• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
این روزنامه های ایرانی چرا اینقدر مزخرفن؟همه جا تو این کشور دارن میگن کی روش بعد اینا معلوم نی چه فتوایی میدن که مینویسن کروش؟!اصلا چجوری خونده میشه این کروش؟

8.jpg

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پاسخ ايمون زايد به دعوت پرسپوليسي‌ها:مي‌آيم كه بمانم! - Goal.com

سایت گل - بازي نمادين با ستارگان سابق ميلان را باشگاه براي خداحافظي چند تا از ستاره‌هايش تدارك ديده است و حالا آن را گره زده به تولد 50 سالگي‌اش. پرسپوليس در دي ماه امسال 50 سالگي را پشت سر مي‌گذارد و بدش نمي‌آيد بازي با ميلان را هم هديه‌اي بنامد براي همين تولد. تولدي كه قرار است محبوب‌ترين ستاره‌هاي تاريخ پرسپوليس را دوباره به زمين فوتبال بكشاند و يكي از اين ستاره‌ها هم ايمون زايد است. همان بازيكن دو رگه ‌ايرلندي- ليبيايي كه بعد از هت‌تريكش، ديگر هيچ گلي را در دربي‌ها نديديم و حالا پيراهن تيم شارموك روورز ايرلند را به تن دارد.
به گزارش گل به نقل از ایران ورزشی ، زايد را قرار است در بازي با ستارگان ميلان بار ديگر در تركيب پرسپوليس ببينيم و البته شايعه بازگشتش به پرسپوليس، هنوز هم بر سر زبان‌ها است. او گفته كه براي حضور در بازي بزرگداشت پرسپوليس 50 ساله سفري دوباره به تهران خواهد داشت، به اين اميد كه پيراهن قرمز رنگ پرسپوليس را ديگر از تن درنياورد. حالا هم با اشاره به بازگشتش توضيح مي‌دهد: «دوري از پرسپوليس خيلي سخت است. براي خودم هم جالب است كه در اين مدت كوتاهي كه در خدمت اين تيم بودم، كاملا به پرسپوليس وابسته شده‌ام. البته فكر مي‌كنم اين رابطه دوطرفه است چون مديران باشگاه و كادر فني پرسپوليس هم هميشه به ياد من هستند. همين چند روز پيش بود كه آنها به من ايميل زدند و براي حضور در جشن 50 سالگي باشگاه و بازي با ميلان دعوتم كردند. اين خيلي خوشحال‌كننده است كه مي‌توانم دوباره دوستانم را ببينم و در كنار كساني باشم كه دوست‌شان دارم. علي دايي را واقعا دوست دارم و بايد بدانيد كه فوتبال بين‌المللي‌تان را همه دنيا با نام او مي‌شناسند. خوشحالم كه او فوتبال من را قبول دارد. دايي شخصا برايم ايميل زده و خواسته كه در نيم‌فصل دوم براي پرسپوليس بازي كنم. من هم اواخر اكتبر- كمتر از يك ماه ديگر- به ايران مي‌آيم تا هم در جشن باشگاه شركت كنم و هم با مديران باشگاه حرف بزنم. اميدوارم شرايط به گونه‌اي باشد كه در تهران بمانم.»
ايمون زايد البته تازه يك‌چهارم از قرارداد دو ساله‌اش با شارموك را پشت سر گذاشته و پيش‌تر گفته بود كه در بازگشت به پرسپوليس، مسائل مالي را هم در نظر خواهد گرفت. يك مورد ديگر هم هست كه اين بازيكن به خاطرش ابراز نگراني كرده بود و آن اينكه علي دايي بر اساس عملكرد بازيكنانش در تمرين، آنها را براي بازي گزينش مي‌كند و زايد هم بازيكني است كه زياد حال و حوصله تمرين كردن ندارد. او همان فصل پيش هم كه با ژوزه درگير شده بود، مي‌گفت كه بازيكن تمرين نيست و فقط در بازي‌ها مي‌تواند خودش را نشان بدهد. حالا بايد ديد آيا او و دايي بر سر اين موضوع با هم كنار مي‌آيند كه زايد ايرلند را به خاطر پرسپوليس ترك كند يا حضور دوباره‌اش در فوتبال ايران در همان يك بازي غيررسمي با ستارگان سابق ميلان خلاصه خواهد شد.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پنجعلی، محرمی را به تمرین پرسپولیس برد - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، پیشکسوت این باشگاه را به تمرین سرخپوشان برد.

محمد پنجعلی روز شنبه به دنبال مجتبی محرمی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده رفت و او را با خود به تمرین پرسپولیس آورد تا حرکات شاگردان دایی را نظاره گر باشد.

برخورد گرم پرسپولیسی ها با محرمی نیز در نوع خود جالب بود.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
محرمی خطاب به هواداران: از فردا به تمرین پرسپولیس می‌آیم ، می توانیم قهرمان شویم/ مجتبی آنالیزور جدید پرسپولیس؟ - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که با هماهنگی با علی دایی از فردا در تمرینات این تیم شرکت می‌کند.

مجتبی محرمی هنگام خروج از ورزشگاه درفشی‌فر با استقبال هواداران روبه‌رو شد و با آنها عکس یادگاری انداخت.

در این هنگام یکی از هواداران از محرمی پرسید، آیا حضورش در تمرینات پرسپولیس تداوم دارد که پیشکسوت پرسپولیس در جوابش گفت: با صحبتی که با دایی کردم قرار است از فردا در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کنم و مطمئن باشید از فردا صبح در درفشی‌فر هستم. البته اگر ناراحتید؛ من نیایم.(با خنده)

پس از اینکه محرمی چند هفته پیش در بیمارستان بستری شد، محمد پنجعلی به او قول داد که بعد از مرخص شدن از بیمارستان به عنوان آنالیزور و کمک به پرسپولیس بیاید که ظاهرا این اتفاق رخ داده و محرمی به صورت رسمی از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا می‌کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال شانس خوبی برای قهرمانی دارد.

مجتبی محرمی پس از حضور در تمرین روز شنبه پرسپولیس درباره وضعیت جسمانی اش عنوان کرد: شرایطم همین است که می بینید. زیاد تعریفی ندارد اما خداراشکر بد نیستم.

وی درباره شرایط پرسپولیس افزود: پرسپولیس امسال شانس خوبی برای قهرمانی دارد. اگر شما رسانه ها حواشی را از دور و بر تیم کم کنید، پرسپولیس امسال می تواند قهرمان شود. از شما می خواهک حمایت کنید تا پرسپولیس قهرمان شود.

گفتنی است محرمی در راه آهن نیز به عنوان همکار دایی فعالیت کرده بود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پنجعلی: هر وقت پرسپوليس خوب نتيجه مي گيرد، تیم ما را به حاشیه می برند

محمد پنجعلی در گفتگویی اظهار داشت: به لطف خدا وضعیت خوبی داشتیم و داریم تیم ما روند رو به رشد و خوبی را در پیش گرفته بود که متأسفانه با اتفاقاتی که افتاد تیم به حاشیه رفت

اما امیدواریم دوباره بتوانیم به روند رو به رشد خود ادامه دهیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص دعوت ستارگان میلان برای برگزاری بازی دوستانه تصريح کرد: قرار بود ما از این تیم دعوت به عمل بیاوریم برای برگزاری بازی دوستانه

و صحبت هایی انجام گرفته است اما هنوز قطعی نشده و در هاله ای از ابهام قرار دارد.

پنجعلی خاطرنشان کرد: امیدوارم دیگر در پایان نیم فصل و در ادامه اشتباهات داوری دامن گیر ما نشود تا بتوانیم به خوبی نتیجه بگیریم.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

آب که از سر بالا رود ... / ادعاهای تو خالی شخص معلوم الحال

دعوای این روزهای محمد مایلی کهن و علی دایی حالا یک میهمان ناخوانده پیدا کرده و او کسی نیست جز شیث رضایی، دوست این روزهای مایلی کهن و دشمن خونی علی دایی.

او که در دوره گذشته حضور دایی در
پرسپولیس، از جمع قرمزپوشان اخراج شد در مصاحبه ای جنجالی طعنه هایی باور نکردنی به شهریار فوتبال ایران زده که می تواند

مسیر پرونده تبانی در فوتبال ایران را تغییر دهد. شیث که این روزها به دلیل محرومیت به خاطر دست داشتن در تبانی محروم است و حق حضور در فوتبال را ندارد،

در دعوای مایلی کهن و دایی، حق را به مایلی کهن داده و این چنین اظهارنشر کرده است :" قطعاً حق را به محمد مایلی کهن می دهم به خاطر اینکه آدمی

است که همیشه حق را می گوید.ایرانی اصیل است. در شرط بندی ها شرکت ندارد. از همه مهمتر اینکه دو ملیتی نیست. یعنی ایرانی و آمریکایی نیست.

من خورده برده ای با کسی ندارم. او آدم پاکی است و من یک روز افتخار می کنم شاگرد ایشان باشم.

من مشکلی با علی دایی ندارم و با او دعوا هم ندارم، پشت سرش هم حرف نمی زنم که نتواند جوابی بدهد، رو در رویش حرفهایم را می زنم."

به هر حال شیث در این صحبت های جنجالی، به صورت غیر مستقیم مدعی شده دایی در شرط بندی های فوتبال شرکت دارد و حالا باید منتظر واکنش دایی به این صحبت ها بود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

خطر در کمین پرسپولیس؛ تکلیف پرداخت قسط دوم خلعتبری چه می شود!؟

در شرایطی که چند روز بیش تر به پرداخت دومین قسط خلعتبری به باشگاه عجمان نمانده، هنوز خبری از پول نیست.

پس از کمک حسین هدایتی در پرداخت قسط اول برای حضور خلعتبری در پرسپولیس فردی از جنوب کشور در جلسه ای با رویانیان برای کمک به پرسپولیس اعلام کرد

که قسط دوم پول خلعتبری به باشگاه عجمان را پرداخت خواهد کرد.

این در شرایطی است که چند روزی مانده به پرداخت این پول اما این فرد با وجود اینکه بارها با مسئولان باشگاه پرسپولیس تماس هایی داشته

اما هنوز سر قرار حاضر نشده و ظاهرا پرسپولیسی ها را سر کار گذاشته است.

باشگاه پرسپولیس اگر سر موعد مقرر این پول را پرداخت نکند دچار مشکلاتی در خصوص خلعتبری خواهد شد.

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: با توجه به صحبت های خیر دوم قرار بود ایشان کمکی را که قول داده به ما بدهد اما فعلاً این اتفاق نیفتاده

و من هم فعلاً در این باره فقط سکوت می کنم تا ببینیم چه اتفاقی پیش خواهد آمد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دوستان دلم هوای بازی پرسپولیس رو کرده
هی احساس میکنم یه چیزی کمه.
نمیدونم تا الان دوستان اینطوری شدند یا نه...
به شدت ......

دارو این احساس هم دیدن 3 گل طلایی ایمون به استقلاله :D

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دوستان دلم هوای بازی پرسپولیس رو کرده
هی احساس میکنم یه چیزی کمه.
نمیدونم تا الان دوستان اینطوری شدند یا نه...

دقیقا زدی به هدف . دیروز شدیدا کسل بودم و تو کف بازی اما نشد دیگه و نمیدونم چرا هر روز بیشتر به تیمم وابسته میشم.

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
به شدت ......

دارو این احساس هم دیدن 3 گل طلایی ایمون به استقلاله :D
اوه اوه اوه :lol:
عجب تجویز مشتی ایی بود
دمت گرم

دقیقا زدی به هدف . دیروز شدیدا کسل بودم و تو کف بازی اما نشد دیگه و نمیدونم چرا هر روز بیشتر به تیمم وابسته میشم.

اصلا یه وضعیه که بیا و ببین:upsided:
دیروز انقدر این احساس زده بود بالا که زدم از خونه بیرون و چند تا جا رفتم و اخرش قهوه خونه هم رفتم و باز درست نشدم :cigar:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
محرمي مدير تيم اميد پرسپوليس مي‌شود

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس به زودي به عنوان مدير تيم اميد اين باشگاه فعاليتش را آغاز مي‌کند.
00944217.jpg

مجتبي محرمي قرار است به عنوان مدير تيم اميد اين باشگاه فعاليت کند. مجيد ناييني سرمربي تيم اميد پرسپوليس روي حضور محرمي در اين تيم نظر دارد و قرار است در آينده‌اي نزديک کاپيتان پيشين سرخپوشان فعاليت خودش را آغاز کند. اين فعاليت با هماهنگي حميد استيلي و ديگر مسئولان آکادمي سرخپوشان انجام خواهد شد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
عزيزي: من هم جاي دايي بودم قاطي مي‌کردم

قسمتی از مصاحبه سایت گل با خداد ..............

مي‌دانم رابطه نزديکي با علي دايي داري، در دعواي او با مايلي‌کهن حق را به کداميک مي‌دهي؟

در کل بايد بگويم اين ماجرا به نفع فوتبال ما نيست و يک عده آدم کوچک سعي مي‌کنند اين مسائل

را بزرگ کنند و در کنار آن به اهدافشان برسند و از آب گل آلود ماهي بگيرند. من بايد بگويم که محمد

مايلي‌کهن وارد يکسري مسائل خصوصي شده و اين اصلا درست نيست. من هم به نوبه خودم اگر

کسي در مورد زندگي خصوصي‌ام حرف بزند از خودم دفاع مي‌کنم و به علي حق مي‌دهم که از

خودش دفاع کرد. اعمال هر انسان براي خود اوست و به خودش ارتباط دارد و هر کس را در قبر

خودش مي‌خوابانند. به هر حال اميدوارم مشکل طرفين حل شود چرا که صلاح نيست اين اتفاقات

بيافتند.
00945905.jpg

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]مديرعامل پرسپوليس به دوستي‌مهر تبريک گفت[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس در تماسي تلفني پس از پيروزي تيم ملي جوانان بر عربستان به دوستي‌مهر مدير فني تيم ملي جوانان کشورمان تبريک گفت.[/h]
00938434.jpg

تيم فوتبال جوانان کشورمان موفق شد امروز در سومين بازي خود در کرمان عربستان را شکست دهد از همين رو پس از اين بازي محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس در تماسي تلفني با دوستي مدير فني تيم ملي جوانان اين پيروزي را به کادر فني و بازيکنان تيم ملي تبريک گفت و براي آنها در بازي‌ها و ديدارهاي آينده آرزوي موفقيت کرد.

به گزارش فارس، رويانيان در اين خصوص اظهار داشت: جوانان با آينده ما در سه بازي گذشته خود نشان دادند که پتانسيل فوتبال ايران در بخش نوجوانان و جوانان بسيار بالاست و ما به اين جوانان برومند افتخار مي‌کنيم.

وي افزود: باز هم از طرف باشگاه پرسپوليس به تمام بازيکنان، کادر فني اين موفقيت‌ها را تبريک مي‌گويم و اميدوار هستم در بازي‌هاي آينده نيز با نتايج درخشان حريفان خود را يکي پس از ديگري پشت سر بگذارند، ما به اين جوانان افتخار مي‌کنيم و اميدواريم که با شايستگي بتوانند در آسيا حتي مسابقات جهاني آقايي کنند چون لياقتش را دارند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]ناظمي: بازي با پرسپوليس جنگ نيست[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان گفت: بازيکنان ديگري نيز از تيم ما بودند که مي توانستند نظر کادرفني تيم زير 22 سال را جلب کنند.[/h]
00945704.jpg

افشين ناظمي در گفت و گو با اوج، درباره شرايط تيمش عنوان کرد: الحمدالله شرايط خوبي داريم. تمرينات خود را دنبال مي کنيم و آماده ادامه مسابقات ليگ مي شويم.

وي درباره بازي با پرسپوليس تاکيد کرد: تيم داماش گيلان همواره مقابل تيم هاي بزرگ پايتخت بازي خوبي انجام داده است و اينبار هم براي کسب 3 امتياز پاي به زمين مي گذاريم . پرسپوليس تيم خوبي است و نتايج خوبي گرفته است اما ما مي خواهيم اين تيم را شکست دهيم.

سرمربي داماش در پاسخ به اين پرسش که آيا اين بازي جنگ عابديني و پرسپوليس است، تاکيد کرد: اينطور نيست. فوتبال يک بازي جذاب است، نه يک جنگ. ما به دنبال اين هستيم تا 90 دقيقه يک مبارزه فوتبالي خوب انجام دهيم و به اين مسائل حاشيه اي فکر نمي کنيم. به نظر من بازي با پرسپوليس حساسيت ويژه اي ندارد.

ناظمي درباره دعوت دو بازيکن تيمش به تيم فوتبال زير 22 سال گفت: به نظر من بازيکنان ديگري نيز از تيم ما بودند که مي توانستند نظر کادرفني تيم زير 22 سال را جلب کنند. به عنوان مثال روح الله سيف اللهي مي توانست به تيم اميد دعوت شود.

وي افزود: نهايت تلاشمان را خواهيم کرد تا دربازي با پرسپوليس بهترين عملکرد را داشته باشيم و انشاءالله با دست پر به رشت برگرديم.

ناظمي در پايان درباره اينکه آيا در نيم فصل بازيکن جديدي جذب مي کند يا خير، اضافه کرد: ما پول براي گذراندن اين روزها نداريم، بازيکن نگيريم اما حقوق بچه ها پرداخت شود، خيلي خوب است.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
ناظمي: بازي با پرسپوليس جنگ نيست

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان گفت: بازيکنان ديگري نيز از تيم ما بودند که مي توانستند نظر کادرفني تيم زير 22 سال را جلب کنند.
00945704.jpg

افشين ناظمي در گفت و گو با اوج، درباره شرايط تيمش عنوان کرد: الحمدالله شرايط خوبي داريم. تمرينات خود را دنبال مي کنيم و آماده ادامه مسابقات ليگ مي شويم.

وي درباره بازي با پرسپوليس تاکيد کرد: تيم داماش گيلان همواره مقابل تيم هاي بزرگ پايتخت بازي خوبي انجام داده است و اينبار هم براي کسب 3 امتياز پاي به زمين مي گذاريم . پرسپوليس تيم خوبي است و نتايج خوبي گرفته است اما ما مي خواهيم اين تيم را شکست دهيم.

سرمربي داماش در پاسخ به اين پرسش که آيا اين بازي جنگ عابديني و پرسپوليس است، تاکيد کرد: اينطور نيست. فوتبال يک بازي جذاب است، نه يک جنگ. ما به دنبال اين هستيم تا 90 دقيقه يک مبارزه فوتبالي خوب انجام دهيم و به اين مسائل حاشيه اي فکر نمي کنيم. به نظر من بازي با پرسپوليس حساسيت ويژه اي ندارد.

ناظمي درباره دعوت دو بازيکن تيمش به تيم فوتبال زير 22 سال گفت: به نظر من بازيکنان ديگري نيز از تيم ما بودند که مي توانستند نظر کادرفني تيم زير 22 سال را جلب کنند. به عنوان مثال روح الله سيف اللهي مي توانست به تيم اميد دعوت شود.

وي افزود: نهايت تلاشمان را خواهيم کرد تا دربازي با پرسپوليس بهترين عملکرد را داشته باشيم و انشاءالله با دست پر به رشت برگرديم.

ناظمي در پايان درباره اينکه آيا در نيم فصل بازيکن جديدي جذب مي کند يا خير، اضافه کرد: ما پول براي گذراندن اين روزها نداريم، بازيکن نگيريم اما حقوق بچه ها پرداخت شود، خيلي خوب است.

الان همه جنگ دارن با تیم ما!

بالا