برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از سایت معتبر btc-e از طریق خرید و فروش بیت کوین

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
هه منم کثر اوقات اینطوری بوده ، پریروز اتریوم رو 241 خریده بودم (البته برای خرید و فروش نخریده بودم برای آربیتراژ خریده بودم) دیروز دیدم 340 شد .. لایت کوین رو چند روز پیش 30 دلار خریده بودم فوری اومد زیر 29، به زحمت نزدیک 29.5 فروختم فرداش رفت بالای 31
اثريوم غوغا كرد تا حدود 400 رفت بالا .

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستانی که بیت کوین کد کار کردن وقتی میخوام بیت کوین کد را redeem کنم میگه کد وارد کن مگه کد را خودش نمیسازه ؟

Enter your BTC-E Code here:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
اثريوم غوغا كرد تا حدود 400 رفت بالا .
بله الان هم 366 هست
مهمترین اصلی که باید رعایت کنید صبر و کنترل هیجانه که متاسفانه شما رعایت نکردین
یله. گفتم برای آربیتراژ خریده بودم. خب فورا تو بازار دیگه فروختم .. برای نوسان گیری نبود که صبر کنم بزارم بالا بره بفروشم
اما کلا کمتر بدون هیجان میتونم معامله کنم.

--------
دوستانی که بیت کوین کد کار کردن وقتی میخوام بیت کوین کد را redeem کنم میگه کد وارد کن مگه کد را خودش نمیسازه ؟

Enter your BTC-E Code here:
خب باید کد btc-e که داری اونجا وارد کنی و redeem رو بزنی. وقتی کد وارد نکنی چطوری redeemکنه؟

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
بجز btc-e کدوم اکسچنجر (سایت بزرگ نه مثل yobit) می شناسین که برای کار با fiat وریفای نخواد و با ایران مشکل نداشته باشه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
از سایت btc-e حدود 0.08 اتریوم یه سایتی withdraw کردم. اون سایت نوشته مینیمم دپوزیت برای اتریوم 0.1 هست کمتر lost میشه .. تو سایت ether.camp دیدم تراکنشی با اون مقدار برای والت من تو اون سایت نیومده (اتریوم نرسیده) و تراکنشها همون دیروزی ها هستن. حالا چون من اتریوم رو دریافت نکردم btc-e ریفاند میکنه؟ کسی تجربه همچین چیزی داشته؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
از سایت btc-e حدود 0.08 اتریوم یه سایتی withdraw کردم. اون سایت نوشته مینیمم دپوزیت برای اتریوم 0.1 هست کمتر lost میشه .. تو سایت ether.camp دیدم تراکنشی با اون مقدار برای والت من تو اون سایت نیومده (اتریوم نرسیده) و تراکنشها همون دیروزی ها هستن. حالا چون من اتریوم رو دریافت نکردم btc-e ریفاند میکنه؟ کسی تجربه همچین چیزی داشته؟
خب چند دقیقه پیش ساپورت btc-e جواب تیکت رو داد که دیروز به خاطر حملات ddos بعضی از برداشت های eth انجام نشده و فاندها به حساب برگشت داده شدن.
Some ETH withdrawals were not processed due to a DDoS attack earlier. The funds were returned back to your account.
حملات ddos سبب خیر شد.. میتونست اون 0.08 اتریوم من نیست بشه ..

ساپورت اون یکی سایت انگار معلم انگلیسیه هی ایراد از انگلیسی من میگیره. نفهم لینک history تراکنشهای والت اتریوم رو بهش دادم گفتم تراکنشها رو ببین، گفته این TXid معتبر نیست. (من لینک والت دادم)

Last edited:

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
يه سوال از شما داشتم آيا تا بحال گزارشي درباره هك شدن سايت blockchain.info شنيديد؟
اگر سيستم خودمون ويروسي بشه كه بحث ديگه اي هست در اين صورت بنظرم چه آفلاين يا آنلاين هر دو در معرض خطرن.
بنظرم اگر يه بكاپ از موجودي داشته باشيم و داخل يه حافظه خارجي يا كلود نگهداري بشه بهتره.
به جز keylogger و خود یوزر اکانتشو به این سایتهای phishing بده نه.
ولی این سایت یک بار به دلیل تولید signatureهای ضعیف باعث از دست‌دادن کلی پول شده و یک بار هم والت موبالشون برای عدد رندم از random.org استفاده میکرد! که باعث شد صدها نفر یه آدرس رو تولید بکنن و دوباره کلی پول از دست بدن.

اگه بکاپ از private key یا seed باشه اره. فکر خوبیه. فقط encrypt کنین که به راحتی هک نشه.

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
هه منم کثر اوقات اینطوری بوده ، پریروز اتریوم رو 241 خریده بودم (البته برای خرید و فروش نخریده بودم برای آربیتراژ خریده بودم) دیروز دیدم 340 شد .. لایت کوین رو چند روز پیش 30 دلار خریده بودم فوری اومد زیر 29، به زحمت نزدیک 29.5 فروختم فرداش رفت بالای 31
خوب رندم نخرین!
من هفته پیش PND و MOON خریدم هر دوشون 1200٪ و 1500٪ سود دادن بهم!

اتریوم رو خیلی مراقب باشین چون توی حباب بدی قرار داره و پلتفرمش خیلی باگ داره و چیزهایی مثل DAO ممکنه دوباره اتفاق بیافتن توش.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
خوب رندم نخرین!
من هفته پیش PND و MOON خریدم هر دوشون 1200٪ و 1500٪ سود دادن بهم!

اتریوم رو خیلی مراقب باشین چون توی حباب بدی قرار داره و پلتفرمش خیلی باگ داره و چیزهایی مثل DAO ممکنه دوباره اتفاق بیافتن توش.
سلام. میشه بگید pnd و moon رو ازکجا خریدید؟
یعنی به نظر شما قیمت اتریوم حباب داره؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
توي C-cex حساب دارم.
آره يه تحقيقي كردم دربارش . خيلي نوسان داره نمودارش اتريوم اما داراييش خيلي زياده و نفر دوم بعد بيت كوين هستش آيا امكان سقوط داره؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
آيا امكان سقوط داره؟
توی cryptocurrencyها همه چی امکان سقوط داره حتی بیت‌کوین که بزرگترین مارکت رو داره.
و وقتی حرف از altها میشه اوضاع بدتر هم میشه چون مارکت کوچکتری دارن و هیچ استفاده‌ای در دنیای خارج ندارن!
در مورد اتر اگه اون لینک رو یه نگا بندازین اطلاعات خیلی خوبی داره. مهمترینش این ICOها هستن که 90٪ اسکم هستن و اگر هم نباشن به زودی دارندگانشون میخوان بفروشن و به پول تبدیلش کنن که باعث سقوط میشه همونطور که تا اینجا باعث افزایش شد (فقط با ETH میشه این ICOها رو خرید نه چیز دیگه)

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
به نظرتون LTC آینده ای داره ؟ بعد از BTC و ETH

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
مقداري اتريوم انتقال دادم اما بعد از گذشت ساعتها هنوز توي حساب نيومده !! علت چيه؟ بايد چكار كرد؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
آقا این قضیه صحت داره که قیمت بیت کوین تا 5 . 6 ماه آینده به 5 هزار دلار میرسه ؟ کسی اطلاعی راجب این جریان داره ؟

بالا