• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

xNilson4.jpg.pagespeed.ic.mFT0JIStF5.jpg

نیلسون: با ۲۰ سال تجربه به این راحتی وارد حاشیه نمی‌شوم/ دایی گفت من روزنامه نمی‌خوانم

دروازه‌بان تیم فوتبال
پرسپولیس گفت: با ۲۰ سال دروازه‌بانی به این راحتی وارد حاشیه نمی‌شوم.نیلسون کوریا درباره ناراحتی شدید امروز خود در تمرین پرسپولیس اظهار داشت:

دوست دارم شما و تمام هواداران خوب
پرسپولیس این را بدانند من به خاطر روزنامه‌ها فوتبال بازی نمی‌کنم بلکه فقط به خاطر پرسپولیس، پیراهن قرمز و به عشق این تیم الان اینجا هستم.

وی افزود: برخی مسائل در رسانه‌ها مطرح شده و امروز هم با دایی حرف زدم که دایی گفت من اصلا روزنامه نمی‌خوانم و این نوشته‌ها تأثیری در تصمیم‌گیری من ندارد،

دایی به من گفت هر کس آماده‌تر باشد وارد زمین می‌شود و این گفته‌های سرمربی برای من ارزش زیادی داشت.

نیلسون ادامه داد: من 20 سال است که گلری می‌کنم و عکسم در خیلی از رسانه‌ها چاپ شده، نیازی نمی‌بینم که زیاد دنبال این مسائل باشم و با تمام تمرکزم

و با احترام به دوستانم در تمرینات حضور پیدا خواهم کرد و به تصمیم کادر فنی احترام می‌گذارم اما برخی نوشته‌ها برای من عجیب بود.

دروازه‌بان سرخپوشان خاطر نشان کرد: همه دروازه‌بان‌ها می‌دانند گلری پست حساسی است و راحت تمرکز یک تیم به هم می‌خورد.

با توجه به اینکه با اتفاقات بدتری رودررو شدم این قدر تمرکز دارم که مطمئنا باشید هرگز اجازه نخواهم داد که تمرکزم به هم بخورد و کارم را دنبال می‌کنم.

نیلسون درباره بازی با داماش نیز گفت: الان شرایطی است که همه بازی‌ها در لیگ سخت و حساس شده، ما کار سختی را مقابل داماش داریم.

امیدوارم ملی‌پوشان با روحیه خوب به
پرسپولیس برگردند و نتیجه ای خوب را روز جمعه مقابل داماش بگیریم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پولادی: تمرینات ویژه خود را زیر نظر بدنساز آغاز کرده ام/ در دویدن هم هیچ مشکلی ندارم

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با نظر کادر پزشکی و بدنساز تیم ملی تمرینات خودم را به صورت ویژه آغاز کردم که خدا را شکر مشکلی هم نداشتم.

پولادی در مورد تمرینات خودش گفت: خوشبختانه با نظر کادر پزشکی و بدنساز تیم ملی برنامه ای تمرینی ویژه ای را آغاز کرده ام و آماده ام که به هر طریقی شده به شرایط آرمانی برسم.

عجله نمی کنم اما طبق برنامه های بدنساز تیم رو به جلو حرکت می کنم تا ان شاءلله به آمادگی صد درصد برسم.

وی در پاسخ سؤالی که از چه وقت دویدن های خود را آغاز کرده است، گفت: من دویدن هایم را شروع کردم اما با برنامه ای که بدنساز تیم به من داده؛

باید طبق این برنامه ها کار خودم را دنبال کنم تا به آن شرایط ایده آل برسم. خدا را شکر همه چیز خوب است و مشکلی را احساس نمی کنم.

از لحاظ روحی و روانی نیز با توجه به اعتماد مجدد کی روش بسیار در شرایط ایده آلی هستم و خوشبختانه کم کم آماده می شوم تا در میادین به میدان بروم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپوليس پس از ناکام ماندن در جذب قاسم حداديفر حالا قصد دارد پروژه تازهاي را در ذوبآهن کليد بزند و آن جذب محسن مسلمان هافبک مهاجم موفق و تاثيرگذار اصفهاني است.

از اين رو شنيده ميشود علي دايي که به سبک بازي مسلمان علاقه فراواني دارد، ميخواهد در قبال انتقال اين بازيکن به پرسپوليس علاوه بر مبلغي قابل توجه، غلامرضا رضايي را نيز به ذوبآهن بدهد.

رضايي که در ليگ دهم با نظر دايي از صبا به پرسپوليس پيوست در فصل جاري کمتر مورد توجه قرار گرفته است و اکثر ديدارها را از روي نيمکت ذخيرهها نظارهگر بوده است.

بايد ديد با توجه به نياز ذوبآهن به مهرهاي نظير مسلمان در نهايت لوکا به انجام اين انتقال رضايت خواهد داد يا پرونده پرسپوليسي شدن مسلمان نيز مانند حداديفر مختومه خواهد شد.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آقا یه آمار به من میدین جمعه بازی داماش تو رشته؟اگه اره تو عضدی هست؟میخوام برا اولین بار هم شده برم پرسپولیسو از نزدیک ببینم:(
بازی ملوان پرسپولیس اون سال جام حفی باباهه نذاشت بریم گفت انزلی چی ها ماشینتو آتیش میزنن بابام ملوانیه.دی
دلم میخواد پرسپولیسو یه بار هم شده از نزدیک ببینم:(

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

پرسپوليس پس از ناکام ماندن در جذب قاسم حداديفر حالا قصد دارد پروژه تازهاي را در ذوبآهن کليد بزند و آن جذب محسن مسلمان هافبک مهاجم موفق و تاثيرگذار اصفهاني است.

از اين رو شنيده ميشود علي دايي که به سبک بازي مسلمان علاقه فراواني دارد، ميخواهد در قبال انتقال اين بازيکن به پرسپوليس علاوه بر مبلغي قابل توجه، غلامرضا رضايي را نيز به ذوبآهن بدهد.

رضايي که در ليگ دهم با نظر دايي از صبا به پرسپوليس پيوست در فصل جاري کمتر مورد توجه قرار گرفته است و اکثر ديدارها را از روي نيمکت ذخيرهها نظارهگر بوده است.

بايد ديد با توجه به نياز ذوبآهن به مهرهاي نظير مسلمان در نهايت لوکا به انجام اين انتقال رضايت خواهد داد يا پرونده پرسپوليسي شدن مسلمان نيز مانند حداديفر مختومه خواهد شد.
مسلمان حرف نداره تو ملوان بود حرف نداشت

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
آقا یه آمار به من میدین جمعه بازی داماش تو رشته؟اگه اره تو عضدی هست؟میخوام برا اولین بار هم شده برم پرسپولیسو از نزدیک ببینم:(
بازی ملوان پرسپولیس اون سال جام حفی باباهه نذاشت بریم گفت انزلی چی ها ماشینتو آتیش میزنن بابام ملوانیه.دی
دلم میخواد پرسپولیسو یه بار هم شده از نزدیک ببینم:(

این دفعه رو هم باید ارزو به دل بمونی چون بازی تو آزادیه:D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بدون شرح!!
www.sport.shafaqna.com/all-newsspor...ی-دی-50-اینچ-گرفتم-،گل-پرسپولیس-را-قبول-نکردم

ﮐﻤﮏ ﺩﺍﻭﺭ ﺟﻨﺠﺎﻟﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ : 16 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻭ ﺍﻝ
ﺳﯽ ﺩﯼ 50 ﺍﯾﻨﭻ ﮔﺮﻓﺘﻢ ،ﮔﻞ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺭﺍ
ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﺮﺩﻡ!
ﺷﻔﻘﻨﺎ ﻭﺭﺯﺷﯽ - ﻣﺮﺗﻀﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ، ﮐﻤﮏ ﺩﺍﻭﺭ ﺟﻨﺠﺎﻟﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺗﺨﻠﻔﺎﺕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻧﺎﮔﻔﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﺍ ﺑﺮﻣﻼ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪﻩ ﺗﺎ ﭘﺎﯼ ﺍﻣﯿﺮ ﻗﻠﻌﻪ ﻧﻮﯾﯽ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻣﺎﺟﺮﺍﯼ ﺭﺷﻮﻩ ﺑﻪ ﺩﺍﻭﺭﺍﻥ ﺑﻪ ﻣﯿﺎﻥ ﺑﯿﺎﯾﺪ.
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﺷﻔﻘﻨﺎ ﻭﺭﺯﺷﯽ، ﺷﻨﯿﺪﻩ ﻫﺎ ﺣﺎﮐﯽ
ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﮐﺮﺩﻩ ﺩﺭ ﺍﺳﻔﻨﺪ ﺳﺎﻝ
87 ،ﻣﻨﺼﻮﺭ ﻋﻈﯿﻤﯽ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ " ﺁ ﺍﺱ ﭖ"
ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺩﺍﺩﻩ ﺗﺎ ﺑﺎﺯﯼ
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﻭ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﺑﯽ ﭘﻮﺷﺎﻥ ﺩﺭ
ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﻭ ﻣﺪﻋﯽ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺭﺍ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﺮﺩﻩ
ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﻭﺳﺖ ﻗﻠﻌﻪ ﻧﻮﯾﯽ ﺟﻮﺍﺏ
ﻣﻨﻔﯽ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭﺳﺖ 2 ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﻣﺤﺴﻦ
ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﻟﯿﮓ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﺧﻄﺎﯼ 6 ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻋﯿﺴﯽ ﺍﻧﺪﻭﯼ،ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ ﺑﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﺫﻭﺏ
ﺁﻫﻦ ﺭﺍ ﺩﺭﻭﻥ ﻣﺤﻮﻃﻪ ﺟﺮﯾﻤﻪ ﮔﺮﻓﺖ ﺗﺎ ﺁﺑﯽ ﭘﻮﺷﺎﻥ ﺑﺎ
ﻫﻤﺎﻥ ﺧﻄﺎ ﻭ ﮔﻠﯽ ﮐﻪ ﺭﻭﯼ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺛﻤﺮ ﺭﺳﺎﻧﺪﻧﺪ ﺑﺮﻧﺪﻩ
ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻮﻧﺪ.
ﻣﻮﺭﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺗﻀﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺍﻓﺸﺎ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻪ
ﺑﺎﺯﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﻭ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ ﺩﺭ ﺑﻬﺎﺭ ﺳﺎﻝ 86 ﺑﺎﺯ
ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻧﯿﻤﻪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺟﺎﻡ ﺣﺬﻓﯽ ﺑﺎ 4 ﮔﻞ ﺍﺯ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
ﺷﮑﺴﺖ ﺧﻮﺭﺩ ﻭ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﻣﺼﻄﻔﯽ ﺩﻧﯿﺰﻟﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ
ﻣﻘﻄﻊ ﺩﺭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪ.
ﺍﻣﺎ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﻋﺘﺮﺍﻑ ﻣﺮﺗﻀﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﻪ ﻗﻀﺎﻭﺕ
ﺑﻮﺩﺍﺭ ﻭ ﭘﺮ ﺣﺮﻑ ﻭ ﺣﺪﯾﺚ ﺧﻮﺩﺵ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻓﺖ
ﺩﺭﺑﯽ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﻭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﻟﯿﮓ ﺩﻫﻢ
ﻓﺼﻞ (89-90) ﻣﺮﺑﻮﻁ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﭘﺮﭼﻢ
ﻧﺎﺩﺭﺳﺘﺶ ﮔﻞ ﺳﺎﻟﻢ ﻣﺤﻤﺪ ﻧﻮﺭﯼ ﺭﺍ ﺁﻓﺴﺎﯾﺪ ﺍﻋﻼﻡ
ﮐﺮﺩ. ﺍﻭ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻧﺰﺩﯾﮏ
ﭘﺮﻭﯾﺰ ﻣﻈﻠﻮﻣﯽ ﺩﺭ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﻧﻈﺎﻡ ﺁﺑﺎﺩ ﻣﺒﻠﻎ 16
ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﻼﻭﻩ ﯾﮏ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺍﻝ
ﺳﯽ ﺩﯼ 50 ﺍﯾﻨﭻ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺗﺎ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻨﺪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺑﺎﺯﯼ
ﺳﺮﺧﭙﻮﺷﺎﻥ ﺑﺎﺯﻧﺪﻩ ﺷﻮﻧﺪ!

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
پرسپوليس - داماش گيلان؛ سرخپوشان دوم مي‌شوند؟

نگاهي به ديدارهاي هفته سيزدهم ليگ برتر | ورزش 3

سرخپوشان تهراني بعد از تساوي پر سر و صدا مقابل صباي قم در اين هفته شانس رسيدن به رده دوم ليگ برتر را دارند و به هيچ عنوان نمي‌خواهند اين فرصت ايده‌آل را از دست بدهند. البته سپاهان و تراکتورسازي نيز نبايد پيروز شوند و مساوي آنها مقابل حريفان به سود شاگردان دايي است با اين حال داماش گيلان حريفي به آساني آب خوردن نيست و سرخپوشان مي‌دانند که براي عبور از تيم سختکوش و جوان گيلاني بايد تلاش زيادي انجام بدهند. به خصوص اينکه در هفته گذشته بدون ملي‌پوشان خود تمرين کرده‌اند. داماش اما تمام نفراتش را در اختيار داشته و شاگردان ناظمي نشان داده‌اند که مقابل تيم‌هاي بزرگ خيلي خوب بازي مي‌کنند. داماش براي رسيدن به رتبه ششمي تلاش مي‌کند ولي شايد آبي‌پوشان رشتي در تهران مقابل پرسپوليس نتوانند به اين آرزوي خود برسند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بدون شرح!!
www.sport.shafaqna.com/all-newssport/item/19372-کمک-داور-جنجالی-فوتبال-16-میلیون-و-ال-سی-دی-50-اینچ-گرفتم-،گل-پرسپولیس-را-قبول-نکردم

ﮐﻤﮏ ﺩﺍﻭﺭ ﺟﻨﺠﺎﻟﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ : 16 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻭ ﺍﻝ
ﺳﯽ ﺩﯼ 50 ﺍﯾﻨﭻ ﮔﺮﻓﺘﻢ ،ﮔﻞ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺭﺍ
ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﺮﺩﻡ!
ﺷﻔﻘﻨﺎ ﻭﺭﺯﺷﯽ - ﻣﺮﺗﻀﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ، ﮐﻤﮏ ﺩﺍﻭﺭ ﺟﻨﺠﺎﻟﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﺳﺘﺎﺩ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺗﺨﻠﻔﺎﺕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻧﺎﮔﻔﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﺍ ﺑﺮﻣﻼ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪﻩ ﺗﺎ ﭘﺎﯼ ﺍﻣﯿﺮ ﻗﻠﻌﻪ ﻧﻮﯾﯽ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻣﺎﺟﺮﺍﯼ ﺭﺷﻮﻩ ﺑﻪ ﺩﺍﻭﺭﺍﻥ ﺑﻪ ﻣﯿﺎﻥ ﺑﯿﺎﯾﺪ.
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﺷﻔﻘﻨﺎ ﻭﺭﺯﺷﯽ، ﺷﻨﯿﺪﻩ ﻫﺎ ﺣﺎﮐﯽ
ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﮐﺮﺩﻩ ﺩﺭ ﺍﺳﻔﻨﺪ ﺳﺎﻝ
87 ،ﻣﻨﺼﻮﺭ ﻋﻈﯿﻤﯽ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ " ﺁ ﺍﺱ ﭖ"
ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺩﺍﺩﻩ ﺗﺎ ﺑﺎﺯﯼ
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﻭ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﺑﯽ ﭘﻮﺷﺎﻥ ﺩﺭ
ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﻭ ﻣﺪﻋﯽ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺭﺍ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﮑﺮﺩﻩ
ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﻭﺳﺖ ﻗﻠﻌﻪ ﻧﻮﯾﯽ ﺟﻮﺍﺏ
ﻣﻨﻔﯽ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭﺳﺖ 2 ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﻣﺤﺴﻦ
ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﻟﯿﮓ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﺧﻄﺎﯼ 6 ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻋﯿﺴﯽ ﺍﻧﺪﻭﯼ،ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ ﺑﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﺫﻭﺏ
ﺁﻫﻦ ﺭﺍ ﺩﺭﻭﻥ ﻣﺤﻮﻃﻪ ﺟﺮﯾﻤﻪ ﮔﺮﻓﺖ ﺗﺎ ﺁﺑﯽ ﭘﻮﺷﺎﻥ ﺑﺎ
ﻫﻤﺎﻥ ﺧﻄﺎ ﻭ ﮔﻠﯽ ﮐﻪ ﺭﻭﯼ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺛﻤﺮ ﺭﺳﺎﻧﺪﻧﺪ ﺑﺮﻧﺪﻩ
ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻮﻧﺪ.
ﻣﻮﺭﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺗﻀﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺍﻓﺸﺎ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻪ
ﺑﺎﺯﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﻭ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ ﺩﺭ ﺑﻬﺎﺭ ﺳﺎﻝ 86 ﺑﺎﺯ
ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻧﯿﻤﻪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺟﺎﻡ ﺣﺬﻓﯽ ﺑﺎ 4 ﮔﻞ ﺍﺯ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
ﺷﮑﺴﺖ ﺧﻮﺭﺩ ﻭ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﻣﺼﻄﻔﯽ ﺩﻧﯿﺰﻟﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ
ﻣﻘﻄﻊ ﺩﺭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪ.
ﺍﻣﺎ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﻋﺘﺮﺍﻑ ﻣﺮﺗﻀﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﻪ ﻗﻀﺎﻭﺕ
ﺑﻮﺩﺍﺭ ﻭ ﭘﺮ ﺣﺮﻑ ﻭ ﺣﺪﯾﺚ ﺧﻮﺩﺵ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻓﺖ
ﺩﺭﺑﯽ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﻭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﻟﯿﮓ ﺩﻫﻢ
ﻓﺼﻞ (89-90) ﻣﺮﺑﻮﻁ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﭘﺮﭼﻢ
ﻧﺎﺩﺭﺳﺘﺶ ﮔﻞ ﺳﺎﻟﻢ ﻣﺤﻤﺪ ﻧﻮﺭﯼ ﺭﺍ ﺁﻓﺴﺎﯾﺪ ﺍﻋﻼﻡ
ﮐﺮﺩ. ﺍﻭ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻧﺰﺩﯾﮏ
ﭘﺮﻭﯾﺰ ﻣﻈﻠﻮﻣﯽ ﺩﺭ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﻧﻈﺎﻡ ﺁﺑﺎﺩ ﻣﺒﻠﻎ 16
ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﻼﻭﻩ ﯾﮏ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺍﻝ
ﺳﯽ ﺩﯼ 50 ﺍﯾﻨﭻ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺗﺎ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻨﺪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺑﺎﺯﯼ
ﺳﺮﺧﭙﻮﺷﺎﻥ ﺑﺎﺯﻧﺪﻩ ﺷﻮﻧﺪ!

وای خدا

این چه وضعی نمیشه تقاضایا غرامت کرد؟همش بر ضرر ماشده که

Last edited by a moderator:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين امروز پرسپوليس[/h]
[h=2] تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که دختر علي دايي به وي تذکر مي‌داد که مراقب چاله‌هاي زمين درفشي‌فر باشد.[/h]
00945240.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 11 صبح امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد، در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس ابتدا بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به پاس‌هاي بلند، استارت‌هاي سرعتي و سانتر از جناحين و ضربه به گل با 4 دروازه پرداختند. در اين تمرين دايي با فريادهاي بلندش مي‌گفت فقط گل مي‌خواهيم.

به گزارش فارس، در تمرين امروز عاليشاه و ميلاد غريبي دو بازيکن تيم ملي اميد به تمرين پرسپوليس بازگشتند و در جمع قرمزپوشان حضور پيدا کردند.

* 6 ملي‌پوش پرسپوليس در تمرين امروز غايب بودند.

* دروازه‌بان‌ها به صورت اختصاصي ابتدا زير نظر غلامپور به تمرين پرداختند. بي‌انگيزگي نيلسون کاملا مشهود بود.

* دختر علي دايي امروز با وي در تمرين پرسپوليس حضور داشت و در گوشه‌اي از زمين نظاره‌گر عملکرد بازيکنان و پدرش بود، نکته جالب اين بود که دختر دايي به او تذکر مي‌داد تا مراقب چاله‌هاي بزرگ چمن درفشي‌فر باشد که دايي نيز مي‌خنديد.

* حدود 10 هوادار تمرين امروز را از نزديک تماشا کردند.

* مجتبي محرمي با پوشيدن شماره 8 که مربوط به دهه شصت پرسپوليس بود، امروز هم دقايقي اختصاصي دور زمين تمرين کرد و سپس نظاره‌گر شد.

* ضياء عربشاهي و رجبي از بازيکنان سابق سايپا ميهمان ويژه تمرين امروز پرسپوليس بودند.

* ميثم حسيني با 25 دقيقه تأخير در تمرين حضور پيدا کرد و اختصاصي دور زمين دويد.

* حميدي سرپرست تيم اتومبيلراني پرسپوليس بود که با ماشين خود در تمرين حضور پيدا کرد.

* عملکرد خوب رضا حقيقي باعث شد او بارها در تمرين امروز مورد تشويق علي دايي قرار گيرد.

* عليرضا حقيقي در تمرين امروز هر بار که واکنش‌هايي را نشان مي‌داد مورد تشويق بازيکنان پرسپوليس قرار مي‌گرفت.

* سعيدي شيريني پس از 2، 3 روز غيبت بالاخره در تمرين امروز حضور پيدا کرد.

در انتهاي تمرين بازيکنان در قالب دو تيم زرد و بنفش به فوتبال دستگرمي در نصف زمين پرداختند.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]تقدير پرسپوليس از نيروي‌انتظامي و فريدون‌معيني[/h]
[h=2] در بازي پرسپوليس و داماش، از نيروي انتظامي و فريدون معيني پيشکسوت پرسپوليس تقدير و قدرداني خواهد شد.[/h]
00940161.jpg

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، درپي نشست برگزار شده در سازمان ليگ حرفه‌اي با حضور مسوولان باشگاه پرسپوليس و مسوولان فرهنگي سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال مقرر گرديد قبل از بازي روز جمعه پرسپوليس و داماش، از زحمات و تلاش‌هاي نيروي محترم انتظامي در برگزاري رقابت‌هاي ليگ برتر از برخي پرسنل و فرماندهان محترم نيروي انتظامي تجليل و قدرداني شود.

همچنين به مناسبت روز تربيت بدني از فريدون معيني استاد دانشگاه و پيشکسوت پرسپوليس که سال‌ها در فدراسيون فوتبال به عنوان مدرس و مدير کميته‌هاي جوانان و آموزش فعاليت کرده تقدير و قدرداني خواهد شد.

همچنين کانون هواداران باشگاه پرسپوليس ضمن دعوت از هواداران براي حمايت همه جانبه از تيم پرسپوليس در ديدار برابر داماش بر رعايت مسائل اخلاقي و فرهنگي و حفظ احترام به تيم داوري و تيم ميهمان تاکيد کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

برگ تازه ای از فساد فوتبال ایران: 16 میلیون و ال سی دی 50 اینچ گرفتم ،گل پرسپولیس را قبول نکردم!

مرتضی کریمی، کمک داور جنجالی فوتبال که با حضور در ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال ناگفته های زیادی را برملا کرده است باعث شده تا پای امیر قلعه نویی هم در ماجرای رشوه به داوران به میان بیاید.

e75eb2983420be822eb4a68f2eb5d4e3_M.jpg

به گزارش خبرنگار شفقنا ورزشی، شنیده ها حاکی از این است که او تاکید کرده در اسفند سال 87 ،منصور عظیمی با او در ساختمان "آ اس پ" قرار ملاقات گذاشته و پیشنهاد داده

تا بازی استقلال و ذوب آهن را برای آبی پوشان در بیاورد!
البته او مدعی شده این پیشنهاد را قبول نکرده است و به درخواست دوست قلعه نویی جواب منفی داده است.

البته درست 2 روز بعد محسن قهرمانی برای اولین و آخرین بار در لیگ ایران خطای 6 ثانیه عیسی اندوی،دروازه بان وقت ذوب آهن را درون محوطه جریمه گرفت

تا آبی پوشان با همان خطا و گلی که روی آن به ثمر رساندند برنده بازی شوند.
مورد دیگری که مرتضی کریمی افشا کرده به بازی پرسپولیس و سپاهان در بهار سال 86 باز می گردد

که باز هم با قضاوت قهرمانی پرسپولیس در بازی نیمه نهایی جام حذفی با 4 گل از سپاهان شکست خورد و پرونده مصطفی دنیزلی در آن مقطع در پرسپولیس بسته شد.

اما مهم ترین اعتراف مرتضی کریمی به قضاوت بودار و پر حرف و حدیث خودش در بازی رفت دربی استقلال و پرسپولیس در لیگ دهم(فصل90-89) مربوط می شود که

با پرچم نادرستش گل سالم محمد نوری را آفساید اعلام کرد.او تاکید کرده از یکی از دوستان نزدیک پرویز مظلومی در خیابان **** آباد مبلغ 16 میلیون تومان به علاوه یک

دستگاه تلویزیون ال سی دی 50 اینچ گرفته تا کاری کند در آن بازی سرخپوشان بازنده شوند!
خبر تکمیلی آفتاب میانه: البته مرتضی کریمی در برنامه امشب 90 تناقض گویی های

زیادی داشت و شاخه های متفاوتی که می پرید سرپوشیده از اتفاقات دیگری که به زودی فوتبال ایران را تکان خواهد داد خبر می داد.
فقط کاش اراده ای جمعی برای از بین بردن

این پدیده شوم فساد از فوتبال ایجاد بشود و بدون توجه به پست و مقام و باشگاهی، همه دانه درشت ها را قلع و قمع کند.
مرتضی کریمی، محسن قهرمانی،

مسعود اکبری (عکاس راه آهن) و ... مهره های در دسترس تر هستند به نظر می رسد باید ریشه این فساد را در لایه های های بالایی فدراسیون جستجو کرد و

منتظر چند روز آینده بود.
به امید اینکه برخورد قاطع وزارت اطلاعات و دادگستری روح تازه ای به این جمع فوتبال زده و خسته از سیاست بدمد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این خبر بالایی رو دوباره گذاشتم ............. همه ببینن چقدر فساد و ظلم در حق پرسپولیس و 50 میلیون هوادارش شده .................. و تمام این نامردیها باعث شده پرسپولیس دستش از عناوین قهرمانی کوتاه بمونه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
خیلی وقت بود و بازی ها هم تابلو بود که چه اتفاقاتی تو فوتبال ما میوفته . فقط امیدوارم تیم ما رو قربانی نکنن .

علیپور گفت الان یه تیمی بازی داره و ما فعلن برای آرامشش چیزی نمیگیم حالا که تو آسیا نیستن . تازه علیپور خودش خودم شنیدم گفت اگر یه سری مسائل رو بگم کلن فوتبال ما تکون میخوره ... به هر حال امیدوارم نفر اصلی که فعلن صحبتی ازش نیست ...

Last edited:
بالا