برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به بخش بازیها

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
OnlineDL و P30World که یک فروم مثل Persiantools هستند ! بخش های نسبتا بیشتری دارند :)

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
OnlineDL و P30World که یک فروم مثل Persiantools هستند ! بخش های نسبتا بیشتری دارند :)

p30World يكي از قوي ترين بخش هاش قسمت بازي هاشه.
تقريبا 400 هزار تا كاربر داره.
ولي در كل به اين فروم نميرسه.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام.
چند تا پيشنهاد داشتم جهت بهبود بخشيدن به اين بخش...
1.به نظر من بخش معرفي بازي ها فقط جهت معرفي بازي هاي جديد باشه بعد از انتشار بازي به بخش عمومي منتقل بشه.
چون خيلي ها به بخش معرفي بازي ها نميرند و بخش عمومي يه ذره خشك هست.دقيقا كاري كه توي اكثر انجمن ها انجام ميشه.
2.تاپيك جديد ترين بازي منتشر شده استيكي بشه
3.تعداد تاپيك هاي مهم كم بشه...
4.تمامي تاپيك هاي مشكلات در تاپيك اصلي استيكي شده انتتقال داده بشه.
5.به نظر من اين تاپيك ها اصلا نبايد مهم بشند:الان درگير چه بازيهايي هستين؟
همه چيز درباره Emulator ها
و چند تاپيك ديگه...
6.قوانين يه ذره جدي تر بشه.مثلا كسي كه در مورد يه بازي تاپيك باز ميكنه توضيحات كامل رو در پست اول بده.
و چند پيشنهاد ديگه كه بعد از انجام شدن اين ها ميگم.

نظر مدير بخش و دوستان چيه؟

گفتم يه سر و ساماني داده باشم

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سلام.
چند تا پيشنهاد داشتم جهت بهبود بخشيدن به اين بخش...
1.به نظر من بخش معرفي بازي ها فقط جهت معرفي بازي هاي جديد باشه بعد از انتشار بازي به بخش عمومي منتقل بشه.
چون خيلي ها به بخش معرفي بازي ها نميرند و بخش عمومي يه ذره خشك هست.دقيقا كاري كه توي اكثر انجمن ها انجام ميشه.
2.تاپيك جديد ترين بازي منتشر شده استيكي بشه
3.تعداد تاپيك هاي مهم كم بشه...
4.تمامي تاپيك هاي مشكلات در تاپيك اصلي استيكي شده انتتقال داده بشه.
5.به نظر من اين تاپيك ها اصلا نبايد مهم بشند:الان درگير چه بازيهايي هستين؟
و چند تاپيك ديگه...
6.قوانين يه ذره جدي تر بشه.مثلا كسي كه در مورد يه بازي تاپيك باز ميكنه توضيحات كامل رو در پست اول بده.
و چند پيشنهاد ديگه كه بعد از انجام شدن اين ها ميگم.

گفتم يه سر و ساماني داده باشم
بخش معرفی بازیها برای این ایجاد شده که تفکیکی بین بخش معرفی بازی و قسمتهای دیگه ایجاد بشه.اگه قرار بشه که معرفی رو بیاریم در بخش اصلی، نقض غرض شده.
در مورد امولاتورها اتفاقا تاپیک بسیار خوب و مفیدیه و خوبه که تو دید باشه.
تاپیک در گیر چه بازیهایی هستید رو از حالت مهم در اوردم.
با قسمت 4 موافقم اگر موردی هست که از قلم افتاده بگید که با تاپیک اصلی ادغام بشه.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
بخش معرفی بازیها برای این ایجاد شده که تفکیکی بین بخش معرفی بازی و قسمتهای دیگه ایجاد بشه.اگه قرار بشه که معرفی رو بیاریم در بخش اصلی، نقض غرض شده.
در مورد امولاتورها اتفاقا تاپیک بسیار خوب و مفیدیه و خوبه که تو دید باشه.
تاپیک در گیر چه بازیهایی هستید رو از حالت مهم در اوردم.
با قسمت 4 موافقم اگر موردی هست که از قلم افتاده بگید که با تاپیک اصلی ادغام بشه.
آخه خيلي ها به اون بخش نميرند و يا اگر هم برند فقط تماشا ميكنند.
وقتي به صفحه اصلي بياد خيلي ها ميرند و اكثرا پست ميزارند كه وقتي آمار پست ها بالا رفت خود به خود افراد بيشتر ميان اينجا و پست مي زنند يا پست هاشون رو پيگيري ميكنند.در نتيجه مقدار زيادي افزايش فعاليت به وجود مياد.

امولاتور ها هم تاپيك عالي هست در اون شكي نيست.اما مثلا بايد در قسمت كنسول ها استيكي بشه.چون اون جا و سه بخش ديگه هيچ تاپيكي استيكي نشدند.اگر هم كسي واقعا دنبال اطلاعات در مورد امولاتر ها باشه با يه سرج ساده توي گوگل ميتونه آدرس همين فروم خدومون رو پيدا كنه.خدا رو شكر رنك ما توي گوگل بالاست.و اگر هم اهل اين فروم باشه با يه سرج ميتونه راحت پيدا كنه
تاپيك در حال چه بازيي هستيد كه خيلي مهم نبود.البته جديدا...
چون دوستان فقط نام بازي رو ميگفتند در حالي كه بايد يه ذره در موردش توضيح بدند كه همين كار رو توي راهنماي خريد بازي هم ميشه انجام داد.
و تاپيك رهنماي خريد بازي هم ميتونه به معرفي بازي يا ... تغيير پيدا كنه.چون من خودم روز اولي كه به اين فروم و اين بخش اومدم فكر كردم اين تاپيك جنبه ي اقتصادي داره و آدرس سايت هاي فروش بازي توش هست.اما محلي براي معرفي بازي هست.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام.
اول از همه از اجبشیرخان که تاپیک مجله رو استیکی کردن تشکر میکنم.

و یه چیزی میخواستم بگم نمیدونم کجا بگم...
این که در حال حاضر تقریبا نصف بیشتر فعالیت این بخش در دو تاپیک هست.
بهتر هست که دوستان در بخش های دیگه هم فعالیت کنند.

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
D@niel
تعداد تاپيك هاي مهم كم بشه...
منم با این موافقم , حداکثر 7 عدد تاپیک مهم داشته باشیم !
.به نظر من اين تاپيك ها اصلا نبايد مهم بشند:الان درگير چه بازيهايي هستين؟
این یکی هم مورد تایید است , اگه قراره بگین درگیر چه بازیهایی هستین , خوب بیاین و تاپیک همان بازی رو ایجاد کنید و یا اینکه در تاپیکش بحث کنید ...:eek:

اون تاپیک Emulator هم اصلا یه جوریه ! اگه از استیکی دربیاد , چشم به هم بزنید رفته صفحه ی هزارم !:D

عالیه , عجبشیرخان باید یه خونه تکانی جدی بکنه ! فکر کنم دیگه پیر شده !! بوی نسیم غم انگیز خداحافظی میاد ...:p شوخی کردم , جوان به این رشیدی , حالا تازه اوله کاره :lol:

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام

منم با این موافقم , حداکثر 7 عدد تاپیک مهم داشته باشیم !

این یکی هم مورد تایید است , اگه قراره بگین درگیر چه بازیهایی هستین , خوب بیاین و تاپیک همان بازی رو ایجاد کنید و یا اینکه در تاپیکش بحث کنید ...:eek:

اون تاپیک Emulator هم اصلا یه جوریه ! اگه از استیکی دربیاد , چشم به هم بزنید رفته صفحه ی هزارم !:D

عالیه , عجبشیرخان باید یه خونه تکانی جدی بکنه ! فکر کنم دیگه پیر شده !! بوی نسیم غم انگیز خداحافظی میاد ...:p شوخی کردم , جوان به این رشیدی , حالا تازه اوله کاره :lol:

سلام.

آون تاپیک الان در گیر چه بازیی هستید هم میتونه تو صفحه ی اول باقی بمونه.
البته حدف تاپیک چیز دیگه ای بوده که به لطف بعضی اسپمر ها،دوستان فقط نام بازی رو میگن و توضیحی در موردش نمیدن.
البته همین توضیح رو میشه تو تاپیک راهنمای خرید بازی انجام داد.
تاپیک هایی هستن که در قسمت ها مختلف بخش استیکی بشن خیلی عالی میشه.
مثلا تاپیک های مربوط به WOW یا Travin یا بازی های مشهور تو اون بخش ها استیکی بشن عالی میشه.
در قسمت کنسول ها هم به جز تاپیک امولاتور ها اگه تاپیک ها مقایسه ی کنسول ها و اینا استیکی بشن خوب میشه.
ولی دیگه اون جا هم بیشتر از 4 تاپیک استیکی وجود نداشته باشه.
قسمت معرفی بازی هم اگه تاپیک مربوط به بازی های جدید استیکی بشه خوب میشه.که این مورد یه ذره دردسر داره.

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

عجبشیرخان میگی اسمت چیه ! :blink: یا یه تاپیک صندلی داغ ایجاد می کنم و باقی ماجرا رو که خودت می دونی !!:D

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام دوستان.

من قبلا با مهدی جان در صحبت کردم که مخالف بودن.حدود یه هفته پیش.
من هر چی فکر میکنم دلیل مخالفتشون برام قابل درک نیست.
پیشنهاد من این بود که تاپیک "گفتوگوی آزاد"بزنم.
داخل تاپیک در مورد بازی ها و چیز های دیگه در مورد بازی ها بحث میشه.
مثلا در مورد اخبار صحبت میکنیم و خلاصه اگه کمی منطقی فکر کنید میبینید که میشه ت این تاپیک چه قدر در مورد چیز های خیلی مختلف بحث کرد.
در ضمن میتونه این بخش رو از حالت نسبتا سرد در بیاره.یعنی کاربر ها بیشتر با هم و اخلاق هم آشنا میشن.
الان همین بخش گفتوگوی آزاد فروم فعالترین و بهترین بخش هست.چون فضا برای بحث در زمینه های گوناگون زیاد هست.
همچنین چون محدودیتی برای صحبت برای یک موضوع خاص نیست خیلی توش شرکت میکنند که باعث میشه این بخش از فروم محبوب تر و پر پست تر بشه.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
دلیلش رو گفتم.گفتگوی ازاد برای همین کاره.دیگه دلیلی نداره اینجا هم یک گفتگوی ازاد ایجاد بشه.درمورد اخبار و بازیها و مسائل دیگه هم تاپیک مخصوص خودش وجود داره.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
دلیلش رو گفتم.گفتگوی ازاد برای همین کاره.دیگه دلیلی نداره اینجا هم یک گفتگوی ازاد ایجاد بشه.درمورد اخبار و بازیها و مسائل دیگه هم تاپیک مخصوص خودش وجود داره.

اون جا فقط بحث های اجتماعی و سیاسی هست.اصلا تاپیکی برای بازیها نیست!
یا اکثر بخش های دیگه تاپیک گفتوگوی آزاد دارن که در زمینه های مختلف هست.
تالار گفتوگوی آزاد هیچ گونه بحث های تخصصیی که بخش هاش در فروم موجود هست رو نداره.
حالا شما نظر بقیه رو هم ببینید شاید شما نظرتون عوض شد شاید هم دوستان من رو قانع کردن.

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
من فکر می کنم منظور دنی از گفتگوی آزاد , یعنی همون پاتوق . توی اون بخش هم درباره ی بازی گفتگو می شه . ولی موضوع خاصی نداره . البته چند تا انجمن دیگه هم این کارو کردن . مثل موبایل . ولی یه مساله هم پیش می یاد . ممکنه تعداد تاپیک هایی که ایجاد می شه کم بشه . البته نمی دونم این مساله خوبه یا نه . ولی به هر حال اگه این تاپیک زده بشه , ممکنه تو کار بخش سئوالات درمورد رد کردن مراحل و بخش انتقادات و پیشنهادات و... اختلال پیش بیاد که این می تونه یه ذره نظم کار رو به هم بریزه . چون مدیریت همچین تاپیکی کار خیلی سختیه .

در کل من با ایجاد یه همچین فضایی موافقم . (که بیشتر با هم آشنا بشیم . ) ولی نه تو بخش بازی . هزار تا راه دیگه برای این کار وجود داره . قبلا هم یکیشو گفتم که آسون ترینشونم بود : یه وبلاگ درست می کنیم . یه یوزر و پس عمومی تعریف می کنیم و در اختیار کار بر های بازی قرار می دیم . اون وقت هرکسی می یاد توش پست می زنه و اسم خودشو ( منظور همون اسم فرومی ) آخر پست می نویسه که مشخص بشه کی پست زده .
حالا وبلاگ نه , کلی راه دیگه . :)

بالا