• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بایرن مونیخ

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
[h=2]شواینی و رویای مدیریت در بایرن[/h]
Basketball_FC_Bayern_Muenchen_vs.jpg
[FONT=times new roman,times,serif]به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باستین شواین اشتایگر چهره ای محبوب در آلیانس آره نا است او در گفتگویی ویژه با کانال تلویزیونی اشپورت وان در مورد خاطرات تلخ و شیرین با پیراهن بایرن صحبت کرد و در نگاهی طنز آمیز به احتمال مدیریت او و فیلیپ لام طی 30 سال آینده در باشگاه بایرن می پردازد به مهمترین صحبت های **** خط میانی باشگاه بایرن اشاهر می کنیم.[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]آینده شواین اشتایگر در باشگاه بایرن..." اینکه در 30 سال آینده من، فیلیپ لام و توماس مولر مانند اولی هوینس و کارل هاینس رومینیگه در بایرن مدیریت کنیم می تواند سرگرم کننده و خنده آور باشد توماس بیشتر می تواند بخش روابط عمومی و سخنرانی را در دست بگیرد و من و فیلیپ در مورد برنامه های باشگاه تصمیم گیری کنیم."[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]
[/FONT][FONT=times new roman,times,serif][/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]تصمیم شما پس از پایان قرارداد با بایرن در سال 2016..." اجازه بدهید تا آن زمان صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد صحبت در این مورد و پیش بینی اینکه تا سه سال آینده چه اتفاقی می افتد بسیار سخت است من با بایرن به اهداف بزرگی رسیده ام تکرار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا آن هم زمانیکه بدانم هیچ تیمی چنین موفقیتی بدست نیاورده است برای من مهم است خصوصا با مربی جدید فکر می کنم می توانیم در این مورد موفق باشیم. اکنون 29 ساله هستم و در بایرن احساس خوبی دارم ولی امیدوارم شرایط مچ پایم بهتر از حالا شود من همیشه در بایرن تلاش کرده ام بیشترین توانم را ارائه دهم و تا زمانیکه پیراهن قرمز را بر تن کنم این کار را انجام خواهم داد."[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]
[FONT=times new roman,times,serif]باشگاه در جهت این هدف گام بر می دارد..." همیشه گفته ام که ترجیح من این است که باشگاه های دیگر هر جامی را که می خواهند در دست داشته باشند اما لیگ قهرمانان اروپا در دستان بایرن باشد. در مورد 20 سال آینده صحبت نمی کنم بایرن مونیخ خانه ی من است ده سال پیش ما نمی توانستیم به فینال چمپیونزلیگ برسیم همیشه به جمع هشت تیم راه می یافتیم یا نهایتا به نیمه نهایی می رسیدیم اما اکنون در چهار سال اخیر سه بار فینالیست شدیم و این نشان می دهد که این هدف برای ما شدنی است در این مسیر من قسمتی از تیم هستم نه چیزی بیشتر از این."[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]
[FONT=times new roman,times,serif]زندگی بدون مونیخ ..." در حال حاضر نمی توانم آن را تصور کنم این تنها به عنوان یک باشگاه نیست بلکه شهر من است و البته شبیه مردم فوتبال، من را بسیار خوشحال می کند. مونیخی ها وقتی به استادیوم می آیند و بازی ها را تماشا می کنند بسیار خوشحال هستند و این شادی در بدن و روح شان جاری می شود تمام تلاشم را می کنم که آن را به طور کامل جذب کنم و از بودنم در اینجا لذت ببرم. این تنها راه موفقیت در زندگی ورزشی است من واقعا از اینکه هر هفته 70 هزار هوادار بایرن برای تماشای بازی ها به استادیوم می آیند تحت تاثیر قرار می گیرم این شرایط برای هر بازیکنی اتفاق نمی افتد."[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]
[FONT=times new roman,times,serif]جذابترین لحظات در بایرن مونیخ..." فرانک ریبری مسئولیت شوخی و خنده را در بایرن عهده دار است. او به نظر می رسد شخصیت مخفی را در وجودش دارد و هنگامی که آن را بروز می دهد آنگاه شما می توانید هرچیزی را از آن انتظار داشته باشید.[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]
[FONT=times new roman,times,serif]غم انگیزترین لحظه در بایرن مونیخ..." در بایرن مطمئنا شکست های تلخی را تجربه کرده ام اما برای من سرنوشت سباستین دایسلر و یا خودکشی رابرت انکه از همه تلخ تر بود."[/FONT]

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
4_w_650_c_0_bild.jpg

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، و به نقل از روزنامۀ اکیپ فرانسه ، تیم پاریس سنت ژرمن فرانسه به دنبال سه فوق ستارۀ بوندسلیگا می باشد که آرین روبن هلندی و عضو باشگاه بایرن مونیخ یکی از گزینه های آنان می باشد. روز دوشنبه در روزنامۀ اکیپ فرانسه خبری منتشر که تیم پاریس سنت ژرمن فرانسه به دنبال سه فوق ستارۀ بوندسلیگا می باشد. از آرین روبن عضو باشگاه بایرن مونیخ ، مارکو رویس از باشگاه دورتموند و خولیان دراکسلر عضو باشگاه شالکه نام برده شده که در لیست باشگاه فرانسوی قرار دارند.

پس از انتشار این خبر ، آرین روبن به خبرگزاری بیلد گفت : " من هیچ چیزی در این مورد نمی دانم و فقط به فوتبال فکر می کنم. این همیشه افتخار بزرگیست که یک تیم بزرگ به شما علاقه مند است. اما همۀ ما می دانیم که در حال حاضر در بایرن مونیخ احساس خیلی راحتی می کنم. "

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
[h=2]نویر: گوآردیولا کار من را راحت‌تر کرده است[/h]
Manuel_Neuer_Arsenal_v_Ba_011.jpg

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن‌مونیخ با پپ گوآردیولا، سرمربی جدید خود روزهای خوبی را سپری می‌کند و صدرنشین رقابت‌های بوندسلیگاست. این تیم در لیگ قهرمانان اروپا هم درخشیده و در هر سه بازی خود به پیروزی دست یافته است.

مانوئل نویر، سنگربان بایرن‌ در گفت‌وگویی که با روزنامه "بیلد" آلمان داشت، از تغییر سبک بایرن‌مونیخ با آمدن گوآردیولا سخن گفت: "آنچه واضح است، تغییر سبک بازی ما با آمدن گوآردیولاست. الان تلاش می‌کنیم تا بازی را از خط دفاعی آغاز و بعد رفته‌رفته به حمله منتقل کنیم. پیش از این با ارسال توپ‌های بلند به دروازه‌ حریفان نزدیک می‌شدیم. فصل گذشته همواره به دنبال ماریو ماندژوکیچ می‌گشتیم تا توپ را به او بدهیم. الان دیگر این سبک بازی را در دستور کار خود قرار نمی‌دهیم بلکه به جایش از همان خط دفاعی بازی را آغاز می‌کنیم و بعد به حمله روی می‌آوریم."
او افزود: "فعالیت من الان بیشتر شده است. بازیکنان بیشتر از قبل توپ را به من می‌دهند و این باعث می‌شود تا ارتباط بیشتری با توپ داشته باشم و در کار حمله شرکت کنم. چنین شیوه‌ای برای من هم راحت‌تر است؛ چرا که باعث می‌شود همچون دیگر بازیکنان در جریان بازی قرار گیرم. دروازه‌بانی با گوآردیولا آسان‌تر شده است."

نویر 27 ساله در فصل جدید بوندسلیگا عملکرد خوبی داشته و در 10 بازی تنها شش گل دریافت کرده است. او در سه بازی هم که در لیگ قهرمانان اروپا انجام داده، تنها یک بار دروازه‌ خود را باز شده می‌بیند.

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
334435_heroa.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،ستاره سابق بوروسیا دورتموند ضمن اعتراف به این نکته که گلش در بازی ابتدای هفته برابر هرتابرلین کاملا شانسی بوده است، از انتقال خود به بایرن مونیخ هم دفاع کرد.
ماریو گوتزه، ستاره 21 ساله بایرن مونیخ در اواخر فصل گذشته با قراردادی به ارزش 37 میلیون یورو از رقیب دیرینه باواریایی ها، بوروسیا دورتموند به این تیم منتقل شد وعلاوه بر جنجال های فراوان پس از این انتقال، بسیاری معتقد بودند که او نخواهد توانست درخشش را در تیم جدید تکرار کند.
اما پس از گذشت حدود پنج ماه از این انتقال و سپری شدن مصدومیت های این بازیکن، او کم کم به دوران اوج خود باز می گردد و به نظر می رسد تحت هدایت پپ گواردیولا بلوغ چشمگیری به بازی او افزوده شده است.گوتزه در مصاحبه با وب سایت بوندس لیگا گفت:" دوران بازپروری پس از مصدومیتم واقعا سخت بود، اما مطمئن بودم که به خوبی در ترکیب جا خواهم افتاد و به سرعت تطبیق پیدا خواهم کرد."سوپر ماریوی بایرن درباره انتقالش به مونیخ هم گفت:" چند بازیکن بایرن را از اردو های تیم ملی می شناختم و این به آسان شدن همه چیز خیلی کمک کرد. در حال حاضر از اینکه برای بایرن بازی می کنم خیلی خوشحالم، مربی و سایر چیز های دیگر بسیار خوب و رضایت بخش هستند. این چیز ها نقش زیادی در انتقالم به اینجا داشتند."گوتزه که شنبه شب در بازی برابر هرتا برلین نخستین گل خود در بوندس لیگا را با پیراهن بایرن مونیخ به ثمر رساند با خنده درباره گلش توضیح داد:" توپ کاملا شانسی به آن سمت از دروازه رفت! ضربه سر من اصلا قدرت نداشت ولی خدا را شکر گل شد. شانسی بود ولی به تیم کمک کرد."گوتزه در انتها در تمجید از رقیب پایتخت نشین خود گفت:" خیلی بازی سختی بود. ما برابر یک هرتا برلین آماده و بسیار پر تحرک قرار داشتیم. آن ها اتفاقی در بالای جدول قرار ندارند."گوتزه پس از سپری کردن دوران مصدومیت طولانی مدتش به ترکیب بایرن مونیخ بازگشته است و بازی های درخشانی را در این تیم به نمایش می گذارد.

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
[h=2]مارتینز جای لام را در خط میانی می‌گیرد؟+چند خبر کوتاه[/h]
333914_heroa.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]یکی از مهمترین خبرهایی که در دیدار شنبه شب بایرن و هرتابرلین انتشار یافت بازگشت خاوی مارتینز به ترکیب بایرن بود او در دقیقه 64 بازی به جای توماس مولر وارد زمین شد هر چند که این تغییر می توانست زودتر از این ها صورت پذیرد اما دو تغییر اجباری گواردیولا در نیمه نخست تعویض سوم را تا حدودی محتاطانه تر کرد.[/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif] خاوی مارتینز در دیدار سوپر کاپ اروپا مقابل چلسی مصدوم شد و چیزی حدود دو ماه دور از میادین بود تا اینکه پس از گذراندن دوران مصدومیت شرایط حضور در میادین را بدست آورد و حدود 25 دقیقه ای را با نظر گواردیولا وارد زمین شد.

[/FONT][FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]اما بازگشت هافبک اسپانیایی بایرن آیا می تواند موجب تغییر پست فیلیپ لام شود؟ مارتینز فصل گذشته همراه شواین اشتایگر کمربند خط هافبک بایرن را مستحکم کرده بود و حال با توجه به علاقه گواردیولا برای استفاده از یک هافبک تدافعی و با توجه به درخشش لام در غیاب هافبک های مصدوم بایرن باید منتظر تصمیم گواردیولا شد پپ در مورد مارتینز پاسخ صریحی نمی دهد و می گوید:" خاوی هم در پست شش و هم در مرکز دفاع می تواند برای ما بازی کند."

چند خبر کوتاه:

شواینی: بوندسلیگا قوی ترین لیگ جهان می شود
افنبرگ: مشکلات پپ و روبن در تیم تاثیر می گذارد
مذاکرات بایرن برای تمدید قرارداد با آلابا و بوآتنگ
بنیتز:هاینکس بیش از همه لایق جایزه بهترین مربی است
هوینس: دورتموند بایرن را به دردسر خواهد انداخت
مولر: تفکرات هاینکس هنوز در تیم ماست،می‌خواهم در بایرن بازنشسته شوم

[/FONT]

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
uli-hoeness-arjen-robben-514.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ الی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، معتقد است که بوروسیا دورتموند تا آخرین هفته برای رسیدن به قهرمانی در بوندسلیگا خواهد جنگید.
شاگردان یورگن کلوپ در حال حاضر تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به بایرن، در رتبه دوم جدول بوندسلیگا قرار دارند و هوینس فکر می کند که تیمش برای پشت سر گذاشتن زردها کار دشواری در پیش دارد.
او به بیلد گفت:" دورتموند همان طور نشان داده که ما انتظار داشتیم. آنها جدی ترین رقیب ما در این فصل خواهند بود. هرچند ما نباید بایر لورکوزن را هم نادیده بگیریم، تردیدی ندارم که دوئل ما باید دورتموند تا آخرین هفته از فصل ادامه خواهد داشت."
هوینس همچنین تاکید کرد که شاگردان پپ گواردیولا، حتی زمانی که در اوج نباشند، می توانند در دیدارهای شان به پیروزی برسند و مطمئن است که فصل موفقیت آمیزی را پشت سر خواهند گذاشت: "تیم مقابل هرتابرلین نشان داد که آنها حتی بدون بازی کردن به شیوه تیکی تاکا هم می توانند پیروز شوند ما با جنگیدن هم می توانیم بازی های مان را ببریم. من به ادامه فصل بسیار خوش بین هستم."

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
[h=2]تمدید قرارداد آلابا و بواتنگ با بایرن به خواسته گواردیولا[/h]
David-Alaba-and-J%C3%A9r%C3%B4me-Boateng-e1339676254251.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ قرارداد دو مدافع ملی‌پوش بایرن مونیخ به خواسته مربی اسپانیایی تیم به زودی تمدید خواهد شد.

رسانه‌های شهر مونیخ گزارش کردند در روزهای آینده مذاکرات باوارایی‌ها با داوید‌آلابا و جروم بواتنگ، مدافع‌های اتریشی و آلمانی تیم قهرمان بوندسلیگا و اروپا نهایی و تمدید خواهد شد.
مطابق این گزارش‌ مسئولان تیم فوتبال سرخ‌پوش تلاش می‌کنند حداقل تا سال 2016 با این دو بازیکن تفاهم‌نامه کاری جدیدی امضا کنند.
این دو بازیکن تا سال 2015 با بایرن قرارداد داشته و هم اکنون مورد توجه زیاد «پپ گواردیولا»، مربی اسپانیایی تیم هستند.

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
url.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ لوتار ماتئوس، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، معتقد است که توپ طلای سال 2013 باید به فرانک ریبری برسد.
هافبک فرانسوی باواریایی ها سال فوق العاده ای را با این تیم سپری کرد و یکی از ارکان اصلی رسیدن بایرن به سه گانه تاریخی فصل قبل بود.
اکنون از ریبری به عنوان جدی ترین گزینه برای بردن توپ طلا نام برده می شود و ماتئوس هم معتقد است این ستاره باتجربه بیش از سایر نامزدها شایسته بردن این جایزه است.
او به خبرنگاران گفت:" فرانک پیش از این جایزه بهترین بازیکن اروپا را برد و این به معنی است که بیشترین شانس را برای بردن توپ طلا دارد. او کاملا شایسته بردن این جایزه است.او با بازی های خوبش در بایرن، همه ما را هیجان زده کرد؛ نه تنها با دربیل هایش، بلکه با بازی های خوبی که در متن حرکات تیمی انجام داد. در سال 1990، من این فرصت را داشتم که برای دو تیم از بهترین تیم های دنیا بازی کنم؛ اینترمیلان و تیم ملی آلمان. کار تیمی در هر دو تیم کلیدی بود و فرانک هم این را به خوبی یاد گرفته است. سه گزینه من برای بردن توپ طلا، ریبری، لام و لواندوفسکی هستند؛ هرچند می ترسم مسی برای پنجمین بار پیاپی برنده این جایزه شود."

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
gattuso-514.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ تمرینات چهارشنبه بایرن مونیخ زیر نورافکن ها برگزار شد و این برای بسیاری از هواداران غیر معمول بود زیرا معمولا جلسات تمرینی زیر نور به دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا محدود می شود.
تمرین چهارشنبه شب مونیخی ها با استقبال خوبی از هواداران همراه شد در این تمرین مونیخی ها تقریبا تمامی بازیکنان خود را به همراه داشتند و زیر نظر گواردیولا برای دیدار شنبه شب مقابل هوفنهایم به مرور تاکتیک ها پرداختند.
اما چهارشنبه شب مونیخی ها میهمانی ویژه داشتند گنارو گتوسو کاپیتان اسبق میلانی ها که قهرمانی در جام جهانی 2006 را همراه ایتالیا تجربه کرده بود از نزدیک تمرینات بایرن را تماشا می کرد. او زمانیکه گواردیولا در سری آ ایتالیا حضور داشت از دوستان صمیمی وی محسوب می شد. گتوسو برای ورود به عرصه ی مربیگری در اولین گام تجربه ای ناموفق در لیگ دوم ایتالیا با پالرمو داشت که در ماه سپتامبر بدلیل کسب نتایج ضعیف اخراج شد.

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
[h=2]دانته به تمرینات بایرن مونیخ بازگشت[/h]
dante-selecao-nominierung-514.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ باشگاه بایرن مونیخ آلمان اعلام کرد دانته مدافع میانی برزیلی این تیم پس از ده روز غیبت به دلیل مصدومیت، روز چهارشنبه به تمرینات بازگشت.
این بازیکن در دیدار نوزدهم اکتبر بایرن مونیخ مقابل ماینتس در چارچوب رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های آلمان (بوندسلیگا) مصدوم شده بود.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلین، این بازیکن سی ساله احتمالا تیم فوتبال بایرن مونیخ را در دیدار روز شنبه مقابل هوفنهایم همراهی خواهد کرد.

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
بازگشت تونی کروس به تمرینات بایرن مونیخ

kroos-heynckes-514.jpg
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ کادر فنی بایرن مونیخ برای دیدار روز شنبه مقابل هوفنهایم می تواند از تونی کروس استفاده کند.

به نقل از بیلد، تونی کروس هافبک بایرن مونیخ که در دیدار هفته دهم بوندسلیگا مقابل هرتابرلین مصدوم شده بود امروز به تمرینات این تیم بازگشت.
تونی کروس در چند روز گذشته به دلیل مشکل کشاله رانش نتوانسته بود تمرین کند، اما امروز در تمرینات حاضر شد و می تواند تیمش را در بازی های آینده همراهی کند.
همچنین آرین روبن و دانته دیگر مصدوم های بایرن هم می توانند این تیم را در بازی بعدی این تیم در بوندسلیگا همراهی کنند.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
آلابا بهترین ورزشکار سال اتریش شد

624-alaba.jpg

FCBayern.ir - ستاره جوان تیم فوتبال بایرن مونیخ که پیش از این توانسته بود عنوان بهترین فوتبالیست سال کشورش یعنی اتریش را به خود اختصاص دهد حالا به یک عنوان انفرادی دیگر نیز دست یافت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ دیوید آلابا مدافع چپ 21 ساله و آینده دار تیم فوتبال بایرن روز گذشته به عنوان مرد سال ورزش اتریش انتخاب شد.

آلابا بعد از تیمو پوستر بازیکن اسبق تیم های مونشن گلادباخ و کلن دومین فوتبالیستی است که این عنوان را به خود اختصاص می دهد، آلابا برای کسب این عنوان رقابت سختی با مارسل هیرشر اسکی باز مشهور اتریشی داشت.

آلابا که به دلیل حضور در تمرینات بایرن نتوانسته بود در این مراسم شرکت کند از طریق ویدئو کنفرانس و به همراه فرانک ریبری مرد سال فوتبال اروپا در این مراسم حاضر شدند.

fcb_award_ribery_alaba_628.jpg

آلابا پس از دریافت این جایزه گفت:" بسیار سخت است که در اتریش یک فوتبالیست برنده این عنوان شود و این برای من یک افتخار بزرگ محسوب می شود."

مرد سال ورزش اتریش همه ساله با رای خبرنگاران ورزشی این کشور انتخاب می شود.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
روبن: هیچ مشکلی نیمکت نشینی ندارم

624-robben-2.jpg

FCBayern.ir - آرین روبن وینگر هلندی باشگاه بایرن مونیخ عنوان کرد که با نشستن بر روی نیمکت مشکلی ندارد و گاهی نیمکت نشینی باعث پیشرفت می شود. او در بخش دیگری از سخنانش از آمادگی خود برای بازی کرد در این سطح فوتبالی در چند سال آینده نیز خبر داد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: روبن در رابطه با احتمال نیمکت نشینی در بازی های بعدی بایرن چنین می گوید: " با نیمکت نشینی موقتی هیچ مشکلی ندارم و فکر می کنم اصلاً هم بد نباشد که مدتی را استراحت کنم. تنها چیزی که برای یک بازیکن ضرر دارد این است که زمان را از دست بدهد ".

وینگر هلندی بایرنی ها در ادامه افزود: " این چیز غیر قابل مشاهده ای نیست، گواردیولا کمی سبک بازی تیم را تغییر داده است اما سبک باشگاه تغییری نکرده است".

روبن در انتها در مورد قرارداد خود با باشگاه نیز گفت: " قرارداد من تا سال 2015 است. با این تیمی که در حال حاضر در اختیار داریم فکر می کنم بتوانم دو، سه و حتی چهار سال دیگر در این سطح بازی کنم".

گواردیولا: روبن و کروس استراحت خواهند کرد

624-guardiola-3.jpg

FCBayern.ir- پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ قبل از رویارویی مقابل هافنهایم خبر از استراحت تونی کروس و آرین روبن برای بازی روز شنبه داد. همچنین وی وضعیت بهبود دانته را روبه رشد دانست.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: کروس و روبن که هفته پیش در جریان بازی مقابل هرتابرلین به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شدند، اکنون گواردیولا خبر از استراحت این دو در بازی فردا می دهد و می گوید: " تونی کمی وضعیت بهتری نسبت به آرین دارد اما هر دوی آن ها دیروز تمرین کرده اند و وضعیت خوبی را سپری می کنند. شاید آن ها برای بازی فردا آماده نباشند اما برای هفته بعد می توانند در ترکیب قرار بگیرند ".

گواردیولا در بخش دیگری از سخنانش در مورد وضعیت دانته که نزدیک به دو هفته است از ترکیب تیم دور است نیز گفت: " وضعیت او به خوبی پیش می رود و آموزش های خوبی می بیند اگرچه مشکلاتی نیز در این راه است ".

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
مذاکرات بایرن و آلابا برای تمدید قرارداد

624-alaba-1.jpg

FCBayern.ir - دیوید آلابا مدافع چپ ملی پوش و اتریشی تیم فوتبال بایرن مونیخ که اخیرا به عنوان بهترین ورزشکار سال کشورش انتخاب شده از آغاز مذاکراتش برای تمدید قرارداد با بایرن خبر داد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ قرارداد کنونی آلابا در شرایطی در پایان سال 2015 با بایرن خاتمه می یابد که بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی مشتاقانه خواهان جذب یکی از بهترین مدافعین چپ حال حاضر فوتبال دنیا هستند.

آلابا ضمن اعلام خبر آغاز مذاکراتش برای تمدید قرار داد با بایرن در گفت و گو با TZ می گوید: "بایرن انتخاب اول من است، مذاکرات برای تمدید قرارداد آغاز بین من و بایرن آغاز شده است اما هوز اتفاق خاصی روی نداده است و توافقی حاصل نشده است."

آلابا که از 16 سالگی در بایرن است در فصل جدید بوندسلیگا 9 بار برای بایرن به میدان رفته است و یک بار نیز موفق به گلزنی شده است.

ریبری: با گواردیولا رابطه خوبی دارم

624-prp-ribery.jpg

FCBayern.ir - فرانک ریبری از صمیمیتش با سرمربی تیمش در این مدت زمان کم خبر می دهد و همچنین عنوان می کند که گواردیولا می خواهد مدت بیشتری را در مونیخ سپری کند و به موفقیت های بیشتری دست یابد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: ریبری در مصاحبه ای با روزنامه ترکی "Fanatik" می گوید: من در بایرن بسیار خوشحال هستم و بهتر از آن این است که خانواده ام نیز در اینجا بسیار خوشحال هستند. بزرگترین قدم من در زندگی ورزشی، آمدن به بایرن بود و از این باشگاه نیز تشکر می کنم که به من کمک کرد تا بتوانم عنوان "مرد سال فوتبال اروپا" را کسب کنم".

ریبری در ادامه افزود: "من دوست دارم مدتی زیادی را در اینجا بمانم زیرا طرفداران من را دوست دارند و من نیز آن ها را دوست دارم. من در بازی هایی که حضور دارم با تمام توان برای تیم بازی می کنم و فکر می کنم تا چند سال دیگر نیز می توانم این عملکرد را حفظ کنم".

مرد سال فوتبال اروپا در مورد رابطه خود با سرمربی تیم نیز می گوید: "باید اعتراف کنم که نمی توانستم با فن خال رابطه خوبی را برقرار کنم اما با پپ رابطه بسیار خوب و نزدیکی دارم. او همیشه می خواهد چیز جدیدی به ما یاد دهد و دوست دارد عناوین زیادی را نیز برای باشگاه به دست آورد و فکر می کنم قهرمانی در سوپر کاپ اروپا شروع خوبی بود".

او در انتها در مورد تیم ملی آلمان نیز گفت: "من واقعاً تیم ملی آلمان را دوست دارم زیرا بازیکنان بزرگی دارند. امیدوارم ما نیز بتوانیم با گذشتن از مرحله پلی آف به جام جهانی صعود کنیم".

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
پیش نمایش هفته یازدهم هوفنهایم - بایرن مونیخ

624-fcb-bundesliga-1.jpg

FCBayern.ir - صدر جدول آلمان حداقل در طی چند سال اخیر هیچگاه اینقدر مهیج و فشرده نبوده، سه تیم بایرن مونیخ، دورتموند و بایرلورکوزن بسیار فشرده و شانه به شانه پیش می روند و این سه تیم به خوبی می دانند که تک تک امتیازات تا چه حد پر اهمیت است و هر لحظه امکان عوض شدن صدر نشین جدول وجود دارد.

بایرن مونیخ صدرنشین کنونی بوندسلیگا که سایه سنگین دو تعقیب کننده خود را پشت سرش به شدت حس می کند در هفته یازدهم رقابت ها میهمان نهمین تیم جدول رده بندی یعنی هوفنهایم است، مسابقه ای که برای هر دو تیم بسیار مهم است. بایرن برای حفظ صدرنشینی و هوفنهایم برای فاصله گرفتن از نیمه دوم جدول رده بندی و به همین دلیل می توان انتظار داشت که هر دو تیم برای کسب پیروزی تلاش کنند.

هوفنهایم که در ابتدای فصل چندان خوب عمل نمی کرد کم کم توانست خود را پیدا کند و نتایج بهتری را کسب کند و خود را به یک تیم میانه جدولی تبدیل کند، آنها با درخشش بازیکنانی همچون روبرتو فرمینیو یکی از خطرناکترین خطوط حمله بوندسلیگا در این فصل هستند اما نقطه ضعف هوفنهایمی ها خط دفاع این تیم است که به هیچ عنوان با ثبات عمل نکرده است و در فصل اخیر به پاشنه آشیل آبی ها تبدیل شده است، نکته جالب در مورد هوفنهایم این است که این تیم در حال حاضر به طور همزمان هم بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و هم ضعیف ترین خط دفاع لیگ است که همین مساله باعث می شود که از این مسابقه انتظار یک بازی پرگل، جذاب و دیدنی را داشته باشیم.

در سوی دیگر میدان تیم بایرن مونیخی قرار دارد که مطابق سال های گذشته بهترین خط دفاع لیگ است و آمار تنها 6 گل خورده نشان دهنده قدرت خط دفاع و دروازه بان این تیم است، بایرن که تا این لحظه طعم شکست را در این فصل نچشیده است در اندیشه برتری مقابل هوفنهایم و تداوم صدرنشینی است بایرن مونیخ که حالا از آخرین شکتسش در بوندسلیگا بیش از یکسال می گذرد در صورت پیروزی در این دیدار می تواند رکورد خود را ارتقا دهد.

بدون شک جدال دو تیمی که تا این لحظه روی هم 47 گل به ثمر رسانده اند می تواند بسیار مهیج و جذاب باشد. جالب است که هر دو تیم در هر 10 مسابقه این فصل خود در بوندسلیگا حداقل یکبار موفق به گلزنی شده اند.

تیم های بایرن مونیخ و هوفنهایم تا کنون 10 بار در تاریخ بوندسلیگا به مصاف هم رفته اند که بایرن 7 بار پیروز شده است و 3 مسابقه به تساوی رسیده است، اما در مسابقاتی که به میزبانی هوفنهایم برگزار شده است بایرن 2 برد و 3 تساوی دارد، فصل گذشته بایرن با نتایج خفیف 2 بر صفر و یک بر صفر برابر هوفنهایم پیروز شد.

هوفنهایم برای این مسابقه هیچ مصدومی ندارد اما بایرن تیاگو، باداشتوبر، شکیری و پیزارو را در اختیار ندارد و حضور دانته هم هنوز برای این مسابقه مورد تایید کادر پزشکی بایرن قرار نگرفته است.

هوفنهایم - بایرن مونیخ

زمان: شنبه 11 آبان ساعت 18 به وقت تهران
مکان: راین نیکر اشتادیون
داور: ولز

ترکیب احتمالی دو تیم

هوفنهایم: کاستیلس - بک - آبراهام - سوده - صالیحوویج - پولانسکی - اشترودل - رودی - وولاند - فرموینیو - مودست
سرمربی: گیسدول

بایرن مونیخ: نویر - لام - بواتنگ - ون بویتن - آلابا - مارتینز - شواین اشتایگر - مولر - روبن - ریبری - مانزوکیچ
سرمربی: پپ گواردیولا

che226

Registered User
لایک‌ها
419
انسان ها خصوصیات شخصیتی ای دارند که در همه مشترک است و ممکن است فقط شدت و ضعفشان متفاوت باشد. یکی از این خصوصیات مشترک «وابستگی به پاداش» است؛ یعنی همه انسان ها نیاز دارند از اطرافیان خود پاداش بگیرند و این پاداش گاهی گرفتن تایید و تشویق و دیده شدن است. به همین دلیل همه آدم ها خصوصیات نمایشگری دارند و می خواهند در مرکز توجه باشند و دیده شوند...

داشتن این خصوصیت به تنهایی هیچ اشکالی ندارد. عامل اصلی شهرت هم همین است، چون شهرت به معنی در معرض توجه بودن است. وابستگی به پاداش یک خصوصیت ژنتیکی است و در همه ما به نسبتی وجود دارد پس همه از شهرت خوششان می آید و دوست دارند به آن برسند، اما...

www.santr.Tk

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
هوفنهایم 1 - 2 بایرن مونیخ

624-fcb-hof.jpg

FCBayern.ir - در ادامه هفته یازدهم بوندسلیگا دو تیم هوفنهایم و بایرن مونیخ به مصاف هم رفتند که بایرن موفق شد میزبان خود را با شکست دهد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ در چارچوب این رقابت ها تیم های فوتبال هوفنهایم و بایرن مونیخ در استادیوم راین نکار آرنا شهر زینسهایم به مصاف هم رفتند که در پایان بایرن موفق شد با نتیجه دو بر یک میزبان خود را شکست دهد. بایرن با این پیروزی 29 امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت.

گل های بایرن در این بازی را ماندژوکیچ (39) و مولر (75) به ثمر رساندند.

ترکیب تیم هوفنهایم :
3209_201084151710818.png

کوئن کاستلس - آندریاس بک (C) - دیوید آبراهام - نیکلاس سوله - سجاد صالیحوویچ - کای هردلینگ (تاریک الوینوسی از دقیقه 78) - توبیاس اشتروبل - سباستین رودی (یانیک وسترگارد از دقیقه 87) - کوین فولاند - آنتونی مودسته (اسون شیپلوک از دقیقه 81) - روبرتو فیرمینو
سرمربی : مارکوی گیزدول

ترکيب تيم بایرن مونیخ :
14.png

مانوئل نویر - فیلیپ لام (C) - دانته - جروم بواتنگ - دیوید آلابا - خاوی مارتینز - ماریو گوتزه (رافینیا از دقیقه 80) - توماس مولر - باستین شواین اشتایگر - فرانک ریبری - ماریو ماندژوکیچ (تونی کروس از دقیقه 64)
سرمربی : پپ گواردیولا

گل ها :
goals.gif

نیکلاس سول (در دقیقه 34) برای هوفنهایم
ماریو ماندژوکیچ (در دقیقه 39) و توماس مولر (در دقیقه 75) برای بایرن مونیخ

کارت ها :
yell_reds.gif

دیوید آبراهام (کارت زرد در دقیقه 38) و سباستین رودی (کارت زرد در دقیقه 85) از هوفنهایم

داوران :
icon_schiri.png

توبایس ولس (داور وسط) - رافائل فویلتون (کمک داور) - مارتین تولزن (کمک داور)

مکان :
icon_stadion.png

آلمان - استادیوم راین نکار آرنا شهر زینسهایم (ظرفیت 31,150)

بالا