• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شب جمعه ست تنها پرسپولیسیه آنلاین منم
rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif

زنده باد پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دایی اشتباه میکنه بخدا جای اینکه نوری یا سید صالحی همیشه فیکس باشن باید بازیکنایی مثله غریبی رو بازی بده حیفه بخدا اخه دیگه بازیکنی مثله رضایی نوری وسیدصالحی که روزهای تواوج بودنشون تو تیم های شهرستانی سپری شده بدرد تیمهای بزرگی مثله پرسپولیس استقلال نمیخورن من حاضزم جای سید صالحی نوروزی بازی کنه نه اینکه بدم بیاد از سید نه منظور من اینه که بهتره سرمایه تیم واسه دوره های بعدی هم بکار بره کار سردارو تو مدیریتش تحسین میکنم خیلی دور اندیش ومنطقیه ولی دایی نه متکبرانه میخواد بره جلو که همینم میشه که ضربه میزنه به تیم ومیبره تو حاشیه -امیدوارم که ینن بازیکنای ستاره ای که امثال جذب کردیمو یه روز حسرتشونو نخوریم حیفه فک کن مسلمان وحدادیفر وبختیاررحمانی وارش افشین هم تو تیمون بیان وای خدا انصافا خیلی دلم واسه یه تیم عالی تنگ شده

خداییش نامردیه در مورد سید صالحی که الان پخته ترین مهاجم تیممون هست اینطوری حرف بزنی. بازیکن تمام کننده مثل سید صالحی خیلی کم گیر میاد. به جرات میگم از انصاریفرد بهتره. اینم که هی میاد عقب واسه توپ گیری به خاطر ضعف نوری و عدم توپ رسانی مناسبه. خداییش کیف میکنم از بازی سید صالحی از ته دل بازی میکنه و موفق هم بوده. فکر کن تیم ما خیلی بد گل میزنه حتی جلوی ضعیف ترین ها اما اگه بزنه میبره که سید صالحی خوشبختانه گل های سه امتیازی برامون زده و اگه تغذیه بشه بهت قول میدم بالای 15 تا گل بزنه برامون.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

انشالله اگه تو فوتبال تمیز ایرانی بمونه زیر نظر بهترین مربی های تراز اول آخرت یه بازیکن حرفه ای میشه مثله خیلی از این حرفه ای های ایرانی که تا چشمشون به جیجیه میفته ممعه رو فراموش میکنن تا چشش به پول بیفته تیریپو عقده وخیلی چیزایی که ما همه دنبالشیم جاشو به فوتبال میده بی شک چون تو کشور همیشه اباد ایران هستیم که یکی تو 24000000000میلیارده ویکی هم 24هزار تومن نداره -خوب سردارعزیز قرارداد بستی قبول باشه ولی لطفا واسه اینکه نزنه تو ذوقمون ترنسفرش کن اروپا چون اگه اشتباه نکنم از اینتر و بارسا خواهانش بودن

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خداییش نامردیه در مورد سید صالحی که الان پخته ترین مهاجم تیممون هست اینطوری حرف بزنی. بازیکن تمام کننده مثل سید صالحی خیلی کم گیر میاد. به جرات میگم از انصاریفرد بهتره. اینم که هی میاد عقب واسه توپ گیری به خاطر ضعف نوری و عدم توپ رسانی مناسبه. خداییش کیف میکنم از بازی سید صالحی از ته دل بازی میکنه و موفق هم بوده. فکر کن تیم ما خیلی بد گل میزنه حتی جلوی ضعیف ترین ها اما اگه بزنه میبره که سید صالحی خوشبختانه گل های سه امتیازی برامون زده و اگه تغذیه بشه بهت قول میدم بالای 15 تا گل بزنه برامون.

دادا قبول دارم سید خوبه بازیش ولی خوب خودش گفتش که تعصب خواصی رو هیچ رنگی نداره حتی یخورده هم اونوری میزد تو برنامه زنده گفت که بازیشو تو استقلال زنده کرده وفلان... من منظورم اینه جای اینکه فیکس باشه وحتی 90 دیقه بازی کنه بهتره ما به غریبی هم بازی برسونیم این سید دیگه کارش رو به اتمامه تو فوتبال ما ولی غریبی بازیکن بزرگی میشه بشرت اینکه عقده ای نکننش حیفه :(

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
دادا قبول دارم سید خوبه بازیش ولی خوب خودش گفتش که تعصب خواصی رو هیچ رنگی نداره حتی یخورده هم اونوری میزد تو برنامه زنده گفت که بازیشو تو استقلال زنده کرده وفلان... من منظورم اینه جای اینکه فیکس باشه وحتی 90 دیقه بازی کنه بهتره ما به غریبی هم بازی برسونیم این سید دیگه کارش رو به اتمامه تو فوتبال ما ولی غریبی بازیکن بزرگی میشه بشرت اینکه عقده ای نکننش حیفه :(

اتفاقا توی یه برنامه بود که دختر استیلی هم سوتی داد، اونجا گفت ما توی یه قسمتی از شهر اصفهان زندگی میکردیم که همه پرسپولیسی بودند، من و برادرم با هم می رفتیم تیم رو تشویق میکردیم
خیلی چیزها هست که شاید توی سن های کمتر آرزو داری بهشون برسی ولی قسمت نمیشه (که منظورش پرسپولیس بود)
پست غریبی چکار به پست سید داره؟ ولی قبول دارم باید یه کم هم به عباس زاده بازی بده
کسی که توی بازیهای دوستانه اونم توی نیم فصل 20 گل زده چیز کمی نیست، درسته تیمها ضعیف بودن ولی ما مهاجم دیگه داشتیم که به همین تیمهای ضعیف 20 گل بزنه؟
بازی با ذوب هم 5 دقیقه شاید کمتر بازی کرد 2 خطا پشت 18 گرفت، یه قیچی برگردون خوشگل هم زد که واقعا حیف شد گل نشد

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
اتفاقا توی یه برنامه بود که دختر استیلی هم سوتی داد، اونجا گفت ما توی یه قسمتی از شهر اصفهان زندگی میکردیم که همه پرسپولیسی بودند، من و برادرم با هم می رفتیم تیم رو تشویق میکردیم
خیلی چیزها هست که شاید توی سن های کمتر آرزو داری بهشون برسی ولی قسمت نمیشه (که منظورش پرسپولیس بود)
پست غریبی چکار به پست سید داره؟ ولی قبول دارم باید یه کم هم به عباس زاده بازی بده
کسی که توی بازیهای دوستانه اونم توی نیم فصل 20 گل زده چیز کمی نیست، درسته تیمها ضعیف بودن ولی ما مهاجم دیگه داشتیم که به همین تیمهای ضعیف 20 گل بزنه؟
بازی با ذوب هم 5 دقیقه شاید کمتر بازی کرد 2 خطا پشت 18 گرفت، یه قیچی برگردون خوشگل هم زد که واقعا حیف شد گل نشد

اینم باید در نظر بگیریم تیم ما چندین سال توی افت وحشتناک قرار داشتیم و به نظرم دایی حق داره نتیجه گرا باشه تا تیم بخودش بیاد میشه از بقیه هم استفاده کرد. ترکیب وقتی دست مربی بیاد کمتر دوست داره توش دست ببره. میلاد غریبی، یونس شاکری و عباس زاده باید مثل کفشگری منتظر فرصت بمونند تا بتونند خودشون رو نشون بدن. بازی کفشگری خیلی بهتر از دهنویه . دلم میخواست دایی از ترکیب حقیقی کفشگری استفاده کنه.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]شيث رضايي: با علي دايي رودررو حرف مي‌زنم[/h]
[h=2]او که دو، سه باري به پرسپوليس آمده و رفته امروز بعد از چند ماه تمرين خود را آماده حضور در يک تيم ليگ برتري مي‌بيند. با او بدون پيش‌داوري و در همين زمينه صحبت کرديم. شيث در اين مصاحبه قول مي‌دهد که در شرايط اخلاقي و فني جديدي به فوتبال برگردد.[/h]
00033818.jpg

مصاحبه وي در مورد مسائلي از جمله فساد در فوتبال ايران و مجادله‌هايي پيرامون اين مسئله را با سايت گل بخوانيد:

اوضاع و احوالت چطور است؟

هر روز دارم تنها تمرين مي‌کنم. تنها تمرين کردن سخت است و براي همين اعصابم به هم ريخته است، من بايد سخت تمرين کنم و بتوانم به اوج برگردم چرا که بايد خرج خانواده ام را بدهم و اين بزرگترين انگيزه براي من است.وقتي پسري باشي که خرج خانواده‌ات را بدهي بايد بجنگي و کم نياوري تا پيروز بشوي. خانواده‌ام هميشه جلوي چشمهايم هستند و دوست دارم آنها در رفاه باشند. به آنها افتخار مي کنم و سخت تمرين مي‌کنم و سخت تلاش مي کنم.

با اقاي کاشاني در ارتباطي ؟

با حبيب کاشاني هم در ارتباط هستم و نکات اخلاقي ياد مي‌گيرم مي‌خواهم برگردم و تغييرم فاحش باشد چون قول داده ام برگشتم هيچ مشکلي نداشته باشم.من اين قول را به يک معلم اخلاق داده ام و تمام تلاشم را مي کنم تا بتوانم به کمال برسم.

پيشنهاد براي بازي هم داري؟

ملوان و يکي، دو تيم هستم اما فعلا نمي‌توانم اسمي ببرم ... ملوان هم چون در روزنامه‌ها مطرح شده اسمش را مي برم.البته فعلاً صبر مي‌کنم تا نيم فصل بهترين تصميم را بگيرم.مي خواهم با قدرت برگردم و با قدرت ادامه دهم.

بحث روز تباني است آيا به تو هم از اين پيشنهادات شده؟

هزار بار به من پيشنهاد داده بودند،زماني که در پرسپوليس بودم يکي از دوستانم کسي را به من معرفي کر د وبه من گفت اگر دوست داري پولدار بشوي مي‌تواني از اين راه به پول زيادي برسي.گفتم چطوري مي شود به پول زيادي رسيد... گفت مثلاً در بازي اخراج بشوي، گل به خودي بزني با داور درگير بشوي و کارت بگيري يا بازيکن حريف رابزني اما من در ان مقطع بازيکن پرسپوليس بودم و به تيمم عشق داشتم.براي همين نگذاشتم حرفهايش را ادامه دهد و گفتم من هيچ وقت اين کار را نمي کنم.

به نظر تو چه کاري مي توان انجام داد تا اين قصيه را ريشه‌ کن کنند؟

بايد دانه درشت‌ها را جدا کنند و آنها را به اشد مجازات برسانند تا حساب کار دست بقيه هم بيايد.

در دعواي مايلي کهن و دايي حق را به چه کسي مي دهي؟

قطعاً حق را به محمد مايلي کهن مي‌دهم به خاطر اينکه آدمي است که هميشه حق را مي‌گويد.ايراني اصيل است. در شرط‌بندي‌ها شرکت ندارد از همه مهمتر دو مليتي نيست...

منظورت از دو مليتي چيست؟

يعني ايراني و آمريکايي نيست.من خورده برده‌اي با کسي ندارد او آدم پاکي است و من يک روز افتخار مي‌کنم شاگرد ايشان باشم.

حرفهاي بو داري مي زني آيا اين به خاطر گذشته ات با علي دايي است؟

من مشکلي با علي دايي ندارم و با او دعوا هم ندارم، پشت سرش هم حرف نمي زنم که نتواند جوابي بدهد رو در رويش حرفهايم را مي‌زنم.

خيلي ها اعتقاد دارند ليست اعلام شده تيم ملي و کي روش پر از ايراد است تو نظرت چيست؟

سرمربي تيم ملي جوابگوي برد و باخت‌ها است پس بايد احترام بگذاريم، من معتقد هستم بايد دست کي روش را باز بگذاريم تا هر انتخابي دوست دارد انجام دهد چون قطعاً او مي خواهد پاسخگو باشد نه کس ديگري...در يک مقطع هم من با اينکه در اوج بودم و بهترين دفاع راست ايران بودم به تيم ملي دعوت نمي شدم.فيروز کريمي که يکي از فني ترين مربيان تاريخ است در آن مقطع با اينکه استقلال بود انتقاد کرد که چرا من دعوت نمي شوم اما علي دايي مرا دعوت نمي کرد من هم حرفي نزدم و اعتراضي نداشتم اما خب اين را هم بگويم که در همان برهه که او سرمربي تيم ملي بود بعد از آن در صبا آنقدر خوب بازي کردم که علي دايي مجبور شد من را به تيم ملي دعوت کند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

دادا غریبی پستش با سید صالحی فرق میکنه. خیلی ها اومدند و گفتند عشق دوران کودکیم پرسپولیس بوده اما در عمل چیز دیگه ای رو نشون دادن. نمونه جدیدش کریم انصاریفرد که فکر میکرد اومده خونه خاله. و داشت تو اروپا دنبال تیم میگشت. سید صالحی الان به مرز پختگی کامل رسیده. زمانی که تو اس اس بود بدترین دورانش بود و سوتی زیاد میداد. اما به تراکتور که رفت روز به روز بهتر شد. حالا ما که پارسال کریم انصاریفرد رو داشتیم چقدر کارایی داشت. الان سید بهترین نوک تیم مونه عباس زاده یکم جو گیره اما مطمئن باش بازی بش میرسه فقط باید بتونه خودشو ثابت کنه

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
یه عقیده من هم حیفه که میلاد غریبی به سادگی از دست بره و بعید می دونم که مدیریت و کادر فنی اجازه بده که چنین اتفاقی بیفته.

عباس زاده هم با انگیزه زیادی پا به لیگ برتر گذاشته، بدون شک انگیزه او خیلی بیشتر از بازیکنی مثل غلامرضا رضایی هست که به نوعی اشباع شده و مدت بسیار زیادی است که در فرم مطلوب قرار نداره.

در خصوص سید صالحی هم قبلا گفته ام، تا الان یک بازیکن چارچوب شناس نشان داده و فعلا هم که گل های حساس و خوبی برای پرسپولیس به ثمر رسونده، این طبیعی هست که سرمربی چنین مهاجمی رو فیکس بگذاره و ایرادی بهش نیست.

اما یک واقعیتی در فوتبال ما وجود داره که باید بگویم این هست که دردناک بوده:

الان اواخر نیم فصل هست و بهترین مهاجمان لیگ تا کنون لوسیانو پریرا و سجاد شهباززاده (سایپا) و همینطور عنایتی بوده که سال های آخر فوتبال خودش رو سپری می کنه و هنوز با 37 سال سن گلزنی می کنه و اینها تا اینجای کار فقط 6 گل به ثمر رسانده اند! در حقیقت با توجه به سپری شدن هفته 12 ام یعنی میانگین نیم گل در هر بازی! این یعنی ضعف مفرط گلزنی در تمام لیگ به اصطلاح برتر ما!

حالا در این وانسای گلزنی، اگر سید صالحی تا حالا موفق شده با 4 گل زده جایی در فهرست گلزنها! برای خود دست و پا کنه، می شود گفت عملکردش در حد و اندازه لیگ خودمان و در قیاس با سایر مهاجمان قابل دفاع بوده است.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

سید صالحی با انیکه سنش بالا رفته اما هنوزم فرصت طلب هست:)
فک کنم تا یکی دو سال دیگه هنوز کشش داشته باشه ولی به نظرم باید توی تعویض ها غریبی رو به جای سید صالحی بیارن
مطمئنا اگه بهش بازی برسه در آینده بهرت از سید صالحی میشه

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
اینم باید در نظر بگیریم تیم ما چندین سال توی افت وحشتناک قرار داشتیم و به نظرم دایی حق داره نتیجه گرا باشه تا تیم بخودش بیاد میشه از بقیه هم استفاده کرد. ترکیب وقتی دست مربی بیاد کمتر دوست داره توش دست ببره. میلاد غریبی، یونس شاکری و عباس زاده باید مثل کفشگری منتظر فرصت بمونند تا بتونند خودشون رو نشون بدن. بازی کفشگری خیلی بهتر از دهنویه . دلم میخواست دایی از ترکیب حقیقی کفشگری استفاده کنه.

اون که آره کاملا قبول دارم، دایی به علت نتیجه های بد این چند سال مبجوره ریسک کمتر بکنه ولی بعضی وقتها هم میشه از بازیکنای ذخیره استفاده کرد، مثلا بازی با مس که 2 گل جلو بودیم دایی میتونست عباس زاده رو بازی بده
یا مثلا بازی با فجر فکر میکنم عالیشاه خیلی خوب نبود میتونست جاش غریبی رو بازی بده و خیلی جاهای دیگه
من دوست دارم توی آزادی از این ترکیب استفاده کنه

سید صالحی...خلعتبری
صادقیان...دهنوی...عالیشاه
حقیقی
ماهینی...بنگر...حسینی...م حسینی
نیلسون

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
امسال یکی از بهترین تیمهای اسیا هستیم من یقین دارم که این تیم دایی وسردار اینده روشنی داره یجورایی داریم برمیگردیم به سالهای طلایی پرسپولیسی شدن انشالله که بهتر از اینم میشیم
هرچی که باشه از نظر من علی دایی وخصوصا رویانیان با این سابقه کم مدیریت ورزشی که داره تو کل ادوار گذشته تا به حال بهترین بودنو هستن دایی از نظر خلاقیت ذهنی تو جذب مهره ورویانیان هم که حرفی باقی نمیزاره انصافا حیفه باید هم مدیرعامل پرسپولیس دونست وهم احیاگر فوتبال با غیرت وتعصب ای کاش رئیس فدراسیون هم مثله سردار بود کلا امسال 2تا سردار جونه تازه ای به فوتبال بخشیدن یکی سردار خودمون یکی هم البته اونم دلش با ماست سردار ازمون:blush: که واقعا اگه همینطوری بره جلو افتخار ایران و 100 البته دوستان گنبدی استان گلستان میشه واقعا بازیکن خوبیه

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اون که آره کاملا قبول دارم، دایی به علت نتیجه های بد این چند سال مبجوره ریسک کمتر بکنه ولی بعضی وقتها هم میشه از بازیکنای ذخیره استفاده کرد، مثلا بازی با مس که 2 گل جلو بودیم دایی میتونست عباس زاده رو بازی بده
یا مثلا بازی با فجر فکر میکنم عالیشاه خیلی خوب نبود میتونست جاش غریبی رو بازی بده و خیلی جاهای دیگه
من دوست دارم توی آزادی از این ترکیب استفاده کنه

سید صالحی...خلعتبری
صادقیان...دهنوی...عالیشاه
حقیقی
ماهینی...بنگر...حسینی...م حسینی
نیلسون
استفاده از یک هافبک در مرکز زمین در برابر داماش با قدرت بدنی بالا اشتباه بزرگی هست

به نظر من استراتژیک

4 - 2 - 3 - 1 بهتره الان

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
افشین پیروانی: من در لیگ یک انقلاب کردم دایی در لیگ برتر/ نهادهای امنیتی باید وارد عمل شوند

پرسپولیس نیوز : افشین پیروانی می‌گوید برای 30 میلیون تومانی که از پرسپولیس طلب دارد، 14 میلیون مالیات بسته اند.
افشین پیروانی بعد از سال ها یک مصاحبه جنجالی انجام داد. دیروز با او که حسابی عصبانی و شاکی بود تماس گرفتیم و ماحصل تماس مان، مصاحبه ای شد که می خوانید:

*شما هم در جشن اخلاق که باشگاه هنرمندان برگزار کرده بود، حضور داشتید. چه خبر از جشن؟

چه جشنی؟! همه آمارهایی که داده بودند اشتباه بود. انتظارمان این است که فدراسیون فوتبال بیاید و برای پیشکسوتان جشن بگیرد. من با 78 بازی ملی، با سابقه کاپیتانی تیم ملی و سالها بازی با این پیراهن مقدس، باید منتظر باشم که باشگاه هنرمندان یا اصناف دیگر برایم جشن بگیرند؟ اصلا این شرایط را دوست ندارم اما چه توقعی باید از این فدراسیون داشته باشیم؟!

*شنیدیم این روزها رفت و آمدهای زیادی به اداره مالیات دارید. قضیه چیست؟

من که نفهمیدم دقیقا قضیه چیست ولی اوضاع و احوال مالی طلبکاران از باشگاه پرسپولیس حسابی خراب است. رفتم بانک تسهیلات بگیرم می گویند تو بدهکاری به مالیات. از آن طرف می روم دنبال طلبم از باشگاه پرسپولیس که بدهی مالیاتی ام را بدهم، باشگاه می گوید برو از محل درآمدهای ما در سازمان لیگ طلبت را بگیر. سازمان لیگ می گوید باشگاه 2 میلیارد تومان بدهکار است و نمی توانیم پولی بدهیم.

*واقعا این اتفاقات رخ داده؟
بله می توانید بروید و تحقیق کنید. یک نفر را گذاشته اند در اداره مالیات که فقط حرف خودش را قبول دارد. این آقا می گوید ما یک روزنامه داریم از سال 82 یا 83 که مبلغ قرارداد شما مشخص است. خودشان رفته اند و بابت آن رقم، مالیات نوشته اند.

*مبلغ مالیات چقدر است؟
اول از همه بگویم آقای غمخوار که الان رفته به حج، همان سال قرارداد ما را شفاف سازی کرد اما پول مان را نداد. مدیر بعدی که آمد، رفتیم پول مان را بگیریم گفتند حساب ها خالی شده در حالی که همان مدیرعامل اتومبیل خود را عوض کرد و یک ماشین شیک خرید. با همین پول ما بود دیگر. حالا نه راه پس داریم و نه راه پیش. از آن مدیرعامل مدرک دارم که باید پول مان را می داد ولی هر چه گفتیم فایده ای نداشت. من در باشگاه پرسپولیس رکوردار هستم، یکی از سه بازیکنی که همیشه سهمیه پرسپولیس در تیم ملی را حفظ می کرد اما بابت ندادن مطالباتم و در ادامه آن، عدم واریز مالیات، ممکن است ممنوع الخروج شوم. هیچ کس هم نیست که جوابم را بدهد. من از سال 82-83 حدود 30 میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارم. اداره مالیات گفته روی 30 میلیون تومان، 14 میلیون تومان باید مالیات بدهم. اگرآن را پرداخت نکنم، ممنوع الخروج می شوم. از سال 88 که سرمربی بودم هم حدود 90 میلیون تومان طلب دارم که می گویند اگر این پول را ندهی نمی گذاریم از ایران خارج شوی. این شده روزگار ما. حالا بروی از باشگاه پرسپولیس شکایت کنی هم یکسری می آیند و می گویند چرا این کار را انجام دادی! یعنی هر کس به دنبال طلبش برود، می شود آدم خیلی بد، می شود یک پیشکسوت بی تعصب.

*این روزها بحث تبانی در فوتبال مطرح شده، ریشه تبانی در کجاست؟
مسائل زیادی دست به دست هم می دهند تا یک تبانی اتفاق بیفتد. زمانی که ما بازی می کردیم، رفته بودیم به شهرستان. مهاجم حریف حدود 8 متر در آفساید بود و به ما گل زد که در عین تعجب، داور بازی گل را صحیح اعلام کرد. بعد از آن بازی و در سالن انتظار فرودگاه، هواداران ما که از ماجرا بو برده بودند، داور را طوری کتک زدند که یادش نرود چه کار کرده است. من می گویم هر کسی، هر جایی که تبانی دید باید اطلاع دهد. ماجرای استیل آذین را همه می دانید، به ما پیشنهاد رشوه دادند و من فورا به صادق درودگر گفتم و از او خواستم داور را هر طور شده تغییر دهد.

*چیزی هم تغییر کرد؟ اصلا اراده ای وجود دارد که خاطیان را جریمه کند؟
چرا فکر می کنید نیست؟ این تفکر اصلا درست نیست. فصل قبل، من متوجه شدم در لیگ یک چه می گذرد به همین خاطر رفتم و همه چیز را لو دادم. من در لیگ یک انقلاب کردم و دیدید که در نهایت حرف هایم درست بود چون 20، 30 نفر را محروم کردند. حالا خدا پدر علی دایی را بیامرزد که این طور به جنگ تبانی و رشوه رفته است. من می گویم اگر هر کسی، هر چیزی در مورد تبانی و رشوه می داند، بگوید فدراسیون هم زودتر به هدف می رسد. البته فدراسیون به تنهایی نمی تواند مقابل این همه ناپاکی بایستد و مقام های بالاتر و نهادهای امنیتی هم باید وارد عمل شوند اما مطمئن باشید ریشه تبانی ها به امروز و دیروز مربوط نمی شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2]کفشگری:روزی که در کربلا بمب گذاری شد،پرسپولیسی شدم/خانواده ام گفتند پیر شده ای![/h][h=2][/h]
پرسپولیس نیوز : هافبک تیم پرسپولیس گفت:وقتی چند روز پیش به شمال رفتم؛خانواده ام به شوخی و جدی گفتند در این چند ماه چقدر پیر شده ای!
مهرداد کفشگری با حضور در اوج،درباره مسائل مختلف صحبت کرد. متن اظهارات کفشگری در ادامه می آید:

داستان کفشگرکلاه و حرفهای ***** فرد

در چند مصاحبه گفته بودم در شمال کشور روستایی به نام کفشگرکلاه وجود دارد.فکر می کنم پس از بازی پرسپولیس مقابل نفت بود که یک شب،دیر وقت تلفن همراهم زنگ خورد.خبرنگاری داشت مصاحبه بهروز ***** فرد را برایم می خواند اما چون دیر وقت بود خواب بودم و اصلا متوجه نشدم چه می گوید.

وی ادامه داد:فردای آن روز به تمرین پرسپولیس رفتم.قاسم دهنوی به من گفت چرا پاسخ ***** فرد را ندادی؟گفتم مگر چه گفته است؟گفت نام روستایت را مسخره کرده است.تازه یادم افتاد شب قلبش آن خبرنگار برایم گفته بود چه اتفاقی افتاده است.پیش خودم فکر کردم که بهتر است سکوت کنم چون تازه به پرسپولیس آمده ام اما ناراحتی ام از این بود که کسی درباره اصل و نسبم صحبت کرد.اگر بهروز ***** فرد از بازی ام انتقاد می کرد اصلا ناراحت نمی شدم.دستش را می بوسیدم ولی باید بگویم افتخار می کنم بچه روستای کفشگر کلاه هستم.با این وجود الان هیچ کینه ای از ***** فرد به دل ندارم.هر چند که علی آقا(دایی)هم به من و قاسم گفت که دیگر نباید پاسخ بدهید و داستان جمع شد.

به خاطر بی معرفتی انصاری فرد اشک ریختم

درباره دوران حضورم در راه آهن حرف زیاد دارم.البته دورانی که دایی در راه آهن بود فضای متفاوتی داشت ولی از سوی مدیریت باشگاه خیلی اذیت شدم.فکر می کنم جرمم این بود که جوان بودم و شاید دیواری کوتاه تر از من هم پیدا نمی شد.وقتی بابک زنجانی باشگاه راه آهن را خرید اعلام کرد که قصد تغییرات دارد.یادم هست در آن مقطع محمد حسن انصاری فرد به یکباره گفت 20 درصد قرارداد بازیکنان را کم می کند.قبل از آن فصل من پیشنهادات خوبی از سایپا و صبا داشتم اما به خاطر علی آقا در راه آهن ماندم و دست آخر این برخورد با من شد.یادم هست روز آخری که مدیرعامل باشگاه فعالیت می کرد به او گفتم خدا جواب این کارت را داد و سریع از اتاقش بیرون آمدم.این جمله من خیلی به او برخورد.باز یادم هست از دفتر باشگاه راه آهن در خیابان کریم خان تا منزلمان که اکباتان بود را داشتم به خاطر بی معرفتی هایی که در حقم شده است گریه می کردم.البته دایی واقعا کمکم کرد و بعدا انگیزه به من داد.پس از صحبت های انصاری فرد در بازی پرسپولیس با سپاهان که گفته بود کفشگری در اندازهای پرسپولیس نیست خیلی ها با من تماس گرفتند و گفتند جواب بدهم اما من آن زمان صلاح ندیدم حرفی بزنم و الان هم گوشه ای از واقعیت ها را بیان کردم.کلا دوست دارم در زمین جواب مخالفانم را بدهم.آنهایی که وقتی پرسپولیسی شدم تیتر زدند؛یک سهمیه پرسپولیس سوخت.

روز به روز علاقه ام به پرسپولیس بیشتر می شود

تابستان امسال با همسرم به کربلا رفته بودم.همان زمانی بود که در کربلا بمب گذاری شده بود.جالب است یک روز صبح از خواب پریدیم،دیدیم سر کوچه مان در هتل بمب ترکیده است.خلاصه جان سالم به در بردیم.همان روز بود که با وکیل علی دایی تماس گرفتم و گفتم می خواهم با راه آهن تمدید کنم.او گفت شما با ما به پرسپولیس می آیی.قسمت بود امسال پرسپولیسی شوم.

وی ادامه داد:فکر نمی کردم در این زمان کوتاه این قدر عاشق پرسپولیس و هوادارانش شوم.هر چه هم جلوتر می رویم این علاقه بیشتر می شود.در همین مدت کوتاه چیزهایی در پرسپولیس دیدم که قبلا هیچ جا ندیده بودم.

کفشگری افزود:روزی که با پرسپولیس قرارداد بستم،استرس عجیبی به من دست داد.حتی وقتی چند روز پیش به شمال رفتم؛خانواده ام به شوخی و جدی گفتند در این چند ماه چقدر پیر شده ای!جدا از شوخی،فکر می کنم واقعا هر کدام از این چند ماه به اندازه یک سال پیر شدم.واقعا فشار سنگین این پیراهن را حس می کنم.می خواهم دینم را به علی دایی و هواداران ادا کنم.

فوتبالی که رو ندارد

روزهای سخت در این فوتبال را با همه وجودم حس کرده ام.چند سال پیش با باشگاه ملوان صحبت کردم.فیلم بازی هایم را هم برایشان فرستادم.محمد احمدزاده گفت به این بازیکن نیازی ندارم.مشخص است که فوتبال ایران رو ندارد.من سال 85،در تیم ملی جوانان فیکس بازی می کردم.فکر می کنم همان سال،4 روز مانده به پایان فرصت نقل و انتقالات،یکی از دوستان گفت می خوانی به تمرین راه آهن که تازه علی دایی را سرمربی کرده بود بروی؟من آرزو داشتم دایی را یکبار از نزدیک ببینیم و خیلی فکر کردم.همراه با یکی از دوستانم راهی زمین تمرین راه آهن شدیم.او هم می خواست تست بدهد.دوستم که واقعا بازیکن با استعدادی بود تا به زمین رسیدیم و دایی را دید فرار کرد!من ماندم و تمرین کردم.پس از 20 دقیقه که تمرین کردم،دیدم او برگشته و متوجه شد که دایی گفته است نامم را در لیست راه آهن رد کنند و قرارداد ببندند.فکر می کنم معجزه بود.چندی بعد در اولین بازی که اسم من را خواند حس عجیبی داشتم.دایی جزو اولین نفراتی بود که اسمم را صحیح خواند.

خودم خودم را چشم زدم

شب بازی ملوان خیلی استرس داشتم.خدا را شکر بازی را خوب شروع کردم.فکر می کنم در دقایق اول مسابقه بود که به خودم گفتم پسر چقدر داری خوب بازی می کنی و احتمالا چشم خوردم.تا اینکه در آن صحنه کذایی سید جلال رافخایی را زدم.فکر می کردم فاصله ام با او بیشتر است ولی پایم به سینه اش شد و اخراج شدم.به رختکن که رفتم اگر حمل بر چیزی نباشد،یک گوشه ای فقط داشتم نماز می خواندم.گل عالیشاه را هم ندیدم.فقط شنیدم بهزاد غلامپور که در رختکن بود فریاد کشید.من هم نفس راحت کشیدم.اگر آن بازی را شکست می خوردیم من نابود می شدم.

رابطه ام را با رضا حقیقی نزدیک کردم

می دانم در تیم دایی اگر حقم باشد به زمین می روم.بنابراین سعی می کنم که خوب تمرین کنم.روزی که به پرسپولیس آمدم،حرف و حدیث هایی شنیدم که این بازیکن را دایی آورده و از همان زمان انگیزه ام بیشتر از قبل شد.سعی کردم از روز اول با رضا حقیقی که هم پستی ام محسوب می شود هم رابطه ام را نزدیک کنم تا خدای ناکرده فکر بدی درباره من نکند.در بازی با گسترش مرتب به رضا می گفتم مراقب باش تا کارت نگیری و بازی سپاهان را از دست ندهی.او بازیکن خوبی است و برای پرسپولیس زحمت می کشد.

من جوان نیستم

چند روز پیش خبرنگاری تماس گرفت و گفت پرسپولیس با جوانانی مثل شما خوب کار می کند.گفتم منظورت از جوان من هستم؟گفت بله.گفتم من 26 سال سن دارم.فکر نمی کنم 26 سالگی سن جوانی باشد.من برای خانواده ام فوتبال بازی می کنم.بعضی وقت ها که کمکی می کنم می پرسند چرا این کار را می کنی؟من می گویم خدا به خاطر شما به من کمک کرد تا فوتبالیست شوم.وظیفه دارم به آنها کمک کنم.آنها هم می گویند خدا کمکت کند جوان.می گویم من که جوان نیستم.

البته پیام صادقیان و امید عالیشاه واقعا جوانان خوبی هستند.من به صادقیان می گویم استعداد خالص.یعنی نیم درصد هم قاطی ندارد.از اینکه صادقیان در لیست اخیر تیم ملی قرار نداشت خیلی تعجب کردم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
و اما بمب انگیزمون

[h=2]صادقیان: همه فکر می کردند به تیم بزرگسالان دعوت می شوم/ انگیزه ام از همیشه بیشتر است[/h][h=2][/h]
پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در انتظار لیست بعدی تیم ملی می مانم.پیام صادقیان درخصوص عدم همراهی تیم زیر 22 سال به عمان اظهارداشت: خودم هم دوست داشتم در این سفر همراه تیم ملی باشم اما به دلیل مشکلی که برای ویزایم پیش آمده بود نتوانستم به عمان بروم. قرار بود دیروز کارهایم انجام شود و بروم که این اتفاق هم رخ نداد و دیروز در تمرین پرسپولیس شرکت کردم.

وی ادامه داد: کسی فکرش را نمی کرد من به جای تیم ملی بزرگسالان به تیم زیز 22 سال دعوت شوم شاید به همین دلیل دنبال انجام کارهای من و گرفتن ویزایم نرفتند. در هر صورت قسمت این بود که من در این سفر همراه تیم ملی زیر 22 سال نباشم.

صادقیان درباره اینکه ایا امید دارد باز هم به تیم ملی دعوت شود؟ گفت: چرا نا امید باشم زمان زیادی تا جام جهانی باقی مانده و من امید زیادی دارم. انگیزه ام هم از همیشه بیشتر است و می دانم که اگر بهتر از این باشم کی روش حتما من را می بیند.

هافبک پرسپولیس درباره شرایط این تیم خاطرنشان کرد: وضعیت پرسپولیس خوب است. هفته آینده با داماش بازی داریم و اصلا این تیم را دست کم نمی گیریم. می خواهیم روند خوبی که در بازیهای خانگی داریم را حفظ کنیم تا زودتر به صدر جدول برسیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2]همزمان با عقد قرارداد پرسپولیس با پدیده 9 ساله اردبیلی صورت گرفت / رئال مادرید با بازیکن 9 ساله ژاپنی قرارداد امضا کرد[/h][h=2][/h]
پرسپولیس نیوز : باشگاه رئال مادرید با یک بازیکن 9 ساله ژاپنی قرارداد امضا کرد.
در شرایطی که باشگاه پرسپولیس دیروز امیرحسین حاجی زاده پدیده 9 ساله اردبیلی که به مسی فوتبال ایران شهرت یافته است را به عضویت باشگاه درآورد، بخش آلمانی سایت ترانسفر مارکت خبر داد که خرید جدید رئال مادرید یک ژاپنی 9 ساله است.

به نوشته این سایت، تاکوهیرو ناکایی از این به بعد عضو جدید کهکشانی ها خواهد بود.

این بازیکن 9 ساله که استعداد جدید فوتبال ژاپن محسوب می شود، دانش آموز دوره ابتدایی است.

رسانه های اسپانیایی از تاکوهیرو به عنوان بازیکنی نام برده اند که می تواند در آینده شبیه به کریستیانو رونالدو شود.

در شبکه های اجتماعی، هواداران فوتبال ایران، با انتشار این خبر اظهار امیدواری کرده اند که امیرحسین حاجی زاده هم روزی بتواند در یکی از باشگاههای بزرگ فوتبال دنیا بازی کند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2]خلعتبری: دایی مشکلاتش با مایلی‌کهن را وارد تیم نمی‌کند/ ببینید دیگر تیم‌های آسیایی چه بازی‌های دوستانه‌ای برگزار می‌کنند[/h][h=2][/h]
پرسپولیس نیوز :مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برگزار نشدن بازی دوستانه پیش از دیدار با تایلند گفت: ببینید دیگر تیم‌های آسیایی چه بازی‌های دوستانه‌ای برگزار می‌کنند.محمدرضا خلعتبری درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با تایلند در مرحله انتخابی مسابقات جام ملت‌های آسیا 2015 استرالیا اظهار داشت: چند روزی است که تمرینات را شروع کرده‌ایم و همه بازیکنان آماده هستند تا مقابل تایلند قرار بگیرند. قطعا هدف ما از این بازی خانگی کسب 3 امتیاز است تا کار صعودمان به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا آسان شود.

وی در واکنش به حضور بازیکنانی مانند داوری، بیت‌آشور، جهانبخش آزمون در اردوی تیم ملی عنوان کرد: امیدوارم این بازیکنان بتوانند در تیم ملی جا بیفتند و کم‌کم شرایط بازی کردن را پیدا کنند. قطعا وقتی آنها محک بخورند می‌توانند در آینده بیشتر برای تیم ملی مثمر ثمر باشند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ضمن بیان اینکه دیدار با تایلند یک مسابقه مشکل خواهد بود گفت: تایلند تیم بسیار خوبی است که تغییر و تحولات زیادی را در این چند سال داشته است و همان‌طور که دیدید نماینده باشگاهی این کشور به جمع 8 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. این نشان می‌دهد که فوتبال آنها پیشرفت کرده اما ما برای برد به میدان می‌رویم.

خلعتبری درباره انجام ندادن بازی دوستانه پیش از دیدار با تایلند تصریح کرد: اتفاقی است که افتاده و برای تیم ملی خوب نیست. الان ببینید بقیه تیم‌های آسیایی چه بازی‌های دوستانه‌ای برگزار می‌کنند اما ما این طور نیستیم. امیدوارم اردوی تهران بتواند ما را به هماهنگی لازم برساند.

وی در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس تاکید کرد: همچنان معتقدم که در بازی با صبای قم مساوی حق ما نبود و می‌توانستیم با اختلاف گل زیاد این تیم را شکست دهیم. برخلاف روند بازی گل خوردیم، ولی خوشبختانه توانستیم به گل تساوی دست پیدا کنیم.

مهاجم پرسپولیس ادامه داد: بازی به بازی بهتر می‌شویم، پرسپولیس آن قدر بزرگ است که در جمع مدعیان قرار داشته باشد. ما اگر در 3 بازی باقیمانده تا پایان نیم‌فصل امتیازات کامل را کسب کنیم یکی از مدعیان قهرمانی در نیم فصل و حتی پایان فصل خواهیم بود.

خلعتبری در واکنش به درگیری لفظی که پس از پایان این دیدار بین دایی و مایلی‌کهن پیش آمد، گفت: آقای دایی اخلاقی دارند که این گونه مسائل را وارد تیم نمی‌کنند و به تیم ربط نمی‌دهند و به کسی هم اجازه نمی‌دهند در این گونه موارد دخالت کند. مطمئنم خود ایشان این مسئله را حل می‌کند.

بالا