• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
از دوستان عزیزی که لطف میکنند و خبر میزارند عاجرانه خواهش میکنم تاپیک رو ببینید و خبر تکراری نزارید.
داوود جان و امیر خان گل لطفا بیشتر دقت کنید. ممنون میشم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
از دوستان عزیزی که لطف میکنند و خبر میزارند عاجرانه خواهش میکنم تاپیک رو ببینید و خبر تکراری نزارید.
داوود جان و امیر خان گل لطفا بیشتر دقت کنید. ممنون میشم.

داداش شرمنده دیگه خبرا خیلی زیادن تو سایت های مختلف با تیتر های مختلف میزارن خیلی سخت میشه جدا کردنشون

تا حد امکان دقت میشه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بچه ها بچه ها ارسال 3 به 200090 فراموش نشه هرچی خط تو کمد دارین بیارین بیرون اس کنین//

Last edited by a moderator:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
عادل داره...میگیره نامردیها من میترسم این فوتباله کثیف با ناداوری حرکتایی پیاده کنه :(
ولی شک ندارم امثال هم رفت هم برگشت روسر استقلال خراب میشیم حتی اگه زیر توپ هم بزنن

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
محسنو دیدین چقد دلم براش تنگ شده بود :(
صدای سردار ماشالا 25 ساله میخوره عجب صدای داره :دی

//

چی شد من ندیدم اون تیکه رو ؟ کی صحبت کرد سردار ؟

من بعد از بازی مس قطع شد تلوزیونم :(

Last edited by a moderator:

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
ایشاالله بهترین بازیشونو کنن بچه ها ' ماهینی هم مثل اولای هفته رو فرم باشه دلمون یه برد پرگل می خواد

خیلی دوس دارم غلامرضا گل بزنه و خلعتبری پاس گل رو بده

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت/از درگیری لفظی رویانیان و رحیمی تا مقایسه آزمون با کارتون واکاشی زاما ![/h]
برنامه تلویزیونی نود دوشنبه شب از ساعت 22 و 35 دقیقه به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

سوال مسابقه پیامکی برنامه در خصوص شهرآورد روز جمعه استقلال و پرسپولیس بود.

1492282_351.jpg

هوشنگ نصیرزاده کارشناس مسائل داوری برنامه نود بود.

1492241_354.jpg

نکات بازی پرسپولیس و فولادخوزستان:

1492238_931.jpg

1492239_269.jpg

1492240_902.jpg

1492243_739.jpg

نصیرزاده در خصوص قرارداد خلعتبری با پرسپولیس و زمان فسخ قرارداد وی با تیم عجمان امارات گفت: طبق نامه ای که از باشگاه عجمان امارات به فدراسیون فوتبال ایران رسیده است زمان فسخ قرارداد خلعتبری با عجمان امارات تاریخ 4 جولای مطابق یا 13 تیرماه بوده است.

1492251_464.jpg

میرشاد ماجدی در ارتباطی تلفنی با برنامه نود گفت: قرارداد خلعتبری با تیم الوصل یک فصل بوده و آی تی سی وی در تاریخ 20 مرداد ماه صادر شده است اما سوال من این است که قرادادی که در تاریخ 10 مردادماه آقای خلعتبری با عجمان ثبت کرده است چگونه در تاریخ 13 تیرماه فسخ شده است و در 20 مرداد چگونه آی تی سی وی صادر شده است؟ این موضوع به نظر من نه تنها به تیم ما بلکه به تمامی 16 تیم لیگ برتری ضربه می زند زیرا با سیستم جدید تی ام اس فیفا کاملا همه چیز را زیر نظر دارد و با هیچ تیمی و هیچ کشوری شوخی ندارد.

1492252_692.jpg

شیرازی نیز در ارتباطی تلفنی با برنامه نود گفت: من دیروز فدراسیون فوتبال بودم و برگه عجمان که به دو زبان عربی و انگلیسی بود را مشاهده کردم و زمان فسخ قرارداد خلعتبری با تیم عجمان 13 تیر ماه بود و ما نیز با استناد به این برگه اقدام می کنیم. ما تلاش می کنیم با هر دو تیم پرطرفدار پایتخت تعامل داشته باشیم همانگونه که سال گذشته با تیم استقلال برای ثبت قرارداد بازیکنانش تعامل داشتیم.

1492259_764.jpg

شیرینی : باشگاه عجمان قراداد خلعتبری را فسخ کرده بود اما برای رسیدن به پول خود شرطی را تعیین کرده بودند و آی تی سی وی نیز به همین منظور صادر شده بود. این کار کار کوچکی نبوده و باید از خلغتبری تقدیر شود که از این همه پول صرف نظر کرده است و با این پول کم به باشگاه های ایرانی که مشکل مالی دارند آمده است.

وی در ادامه گفت: آقای ماجدی دوست عزیز من است اما چگونه سال گذشته که قانون سقف قرارداد وجود داشت استقلالی ها به یک بازیکن یک میلیارد و 600 میلیون پول پرداخت کرده اند.

1492260_296.jpg

گوران لاوره بازیکنی که استقلالی ها قصد جذب وی را داشتند اما تاکنون بلاتکلیف است در این خصوص گفت: احساس می کنم با مکن بازی شده است من حس خوبی نسبت به تیم استقلال و هواداران این تیم داشتم اما در این چند روز با من رفتار خوبی نشده است و حتی پول هتل من نیز داده نشده است من در کشور خودم بازیکن مشهوری بودم اما با من به گونه ای رفتار شده که گویی از لیگ دسته سوم آفریقا به اینجا آمده ام اگر وضع به این منوال باشد برمیگردم و علیرغم میل باطنی ام به فیفا شکایت می کنم.

ماجدی نیز در این خصوص گفت: مشکل ما نداشتن ارز است و ما هنوز پول خود را از ای اف سی و وزارت ورزش دریافت نکرده ایم و اگر پول به دست ما برسد در اولین فرصت مشکل لاوره را حل خواهیم کرد.

ماجدی در خصوص مشکلات کمپ استقلال کفت: مشکلات ما یواش یواش حل می شود و با پولی که به دست ما می رسد داریم تلاش می کنیم که حداکثر تا یک ماه دیگر رختکن کمپ درست شود و انشااله تا یکسال دیگر تمامی قسمتهای کمپ تکمیل می شود.

1492283_211.jpg

رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان در ارتباطی تلفنی با برنامه نود گفت: خلعتبری را تحسین می کنم و کاری با وی نداریم اما بحث من با فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس است اگر می خواهید کاری کنید منت آن را سر خلیج فارس نگذارید. اگر من بودم حاضر نبودم که یک دلار هم به اماراتی ها بدهم زیرا این کار کمک به آنهاست برای برگزاری لیگی با اسم جعلی.

نصیرزاده نیز در این ارتباط گفت: در این میان هیچ تخلفی فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس مرتکب نشده است و تاریخ فسخ قرارداد خلعتبری با عجمان یک توافق بوده است.

1492293_783.jpg

سردار آزمون بازیکن ایرانی تیم روبین کازان روسیه میهمان حضوری برنامه نود بود. وی در صحبتهای خود گفت:

وقتی که 15 ساله بودم در تیم ملی والیبال بازی می کردم اما در 13 سالگی به تیم ملی فوتبال دعوت شده بودم اما خط خوردم و تصمیم گرفتم به والیبال بپردازم ولی بار دیگر تصمیم گرفتم به فوتبال برگردم.

در تورنمنت سن پترزبورگ روسیه شرکت کردیم و در آنجا آقای گل شدم در آن زمان مدیران باشگاه روبین کازان بازی مرا دیدند و پسندیدند و بدین ترتیب من به این تیم رفتم حتی باشگاه ینتر ایتالیا نیز مرا می خواست اما ترجیح دادم به روبین کازان بروم.

1492294_103.jpg

چون به شخصیت علی بابا در کارتون سندباد علاقه زیادی داشتم تصمیم گرفتم موهای خود را به این شکل درآورم.

در سپاهان در حق من اجحاف شد و علیرغم آمادگی خوبی که داشتم به من بازی نمی رسید پرسپولیس نیز خواهان من بود و رویانیان نیز با من صحبت کرد اما تصمیم گرفتم به روسیه بروم.

1492298_151.jpg

در جریان برنامه نود گزارشی از محسن خلیلی و امیدرضا روانخواه بازیکنان پیشین تیم های پرسپولیس و استقلال پخش شد و این دو بازیکن در خصوص گل های که وارد دروازه تیم رقیب کرده بودند صحبت کردند. خلیلی و روانخواه به دلیل گلزنی های پیاپی در شهرآورد نزد هواداران لقب رفت و برگشت گرفته بودند.

1492311_218.jpg

مهدی محمدی مربی تیم مس کرمان به دلیل سکته قلبی و ضایعه مغزی در بستر بیماری می باشد. فرزند وی ضمن تشریح وضعیت پدرش از مردم برای شفای وی درخواست دعا کرد.

نکاتی در خصوص شهرآوردهای تهران:

1492315_581.jpg
1492316_510.jpg

1492318_709.jpg

1492319_330.jpg

1492320_997.jpg

محمد رویانیان در ارتباطی تلفنی با برنامه نود گفت: در مورد بازی کردن خلعتبری باید بگویم الان سیستم تی ام اس بین المللی شده است و امکان خطا و دست بردن در آن وجود ندارد اما اگر این موضوع غیر قانونی باشد فیفا اجازه این کار را نمی دهد. ضمن اینکه پیشکسوتان پرسپولیس از صحبتهای رحیمی خیلی ناراحت شده اند. بحث ما خریدن نام خلیج فارس نبوده خلیج فارس را مردانی نگه داشته اند که جزو نوادر هستند و ما اصلا بحثی در این خصوص نداشتیم.

1492334_240.jpg

وی در ادامه گفت: من از ابتدا گفتم که این موضوع را کاملا فوتبالی دنبال می کنم و زمانی که به امارات رفتم با خلعتبری صحبت کردم. اگر بحث خرید و فروش باشد پس سپاهان هم کرانچار را از کرواسی خریده اید و سپاهان را به آنها فروخته اید. فوتبال یک بازی است و وقتی که اماراتی ها اسم لیگشان را جعلی کردند من بدم آمد و تمام تلاش خود را کردم که خلعتبری به امارات نرود و حتی می خواستیم وی را ممنوع الخروج کنیم.

رویانیان تصریح کرد: قبل از اینکه خلعتبری به امارات برود و اسم لیگ جعلی روی لیگ آنها گذاشته شود من با وی مذاکره کردم اما آن زمان وی مبلغ زیادی را می خواست اما بعد از این موضوعات خود خلعتبری به من گفت که دوست دارم در لیگ کشورم بازی کنم. ما 800 هزار دلار برای دوسال به خلعتبری دادیم در حالیکه در تیم های سپاهان و استقلال خیلی ها بیشتر از این مبلغ را دریافت کرده اند.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه گفت: من توافقات اولیه را با تیم عجمان در اوایل تیرماه انجام دادیم و در آن زمان با خلعتبری و تیم عجمان توافق نکردیم و به این ترتیب این موضوع دو سه ماه کش پیدا کرد ولی در نهایت به سرانجام رسید.

1492335_703.jpg

رحیمی: ما هیچ مذاکره ای با تیم عجمان و خلعتبری نداشتیم و هیچ کسی با آنها از طرف ما مذاکره نکرده است و اصلا قرار نبوده به تیم عجمان یک میلیون دلار بدهیم چرا تهمت دروغ می زنید؟

رویانیان: آقای رحیمی به شما چه ربطی دارد که ما چقدر به عجمان داده ایم و یا به خلعتبری دادیم؟

رحیمی: به شما چه ربطی دارد که می گویید ما قرار بوده یک میلیون دلار به عجمان بدهیم؟!

رویانیان: من یک مازندرانی هستم و خلعتبری برای حل مشکلش با من صحبت کرد و ما نیز با تمام توان برای کمک کردن به او تلاش کردیم.
من از شما می خواهم که نیمه پر لیوان را ببینید.

1492342_216.jpg

در برنامه دیشب نود گزارشی از آخرین وضعیت غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال پخش شد.

1492343_250.jpg

جدول رده بندی لیگ برتر:

1492344_219.jpg

1492345_585.jpg

گلزنان برتر لیگ:

1492346_533.jpg

برنامه هفته هشتم لیگ برتر:

1492347_141.jpg

1492348_177.jpg

برنامه نود در ساعت 2 و 15 دقیقه بامداد سه شنبه 12 شهریور ماه به پایان رسید و در مسابقه نظرسنجی پیامکی برنامه نتیجه زیر به دست آمد:

1492355_940.jpg

1492356_611.jpg

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سید صالحی:فکر این را نکرده ام که هواداران استقلال با من چه برخوردی می کنند/درباره بازی جمعه یک کلمه کری نمی خوانم

214x129xseyedsalehi.jpg.pagespeed.ic.1eRhaQMmaM.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:فکر این را نکرده ام که هواداران استقلال با من چه رفتاری خواهند داشت ولی من هیچوقت با آنها مشکلی نداشتم. سید مهدی سید صالحی درباره شرایطش درباره اینکه روز جمعه چندمین دربی اش را تجربه خواهد کرد اظهار داشت:فکر می کنم اگر خدا بخواهد و کادر فنی صلاح بداند روز جمعه افتخار حضور در چهارمین دربی را خواهم داشت.در سه بازی قبلی با پیراهن استقلال به میدان رفتم و این بار تقدیر این بوده که با پیراهن پرسپولیس در این مسابقه ظاهر شوم.از خدا می خواهم هر چه خیر است را جلوی پایم بگذارد.

وی ادامه داد:هرگز در این سالها برای بازی های بزرگ و کوچک حرفی علیه تیم مقابل نزدم و کری نخواندم.تعیین کننده نتیجه بازی خدا است و من بازیکن چه کاره ام؟این مساله چیزی است که در این سالها یاد گرفته ام.درباره بازی جمعه هم یک کلمه کری نمی خوانم.

وی درباره روزهای حضورش در استقلال و اینکه در روزهای اخیر آیا هواداران استقلال درباره دربی با او صحبتی کرده اند گفت:من دو سال خوب را در استقلال سپری کردم.البته در این روزها فقط تمرین می کردم و به منزل برمی گشتم و زیاد بین مردم نبودم که برخوردی داشته باشم.

مهاجم اسبق استقلال درباره اینکه به نظرش برخورد هواداران این تیم در دربی با او چه خواهد بود اظهار داشت:من هر جایی بازی کردم سعی داشته ام خاطره خوبی از خودم به جای بگذارم.وقتی سپاهان را ترک کردم،همین طور بود و طرفداران سپاهان واقعا پس از آن به من لطف داشتند.در کل فکر این را نکرده ام که هواداران استقلال با من چه رفتاری خواهند داشت ولی من هیچوقت با آنها مشکلی نداشتم.

وی درباره اظهارنظر رضا شاهرودی که گفته است پرسپولیس بازیکنی مثل سید مهدی سید صالحی را می خواهد اظهار داشت:رضا شاهرودی پیشکسوت و بزرگ من است.من خودم را کوچکترین بازیکن ایران می دانم و امیدوارم انتظارات همه پیشکسوتان پرسپولیس و هوادارانش را برآورده کنم.

سید صالحی درباره شناختش از مدافعان استقلال گفت:من در استقلال با صادقی،منتظری و عمران زاده همبازی بودم.سال قبل هم در تراکتورسازی با عابدینی در یک تیم بودیم.به لطف آن بالایی در این سالها که در لیگ برتر بازی می کنم با خیلی از بازیکنان همبازی بوده ام.امیدوارم روز جمعه بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تارتار:بدون تعصب شانس پرسپولیس بیشتر از استقلال است/ دایی و قلعه نوعی مربیان محتاطی نیستند

200x135xtartar.jpg.pagespeed.ic.eRkaigPiOy.jpg

پرسپولیس نیوز : مربی پیشین تیم پرسپولیس گفت:امیدوارم شرایط بازی روز جمعه طوری پیش برود که نگاه تهاجمی مربیان دو تیم در زمین دیده شود.

مهدی تارتار درباره دربی 77 و شرایط دو تیم برای این بازی عنوان کرد:پرسپولیس با بردی که در مسابقه با فولاد کسب کرد از شرایط بحرانی بعد از باخت مقابل نفت خارج شد و در حال حاضر در شرایط خوب روحی قرار دارد.در شرایط مقابل استقلال،با شکست در برابر استقلال خوزستان وضعیت مطلوب روانی ندارد.

وی ادامه داد:از سوی دیگر،در بعد تجربه استقلال هم از نظر کادر فنی و هم بازیکنان بهتر است ولی پرسپولیس در بعد انگیزشی شرایط خوبی دارد.همه این ها نشان می دهد که روز جمعه مسابقه مهمی در پیش خواهد بود.

سرمربی پیشین تیم راه آهن گفت:خوشبختانه دایی و قلعه نوعی مربیان محتاطی نیستند.امیدوارم شرایط بازی روز جمعه طوری پیش برود که نگاه تهاجمی آنها در زمین دیده شود.من فکر می کنم آنها می خواهند بازی جمعه قشنگ و زیبا شود و اگر چنین اتفاقی نیفتد باید ایراد را در جای دیگر جستجو کرد.

وی درباره بدترین خاطره اش از دربی در دوران بازی گفت:مسلما بدترین خاطره من از دربی به همان بازی جنجالی سال 79 برمی گردد که در واقع به نوعی به پایان نرسید.همه ما بازیکنان اسیر احساسات و جو بازی شدیم.البته من به شخصه هرگز نتوانستم خودم را به خاطر آن اتفاقات ببخشم.امیدوارم هرگز در فوتبال ما چنین اتفاقاتی تکرار نشود.

تارتار درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس گفت:بدون تعصب بگویم شانس پرسپولیس را بیشتر از استقلال می دانمو امیدوارم جمعه روز طرفداران پرسپولیس باشد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
زادمهر: حسینی، دهنوی و سیدصالحی نقش بسزایی در دربی دارند/ دایی نباید به ترکیب بازی با فولاد دست بزند

199x119xzadmehr.jpg.pagespeed.ic.LYfsOhnGDX.jpg

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به شرایطی که دو تیم دارند به نظرم این دربی هم مساوی می شود.

محمدرضا زادمهر درباره دربی روز جمعه اظهار داشت: با توجه به اینکه دو تیم موقعیت خوبی در جدول دارند و هردو با برد این بازی می توانند در کورس قهرمانی باقی بمانند، می تواند شرایط را سخت کند. پرسپولیس در حال حاضر بهترین شرایط خود را دارد و استقلال بدترین شرایط. البته این مسائل در روز دربی فراموش می شود و تیمی که در میانه میدان خوب بازی کند و حفظ توپ را به درستی انجام دهد، موفق خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که دو تیم دارند به نظرم این دربی هم مساوی می شود و شاید نتیجه اش یک بر یک باشد.

این پیشکسوت پرسپولیس همچنین گفت: به نظر من پرسپولیس باید ترکیب بازی آخر خود را به میدان بفرستد، هرچند که امید عالیشاه که بسیار بازیکن تاثیرگذاری است، در این دیدار نمی تواند بازی کند.

زادمهر در پایان افزود: استقلال تیمی باتجربه است و پرسپولیس تیمی جوان. به نظرم هردوی این موارد در دربی به درد می خورد. هر دو تیم در خط دفاع نفرات سرزنی دارد و در خط فوروارد از عمق حمله می کنند. هافبک های خوبی هم در هر دو تیم حضوردارند. به نظر من سیدجلال حسینی، قاسم دهنوی و سیدمهدی سیدصالحی می توانند نقش مهمی داشته باشند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
شاهرودی:اخراج نمی شدم،استقلال را شش تایی می کردیم/پرسپولیس جمعه یک بر صفر می برد

200x133xshahroodi.jpg.pagespeed.ic.XerLIL_1PJ.jpg

پرسپولیس نیوز : کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس گفت:برخلاف عده ای که می گویند وضعیت استقلال بهتر است از دید من شرایط پرسپولیس برای این مسابقه بهتر است.

رضا شاهرودی درباره وضعیت سرخپوشان در آستانه دربی 77 عنوان کرد:در مجموع نسبت به روندی که پرسپولیس در هفته های اخیر پیش گرفته خوشبین هستم.یک سری جوان با انگیزه در پرسپولیس حضور دارند و این مساله می تواند نقطه مثبت پرسپولیس در دربی باشد.

وی درباره انتقادات بهروز ***** فرد از بازیکنان جوان پرسپولیس پس از شکست این تیم مقابل نفت تهران گفت:بهروز نظر خودش را داده است.من نمی خواهم به این بحث ورود کنم اما معتقدم بازیکنانی که به پرسپولیس آمده اند برای اینکه جا بیفتند،نیاز به زمان دارند.قطعا حرفهای ***** فرد هم روی دلسوزی بوده است.توصیه من این است جوانان امروز و دیروز پرسپولیس مقابل هم قرار نگیرند.

مدافع سالهای دور پرسپولیس درباره شرایط این تیم افزود:وقتی بازیکنی با شاخصه های فنی سید مهدی سید صالحی در پیشانی خط حمله پرسپولیس حضور دارد کار برای مدافعان حریف دشوار و سخت می شود.او اگر از سوی خط میانی پرسپولیس تغذیه شود حتما گل می زند.به نظرم پرسپولیس چنین بازیکنانی می خواهد که از دقیقه یک تا 90 بدوند و خسته نشوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آخرین بار چه زمانی دربی جنجالی سال 73 را که او از بازی اخراج شد تماشا کرد گفت:من پس از آن سال چند بار آن مسابقه را دیدم اما آخرین بار همین هفته پیش بود که شبکه مستند این بازی را پخش کرد.جالب است که آن زمان شایعه شد من با انگشتانم عدد 2 را نشان داده ام و هواداران پرسپولیس را تحریک کردم اما هرگز چنین کاری صورت نگرفت و من فقط برای تماشاگرانمان که من را تشویق می کردند دست زدم.واقعا حیف شد که من اخراج شدم چون اگر می ماندم در آن بازی راحت استقلال را شش تایی می کردیم.

شاهرودی درباره آن مسابقه افزود:شب عجیب و تلخی بود.بین برخی بازیکنان درگیری به وجود آمد که باعث شد آنها را ببرند اما من به همراه بقیه بازیکنان که کاری نکرده بودیم دو،سه ساعت در رختکن ماندیم.فردای آن روز حکم محرومیتم را در تلویزیون دیدم و همین طوری 8 ماه رفتم خانه نشین شدم.

وی درباره روند موفقیت آمیز پرسپولیس در آن سالها در دربی گفت:ما در آن زمان ملی پوشان زیادی داشتیم.از دروازه ،گلر اول و دوم تیم ملی مال پرسپولیس بودند.مدافعان ما ملی پوش بودند.هافبک ها و مهاجمان هم همین طور.اینطوری بود که توانستیم در آن سالها در دربی به موفقیت می رسیدیم.

شاهرودی درباره پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت:برخلاف عده ای که می گویند وضعیت استقلال بهتر است از دید من شرایط پرسپولیس برای این مسابقه بهتر است.فکر می کنم پرسپولیس با یک گل برنده شود.من هم سعی می کنم در فاصله مانده تا دربی به تمرین پرسپولیس سری بزنم تا دوستان قدیمی ام را بینیم.امیدوارم جمعه یکی از بهترین روزهای تاریخ پرسپولیس شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رویانیان:سپاهان مربی آورده که در کرواسی ممنوع الکار است/ از رحیمی شکایت میکنیم

213x150xrooyanian2.jpg.pagespeed.ic.MSazN_QsCa.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:باشگاه سپاهان،سوشاک را پس از اینکه لیگ امارات نام جعلی رویش گذاشته شد دودستی به آنها فروخت.

محمد رویانیان در گفت و گوی تلفنی با برنامه 90 درباره وضعیت محمد رضا خلعتبری عنوان کرد:اینکه خلعتبری قانونا می تواند بازی کند یا نه را باید در بحث تی ام اس بین المللی که صادر شده است بررسی کرد.اگر یک نفر خطایی کند **** بین المللی جلویش را می گیرد.امکان خطا وجود ندارد.ما به فدراسیون و سازمان مستندات لیگ دادیم.I.T.C او هم صبح صادر می شود.

وی ادامه داد:این بحث دست رحیمی و ماجدی و فتح الله زاده نیست.قانون هر چه می گوید انجام داده شود بهتر است.متاسفانه پیشکسوتان پرسپولیس خیلی از حرفهای رحیمی،مدیرعامل سپاهان در برنامه 90 ناراحت بودند.در محاوره باید آدم درست صحبت کند.کسی که جنسی را خریدار می کند.

وی ادامه داد:من شکایت جدی می کنم در این زمینه.آقای رحیمی،خلیج فارس را مردانی نگه داشتند که من و رحیمی یک هزارم آنها نمی شویم.افرادی خلیج فارس را حفظ می کنند که جزو نوادر هستند.من در همه بحث هایم گفتم ما فوتبالی نگاه می کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس افزود:من تیرماه با خلعتبری مذاکره کردم.نکونام،شجاعی و فاضلی آنجا در قطر بودند که من مذاکره کردم.همان موقع هم شایعه شده بود که رویانیان می خواهد خلعتبری را بیاورد.

وی خطاب به مدیرعامل سپاهان گفت:شما کرانچار را آوردی که در کرواسی ممنوع الکار هست.رحیمی به کل پرسپولیس اهانت کرده است.او تحت فشار مردم اصفهان است این صحبت ها را می کنید.باشگاه سپاهان،سوشاک را پس از اینکه لیگ امارات نام جعلی رویش گذاشته شد دودستی به آنها فروخت.

مدیرعامل پرسپولیس افزود:ما یک تیم قدرتمندی را درست کردیم که خلعتبری را ممنوع الخروج کنیم.در دربی هم ممنوع الورود کردیم.دیدیم فایده ندارد.این بازیکن نابود می شود.منطقی ترین کار را کردیم.گفتیم با عجمان قرارداد دارد و باید عجمان را راضی کنیم.اولش رقم زیاد بود.خودش هم پول زیادی می خواست.بعد از اینکه اسم لیگ عوض شد،گفت نمی خواهم آنجا بمانم.گفت پول زیادی هم نمی خواهم.عجمان هم راه آمد.

وی افزود:ما مسلمان هستیم.قانونمند هستیم و وجدان داریم.من لشکر بفرستم که عجمان را بمباران کنم تا او بیاید یا اینکه طبق قانون او را را بخریم.7 تا بازیکن در استقلال و سپاهان هستند که بالای یک میلیارد و هفتصد میلیون می گیرند.همین آقایان وقتی دیدند کار از کار گذشته و خلعتبری پرسپولیسی شده است به او گفتند دو و دویست می دهیم تا بیایی.

رویانیان افزود:خلعتبری به من گفت اگر آنجا بازی کنم پیراهنم را می زنم بالا و می گویم که خلیج فارس.من مثل سپاهان نیستم که از پول کارگران خرج کنم.اگر دنبال بازیکن بودم،می رفتم دو تا هافبک طراح کلش می شد 600 هزار دلار می گرفتم.خلعتبری به من گفت نگذارید من آنجا بازی کنم.من هم یک ایرانی هستم.حالا به ما که رسید،هم خلعتبری بد شد،هم ما بدشدیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سلام صبح به خیر . در بازیییی که 6 تا به استقلال زدیم چه کسانی گل های بازی رو زدند ؟
سلام داداش صبحت به خیر

همایون بهزادی(۵۰٬۸۶٬۹۰)، ایرج *******(۴۵٬۵۶)، حسین کلانی(۳۲)

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دوستان دیشب محسنو نشون داد به نظرم یکم شکم آورده:Dولی خدایی چه هیکلی داشت:eek:تو تی وی کوچیک معلوم میشد:pکلا حال کردم خاطرات خوشمون با داش محسن زنده شد

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]محمدخاني: سال 65 را هرگز فراموش نمي‌کنم[/h]
[h=2]پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با پيروزي مقابل فولاد کار دايي آسان و اعتماد به نفس به پرسپوليس برگشته است.[/h]
00025183.jpg

ناصر محمدخاني در خصوص وضعيت پرسپوليس براي دربي جمعه گفت: با توجه به اينکه پرسپوليس در بازي با فولاد چهره متفاوتي را از خود نشان داد به نظرم در روزهاي آفتابي به استقلالي برخورد کرد که کمي سايه بر روي اين تيم افتاده است.

به گزارش فارس ، وي افزود: با پيروزي مقابل فولاد کار دايي راحت تر شد و اعتماد به نفس به پرسپوليس برگشته و به نوعي کفه ترازو به برد پرسپوليس سنگيني مي‌کند اما در دربي تيمي برنده است که 90 دقيقه با تمرکز باشد و حتي از فرصت‌هاي مرده خود استفاده کند.

محمدخاني ادامه داد: ما در روزهايي هستيم که سالگرد شش‌تايي‌ها است. به هر حال اين نتيجه چه بد يا خوب هميشه در خاطره‌ها مي‌ماند و فکر کنم هر 30 يا 40 سال يک بار تکرار مي‌شود. اين بازي‌ها واقعاً ديدني است و تکرارش سخت. اگر پرسپوليس 6 گل بزند،خوشحال مي‌شويم. اما شرايط سخت است و استقلال با قلعه‌نويي و بازيکنانش خطرناک و غيرقابل پيش‌بيني است. من به پرسپوليسي‌ها نصيحت مي‌کنم همه چيز را فراموش کنند و فقط خيال کنند در يک تک‌بازي بايد خود را ثابت کنند. البته همه دوست داريم مساوي نشود.

محمدخاني درباره خاطره شيرينش از دربي‌ها گفت: پاس‌هاي علي پروين که من آنها را تبديل به گل مي‌کردم مانند خط‌کش بود. استاد پروين پاس‌هايي به من مي‌داد که با يک اشاره و حتي برخورد کوچک دروازه حريفان را باز مي‌کرد. بهترين خاطره من پيروزي سه بر صفر مقابل استقلال بود که باعث شد با پيروزي بعد از دربي با شاهين قهرمان شويم البته من سال 65 را هرگز فراموش نمي‌کنم چون بازيکناني داشتيم که از خود گذشتگي داشتند و در شرايطي بيرون از زمين مي‌آمدند که باور کنيد برخي آنها مانند يک جسم بي حرکت بودند. انشالله پرسپوليس هم بتواند روز جمعه با دايي موفق شود.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]آخرين وضعيت مصدومان پرسپوليس براي دربي 77[/h]
[h=2]مصدومان پرسپوليس شرايط ايده‌آل براي دربي روز جمعه را پيدا کرده‌اند.[/h]
00945148.jpg

تيم پرسپوليس در چارچوب هفته هشتم ليگ برتر ساعت 18 و 50 دقيقه روز جمعه به مصاف استقلال مي رود، از همين رو کادر فني باشگاه پرسپوليس در تلاش است تا با کمک کادر پزشکي مصدومان خود را به اين بازي برساند. پس از تست‌هاي انجام‌شده مشخص شد غلامرضا رضايي، ماهيني و خلعتبري شرايط بازي با استقلال را پيدا کردند اما پيام صادقيان به دليل پيچ‌خوردگي از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شده است.

به گزارش فارس، ‌گفتني است پاي پيام صادقيان متورم شده و پزشکان در تلاش هستند که شرايط او را براي بازي روز جمعه آماده کنند.

----------
پ.ن اون از عالیشاه . اینم از پیام و خلعتبری

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
آخرين وضعيت مصدومان پرسپوليس براي دربي 77

مصدومان پرسپوليس شرايط ايده‌آل براي دربي روز جمعه را پيدا کرده‌اند.
00945148.jpg

تيم پرسپوليس در چارچوب هفته هشتم ليگ برتر ساعت 18 و 50 دقيقه روز جمعه به مصاف استقلال مي رود، از همين رو کادر فني باشگاه پرسپوليس در تلاش است تا با کمک کادر پزشکي مصدومان خود را به اين بازي برساند. پس از تست‌هاي انجام‌شده مشخص شد غلامرضا رضايي، ماهيني و خلعتبري شرايط بازي با استقلال را پيدا کردند اما پيام صادقيان به دليل پيچ‌خوردگي از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شده است.

به گزارش فارس، ‌گفتني است پاي پيام صادقيان متورم شده و پزشکان در تلاش هستند که شرايط او را براي بازي روز جمعه آماده کنند.
----------
پ.ن اون از عالیشاه . اینم از پیام و خلعتبری

جو سازیه
همشون میرسن

بالا