• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بایرن مونیخ

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
واکنش های بین المللی پس از ژرمن کلاسیکو

624-bundesliga-logo-1.jpg

FCBayern.ir - شب گذشته و در حساس ترین بازی نیم فصل اول آلمان بایرن مونیخ دست به کار بزرگی زد و در خانه بوروسیادورتمند به پیروزی قاطع 3 بر صفر دست یافت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ این برد با ارزش شاگردان گواردیولا بازتاب بسیاری در رسانه های بین المللی داشت.

بریتانیا

روزنامه The Mirror: نتیجه پایانی که در شب سرد سیگنال ایدونا پارک رقم خورد بسیار تعجب برانگیز بود چراکه همگان انتظار یک بازی متعادل را داشتند، هرچند که در پایان بازی هنوز هم تماشاگران دورتمند را تشویق می کردند اما در واقع یورگن کلوب باید به فکر بهبود اوضاع باشد.

روزنامه گاردین: گلزنی گوتزه در نخستین بازگشتش به سیگنال ایدونا پارک راه را برای کسب پیروزی برای بایرن آسان کرد، او تنها ده دقیقه پس از ورود به زمین ضربه سختی به دورتمند وارد کرد تا بایرن بعد از سال 2010 نخستین بار موفق به کسب پیروزی برابر دورتمند در بوندسلیگا شود.

اسپانیا
روزنامه El País: گواردیولا با یک تعویض طلایی توانست کفه ترازو را به سمت بایرن سنگین کند تا سرانجام بتواند کلوب را به زانو در آورد، بایرن با این پیروزی گام مهمی برای قهرمانی بوندسلیگا برداشت، حالا آنها هفت امتیاز از دورتمند بالاتر است این به معنی قهرمانی بوندسلیگاست.

فرانسه

روزنامه اکیپ: در غیبت ریبری روبن به سمت چپ آمده بود و اتفاقا یک شب خوب را برابر گروس کرویتز پشت سر گذاشت و توانست گل دوم بایرن را بزند والبته تلاش مانزوکیچ و کروس هم در کسب این پیروزی بی تاثیر نبود که البته تلاش آنها شاید به اندازه توماس مولر به چشم نخواهد آمد.

گوتزه:استرس زیادی داشتم

624-gotze-3.jpg

FCBayern.ir - ماریو گوتزه ستاره جوان بایرنی ها پس از بازی مقابل تیم سابق خود ،بوروسیا دورتمند اظهار کرد که در بازی استرس زیادی داشته است و تمرکز کافی در زمین را در اختیار نداشته.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: گوتزه درمورد وضعیت خود در زمین بازی در ورزشگاه سابق خود گفت : " همه می دانستند که این یک بازی عاطفی خواهد بود و برای من بسیار خوب بود که توسط همه تماشاگران هو نشدم و این وضعیت را برای من ساده تر کرد در حالی که استرس در بازی نیز همراه من بود ".

ماریو در ادامه افزود: " البته من آن ها را (طرفداران دورتمندی) درک می کنم اما آن ها نیز باید بداند که این وضعیت نیز برای من آسان نیست و دوره ای جدید در زندگی فوتبالی من است و به سختی با آن مقابله می کنم " .

گوتزه در پایان با اشاره به بازی روز سه شنبه مقابل زسکا مسکو گفت: " ما باید دوباره در روز سه شنبه بازی کنیم اما بازی های لیگ قهرمانان در اواسط هفته برای ما سخت نیست زیرا استراحت کافی برای این بازی را خواهیم داشت ".

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
تیاگو: خوشحالم که به بایرن آمدم

624-thiago-1.jpg

FCBayern.ir - تیاگو آلکانترا هافبک اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که بوروسیا دورتمند تنها رقیب آن ها در این فصل نیست و باید همین روش پیش رو را مقابل بایر لورکوزن نیز اجرا کنند. او در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد که از آمدن به باشگاه بایرن مونیخ بسیار خوشحال است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: آلکانترا که بعد از گذشت دو ماه توانست اولین بازی خود را در مقابل بوروسیا دورتمند انجام دهد ، در رابطه بازی روز شنبه به " TZ " می گوید: " من فکر می کنم حالا باید به دنبال بازی مقابل لورکوزن در نیم فصل دوم باشیم و باید همین بازی را که در دورتمند انجام دادیم مقابل آن ها تکرار کنیم ".

تیاگو در ادامه افزود: " در دو ماه اخیر که دچار مصدومیت شده بودم تمام بازی ها را از دست دادم اما در حال حاضر بسیار خوشحال هستم که می توانم دوباره در مسابقات حضور داشته باشم.در این دوران مصدومیت همه باشگاه به من کمک بسیار زیادی کردند ".

او در پایان اظهار کرد: " جو اینجا (مونیخ) فوق العاده است و بسیار خوشحال هستم که فرصت بازی کردن در این جا و این تیم را در اختیار دارم ".

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
واکنش های بین المللی پس از ژرمن کلاسیکو

624-bundesliga-logo-1.jpg

FCBayern.ir - شب گذشته و در حساس ترین بازی نیم فصل اول آلمان بایرن مونیخ دست به کار بزرگی زد و در خانه بوروسیادورتمند به پیروزی قاطع 3 بر صفر دست یافت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ این برد با ارزش شاگردان گواردیولا بازتاب بسیاری در رسانه های بین المللی داشت.

بریتانیا

روزنامه The Mirror: نتیجه پایانی که در شب سرد سیگنال ایدونا پارک رقم خورد بسیار تعجب برانگیز بود چراکه همگان انتظار یک بازی متعادل را داشتند، هرچند که در پایان بازی هنوز هم تماشاگران دورتمند را تشویق می کردند اما در واقع یورگن کلوب باید به فکر بهبود اوضاع باشد.

روزنامه گاردین: گلزنی گوتزه در نخستین بازگشتش به سیگنال ایدونا پارک راه را برای کسب پیروزی برای بایرن آسان کرد، او تنها ده دقیقه پس از ورود به زمین ضربه سختی به دورتمند وارد کرد تا بایرن بعد از سال 2010 نخستین بار موفق به کسب پیروزی برابر دورتمند در بوندسلیگا شود.

اسپانیا
روزنامه El País: گواردیولا با یک تعویض طلایی توانست کفه ترازو را به سمت بایرن سنگین کند تا سرانجام بتواند کلوب را به زانو در آورد، بایرن با این پیروزی گام مهمی برای قهرمانی بوندسلیگا برداشت، حالا آنها هفت امتیاز از دورتمند بالاتر است این به معنی قهرمانی بوندسلیگاست.

فرانسه

روزنامه اکیپ: در غیبت ریبری روبن به سمت چپ آمده بود و اتفاقا یک شب خوب را برابر گروس کرویتز پشت سر گذاشت و توانست گل دوم بایرن را بزند والبته تلاش مانزوکیچ و کروس هم در کسب این پیروزی بی تاثیر نبود که البته تلاش آنها شاید به اندازه توماس مولر به چشم نخواهد آمد.
از خبر گذاری FCbayern.ir بعیده!
ژرمن کلاسیو؟ فک کنم "در کلاسیکر" بهتر از این باشه هر چند همون "فوسبال مودرنیته" بهتر از همس.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
از خبر گذاری FCbayern.ir بعیده!
ژرمن کلاسیو؟ فک کنم "در کلاسیکر" بهتر از این باشه هر چند همون "فوسبال مودرنیته" بهتر از همس.

موافقم
ژرمن کلاسیکو به نظر بی معنی میاد
همون در کلاسیکر بهتره

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
یک جاسوس در رختکن بایرن

624-fcb-logo-2.jpg

FCBayern.ir - به نظر می رسد یک مشکل دیگر جلوی پای پپ گواردیولا مربی موفق بایرن را گرفته باشد .مربی کاتالانی ادعا می کند یک جاسوس در رختکن بایرن قرار دارد که اطلاعات وتاکتیک تیم را قبل از انجام بازی به روزنامه های آلمانی گزارش می دهد

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: به گزارش مارکا، قبل از بازی این هفته بایرن مونیخ و دورتموند نشریه بیلددر مقاله ای تاکتیک های بایرن برای بازی با دروتموند را فاش کرد و ادعا کرد این اطلاعات را یکی از بازیکنان بایرن به بیلدداده است.

پپ گواردیولا در آخرین صحبت هایش درباره این اتفاق گفت: "برای من فرقی نمی کند چه بازیکنی این کار را انجام داده است. من نمی خواهم دیگر این بازیکن در تیم باشد. او باید بایرن را ترک کند. این خیانت محسوب می شود. "

گفته می شود گواردیولا که قبلا از این موضوع خبر داشته است ساعاتی قبل از برگزاری بازی با دورتموند در هتل محل اقامت تیمش نیز جلسه ای تشکیل داده است و به بازیکنانش هشدار داده و به انان گفته است: " حواستان را جمع کنید.برای من مهم نیست که جاسوس چه کسی باشد.او را از تیم اخراج خواهم کرد و دیگر برای بایرن بازی نخواهد کرد."

کارل هاینس رومنیگه یکی از مسئولان ارشد باشگاه بایرن هم در صحبت هایی به اسکای گفته:« برای یافتن این جاسوس از ناسا کمک نخواهیم گرفت. ولی به کسی که این کار را انجام می دهد توصیه می کنم که دست از این کار بکشد وگرنه به مشکل برخواهیم خورد. این کاملا طبیعی است که گواردیولا از این رفتار خوشش نیاید. پپ جلسات تمرینی تیم را پشت درهای بسته برگزار می کند.»

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ نیز ضمن تایید این خبر بار دیگر از مربی اسپانیایی تیمش حمایت نموده و به شبکه سراسری zdf آلمان عنوان نموده است :" ما کاملا از پپ حمایت خواهیم نمود این جاسوس هرکسی که می خواهد باشد او دیگر در آینده تیم جایی نخواهد داشت پس بهتر است این موضوع همین جا خاتمه پیدا نماید."

شایان ذکر است در جریان بازیهای مقدماتی یورو 2012 یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان نیز به این موضوع اعتراف نموده بود و مدعی شده بود یک بازیکن ترکیب و تاکتیک مورد نظر وی را قبل از بازی به رسانه ها و ومطبوعات آلمانی گزارش می دهد.

وایدن فلر : بایرن اصلا شایسته پیروزی نبود

weidenfeller_624.jpg

FCBayern.ir - سنگربان باشگاه بورسیا دورتمند ادعای عجیبی را مطرح ساخته و عنوان نموده بایرن مونیخ اصلا شایسته کسب پبروزی مقابل بورسیا دورتمند نبوده است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: رومن وایدن فلر دروازه بان به تازگی ملی پوش پوش باشگاه بورسیا دورتمند در گفتگو با شبکه sky sport آلمان میگوید :"ما بهتر از بایرنیها بازی کردیم آنان تنها ازموقعیت های خود نهایت استفاده را بردند و بر ما غلبه نمودند "

گلادیاتور فوتبال آلمان اضافه می کند :" ما قبل از گل آنها موقعیت های خوبی داشتیم و همچنین پس از گل اول مونیخیها بارها موقعیت داشتیم تا بازی را به تساوی بکشانیم اما متاسفانه آنها را به هدر دادیم .در اواخر بازی تمرکز خود را از دست دادیم زیرا میخواستیم هر طور که شده نتیجه بازی را برگردانیم ولی مونیخیها از ما زرنگ تر بودند و در دو لحظه ما را غاقلگیر نمودند .بایرن مونیخ اصلا شایسته کسب پیروزی نبود و بازی باید با تنیجه مساوی به پایان می رسید. "

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
مانزوکیچ به روسیه نمی رود

624-mandzukic-4.jpg

FCBayern.ir - ماریو مانزوکیچ مهاجم کروات باشگاه بایرن مونیخ به دلیل مصدومیتی جزئی که برایش رخ داده است به همراه تیم به روسیه سفر نمی کند و در مونیخ خواهد ماند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: باشگاه بایرن مونیخ امروز اعلام کرد که ماریو مانزوکیچ به دلیل آسیب دیدگی که به تازگی با آن مواجه شده است از سفر به روسیه باز داشته می شود و در مونیخ به تمرینات خواهد پرداخت.همچنین گفته می شود دیگو کنتنتو نیز همانند مانزوکیچ نمی تواند به روسیه سفر کند تا در بازی مقابل زسکا در زمین حضور یابند.

لازم به ذکر است تیم بایرن مونیخ فردا شب در سرمای مسکو باید مقابل زسکا قرار بگیرد.

واکنش لام و روبن به وجود بازیکن جاسوس در تیم

1.jpg

FCBayern.ir - فلیپ لام کاپیتان شماره یک بایرنی ها عنوان کرد که از شنیدن این خبر (وجود جاسوس در تیم) بسیار ناراحت شده است و عنوان کرد که کل تیم از قضیه بسیار ناراحت هستند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: فلیپ لام در یک مصاحبه ای در مورد صحبت های اخیر مبنی وجود جاسوس در تیم گفت: " بسیار از این موضوع ناراحت هستیم.در تیم قوانینی وجود دارد و کسی که قوانین را زیر پا بگذارد باعث آزردگی کل تیم می شود و تمرکز خود را از دست می دهیم. ما همه با یکدیگر صحبت می کنیم و واقعاً این اتفاق عجیب است ".

ارین روبن نیز در این رابطه افزود: " واقعاً ناراحت هستم.چنین کاری در یک باشگاه بزرگ همچون بایرن نباید وجود داشته باشد. من پنج سال است که در این تیم حضور دارم و این چیز جدیدی برای من است ".

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
برف و یخبندان تمرینات بایرن را کنسل کرد

fcb-snow_624.jpg

FCBayern.ir- تیم بایرن مونیخ برای انجام پنجمین دیدار لیگ قهرمانان خود به مسکو سفر کرد و امشب مقابل زسکا نماینده روسیه به میدان خواهد رفت این در حالی است که برف و کولاک مانع از این شد تا شاگردان پپ گواردیولا تمرینات نهایی خود را در استادیوم محل برگزاری بازی انجام دهند.

بایرنی ها شب گذشته برای انجام تمرینات نهایی راهی استادیوم مسکو شدند اما بدلیل بارش شدید برف امکان این را نیافتند تا در زمین به انجام کارهای تاکتیکی بپردازند. گواردیولا ساعتی را برای بهبود شرایط جوی و آماده سازی زمین بازی منتظر ماند اما این شرایط هرگز مهیا نشد تا مونیخی ها راهی هتل شوند.

شرایط جوی به حدی نامساعد بود که بازیکنان بایرن مونیخ برای بازگشت به هتل ریترز کارلتون محل اقامت خود بیش از 45 دقیقه در ترافیک ماندند.

هوینس: خوشحالم گوتسه را به نیمار ترجیح دادیم

624-hoeness-1.jpg

FCBayern.ir- اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ پس از درخشش ماریو گوتسه ستاره جوان این تیم مقابل بوروسیا دورتموند به تمجید از او پرداخت و اینکه باشگاه مونیخی در فصل نقل و انتقالات برای به خدمت گرفتن وی 37 میلیون یورو هزینه کرده است ابراز رضایت کرد.

هوینس در گفتگویی با روزنامه بیلد می گوید:" با این مبلغ نقل و انتقالات آن هم برای یک بازیکن جوان نمی توانید مانور زیادی انجام دهید و نمی توانید مطمئن باشید که او با شرایط باشگاه کنار می آید اما ماریو گوتسه این را ثابت کرد که ارزش این هزینه را داشت و بازیکن بسیار خوبی است."

هوینس ادامه می دهد:" پس از انجام چنین هزینه ای و با توجه به مصدومیت های زیادی که در این فصل برای او دردسر ساز شد به خوبی به شرایط آمادگی بازگشت و نشان داد که هزینه بایرن برای او بی جهت نبوده است."

هوینس در پایان به تصمیم خود برای خرید گوتسه به جای جذب نیمار اشاره می کند و گفت:" ما بدون هیچ شک و تردیدی می دانستیم که پرداختن چنین مبلغی برای جوان آمریکای جنوبی و آوردن او به آلمان با شرایط متفاوت آب و هوا و زبان نمی تواند از نظر ورزشی برایمان سود مند باشد."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
پیش نمایش زسکا مسکو ؛ بایرن مونیخ

624-fcb-ucl-1.jpg

FCBayern.ir- هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در گروه چهارم امشب در شرایطی با بازی تیم های زسکا مسکو و بایرن مونیخ پیگیری می شود که همه چیز تحت تاثیر حواشی اخیر باشگاه بایرن است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بایرن مونیخ امشب در سرمای سخت زمستان مسکو میهمان زسکا است، دیداری که شاید به علت مشخص شدن تکلیف این گروه سرد تر از حد معمول هم باشد.

زسکا مسکو از 4 بازی گذشته خود در لیگ قهرمانان تنها 3 امتیاز دارد و تنها ویتوریاپلژن را پایینتر از خود می بیند و هیچ بختی برای حضور در جمع 16 تیم نهایی ندارد و تنها مساله ای که این مسابقه را تا حدی برای آنها حساس می کند نگرانی آنها از ویتوریاپلژن است که تا حدی حضور این تیم در لیگ اروپا را تهدید می کند و روس ها می توانند با کسب حداقل امتیاز از این مسابقه با خیال آسوده تری به مصاف این تیم در روز نهایی برود،زسکا قصد دارد از سرمای شدید این روزهای روسیه نهایت استفاده را بکند و از قهرمان فصل قبل اروپا حداقل یک امتیاز بگیرد.

زسکا در رقابتهای لیگ روسیه شرایط مناسبی دارد و با کسب 33 امتیاز از 17 بازی در فاصله 3 امتیازی با تیم صدر نشین قرار دارد و در آغاز هفته در یک بازی فوق العاده حساس با یک گل اسپارتاک را مغلوب کرد و همین پیروزی این تیم را در آستانه این مسابقه در وضعیت روحی مناسبی قرار داده است.

در سوی دیگر میدان بایرن مونیخ با 4 پیروزی متوالی در لیگ قهرمانان صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کرده است و در صورت پیروز شدن در این دیدار با احتساب بازی های فصل گذشته به رکورد 10 پیروزی متوالی در رقابتهای لیگ قهرمانان خواهد رسید بایرن که در ابتدای هفته با کسب یک پیروزی تاریخی در وست فالن روحیه خود را بسیار بالا برده بود دچار حواشی تازه ای شده است و شایعه وجود یک جاسوس در اردوی باواریایی ها و همچنین تعطیلی تمرینات این تیم طی روز گذشته قطعا بر عملکرد مدافع عنوان قهرمانی در این مسابقه تاثیر منفی خواهد گذاشت.

زسکا مسکو ؛ بایرن مونیخ

زمان: چهارشنبه 6 آذر ساعت 20:30 به وقت تهران
مکان: خیمکی آرنا
داور: آنتونی گایتر

ترکیب احتمالی دو تیم

زسکا مسکو: آکینفیف-شنیکوف-ایگسانوویچ-برزوچسکی-ناباکین-ورن بلوم-الم-موسا-هوندا-توسیچ-دومبیا
سرمربی: لنوید اسلوتسکی

بایرن مونیخ: نویر-رافینیا-دانته- ون بویتن-آلابا-لام-کروس-تیاگو-روبن-مولر- مانزوکیچ
سرمربی: پپ گواردیولا

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
40663482737027474386.jpg

49551866868452285259.png

********----*
________________________________​
****​

54368312153882499968.png

04862454209162522489.jpg

58922370551299486830.png

Antony Gautier

39555435453057119168.png

30457965972814539258.jpg

نام ورزشگاه: Arena Khimki
ظرفیت:
18,636نفر

عملکرد دو تیم در ده بازی اخیر

99460814746797701286.png

سایر اطلاعات

14852054059295442397.png

جدول گروه

31359758975302960548.png

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
624-fcb-logo-3.jpg
FCBayern.ir- تیم فوتبال بایرن مونیخ موفق شد در دیداری که به شدت تاحت تاثیر سرمای روسیه قرار داشت با نتیجه 3 بر یک زسکا مسکو را شکست دهد تا به پنجمین پیروزی متوالی خود در این مسابقات دست یابد.

به گزارش وب سایت رسمیکانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بایرن در این مسابقه کاملا نسبت به حریف برتر بود و توانست در همان نیمه اول از حریف پیش بیفتد و با ارائه یک بازی منسجم در پایان با یک برد خوب روسیه را ترک کند.

زسکا مسکو: آکینفیف-شنیکوف-ایگسانوویچ-برزوچسکی-ناباکین-ورن بلوم-الم-موسا-هوندا-توسیچ-دومبیا
سرمربی: لنوید اسلوتسکی

بایرن مونیخ: نویر-رافینیا-دانته- بواتنگ-آلابا-لام(تیاگو)-کروس-مارتینز(کیرشوف)-روبن-مولر- گوتزه (گرین)
سرمربی: پپ گواردیولا

گلها

روبن "17
گوتزه "56
مولر 65

هوندا برا زسکا "61

کارت زرد

مارتینز/ دانته/ تیاگو

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518

[h=2]مصدومیت فیلیپ لام در بازی برابر زسکا مسکو[/h]طرفداری - کاپیتان بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان در هوای سر روسیه خیلی زود مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

در ادامه سریال مصدومیت های بازیکنان بایرن مونیخ، فیلیپ لام، کاپیتان بایرن مونیخ در بازی برابر زسکا مسکو از هفته پنجم لیگ قهرمانان در دقیقه بیست و شش بازی دچار آسیب دیدگی شد و با دو دقیقه بعد با درد شدید جای خود را به تیاگو آلکانتارا داد.
به گزارش وب سایت بایرن مونیخ در معاینات اولیه وضعیت این بازیکن خوب به نظر می رسد و مصدومیت جدی گریبان گیر او نیست، او از ناحیه کشاله ران پای راست دچار آسیب دیدگی شده است.
به گفته دکتر ویلهلم وولفارت، آزمایشات دقیق تر بر روی پای لام انجام خواهد شد و امروز (پنج شنبه) اخبار دقیق تری از میزان آسیب دیدگی و زمان بازگشت او به میادین اعلام خواهد شد.

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518

[h=2]روبن: برای قهرمانی بازی می کنیم نه رکورد شکنی[/h]

طرفداری - ستاره هلندی بایرن مونیخ پس که یکی از سه گل تیمش را برابر حریف روسی به ثمر رساند، افتخار می کند که جزئی از این تیم است.

بایرن مونیخ در هوای سرد مسکو سه بر یک رقیب خود را شکست داد تا رکورد 9 پروزی پیاپی بارسلونا را شکسته باشد. آرین روبن، مارو گوتسه و توماس مولر گلزنان بایرن مونیخ در این بازی بودند.
ارین روبن در پایان بازی در مصاحبه با وب سایت اختصاصی بایرن مونیخ گفت:" بازی سختی بود و زمین در شرایط خیلی بدی قرار داشت، ولی ما بازیکنان حرفه ای هستیم و باید بهترین تلاشمان را می کردیم. سه بر یک پیروز شدیم که نتیجه خوبی است. یک دستاورد شگفت انگیز کسب کرده ایم، ده پیروزی پیاپی در اروپا، می توانیم به خودمان افتخار کنیم."
" ولی ما برای رکورد شکنی بازی نمی کنیم، بلکه برای کسب جام ها بازی می کنیم. ما یک تیم فوق العاده هستیم و من افتخار می کنم که بخشی از این تیم هستم."

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
تبریک ولی این نورکوزن حالمونو گرفت
اینا با اون فولر حسود تنها هدفشون اینه که جلو بایرن شاخ بشن و گرنه تو اروپا میرن فقط ابروریزی می کنن

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
دهمین برد متوالی بایرن در اروپا

624-fcb-ucl-1.jpg

FCBayern.ir - این روزها بایرن بسیار دست نیافتنی و رویایی شده است و تقریبا تمامی رکوردهای فوتبال آلمان و اروپا را یا کسب کرده است یا مورد تهدید خود قرار داده است، حالا آنها به رکورد ده برد متوالی در لیگ قهرمانان دست یافته اند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بایرن مونیخ در شب سرد زمستانی مسکو توانست با درخشش ستارگان خود حریف روس خود را با حساب سه بر یک از پیش رو بردارد تا به تنها تیمی در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان تبدیل شود که تمامی بازیهای خود را با برد پشت سر گذاشته است.

حالا بایرن با بردهای که این فصل برابر منچسترسیتی، ویتوریا پلژن (2بار) ، زسکا مسکو(2 بار) کسب کرده است و با توجه به برتی مقابل تیمهای یوونتوس(2بار) ، بارسلونا(2 بار) و بوروسیادورتمند کسب کرده است به رکورد 10 برد متوالی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا دست یافته است.

این روزها بایرن بسیار خطرناک نشان میدهد و جلوه هایی از بایرن قدرتمند دهه 70 را برای هوادارانش تداعی می کند و این سوال را در ذهن بسیاری به وجود آورده است که آیا بایرن به نخستین تیمی تبدیل می شود که دو فصل متوالی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شود.

بالا