• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: يکي از سايت هاي خبري از افشاي مرتضی کريمي در مورد تباني داور در دربی سرخابی‌ها (89-90) خبر داده است اما معتقدم اين اقدام کمي دير بوده است.

عباس انصاری‌فرد در خصوص افشاگری مرتضی کریمی گفت: تیم فوتبال پرسپولیس از این ناحقی‌ها زیاد دیده است. البته تا جايي که من اطلاع دارم کريمي هنوز مستقيم و يا رسمي اين موضوع را اعلام نکرده است اما اگر چنين باشد براي اعتراف کردن کمي دير است.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تصريح کرد: زمانی که من مدیرعامل بودم هیچ کس جرات نمی‌کرد این چنین پیشنهاداتی به پرسپولیس بدهد اما خریدن تیم مقابل ما امکان‌پذیر است.

وي ادامه داد: اينکه گفته مي شود گل سالم محمد نوري در دربي سرخابي ها 89 -90 توسط کريمي آفسايد اعلام شده قطعي نيست اما اين اتفاقات در فوتبال رخ مي دهد ولي تا زماني که من مديرعامل بودم هیچ وقت به فکر تبانی و ناحق کردن حق دیگران نبودم.

انصاري فرد اظهار داشت: از این بلاها سر من و تیم پرسپولیس زیاد آمده است به طوري که کم لطفی‌های داوران همیشه شامل حال پرسپولیسی‌ها بوده است و همچنان ادامه دارد.

مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس يادآور شد: امیدوارم هرچه زودتر به این وضع نابسمان فوتبال رسیدگی شود تا شاهد اين ناحقي ها و ناپاکي ها در اين رشته نباشيم.

وي خاطرنشان کرد: همه این تبانی‌ها و ناحقی‌ها بوده است و من آن‌ها را تایید می‌کنم. فقط جای تاسف دارد که بعد از گذشت سال‌ها به اين کارهای زشت اعتراف شود.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
داورهایی هم بودن که اهل رشوه نبودن ولی یه لجبازی ذاتی داشتن با تیم
نمونش همین مسعود مرادی یا رفیعی بود که بی جهت همیشه به ضرر سوت میزدن
من بعید میدونم که به نتیجه برسه ولی همین که این قهرمانی حرومخوریش تموم شده خوبه. امیدوارم این ترکی هم اینطور بشه. بقیه مهم نیست چرا که تا بوده و هست همیشه دود این جور چیزها تو چش ما رفته. برای مثال بازیهای نیمه تموم به نفع کی رای صادر شده. قضیه برای سالهای اخیز نیست اوه تا چند سال پیش

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کاپیتان سید جلال ........................................سروره

[h=1]جلال حسيني بهترين بازيکن ديدار با تايلند شد[/h]
[h=2]مدافع گلزن تيم ملي به عنوان بهترين بازيکن ميدان انتخاب شد.[/h]
00942943.gif

سيدجلال حسيني به عنوان بهترين بازيکن ميدان در ديدار با تايلند انتخاب شد. حسيني گل اول ايران را مقابل تايلند به ثمر رساند.

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
کاش کریم برگرده ...

به نظرم کریم یکم برای تیم ما جوونه واسه همین تو تراکتور موفق بوده. سید صالحی تجربه بازی توی تیم های پر طرفدار رو داره به خاطر همین خیلی راحت تر بازی میکنه. کریم اما استرس میاد سراغش. به نظرم فصل بعد بیاد خوبه . البته اگه نخواد بره اروپا.

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کاش کریم برگرده ...

به نظرم کریم یکم برای تیم ما جوونه واسه همین تو تراکتور موفق بوده. سید صالحی تجربه بازی توی تیم های پر طرفدار رو داره به خاطر همین خیلی راحت تر بازی میکنه. کریم اما استرس میاد سراغش. به نظرم فصل بعد بیاد خوبه . البته اگه نخواد بره اروپا.
اره به نظر منم کریم بدجور استرسی هست برا ما همین سید صالحی بهتره
تو بازی امشب هم با تایلند هم به نظر من این نقطه ضعف یه مهاجمه که تک به تکو پاس میده مهاجم باید 80 در صد موقعیتاشو خودخواه باشه فقط به گل زدن فکر کنه وگرنه ترسو هست که اعتماد به نفس تموم کردن موقعیتاشو نداره

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
فک نمیکنم با این بازی ها بشه کریمو ترانسفر کرد!

دقیقا اون موقعی که کریم خوب بود تو سایپا سریع باید از ایران میکند میرفت
خودش جونی کرد
مدیر برنامه هاشم اشتباه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
در دورانی به سر میبریم که تعداد بازیکنهای با کیفیت به کمترین مقدار خودش در طول تاریخ فوتبال ایران رسیده... کریم انصاری فرد از اون معدود بازیکنهاییه که جوهر بزرگ شدن رو دارن... حیفه حروم بشن...

saeed kabinet

Registered User
لایک‌ها
501

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اعترافات تکان دهنده مرتضی کریمی کمک داور بازی پرسپولیس استغلال را بخوانید و به حال این فوتبال گریه کنید16میلیون گرفتم گل پرسپولیس آفساید اعلام کنم! - shahrkhabar.ir|شهرخبر

تاسف تاسف برای این فوتبال که مدام دارند مارو قربانی میکنند

خدا ازشون نگزره

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
نمیدونم چرا با این که کریم انصاری فر از پرسپولیس رفته ولی باز اون رو به چشم یک پرسپولیسی نگاه میکنم
دیشب هم که تا میتونست صدای داد و فریاد ما رو تو خونه در اورد...
ولی باز دم سید جلال گرم که هم پرچم رو برد بالا هم اینکه نشون داد که چه بازیکن بزرگ و قابلیه.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
همون حرکت انصاریفرد که بی جهت پاس داد به گوچی ......به نظرم برمیگرده به پایین بودن اعتماد به نفسش....... جاش سید جلال بود گلش میکرد .......... گل اول رو مثل مهاجم عمل کرد و زیبا به ثمر رسوند ...................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
با ارسال نامه‌اي رسمي اعلام شد؛

ذوب‌آهن،غريبي و خانزاده را مي‌خواهد

باشگاه ذوب‌آهن در نامه‌اي به پرسپوليس خواهان جذب دو بازيکن اين باشگاه به صورت قرضي شد.
00944768.jpg

باشگاه ذوب‌آهن با ارسال نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس خواهان مبادله دو بازيکن اين تيم با محسن مسلمان شدند.

به گزارش فارس،باشگاه ذوب‌آهن خواستار جذب ميلاد غريبي و محمد خانزاده به صورت قرضي است و در قبال اين دو حاضر است محسن مسلمان را که باشگاه
پرسپوليس خواهان جذبش است به طور قرضي به اين باشگاه بدهد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
صادقيان: داماش تيم سخت‌کوشي است

هافبک پرسپوليس عنوان کرد: مطمئن باشيد خلعتبري براي پرسپوليس گل خواهد زد و من خودم به او پاس گل مي‌دهم.
00945172.jpg

پيام صادقيان در خصوص ديدار تيمش مقابل داماش گفت:بازي سختي در پيش داريم چون داماش تيم سخت‌کوشي است با اين حال بايد هر 3 امتياز اين بازي را بگيريم تا در کورس بالاي جدول قرار داشته باشيم و از رقبا عقب نمانيم. بايد بگويم امتيازات بازي‌هاي پاياني نيم فصل براي ما اهميت زيادي دارد.

به گزارش تسنيم،او در ادامه در خصوص وضعيت خودش تاکيد کرد: در حال حاضر از لحاظ روحي و رواني در وضعيت خوبي قرار دارم و اميدوارم در بازي با داماش هم عملکرد خوبي داشته باشم. فکر مي‌کنم اين‌جاي فصل براي
پرسپوليس خوب بازي کرده‌ام با اين حال تلاش مي‌کنم باز هم بهتر کار کنم.

هافبک
پرسپوليس در خصوص صحبت‌هاي اخير کي‌روش در برنامه نود و اينکه خيلي‌ها معتقدند او توجهي به ليگ ندارد و از حالا بازيکنانش را براي جام جهاني انتخاب کرده است، گفت: من در اين خصوص نظر خاصي ندارم ولي انگيزه‌ام را براي حضور در تيم ملي از دست نمي‌دهم. صلاحديد ايشان بود که در اردي اخير حضور نداشته باشم ولي تلاشم را بيشتر مي‌کنم تا در آينده نظر کي‌روش در موردم عوض شود.

صادقيان در مورد پيشنهاد باشگاه موناکوي فرانسه و اينکه منبع اين خبر کجا بوده، تاکيد کرد: نمي‌دانم خبر پيشنهاد موناکو از کجا آمد و خودم هم پيگيري نکردم ولي دوست دارم تا آخر فصل با
پرسپوليس باشم و همراه با اين تيم قهرمان شوم. الان فقط به پرسپوليس فکر مي‌کنم.

صادقيان که دوستي نزديکي با خلعتبري دارد در مورد انتقاداتي که از گل نزدن اين بازيکن مي‌شود، تصريح کرد: محمدرضا بازيکن تاثيرگذاري است و مطمئن باشيد براي پرسپوليس گل خواهد زد. او نياز به زمان دارد و من هم کمک مي‌کنم تا با پاس‌هايم او را در شرايط گلزني قرار دهم. من به خلعتبري هم پاس گل خواهم داد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2]تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که ملي‌پوشان قرمز‌پوش که در ديدار مقابل تايلند به ميدان رفتند ريکاوري کردند.[/h]
00945240.jpg

تمرين تيم پرسپوليس از ساعت 11 امروز به مدت دو ساعت در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار شد. در اين تمرين بازيکنان ملي‌پوش حضور داشتند و پس از گفت‌وگو با دايي آنهايي که در ديدار مقابل تايلند به ميدان رفتند 20 دقيقه ريکاوري کردند و آنهايي هم که به ميدان نرفتند همراه با تيم تمرين کردند.

به گزارش فارس، خانزاده مدافع تيم ملي در تمرين امروز دچار مصدوميتي جزئي شد اما به نظر مي‌رسد براي بازي با داماش مشکل خاصي ندارد.

*در تمرين امروز بيشتر بازيکنان
پرسپوليس به دنبال مطالبات خود بودند و در اين زمينه پيگيري مي کردند.

*گرم کردن، شوت‌زني، حفظ توپ و پرسينگ و فوتبال دستگرمي در دستور کار قرمز‌پوشان بود.

*آناليز بازي ايران با تايلند و درخواست کي‌روش مبني بر کمک از علي دايي سوژه اصلي بازيکنان در تمرين امروز بود. گفتني است تيم فوتبال
پرسپوليس ساعت 15 فردا آخرين تمرين خود را قبل از ديدار با داماش انجام مي‌دهد و روز جمعه بعد از ظهر در ورزشگاه آزادي ميزبان داماش گيلان است.

بالا