• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
من اسكنر كنن 4400 دارم. آيا راهي هست كه با زدن دكمه Copy مستقيماً تصوير رو كپي كرده و به چاپگر بفرسته تا ديگه مجبور نباشم مراحل كپي رو طي كنم؟ آخه توي تنظيماتش هر چي مي گردم چنين گزينه اي پيدا نمي كنم.

با تشكر
اقا جواد کانن ی که من دارم و دوستان دارن LIDE 25 , 30 یه نرم افزار داره برای همین کار ..

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
اقا جواد کانن ی که من دارم و دوستان دارن LIDE 25 , 30 یه نرم افزار داره برای همین کار ..
محمد آقا
ميشه بگيد كدوم نرم افزار؟
آخه مال من هم يه سري نرم افزار داره ولي نمي دونم كدومش اين كارو مي كنه.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام هرچه می خواهی بخر ولی اپسون نخر که از هر نظر دستگاه مزخرفی است شما یا hp ,یاcanon بخر واگر می خواهی از هر نظر راحت باشی وهزینه شارژ وکاتریج کمتر داشته باشی فقط hp بخر من خودم یک اپسون r270 دارم واز ان راضی نیستم ولی یک hp d1360 هم دارم که با اینکه یک سوم قیمت ار270 قیمتش هست ولی کیفیتش بهتر از ار270 میباشد حالا انتخاب با شماست
سلام به نظر شما اگر بخواین r270 رو بگیرم برای چاپ روی CD و DVD هزینه به خروجی می ارزه ؟ شما چاپ میگیری بعد این ضد آب و ضد خش ه ؟

ممنون مجید جان

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
بازم ممنون از پاسختون . فردا میرم که پولو بریزم حسابش که واسم پست کنه . امیدوارم پشیمون نشم .... :)
این جوهر ها که این طوری استفاده میشه کیفیت جوهر های اصلی رو دارن .. به درد چاپ روی DVD و CD میخورن ؟

ممنون :)

ali_kalle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبلا درسايت اhp لينكي بود كه با دادن product number اطلاعات مربوط به اتمام گارانتي دستگاه رو ميداد ادرس اين صفحه هم www.Parts.hp.com/ بود
كسي ميدونه در سايت hp با استفاده از سريال نامبر يا پرداكت نامبر چطور ميشه فهميد مثلا پرينتر با اون مشخصات داراي گارانتي هست يا تاريخ گارانتيش به سر اومده؟

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به نظر شما اگر بخواین r270 رو بگیرم برای چاپ روی CD و DVD هزینه به خروجی می ارزه ؟ شما چاپ میگیری بعد این ضد آب و ضد خش ه ؟

ممنون مجید جان

سلام
دوست عزیز زیاد دل به چاپ روی سی دی ودوی دی خوش نکن که اگر مستقیم بر روی سی دی چاپ کنی با کشیدن دست بر روی ان سریع پاک میشود واگر ار کاغذ کاور هم استفاده کنی با خیس شدن رنگ پاک میشود ولی یکنوع کاغذ مخصوص ضد اب که به صورت اماده ودایره ای
شکل به اندازه قطر سیدی در بازار موجود میباشد ودارای چسپ که به صورت بر چسب به روی سی دی چسبانده میشود ولی قیمت ان گران میباشد ودر جمع بخواهی حساب کنی مقرون به صرفه نمی باشد البته کاغذهای ارزان قیمتی در بازار که به لیبل سیدی مشهور هستند وجود دارد ولی به محض خیس شدن رنگها قاطی می شوند ودر ضمن هیچکدام ضد خش نیستند واگر هنوز ار 270 نخریده اید بهتر است از خرید ان منصرف شوید
ودر ضمن شرکت کانن نسل جدیدی از پرینتر های مخصوص چاپ عکس با قیمت های عالی ارایه کرده که شما ودیگر دوستان حتما سری به سایت رایانه دات کام بزنید

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این جوهر ها که این طوری استفاده میشه کیفیت جوهر های اصلی رو دارن .. به درد چاپ روی DVD و CD میخورن ؟

ممنون :)

سلام
جوهر vox باشد کیفیت خوبی برای چاپ عکس دارد ولی برای چاپ روی سی دی قبل از جوهر کیفیت کاغذ لیبل مهم میباشد وچاپ روی سی دی را زیاد جدی نگیرید چون واقعیت با تصور ذهنی شما خیلی فرق دارد

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
الان پرینتری که شارژ کردنش راحت باشه چی خوبه؟ canon باشه بهتر!

من 2تا Canon IP5000 دارم. 2-3 بار تا حالا شده رنگ سیاه رفته تو مخزن های رنگای دیگه. مشکل چیه؟؟؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
جوهر vox باشد کیفیت خوبی برای چاپ عکس دارد ولی برای چاپ روی سی دی قبل از جوهر کیفیت کاغذ لیبل مهم میباشد وچاپ روی سی دی را زیاد جدی نگیرید چون واقعیت با تصور ذهنی شما خیلی فرق دارد
اقا مجید برای این کار DVD و CD مخصوص وجود داره .. در جریان هستید که .. سطح مخصوص برای چاپ دارن .. شما روی این ها تست کردید ؟

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا مجید برای این کار DVD و CD مخصوص وجود داره .. در جریان هستید که .. سطح مخصوص برای چاپ دارن .. شما روی این ها تست کردید ؟

بله دوست عزیز من بر روی این سی دی ها هم چاپ زدم ولی اگر کمی نم به انها برسد رنگها قاطی می شود البته اسپری های مخصوصی هست که بعد از چاپ بر روی ان میپاشند که مانع پاک شدن رنگ میشود

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
بله دوست عزیز من بر روی این سی دی ها هم چاپ زدم ولی اگر کمی نم به انها برسد رنگها قاطی می شود البته اسپری های مخصوصی هست که بعد از چاپ بر روی ان میپاشند که مانع پاک شدن رنگ میشود
ممنون مجید جان .. اقا این تانک ها ی جوهر رو خودم هم میتونم روی چاپگر سوار کنم یا نه باید آدم متخصص باشه ؟ ممنون

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون مجید جان .. اقا این تانک ها ی جوهر رو خودم هم میتونم روی چاپگر سوار کنم یا نه باید آدم متخصص باشه ؟ ممنون

سلام
دوست عزیز به این سایت برو ودر قسمت پرینترها در جلوی ان نوشته پرینتر cd /dvd ویک نوع پرینتر که فقط مخصوص چاپ بر بوی cd/dvd میباشد معرفی کرده وگفته بر روی سی دی معمولی ودارای خاصیت ضد اب بودن میباشد وقیمت ان را 100000 هزار تومان زده من فکر کنم این پرینتر مناسب کار شما می باشد
www.rayaneh.com/porduct-3368.aspx

AB+

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان
من یک epson rx640 دارم می خوام تانک جوهر بهش وصل کنم ایا امکانش هست
و برای چاپ روی cd بهتر از لیبل استفاده کنم یااز cd های قابلیت چاپ داره و قیمت لیبل چنده و مشکلی برای خوندن تو درایو نمی کنه؟

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474

فقط باز کردن در روی کارتریج گمی قلق داره.
بقسش کاری نداره.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
دوست عزیز به این سایت برو ودر قسمت پرینترها در جلوی ان نوشته پرینتر cd /dvd ویک نوع پرینتر که فقط مخصوص چاپ بر بوی cd/dvd میباشد معرفی کرده وگفته بر روی سی دی معمولی ودارای خاصیت ضد اب بودن میباشد وقیمت ان را 100000 هزار تومان زده من فکر کنم این پرینتر مناسب کار شما می باشد
www.rayaneh.com/porduct-3368.aspx
آره اقا مجید دیدم .. ممنون ..

emi_engr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام یک چند کاره hp بخرم. البته نمی خوام فاکس داشته باشه. قیمتش هم حدود 150 تومن باشه.
مدلی که خودم با گشتن توی اینترنت و مقایسه مدلهای مختلف درنظر گرفتم All-in-Ones C5283 Hp هستش.
اگر کسی در مورد این مدل و مزایا و معایبی که داره اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه.
ممنون

DigitalGuy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام یک چند کاره hp بخرم. البته نمی خوام فاکس داشته باشه. قیمتش هم حدود 150 تومن باشه.
مدلی که خودم با گشتن توی اینترنت و مقایسه مدلهای مختلف درنظر گرفتم All-in-Ones C5283 Hp هستش.
اگر کسی در مورد این مدل و مزایا و معایبی که داره اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه.
ممنون

سلام.
من هم دقیقا میخوام چندکاره HP بدون فکس بخرم و راهنمایی میخوام. البته من رو خود سایت HP تو سری All-in-One Photosmart مدلهای C5280 و C6280 و C7280 را پیدا کردم که حالا میخوام یکیشو انتخاب کنم.

فاکتورهای مهمی که تو ذهنم هستن:
1. کیفیت خوب عکسهای چاپی
2. قابل شارز بودن
3. قیمت کم جوهر و شارز. به عبارتی هزینه بعد از خریدم نمیخوام بالا باشه. حتی اگه الان به این قیمت باشه که پرینتر با قیمت بالاتری بخرم.

اگه کسی پیشنهادی یا راهنمایی داره بگه ممنون میشم.

با تشکر.

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
سلام من يه اچ پي 1018 خريدم ميخوام كيفيتش رو كمتر كنم رو 50 يا 40 درصد لطفا راهنمايي كنيد از چه طريق ميتونم اين كار رو انجام بدم

بالا