برگزیده های پرشین تولز

کاهش عجیب بازدید سایت " لطفا پاسخ بدید "

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
برای مام دقیقا این اتفاق افتاده
به نظرتون به حالت قبل برخواهد گشت؟
معلوم نیست.
می گن گوگل از الگوریتم ماشین خودآموز خودش رونمایی کرده که در حال یادگیری است.
و بیشتر تمرکزش رو رفتار کاربرها گذاشته.

Last edited:

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
اسم این آپدیت جدید رو گذاشتن Florida 2. فلوریدا یه بار در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد که در واقع گوگل اومد یه آپدیت الگوریتم بزرگ داد تا آپدیت‌های قبلی خودش رو تعدیل کنه. یه بار هم که الان ...

این آپدیت جدید فلوریدا ۲ یا هر چی که اسمش رو بزاریم، در دو روز و دو بار پیاده‌سازی شده. این جور که من چک کردم برخی سایت‌ها که محتوای خوبی داشتن و تو ۶ ماه اخیر وضعیتشون خراب شده، رشد خوبی کردن.
از طرف دیگه برخی سایت‌های کپی‌کار که تو ۶ ماه اخیر سقوط و سپس یکم صعود کرده بودن، باز سقوط کردن. اما برخی سایت‌های خوب هم پیشرفت خاصی نکردن که هیچ، حتی پسرفت هم کردن.

الگوریتم خودآموز که مدت‌هاست داره گوگل استفاده میکنه. شما هر آپدیت نیمه بزرگ یا بزرگی که میاد، دقت کنید بازدید ۳ ۴ ساعت بالا میره و بعد یا ثابت میمونه یا افت میکنه.
در واقع تو این چند ساعت، گوگل مطالب سایت شما یا بالاتر میاره یا دفعات بیشتری نشون میده تا یه بازخوردی بگیره از کاربران وب. بعدش حالا یا نتیجه این میشه که سایت شما خوبه و بالا میمونه یا نتیجه میشه اینکه وضعیت قبلی مناسب این سایت بوده و بازدید برمیگرده به حالت سابق.
یعنی میخوام بگم یادگیری ماشینی نبود، بازدید به صورت رفت و برگشتی کم و زیاد نمیشد.

elfrider

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایت بنده هم سه روزه با افزایش 4 برابری امار بازدید روبرو شده که ظاهرا باز هم گوگل در این سه روز اخیر تغییراتی رو تو الگوریتماش داشته ...
حالا این تغییرات که فعلا به نفع ما بوده . بقیه دوستان رو نمیدونم

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
برای ما هم متاسفانه کاهش آمار مانند دوستان اتفاق افتاده .
جالبه کپی کاران از سایت ما دارند میان بالای خود ما اینقدر این حرکت باحاله که طرف الان سایتش رو تنظیم کرده رو rss سایت من و فقط مطالب من رو قرار میده . سایتشم 1 ماه نیست تاسیس شده و هر مطلبی ما میذاریم اون میاد صفحه اول و اصلا ما وجود نداریم .
دم این گوگل گرمه گرممممممممممممم .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
جالبه کپی کاران از سایت ما دارند میان بالای خود ما اینقدر این حرکت باحاله که طرف الان سایتش رو تنظیم کرده رو rss سایت من و فقط مطالب من رو قرار میده . سایتشم 1 ماه نیست تاسیس شده و هر مطلبی ما میذاریم اون میاد صفحه اول و اصلا ما وجود نداریم .
باز برای شما افت داشتین!!
سایت شما یکی از بهترین سایت های بود و هست که قبلا خیلی سر میزدم انصاف نیس برای چنین فعالیت و زحمت و سایتی افت بازدید به همراه باشه

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
باز برای شما افت داشتین!!
سایت شما یکی از بهترین سایت های بود و هست که قبلا خیلی سر میزدم انصاف نیس برای چنین فعالیت و زحمت و سایتی افت بازدید به همراه باشه
والا چی بگم که هر چی بگم فقط اعصاب خودم و شما رو بیشتر خورد میکنم .
6 سال زحمت روی سایت اون هم بدون هیچ کوتاهی یعنی هر روز آپدیت هر روز فعالیت آخرش میشه این .
دیگه کم کم دارم به این نتیجه میرسم که اینکه میگن از شما حرکت از خدا برکت فقط حرفه . 10 ساله تو وب دارم فعالیت میکنم چند تا سایت بالا آوردم همشون به دلایل بسیار مسخره ای نابود شدن .
اولی به دلیل انتشار عکس بازیگران فیلتر شد . دومی به دلیل ناروی شرکت هاست و دزدیدن سایت ما نابود شد . سومی به دلیل انتشار چند تا مطلب مثل دختر ناز کوچولو میان گل ها فیلتر شد . چهارمی دیگه از هر چی مطلب مورد دار بود یعنی عکسی که توش دست خانم ها پیدا بود رو هم میپوشوندم و برای هاست رفتم یک هاست گرون قیمت نسبت به درآمد سایت گرفتم که مشکلی براش پیش نیاد و اینقدر زحمت کشیدم آخرش گوگل کله پامون کرده .
دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم . فکر میکنم طلسم شدم که تو دنیای وبمستری همین که میام یه ذره خوش باشم یه بلایی سر سایت میاد .
دیگه ناامید شدم آخر ناامیدی .

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
افزایش آمار این چند روزه مربوط به آپدیت گوگل نیست. بخاطر تعطیلات عید هست (به نظر بنده)
از شنبه این هفته آمار مثل شنبه های قبل افت نکرد و مثل روزای تعطیل بازدید بالا بود و روز به روزم بیشتر شده

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
افزایش آمار این چند روزه مربوط به آپدیت گوگل نیست. بخاطر تعطیلات عید هست (به نظر بنده)
از شنبه این هفته آمار مثل شنبه های قبل افت نکرد و مثل روزای تعطیل بازدید بالا بود و روز به روزم بیشتر شده
در مورد کاهش بازدیدا چطور ؟ عده ای از سایت ها مثل سایت ما مشابه هم تو این روزا کاهش آمار عجیبی داشتیم با اینکه ما تفریحی هستیم و قطعا نزدیک عید باید آمارمون بهتر بشه .

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
در مورد کاهش بازدیدا چطور ؟ عده ای از سایت ها مثل سایت ما مشابه هم تو این روزا کاهش آمار عجیبی داشتیم با اینکه ما تفریحی هستیم و قطعا نزدیک عید باید آمارمون بهتر بشه .

در مورد کاهش آمار نظری ندارم ولی تا جایی که میدونم تو سایتای تفریحی جنگ بسیار سختی هست و با کوچکترین اشتباه یا کوچکترین تغییر تنزل رتبه و کاهش بازدید به وجود میاد.
قرار نیست گوگل خودشو با سایتا وفق بده. سایتا باید با الگوریتمش وفق پیدا کنن و اونی که رتبه یک شده یا شانسی تونسته بیشترین توجه گوگلو جلب کنه و یا راهشو پیدا کرده.
گوگل همینه که هست و هر روز ممکنه سایتو ببره صدر یا کلا حذفش کنه.باید راهشو پیدا کنین

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
در مورد کاهش آمار نظری ندارم ولی تا جایی که میدونم تو سایتای تفریحی جنگ بسیار سختی هست و با کوچکترین اشتباه یا کوچکترین تغییر تنزل رتبه و کاهش بازدید به وجود میاد.
قرار نیست گوگل خودشو با سایتا وفق بده. سایتا باید با الگوریتمش وفق پیدا کنن و اونی که رتبه یک شده یا شانسی تونسته بیشترین توجه گوگلو جلب کنه و یا راهشو پیدا کرده.
گوگل همینه که هست و هر روز ممکنه سایتو ببره صدر یا کلا حذفش کنه.باید راهشو پیدا کنین
منظورم از تفریحی فقط سایت خودم بود بقیه دوستان تفریحی نبودن .
مشکل اینجاست که وقتی چک میکنیم میفهمیم برخی از سایت ها که قدرت گرفتند به هیچ قانونی نباید اونجا باشند و هستند . حالا روش کارشون چیه خب یک نفر از گوگل بیاد برای من توضیح بده که چطور یک سایت که فقط یک ماهه تاسیس شده و تمام مطالب سایت من رو از زمان تاسیس تا الان داره کپی میکنه مطالبش داره میاد صفحه اول گوگل و منی که 6 سال سایتم داره کار میکنه مطالبم در گوگل نمایش داده نمیشه .
اگه قانون گوگل اینطوریه که یک سایت یک ماهه کپی کار جای یک سایت 6 ساله رو بگیره خب در سایت رو تخته کنیم و بریم دنبال کارای دیگه .

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
از 13 تا 15 مارس، از شروع تا اوج آپدیت.
y9qc_untitled.png
دقیقا سایت بنده هم با بیش از یازده سال قدمت همینجور سقوط کرده بعد از آپدیت آگوست 2018 بعد دو ماه آمارمون باز برگشت حتی بهتر شد ولی از اواخر هفته گذشته مجددا سایت بشدت سقوط کرده حتی سایت هایی تو بعضی کلمات کلیدی بالا اومدن که اصلا قبلا تو صفحه اصلی نبودن و اعتبار زیادی نداشتن

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89

جسارتا، بنظرم اینطور که شما میگید نیست (به نظر بنده) چون طی چند سال گذشته در این ایام ما همیشه کاهش بازدید داشتیم و نه افزایش. البته این مورد که موضوع سایت دخیل هست شکی درش نیست.
موضوع سایت ها مهمه توی ایام خاص سال، اما بهرحال توی موضوع سایت بنده ما همیشه کاهش داشتیم، اما اینبار افزایش داشتیم. بنابراین میشه گفت از تعطیلات نمیتونه باشه...

پ.ن:
همونطور که دوستان گفتن گوگل یک سری تغییرات داده در نتایج (از آگوست تا به امروز چندین بار اتفاق افتاده) و شکی درش نیست.
برای اطلاع دیگر دوستان عرض میکنم، ما از ماه آگوست کلا سیر نزولی داشتیم تقریبا البته در برخی موارد بازدید کمی برگشت داشت، اما با اومدن اخرین بروزرسانی گوگل که در هفته گذشته بود، ما حدود 30 درصد افزایش داشتیم و میشه گفت افت های قبلی رو کاملا جبران کرده.
نمیدونم باید خوشحال بود یا ناراحت، چون مشخص نیست فردا قراره افت کنیم یا نه !

امیدوارم مشخص بشه داستان این جابجایی ها چیه...

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89

تاپیک دیگه شمارو هم دیدم، و متاسفم که اینطوری شده.
بنظر این حقیر، مشکل سایت شما فک نمیکنم بروزرسانی های اخیر گوگل باشه بنظرم بیخیال گوگل بشید خودتون دست به کار بشید. در مورد کپی کار ها این مواردی که میگم رو اگه اجرا نکردید اجرا کنید:

rss رو ببندید.
توی متن مطالب لینک داخلی بزارید بصورت دستی (حتما یه مورد به صفحه اول سایتتون و یکی دو مورد یا بیشتر با توجه به طول متنتون به مطالب گذشته و مهم و مرتبط) اینطوری وقتی کپی کنن، درحقیقت برای شما لینکسازی دارن میکنن...هرچند ضعیف باشه ولی بهتره.
تعداد مطلب ارسالی رو کاهش بدید اما پربار ترش کنید، یکی دوتا لینک برای همون مطلب مهم بگیرید (فروم ها/وبلاگ ها و ...معمولا جواب میده)
توی متن مطلب از کلمه برند سایتتون استفاده کنید تا گوگل متوجه بشه شما نوشتیدش. برای کپی کار سخته که بیاد نام های برند و مترادفش رو حذف کنه چون مجبوره جمله بندی هارم تغییر بده.
عکس هارو دقت کنید از خود سایت شما لود بشن (اشاره به دامین سایت شما باشه) از اونطرف هات لینک رو فعال کنید تا در سایت کپی کننده لود نشن.
چند کامنت خودتون بزنید زیر مطالبتون با اسامی مختلف (بنظر اصولی نمیاد ولی بنظرم جواب میده).
ایپی سایت های کپی کننده رو اگه میشناسید بلاک کنید که کلا دسترسی نداشته باشن، اگه میتونید حتی چند مطلب مهم و بازدیدسازتون که کپی شده رو ریپورت کنید توی گوگل.

فعلا همینا به ذهنم رسید در مورد کپی کارا

بطور کلی فکر میکنم سایت های تفریحی اوضاعشون یه مقدار ناجور شده و باید بیشتر تلاش کنن (سایت بنده هم میشه گفت تفریحی حساب میشه البته نه مستقیم) و چیزای جدیدتری ارائه کنن که کاربر ترجیح بده سایت شمارو نسبت به تلگرام /اینستاگرام و سایت های مشابه.
و پیشنهاد اخر اینه سئوی داخل سایت رو بهبود بدید و تجربه کاربری رو افزایش بدید (خودتون با دیوایس های مختلف سایتو چک کنید و ببینید چه چیزایی میتونه بهتر از قبل بشه) و در آخر لینک بیلدینگ بصورت صحیح میتونه بنظرم شدیدا تاثیر گذار باشه و قدرت کلی دامنه شما افزایش پیدا میکنه!
اینکه الان سایت کپی کار میاد بالاتر از سایت شما نشونه سئوی قوی تر سایت کپی کننده هست(که حدس میزنم با لینک بیلدینگ بوده)

تمام موارد گفته شده تا حد زیادی نظر شخصی بود و تجربی.
با احترام.

Last edited:

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
ما دو تا سایتمون سقوط داشتن.
یه سایت حدود 40 % سقوط کرد!! (دامنه 3 سال سابقه )
یکی انجمن بود که حدود 20 درصد سقوط کرد. (دامنه 9 سال سابقه)

هر دو تا هم ایندکس هاشون بالا بود.
شاید در این آپدیت مارس، نظر گوگل این بوده که همین طور کارخونه ای مطلب زیاد نفرستید، چون تعداد صفحات بی کیفیتتون زیاد بشه جریمه می کنه!!

دوستان هر چی به ذهنتون می رسه بگید شاید کمی سر از کار گوگل در بیاریم!

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
ما دو تا سایتمون سقوط داشتن.
یه سایت حدود 40 % سقوط کرد!! (دامنه 3 سال سابقه )
یکی انجمن بود که حدود 20 درصد سقوط کرد. (دامنه 9 سال سابقه)

هر دو تا هم ایندکس هاشون بالا بود.
شاید در این آپدیت مارس، نظر گوگل این بوده که همین طور کارخونه ای مطلب زیاد نفرستید، چون تعداد صفحات بی کیفیتتون زیاد بشه جریمه می کنه!!

دوستان هر چی به ذهنتون می رسه بگید شاید کمی سر از کار گوگل در بیاریم!

این بحث کارخونه‌ای مطلب نزنید فکر میکنم تا حدی درست باشه. به خصوص در مورد سایت‌های تفریح و سرگرمی و متنوع که خب مطالب خیلی موضوعات و کیوردهاشون پراکنده هست. البته سایت‌هایی هم با همین موضوع کلی داریم که رشد کردن. اینه که میگم تا حدی! به هر حال پارامترا زیاده و همه جور اتفاقی افتاده تو ۶ ماه اخیر.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
واقعیت اینهست یک سایت محتوایی تفریحی اصلا و ابدا نمی تونه با تلگرام و اینستا رقابت کنه چون اولا اونا کلا رعایت هیچی رو نمی کنن پس مطالبشون برای کاربر جذابتر میشه از طرفی کلا روش بازدید گیری خودشون رو دارن که داخلی هست و در نتیجه وقتی کاربری داخل اینستا یا تلگرام میره کلا اونجا پلاسه واقعیت اینه دوران اینکه کاربر بیاد عکس فلان بازیگر رو از گوگل سرچ کنه گذشته چون تو اینستا راحتره و مورد بعدی بحث منابع درآمدی هست سایت های تفریحی اکثرا هر چی در میارن خرج هاست و نویسنده میشه و بقیه هم صاحب سایت بر می داره و زیاد خرج بک لینک نمیشه که علت اونم ساده هست چون از هر موضوعی دارن مطلب میزنن و کلمه کلیدی مرکزی ندارن .
سایت های خدماتی در حال حاضر ایران بهترین نوع سایت هستن به چند علت :
1-همیشه چندتا کلمه کلیدی مرکزی دارن و می تونن راحت روش کار کنند در نتیجه هر چقدر بگذره تو اون کلمه قویتر میشن و بالا میان
2-درآمدشون از کاربر هست
به نظرم نباید آدم عمر با ارزش خودشو وقف کاری بکنه که کاربر بیاد استفادشو ببره موقع رفتنم یه فحش بده یا اینکه برداره ریپورتت بکنه , از اونطرف با این همه زحمت سود اصلی بره برای پاپ و کلیکی که اونا هم حتی تو پرداخت اون چندرقاز هم آدمو اعصابشو به هم بریزن در سابقه نت بررسی کنید ببینید بیشترین موفقیت ها برا چه نوع سایت هایی بوده فرقی نداره کوچک یا بزرگ

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
واقعیت اینهست یک سایت محتوایی تفریحی اصلا و ابدا نمی تونه با تلگرام و اینستا رقابت کنه چون اولا اونا کلا رعایت هیچی رو نمی کنن پس مطالبشون برای کاربر جذابتر میشه از طرفی کلا روش بازدید گیری خودشون رو دارن که داخلی هست و در نتیجه وقتی کاربری داخل اینستا یا تلگرام میره کلا اونجا پلاسه واقعیت اینه دوران اینکه کاربر بیاد عکس فلان بازیگر رو از گوگل سرچ کنه گذشته چون تو اینستا راحتره و مورد بعدی بحث منابع درآمدی هست سایت های تفریحی اکثرا هر چی در میارن خرج هاست و نویسنده میشه و بقیه هم صاحب سایت بر می داره و زیاد خرج بک لینک نمیشه که علت اونم ساده هست چون از هر موضوعی دارن مطلب میزنن و کلمه کلیدی مرکزی ندارن .
سایت های خدماتی در حال حاضر ایران بهترین نوع سایت هستن به چند علت :
1-همیشه چندتا کلمه کلیدی مرکزی دارن و می تونن راحت روش کار کنند در نتیجه هر چقدر بگذره تو اون کلمه قویتر میشن و بالا میان
2-درآمدشون از کاربر هست
به نظرم نباید آدم عمر با ارزش خودشو وقف کاری بکنه که کاربر بیاد استفادشو ببره موقع رفتنم یه فحش بده یا اینکه برداره ریپورتت بکنه , از اونطرف با این همه زحمت سود اصلی بره برای پاپ و کلیکی که اونا هم حتی تو پرداخت اون چندرقاز هم آدمو اعصابشو به هم بریزن در سابقه نت بررسی کنید ببینید بیشترین موفقیت ها برا چه نوع سایت هایی بوده فرقی نداره کوچک یا بزرگ
صد در صد با آرش (اگه اسمشون آرش باشه) موافقم.
من تقریباً از سال 91 وبمستری رو شروع کردم، ترند اون دوران، وبسایت‌های تفریحی، جوک و اس ام اس بود، منم به همین دلیل یه سایت اس ام اس و جوک زدم و اتفاقاً بعد از یک سال توی اکثر کلمات صفحه‌ی اول گوگل و جز 5 لینک اول قرار گرفتم و تا 30 هزار آیپی هم رفتم، اون اوایل تقریباً روزی پنچ شیش ساعت واسش وقت می‌ذاشتم و کل زندگیم شده بود این سایت! توی دانشگاه کافی بود یه ربع وقت خالی پیدا می‌کردم سریع لپتاپو روشن می‌کردم و سایت رو آپدیت می‌کردم.
یه روز که مثل همیشه تاپیک "بحث و گفتگو بین وبمسترها" رو می‌خوندم، حرف از تعداد سفارشات روزانه‌ی دیجیکالا شد و مثل همیشه، همه ماشین حساب به دست، داشتند درآمدش رو حساب می‌کردند:) یادمه یکی از کاربرها به همه توصیه کرد که دوران وبسایت تفریحی گذشته و نون توی سایت‌های خدماتیه (فک کنم کاربر @miladgraph بود، خیلی وقته خبری ازش ندارم امیدوارم هرجا که هست موفق باشه) بعد از این موضوع بود که به فکر سایت خدماتی افتادم کم کم از سایت جوکم فاصله گرفتم (یادش بخیر؛ یه چت روم داشت و کلی دختر پسر رو باهم آشنا کرده بودم:D) و یه سایت خدماتی زدم روش کار کردم و تقریباً به یه درآمد ثابتی رسید سایت جوکم دیگه بش نرسیدم روزبه‌روز کمتر بش رسیدگی کردم اواخر شاید چند هفته می‌شد که اصلاً بش سر نمی‌زدم، تیر آخر هم تلگرام بش زد که ورودی‌های گوگل یک دهم شد، خدابیامرز هم یه سال پیش نابود شد:(
بگذریم، یکی از مزیت‌های سایت خدماتی اینه که نیاز نیست برای مدیریتش زیاد وقت بزارید، تقریباً روزی نیم الی یه ساعت وقتمو می‌گیره، موضوع گسترده نیست به همین خاطر سئو کردنش به نسبت آسون‌تره، خطر فیلترینگ خیلی پایینه، راحت‌تر به درآمد میرسه و درآمدش تضمین شدست.
به همین خاطر به همه دوستان توصیه می‌کنم با توجه به رقبایی مثل نمناک و بیتوته و سرمایه گذاری میلیاردی سایت‌هایی مثل چطور و از همه مهم‌تر کانالای تگرامی و پیج‌های اینستاگرام، در کنار وبسایت تریحیشون یه سایت خدماتی و یا اپ هم داشته باشند که به مرور زمان روی این سایت‌ها سوئیچ کنند و یا حداقل تخصصی یاد بگیرند.
و یه موضوع خیلی مهم‌تر، به صورت صد در صد روی این حرف من حساب باز نکنید آخرین باری که یک سایت تفریحی داشتم مربوط به 4 سال پیش میشه، به همین دلیل ممکنه دید صحیحی از وضعیت فعلی وبسایت‌های تفریحی نداشته باشم.
موفق و موید باشید

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
صد در صد با آرش (اگه اسمشون آرش باشه) موافقم.
من تقریباً از سال 91 وبمستری رو شروع کردم، ترند اون دوران، وبسایت‌های تفریحی، جوک و اس ام اس بود، منم به همین دلیل یه سایت اس ام اس و جوک زدم و اتفاقاً بعد از یک سال توی اکثر کلمات صفحه‌ی اول گوگل و جز 5 لینک اول قرار گرفتم و تا 30 هزار آیپی هم رفتم، اون اوایل تقریباً روزی پنچ شیش ساعت واسش وقت می‌ذاشتم و کل زندگیم شده بود این سایت! توی دانشگاه کافی بود یه ربع وقت خالی پیدا می‌کردم سریع لپتاپو روشن می‌کردم و سایت رو آپدیت می‌کردم.
یه روز که مثل همیشه تاپیک "بحث و گفتگو بین وبمسترها" رو می‌خوندم، حرف از تعداد سفارشات روزانه‌ی دیجیکالا شد و مثل همیشه، همه ماشین حساب به دست، داشتند درآمدش رو حساب می‌کردند:) یادمه یکی از کاربرها به همه توصیه کرد که دوران وبسایت تفریحی گذشته و نون توی سایت‌های خدماتیه (فک کنم کاربر @miladgraph بود، خیلی وقته خبری ازش ندارم امیدوارم هرجا که هست موفق باشه) بعد از این موضوع بود که به فکر سایت خدماتی افتادم کم کم از سایت جوکم فاصله گرفتم (یادش بخیر؛ یه چت روم داشت و کلی دختر پسر رو باهم آشنا کرده بودم:D) و یه سایت خدماتی زدم روش کار کردم و تقریباً به یه درآمد ثابتی رسید سایت جوکم دیگه بش نرسیدم روزبه‌روز کمتر بش رسیدگی کردم اواخر شاید چند هفته می‌شد که اصلاً بش سر نمی‌زدم، تیر آخر هم تلگرام بش زد که ورودی‌های گوگل یک دهم شد، خدابیامرز هم یه سال پیش نابود شد:(
بگذریم، یکی از مزیت‌های سایت خدماتی اینه که نیاز نیست برای مدیریتش زیاد وقت بزارید، تقریباً روزی نیم الی یه ساعت وقتمو می‌گیره، موضوع گسترده نیست به همین خاطر سئو کردنش به نسبت آسون‌تره، خطر فیلترینگ خیلی پایینه، راحت‌تر به درآمد میرسه و درآمدش تضمین شدست.
به همین خاطر به همه دوستان توصیه می‌کنم با توجه به رقبایی مثل نمناک و بیتوته و سرمایه گذاری میلیاردی سایت‌هایی مثل چطور و از همه مهم‌تر کانالای تگرامی و پیج‌های اینستاگرام، در کنار وبسایت تریحیشون یه سایت خدماتی و یا اپ هم داشته باشند که به مرور زمان روی این سایت‌ها سوئیچ کنند و یا حداقل تخصصی یاد بگیرند.
و یه موضوع خیلی مهم‌تر، به صورت صد در صد روی این حرف من حساب باز نکنید آخرین باری که یک سایت تفریحی داشتم مربوط به 4 سال پیش میشه، به همین دلیل ممکنه دید صحیحی از وضعیت فعلی وبسایت‌های تفریحی نداشته باشم.
موفق و موید باشید
و البته سایت خدماتی حتما در مسیر تخصصی باشه کارید و یا باید به دست بیارید اینجوری نشه که مثلا من که برنامه نویسم بلند بشم سایت خدماتی در موضوع عکاسی بزنم :general711:

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دوستان خواستم یه اطلاع رسانی کنم که به هیچوجه به قانون کپی رایت گوگل هم دل نبندید که برای ما به هیچوجه کاری نیست .
نمونش رو در زیر مشاهده میکنید .
لینک ما :
https://avaliha.ir/عکسی-از-مراسم-عقد-رامبد-جوان/

لینک کپی :
https://www.fardanews.com/fa/news/642020/معرفی-همسران-رامبد-جوان-عکس

ما در مورد مطلب بالا به گوگل شکایت کردیم که سایت فردانیوز از ما کپی کرده . جالبه ما در این مطلب سال ها لینک یک بودیم و پس از کپی فردانیوز جای ما رو به اونا داد .
بعد از حدود یک هفته شکایت ما رد شد و گفتند کپی نکرده .
والا شما قاضی یه چک کنید ببینید کپی هست یا خیر .
میخواستم اگر این شکایت تاثیرگذار بود شکایت سایر سایت هایی که از ما کپی کردند و الان وضعیتشون در لینک اول خوشه رو کنیم که دیدیم نه اینا همش الکیه و از شکایت هم چیزی دست ما نمیگیره .
این است گوگل .

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان خواستم یه اطلاع رسانی کنم که به هیچوجه به قانون کپی رایت گوگل هم دل نبندید که برای ما به هیچوجه کاری نیست .
نمونش رو در زیر مشاهده میکنید .
لینک ما :
https://avaliha.ir/عکسی-از-مراسم-عقد-رامبد-جوان/

لینک کپی :
https://www.fardanews.com/fa/news/642020/معرفی-همسران-رامبد-جوان-عکس

ما در مورد مطلب بالا به گوگل شکایت کردیم که سایت فردانیوز از ما کپی کرده . جالبه ما در این مطلب سال ها لینک یک بودیم و پس از کپی فردانیوز جای ما رو به اونا داد .
بعد از حدود یک هفته شکایت ما رد شد و گفتند کپی نکرده .
والا شما قاضی یه چک کنید ببینید کپی هست یا خیر .
میخواستم اگر این شکایت تاثیرگذار بود شکایت سایر سایت هایی که از ما کپی کردند و الان وضعیتشون در لینک اول خوشه رو کنیم که دیدیم نه اینا همش الکیه و از شکایت هم چیزی دست ما نمیگیره .
این است گوگل .
شما خودتون مطلب رو از جای دیگه ای کپی کردبن ؟

بالا