• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دوستان کسی هایلایت پر پیمون پیدا کرد، لینکش رو بزاره اینجا خواهشا...

جالب خدا رسوند!!!!
البته به نظر خودم یکم هایلایتش مسخره بود :دی 2 دقیقش اسم بود. 600 بارم کاشته دیماریا رو نشون داد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
حاجی فیفا نیست که بگی ریستارت میدیم حل میشه قضیه...پول دادیم نزدیک 200 میلیون بعد میگن اتوبوس پارک کرده بود آخه گفتن جام حذفی جام شگفتیهاست بله بریم از یک تیم دسته یکی 3 تا هم بخوریم میگیم شگفتی رخ داد ولی این تیم کل هزینه تیمشون پول سیگار رونی هم نمیشه اومدن جلوی ما مساوی رو از ما گرفتن کاری ندارم ونگال چنگال دیماریا و ...چه میکنن همینجوری پیش بریم خرج کنیم و نتیجه نگیریم باید بریم کلاً با این کمبریج بازی کنیم....خلاصه بازی هم بیخود جوش نزنید بیش تر از این نیست وقتی توپ همش وسط زمینه و یک عده راه میرن چی رو خلاصه نشون بده همون چهارتا موقعیت و میزارن توش که یک دقیقه هم نمیشه..........

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آره بازی رو بدون حتی یک هافبک بازیساز شروع کردیم، و تازه هررا رو بعداز 60-50 دقیقه اورده تو زمین و بعد هم گفته تو مصاحبه که ما همونجوری که کمبریج خواست بازی کردیم همونطوری که جلوی یوووییووویلل اتفاق افتاد!!!!!!!
اراجیفش رو میشه از اینجا خوند:
http://www.goal.com/en/news/9/engla...ges-level-fumes-van-gaal?ICID=HP_HN_HP_RI_0_3
هایلایت بازی رو هم که دیدم نیمه اول که هیچ اتفاقی نیوفتاد و تازه روی یک کرنر داشتیم گل رو هم میخوردیم...
نیمه دوم هم فن پرسی تقریبا 2تا موقعیت خراب کرد و همچنین گلر حریف تقریبا یک تک به تک رو از فالکائو گرفت...
و چندتا شوتی که دیماریا زد...
معمولا وقتی با اون سبک 2-4-4 بازی میکنن یه هافبکی مثل ماتا یا رونی رو پشت مهاجمها میزارن، مشخصه که این ترکیب فقط برای به کرسی نشوندن حرف خودش بوده...
جلوی یه تیم محلات بازی کنی و اینقدر موقعیت گل بتونی درست کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه اینکه تیم خودت هم در حد تیم محلات یا کمتر باشه...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
4-4-2 لوزی بازی کردیم. دیگه چه چیزی برای گیر دادن دارید ؟ :D
آره 442 لوزی بازی کردیم ولی واقعا فلاینی میتونه نقش اون هافبک طراح پشت مهاجم رو بازی کنه؟ میتونست از هررا بجای فلاینی استفاده کنه. البته یه موضوع که قبل از بازی بهش اشاره کرده بود این بود که 5-6 تا از بازبکنهای کمبریج قدشون بالای 1/90 بوده و احتمالا به همین دلیل به فلاینی بازی داده.
کاش یبار 4231 رو امتحان میکرد.
دخیا
شاو - روخو - جونز - والنسیا
بلیند - کریک
عدنان - رونی - دی ماریا
فن پرسی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
ظاهرا تا قبل از بسته شدن پنچره ی نقل و انتقالات زمستانی می خواییم یه خرید انجام بدیم
الکساندر دراگوویچ مدافع 23 ساله ی اتریشی و تیم دیناموکیف
مبلغ قرارداد رو هم 15 میلیون پوند پیشنهاد دادن یه چند تا منبع نامعتبر هم از بسته شدن قرارداد حرف زدن

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ظاهرا تا قبل از بسته شدن پنچره ی نقل و انتقالات زمستانی می خواییم یه خرید انجام بدیم
الکساندر دراگوویچ مدافع 23 ساله ی اتریشی و تیم دیناموکیف
مبلغ قرارداد رو هم 15 میلیون پوند پیشنهاد دادن یه چند تا منبع نامعتبر هم از بسته شدن قرارداد حرف زدن
پس این آیمریک لاپورته چی شد؟؟؟ همه جا زدن که قراردادش نهایی شده؟؟؟
دیشب با اینکه کمبریج تیمی نبود که بتونه بازی کنه ولی جونز بدترین بازیکن زمین شناخته شده!!!!!
والله من که بازی رو کامل ندیدم ولی حتما یه کاری کرده که اینقدر نمره سایتها بد بوده...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چه روز عجیبی. با باخت راجر فدرر شروع شد، بعد تیم ملی و حالا هم این بازی منچستر که بر حسب اتفاق دیدمش. البته چند تا گل رو نزدن و حیف شد.

از اون دو باخت اونقدر غمگینم که افتادم به خرافات که هر چی رو می بینم، خراب میشه. شاید اصلا نباید اون دو تا بازی رو می دیدم! به هر حال بگذریم.

مدتی است که نظرم رو نمی نویسم و حرفهای نگفتهء بسیاری دارم. اما ترجیح میدم نگفته بمونه. فقط به دو تا موضوع اشاره می کنم. شاید شاید کمی نظرتون رو جلب کنه. برای من خیلی خیلی جالب بود.

امروز بعد از برد قاطعانهء رافائل نادال، ازش پرسیدن که نظرت در مورد حذف راجر فدرر چیه. جواب داد اون تا به حال ده بار آندریاس سپپی رو برده بود ولی ورزش همینه. میشه یک روز بد داشت و اون روز شما می بازی و این تموم میشه. اما قضاوت کردن در مورد یک نفر بر اساس این روز، اصلا اشتباهه. این ورزشه و همیشه میشه یک روز بد داشت.

دومین نکته: وقتی رفتم که بازی منچستر و کمبریج رو ببینم فکر کردم که اشتباهی یک بازی از لیگ دسته سه ایتالیا یا فرانسه داره پخش میشه. همون نحوهء فیلم برداری و همون شکل استادیوم. بعد دیدم، نه بابا این تیم خودمه. و بازی رو دیدم. اصلا قصد ندارم در مورد بازی بنویسم. فقط یک عدد مبهوتم کرد. 7976 تماشاگر.

استادیومش تا بیخ پر بود. یکدونه جای خالی نداشت. چون ظرفیتش همین بود. اما همین تعداد، چنان غوغایی راه انداخته بودند که نگو. همین تعداد آدم. من جز تحسین‌شون، کار دیگه‌ای نمی‌تونم بکنم.

کدومیک از ما وجودش رو داره که طرفدار تیم کمبریج باشه؟ البته که این طرفداران (اگر دلشون بخواد) میتونن بازیکن‌های بزرگ رو ببینن. کافیه یک بلیط مترو بخرن و یکربع بعد باشن تو استامفورد بریج و بشن طرفدار چلسی.

طرفداری از آرسنال هم بدرد نمیخوره. فعلا که جام بیار نیستن و واسهء کرکری و روکم‌کنی فایده‌ای ندارن. همون چلسی از همه بهتره. یک قدمی خودشونه و همه چیز حاضر و آماده است. آیا این روزها طرفدار چلسی بودن کاری داره؟ قهرمانن و دارن تو عرش سیرمیکنن.

صحبت‌های نادال و دیدن این طرفدارها، تکون‌دهنده بود. به خصوص در این روزها، و بخصوص در این صفحات (که خوندن مطالبش بیشتر غمگینم می‌کنه). به احترام این طرفدارها، تمام قد می‌ایستم. چرا که مفهوم واقعی ورزش رو درک کردن. برای من درس بزرگی بود.

پ.ن. این مطالب رو دیروز نوشته بودم اما نمی‌دونم چی شد که موقع ارسال، همه‌اش پاک شد!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یعنی شما میفرمایید همه بشینیم افت و سقوط تیممونو ببینیم برای سرمربی کف بزنیم و دور هم تخمه بشکونیم؟
علی خان شما هم مثل پارسال چند تا بازی دیگه تیم نتیجه نگیره میرید خط مقدم علیه فن خال !
طرفدارای ارسنال هم اگر بجای حمایت های بیجا از ونگر جلوش وایمیسادن الان تیمشون مدعی اصلی قهرمانی میبود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یعنی شما میفرمایید همه بشینیم افت و سقوط تیممونو ببینیم برای سرمربی کف بزنیم و دور هم تخمه بشکونیم؟
علی خان شما هم مثل پارسال چند تا بازی دیگه تیم نتیجه نگیره میرید خط مقدم علیه فن خال !
طرفدارای ارسنال هم اگر بجای حمایت های بیجا از ونگر جلوش وایمیسادن الان تیمشون مدعی اصلی قهرمانی میبود
البته در دفاع از آرسنالی عزیز باید بگم که فلسفه فوتبالیشون دیگه عوض شده و راضی هستن به حصور تو جمع 4 تیم فقط وگرنه همونطور که گفتی تیمشون بیشتر از این جام گرفته بود و بیشتر مدعی بود...
وای که دلم تنگ شده واسه کل کل ونگر با موو و رئیس...:general707::general707::general707:
شاید که چه عرض کنم، عمرا دیگه رقابت مثل اون دوران رو نخواهیم دید(لیورپول و بنیتز قابل احترام بود و چلسی و لیورپول چندین نیمه نهایی و یک چهارم فوق العاده رو برگزار کردن همینطور منچستر و چلسی و منچستر و آرسنال)...:general507::general507::general507:

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
با کمبریج یونایتد مساوی کردیم؟:general106::general106::general106: احیانا اعضای تیمش دانشجوهای کمبریج نبودن؟:general304::general304:

واقعا آدم میمونه که چی بگه اصن!!! چه توجیهی میتونه توسط سرمربی صورت بگیره با این تساوی که حتی ذره ای قابل قبول باشه؟!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با کمبریج یونایتد مساوی کردیم؟:general106::general106::general106: احیانا اعضای تیمش دانشجوهای کمبریج نبودن؟:general304::general304:
واقعا آدم میمونه که چی بگه اصن!!! چه توجیهی میتونه توسط سرمربی صورت بگیره با این تساوی که حتی ذره ای قابل قبول باشه؟!
طبق گفته های سرمربی:general703: تیم افتاد تو تله کمبریج یونایتد و همونطوری که اونها خواستن بازی کرد مثل بازی با یییووویییوویلل...
آخه موندم اگه اینقدر تو فهم داری و تشخیصت خوبه، پس وظیفه تو اونجا چی بوده؟؟؟؟ علف سر خرمن هستی دیگه؟؟؟؟

بالا