• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
فکرکنم همشون یه اندازه باشند
فقط اگه واقعا جا کمتر دارید و حاظرید بیشتر پول بدید CanoScan LiDE 500F خوبه ، چون عمودی هستش اصلا جا نمیگیره
ولی خوب من نمیدونم کار باهاش چجوریه؟
قیمتش 138 تومنه (رایان صبا)
2400x4800 DPI نگاتیو هم اسکن میکنه
این هم لینکش
500f.jpg

djaliakbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
می خواستم بپرسم این پرینتر جوهر افشان hp d1460 هر سری چند ورق متن و چند عکس رو میتونه چاپ کنه
و سوال دیگه اینکه اگه جوهر پرینتر رو دستی پر کنیم بدون تعویض کارتریج مشکلی برای پرینتر بوجود نمیاد ؟خراب نمیشه؟ اخه شنیدم اینجوری ارزون تر در میاد حدود 7 8 تومن برای هر رنگ

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
سلام
می خواستم بپرسم این پرینتر جوهر افشان hp d1460 هر سری چند ورق متن و چند عکس رو میتونه چاپ کنه
و سوال دیگه اینکه اگه جوهر پرینتر رو دستی پر کنیم بدون تعویض کارتریج مشکلی برای پرینتر بوجود نمیاد ؟خراب نمیشه؟ اخه شنیدم اینجوری ارزون تر در میاد حدود 7 8 تومن برای هر رنگ
هر بار 50 تا a4 میزنه
قابل شارژ هم هستش 6-7 تومن هم برای کیت شارژ هستش

mohammad1196

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه ی دوستان .

من راهنمایی در مورد خرید چاپگر Hp جوهر افشان رنگی برای مصارف خانگی با محدوده ی قیمت 75 تا 85 می خواستم .

البته دو مدل به من پیشنهاد شده :

Hp F380 95.000

Hp 2360 65.000

لطفا نظرتون رو بهم بگین .

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
با سلام خدمت همه ی دوستان .

من راهنمایی در مورد خرید چاپگر Hp جوهر افشان رنگی برای مصارف خانگی با محدوده ی قیمت 75 تا 85 می خواستم .

البته دو مدل به من پیشنهاد شده :

Hp F380 95.000

Hp 2360 65.000

لطفا نظرتون رو بهم بگین .

hp5063 بگیرید .
قیمتشم حوالی 85 تومنه.

Omidelectronics

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کابل usb رو عوض کن تو بازار به اسم کابل یواس بی 2 میفروشن

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
فکرکنم همشون یه اندازه باشند
فقط اگه واقعا جا کمتر دارید و حاظرید بیشتر پول بدید CanoScan LiDE 500F خوبه ، چون عمودی هستش اصلا جا نمیگیره
ولی خوب من نمیدونم کار باهاش چجوریه؟
قیمتش 138 تومنه (رایان صبا)
2400x4800 DPI نگاتیو هم اسکن میکنه
این هم لینکش
500f.jpg

ممنون. چه جالبه. ولی من اینقدر پول نمیخوام بدم.

این چطوره؟
CANON - CanoScan LiDE 25

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
ممنون. چه جالبه. ولی من اینقدر پول نمیخوام بدم.

این چطوره؟
CANON - CanoScan LiDE 25
من CANON - CanoScan LiDE 60 یا CANON - CanoScan LiDE 70رو پیشنهاد میکنم.حدود 1 سالی میشهLiDE 60 دارم و از هر لحاظ عالیه.عمودی هم میتونید روی میز کارتون استفاده کنید.(پایه داره)

CANON - CanoScan LiDE 60 دور بر 65 تومن
CANON - CanoScan LiDE 70 اینم 75 تومن

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من CANON - CanoScan LiDE 60 یا CANON - CanoScan LiDE 70رو پیشنهاد میکنم.حدود 1 سالی میشهLiDE 60 دارم و از هر لحاظ عالیه.عمودی هم میتونید روی میز کارتون استفاده کنید.(پایه داره)

CANON - CanoScan LiDE 60 دور بر 65 تومن
CANON - CanoScan LiDE 70 اینم 75 تومن

خیل ممنون از راهنماییتون.
رایان صبا که نوشته توی انبارش نیست، نمیدونم توی بازار پیدا میشه یا نه.

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
زیاد به قیمتهای رایان صبا توجه نکنید معمولا بالاتر از حد معمول بازار هستش.
اسکنر های Canon رو شرکت کانولا گارانتی میکنه.
با يکي از فروشگاههاي این شرکت (کانون تکنولوژي) در خيابان وليعصر 88717767/88711189 ميتوانيد تماس بگيريد.
شرکت کانولاwww.canolaco.com .(با خود شرکت هم میتونید تماس بگیرید)ارسال به شهرستان هم دارند.
میتونید از lioncomputer.ir (آقای حسینی) هم سفارش بدید واستون میفرستند شهرستان.

hamedsharafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام . بچه ها چنتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید :

1. این تانکهای جوهر استاندارده کافی رو داره ؟ من شنیدم اگه رو پرینتر نصب بشه باید مرتب با پرینتر کار کرد و پرینت گرفت وگر نه جوهر پس میزنه و زیر هد رو کاملا آلوده می کنه !!! لطفا این سوال رو کسانی که تانک جوهر دارن جواب بدن .

2. من الان از جوهر های مادیران استفاده میکنم که اصلا به صرفه نیست . مثلا همین 2 روز پیش 30000 تومن دادم یه سری کارتریج و مجبور شدم هد کیلین انجام بدم که نصف جوهر اینطوری رفت !!! راستی پرینترم Epson R390 هستش . حالا سوال من اینه که جوهر این تانکها کیفیتشون چه طوره ؟ و مثلا حد اقل کیفیت کارتریجهای مادیران رو تو چاپ داره ؟ البته اگر نداشته باشه بازم از نظر اقتصادی به صرفه هستش .

3. تانک جوهر رو از کجا خریدید . من شهرستانم (اراک) و اگه میشه یه جای مطمئن که بتونه پست کنه بهم معرفی کنید .

با تشکر از وقتی که به مطالعه ی پست من اختصاص دادید ....... :thumbsup:

hamedsharafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم سلام . راستی با نظر یکی از بچه ها که میگفت انگار جنس پلاستیک کار شده تو چاپگر های اپسون از پلاستیک دمپاییه کاملا موافقم . . . :rolleyes:
عکسهایی که میذارم این مطلب رو مشخص میکنه . راستی پرینتر من پشتش زده made in philippines . اصلا اصل Epson مال کجاست ؟

عکس اول از ظاهر پرینتر که به نظرم حرف نداره : :cool:

عکس دوم از داخل پرینتر : :cool:

عکس سوم از مجموعه ی هد و نگه دارنده ی کارتریج که مثل دمپاییه : :wacko: :cigar:

hamedsharafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یه Scanner هم دارم مدل Epson Perfection 3590 photo که الحق و الانصاف عالی تاحالا واسم کار کرده . البته زیرش زده made in china ولی خوب گارانتی مادیرانه . به هر حال ما که سر از کار این Epson در نیاوردیم . آقا چرا کسی اینجا جواب نمیده .... انگار سرمای هوا همرو منجمد کرده .... خدا آخر عاقبتمونو بخیر کنه ....

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام . بچه ها چنتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید :

1. این تانکهای جوهر استاندارده کافی رو داره ؟ من شنیدم اگه رو پرینتر نصب بشه باید مرتب با پرینتر کار کرد و پرینت گرفت وگر نه جوهر پس میزنه و زیر هد رو کاملا آلوده می کنه !!! لطفا این سوال رو کسانی که تانک جوهر دارن جواب بدن .

2. من الان از جوهر های مادیران استفاده میکنم که اصلا به صرفه نیست . مثلا همین 2 روز پیش 30000 تومن دادم یه سری کارتریج و مجبور شدم هد کیلین انجام بدم که نصف جوهر اینطوری رفت !!! راستی پرینترم Epson R390 هستش . حالا سوال من اینه که جوهر این تانکها کیفیتشون چه طوره ؟ و مثلا حد اقل کیفیت کارتریجهای مادیران رو تو چاپ داره ؟ البته اگر نداشته باشه بازم از نظر اقتصادی به صرفه هستش .

3. تانک جوهر رو از کجا خریدید . من شهرستانم (اراک) و اگه میشه یه جای مطمئن که بتونه پست کنه بهم معرفی کنید .

با تشکر از وقتی که به مطالعه ی پست من اختصاص دادید ....... :thumbsup:

سلام
در مورد سوال شما باید عرض کنم که تانک باعث الوده شدن فیلتر زیر هد نمی شود واگر از تانک وجوهر vox استفاده کنید کیفیت خوب ومطلوبی دارد واستفاده از کاتریجهای واقعا مزخرف مادیران جز اتلاف پول چیز دیگری ندارد
ومن هم مثل شما شهرستانی هستم واصفهانی میباشم وپس از کلی گشتن مغازه ای را پیدا کردم که ایشان از تهران برایم با قیمت 85000 تومان تهیه کرد وشما هم در شهرتان جستجوع کنید پیدا می شود ولی تاکیدتان بر روی تانک وجوهر vox باشد مارکهای دیگر باعث خرابی هد میگردد ومن از هادی جان تقاظا دارم که اگر مطلب دیگری هست جهت راهنمایی بهتر شما ودیگر دوستان بفرمایند

hamedsharafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در مورد سوال شما باید عرض کنم که تانک باعث الوده شدن فیلتر زیر هد نمی شود واگر از تانک وجوهر vox استفاده کنید کیفیت خوب ومطلوبی دارد واستفاده از کاتریجهای واقعا مزخرف مادیران جز اتلاف پول چیز دیگری ندارد
ومن هم مثل شما شهرستانی هستم واصفهانی میباشم وپس از کلی گشتن مغازه ای را پیدا کردم که ایشان از تهران برایم با قیمت 85000 تومان تهیه کرد وشما هم در شهرتان جستجوع کنید پیدا می شود ولی تاکیدتان بر روی تانک وجوهر vox باشد مارکهای دیگر باعث خرابی هد میگردد ومن از هادی جان تقاظا دارم که اگر مطلب دیگری هست جهت راهنمایی بهتر شما ودیگر دوستان بفرمایند

مرسی دوست عزیز از پاسختون . راستی شما اصفهان گشتی ، شهر به اون بزرگی کسی نداشت که تهران برات سفارش دادن ؟! اصفهان که یه پا تهرانه (منهای دود دم و ترافیک !) بابا اراک یکی از روستاهای اصفهان محسوب میشه :lol:
پس :

1. من به کلی از اینکه از اراک بتونم گیر بیارم نا امید شدم ...

2. یه شماره تلفن بود که دوستان داده بودن زنگ زدم تهران که ایشون حاضر شدن با 80000 تومن پست کنن برام . البته از نظر اینکه مارک vox هست ایشون تایید کردن . ولی بخاطر این که جنس رو نمی تونم ببینم یه خورده نگرانم که یه موقع تقلبی نباشه . شماره تلفنشون اینه :
88923922

3. اگر یه جای مطمئن تو تهران میشناسید مارو بی نصیب نزارید ...

4.:specool:

hamedsharafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . یه سری عکس پیدا کردم از مخزن جوهر هایی که در تهران میفروشن . شماره ی تلفن اون شرکت رو در پست قبلی دادم . البته بچه ها هم اون شماره رو قبلا تو سایت گذاشته بودن ....

در ضمن این عکسها مربوط به مخزن های پرینترهای Epson R390 & R270 هستن ...

اونطوری که فروشنده ی این شرکت پشت تلفن گفت خود دستگاه ساخت چینه ولی جوهر هایی که میفروشن آلمانیه .. این یعنی خوب یا بد ؟! در ضمن جوهر هایی که برای استفاده ی اولیه داخله کارتون هست کیفیت لازم رو داره ؟ یعنی این جوهر ها آلمانیه یا مثل خود دستگاه چینیه ؟ اصلا چطوره یه سری جوهر Vox هم بخرم و به جای جوهرهای اولیه که داخل کارتون هست از اونا استفاده کنم . ای وای ی ی . . . من چقدر سوال دارم هیچ کس هم جواب نمیده !

کاور هایی هم که در عکس ها دیده میشن تو سایت نوشته به زودی در دسترس خواهند بود . حالا این سایت چه قدر به روزه نمیدونم ...
. کاربردشون هم اونطوری که نوشته محافظت جوهر ها در مقابل نوره .

راستی اسم سایت این شرکت هم اینه ( البته امیدوارم تبلیغ نباشه ! ) . اگه کسی خواست میتونه از این طریق هم به عکسها دسترسی داشته باشه :
www.mir-ir.com

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . یه سری عکس پیدا کردم از مخزن جوهر هایی که در تهران میفروشن . شماره ی تلفن اون شرکت رو در پست قبلی دادم . البته بچه ها هم اون شماره رو قبلا تو سایت گذاشته بودن ....

در ضمن این عکسها مربوط به مخزن های پرینترهای Epson R390 & R270 هستن ...

اونطوری که فروشنده ی این شرکت پشت تلفن گفت خود دستگاه ساخت چینه ولی جوهر هایی که میفروشن آلمانیه .. این یعنی خوب یا بد ؟! در ضمن جوهر هایی که برای استفاده ی اولیه داخله کارتون هست کیفیت لازم رو داره ؟ یعنی این جوهر ها آلمانیه یا مثل خود دستگاه چینیه ؟ اصلا چطوره یه سری جوهر Vox هم بخرم و به جای جوهرهای اولیه که داخل کارتون هست از اونا استفاده کنم . ای وای ی ی . . . من چقدر سوال دارم هیچ کس هم جواب نمیده !

کاور هایی هم که در عکس ها دیده میشن تو سایت نوشته به زودی در دسترس خواهند بود . حالا این سایت چه قدر به روزه نمیدونم ...
. کاربردشون هم اونطوری که نوشته محافظت جوهر ها در مقابل نوره .

راستی اسم سایت این شرکت هم اینه ( البته امیدوارم تبلیغ نباشه ! ) . اگه کسی خواست میتونه از این طریق هم به عکسها دسترسی داشته باشه :
www.mir-ir.com

سلام
دوست عزیز قیمت را خیلی مناسب داده واگر واقعا با جوهر vox باشد بسیار عالی میباشد واستفاده از تانک بسیار مقرون به صرفه است ودر ضمن کیفیت جوهر های vox بسیار بهتر از کاتریجهای مزخرف مادیران است

hamedsharafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز قیمت را خیلی مناسب داده واگر واقعا با جوهر vox باشد بسیار عالی میباشد واستفاده از تانک بسیار مقرون به صرفه است ودر ضمن کیفیت جوهر های vox بسیار بهتر از کاتریجهای مزخرف مادیران است

بازم ممنون از پاسختون . فردا میرم که پولو بریزم حسابش که واسم پست کنه . امیدوارم پشیمون نشم .... :)

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من اسكنر كنن 4400 دارم. آيا راهي هست كه با زدن دكمه Copy مستقيماً تصوير رو كپي كرده و به چاپگر بفرسته تا ديگه مجبور نباشم مراحل كپي رو طي كنم؟ آخه توي تنظيماتش هر چي مي گردم چنين گزينه اي پيدا نمي كنم.

با تشكر

بالا