• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,210
يه پرينتر يكي ميخواد چي خوب است
قيمت هم دوروبره 60-70 تومان
رنگي باشه بهتره
جوهرافشان خوبه ليزري(فكنم اينا قيمت بالاست) يا از اين چند كاره ها
epson خوبه و...
چي خوب است توي اين قيمت
راستي معرفي ميكنيد قيمت جوهر يا كارتريج رو هم بگيد براي هربار تعويض چند تومان است

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بستگی داره برای چه کاری بخوای. ولی اگه عکس زیاد چاپ می کنی r270 با تانک بهترین گزینه است.البته اگه یکم صبر کنی r290 هم به بازار میاد.

سلام
من عکس زیاد چاپ می کنم یه جورایی میشه گفت سفارش میگیرم
واسه همین هم این مدلایی که شما گفتین رو هم دیدم مخصوصا تانک ش رو!
اما یه چیزی شنیدم و اونم اینه که جوهر اصلی این تانک ها پیدا نمیشه و همه تقلبیه
واسه همین هم کیفیت پایین میاد!
و اینکه من هنوز نمیدونم کیفیت چاپ اپسون چطوره!:(
وحید

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
کارتریج رو دربیار چند تا ضزبه متوسط(نه آروم نه محکم)بزن به کارتریج ببین درست میشه یا نه.
من 1320 خودم رو همین کار رو میکنم کاملا درست میشه:lol:

.

حتما انجام میدم، چند تا ضربه به دو طرفش میزنم ببینم چی میشه...:) مرسی .

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
وحید

سلام
اگر شما عکس زیاد چاپ می کنید ار 270 خوبه البته اگر کیفیت عکس برای شما ملاک است باید از کاتریجهای اورجینال استفاده کنید کیفیت عکسهای چاپ شده با تانک وجوهرهای فله ای چندان مناسب کار حرفه ای نیست تانک برای کسانی خوب است که در کار زدن کاور سی دی هستند خوب است که اگر بخواهید از کاتریجهای اصلی استفاده کنید برای چاپ هر 25 عدع عکس A4 78000 تومان فقط پول کاتریج بدهید من خودم هم مثل شما فکر میکردم که با خرید یک ار 270 می توانم عکس چاپ کنم ولی وقتی که پرینتر را خریدم تازه فهمیدم که چه کلاه گشادی سرم رفته چون با توجه به هزینه زیاد چاپ با این مدل اصلا مقرون به صرفه نیست انچه شرط بلاغ بود با توگفتم حال انتخاب با خودتان است ودر ضمن گول این سایت. AKKasee
را نخورید

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه پرينتر يكي ميخواد چي خوب است
قيمت هم دوروبره 60-70 تومان
رنگي باشه بهتره
جوهرافشان خوبه ليزري(فكنم اينا قيمت بالاست) يا از اين چند كاره ها
epson خوبه و...
چي خوب است توي اين قيمت
راستي معرفي ميكنيد قيمت جوهر يا كارتريج رو هم بگيد براي هربار تعويض چند تومان است

سلام
hp d1360 با قیمت 40000 تومان بهترین گزینه برای شماست
کاتریج رنگی 18000 تومان وکاتریج سیاه 17000 تومان
کاتریجها قابل شارژ میباشند

SiriusBlack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه کم فتیله رو بکش بالا یه مدل خوب بهت معرفی کنیم

مي تونم فيتيله رو بالاتر هم بكشم ولي چون ميزان استفاده من از پرينتر خيلي كمه شما ارزون ترين مدل رو + اون مدلي كه مورد نظرتون هست و گرونتره معرفي كنيد (لطفا).
:)

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
اگر شما عکس زیاد چاپ می کنید ار 270 خوبه البته اگر کیفیت عکس برای شما ملاک است باید از کاتریجهای اورجینال استفاده کنید کیفیت عکسهای چاپ شده با تانک وجوهرهای فله ای چندان مناسب کار حرفه ای نیست تانک برای کسانی خوب است که در کار زدن کاور سی دی هستند خوب است که اگر بخواهید از کاتریجهای اصلی استفاده کنید برای چاپ هر 25 عدع عکس A4 78000 تومان فقط پول کاتریج بدهید من خودم هم مثل شما فکر میکردم که با خرید یک ار 270 می توانم عکس چاپ کنم ولی وقتی که پرینتر را خریدم تازه فهمیدم که چه کلاه گشادی سرم رفته چون با توجه به هزینه زیاد چاپ با این مدل اصلا مقرون به صرفه نیست انچه شرط بلاغ بود با توگفتم حال انتخاب با خودتان است ودر ضمن گول این سایت. AKKasee
را نخورید

خیلی ممنون از اطلاعات خوبی که در اختبارم گذاشتی

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان و اساتید گرامی
من میخوام یک پرینتر چند کاره بگیرم که در درجه اول باش فتوکپی کنم و فیدر هم داشته باشه.برای خلاص شدن از دردسر و قیمت جوهر هم لیزری باشه.چند مدل دیدم.سامسونگ.پاناسونیک. برادر . اما به نظرم سه کاره 3052 hp با قیمت 330 320بهتره.4کارش که فاکس هم داره 100 تومن گرونتره که نمی صرفه.البته پاناسونیک فاکس و گوشی هم داره و قیمتش 360 تومنه اما تونرش شارژ نمیشه.راجب سامسونگ و برادر هم اطلاعاتی ندارم لطفا بم بگین کدوم مارک بهتر و به صرفه تره هم از نظر تعمیرات و هم از نظر کارکردو قیمت شارژ کردنش.ضمنا با چه گارانتی بگیرم .کلی مر30
به نظر من اگه براي مصرف خونگي ميخواي 4 كاره سامسونگ 4521 بگير. ولي اگه براي كار يه كم سنگين تر ميخواي، اچ پي 3052 (سه كاره) خيلي خوبه. اگه براي مصرف كاملاً سنگين ميخواي بايد مدل قوي تري بگيري.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
کجا مرکز شارژ با مشخصات بالا داریم ؟
رفيق جان
به نزديك ترين مركز كپي در اطراف محل زندگي يا در مسير رفت و آمدتون رجوع كنيد، براتون شارژ مي كنند. قيمت حوالي 10 تومن هست. اگه خيلي بيشتر گفتند ببر يه جاي ديگه.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
کارتریج رو دربیار چند تا ضزبه متوسط(نه آروم نه محکم)بزن به کارتریج ببین درست میشه یا نه.
من 1320 خودم رو همین کار رو میکنم کاملا درست میشه:lol:

.

actros جان مرسی درست شد، یه تست رو یک ورق زدم درست زد :)
مرسی.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام
وحید

شما میتونی hp1000 بگیری 150 تومن. کارتریجهای غول آسایی داره راحت 400 تا A4 تمام رنگی برات میگیره;)
تانک هم میخوره 80 تومن.
4 رنگ هست.
هد و کارتریجش جداست و اگه بر اثر استفاده نکردن هدت خشک بشه باید 30 تومن برای هر هد بدی(البته یکبار استفاده در ماه این مساله رو منتفی میکنه)
اگه برالت میصرفه جای تانک کارتریج ارجینال اچ پی بگیر که دوام عکسات بیشتر باشه. جوهرهای تو ی تانک و جوهرهایی که بیرون میفروشن چندان تعریفی ندارند.
من خودم نمیدونستم تانک اچ پی هم برای این مدلها اومده وگرنه شاید به جای r270 اچ پی 1000 میگرفتم.

djaliakbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه پرینتر ارزون با کیفیت خوب می خوام نمی خوام باهاش عکس رنگی چاپ کنم بیشتر متن سیاه و سفید اونم فوقش 10 تا ورق تو ماه بنظر شما چه مدلی بخرم خوبه اگر بهم پرینتر جوهر افشان پیشنهاد می کنید لطفا بگید با یه کارتریج مشگی چنتا ورق سیاه و سفید می تونم چاپ کنم؟
اگر هم پرینتر لیزری تک رنگ ارزون هست لطفا بگید با قیمتش:blush:

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
من یه پرینتر ارزون با کیفیت خوب می خوام نمی خوام باهاش عکس رنگی چاپ کنم بیشتر متن سیاه و سفید اونم فوقش 10 تا ورق تو ماه بنظر شما چه مدلی بخرم خوبه اگر بهم پرینتر جوهر افشان پیشنهاد می کنید لطفا بگید با یه کارتریج مشگی چنتا ورق سیاه و سفید می تونم چاپ کنم؟
اگر هم پرینتر لیزری تک رنگ ارزون هست لطفا بگید با قیمتش:blush:
اگه فقط برای پرینت صفحه های سیاه و سفید استفاده میکنید 100% پرینتر لیزری تک رنگ رو من توصیه میکنم
قیمتش هم خیلی مناسبه
قیمتش هم حول و حوش 100 تا 150 تومنه
من خودم canon 2900 رو 117 خریدم که الان رایان صبا 110 تومن میده خیلی هم ازش راضیم
خرج عوض کردن تیونر ( همون کاتریج تو پرینتر جوهر افشان!) هم خرجش خیلی کمتره برای هر بار شارژ 7 الی 8 تومن میگیرند
هر بار شارژ هم تا 5000 تا برگه براتون کار میده ( تجربه من)
راستی سامسونگ هم یه مدل پرینتر لیزری تک رنگ هم داره که البته دوکاره هست ، هم پرینتر لیزری تک رنگ و هم اسکنر. یعنی در واقع یه دستگاه فتوکوپی هم هست ! با قیمت بسیار مناسب 180 تومن (رایان صبا )
مشخصات

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
ببخشید من یه سوال داشتم
من دنبال یه دستگاه کوچیک و جمع و جور برای چاپ رو سی دی و دی وی دی هستم
یه چیزی میخوام که زیاد خرج نداشته باشه و بیشتر کاربرد خونگی داشته باشه
قبلا یه چند تا مورد تو اینترنت پیدا کرده بودم ولی حالا هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم
بیشتر هم تک رنگ میخوام باشه
خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ببخشید من یه سوال داشتم
قبلا یه چند تا مورد تو اینترنت پیدا کرده بودم ولی حالا هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم

r270 ارزونترین مدلیه که دیدم.

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
یک اسکنر ارزون قیمت میخوام. بیشتر کارهای اسکن برای ایمیل و اینها هست. فقط میخوام زود خراب نشه. وگرنه هرچه ارزونتر، بهتر.
ممنون

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
ببخشید من یه سوال داشتم

اين كه ميگيد كوچيك باشه نمي دونم علتش چيه ولي...
اولاً امكان چاپ روي سي دي رو زياد جدي نگير، چون با خيس شدن، پاك ميشه.

ثانياً: مدل هاي اچ پي 5063 و كنن 4200 به بالا اين امكان رو دارند. اپسون ها هم خيلي هاشون همينطور . اما اوليت اول رو به اچ پي بده،‌ دوم كنن.

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
r270 ارزونترین مدلیه که دیدم.
ممنون میشه بگید چه مارکیه ؟ و یا اینکه لینکش رو بهم بدید
اين كه ميگيد كوچيك باشه نمي دونم علتش چيه ولي...
اولاً امكان چاپ روي سي دي رو زياد جدي نگير، چون با خيس شدن، پاك ميشه.

ثانياً: مدل هاي اچ پي 5063 و كنن 4200 به بالا اين امكان رو دارند. اپسون ها هم خيلي هاشون همينطور . اما اوليت اول رو به اچ پي بده،‌ دوم كنن
.
سلام و ممنون
منظور من اینه که دستگاهی میخوام که فقط مخصوص چاپ روی سی دی باشه (cd lable printer)
یدونه تو سایت رایانه . کام پیدا کردم (این! ) ولی چند تا عیب مهم داره یکی اینکه رنگیه و قیمت هر رنگش 14000 تومنه و فقط هر بار باهاش میشه 50 تا سی دی چاپ کرد!
من دنبال یه تک رنگ ارزون هستم

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
یک اسکنر ارزون قیمت میخوام. بیشتر کارهای اسکن برای ایمیل و اینها هست. فقط میخوام زود خراب نشه. وگرنه هرچه ارزونتر، بهتر.
ممنون
hp اسکنر های خوبی داره ( من که راضیم )
اگه خیلی ارزون میخوایند hp 2400 با 1200 dpi و قیمت 62000 تومان ( رایان صبا )
hp 3800 هم هست (2400*4800 dpi) با قیمت 84000 تومن که خیلی مناسبه
و hp g3010 با امکان اسکن نگاتیو با قیمت 97000 تومن (4800*9600 dpi)
من از مارک های دیگه مثل canon و epson اطلاع ندارم ولی اونها هم قیمت مناسبی دارند
به هر حال من چند ساله که یه مدل از hp دارم و تا حالا مشکلی نداشتم ولی من فکر هم نکنم که برای اسکنر اصلا مشکلی پیش بیاد

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
hp اسکنر های خوبی داره ( من که راضیم )
اگه خیلی ارزون میخوایند hp 2400 با 1200 dpi و قیمت 62000 تومان ( رایان صبا )
hp 3800 هم هست (2400*4800 dpi) با قیمت 84000 تومن که خیلی مناسبه
و hp g3010 با امکان اسکن نگاتیو با قیمت 97000 تومن (4800*9600 dpi)
من از مارک های دیگه مثل canon و epson اطلاع ندارم ولی اونها هم قیمت مناسبی دارند
به هر حال من چند ساله که یه مدل از hp دارم و تا حالا مشکلی نداشتم ولی من فکر هم نکنم که برای اسکنر اصلا مشکلی پیش بیاد

ممنون، اندازه اش هم میخوام جمع و جور باشه، چون میزم جا نداره! :D

بالا