• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بایرن مونیخ

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
گرین: حضور در بایرن باعث افتخار من است

624_Green.jpg

FCBayern.ir- استعداد جوان و آینده دار بایرن مونیخ از بابت حضور در این تیم به خودش افتخار می کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ جولین گرین، ستاره 19 ساله آمریکایی آکادمی بایرن مونیخ، یکی از آینده دار ترین استعداد های حال حاضر باوارایی ها است. او فصل آینده به تیم اصلی بایرن منتقل خواهد شد و هم اکنون در تور پیش فصل نیز حضور دارد.

گرین پس از رسیدن اعضای باشگاه به نیویورک طی مصاحبه ای درباره حضورش در تیم اصلی بایرن گفت:

"بسیار منتظر چند روز آینده هستم. حضور در بایرن مونیخ و در بین دیگر اعضای تیم در اینجا باعث افتخار من است و من به این موضوع افتخار می کنم."

وی در ادامه مصاحبه اش گفت هر روز با پدرش که در آمریکا است صحبت می کند و اکنون تمام تمرکز او موفقیت در بایرن مونیخ است.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
تبریک های اعضای تیم بابت تولد 30 سالگی باستین

shwinshtiger-world%20cup-624.png

FCBayern.ir- هافبک اسطوره ای بایرنی ها اول آگوست، 30 ساله شد

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ شواین اشتایگر حالا پس از 11 سال حضور در بایرن مونیخ و 260 روز حضور در لیگ قهرمانان اروپا و انجام 472 بازی رسمی برای باوارایی ها، حالا بازیکنی افسانه ای و بسیار با تجربه است و حالا تولد 30 سالگی خود را جشن می گیرد. در همین راستا، ضمن تبریک تولد این هافبک دوست داشتنی از سوی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، می توانید واکنش اعضای تیم به این موضوع را در زیر مشاهده نمایید.

پپ گواردیولا:

"تولد او را تبریک می گویم و مهم تر از همه چیز برای او آرزوی سلامتی می کنم. امیدوارم سریعا از بند مصدومیت رها شود و بتواند در بالاترین سطح ممکن بازی کند."

هرمان گرلند (از دستیاران باشگاه):

"باستین را اولین بار در سال 2001 دیدم. او در حال حاضر پسری استثنایی است و تا به حال عملکرد فوق العاده ای داشته. به یاد دارم که وقتی نوجوان بود به مو هایش رنگ سیاه میزد، بنابراین به او گفتم:"تا موقعی که موهایت دوباره سفید شوند باید در اینجا بازی کنی!"

"باستین برای مدتی طولانی همیشه عالی بوده است. او عاشق بایرن مونیخ است. اگر امروز ورزشکاران جوان از من راهنمایی بخواهند، همیشه می گویم به باستین نگاه کنید و از او یاد بگیرید."

"تا حالا چند بار به جمع جوانان آکادمی رفته است و با آن ها فوتبال بازی کرده. خیلی این کار را دوست دارد."

"حالا خیلی خوشحالم که قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد، او کاملا نقش تعیین کننده ای در این قهرمانی داشت."

"او دوران بسیار خوبی در تیم ملی داشته است و باشگاه بایرن مونیخ می تواند به داشتن چنین بازیکنی افتخار کند."

"امیدوارم جام های بیشتری را در دستان او ببینم، مهم تر از همه، امیدوارم همیشه سالم باشد."

جیووانی البر (بازیکن سابق باشگاه و بهترین گلزن خارجی تاریخ بوندسلیگا):

"باستین به خوبی پیشرفت کرده است. یادم می آید که وقتی به آکادمی باشگاه آمد پسر شیطان و شری بود و گاهی اوقات ایده های احمقانه ای داشت! اما او سریعا همه چیز را یاد گرفت و یک بازیکن حرفه ای شد."

"شما می توانید این موضوع را ببینید، ببینید که چند جام را فتح کرده است. چه در بایرن و چه قهرمانی جام جهانی."

"اینجا در برزیل، او جایگاه بسیار بزرگی بین مردم دارد. او در جام جهانی حضور داشت و به دلیل کارهایی که کرد اکنون محبوبیت بیشتری دارد."

"علاوه بر همه موفقیت ها، او هنوز هم فرصت زیادی برای کسب عناوین دیگر دارد."

پائول برایتنر (دفاع چپ افسانه ای بایرن در دهه 70 میلادی):

"باستین عزیز، اکنون تو مسن تر و با تجربه تر می شوی. از نظر من این بد نیست چون تو به سنی رسیده ای که به همه چیز نگاه خاص و ویژه ای داری. آرزو می کنم که به راهت ادامه دهی و خودت باشی."

توبیاس شواین اشتایگر (برادر بزرگتر باستین شواین اشتایگر):

"باستین وقتی بچه بود می خواست یا ورزش اسکی را دنبال کند یا فوتبال و در آن اسطوره شود. با قهرمانی در جام جهانی و لیگ قهرمانان اروپا او اکنون به رویا های کودکی خود دست یافته است. اما من فکر می کنم او می خواهد عناوین بیشتری را فتح کند."

"او در زندگی خود تلاش های بسیار زیادی برای دست یابی به رویا ها و جاه طلبی های خودش انجام داده، این موضوع علاوه بر کار روزنامه کمی شانس هم می خواست."

"فقط از این روز لذت ببر باستی، تو اکنون 30 ساله ای اما وقتی 35 ساله هم شوی همچنان جوان خواهی بود!"

"مهم تر از همه چیز برای تو سلامتی را آرزو می کنم. و تو هنوز هم باید برای برادر بزرگتر خود توضیح دهی چه کار هایی میکنی، چه ورزشی و چه کار های دیگر!"

"بهترین ها را برایت آرزو می کنم."

مارک فن بومل:

"باستین یک بازیکن فوق العاده سطح بالا است حالا که او 30 سال سن دارد همه چیز را در فوتبال فتح کرده. از این که با او همبازی بودم بسیار خوشحالم."

"در آن زمان او برای اولین بار در کنار من در پست هافبک دفاعی بازی کرد. سخت کار می کرد و در این پست بهتر و بهتر شد."

"داخل و خارج زمین او فهم و قدرت یادگیری بسیار خوبی دارد، چون باستین فردی منطقی است."

"تولد او را تبریک می گویم و سلامتی را برایش آرزو می کنم."

فرانک ریبری:

"بهترین ها را برای تو می خواهم باستی، سالم بمان!"

"امیدوارم در کنار هم بهترین فصلمان را سپری کنیم و جام های زیادی بگیریم. به زودی می بینمت، رفیق!"

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
گواردیولا: بازیکنان آلمانی عاشق فوتبال هستند

624-Pep.jpg

FCBayern.ir- سرمربی بایرنی ها در واکنش به صحبت های ماتیاس سامر باری دیگر تاکید کرد که تیمش برای آغاز فصل مشکلی ندارد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ چندی پیش طی مصاحبه ای مدیر ورزشی باوارایی ها به بازیکنان آلمانی ملی پوش خود که قهرمان جام جهانی شدند گفت که باید پس از استراحت مانند قبل بدرخشند و موفقیت های زیادی کسب کنند. سرمربی اسپانیایی بایرن در واکنش به این صحبت های سامر باری دیگر تاکید کرد که حضور بازیکنانش در تیم قهرمان جام جهانی مشکل ساز نخواهد بود.

پپ گواردیولا در تور پیش فصل تیمش در آمریکا گفت:

"بازیکنان آلمانی عاشق فوتبال هستند. این مهم ترین چیز است و باعث می شود که من نگرانی ای نداشته باشم. حتی فکر می کنم بازیکنان انگیزه بیشتری نسبت به قبل داشته باشند."

"بایرن یکی از بزرگ ترین و بهترین نام ها و باشگاه های فوتبال جهان است. به همین دلیل بودن در اینجا را دوست دارم."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
استقبال نویر از جذب رینا

624-neuer.jpg

FCBayern.ir- دروازه بان شماره یک آلمان ها از جذب په په رینا توسط مدیران باشگاه استقبال کرده است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ چندی پیش په په رینا به صورت رسمی و با مبلغ 2 میلیون پوند به بایرن مونیخ پیوست. بدین ترتیب گواردیولا مهره مورد نظر خود را برای ذخیره مانوئل نویر پیدا کرد و حالا به نظر نمی رسد دیگر شاهد خرید دیگری توسط سران باشگاه باشیم.

په په رینا 31 ساله فصل گذشته را به طور قرضی در ناپولی و تحت نظر رافا بنیتز بازی کرده بود و حالا رسما بازیکن بایرن مونیخ است، مانوئل نویر درباره خرید او می گوید:

"باید بگویم که این خرید بسیار خوبی است، رینا دروازه بان با تجربه ای است که در انواع بازی های ملی و لیگ های معتبر اروپایی بازی کرده و این موضوع کمک زیادی به ما می کند."

"می خواهم در آینده همکاری خوبی با او داشته باشم. به مرور زمان خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت. اما این خرید قطعا نه تنها به ضرر بایرن نیست بلکه خرید بسیار خوبی است.

"من فکر می کنم که او نیز می تواند به من کمک کند و همکاری خوبی خواهیم داشت."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
رینا: از حضور در بایرن خوشحال هستم

pepereina-624.jpg

FCBayern.ir- په په رینا روز گذشته تست های پزشکی بایرن مونیخ را نیز به انجام رساند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ دروازه بان اسپانیایی سابق لیورپول روز گذشته با پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه بایرن مونیخ قرارداد خود با باوارایی ها را رسمی کرد و با مبلغی حدود 2 میلیون پوند راهی آلینز آرنا شد. وی حالا می گوید از بابت حضور در بایرن بسیار خوشحال است.

په په رینا پس از نهایی شدن انتقال خود به سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ گفت:

"از بابت پیوستن به یکی از بزرگ ترین باشگاه های فوتبال جهان بسیار خوشحال هستم."

کارل هاینس رومنیگه، مدیر عامل باشگاه نیز درباره خرید رینا می گوید:

"پپ یک دروازه بان مطمئن مانند مانوئل نویر می خواست که در شرایط سخت نیز بتوان به او اطمینان کرد، کسی درست مانند په په رینا."

"شما هرگز نمی توانید بازیکنی با این تجربه و با این کیفیت را برای پست ذخیره دروازه بان اول متقاعد کنید، مسئولان بخش نقل و انتقالات ما بسیار خوب کار کرده اند."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
بواتنگ: هدف های زیاد و بزرگی داریم

FCBayern.ir- بواتنگ می گوید بایرنی ها تشنه کسب موفقیت های بسیار در فصل پیش رو هستند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ مدافع آلمانی باوارایی ها به همراه دیگر ملی پوشان آلمانی بایرن پس از قهرمانی در جام جهانی 2014 حالا به فکر کسب جام های بسیار در فصل پیش رو هستند. بواتنگ می گوید او و هم تیمی هایش می خواهند همه جام های ممکن را فتح کنند.

فصل گذشته بایرن مونیخ به همراه پپ گواردیولا قهرمان بوندسلیگا و جام حذفی شد، اما بایرنی ها قصد دارند در فصل پیش رو باری دیگر سه گانه سال 2012 را با سرمربی اسپانیایی خود تکرار کنند.

ژروم بواتنگ به کیکر آلمان گفت:

"ترسی نداریم و به فکر بازی های پیش رو خود هستیم."

"هدف های زیاد و بزرگی داریم و از همین امروز کار ما آغاز می شود. ما تشنه کسب موفقیت های بسیار هستیم."

بواتنگ 25 ساله در ادامه صحبت های خود به خداحافظی کاپیتان فیلیپ لام از بازی های ملی اشاره کرد:

"او بازیکن و کاپیتان فوق العاده ای است و قطعا همه دل تنگ او خواهند شد. اما خوشبختانه، در آلمان بازیکنان جوان و بسیار با استعدادی وجود دارند. آن ها باید جای خالی فیلیپ لام را به خوبی پر کنند."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
به پیشنهادات برای شکیری توجهی نمی‌کنیم

1111_rummenigge_1260.jpg

FCBayern.ir- مدیر عامل باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که به پیشنهادات برای خرید شکیری توجه نمی شود.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ چندی پیش خود ژردان شکیری و برادر و مدیر برنامه های او، تایید کردند که شکیری فصل آینده قطعا در بایرن خواهد ماند با این وجود تیم های خواهان او هنوز تسلیم نشده اند و همچنان پیشنهادات جدیدتری برای به خدمت گیری وی به بایرن ارائه می دهند. تیم هایی مانند موناکو، لیورپول، آ اس رم و یوونتوس.

با این وجود مدیر عامل باوارایی ها، کارل هاینس رومنیگه، می گوید و او دیگر همکارانش هیچ علاقه ای به توجه به پیشنهادات برای جذب شکیری ندارند و به هیچ وجه او را نمی فروشند:

"چندین پیشنهاد از باشگاه های انگلیسی و ایتالیایی داریم."

"من هیچ گاه با آن ها وارد مذاکره نشده ام و نمی شوم چون ما و شکیری همکاری بیشتر و بهتری خواهیم داشت."

"ژردان باید تلاش کند و بهتر از این شود، اما مربی به او اطمینان دارد. اکنون تیم خوبی داریم. پپ 18 بازیکن سطح بالا و عالی می خواست، به همراه پنج یا شیش بازیکن با استعداد و آینده دار. حالا همه این نفرات را در اختیار داریم."

"گواردیولا از تیم و بازیکنان خود بسیار راضی و خوشحال است و نمی خواهد کار دیگری انجام دهد."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
کنتنتو به بوردو می‌رود؟

624-contentoo.jpg

FCBayern.ir- بوردو فرانسه قصد دارد دیگو کنتنتو را از بایرن مونیخ به خدمت گیرد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ به نظر می رسد دیگو کنتنتو، بازیکن آلمانی-ایتالیایی باوارایی ها، پس از این که از سن 19 سالگی در آلینز آرنا حضور داشته حال قرار است بایرن را ترک کند و به تیم دیگری برود. بوردو فرانسه یکی از جدی ترین مشتری های او است.

به گفته کیکر آلمان، کنتنتو 24 ساله که تا سال 2016 با بایرن مونیخ قرارداد دارد، مورد توجه باشگاه فرانسوی بوردو قرار گرفته است و سران بوردو به دنبال نهایی کردن انتقال او هستند. با توجه به انتقال برنات اسپانیایی از والنسیا به بایرن، به نظر می رسد خروج کنتنتو از آلینز آرنا بسیار محتمل تر از قبل باشد؛ زیرا گواردیولا اکنون در پست او داوید آلابا و خوان برنات را در اختیار دارد.

کنتنتو اولین بازی ملی خود را برای تیم ملی جوانان ایتالیا انجام داد اما از آن پس به عضویت تیم ملی آلمان درامد. با این وجود او هیچگاه جایگاه چندان خوبی در بایرن و تیم ملی پیدا نکرد. علاوه بر بوردو، مونپلیه فرانسه نیز دیگر تیم خواهان به خدمت گیری او است.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
مصاحبه سایت رسمی باشگاه با رومنیگه

624-rummenigge-1.jpg

FCBayern.ir- رومنیگه طی مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه درباره مسائل مختلف حال حاضر بایرن صحبت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بایرنی ها پس از بازگشت از تور آمریکا حالا باید خود را برای بازی روز چهارشنبه برابر بروسیا دورتموند در سوپرکاپ آلمان آماده کنند. مدیر عامل باوارایی ها، کارل هاینس رومنیگه، طی مصاحبه ای درباره این مسابقه حساس و دیگر مسائل مختلف پیرامون باشگاه صحبت کرده است.

درباره سفر به آمریکا:
"همه چیز بیشتر از سطح انتظارات ما بود و کار ها به خوبی پیش رفتند. این سفر کمک تبلیغاتی زیادی به بایرن کرد و از هر لحاظ برای باشگاه مفید بود."

درباره رابرت لواندووسکی:

"او قطعا یک بازیکن در سطح جهانی است. شما می توانید توانایی های فوق العاده او را در بازی هایش ببینید. با وجود این که هنوز فرصت های زیادی برای بازی کردن نداشته اما گل های زیادی را ساخته است."

"در آینده لحظات بسیار خوبی در کنار لوا خواهیم داشت."

درباره خرید په په رینا:

"رینا دقیقا همان بازیکنی بود که به دنبالش بودیم. یک دروازه بان با تجربه و آشنا با فوتبال اروپا و دارای ویژگی های مورد نظر سرمربی تیم."

وضعیت نهایی تیم:

"تقریبا همه چیز انجام شده است و ما فقط می خواهیم یک یا دو بازیکن را به صورت قرضی به باشگاه های دیگر بفرستیم."

بازی سوپرکاپ برابر دورتموند:

"من باور دارم که دیدار بین بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند همیشه دارای جذابیت ها و حساسیت خاص خودش است و هیچ وقت این موضوع تغییر نمی کند. اما از سویی دیگر، هر دو تیم هنوز در بهترین شرایط خود به سر نمی برند. ما به وستفالن می رویم و سعی می کنیم که بازی خوبی نمایش دهیم، اما این باعث نمی شود که زیاد به بازیکنان فشار بیاوریم."

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
آنری: مسی و رونالدو را فراموش کنید. بچه ها باید از مولر پیروی کنند!

429362_heroa.jpg

مهاجم سابق آرسنال گمان می کند که توماس مولر الگویی کامل در فوتبال مدرن به شمار می رود. مولر یکی از ستارگان جام جهانی گذشته در تیم یواخیم لوو بود که توانست با غلبه بر آرژانتین لیونل مسی، جام را بالای سر ببرد.

آنری که اکنون در تیم نیویورک رد بولز حضور دارد و این هفته در قالب تیم ستارگان MLS رو در روی بایرن مونیخ قرار خواهد گرفت معتقد است که این بازیکن به دلیل حضور استعداد های غیر عادی مانند رونالدو و مسی آنطور که شایسته بود مورد توجه قرار نگرفت.

آنری در کنفرانس خبری گفت : step-over و حرکات فریب دهنده (دریبل ها) بازی نیستند، بلکه بازی آن چیزی است که توماس مولر انجام می دهد. اگر اکنون یک فرزند داشتم که بازی می کرد به او می گفتم که به آنها نگاه کن، به ریبری و مولر نگاه کن. چیزی که رونالدو و مسی فقط غیر عادی هستند، سعی نکنید که از اینها کپی کنید بلکه از ریبری و مولر پیروی کنید.

"مردم در مورد کاری که او [مولر] در جام جهانی انجام داد صحبت نمی کنند اما آنها باید این کار را انجام دهند. او بازی را در راه درست انجام می دهد: او دفاع می کند، حمله می کند، توپ را وقتی لازم است کنترل میکند و وقتی که باید گل بزند این کار را انجام می دهد."

" او step-over انجام نمی دهد ولی وقتی که باید این کار را بکند، انجامش می دهد. او چیزی که بازی ازش می خواهد را انجام می دهد."

منبع

توضیح: step-over همان حرکتی است که بازیکن چندین بار پاش رو از رو توپ رد میکنه. نمونه بارزش رونالدوی اورجینال یا همین رونالدوی پرتغالی هست.

جانور

Registered User
لایک‌ها
447
بازی خیلی ضعیف بایرن . خط حمله افتضاح بایرن .
لواندوفسکی و شکیری نوبتی فقط تو آفسایدن .
مولر هم که فقط ازش یه سایه پیداست.

سوپر جام رو خیلی بدتقدیم دورتمند کردن

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
مارتینز فصل آینده را از دست داد

624-martinez-1.jpg

FCBayern.ir- هافبک اسپانیایی بایرنی ها فصل آینده رقابت ها را از دست داد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ همان طور که پیشبینی می شد مصدومیت خاوی مارتینز بسیار طولانی مدت و جدی است. مارتینز پس از برخورد با اشملتزر در روز گذشته در بازی سوپر کاپ آلمان برابر بروسیا دورتموند، دچار مصدومیت شدیدی شد و معاینات نشان می دهد که رباط صلیپی پای چپ او پاره شده است.

امروز پس از انجام تست ها و آزمایش های دقیق بر روی زانو خاوی مارتینز مشخص شد که گواردیولا او را برای مدت زیادی از دست داده است، هافبک 25 ساله باوارایی ها تا یک سال از میادین به دور خواهد بود.

مارتینز پس از مشخص شدن وضعیت دقیق مصدومیتش طی اظهار نظری کوتاه گفت:

"قطعا، من در حال حاضر بسیار ناراحت هستم. اما نگران نباشید، من قوی تر از همیشه باز خواهم گشت!"

• Like
Reactions: al2

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
حضور دو بایرنی بین سه نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا

Robben-Neuer-Eouo-624.jpg

FCBayern.ir- تیم بایرن مونیخ در بین سه نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا، دو نماینده دارد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ آرین روبن و مانوئل نویر، دو بایرنی حاضر در بین سه نامزد پایانی کسب جایزه بهترین بازیکن سال گذشته فوتبال اروپا در کنار کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید هستند.

سال گذشته نیز فرانک ریبری، وینگر فرانسوی باوارایی ها بود که این عنوان را مال خود کرد و در سال جاری نیز بایرن این شانس را دارد که باز هم صاحب این افتخار شود. بهترین بازیکن سال اروپا در تاریخ 28 آگوست در شهر موناکو و در جریان قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که بایرن مونیخ دارای نیمی از بازیکنان حاضر در 8 نامزد ابتدایی کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا است، رده های بعدی نامزد های کسب این عنوان نیز به شرح زیر است:

4. توماس مولر از بایرن مونیخ با 395 امتیاز
5. لیونل ماسی از بارسلونا با 247 امتیاز
6. فیلیپ لام از بایرن مونیخ با 245 امتیاز
7. خامس رودریگز از موناکو (در حال حاضر در رئال مادرید) با 168 امتیاز
8. لوییز سوارز از لیورپول (در حال حاضر در بارسلونا) با 139 امتیاز

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
ون بویتن از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

624-van-buyten-2.jpg

FCBayern.ir- مدافع بلژیکی سابق تیم فوتبال بایرن مونیخ که در پایان فصل پیش از این تیم جدا شده بود تصمیم گرفت در سن 36 سالگی از دنیای حرفه ای فوتبال خداحافظی کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ ون بویتن که برای فصل جدید از چند باشگاه از جمله اندرلخت بلژیک پیشنهاد داشت تصمیم گرفت از این پیشنهادات چشم پوشی کند.

ون بویتن در نامه خداحافظی خود چنین می نویسد:" وقتی که من کاری را بخواهم انجام دهم دوست دارم آن کار را به طور کامل انجام دهم و در حال حاضر بدن من به من می گوید که در باشگاهی مثل اندرلخت نمی توانم انتظارات را برآورده کنم، در راه آماده سازی برای جام جهانی به خودم فشار زیادی را وارد آوردم همین مساله آسیبی جدی به بدن من وارد کرد."

ون بویتن سال 2006 از هامبورگ به بایرن مونیخ پیوست و همراه این تیم قهرمان بوندسلیگا، جام حذفی، سوپرجام آلمان، سوپر جام اروپا، جام باشگاههای اروپا و جام باشگاههای جهان شد.

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
بایرن به دنبال ویدال برای جایگزینی مارتینز

624-vidal.jpg

FCBayern.ir-گفته می شود سران بایرن قصد دارند سریعا برای مارتینز جایگزین پیدا کنند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ پس از مصدومیت جدی خاوی مارتینز در بازی برابر بروسیا دورتموند و پارگی رباط صلیبی پای چپ او، مشخص شد که گواردیولا تا حدود یک سال او را در اختیار نخواهد داشت، حالا بایرن قصد دارد آرتورو ویدال از یوونتوس را جایگزین او کند.

مارتینز در تابستان 2012 با مبلغ 32 میلیون پوند به بایرن مونیخ پیوست و در قهرمانی های دو سال اخیر باوارایی ها نقش مهمی داشت، حالا غیبت طولانی مدت او می تواند برای بایرن دردسر ساز باشد. با توجه به این که تونی کروس چندی پیش به رئال مادرید پیوست و وضعیت آمادگی تیاگو نیز چندان مشخص نیست و همچنین سباستین روده نیز تجربه بازی های اروپایی را ندارد؛ به نظر می رسد انتقال ویدال به آلیانز آرنا گزینه منطقی و در دسترسی باشد.

آرتورو ویدال چندی پیش در آستانه انتقال به منچستر یونایتد قرار داشت اما این انتقال صورت نگرفت، حالا گزارشات در مطبوعات آلمانی می گویند که بایرن به طور جدی به دنبال خرید ویدال است تا جایگزین مطمئنی برای مارتینز داشته باشد. مبلغ پیشنهادی احتمالی مونیخی ها هنوز مشخص نیست اما گفته می شود طی چند روز آینده پیشنهادی رسمی از سوی بایرن مونیخ برای خرید ویدال به یوونتوس ارائه خواهد شد.

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
یورو اسپورت: سامی خدیرا، جانشین احتمالی مارتینز

624-khedira.jpg

FCBayern.ir- در جریان دیدار سوپرجام آلمان بین تیم های بایرن مونیخ و دورتموند خاوی مارتینز به شدت آسیب دید و حالا به بایرن مونیخ به شدت به دنبال یافت جایگزین وی است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ هرچند که هنوز هیچ اظهار نظری به طور رسمی از سوی باواریایی ها صورت نگرفته است اما از ویدال، خدیرا و روخو به عنوان گزینه های جایگزنی مارتینز یاد می کنند.

خبرگزاری یورو اسپورت امروز با انتشار مطلبی مدعی شد که باشگاه رئال به دلیل ترافیک بازیکن در خط میانی مشکلی با جدایی خدیرا ندارد و این ملی پوش 27 ساله آلمانی جدی ترین گزینه پپ برای پر کردن خلا مارتنیز خواهد بود.

یورواسپورت در ادامه از علاقه آرسنال و فیورنتینا به جذب این بازیکن خبر می دهد و مدعی می شود که در صورت ورود رسمی باشگاه بایرن به پروژه جذب خدیرا دو باشگاه دیگر شانسی برای رقابت با بایرن نخواهند داشت و به احتمال فراوان باشگاه رئال با بایرن به توافق نهایی دست خواهند یافت.

در این گزارش همچنین آمده است که گواردیولا قصد دارد تا پیش از دیدار هفته اول برابر وولفسبورگ جایگزین ماریتنز را در تیم خود داشته باشد.

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
مصاحبه سایت رسمی باشگاه با روبن

624-Arjan%20RobbenDFB.jpg

FCBayern.ir- آرین روبن می گوید تصمیمی برای خداحافظی از تیم ملی ندارد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ وینگر هلندی باوارایی ها طی مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ درباره مسائل مختلف خودش و تیم صحبت کرده، روبن امیدوار است که هر چه زود تر به آمادگی کامل برسد و همراه با دیگر اعضای تیم فصل خوبی را سپری کند.

سوال: "بابت حضور در جمع سه نامزد پایانی کسب عنوان بهترین بازیکن اروپا به شما تبریک می گوییم، چه احساسی داری؟"

روبن: "بسیار عالی و باعث افتخار من است. با وجود این همه بازیکنان بسیار خوب در لیست این پاداش خیلی خوبی برای نمایش خوب من در فصل گذشته در بایرن بود."

سوال: "مانوئل نویر نیز در کنار تو حضور دارد..."

روبن: "دو بازیکن از بایرن مونیخ، به علاوه توماس مولر و فیلیپ لام در رده های بعدی. این قطعا نشان می دهد که بایرن در طی چند سال اخیر در اروپا تا چه حد نمایش خیره کننده و خوبی داشته است."

سوال: "در بازی سوپر کاپ نبودت احساس می شد، چه زمانی آماده خواهی بود؟"

روبن: "نتیجه ناراحت کننده ای بود، هنوز برای این بازی آماده نبودم. باید چند روز دیگر تمرین کنم و به آمادگی کامل برسم، فعلا تمام تمرکزم بر روی تمرینات است."

سوال: "استراحت چند هفته ای بعد از جام جهانی چطور بود؟"

روبن: "من واقعا به فوتبال عادت کرده ام و دوری از آن سخت است! اما این دو سه هفته استراحت خوبی داشتم و حالا چند روز دیگر وقت لازم است تا کاملا برای بازی اول جام حذفی آماده شوم."

سوال: "نظرت درباره بازی سوپرکاپ چیست؟"

روبن: "خوب شروع کردیم اما در ادامه بازی را از دست دادیم. باید این نمایش عالی را به دورتموند تبریک بگوییم. آن ها عالی کار کردند. همچنین، برای خاوی مارتینز ناراحت هستم..."

سوال: "رباط صلیبی پای مارتینز پاره شده است..."

روبن: "او اینجا بود و با هم صحبت کردیم، اتفاق واقعا تلخی بود. او واقعا بازیکن مهمی برای ما بود و در بازی های مهم تفاوت ها را رقم می زد. مانند بازی فینال جام حذفی یا بازی های لیگ قهرمانان سال 2013، مارتینز در زمین بسیار عالی کار می کند. او باید آرامش داشته باشد و به کارش ادامه دهد، هر چند سخت است، اما باید تلاش کند و زود برگردد."

سوال: "بعضی از هواداران از بابت حضور تعداد زیادی از بازیکنان در بازی های ملی و اردو آماده سازی متفاوت بایرن، نگران هستند که شاید آغاز فصل چندان خوب نباشد؛ دراین باره چه می گویی؟"

روبن: "نیازی به نگرانی نیست. حریفان قدرتمند بیشتری در این فصل داریم اما ما می دانیم که با مربی بسیار با تجربه ای که داریم و با توانایی های خودمان، از پس هر کاری بر می آییم. من فکر می کنم این خوب است که بوندسلیگا با بازی برابر ولفسبورگ، شالکه و اشتوتگارت آغاز می شود، حریفان بسیار سرسخت که ما را به چالش می کشند. همه می دانند که دلیلی ندارد که نتوانیم موفقیت های گذشته را تکرار کنیم."

سوال: "جام حذفی با دیدار برابر تیم دسته سومی پرویستن مونستر آغاز می شود، نظرت چیست؟"

روبن: "در هر صورت، این گونه تیم ها مبارز هستند و همه توانایی های خود را نشان می دهند. اگر فوتبال خودمان را نمایش دهیم با اقتدار به مرحله بعد می رویم و در ادامه نیز می توانیم خوب کار کنیم، از این بابت مطمئن هستم."

سوال: "و در پایان؛ پس از خداحافظی فیلیپ لام و فرانک ریبری از بازی های ملی، تصمیمی برای این کار نداری؟"

روبن: "نه! می خواهم تا زمانی که از آن لذت می برم و بدنم یاری می کند ادامه دهم."

• Like
بالا