• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

bas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان و اساتید گرامی
من میخوام یک پرینتر چند کاره بگیرم که در درجه اول باش فتوکپی کنم و فیدر هم داشته باشه.برای خلاص شدن از دردسر و قیمت جوهر هم لیزری باشه.چند مدل دیدم.سامسونگ.پاناسونیک. برادر . اما به نظرم سه کاره 3052 hp با قیمت 330 320بهتره.4کارش که فاکس هم داره 100 تومن گرونتره که نمی صرفه.البته پاناسونیک فاکس و گوشی هم داره و قیمتش 360 تومنه اما تونرش شارژ نمیشه.راجب سامسونگ و برادر هم اطلاعاتی ندارم لطفا بم بگین کدوم مارک بهتر و به صرفه تره هم از نظر تعمیرات و هم از نظر کارکردو قیمت شارژ کردنش.ضمنا با چه گارانتی بگیرم .کلی مر30

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
prsiangame سلام شما اخرش چکار کردید پرینتر را پس گرفت

پرینتر بردم در مورد خطوط سفید تو عکس مشکل از هواگیری بود که حل شد 6 تا کاتریج رو هم ازش گرفتم.پس که گفت نمی گیرم.در مورد قیمت هم از پاساژ پارسیان از یه مغازه دیگه قیمت کردم162 می گفت که تازه یارو می گفت اگه یک ماه دیگه بیای r270 دیگه گیر نمیاد چون مادیران می خواد r290 رو به زودی وارد بازار کنه.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
یه سوال داشتم در مورد پرینترهای جوهر افشان hp
اگر مدتی باهاش کار نکنی باید کارتریج رو در آب جوش گذاشت ؟؟؟
یا کار دیگه ای باید کرد ؟؟؟
ممنون

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پرینتر بردم در مورد خطوط سفید تو عکس مشکل از هواگیری بود که حل شد 6 تا کاتریج رو هم ازش گرفتم.پس که گفت نمی گیرم.در مورد قیمت هم از پاساژ پارسیان از یه مغازه دیگه قیمت کردم162 می گفت که تازه یارو می گفت اگه یک ماه دیگه بیای r270 دیگه گیر نمیاد چون مادیران می خواد r290 رو به زودی وارد بازار کنه.

سلام کاتریجهایی که به شما داد ایا اورجینال بود ویا از همین مادیرانها باید کاتریجهایی که به شما داده دقیقا شبیه همان کاتریجی که بالای سر کاتریجهای تانک شماست باشد شما در اصل 78000 تومان پول خود را زنده کردید البته اگر کاتریجهای اصلی را به شما داده باشد

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
کارتریج پرینتر لیزری سیاه سفید سامسونگی که به توصیه جواد گرفتم داره تموم میشه .

کجا بدم شارژ کنن که هم با کیفیت شارژش کنند و سرهم بندی نکنند و هم حداقل هزینه را بگیرند ؟

مرکزی دراه ؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
اول این کاری که من میگم بکن اگه مشکلت حل نشد یه فکر دیگه میکنیم
برو رو پرینترت راست کلیک کن و Properties رو بزن
تو قسمت Configure یه قسمت داره Cleaning page یه کاغذ 70 گرمی میزاری تو پرینتر و استارت رو میزنی یه 5 دقیقه ای طول میکشه
بعد از این یه پرینت بگیر ببین پی شده

Properties رو میگیرم ولی چیزی به اسمه Configure نمیبینم البته من هیچی از CD پرینتر نصب نکردم و همه چی Default خود ویندوز هستش، گزینه ای هم به اسمه Cleaning page پیدا نکردم :(

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون

سلام اگر برای مدت کمی مثلا بکی دوهفته باشد با اب جوش مشکل حل میشود ولی اگر یکی دوماه ازان استفاده نکنید با قرار دادن قسمت هد کاتریج در وایتکس بمدت دو دقیقه وبعد حتما باید بعد از این کار هد با اب جوش شسته شود واگر موردی دیگری هست هادی جان که استاد ما است راهنما یی کند

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
سلام کاتریجهایی که به شما داد ایا اورجینال بود ویا از همین مادیرانها باید کاتریجهایی که به شما داده دقیقا شبیه همان کاتریجی که بالای سر کاتریجهای تانک شماست باشد شما در اصل 78000 تومان پول خود را زنده کردید البته اگر کاتریجهای اصلی را به شما داده باشد

حالا از کجا به فهم اورجینال هست.از نظر شباهت شبیه همونیه که گذاشتم حالا تا فردا چند تا عکس می گیرم می ذارم.
کاتریجهای مادیران چه شکلیه فارسی روش نوشته شده ؟
چرا 6 تا کاتریج به من داد مگه نباید 5 تا می داد ؟
اصلا این کاتریج ها به چه درد می خوره؟

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا از کجا به فهم اورجینال هست.از نظر شباهت شبیه همونیه که گذاشتم حالا تا فردا چند تا عکس می گیرم می ذارم.
کاتریجهای مادیران چه شکلیه فارسی روش نوشته شده ؟
چرا 6 تا کاتریج به من داد مگه نباید 5 تا می داد ؟
اصلا این کاتریج ها به چه درد می خوره؟

سلام روی کاتریجهای مادیران با فارسی نوشته شده مادیران ولی روی کاتریجهای اورجینال با انگلیس نوشتته شده
EPSON وبعد بر زیر نوشته کد رنگ را زده برای مثال کد رنگ ابی روشن TO825 میباشددقیقا باید شبیه کاتریج روی کاتریجهای تانکت باشد
واینکه چرا 6تا کاتریج به شما داده برای این است که پول کاتریج نصب شده بر روی تانک شما را قبلا گرفته چونکه کاتریج 85000 تومانی را 100000 تومان پای شما حساب کرده
واینکه پرینتر 145000 تومانی را 150000 هزار تومان حساب کرده
کاتریجهای اورجینال بدرد این می خورند که انها را نگه داری وموقعی که پرینتر شما نیاز به گارانتی پیدا کرد کاتریجهای تانک را خارج کنی وانها را جا بزنی ویا اینکه ان ها را به فروشی الان قیمت هر کدام از کاتریجها 13000 هزار تومان میباشد که مجموع 6 کاتریج می شود 78000 هزار تومان

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
یه پرینتر HP 1200 دارم که باهاش پرینت میکنم خیلی از جاهای ورق رو سیاه میکنه؟ :(
به نظرتون داخلش کثیفه یا مشکل رنگ داره...؟

کارتریج رو دربیار چند تا ضزبه متوسط(نه آروم نه محکم)بزن به کارتریج ببین درست میشه یا نه.
من 1320 خودم رو همین کار رو میکنم کاملا درست میشه:lol:

ممنون

تو یه کاسه اندازه 2 بند انگشت آب بریز بذار بجوشه.
بعد کارتریج رو بذار 7-8 دقیقه بجوشه (شعلع روشن باشه)
بعد بذار خشک بشهو تمام.
بیش از 3 ماه رو هم میشه با آبجوش حل میشه.
ولی بعضی اوقات مشکل هیچ جوری با آبجوش نمیشه:wacko:
در کل راه دیگه ای نداره;)

سلام دوستان و اساتید گرامی
من میخوام یک پرینتر چند کاره بگیرم که در درجه اول باش فتوکپی کنم و فیدر هم داشته باشه.برای خلاص شدن از دردسر و قیمت جوهر هم لیزری باشه.چند مدل دیدم.سامسونگ.پاناسونیک. برادر . اما به نظرم سه کاره 3052 hp با قیمت 330 320بهتره.4کارش که فاکس هم داره 100 تومن گرونتره که نمی صرفه.البته پاناسونیک فاکس و گوشی هم داره و قیمتش 360 تومنه اما تونرش شارژ نمیشه.راجب سامسونگ و برادر هم اطلاعاتی ندارم لطفا بم بگین کدوم مارک بهتر و به صرفه تره هم از نظر تعمیرات و هم از نظر کارکردو قیمت شارژ کردنش.ضمنا با چه گارانتی بگیرم .کلی مر30

اچ پی عالیه;)
سراغ پاناسونیک و ساژم و ... هم اصلا نرو که پشیمون میشی:wacko:
3050 هم خوبه.
اچ پی سگ جونه و مواد مصرفی ارزونی داره.کیفیتشم حرف نداره.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
سلام روی کاتریجهای مادیران با فارسی نوشته شده مادیران ولی روی کاتریجهای اورجینال با انگلیس نوشتته شده
EPSON وبعد بر زیر نوشته کد رنگ را زده برای مثال کد رنگ ابی روشن TO825 میباشددقیقا باید شبیه کاتریج روی کاتریجهای تانکت باشد
واینکه چرا 6تا کاتریج به شما داده برای این است که پول کاتریج نصب شده بر روی تانک شما را قبلا گرفته چونکه کاتریج 85000 تومانی را 100000 تومان پای شما حساب کرده
واینکه پرینتر 145000 تومانی را 150000 هزار تومان حساب کرده
کاتریجهای اورجینال بدرد این می خورند که انها را نگه داری وموقعی که پرینتر شما نیاز به گارانتی پیدا کرد کاتریجهای تانک را خارج کنی وانها را جا بزنی ویا اینکه ان ها را به فروشی الان قیمت هر کدام از کاتریجها 13000 هزار تومان میباشد که مجموع 6 کاتریج می شود 78000 هزار تومان

من جا داره اینجا از شما واقا هادی تشکر کنم که راهنمایی منو کردید.کلا بد دوره زمونه ای شده کافیه طرف بدونه تو از چیزی که می خوای بخری زیاد سر در نمیاری اونوقت که همچین می کنن تو پاچت که نفهمی از کجا خوردی.:(

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت اساتید :)

آقا من یه Canon IP6700D خریدم میخواستم نظر دوستان رو راجع به این پرینتر بدونم!
1. قیمت جوهر!
2. میزان زمانی که استفاده نشه جوهر خشک میشه من شنیدم 1 الی 5/1 ماه هست!
3. چطور میشه شارژش کرد؟!
4. چه جوهری بخرم!؟ از کجا بخرم که اصل باشه؟!
5. واسه شارژ چه جوهری بخرم که عالی باشه؟!

نظرتون راجع به R270 اپسون چیه؟! به نظر شما اپسونه بهتره یا اینی که من دارم؟!
کلا اپسون چطوره؟! چون تجربه ش رو ندارم!

وحید

bas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارتریج رو دربیار چند تا ضزبه متوسط(نه آروم نه محکم)بزن به کارتریج ببین درست میشه یا نه.
من 1320 خودم رو همین کار رو میکنم کاملا درست میشه:lol:

تو یه کاسه اندازه 2 بند انگشت آب بریز بذار بجوشه.
بعد کارتریج رو بذار 7-8 دقیقه بجوشه (شعلع روشن باشه)
بعد بذار خشک بشهو تمام.
بیش از 3 ماه رو هم میشه با آبجوش حل میشه.
ولی بعضی اوقات مشکل هیچ جوری با آبجوش نمیشه:wacko:
در کل راه دیگه ای نداره;)

اچ پی عالیه;)
سراغ پاناسونیک و ساژم و ... هم اصلا نرو که پشیمون میشی:wacko:
3050 هم خوبه.
اچ پی سگ جونه و مواد مصرفی ارزونی داره.کیفیتشم حرف نداره.

بله خودمم اچ رو قبول دارم.فقط یه مثله راجب گرانتیش.iran hp بگیرم یا الماس.بعد کارتریجم شامل گارانتی میشه یا نه؟
بازم تشکر از راهنماییت

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

1. قیمت جوهر!
3. چطور میشه شارژش کرد؟!

وحید

سلام هرچه می خواهی بخر ولی اپسون نخر که از هر نظر دستگاه مزخرفی است شما یا hp ,یاcanon بخر واگر می خواهی از هر نظر راحت باشی وهزینه شارژ وکاتریج کمتر داشته باشی فقط hp بخر من خودم یک اپسون r270 دارم واز ان راضی نیستم ولی یک hp d1360 هم دارم که با اینکه یک سوم قیمت ار270 قیمتش هست ولی کیفیتش بهتر از ار270 میباشد حالا انتخاب با شماست

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام هرچه می خواهی بخر ولی اپسون نخر که از هر نظر دستگاه مزخرفی است شما یا hp ,یاcanon بخر واگر می خواهی از هر نظر راحت باشی وهزینه شارژ وکاتریج کمتر داشته باشی فقط hp بخر من خودم یک اپسون r270 دارم واز ان راضی نیستم ولی یک hp d1360 هم دارم که با اینکه یک سوم قیمت ار270 قیمتش هست ولی کیفیتش بهتر از ار270 میباشد حالا انتخاب با شماست

سلام

یه چیزی هم هست! اگر اپسون بده پس جرا سایت های عکاسی دیجیتال اپسون و کانن رو بیشتر از اچ پی برای چاپ عکس هاشون قبول دارن!؟ نمیخوام کلکل کنم! میخوام دلیلش رو بفهمم! و اگه میشه سوالای دیگه رو هم اگه اطلاعاتی دارین بهم جواب بدید
ممنون

وحید

SiriusBlack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پرينتر رنگي ليزري با بودجه 300 تومن چي هست؟

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24

1. قیمت جوهر!
3. چطور میشه شارژش کرد؟!

وحید

بستگی داره برای چه کاری بخوای. ولی اگه عکس زیاد چاپ می کنی r270 با تانک بهترین گزینه است.البته اگه یکم صبر کنی r290 هم به بازار میاد.

Damad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
لطفا يك پرينتر A3 ليزري سياه و سفيد با كيفيت خوب حول و حوش200-300 يا كمتر معرفي كنيد.
با تشكر از دوستان متخصص

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
کارتریج پرینتر لیزری سیاه سفید سامسونگی که به توصیه جواد گرفتم داره تموم میشه .

کجا بدم شارژ کنن که هم با کیفیت شارژش کنند و سرهم بندی نکنند و هم حداقل هزینه را بگیرند ؟

مرکزی دراه ؟

کجا مرکز شارژ با مشخصات بالا داریم ؟

بالا