• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام هادی جان این لینکی که گذاشتی کار نمی کند اگر ممکن است دوباره اپلود کن
ودر ضمن عجب کلاهی سر دوستمان prsiangame گذاشته اند من تانک را دوهفته پیش خریدم 85000 تومان البته با هزینه پست که فروشنده اصفهان از تهران برایم تهیه کرده بود وقیمت تهران 75000 تومان بود

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
ودر ضمن عجب کلاهی سر دوستمان prsiangame گذاشته اند من تانک را دوهفته پیش خریدم 85000 تومان البته با هزینه پست که فروشنده اصفهان از تهران برایم تهیه کرده بود وقیمت تهران 75000 تومان بود

ادرس اونجایی که خریدی بده می خوام برم از اونجا بگیرم.دست رو دلم نذار که امروز از شدت عصبانیت سرم بد جوری درد گرفته فقط منتظرم شنبه بشه تا حالیشون کنم.

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادرس اونجایی که خریدی بده می خوام برم از اونجا بگیرم.دست رو دلم نذار که امروز از شدت عصبانیت سرم بد جوری درد گرفته فقط منتظرم شنبه بشه تا حالیشون کنم.

اصفهان خیابان چهار باغ بالا روبروی اداره برق مجتمع انفورماتیک اقای رحیمی شماره تلفن 03116662500

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24

اصفهان خیابان چهار باغ بالا روبروی اداره برق مجتمع انفورماتیک اقای رحیمی شماره تلفن 03116662500

ادرس تهرانش رو نداری؟

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادرس تهرانش رو نداری؟

این هم شماره تلفن دفتر تهران 02122884837
ولی متاسفانه ادرس تهران را ندارم وفقط همین شماره تلفن دفتر را دارم ودر ضمن من فاکتور خرید تانک را اسکن کردم ولی نمی دانم چطوری ان را به فرستم لطفا طرز فرستادن عکسها را به من بگو البته هادی جان مرا راهنمایی کرده ولی هر کار میکنم نمی شود

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
اول برو این سایت عکست اپلود کنhttp://tinypic.com/index.php بعد یه ادرس لینک عکس بهت میده.ادرس عکس رو مثل من تو پستی که می خوای بزنی کپی کن

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به ادرسی که گفته بودی رفتم ولی نشد عکس باید به چه فرمتی ذخیره شود

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
باید با این فرمت باشهjpeg به احتمال زیاد عکسی که شما اسکن کردی حجمش زیاد و موقع اپلود به مشکل بر می خوری.عکست رو با paint باز کن و اون با فرمت jpeg سیو save as کن. حجم عکست نباید از بیشتر باشه150KB

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
شما که لطف کردید، لطفا لینک دانلود رو تو code بزارید تا لینک کوتاهه نشه و بتونیم دانلود کنیم
لطفا یک بار دیگه لینک را بزار

لینک اصلاح گردید;)
ممنون از توصیتون:lol:

سلام به ادرسی که گفته بودی رفتم ولی نشد عکس باید به چه فرمتی ذخیره شود

من چند وقته دارم تو همین سایت اپ میکنم. یوزر و پس نمیخاد.
البته توصیه میکنم ثبت نام کنید.(فقط یک و یوزر و ایمیل میخاد.) بعد تا 300 مگ میتونید اپلود کنید اونجا. فایلهاتونم همیشه موجوده.;)
بعضی جاها همه فرمتها رو قبول نمی کنند.فایل اسکن شده شما احتمالا پسوندش Tif هست.شما عکس رو با
winrar یا winzip فشرده کن بعد اپلود کن;)
کد:
www.filesend.net

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هادی جان سلام این لینگ دانلود کجاست اگر شما این نرم افزار صفر کردن کنتور را اپ می کردی به طوری که ما می توانستیم به راحتی ان را دانلود کنیم خیلی خوب میشد از زحمات شما بسیار متشکرم

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
هادی جان سلام این لینگ دانلود کجاست اگر شما این نرم افزار صفر کردن کنتور را اپ می کردی به طوری که ما می توانستیم به راحتی ان را دانلود کنیم خیلی خوب میشد از زحمات شما بسیار متشکرم

لینک موجود در در پست شماره 1678 لینک دانلود برنامه صفر کردن کانتر هست.به همراه توضیحات کامل.البته تا وقتی کانترتون پر نشده نیازی بهش ندارید.(پرشه میزنه Service Required)
فایل برنامه رو یه بار دیگه همینجا اتچ میکنم تا راحتتر دان کنید.

فایل های ضمیمه

• adjustment program r270-a-p..zip
    1.3 MB · نمایش ها: 55

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
اقا هادی به غیر از میر دیگه کسی تو پاساژ ایران r270 با تانک نمی فروشه؟

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
اقا هادی به غیر از میر دیگه کسی تو پاساژ ایران r270 با تانک نمی فروشه؟

چرا چند نفر دیگه میفروشن ولی همشون از میر میگیرن و قیمتاشون بالاتره.
به مراتب از میر هم پدر سوخته تراند.
میر لااقل با گارانتی مادیران میده.
بعضیها به اسم مادیران با گارانتی در پیت میدن.:wacko: مثل سفیر رایانه تو طبقه اول.
زنگ بزن به همون شماره ای که میجید داد.;)

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
اقا ممنون از کمکی که میکنی! پس مهم نوع شارژ کردن هست! والا من خودم تا حالا شارژ نکردم
اما اون یکی دودفعه ای که شارژ کردم دادم بیرو شارژ کردن! خودم هم تجربه شارژ ندارم!
منظورم اینه که اگه بخوام کیت بگیرم باید یاد بگیرم که چط.ری شارژ کنم!
منظورت از 4 تا جوهر 200 میلی لیتری چیه ؟ منظورم اینه که چقدر جوهر میشه!
کارتریج سوخته یعنی چی ؟ منظورت اینه که خراب شده باشه ؟
در ضمن اگر می تونی یه عکس از این کیت شارژ و جوهر ها بزار من ببینم چه شکلی هستند!
در ضمن یه مدل سه کاره تا 100 تومن بهم پیشنهاد بده که برای چاپ عکسو کارای خونگی راضیم کنه

یاد گرفتنش کاری نداره.
بعد از این که شارژ کردی کارتریج رو تو یه قطعه که اسمش کیت هواگیریه میذاری. با گذاشتن کارتریج روی کیت و از طریق یک سرنگ نیم میل از زیر کارتریج جوهر میکشی بیرون.با این کار هوای تو کارتریج گرفته میشه.
کار کیت اینه که هد کارتریج رو به یک طرف بکشه تا امکان خروج جوهر از زیر تانک فراهم بشه;)
قسمت مهمش گذاشتن کارتریج روی کیته.(البته خیلی سادست شاد من بزرگش کردم):lol:
4 تا 200 میل میشه 800 میل:D
تعداد دفعاتی که میشه باهاش کارتریجتو شارژ کرد بستگی به ظرفیت کارتریجهات داره. مثلا 5150 رویهم نزدیک 40 میل ظرفیت داره.(میشه 20 بار شارژش کرد)
کارتریجهای جدید 20 میل هم نمیشه یعنی برای 40 بار شارژ جوهر داری.:happy:
از دیروز دنبال کیت شارژم میگردم ولی پیداش نکردم.
بری ولیعصر پاساژ ایران همهشون دارند;)
سه کاره اچ پی مدهای زیادی داره با سایت iranho,ir برو همه مدلهاش هست.کیفتشونم هم خوبه. با 120 تومن میتونی یه مدل خوبی بگیری:)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
یه پرینتر HP 1200 دارم که باهاش پرینت میکنم خیلی از جاهای ورق رو سیاه میکنه؟ :(
به نظرتون داخلش کثیفه یا مشکل رنگ داره...؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
یه پرینتر HP 1200 دارم که باهاش پرینت میکنم خیلی از جاهای ورق رو سیاه میکنه؟ :(
به نظرتون داخلش کثیفه یا مشکل رنگ داره...؟
سلام
مشكل از كارتريج هست. احتمالاً نياز به تعويض درام داره. البته نگفتي چقدر وقته گرفتي و چندبار تا حالا شارژ كردي و چند برگ باهاش پرينت كردي.

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
prsiangame سلام شما اخرش چکار کردید پرینتر را پس گرفت

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
مشكل از كارتريج هست. احتمالاً نياز به تعويض درام داره. البته نگفتي چقدر وقته گرفتي و چندبار تا حالا شارژ كردي و چند برگ باهاش پرينت كردي.

ای بابا javad2000جان من از کارتریج شانس نیاوردم، لعنت به این کارتریجها بیاد که هیچ کدوم درست کار نمیکنن:(
حدود 2ماه پیش شارژ کردم و فکر نکنم بالای 50تا هم پرینت کرده باشم شایدم کمتر، البته به گردو خاکی که داخلش میره ربط نداره یا اینکه مثلا یک هفته خاموش بوده...؟

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
ای بابا javad2000جان من از کارتریج شانس نیاوردم، لعنت به این کارتریجها بیاد که هیچ کدوم درست کار نمیکنن:(
حدود 2ماه پیش شارژ کردم و فکر نکنم بالای 50تا هم پرینت کرده باشم شایدم کمتر، البته به گردو خاکی که داخلش میره ربط نداره یا اینکه مثلا یک هفته خاموش بوده...؟
اول این کاری که من میگم بکن اگه مشکلت حل نشد یه فکر دیگه میکنیم
برو رو پرینترت راست کلیک کن و Properties رو بزن
تو قسمت Configure یه قسمت داره Cleaning page یه کاغذ 70 گرمی میزاری تو پرینتر و استارت رو میزنی یه 5 دقیقه ای طول میکشه
بعد از این یه پرینت بگیر ببین پی شده

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
اقا من تونر چاپگر HP 1020 رو دادم شارش کنن الان پایین برگه ها یه نوار کم رنگ مشکی می ندازه . چیکارش کنم درست بشه .. راستی قیمت شارش تونر چنده ؟ از من 13 تومن گرفتن !!! تازه اولش میگفت 15 تومن !!

بالا