• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بایرن مونیخ

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
PLZ_FCB_14_IMA_051113.variant846x476.jpg

PLZ_FCB_13_GET_051113.variant846x476.jpg

PLZ_FCB_12_GET_051113.variant846x476.jpg

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
بند فسخ قرارداد در قرارداد جدید کروس؟!

624-kroos-4.jpg

FCBayern.ir- ماجرای تمدید قرداد تونی کروس با باشگاه بایرن مونیخ شاید دردسر جدید باشگاه مونیخی را به وجود آورد.کروس اعلام کرده علی رغم اینکه از بودن در بایرن راضی است ولی نمی خواهد قرارداد بلند مدتی جدیدی با باشگاه باواریایی به امضا رساند بلکه میخواهد این قراداد جدید یک قرارداد کوتاه مدت تری نسبت به قرارداد قبلی باشد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: مدیر برنامه های تونی کروس دراین رایطه به شبکه sky sport آلمان می گوید :"تونی از اینکه در بارن مونبخ بازی می نماید بسیار خوشحال و راضی است و میخواهد قراداد خود را با باشگاه تمدید نماید ما همانطور که وی اعلام نموده نمیخواهد این قراداد جدید بلند مدت وطولانی باشد.موکل من می خواهد اگر شرایط به وی اجازه دهد بازی در خارج از آلمان را نیز تجربه نماید "

این مدیر برنامه ادامه می دهد :"قراداد جدید با باشگاه بایرن به احتمال زیاد در پایان سال جاری و یا در سال 2014 وپس از بازیهای جام جهانی برزیل به امضا خواهد رسید البته در قرارداد جدید بند فسخ قرارداد نیز به درخواست کروس در ان لحاظ خواهد شد.کروس همیشه اعلام نموده بایرن را دوست دارد وبه قرارداد فعلیش نیز احترام می گذارد و همچنین از بودن در این باشگاه بزرگ نیز راضی و خوشحال می باشد اما گزینه باشگاه های بزرگ اروپایی مانند انگلیس و اسپانیا نیز همواره از اولویت های موکلم نیز خواهد بود. این بنددر قرارداد جدید به موکلم اجازه میدهد با وجود یک درخواست مناسب از سوی دیگر باشگاه های بزرگ اروپایی بتواند به راحتی با آنان مذاکره نماید و در صورت رضایت طرفین بتواند از بایرن مونیخ جدا شود"

قرارداد تونی کروس با باشگاه بایرن مونیخ در سال 2015 به پایان خواهد رسید وستاره باشگاه مونیخی فعلا صحبت در مورد قرارداد جدید و شرایط ان را به آینده موکول نموده است.

باشگاه بایرن مونیخ تنها باشگاه آلمانی و همچنین جز معدود باشگاه هایی در سطح اروپاست که بند فسخ قرداد در قرارداد بازیکنانش وجود نداشته است حال بایدببینیم ایا باشگاه بایرن مونیخ این تقاضای کروس را قبول می کند یا مانند قبل با این نوع قراردادها مخالفت خواهد نمود.بایرن مونیخ خود قبلا از همین شرایط بند فسخ قرارداد و بازخرید بازیکن استفاده نموده وموفق شد ماریو گوتزه ستاره دورتمندیها را را از این باشگاه خریداری نماید.

بازگشت ارین روبن به تمرینات

624-robben-buyten.jpg

FCBayern.ir- آرین روبن ستاره هلندی تیم بایرن مونیخ که چندی پیش با مصدومیت خفیفی روبه رو شده بود،روز چهارشنبه به تمرینات بازگشت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: روبن که در بازی مقابل هرتا برلین در هفته دهم بوندسلیگا در دقیقه بیست و شش به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد، روز چهارشنبه به تمرینات تیم بازگشت و گفته می شود شرایط بازی کردن برای بازی روز شنبه مقابل آگسبورگ را دارد.

لازم به ذکر است که ارین روبن بازی مقابل هفته پیش در بوندسلیگا مقابل هافنهایم و یکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان را از دست داده است.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
لام: پپ باید در مورد من زودتر تصمیم بگیرد

624-lahm-6.jpg

FCBayern.ir - فلیپ لام کاپیتان شماره یک باشگاه بایرن مونیخ که هنوز مشخص نیست که در چه پستی در تیم بازی خواهد کرد عنوان کرد که پپ گواردیولا هرچه سریعتر باید پست او را مشخص کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: فلیپ لام در این رابطه می گوید: " بسیار دشوار است که بخواهید پست خود را عوض کنید.مهم نیست که در کجا بازی می کنید زیرا باید خود را با آن منطبق کنید.من نمی خواهم که بگویم در چه پستی بهتر و راحتر هستم اما همه می گویند در پست دفاع راست بهتر هستم ".

لام در بخش دیگری به نگرانی در مورد عدم ثبات در پست خود قبل از جام جهانی پرداخت و گفت: " وقتی جام جهانی شروع شود من دوست دارم بدانم که در پست شش بر روی برنامه ریزی شده است یا خیر تا بتوانم خود را آماده آن پست کنم.حتی در حال حاضر یواخیم لوو نیز به من بعنوان یک هافبک دفاعی نگاه می کند ".

کاپیتان بایرنی ها در انتها در مورد مدت زمان حضور خود در باشگاه بایرن نیز گفت: " من کاملاً مطمئن هستم که برای هیچ باشگاه بزرگ دیگری بازی نخواهم کرد.برای من دلیلی وجود ندارد که بخواهم چنین کاری انجام دهم.

پپ: کنتنتو دفاع وسط خوبی است

624-guardiola-4.jpg

FCBayern.ir - گواردیولا سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در اظهار نظری جال دیگو کنتنتو مدافع ایتالیایی- آلمانی تیمش را که سالهاست در سمت چپ خط دفاعی به کار گرفته شده است، مدافع میانی قابلی داسنت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ دیگو کنتنتو که پس از آسیب دیدگی اخیر دانته به اجبار در پست مدافع میانی قرار گرفته بود رضایت پپ را جلب کرد و پس از آن در دو بازی رفت برگشت مقابل ویتوریاپلژن حضور در مرکز خط دفاع را تجربه کرد.

گواردیولا در مورد این تصمیمش در گفت و گو با tz می گوید:" از دیگو خیلی راضی هستم و باوجود او حالا ما یک مدافع میانی چپ پای دیگر در ترکیب خود داریم و من باید به او به خاطر عملکرد اخیرش تبریک بگویم او با درخشش خود به من یک گزینه دیگر برای پست دفاع میانی معرفی کرد."

ظاهرا خود کنتنتو هم از تصمیم اخیر پپ راضی است و از حضور در پست مدافع میانی ابراز رضایت کرده است شاید به این دلیل که با حضور در این پست بخت بیشتری برای قرار گرفتن در ترکیب بایرن دارد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نیمه اول بازی بایرن مونیخ و اگزبورگ 2 بر 0 به نفع بایرن تمام شد. فرانک ریبری ضربه ایستگاهی قشنگی زد.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
بایرن مونیخ 3 آگزبورگ 0

624-allianz-arena-2.jpg

FCBayern.ir- در ادامه هفته دوازدهم رقابتهای بوندسلیگای آلمان بایرن مونیخ در دربی جنوب آلمان میزبان آگزبورگ بود که این مسابقه با 3 گل به سود بایرن خاتمه یافت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ تیم بایرن در این مسابقه با ارائه یک بازی خوب و رو به جلو به ندرت به حریف فرصت گلزنی داد و در نهایت توانست به سه امتیاز حساس این بازی دست پیدا کند. شاگردان گواردیولا با کسب این پیروزی و با توجه به شکست دورتمند مقتدرانه تر صدر نشین بوندسلیگا شدند.

بایرن مونیخ 3 آگزبورگ 0

بایرن مونیخ: نویر-لام-بواتنگ-دانته-آلابا-مارتینز-رافینیا(مولر)-گوتزه(گوتزه)-کروس(کیرشوف)-ریبری-مانزوکیچ

آگزبورگ: هیتز-ورهاق-کالسن-براکر-کالاوان-اوسترزولک-بایر-هان-ووگت-هلیل آلتینتوپ-ورنر-مولدرس

گلها

بواتنگ "2
ریبری "42
مولر "90

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
رکورد جدید بایرن مونیخ در بوندسلیگا

624-fcb-logo-2.jpg

FCBayern.ir- تیم فوتبال بایرن مونیخ در هفته دوازدهم رقابتهای بوندسلیگا توانست با 3 گل حریف همشهری خود آگزبورگ را شکست دهد تا ضمن تداوم صدرنشینی اش به یک رکورد جدید در تاریخ بوندسلیگا دست پیدا کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بایرن مونیخ با کسب پیروزی در این مسابقه به شکست ناپذیرترین تیم در تاریخ رقابتهای بوندسلیگا تبدیل شد.

بایرن مونیخ با کسب پیروزی مقابل آگزبورگ به رکورد 37 مسابقه بدون شکست در رقابتهای بوندسلیگا رسید تا دوران طلایی بایرن با ثبت یک رکورد تازه تکمیل شود.

بدین ترتیب بایرن مونیخ به عنوان شکست ناپذیرترین تیم در تاریخ بوندسلیگا بدل شد، آخرین شکست بایرن به 29 اکتبر سال 2012 باز می گردد جایی که آنها در هفته نهم رقابتهای بوندسلیگا در آلیانزآرنا با نتیجه 2 بریک مغلوب بایرلورکوزن شدند.

پیش از این تیم قوتبال هامبورگ در سال 1980 موفق شده بود 36 مسابقه متوالی در بوندسلیگا را بدون شکست سپری کند.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بایرن مونیخ 3 آگزبورگ 0

624-allianz-arena-2.jpg

FCBayern.ir- در ادامه هفته دوازدهم رقابتهای بوندسلیگای آلمان بایرن مونیخ در دربی جنوب آلمان میزبان آگزبورگ بود که این مسابقه با 3 گل به سود بایرن خاتمه یافت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ تیم بایرن در این مسابقه با ارائه یک بازی خوب و رو به جلو به ندرت به حریف فرصت گلزنی داد و در نهایت توانست به سه امتیاز حساس این بازی دست پیدا کند. شاگردان گواردیولا با کسب این پیروزی و با توجه به شکست دورتمند مقتدرانه تر صدر نشین بوندسلیگا شدند.

بایرن مونیخ 3 آگزبورگ 0

بایرن مونیخ: نویر-لام-بواتنگ-دانته-آلابا-مارتینز-رافینیا(مولر)-گوتزه(گوتزه)-کروس(کیرشوف)-ریبری-مانزوکیچ

آگزبورگ: هیتز-ورهاق-کالسن-براکر-کالاوان-اوسترزولک-بایر-هان-ووگت-هلیل آلتینتوپ-ورنر-مولدرس

گلها

بواتنگ "2
ریبری "42
مولر "90
چند وقتی هست این پستا مشکل دارن اون از دفعه قبل که بازیکنای اصلی رو 10 تاشو نوشت اینم از این که گوتزه اومده جای گوتزه
نمیشه عکس های بازی رو بند انگشتی و همشو تو یه پست گذاشت؟

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
واکنش باوریایی ها پس از پیروزی

624-guardiola-2.jpg

FCBayern.ir- هفته دوازدهم رقابتهای بوندسلیگا با پیروزی خانگی بایرن برابر آگزبورگ و ثبت یک رکورد جدید برای بایرن ادامه یافت، در این هفته از رقابتها بایرن با کسب پیروزی 3 بر صفر برابر آگزبورگ توانست به رکورد 37 مسابقه بدون شکست در بوندسلیگا دست یابد.

مصاحبه بایرنی ها پس از این مسابقه

پپ گواردیولا : شروع خوبی داشتیم و گل زود هنگام کارمان را ساده تر کرد اما پس از گل نتوانستیم خیلی خوب بازی کنیم ولی در نیمه دوم بهتر شدیم و توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم و شانس های زیادی خلق کنیم، امیدوارم که بازیکنانم بعد از بازی های ملی بتوانند فرم ایده آل خود را بدست آورند.

فرانک ریبری: گلی که زدم برای خودم و تیمم بسیار خوب بود، ما خیلی با انگیزه بودیم و بازیکنان بسایر بهتر از قبل بودند، بازی آینده ما در دورتمند بسیار مهم و سرنوشت ساز خواهد بود و ما باید به فکر آن باشیم و بتوانیم رکورد خود را هم افزایش دهیم.

ژروم بواتنگ: واقعا خوشحالم که توانستم گل بزنم و همچنین از خلق یک رکورد جدید و به همه بایرنی ها تبریک می گویم و به خصوص به یوپ هاینکس، در این بازی کل تیم عملکرد خوبی داشتند و حالا می توانیم بسیار خوشحال باشیم.

مارکوس وینزل (سرمربی آگزبورگ): بایرن مونیخ به طرز غیر قابل باوری قدرتمند است ما امروز به طور کامل تحت کنترل آنها بودیم و گل زود هنگام هم به آنها کمک کرد که تسلط بیشتری پیدا کنند و من در کل از تیمم راضی هستم.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
پیرلو :ریبری سزاوار کسب توپ طلا است

pirlo_624.jpg

FCBayern.ir-اندره پیرلو ظی سخنانی اعلام نمود ریبری کاملا سزاوار کسب بهترین بازیکن جهان است او همچنین اعلام نمود پوپ هاینکس هم می تواند عنوان بهترین مربی جهان را تصاحب نماید.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بازیکن بزرگ تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس در این مورد به شبکه skt sport ایتالیا گفت :"به نظر من ریبری کاملا سزاوار کسب عنوان بهترین بازیکن جهان است عملکرد او به همراه بایرن در فصل گذشته بی نظیر بود "

پیرلو اضافه می کند : از طرفی دیگر پوپ هاینکس هم میتواند عنوان بهترین مربی سال را تصاحب نماید و در حالیکه که می خندد ادامه می دهد :" البته با توجه به اینکه من یک ایتالیایی هستم دوست دارم این عنوان به یک مربی ایتالیایی برسد"

پیرلو در پایان اظهار امیدواری کرد تیمش بتواند به همراه رئال به مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا نماید.

ماکای :بایرن می تواند کار دورتمند را تمام کند

makaat_624.jpg

FCBayern.ir- مهاجم گلزن سابق مونیخیها اعتقاد دارد بایرن با پیروزی مقابل بورسیا دورتمند در بازی آینده این دو تیم ،می تواند تا حد زیادی به قهرمانی در بوندس لیگا خوشبین باشد.وی معتقد است با توجه به وضعیت بد زنبورها طی این روزها انجام این کار برای مردان باواریا میتواند راحتر از قبل باشد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ روی ماکای مهاجم هلندی سابق بایرن مونیخ طی مصاحبه ای با شبکه اختصاصص باشگاه fcb.tv در این باره می گوید :"بایرن می تواند با پیروزی مقابل دورتمند می تواند کار آنان را تا حد زیادی تمام کند وبه قهرمانی در بوندس لیگا نزدیک تر شود من با توجه به عملکرد بایرن در این مدت وهمچنین وضعیت بد دورتمند در این روزها بیشتر به تحقق این امر خوشبین هستم."

آقای گل سابق بوندس لیگا اضافه می کند :"دورتمند به خصوص در خط دفاعی آن صلابت فصول گذشته را ندارد من شنیدم حتی مدافع صرب آنها از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شدیدی شده وهمچنین اشمیلز نیز اصلا در فرم خوبی به سر نمی برد .بایرن نیز مصدومانی دارد ولی تفاوت دو تیم نفرات جایگزین است که وضعیت بایرنیها در این میان از دورتمند بسیار بهتر می باشد.البته بازی در وست فالن همیشه سخت ومشکل است ولی بایرن می تواند این امر را تحقق بخشد.به نظر من شکست دورتمند راحتر از فصول قبل خواهد بود."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
تلاش زیدان برای رئالی کردن ریبری

624-ribery-4.jpg

FCBayern.ir- فرانک ریبری وینگر فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ آلمان اعلام کرده است که زین الدین زیدان تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا او را برای پیوستن به رئال مادرید متقاعد کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ ریبری پیش از پیوستنش به بایرن در سال 2007 به شدت مورد توجه دو باشگاه بزرگ اسپانیایی رئال مادرید و بارسلونا قرار داشت و پیش از تمدید قراردادش در 2010 نیز مورد توجه آنها بود.

ستاره 30 ساله بایرن در گفت و گو با بیلد ضمن اعلام این مساله که در آلمان کاملا خوشحال است اذعان کرد که شاید روزی به هموطن فرانسوی اش ملحق شود.

ریبری می گوید:" به هیچ وجه قصد ترک بایرن را ندارم چون بایرن مونیخ جزئی از خانواده من است اما از اینکه مورد توجه رئال و بارسا قرار دارم خوشحال هستم اما به دلیل حضور زیدان در مادرید و اینکه او تلاش زیادی برای داشتن من انجام داده نزدیکی بیشتری نسبت به رئال در مقایسه با بارسا احساس می کنم."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
کری خوانی ریبری برای دورتمندی ها

624-ribery-1.jpg

FCBayern.ir- فرانک ریبری وینگر فرانسوی تیم فوتبال بایرن مونیخ معتقد است پیروزی تیمش در دیدار هفته آینده برابر دورتمند به معنی قهرمانی آنها در این فصل از رقابتهای بوندسلیگا خواهد بود.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بعد از شروع مجدد بوندسلیگا پس از وقفه ای که برای انجام دیدارهای ملی در نظر گرفته شده است، تیم های بایرن مونیخ و بوروسیادورتمند در ورزشگاه وست فالن به مصاف هم خواهند رفت و فرانک ریبری معتقد است در صورت پیروزی باواریایی ها در این مسابقه فاصله دو تیم در جدول رده بندی به قدری زیاد خواهد شد که شاگردان یورگن کلوب بسختی برای جبران نخواهند داشت.

ملی پوش فرانسوی بایرن در گفت و گو با سایت بوندسلیگا می گوید:" این بازی قطعا حساس ترین بازی سال است و من کاملا برای آن آماده هستم، اگر در این مسابقه برنده شویم هفت امتیاز از دورتمند فاصله می گیریم و به نظر من این به معنای پایان رقابت برای قهرمانی بوندسلیگا خواهد بود و با توجه به رکورد شکست ناپذیری ما من معتقد به برد بایرن در این بازی هستم."

دیدار تیم های دورتمند و بایرن مونیخ شنبه 2 آذر در ورزشگاه وست فالن برگزار خواهد شد.

تیاگو پا به توپ شد

624-thiago-1.jpg

FCBayern.ir- تیاگو آلکانتارا ستاره اسپانیایی خط میانی تیم فوتبال بایرن مونیخ بعد از طی دوران طولانی مدت مصدومیتش به تمرینات بایرن بازگشت و پا به توپ شد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بعد از مصدومیت طولانی مدت اخیر باستین شواین اشتایگر هواداران بایرن به شدت نگران وضعیت تیمشان در هفته های باقی مانده بودند اما حالا با بازگشت تیاگو خیال آنها تا حدود بسیاری راحت خواهد شد.

تیاگو از هفته سوم رقابتها و پس از پیروزی 2 بر صفر بایرن مقابل نورنبرگ به علت آسیب دیدگی دور از میادین بود و حالا امیدوار است تا بتواند جای ثابتی در ترکیب باواریایی ها پیدا کند.

صفحه رسمی باشگاه بایرن مونیخ با انتشار تصویری در توییتر از تمرین تیاگو آلکانتارا اعلام کرد که خرید تابستانی این باشگاه دوران مصدومیت را سپری کرده است.

بالا