برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از سایت معتبر btc-e از طریق خرید و فروش بیت کوین

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
شانس ما رو با پشکل بریدن انگار

لایت کوینام رو فروختم اتریوم روی 355 خریدم
یه ثانیه هم بالای 355 نرفت این کوفتی

لایت کوین رفت تا 43

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
تحلیل تکنیکال اینا رو ولش، وقتی من بیت کوین رو بفروشم و fiat داشته باشم بیت کوین میره بالا .. وقتی فیات میدم بیت کوین میخرم بیت کوین میاد پایین.

صبح یه سایت فی دپوزیت 2.5 درصد بود 1 دلار برای امتحان دپوزیت کردم ببینم میشه کار کرد.. بعدازظهرش فی شد 5.5 درصد

دیشب یه مقدار بیت کوین داشتم ask روی 2340 یورو گذاشتم فروخته نشده بود. صبح روی 2306 و 2314 یورو فروختم. یه ساعت بعد دیدم 2404 یورو رد شد

لایت کوین از دیروز 26 درصد رشد داشته اگه دیشب من خریده بودم الان 20 درصد افت کرده بود. یه بار ندیدم چیزی که من دارم 20 درصد رشد کنه

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
شانس ما رو با پشکل بریدن انگار

لایت کوینام رو فروختم اتریوم روی 355 خریدم
یه ثانیه هم بالای 355 نرفت این کوفتی

لایت کوین رفت تا 43

حقیقت من دارم بیشتر روی لایت کوین تمرکز میکنم , دقیقا 2 روز پیش روی رنج 27 . 8 میچرخید که الان شده 43 دلار , میشه گفت تا آخر امسال احیانا تا 150 دلار بره , اتریوم هم من 2 روز پیش تو همین تاپیک نوشتم که کوین مزخرفیه , در واقع میشه گفت داره بیت کوین رو دنبال میکنه , هر وقت قیمت btc بالا میره eth هم بالا میره و بالعکس .. کلا آدم بخواد خرید و فروش کنه به نظرم روی همون btc پیش بره بهتر از اتریوم هست چون هم سود بیشتری میده و هم مطمئن تره.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
حقیقت من دارم بیشتر روی لایت کوین تمرکز میکنم , دقیقا 2 روز پیش روی رنج 27 . 8 میچرخید که الان شده 43 دلار , میشه گفت تا آخر امسال احیانا تا 150 دلار بره , اتریوم هم من 2 روز پیش تو همین تاپیک نوشتم که کوین مزخرفیه , در واقع میشه گفت داره بیت کوین رو دنبال میکنه , هر وقت قیمت btc بالا میره eth هم بالا میره و بالعکس .. کلا آدم بخواد خرید و فروش کنه به نظرم روی همون btc پیش بره بهتر از اتریوم هست چون هم سود بیشتری میده و هم مطمئن تره.
ما سرمایه مون به بیتکوین نمیرسه

عموما بعضی کوین ها خیلی موزی هستن
یهو پامپ میشن

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
خوب رندم نخرین!
من هفته پیش PND و MOON خریدم هر دوشون 1200٪ و 1500٪ سود دادن بهم!

اتریوم رو خیلی مراقب باشین چون توی حباب بدی قرار داره و پلتفرمش خیلی باگ داره و چیزهایی مثل DAO ممکنه دوباره اتفاق بیافتن توش.
سلام داداش شما الان چه کوینی را پیشنهاد می کنید بخریم
لطفا یه چند تا کوین خوب معرفی کنید چون شما با تجربه هستین.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
ما سرمایه مون به بیتکوین نمیرسه

عموما بعضی کوین ها خیلی موزی هستن
یهو پامپ میشن
آره درسته يه روزه 2 برابر ميشن 3 برابر . نمي دونم چطور ميشه فهميد.
واقعا اتريوم مزخرفه با اين حداقل انتقالش ( 0.1 ) موجودي حسابم در يه انتقال نافرجام تقديم به شبكه اتريوم شد و پريد.

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
سلام داداش شما الان چه کوینی را پیشنهاد می کنید بخریم
لطفا یه چند تا کوین خوب معرفی کنید چون شما با تجربه هستین.
من مدلم فرق میکنه!
بیت‌کوینو وقتی 200 دلار بود و همه داشتن ناله میکردن که مرده و دیگه آبی ازش گرم نمیشه تا میتونستم خریدم و جمع کردم. الانم فقط استراتژی: HODL
alt ها هم من یه بات دارم که باهاش خوابیدم رو مارکت :) هر وقت ببینم چیزی داره تکون میخوره میپرم تو، به همون سرعت هم میام بیرون! برای همین نمیتونم چیزی اینجوری پیشنهاد بدم.
مثلا امروز روز KMD و BTCD بود.
1 دونه هم Arbitrage زدم با MOON که هفت جدم اومدن جلو چشم تا کانفیرم شه :)

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
واقعا اتريوم مزخرفه با اين حداقل انتقالش ( 0.1 ) موجودي حسابم در يه انتقال نافرجام تقديم به شبكه اتريوم شد و پريد.
مشکل از اتریوم نیست. این قانونیه که این اکسچنجها گذاشتن برای اینکه فی اتر خیلی زیاده!!

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
من مدلم فرق میکنه!
بیت‌کوینو وقتی 200 دلار بود و همه داشتن ناله میکردن که مرده و دیگه آبی ازش گرم نمیشه تا میتونستم خریدم و جمع کردم. الانم فقط استراتژی: HODL
alt ها هم من یه بات دارم که باهاش خوابیدم رو مارکت :) هر وقت ببینم چیزی داره تکون میخوره میپرم تو، به همون سرعت هم میام بیرون! برای همین نمیتونم چیزی اینجوری پیشنهاد بدم.
مثلا امروز روز KMD و BTCD بود.
1 دونه هم Arbitrage زدم با MOON که هفت جدم اومدن جلو چشم تا کانفیرم شه :)
باتی که میگید چیه میشه اینجا یا خصوصی برام بفرستین.

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
bot ها دقیقا چه کاری انجام میدن ؟

دو حالت دارن , یه سریاشون نرم افزاری هستن یه سری هاشون حالت اسکریپت دارن که به شکل Plugin میچسبن به مرورگر و آخرین تغییراتی که تو اکسچنجا اتقاق میفته رو نشون میدن ( اگه اشتباه نکنم ) چون یکی از دوستان همچین چیزی داشت

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
دو حالت دارن , یه سریاشون نرم افزاری هستن یه سری هاشون حالت اسکریپت دارن که به شکل Plugin میچسبن به مرورگر و آخرین تغییراتی که تو اکسچنجا اتقاق میفته رو نشون میدن ( اگه اشتباه نکنم ) چون یکی از دوستان همچین چیزی داشت
ميشه بگيد اين اسكريپت يا برنامه رو از كجا ميشه گير آورد؟ يا چه جوري ساخته ميشه؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
ميشه بگيد اين اسكريپت يا برنامه رو از كجا ميشه گير آورد؟ يا چه جوري ساخته ميشه؟

احیانا گوگل و راجب سوال دوم ( برنامه نویسی ) البته اون دوستی که بالا راجب این بات صحبت کرد اطلاعاتشون بیشتر هست چون در حال استفاده هستن . اگر خودشون بیان و توضیح مختصری بدن ، بد نیست

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
bot ها دقیقا چه کاری انجام میدن ؟
هر کاری که بخواهید و تا حدی که API جواب بده!
همه این اکسچنج‌ها یه کامپیوترن که شما میتونین از طریق یه API call با اون ارتباط برقرار کنین و قیمت، order book، آخرین حجم معاملات و... بگیرین و همچنین خرید و فروش رو هم انجام بدین با رمز مخصوصی که میگیرین.
بات برای اینه که کار رو آسون‌تر، سریع‌تر، و اتوماتیک کنه.
بعضی وقتها هم میشه یه سری استراتژی‌های خاصی رو روی اونها پیاده کرد.

تهیه‌شم یا اینه که شما مثه من بیکاری و حوصله هم داری یه ذره علاقه به برنامه نویسی هم اضافه میشه، میشینی خودت یه چیزی میسازی و هی ارتقا میدیش و بهترش میکنه.
یا اینکه پول داری میره یه دونه خوبشو می‌خری‌ :) اگه تمایل به خرید دارید میتونم بهتون یه دونه معرفی کنم که قابل اطمینانه و تخفیف هم براتون بگیرم.

شایدم یه روزی توی امسال زد به سرم و بات رو که نوشتم open source کردم و گذاشتم رو GitHub برای همه. ولی این یه کم بعیده چون خیلی کار میبره :)

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
همه این اکسچنج‌ها یه کامپیوترن که شما میتونین از طریق یه API call با اون ارتباط برقرار کنین و قیمت، order book، آخرین حجم معاملات و... بگیرین و همچنین خرید و فروش رو هم انجام بدین با رمز مخصوصی که میگیرین.

تهیه‌شم یا اینه که شما مثه من بیکاری و حوصله هم داری یه ذره علاقه به برنامه نویسی هم اضافه میشه، میشینی خودت یه چیزی میسازی و هی ارتقا میدیش و بهترش میکنه.
یا اینکه پول داری میره یه دونه خوبشو می‌خری‌ :) اگه تمایل به خرید دارید میتونم بهتون یه دونه معرفی کنم که قابل اطمینانه و تخفیف هم براتون بگیرم.

شایدم یه روزی توی امسال زد به سرم و بات رو که نوشتم open source کردم و گذاشتم رو GitHub برای همه. ولی این یه کم بعیده چون خیلی کار میبره :)
داداش معرفی کن
قیمتش چجوریه؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

شما بخ ربات محوده قیمت یا سیگنالی میدی که در اون محدوده معامله کنه ؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
داداش معرفی کن
قیمتش چجوریه؟
0.2 BTC بدون در نظر گرفتن تخفیف.
اگر مایلید بگین براتون پ خ کنم.

شما بخ ربات محوده قیمت یا سیگنالی میدی که در اون محدوده معامله کنه ؟
نه هنوز این قسمت کد رو کامل نکردم. ولی اون باتی که بالا معرفی کردم این کار رو قشنگ انجام میده و میشه سود خوبی ازش درآورد. فقط باید کار با بات رو یاد بگیری که ممکنه یه ذره طول بکشه.
من روی کد خودم فعلا دارم روی مدلهای مختلف Arbitrage کار می‌کنم.

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
برداشت eth از btc-e غیر فعال شده مثل اینکه , اسکم شده این کوین ؟ امیدی به بهش هست ؟!

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
برداشت eth از btc-e غیر فعال شده مثل اینکه , اسکم شده این کوین ؟ امیدی به بهش هست ؟!

scam بشه که بدبخت میشیم
من دیروز و امروز هر چی داشتم تبدیل به اتریوم کردم و روی 360 هم نفروختم

بالا