• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
کافیه 15 روز یکبار دستگاهتون رو روشن و یه پرینت کوچک بگیرید دیگر خشک شدنی در کار نیست.
برای کار اداری اصلا سراغ جوهر افشان نرو فقط لیزری.
برای پرینت P1006 با قیمت 82 تومن عالیه.

دوست عزيز و بزرگوار actros واقعا كمال تشكر از شما ممنون از راهنمايهايتون بزرگواريد

اميدوارم هميشه پاينده و تن درست باشيد .

Last edited:

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
ببخشید یه اشتباه لپی شد.
من قیمتهای لیتر جوهر رو گفتم.اشتباها 200 میل نوشتم.
جوهرهایی که شما نوشتی تا به حال استفاده نکردم و اثراتش رو نمیدونم.
راستش من پرینتر تو دست و بالم زیاده ولی 1000 ندارم.
کارتریجهاش اصله.
این تیپ از پرینترهای اچ پی مثل اپسون و کنن هد از کارتریج جدا هستند. در واقع کارتریج فقط یک ظرف پلاستیکیه.
که اگه تانک بخری به کل درش میاری و کارتریجهای تانک رو میگذاری جاش.(پس زیاد سخت نگیر).

ممنون از راهنمایی
هیچی پس پولهامو جمع کنم و تا چند وقت دیگه ببرم بخرم
فقط دیروز توی کرج از یه مغازه سوال کردم گفتش که برای 1600 هزینه شارژش مثلا میشه 8*4= 32 تومن
یعنی مثل تونرهای 1018 که هزینه شارژش 8 تومن هستش برای هر رنگ این هم همون قیمت میفته
نظر شما چیه ؟ - کدوم با صرفه تر هستش ؟

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ممنون از راهنمایی
هیچی پس پولهامو جمع کنم و تا چند وقت دیگه ببرم بخرم
فقط دیروز توی کرج از یه مغازه سوال کردم گفتش که برای 1600 هزینه شارژش مثلا میشه 8*4= 32 تومن
یعنی مثل تونرهای 1018 که هزینه شارژش 8 تومن هستش برای هر رنگ این هم همون قیمت میفته
نظر شما چیه ؟ - کدوم با صرفه تر هستش ؟

کارتریجهلی رنگی لیزری قابل شارژ نیستند.(من ندیدم کسی شارژشون کرده باشه)
باید نوشو بخری 45 تومن.

erayan.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارتریجهلی رنگی لیزری قابل شارژ نیستند.(من ندیدم کسی شارژشون کرده باشه)
باید نوشو بخری 45 تومن.

هر تونر اصلی لیزری رنگی 1600 قیمتش 72000 تومن هست. این قیمت که شما نوشتین برای تونر طرح هستش که خوب کیفیت پایینتری داره.

sargarmi

Registered User
لایک‌ها
0
اگر هزینه پرینتر و موادمصرفی رو در نظر نگیریم کیفیت چاپ عکس کدوم یک بهتره؟ HP 5363 - Canon ip4300 - Epson R290

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
هر تونر اصلی لیزری رنگی 1600 قیمتش 72000 تومن هست. این قیمت که شما نوشتین برای تونر طرح هستش که خوب کیفیت پایینتری داره.

72 خیلی بهت گرون گفته برادر.(یا اگه خریدی بد جور کرده تو پاچه مبارک)
حد اکثر 50.
اگه 72 باشه آدم میره یه 1600 نو میگیره تازه ارزونتر هم میفته.

اگر هزینه پرینتر و موادمصرفی رو در نظر نگیریم کیفیت چاپ عکس کدوم یک بهتره؟ HP 5363 - Canon ip4300 - Epson R290

Epson R290. شک نکن

Last edited:

sargarmi

Registered User
لایک‌ها
0
Epson R290. شک نکن

ممنون actros جان.
حالا برای گذاشتن و نصب تانک روی R290 هرکسی می تونه این کار رو انجام بده؟ (چون من می خوام اگر شد از تهران-احتمالاً همون میر کامپیوتر که شماره اش رو گذاشته بودین- سفارش بدم.) در ضمن اگر یک تانک مثلاً vox بخرم بعدش که جوهرش تمام شد می شه جوهر مارک دیگه ای ریخت توش؟

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ممنون actros جان.
حالا برای گذاشتن و نصب تانک روی R290 هرکسی می تونه این کار رو انجام بده؟ (چون من می خوام اگر شد از تهران-احتمالاً همون میر کامپیوتر که شماره اش رو گذاشته بودین- سفارش بدم.) در ضمن اگر یک تانک مثلاً vox بخرم بعدش که جوهرش تمام شد می شه جوهر مارک دیگه ای ریخت توش؟

تنها قسمتی که احتیاج به کمی دقت داره باز کردن درب روی محفظه کارتریجهاست.
میتونی بگی میر خودش اینکار رو برات بکنه. بقیش فقط جاز زدنه.
فقط تاکید کن کارتریجهای ارجینالش توش باشه.
چرا روزه شک دار میگیری خوب VOX بریز. من یه جوهر دیگه ریختک تانکمو خراب کرد.

sargarmi

Registered User
لایک‌ها
0
آخه مسأله اینه که من تهران نیستم بدم خودش نصب کنه . می خوام سفارش بدم برام بفرسته. البته یکسری instruction در مورد R290 پیدا کردم ؛ قاعدتاً‌ نباید نصبش خیلی سخت باشه. جالب اینه که گویا برای R290 -همون جوری که دوستان اشاره کردن- برخلاف R270 یکی از کارتریج های اصلی باید روی کیت نصب بشه.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
آخه مسأله اینه که من تهران نیستم بدم خودش نصب کنه . می خوام سفارش بدم برام بفرسته. البته یکسری instruction در مورد R290 پیدا کردم ؛ قاعدتاً‌ نباید نصبش خیلی سخت باشه. جالب اینه که گویا برای R290 -همون جوری که دوستان اشاره کردن- برخلاف R270 یکی از کارتریج های اصلی باید روی کیت نصب بشه.

R270 هم از اون تانکها داشت. تانکهای VOX اینطوری اند.
شما فقط بگو درب روی کارتریج رو برات باز کنه همین بعد جعبه رو ببنده و برات بفرسته.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
سلام جناب actors
آقا ما چند روز پیش رفته بودیم بازار ایران
از هر کی می پرسیدیم اچ پی 1000 داری میگفت نداریم ولی پی 1005 که لیزری و سیاه وسفیده داریم :blink::blink:

آقا اصلا همچین مدلی توی ایران هست ؟ شما خودتون دیدید یا تهیه کردید ؟
بعد r290 =135 بود + تانک 80 تومن

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام جناب actors
آقا ما چند روز پیش رفته بودیم بازار ایران
از هر کی می پرسیدیم اچ پی 1000 داری میگفت نداریم ولی پی 1005 که لیزری و سیاه وسفیده داریم :blink::blink:

آقا اصلا همچین مدلی توی ایران هست ؟ شما خودتون دیدید یا تهیه کردید ؟
بعد r290 =135 بود + تانک 80 تومن

hp 1000 رو گوگل کن تا عکسشو ببینی.
کلا کمه. الان هم مدلهای جدیدترش اومده. 1200 هم همینه. کلا busines jet ها و office jet ها خیلی سگ جونتر از Deskjet ها هستند.
K550 هم تانک داره و خیلی خوبه. میتونی رو این هم فکر کنی.
پاساژ ایرانیان روبروی پاساژ ایران کمی بالاتر طبقه زیر همکف یه مغازه هست که قبلا از اینها زیاد داشت. بروببین هنوزم میاره یا نه.
2 ماه پیش از نمیانیدگی hp نبش ولیعصر کنار بانک مسکن 1000 رو 135 قیمت گرفتم.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
hp 1000 رو گوگل کن تا عکسشو ببینی.
کلا کمه. الان هم مدلهای جدیدترش اومده. 1200 هم همینه. کلا busines jet ها و office jet ها خیلی سگ جونتر از Deskjet ها هستند.
K550 هم تانک داره و خیلی خوبه. میتونی رو این هم فکر کنی.
پاساژ ایرانیان روبروی پاساژ ایران کمی بالاتر طبقه زیر همکف یه مغازه هست که قبلا از اینها زیاد داشت. بروببین هنوزم میاره یا نه.
2 ماه پیش از نمیانیدگی hp نبش ولیعصر کنار بانک مسکن 1000 رو 135 قیمت گرفتم.
ممنون آقا
پس میشه پاساژ ولیعصر دیگه
فقط تانکش چقدره قیمتش ؟
دیشب هم کارتریج سیاهم سوخت و دیگه نمیخوام واسه ی این 1460 خرج کنم چون به قول خودت یکم باهاش میزنی تمام دل رودش میریزه به هم :lol:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ممنون آقا
پس میشه پاساژ ولیعصر دیگه
فقط تانکش چقدره قیمتش ؟
دیشب هم کارتریج سیاهم سوخت و دیگه نمیخوام واسه ی این 1460 خرج کنم چون به قول خودت یکم باهاش میزنی تمام دل رودش میریزه به هم :lol:

پاساژ ولیعصر نه بالای پاساژ ولیعصر پاساژ ایرانیان.
خلوته برو زیر همکف بپیچ راست مستقیم برو.(بگردی پیداش میکنی)
قیمتش مشخصی نداره. ولی کمتر از 80 نیست.تا 100 هم میگن.(ممکنه بیشتر هم بگن) شما بگو 80 قیمت داری.

مهرزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من یک پرینتر hp 5363 و چند تا سوال دارم
1. شماره کارتریج رنگی اون 41 و مشکی اون 40 هست میشه شارژ کرد
2. روی بسته اون نوشته 170 تا برگ میشه پرینت کرد ولی من 3 تا کاغذ a4 مخصوص عکس پرینت کردم از این کاغذ ها که توش شطرنجی یا کلافی ولی جوهر رنگی تا نصف مصرف شد پس جریان 170 تا کاغذ چی میشه این مصرف بخاطر کاغذ یا نرم افزار چون من روی عکس کلیک راست کردم و بعد پرینت
3. این امکان چاپ روی دی وی دی که داره باید کاغذ روی دی وی دی بچسبونم یا همینطوری چاپ میکنه

ببخشید زیاد حرف زدم خواهشا سوال 2 رو جواب بدین خیلی برام مهم دیدم اینقدر رنگ گرفت حالم گرفته شد

sargarmi

Registered User
لایک‌ها
0
کاغذ A4 با کیفیت و قیمت مناسب برای چاپ عکس ، چی پیشنهاد می دین؟

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7

من شنیدم R290 رو نمیشه روش تانک نصب کرد. من از اون ماجرای R270 ، ظاهرا اپسون جوری طراحی کرده این مدل رو که به راحتی نمیشه روش تانک نصب کردو ارور میده بعدا --- R290 پرینتر هوشمندیه.

tgeik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان. برای چاپ کاور dvd چه پرینتری توصیه می کنید؟ فقط برای مصرف شخصی می خوام البته.
یا اصلا کسی می شناسید که کاور آماده بفروشه؟ قیمتش چنده؟

مهرزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من یک پرینتر hp 5363 و چند تا سوال دارم
1. شماره کارتریج رنگی اون 41 و مشکی اون 40 هست میشه شارژ کرد
2. روی بسته اون نوشته 170 تا برگ میشه پرینت کرد ولی من 3 تا کاغذ a4 مخصوص عکس پرینت کردم از این کاغذ ها که توش شطرنجی یا کلافی ولی جوهر رنگی تا نصف مصرف شد پس جریان 170 تا کاغذ چی میشه این مصرف بخاطر کاغذ یا نرم افزار چون من روی عکس کلیک راست کردم و بعد پرینت
3. این امکان چاپ روی دی وی دی که داره باید کاغذ روی دی وی دی بچسبونم یا همینطوری چاپ میکنه

ببخشید زیاد حرف زدم خواهشا سوال 2 رو جواب بدین خیلی برام مهم دیدم اینقدر رنگ گرفت حالم گرفته شد

کسی نیست این سوال های منو جواب بده

بالا