• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] عکس جالب یک روزنامه/ آقای سوتی 10 سال است شاهکار می کند [/h]

پرسپولیس نیوز : یکی از روزنامه های ورزشی عکس جالبی از محسن قهرمانی چاپ کرده است که قدمت سوتی های او را نشان می دهد! روزنامه تماشا در پی اشتباه داوری محسن قهرمانی در بازی تیم علی دایی با سپاهان عکسی از تقابل محسن قهرمانی با علی دایی در یکی از بازی های 10 سال پیش لیگ را به چاپ رسانده است که نشان می دهد سابقه دسته گل به آب دادن او به ضرر پرسپولیس به یک دهه پیش برمی گردد. دایی به اروپا رفت ، به ایران برگشت ، از فوتبال خداحافظی کرد ، مربی شد و قهرمانی همچنان هست! قهرمانی که از سال 68 قضاوت را آغاز کرده از لیگ برتر اول وارد سطح اول قضاوت شده و حالا حالا ها بی خیال گند زدن به مسابقات حساس فوتبال نیست!
5d44ee6f.jpg

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]مدافع قرمزپوشان فردا در پرتغال قرارداد مي‌بندد[/h]
[h=2] به دليل برخي از مشکلات سفر مشاور بين‌الملل باشگاه پرسپوليس به موناکوي فرانسه لغو شد.[/h]
00944748.jpg

امير مشيري مشاور بين‌الملل مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرار بود براي مذاکرات بيشتر با مسئولان موناکوي فرانسه براي همکاري بيشتر امشب راهي موناکو شود اما وي به خاطر پيگيري‌ برخي از مسائل باشگاه و سفر چمنداني به پرتغال، سفرش به موناکو لغو به روزهاي ديگر موکول شد. او قرار بود در اين سفر با آلبرت، يکي از مسئولان باشگاه موناکو ديداري داشته باشد.

مشيري ضمن تأئيد خبر فوق به فارس گفت: خوشبختانه با هماهنگي‌هاي انجام شده به زودي اين سفر براي همکاري بيشتر انجام خواهد شد و مشکل خاصي وجود ندارد.

وي درباره آخرين وضعيت کنعاني و چمنداني نيز گفت: حسين کنعاني به پرتغال رسيده و فردا با حضور در فدراسيون فوتبال پرتغال بعد از اسماعيل‌زاده قراردادش را امضاء مي‌کند و دومين لژيونر ما در پرتغال مي‌شود. از طرف ديگر سفارت پرتغال هم با سفر چمنداني به اين کشور موافقت کرد و ايشان نيز به عنوان سومين لژيونر تا انتهاي هفته براي همراهي بيرامار راهي پرتغال مي‌شود.

وي درباره آخرين وضعيت اسماعيل‌زاده نيز خاطرنشان کرد: اسماعيل‌زاده براي اولين بار به مدت 25 دقيقه در ترکيب بيرامار پرتغال به ميدان رفت و موفق شد مقابل حريف پاس گل هم به همبازي‌هاي خود بدهد. در نهايت بيرامار 4 بر يک حريف خود را شکست داد که از اين موضوع خوشحاليم چون اسماعيل‌زاده نقش خوبي در اين پيروزي داشت. جا دارد از همه مسئولين بابت ترانفسر اين بازيکن مخصوصاً رويانيان تشکر ويژه‌اي داشته باشم.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
[h=1]مدافع قرمزپوشان فردا در پرتغال قرارداد مي‌بندد[/h]
[h=2] به دليل برخي از مشکلات سفر مشاور بين‌الملل باشگاه پرسپوليس به موناکوي فرانسه لغو شد.[/h]
00944748.jpg

امير مشيري مشاور بين‌الملل مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرار بود براي مذاکرات بيشتر با مسئولان موناکوي فرانسه براي همکاري بيشتر امشب راهي موناکو شود اما وي به خاطر پيگيري‌ برخي از مسائل باشگاه و سفر چمنداني به پرتغال، سفرش به موناکو لغو به روزهاي ديگر موکول شد. او قرار بود در اين سفر با آلبرت، يکي از مسئولان باشگاه موناکو ديداري داشته باشد.

مشيري ضمن تأئيد خبر فوق به فارس گفت: خوشبختانه با هماهنگي‌هاي انجام شده به زودي اين سفر براي همکاري بيشتر انجام خواهد شد و مشکل خاصي وجود ندارد.

وي درباره آخرين وضعيت کنعاني و چمنداني نيز گفت: حسين کنعاني به پرتغال رسيده و فردا با حضور در فدراسيون فوتبال پرتغال بعد از اسماعيل‌زاده قراردادش را امضاء مي‌کند و دومين لژيونر ما در پرتغال مي‌شود. از طرف ديگر سفارت پرتغال هم با سفر چمنداني به اين کشور موافقت کرد و ايشان نيز به عنوان سومين لژيونر تا انتهاي هفته براي همراهي بيرامار راهي پرتغال مي‌شود.

وي درباره آخرين وضعيت اسماعيل‌زاده نيز خاطرنشان کرد: اسماعيل‌زاده براي اولين بار به مدت 25 دقيقه در ترکيب بيرامار پرتغال به ميدان رفت و موفق شد مقابل حريف پاس گل هم به همبازي‌هاي خود بدهد. در نهايت بيرامار 4 بر يک حريف خود را شکست داد که از اين موضوع خوشحاليم چون اسماعيل‌زاده نقش خوبي در اين پيروزي داشت. جا دارد از همه مسئولين بابت ترانفسر اين بازيکن مخصوصاً رويانيان تشکر ويژه‌اي داشته باشم.

از جمله حرکت های ماندگار رویانیان نه تنها در پرسپولیس بلکه در ایران هست من خودم زیاد طرفدار رویانیان نیستم ولی رویانیان اولین مدیری هست که اثبات کرد مدیر ورزشی نیاز به داشتن عکس با شورت ورزشی نداره

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
از جمله حرکت های ماندگار رویانیان نه تنها در پرسپولیس بلکه در ایران هست من خودم زیاد طرفدار رویانیان نیستم ولی رویانیان اولین مدیری هست که اثبات کرد مدیر ورزشی نیاز به داشتن عکس با شورت ورزشی نداره

اره واقعا کار قشنگی بود
در اصل مدیریت به عمل هست نه به اسم و رسم

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
دیروز بعضی روزنامه ها وسایت ها خبر از این داده بودن که پلیس مشهد به قهرمانی گفته فعلا مشهد نمون و از مشهد برو

امروز هم این خبر رو دیدم
توصیه امنیتی پلیس مشهد به قهرمانی : در مشهد نمان !!!
گویا دیشب 27 نفر به خاطر نزدیک شدن به خونه قهرمانی بازداشت شدند و تا پاسی از شب درگیری و شلوغی ادامه داشته!!

Last edited by a moderator:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دیروز بعضی روزنامه ها وسایت ها خبر از این داده بودن که پلیس مشهد به قهرمانی گفته فعلا مشهد نمون و از مشهد برو

امروز هم این خبر رو دیدم
گویا دیشب 27 نفر به خاطر نزدیک شدن به خونه قهرمانی بازداشت شدند و تا پاسی از شب درگیری و شلوغی ادامه داشته!!

یعنی چی این حرکت مگه تو جنگل زندگی می کنیم داور وسط زمین یه عسلی خورده چه مربوط به خانوادشه واقعا متاسفم برا پرسپولیس که بخواد چنین هوادارهایی داشته باشه اگه واقعا مردن رگ غیرتشون برا پرسپولیس بالا زده برن جلو سازمان لیگ جمع بشن به نشونه اعتراض نه اینکه به سمت خونه ای هجوم ببرن که توش زن و بچه زندگی می کنه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

امروز هم این خبر رو دیدم

عمیقا از این اتفاق متاسفم... :thumbsdow

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خلعتبری: سپاهان ۱۰ نفره می‌شد، ۵ گل از ما می‌خورد/ زمان می‌خواهم تا به شرایط ایده‌آل برسم - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که برای جاافتادن در ترکیب این تیم به زمان نیاز دارد.

محمدرضا خلعتبری در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان و اتفاقاتی که در این بازی رخ داد، شرایط پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ، بازی پرسپولیس و فجرسپاسی شیراز، شرایط خودش، وضعیت تیم ملی و... صحبت‌های زیر را انجام داد:

طبق معمول بازی پرسپولیس و سپاهان جنجالی از آب در آمد...

با کلی انگیزه به اصفهان رفته بودیم تا با کسب 3 امتیاز به تهران برگردیم. از 3 بازی گذشته خودمان قبل از سپاهان 7 امتیاز گرفته بودیم و می‌خواستیم این روند را ادامه دهیم اما تصمیم محسن قهرمانی همه چیز را به هم ریخت و کارمان خراب کرد. سال‌هاست فوتبال بازی می‌کنم اما تا حالا چنین صحنه‌ای ندیده بودم و هنوز هم نمی‌توانم قبول کنم چه اتفاقی رخ داد. اگر خطا بود که داور باید خطای شجاع خلیل‌زاده را اعلام می‌کرد.

خیلی‌ها می‌گویند ورزشگاه فولادشهر برای پرسپولیس طلسم شده، این مسئله را قبول داری؟

من به این مسائل اعتقادی ندارم. اگر یک تیم قوی‌تر از سپاهان بود شاید نتیجه بهتری مقابل تیم 10 نفره ما کسب می‌کرد، اما سپاهان ضعیف بود. من به شما اطمینان می‌دهم اگر سپاهان مقابل ما 10 نفره می‌شد کمتر از 5 گل به این تیم نمی‌زدیم، اما دیگر به این مسائل فکر نمی‌کنیم و می‌خواهیم از 5 بازی آینده حداقل 4 برد کسب کنیم.

با شکست مقابل سپاهان کار پرسپولیس سخت نشد؟

اصلا! در 5 هفته آینده تیم‌های صدر جدول با هم بازی دارند و قطعا امتیاز از دست می‌دهند، ما هم فقط باید امتیازات کامل را کسب کنیم.

اولین بازی از این 5 گانه با فجر سپاسی است.

قطعا بازی سختی در انتظار ماست، فجر تیم جوان و با انگیزه‌ای است اما ما محکوم به پیروزی هستیم تا باخت به سپاهان جبران شود. از این به بعد برای پرسپولیس بازی خانگی و خارج از خانه فرقی ندارد.

از عملکرد خودت در این مدت راضی هستی؟

واقعیت این است که یک مقدار زمان می‌خواهم تا به شرایط ایده‌آل برسم، اما قطعا هفته به هفته بهتر می‌شوم. فقط از هواداران می‌خواهم مثل همیشه پشت پرسپولیس باشند تا با هم به موفقیت برسیم.

محبوبیت خوبی هم بین هواداران پرسپولیس پیدا کردی.

آنها همیشه به من لطف دارند، امیدوارم بتوانم روزهای خوبم در سپاهان و ذوب‌آهن را در پرسپولیس هم تکرار کنم.

با توجه به آمار خوبی که فصل قبل داشتی چرا بهترین بازیکن لیگ نشدی؟

نمی‌دانم، من فصل پیش با حساب بازی‌های آسیایی 16 پاس گل دادم و 15 گل به ثمر رساندم اما جایزه بهترین بازیکن فصل به یک بازیکن دیگر رسید، هرچند به این اتفاقات فکر نمی‌کنم و موفقیت پرسپولیس برای من از همه چیز مهمتر است.

این روزها بحث عدم حمایت از تیم ملی هم داغ است، در این مورد صحبت می‌کنی؟

نمی‌دانم چرا با تیم ملی این کارها را می‌کنند؟ اگر می‌خواهیم در جام جهانی موفق شویم باید مثل استرالیا، کره جنوبی و ژاپن بازی تدارکاتی داشته باشیم.

عدم برگزاری بازی دوستانه موضوعی است که کی‌روش به آن اعتراض می‌کند.

واقعا کی‌روش بعضی مواقع حق دارد. اگر به همین منوال پیش برویم فقط در برزیل 3 بازی انجام می‌دهیم و برمی‌گردیم. مردم خسته شدند از این مسئله که تیم ملی در جام جهانی فقط حضور داشته باشد و با 3 شکست حذف شود. برای موفقیت در جام جهانی باید 4 بازی دوستانه خوب برگزار کنیم.

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
[h=2]هجوم هواداران پرسپولیس به منزل قهرمانی[/h]

نامه: محسن قهرمانی قضاوت خوبی در دیدار پرسپولیس و سپاهان نداشت و به خاطر تصمیم اشتباه در اعلام یک ضربه پنالتی به سود سپاهان و اخراج بازیکن پرسپولیس در دقیقه 4 بازی به شدت مورد انتقاد واقع شد.قضاوت ضعیف وی باعث شد مسئولان پرسپولیس و علی دایی به شدت علیه این داور موضع گیری کرده و اتهاماتی به وی وارد کنند که فدراسیون فوتبال نیز وارد ماجرا شده و قصد برخورد با باشگاه پرسپولیس را دارد.جالب اینجا بود که پس از اتمام بازی، هواداران خشمگین پرسپولیس در فضای مجازی از طرفداران این تیم در مشهد خواستند که با حضور مقابل منزل قهرمانی اعتراض خود را نشان دهند.از مشهد خبر می رسد که این اتفاق رخ داده و زیاده روی مردم خشمگین باعث شده پای پلیس نیز به ماجرا باز شود.بی شک ضعیف بودن قضاوت قهرمانی قابل توجیه نیست اما امیدواریم این رویه باب نشود که قضاوت ضعیف هر داور باعث برهم خوردن آرامش خانواده اش شود.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
این حرکت بهترش اینه جلو در فدراسیون فوتبال انجام شه هرچند که هیچ ریاستی به ریاست دادکان عزیز نمیرسه وتاوقتی جناب کفاشیان خوش خنده باشن معلومه هرکسی میادو فوتبالو به حاشیه میکشه ولی درکل کارشونو تحسین میکنم مگه هوادار جز از یه فوتبال خوب وزیبا ازتیمش چی میخواد من یقین دارم اگه ناداوری تیممونو قافلگیرنکرده بود بازیو میبردیم حتی اینو بعد اون شک بزگی که ناداوری بهمون زد بازم دیدیم که تیم باغیرت تمام بازی کرد وحتی موقعیت گل هم داشتیم چیزی که منو ازار میده دفعیه الکی صادر کردن برای همچین افرادی که از داوری وقضاوت فقط پرستیژشو یادگرفته هستش حتی من جاهایی خوندم که این عاقا گفته دلم خواسته که پنالتی بگیرم این که برگشته گفته علی دایی کیه که فلان خوب توصیه میکنم این عاقا جایه دور نره بره همون شهرمشهد تو یه فروشگاه ورزشی ببینه واسش تره هم خورد نمیکنن چه برسه به جامعه جهانی افرادی مثله دایی و مهدوی کیا ومرحوم حجازی و... افتخار کشورن ماکی میخوایم بدونیم عاقیه عقده ای خواهشا مثله بقیه دوستانت بعد اینهمه گافی که داری به عمد یا سهو میدی برو به همون مرزعه داریت بپرداز بهتره تا اینکه بخوایی با اعصاب یه ملت بازی کنی که حتی از کانادا هم تو برنامه جام جم زنگ بزنن وشاکی بشن

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سؤال که از علي دايي بابت صحبت هايي که کرده شکايت دارد يا خير گفت: خير. شکايتي ندارم چون باشگاه خودش پيگير اين مسئله هست و نيازي به شکايت من نيست. اين آب هاي آلوده فکر ميکنم از سال گذشته براي پرسپوليسي ها باقي مانده و شايد تقصير آب‌هاي آلوده است که آنها اين طور واکنش نشان مي‌دهند.

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
[h=2]حمله موتورسوارن ناشناس به محسن قهرمانی/ قهرمانی: خانواده‌ام امنیت ندارند[/h]
شب گذشته (یکشنبه) دو فرد ناشناس به قصد مضروب کردن محسن قهرمانی با چاقو به وی حمله کردند. شب گذشته (یکشنبه) در حالی که محسن قهرمانی، داور بین‌المللی فوتبال ایران در حال بازگشت به منزل خود بود، مورد حمله دو فرد ناشناس قرار گرفت که قصد داشتند با چاقو وی را مضروب کنند.

محسن قهرمانی در این رابطه به ایسنا گفت: در یکی از روزنامه‌ها‌ خواندم که 70 نفر به منزل من حمله کردند، در حالی که این مطلب کذب محض است.

وی مدعی شد: اما دیشب ساعت 20:30 در خیابان تکتم شمالی مشهد دو نفر که سوار یک دستگاه موتور سیکلت بودند از خلوتی آن منطقه استفاده کردند و سعی کردند من را با چاقو بزنند که خوشبختانه به خیر گذشت.

این داور فوتبال همچنین گفت: نه من و نه خانواده‌ام هرگز فکر نمی کردیم که چنین حمله‌ای به من صورت بگیرد. در روزهای اخیر امنیت ندارم و با ترس و لرز خانواده‌ام را به بیرون از خانه می فرستم.

پس از قضاوت قهرمانی در دیدار سپاهان با پرسپولیس که با اشتباه وی همراه بود، این داور پیغام‌های تهدید آمیز زیادی دریافت کرده بود.

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
این حرکت بهترش اینه جلو در فدراسیون فوتبال انجام شه هرچند که هیچ ریاستی به ریاست دادکان عزیز نمیرسه وتاوقتی جناب کفاشیان خوش خنده باشن معلومه هرکسی میادو فوتبالو به حاشیه میکشه ولی درکل کارشونو تحسین میکنم مگه هوادار جز از یه فوتبال خوب وزیبا ازتیمش چی میخواد من یقین دارم اگه ناداوری تیممونو قافلگیرنکرده بود بازیو میبردیم حتی اینو بعد اون شک بزگی که ناداوری بهمون زد بازم دیدیم که تیم باغیرت تمام بازی کرد وحتی موقعیت گل هم داشتیم چیزی که منو ازار میده دفعیه الکی صادر کردن برای همچین افرادی که از داوری وقضاوت فقط پرستیژشو یادگرفته هستش حتی من جاهایی خوندم که این عاقا گفته دلم خواسته که پنالتی بگیرم این که برگشته گفته علی دایی کیه که فلان خوب توصیه میکنم این عاقا جایه دور نره بره همون شهرمشهد تو یه فروشگاه ورزشی ببینه واسش تره هم خورد نمیکنن چه برسه به جامعه جهانی افرادی مثله دایی و مهدوی کیا ومرحوم حجازی و... افتخار کشورن ماکی میخوایم بدونیم عاقیه عقده ای خواهشا مثله بقیه دوستانت بعد اینهمه گافی که داری به عمد یا سهو میدی برو به همون مرزعه داریت بپرداز بهتره تا اینکه بخوایی با اعصاب یه ملت بازی کنی که حتی از کانادا هم تو برنامه جام جم زنگ بزنن وشاکی بشن بسه دیگه بیشتر از این با ابرویه داوری ایران بازی نکن عقده ای
کدوم فدراسیون؟ فدراسیونی که همه اعضاش از جمله نماینده تیم ها رئیس فدراسیون رئیس سازمان لیگ و رئیس کمیته داورانش {متولد زنجان اصالتا اصفهانی} اصفهانی هستند چیکار میکنه برامون هیچ تازه خیلیاشون هم تو سپاهان سابقه مدیریت و... دارن
مطمئن با رفتن کفاشیان قدرت سپاهان هم کم میشه
کاش برا یه بار هم که شده طرفدار سرخابی متحد میشدن میرفتن در فدراسیون اونوقت امیدی بود که حقمون رو بگیرن چرا پرسپولیس و استقلال باید با داوری مقابل سپاهان امتیاز از دست بدن ارزش این بازی ها اخر لیگ مشخص میشه
شما فکر کن سپاهان 6امتیاز کمتر داشت به بقیه ناداوری ها هم کار ندارم از حالا میرفت تو حاشیه و... اما الان پرسپولیس به شکل بدی رفته تو حاشیه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]پيگير اهانت به قهرماني و خانواده‌اش مي‌شوم[/h]
[h=2]مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: خانواده محسن قهرماني مثل خانواده خودم است و اهانت به خانواده ايشان را قويا محکوم مي‌کنيم.[/h]
00938434.jpg

محمد رويانيان در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس افزود: در خبرها خواندم که آقاي محسن قهرماني عنوان کرده‌اند که مورد سوء قصد قرار گرفته و يک موتور سوار به ايشان و خانواده‌اش حمله کرده است. در صورتي که چنين موضوعي صحت داشته باشد، قويا آن را محکوم مي‌کنيم و معتقديم که حريم شخصي افراد تحت هر شرايطي بايد حفظ شود.

وي افزود: خانواده قهرماني را مثل خانواده خودم مي‌دانم و اهانت به خانواده ايشان را اهانت به خانواده خودم مي‌دانم و باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس اين موضوع را شديدا و قويا محکوم کرده و ما معتقديم که حريم شخصي افراد بايد حفظ شود. باشگاه پيگيري‌هاي لازم براي تضييع حق و حقوق تيم را از مراجع قانوني در فدراسيون فوتبال پيگيري مي‌کند و چنين مسائلي به هيچ عنوان مورد تائيد ما نيست و معتقدم هواداران فهيم پرسپوليس دست به چنين کارهايي نمي‌زنند و هر فردي که چنين کاري انجام دهد، از ما نيست.

رويانيان تصريح کرد: برغم اينکه پرسپوليس در سال‌هاي اخير از قضاوت‌هاي محسن قهرماني در دو بازي پرسپوليس برابر سپاهان و دربي فصل گذشته متضرر شده، ما حمله و اهانت به شخص ايشان و خانواده‌اش را شديدا محکوم کرده و معتقديم مسائل حقوقي و پيگيري حق و حقوق تضييع شده تيم بايد از طريق قانون و فدراسيون فوتبال پيگيري شود و اين قبيل کارهاي زننده و ناپسند مورد تائيد ما نيست. باز هم مي‌گويم خانواده قهرماني را مثل خانواده خودم مي‌دانم و ايجاد مزاحمت براي ايشان و خانواده‌اش را هرگز تحمل نکرده و شخصا پيگير اين موضوع خواهم شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
محمد جمشیدی: فدراسیون فوتبال نمی‌تواند دایی را محروم کند/ با هواداران پرسپولیس لجبازی می‌کنند

214x141xIMG21333347.jpg.pagespeed.ic.3wg4GtqNdG.jpg

پرسپولیس نیوز : عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است فدراسیون فوتبال نمی‌تواند سرمربی این تیم را به خاطر مصاحبه‌هایش محروم کند.

محمد جمشیدی در خصوص اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و سپاهان رخ داد، گفت: همه دیدند که چه بلایی سر پرسپولیس آمد.

من در این مدت حداقل با 50 استقلالی صحبت کردم و همه آنها صریح و واضح گفتند که سر پرسپولیس را بریدند. این نشان می‌دهد اتفاقاتی رخ داده است.

وی در واکنش به صحبت‌های دایی و رویانیان در چند روز گذشته اظهار داشت: من در مورد حرف‌هایی که مطرح می‌شود و صحبت‌های گفته شده اطلاعی ندارم، اما خودم به عنوان یک شهروند علاقه‌مند به پرسپولیس وقتی داوری بازی با سپاهان را دیدم، آزرده شدم. کمیته داوران با احساسات 40 میلیون هوادار پرسپولیس بازی می‌کند و نباید در خصوص محرومیت قهرمانی تعلل کند. چیزی که مشخص است این است که قهرمانی اشتباه کرده حالا چه به صورت عمدی و چه غیر عمد و باید کمیته انضباطی در این خصوص اقداماتی انجام بدهد.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد: 2 سال پیش از 50 مدرسه دبستان و راهنمایی آماری جمع‌آوری شد مبنی بر اینکه دانش‌آموزان طرفدار پرسپولیس و استقلال بعد از بازی‌های این دو تیم چه رفتاری از خود نشان می‌دهند. تحقیقات نشان داد که وقتی یکی از این دو تیم در مسابقه‌ای برنده می‌شود دانش‌آموزان هوادار آن تیم تا یک هفته شاداب‌تر و درس‌خوان‌تر هستند اما وقتی این ‌تیم‌ها شکست می‌خورد عکس این قضیه رخ می‌دهد. حالا ببینید چنین اشتباهی از سوی داور چه تاثیری روی جامعه دارد.

جمشیدی در مورد اینکه شنیده می‌شود احتمال دارد دایی و رویانیان به خاطر مصاحبه‌های بعد از بازی با سپاهان با محرومیت مواجه شوند، عنوان کرد: ابتدا باید بگوییم چرا این دو نفر ناراحت بودند. آنها اگر هم حرفی زده‌اند از روی ناراحتی بوده، شما تخلف داورتان را پیگیری نمی‌کنید؟ در تمام دنیا وقتی داوری اشتباه می‌کند روز بازی با برخورد انضباطی مواجه می‌شود اما انگار آقایان با هواداران میلیونی پرسپولیس لجبازی می‌کنند.

وی ادامه داد: قطعا نمی‌توانند دایی را محروم کنند، مربی تیمی که آن را «بازانده‌اند» بعد از مسابقه حرفی زده، دیکتاتوری نیست که بخواهیم سریعا برخورد کنیم. هر کسی اظهارنظر می‌کند و براساس آن مدارکی را ارائه می‌دهد. مگر می‌شود حرف نزد؟ آن چیزی که من می‌دانم این است که دایی مربی ناپخته‌ای نیست و می‌داند باید چه کار کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت خصوصی شدن این باشگاه گفت: بعد از جلسه‌ای که با دکتر صالحی امیری برگزار کردیم، به خصوصی‌ شدن پرسپولیس و استقلال بسیار خوشبین هستم و اعتقاد دارم این اتفاق به زودی رخ می‌دهد. قطعا خصوصی‌سازی به نفع پرسپولیس و استقلال است و حرکت با این وضعیت دو تیم را به جایی نمی‌رساند تا چه زمانی باید مقابل درِ وزارت ورزش کاسه گدایی دستمان بگیریم و طلب پول کنیم؟

جمشیدی ضمن بیان این موضوع که رویانیان برای خصوصی‌کردن پرسپولیس برنامه‌ای را تدوین کرده است، گفت: دکتر صالحی از برنامه رویانیان خوشش آمد و گفت پرسپولیس از سایر تیم‌ها در بحث خصوصی‌سازی جلوتر است فقط باید طرح نهایی این مسئله در هیئت مدیره پرسپولیس به تصویب برسد و وزیر را تایید کند. دکتر صالحی اعلام کرد اگر طرح خصوصی‌سازی پرسپولیس ارائه شود وزارت ورزش آمادگی این را دارد تا 10 روز آینده دستور این کار را صادر کند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اسامی محرومان هفته یازدهم لیگ برتر/ پرسپولیس یک محروم دارد

200x133xm.hoseyni.jpg.pagespeed.ic.0Zz1xYjogS.jpg

پرسپولیس نیوز : سازمان لیگ اسامی بازیکنان محروم هفته یازدهم لیگ برتر را اعلام کرد.

سازمان لیگ اسامی محرومان هفته یازدهم لیگ برتررا به شرح زیر اعلام کرد:

پرسپولیس: میثم حسینی

ذوب آهن : سینا عشوری

راه آهن : پیروز قربانی

صبای قم: مجید هوتن

فولاد خوزستان: بختیار رحمانی

ملوان:امیرحسین فشنگچی

نفت تهران: احمد آل نعمه

دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رضایی: مسابقه رسمی و دوستانه برایم هیچ فرقی ندارد

210x139xrezaei.jpg.pagespeed.ic.aB9KX_IOVE.jpg

پرسپولیس نیوز :مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای من دیدارهای دوستانه و رسمی هیچ فرقی ندارد.

غلامرضا رضایی در مورد آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: خوشبختانه با تمرینات منظمی که می‌کنم در وضعیت بسیار خوبی قرار دارم تا به پرسپولیس کمک کنم، امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

وی در مورد وضعیت پرسپولیس و بازی با سپاهان نیز گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم اما من درباره گذشته حرفی نمی‌زنم و می‌خواهم با تمام تمرکزم به آینده و کمک به پرسپولیس فکر کنم.

مهاجم سرخ پوشان تاکید کرد: شرایطم بسیار خوب است و همیشه سعی می‌کنم در تمرینات جزو بهترین‌ها باشم و آمادگی خودم را از دست ندهم. من صد در صد آماده‌ام و هیچ مشکلی هم برای بازی‌های بعدی ندارم.

رضایی در مورد هت‌تریکش در بازی‌ دوستانه پرسپولیس مقابل تیم آلومینیوم میناب نیز گفت: برای من بازی دوستانه و رسمی فرقی ندارد. همیشه سعی می‌کنم جزو بهترین‌ها باشم و با تمام وجودم برای پرسپولیس بازی کنم. امیدوارم که هواداران از من راضی باشند. خوشبختانه در چند مدت گذشته نیز کار خودم را دنبال کردم و خوشحالم که با تلاش بچه‌ها در دیدار دوستانه گل هم زدم. امیدوارم که در بازی‌های بعدی پرسپولیس هم بتوانم به تیمم کمک کنم البته زیاد دوست ندارم دیگر درباره مسئله‌ای صحبت‌ کنم تا انشاءالله در زمین بتوانم به پرسپولیس خدمت کنم.

بالا