیplaine papers : type قرار میدم موقع پرینت کلی خط رو عکس می ندازه ولی وقتی بهultra glo…. قرار می دم به خوبی عکس چاپ می کنه بدون حتی یک خط کلی هم هد کلین کردم ولی باز خط می ندازه مشکل از کجاست احتمال داره از لنز باشه؟من سه روز هم نیست که این پرینتر رو خریدمr270

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اول اینکه اگه دستگاه سه کاره بخریم بهتره یا اینکه پرینتر جدا و اسکنر جدا گونه

دوم اینکه یه دستگاهی می خوام که لوازم قیمت مصرفیش پایین باشه
یعنی کارتریج هاش ارزون باشه !
کیفیتش خوب باشه! برای کارهای خونگی !
قیمتشم تا 150 تومن باشه
چی بگیرم ؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
من از سایت http://www.iranhp.ir خرید کردم خیلی راضی بودم 1 روزه کالا به دستم رسید

پرینتر

LASERJET P3005 رو انتخاب کردم خیلی کیفیتش بالاست و سرعت شدیدا بالایی هم داره خیلی هم بزرگه اندازه 4 تا 1018 هست کلی تنظیمات داره یک LCD هم روشه که عملیات زیادی رو انجام میده مثل بقیه پیرنترها نیست که برا مسخره بازی LCD گذاشتن

مبارك باشه.
پس بالاخره رفتي دست به كاري زدي كه غصه سر آيد.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
من وقتیplaine papers : type قرار میدم موقع پرینت کلی خط رو عکس می ندازه ولی وقتی بهultra glo…. قرار می دم به خوبی عکس چاپ می کنه بدون حتی یک خط کلی هم هد کلین کردم ولی باز خط می ندازه مشکل از کجاست احتمال داره از لنز باشه؟من سه روز هم نیست که این پرینتر رو خریدمr270
من نمي دونم علت قضيه چيه. ولي اگه با اون تنظيم حل ميشه، پس ديگه جاي نگراني نداره.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25

قیمتشم تا 150 تومن باشه
چی بگیرم ؟
در اين باره نظر علما متفاوت هست.
من ميگم چندكاره بگير، آقا هادي ميگه جدا بگير.
من ميگم چون امكان كپي مستقل از PC خواهي داشت، ايشون ميگه، جدا بخري انتخاب هاي بهتري خواهي داشت.

حالا شما خودت تصميم بگير، ولي در هر دو حال، با توجه به اين كه ميخوايد هزينه مصرفي، پايين باشه، من ليزري سياه سفيد رو توصيه مي كنم. اچ پي.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
من نمي دونم علت قضيه چيه. ولي اگه با اون تنظيم حل ميشه، پس ديگه جاي نگراني نداره.

اخه نمی دونم دلیلش چیه تا می ذارم تو حالت plaine papers عکس خط می ندازه بیشتر جاهایی که رنگ سیاه بکار رفته تا دیروز این مشکل نداشت ولی وقتی برای اولین بار هدکلین کردم این طوری شد .یکی راهنمایی کنه چی کار کنم؟به برم پس می گیره یا میشه از گارانتیش استفاده کرد؟در ضمن چاپ روی dvd رو هم عالی و خوب می زنه.

ZIA

Registered User
لایک‌ها
36
پس که عمرا بگیره
اما اگر فکر می کنی مشکل داره ببر مادیران برات عوض میکنه اما بیشتر باهاش کار کن و از جوهراش استفاده کن

من تاحالا 3 تا پرینتر از مادیران نو گرفتم اما بار اخر که هدش خراب شد هدشو عوض کرد پول جوهرم ازم گرفت. دیگه نفرتم گارانتی.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام این هم عکس تانک

گفتم کوچیک ولی نه انقدر:lol:
حداقل 20در20 سانت باشه.
شما مدل دقیق تانکت رو که رو جعبت نوشته بگو یا حداقل یه عکس بزرگتر بذار .(اون عکسش که گذاشتی رو باید رصد کرد:lol:)

سلام:)
لطفا یک پرینتر رنگی خوب با قیمت حداکثر 150هزار تومان معرفی کنید!

برای چه کار میخای؟ یا بهتر بگم :
ماهی چقدر پرینت میگیری؟
اگه برای کار خونگی میخای 5063 اچ پی عالیه قیمتشم 80 تومنه ( قیمت یکماه پیش)

قیمتشم تا 150 تومن باشه
چی بگیرم ؟

اگه جاشو داری جدا بخر.
سه کاره جوهر افشان مصیبته:wacko:
اسکنر یه دستگاه مظلوم و بیخرجه.ولی پرینتر پردردسره مخصوا جوهر افشان.
یه موقع میبینی دیگه نمی صرفه خرج پرینترت کنی اونوقته که اگه دستگاهت 3 کاره باشه مجبوری کل هیکل 3 کاره رو فقط برای اسکنرش نگه داری.(بردن و اوردن به تعمیر گاه هم یه طرف)
کم خرجترین پرنتر الان hp هستو چون کارتریجش قابل شارژه.
برای پرینتر نیازی به 150 تومن نیست 5063 با قیمتی حوالی 80 تومن کارتونو راه میندازه;)

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز اگر قصد خرید پرینتر رنگی دارید اصلا دور وبر پرینترهای اپسون نروید چون این مارک واقعا مارک اشغال وبدرد نخور میباشد ومن هم بزگترین اشتباهم خرید این مدل پرینتر بود این مطلب را نوشتم که دوستانی که قصد خرید این مارک را دارند منصرف شده وپول ووقت خود را به هدر ندهند پرینتر فقط hp من خودم قبل از خرید این پرینتر اشغال بدرد نخور ار 270 اپسون یک پرینتر hp1360 را دوسال پیش 45000 تومان خریدم وبا ان عکس چاپ می کردم وبا اینکه یک پرینتر رنگی معمولی وارزان قیمت است واز نوع فتو هم نبود عکس ها را با کیفیت خوب چاپ می کرد ومن کاترجهای ان را تا الان 20 مرتبه خودم شارژ کردم وهنوز هم دارد برایم کار میکند که یک مرتبه به قول معروف خوشی زد زیر دلم وهوس خرید یک پرینتر بهتر که مخصوص چاپ عکس باشدرا کردم وبعد از کلی جستجو در سایتهای مختلف بعضی از کاربران تعریف این مدل را کرده بودند ومن هم گول خوردم و29000 تومان پول بی زبان را دادم واین پرینتر اشغال به تمامی معنا را خریدم البته با تانک جوهر وان ضرر 30000 تومانی که برای خرید کاتریجهای اشغال مادیران دادم .خلاصه که اگر میخواهید راحت وبی درد وسر وکم هزینه چاپ کنید فقط پرینترhp به خرید البته دوستان واساتیدی همچون هادی جان وجواد2000 هم اگر نظری برای راهنمایی کاربرانی که قصد خرید پرینتر رنگی را دارند نظر شان را بدهند تا دیگران مثل من ضرر این چنینی نکنند

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دوستان عزیز اگر قصد خرید پرینتر رنگی دارید اصلا دور وبر پرینترهای اپسون نروید چون این مارک واقعا مارک اشغال وبدرد نخور میباشد ومن هم بزگترین اشتباهم خرید این مدل پرینتر بود این مطلب را نوشتم که دوستانی که قصد خرید این مارک را دارند منصرف شده وپول ووقت خود را به هدر ندهند پرینتر فقط hp من خودم قبل از خرید این پرینتر اشغال بدرد نخور ار 270 اپسون یک پرینتر hp1360 را دوسال پیش 45000 تومان خریدم وبا ان عکس چاپ می کردم وبا اینکه یک پرینتر رنگی معمولی وارزان قیمت است واز نوع فتو هم نبود عکس ها را با کیفیت خوب چاپ می کرد ومن کاترجهای ان را تا الان 20 مرتبه خودم شارژ کردم وهنوز هم دارد برایم کار میکند که یک مرتبه به قول معروف خوشی زد زیر دلم وهوس خرید یک پرینتر بهتر که مخصوص چاپ عکس باشدرا کردم وبعد از کلی جستجو در سایتهای مختلف بعضی از کاربران تعریف این مدل را کرده بودند ومن هم گول خوردم و29000 تومان پول بی زبان را دادم واین پرینتر اشغال به تمامی معنا را خریدم البته با تانک جوهر وان ضرر 30000 تومانی که برای خرید کاتریجهای اشغال مادیران دادم .خلاصه که اگر میخواهید راحت وبی درد وسر وکم هزینه چاپ کنید فقط پرینترhp به خرید البته دوستان واساتیدی همچون هادی جان وجواد2000 هم اگر نظری برای راهنمایی کاربرانی که قصد خرید پرینتر رنگی را دارند نظر شان را بدهند تا دیگران مثل من ضرر این چنینی نکنند

مگه مشکلت حل نشد.:blink:
حالا مشکلت چیه؟
اپسون فقط به جهت تانک خور بودنش توصیه میشه و برای مصارفی مثل چاپ عکس فقط HP :cool:
من خودم R270 دارم و یه بار تانکشو عوض کردم چون از جوهر نا مرغوب استفاده کردم.
در کل هم کیفیت چاپ خوبی داره.
شما اگه بخای روزی 400 تا A4 بزنی باید 8 بار شارژ کنی ولی با تانک فقط جوهرو با قیف میریزی توش.
اینه که هنوزم r270 رو توصیه میکنم.

HP نمونه آمریکایش با نومنه چینی وارد شده به ایران از لحاظ کیفیتی هیچ فرقی نداره ولی اپسون و کنن چرا;)

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
actros عزیز من از پر هزینه بودن این پرینتر شاکی هستم وهمانطور که خود شما مطلع هستید هر بار هد کلین می شود کلی جوهر هدر میرود ودر واقع نیمی اجوهرها اینطوری هدر میرود ودر ضمن همچین کیفیت جالبی در مقابل hp ندارد ودر ضمن من چندین بار سعی کردم عکس بزرگتری از تانک برای شما بگذارم وبعد از کلی معطلی ارور میدهد شاید من درست بلد نباشم وام در روی جعبه تانک که به رنگ سفید است ودر سمت راست در جعبه عکس یک پروانه میباشد
Digital image
Continuos ink system
ودیگر چیز دیگری نوشته نشده

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
اخه نمی دونم دلیلش چیه تا می ذارم تو حالت plaine papers عکس خط می ندازه بیشتر جاهایی که رنگ سیاه بکار رفته تا دیروز این مشکل نداشت ولی وقتی برای اولین بار هدکلین کردم این طوری شد .یکی راهنمایی کنه چی کار کنم؟به برم پس می گیره یا میشه از گارانتیش استفاده کرد؟در ضمن چاپ روی dvd رو هم عالی و خوب می زنه.

استاد actros نظر شما چیه هدش مشکل داره؟به برم اونجایی که خریدم یا شرکت مادیران؟به بین تو رو خدا سه روز هم نیست خریدم به این روز افتاده.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوستان
actros عزیز من از پر هزینه بودن این پرینتر شاکی هستم وهمانطور که خود شما مطلع هستید هر بار هد کلین می شود کلی جوهر هدر میرود ودر واقع نیمی اجوهرها اینطوری هدر میرود ودر ضمن همچین کیفیت جالبی در مقابل hp ندارد ودر ضمن من چندین بار سعی کردم عکس بزرگتری از تانک برای شما بگذارم وبعد از کلی معطلی ارور میدهد شاید من درست بلد نباشم وام در روی جعبه تانک که به رنگ سفید است ودر سمت راست در جعبه عکس یک پروانه میباشد
Digital image
Continuos ink system

مال شما مثل مال من تانکش مدل CIS-R270-390
در ضمن هد کلین هم زیاد جوهر مصرف نمیکنه اونی که شما از کامپیوتر می بینی الکیه.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اگه جاشو داری جدا بخر.
سه کاره جوهر افشان مصیبته:wacko:
اسکنر یه دستگاه مظلوم و بیخرجه.ولی پرینتر پردردسره مخصوا جوهر افشان.
یه موقع میبینی دیگه نمی صرفه خرج پرینترت کنی اونوقته که اگه دستگاهت 3 کاره باشه مجبوری کل هیکل 3 کاره رو فقط برای اسکنرش نگه داری.(بردن و اوردن به تعمیر گاه هم یه طرف)
کم خرجترین پرنتر الان hp هستو چون کارتریجش قابل شارژه.
برای پرینتر نیازی به 150 تومن نیست 5063 با قیمتی حوالی 80 تومن کارتونو راه میندازه

راستش جاشو ندارم! الان یه پرینتر اچ پی لیزی سیاه سفید دارم بخوام یه اسکنر و یه پرینتر جدا بگیرم
دردسر داره! البته حرفت رو قبول دارم پرینتر حرجش زیاده اما از اطراف شنیدم پرینترهای کانن و اچ پی خیلی خوبن
اچ پی که امتحانش رو پس داده کانن هم خیلی تعریفش روشنیدم!
اما من یه چیزی می خوام برای کارهای خونگی که بتونم روش عکس هم چاپ کنم!
قیمت کارتریجش هم زیاد نباشه! مثلا شنیدم کانن ها قیمت هر کارتریجش 5 تومنه که
4 رنگ هست و هر کدوم تموم شد فقط اون رو عوض میکنی!
در مورد اچ پی یه چیزی هست که میگن وقتی شارژ میشه کیفیتش از بین میره و
مثل اولش نمیشه! بعد کارتریجش رو یکی دو بار بیشتر نمیشه شارژ کرد!
بیشتر برا مهمه که کم خرج باشه و کیفیتش مناسب باشه
و از همه مهمتر کارتریجش ارزون باشه!

mojtaba1233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
كمك كمك
من نياز به راهنمايي فوري دارم لطفا يك پيرينتر رنگي خانگي باقيمت حد اكثر 120 هزار تومان معرفي كنيد

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
ببین پرینتر سوزنی فقط اپسون
پرینتر لیزری فقط اچ پی
پرینتر جوهر افشان هم فقط اچ پی
لیزری رنگی هم فقط سامسونگ البته به شرطی که تونرهاش گیر بیاد!

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام
كمك كمك
من نياز به راهنمايي فوري دارم لطفا يك پيرينتر رنگي خانگي باقيمت حد اكثر 120 هزار تومان معرفي كنيد

اچ پی 5063 با قیمتی حوالی 85 تومن;)

راستش جاشو ندارم! الان یه پرینتر اچ پی لیزی سیاه سفید دارم بخوام یه اسکنر و یه پرینتر جدا بگیرم
دردسر داره! البته حرفت رو قبول دارم پرینتر حرجش زیاده اما از اطراف شنیدم پرینترهای کانن و اچ پی خیلی خوبن
اچ پی که امتحانش رو پس داده کانن هم خیلی تعریفش روشنیدم!
اما من یه چیزی می خوام برای کارهای خونگی که بتونم روش عکس هم چاپ کنم!
قیمت کارتریجش هم زیاد نباشه! مثلا شنیدم کانن ها قیمت هر کارتریجش 5 تومنه که
4 رنگ هست و هر کدوم تموم شد فقط اون رو عوض میکنی!
در مورد اچ پی یه چیزی هست که میگن وقتی شارژ میشه کیفیتش از بین میره و
مثل اولش نمیشه! بعد کارتریجش رو یکی دو بار بیشتر نمیشه شارژ کرد!
بیشتر برا مهمه که کم خرج باشه و کیفیتش مناسب باشه
و از همه مهمتر کارتریجش ارزون باشه!

انتخاب با خودته:lol:
اچ پی محدودیت تعداد دفعات شارژ نداره;)
اگه درست و حسابی شارژ بشه (هواگیری بشه - جوهر مرغوب استفاده بشه - حتی الامکان کار به جوشاندن کارتریج نکشه) افتی تو کیفیت مشاهاده نمیشه.;)
کنن کارتریجاش دونه ای 5 تومنه که 6 تاش میشه 30 تومن. فوقش 25 تا a4 بزنه باید دوباره 30 تومن بدی.
ولی اچ پی شارژ میشه:
کیت شارژ میخری. برای هر کارتریجش جداست ( 2تا کیت میخای) که کلهم میشه 16 تومن.
4 تا هم جوهر 200 میل میگیری 28 تومن ( در گرونترین حالت)
حالا برای چند سال مصرف خونگی شارژ خواهی داشت;)
اگه هم بر اثر شارژ زیاد افتی در کیفیت دیده بشه تو کیفیت های بالا ( Best و Maxmumi Dpi) تفاوتی احساس نمیشه.;)
کاغذ عکس رو از پاساژ ایران میتونی تهیه کنی. HP یه مغازه داره خیلی عالیه. اپسون و کنن هم کاغذهای عالی دارند.
کاغذهای متفرقه مهمون 6 ماه اند.(رنگشون میپره)

فقط اگه میخای خودت شارژ کنی هواگیری رو کمی دقت کن (یا اگه کسی کارتریج سوخته پیدا کردی باهاش تمرین کن.کار سختی نیست ولی بدنه کارتریج پر از مدارات ریز و حساس هست)

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام دوستان
Digital image
Continuos ink system

درسته هد کلین جوهر مصرف میکنه.
ولی اگه درست مصرف کنی و زیاد جابجاش نکنی احتیاجی بهش پیدا نمیکنی;)
در مورد عکس هم شما درست عمل کردی ولی اینجا برای برای حجم عکس محدویت یک مگی وجود داره و احتمالا عکس شما بالای یک مگ بوده.
شما به این سایت برو :
www.filesend.nrt
بعد عکستو آپلود کن. آخرش یه لینک دانلود که سبز رنگه ظاهر میشه . شما فقط اون لینک رو کپی کن تو صفحه ای که داری توش پستتو می نویسی:lol:
ناراحت نباش مشکلت حل میشه:D

استاد actros نظر شما چیه هدش مشکل داره؟به برم اونجایی که خریدم یا شرکت مادیران؟به بین تو رو خدا سه روز هم نیست خریدم به این روز افتاده.

من کوچیک شما هستم. استاد چیه( بگذریم تو دانشگاه استادهایی هستند که آدم رو از کلمه استاد متنفر میکنند:wacko:)
هد شما سالمه اگه خراب بود هیچ جوری سالم نمی زد.
یادمه یکی مشکلی تو مایه های مشکل شما داشت. دستگاهش تو کیفیتهای پائین مشکیشو خط دار میزد برد گارانتی گفت تایمینگ رو دستکاری کردین.بعد براش درست کردند و مشکلش بر طرف شد.
شما هم یه گارانتی ببر. ضرر نداره.( البته اگه تانک داری درش بیار کارتریج ارجینال یا مادیران بذار.در رو کارتریج رو هم بذار ببر)
رفتی هیچ جوری زیر بار نرو بگو کسی بهش دست نزده و از تانک هم استفاده نمی کردی.;)

بالا