• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یک شایعه دیگه که از روزنامه های جوکر هستش، میگه اشنیدرلین هفته دیگه قرارداد امضا میکنه با ما...:(:(:(فقط شایعه هستش، زیاد دقت نکنید، هفته دیگه سر از تاتنهام در میاره...:D:D:D
A.S زده که رئال واسه راموس 65 میلیون پوند!!!!!!!! میخواد!!!!!! یعنی 90 میلیون یورو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
و پیشنهاد 55 میلیونی رو رد کردن، یا الاغ تشریف دارن یا گوسفند تشریف دارن اگه بخوان اینقدر پول بدن بابتش و دنبال کسایی مثل اوتامندی و هوملز نیستن...:general707::general707::general304::general304:
شایعه بعدی هم اینه که لیورپول هم 25 میلیون پوند واسه بنتکه پیشنهاد داده و مدیرای تیم هم برای دخیا یه مبلغ نجومی خواستن و حاضر نیستن ارزون ردش کنن بره، حتی اگه فصل رو هم نگهش دارن، که اگه درست باشه که برای اولین بار خوشحال خواهم شد این فصل...:general208::general208::general208:
لوزرها که اگه بنتکه رو هم بخرن، 100 استرلینگ رو خواهند فروخت، ولی میتونم بگم که خوب خرید کردن امسال اگه یکی دوتا خرید دیگه هم داشته باشن...:D:p
فقط ما موندیم دیگه تو کل اروپا و ظاهرا که سیتی و PSG و رئال هم دنبال خریدهای آنچنانی هستن...;);)

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
والا راموس ارزونی خودشون بیشتر از 30 تا نمیارزه اونم بدون دخیا با دخیا که باید سربسر باشه .احمقانه ترین کار ممکن هست بیشتر از این مبلغ واسه یه مدافع پر سوتی و سن بالا داد.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
راموس بیشتر بخاطر خصوصیات تهاجمی که داره اسم درآورده وگر نه در کارهای دفاعی زیاد بازیکن مطمئنی نیست اوتامندی رو بهش ترجیح میدم
شایعات اشنیدرلین هم دوباره قوت گرفته امیدوارم قبل از اینکه باز بخوابه قراردادو نهایی کنیم و خیالمون راحت بشه
نشد یه بازیکن شیک و مجلسی به دور از استرس و اما اگر بگیریم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب طبق روال همیشگی که بازیکنهایی که به ما لینک میشن یا دنبالشون میوفتیم سر از تیمهای دیگه در میارن مشخص شد که توران هم داره با چلسی مذاکره میکنه، البته مهم هم نیست، چون ما مدیری نداریم که بخواد بازیکن بخره، دوستان کسی خبری از وودی نداره؟؟؟ شنیدم تو سواحل بورکینافاسو داشته فلافل میفروخته(تابسنون هم داره درآمد سازی میکنه این بشر!!!):D:D:D فن خال رو هم در حال تقویت کردن دیپای دیدن(تو تعطیلات رفته بود واسش نون و پنیر میگرفت میداد به ای بچه!!!!چقدر مربی با محبتی هستش!!!!:p:p)
این رو هم تو یکی از لاین هایی که به باشگاه مربوط میشه دیدم:
11050854_802750249822915_2649363130239461473_n.jpg
گریه آور هستش...
نمیدونم دلیل اینکه این همه بازیکن به ما لینک میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته چی هستش، یا واقعا دنبالشون هستیم و هیچ اتفاقی نمیوفته یا منچستر شده سوژه افزایش دستمزد و قیمت بازیکنها...
نگران از دست دادن کلاین هم نباید باشیم با این آمار:
11057778_803882199709720_8278104148856671082_n.jpg
باید بگم که این آمار ها واقعا ضعفهای بازیکنهارو مشخص نمیکنن...
و همینطور فرمینو:
11401178_803975453033728_5963587104447465651_n.jpg
من با Assist های فرمینو بیشتر حال میکردم، و باید بگم که سطح فوتبال تو آلمان خیلی بالاتر از هلند هستش...

Last edited:

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
حالا بعنوان یک رئالی بهم بگو که خوشحالی که راموس داره میره یا ناراحت؟
آخرین اخبار میگه که راموس اعلام کرده که اصلا قصد موندن نداره و میخواد حتما به منچستر بیاد...:(:(
خدا کنه که درست قرارداد ببندن باهاش، ببینیم چی میشه سرانجام این تیم!!!:D:D:D
با اینکه میخواستم کسایی مثل اوتامندی و یا هوملز رو بگیریم، ولی دیگه انگار راموس حتمی شده...:general509::general509:
هیچ خبر دیگه ای نیست که حتی دلیلی برای لبخند زدن هم بهم بده...:D:D:D

رئالی ها رو نمیدونم ولی به عنوان یک بارسایی دقیقا مثل زمانی که دی ماریا (بهترین بازیکن فصلشون) رو فروختند بسیار خوشحالم.

**** تیمشون هست،با تمام وجود بازی میکنه... زمانی که تیم عقب هست تنها بازیکنی که بهشون روحیه میده همینه. تو بازی 4-0 جلوی اتلتیکو نبودش و کل تیم داغون بود. مصدومیتش باعث شد رئال لالیگا رو از دست بده. دقیقا اهمیتش مثل رونالدو هست. فروشش مثل فروش ماکلله هست و کهکشانی های دو رو هم به آخرش میرسونه...

حقوقش یک سوم رونالدو، نصف بیل و کمتر از جیمز و بنز هست... برای بازیکنی که تو قهرمانی رئال تو لیگ قهرمانان همراه دی ماریا بیشترین نقش رو داشت و تو جام باشگاه های جهان بهترین بازیکن شد واعقا توهینه.

ولی احتمال موفقیتش تو من یو فکر نکنم زیاد بالا باشه. البته پرز فکر نکنم اینقدر احمق باشه که اینو بفروشه.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
با انتقال شواینی و راموس ب من یو موافقم
تنها اعتبار من یو ه ک میتونه این دوتا بازیکن رو جذب کنه
فک کنم با این انتقال ا فصل خوبی پیش روی جزیره باشه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تو خبر ها گفته شده که منچستر اعلام کرده خرید دخه آ مستلزم شکسته شدن رکورد گران ترین دروازه بان جهان هست

طرفداری- به گزارش Telegraph، منچستریونایتد تنها در صورتی به دروازه بان اسپانیایی خود اجازه بازگشت به شهر مادری اش را می دهد که رئال مادرید برای خرید او رکورد گران ترین نقل و انتقال یک دروازه بان در تاریخ فوتبال را بشکند. در غیر این صورت، این باشگاه حاضر به حفظ این دروازه بان برای یک فصل دیگر خواهد بود.

این بدین معنیست که رئال مادرید برای به خدمت گرفتن داوید ده خیا باید پیشنهادی 33 میلیون پوندی - 400 هزار پوند بیشتر از انتقال 32/6 میلیون پوندی جیانلوئیجی بوفون به یوونتوس در سال 2001 - را ارائه کند. منچستریونایتد همچنین آماده است تا از ده خیا در آخرین فصل قراردادش با این تیم نیز بازی بگیرد. این امر موجب خواهد شد تا این باشگاه خطر از دست دادن رایگان این دروازه بان را در فصل آینده به جان بخرد، اما در صورت گرفتن چنین تصمیمی، این یونایتد است که در تابستان جاری در موضع قدرت خواهد بود و توان عدم موافقت با انتقال سنگربان اسپانیایی اش به مادرید را خواهد داشت.

به نظر می رسد که ده خیا مایل به پیوستن به رئال مادرید است. طبق شواهد به دست آمده، او در روز گذشته عمارتش در شهر منچستر را نیز به فروش گذاشت.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
تو خبر ها گفته شده که منچستر اعلام کرده خرید دخه آ مستلزم شکسته شدن رکورد گران ترین دروازه بان جهان هست
بوفون از پارما ب یونتوس 2001
46.54 Mill £

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خداییش من خیلی با این موضوع موافقم!ار جیب من و شما که نمیره،یه فصل دیگه هم باشه بعد هر جا عشقش کشید بره!حداقل دلمون به این خوش میشه بازیکن فصلمون رو مفت ندادن بره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خداییش من خیلی با این موضوع موافقم!ار جیب من و شما که نمیره،یه فصل دیگه هم باشه بعد هر جا عشقش کشید بره!حداقل دلمون به این خوش میشه بازیکن فصلمون رو مفت ندادن بره
همین الان شایعه شده که رئال بیخیال دخیا شده!!!!!! و داره به گزینه های بعدیش فکر میکنه!!!!(اصلان 50 تومن رو آماده کن;))
قیمتی که روی راموس هم زدن کاملا مشخص هستش که دلیلش چی هستش؟ اگه دخیارو بهمون ندید، راموس رو بهتون نمیدیم، همین!!:rolleyes::rolleyes:
اگه مدیر با عرض و با شعوری داشته باشیم، بیخیال راموس میشه و به کسایی مثل لاپورته، هوملز و اوتامندی فکر میکنه...(بعید میدونم:general304::general304:)
راستی دوستان دفاعهارو ول کنید، چرا تو فکر مهاجم و هافبک و دروازه بان نیستیم ما؟؟؟:cool::cool::cool:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مقایسه راموس با مدافعان فعلی و سایر هدف هامون از جمله اوتامندی.
https://uk.eurosport.yahoo.com/news...sergio-ramos-big-risk-man-133628954--sow.html
اصلا درک نمی کنم چرا میخوان 35 تا براش بدن.
واقعا چه آمار دقیقی!!!!
ارزش اوتامندی و هوملز رو نشون میده نسبت به کسی مثل راموس...
حتی 20 میلیون هم گرون هستش این راموس اگه کسی مثل هوملز و اوتامندی 50 تا ریلیز کلاوسشون باشه...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اخبار جدید حاکی از تیرگی روابط یونایتد و رئال داره .یعنی اگه بشه چی میشه بهترین خبر ممکن هست به اندازه یه قهرمانی میارزه:Dهمه بازیکناشون من جمله کریس هم مال خودشون هر چند مطمئنم دو یا سه سال دیگه رونالدو رو با قیمت 120 ملیون میفروشن به یونایتد یعنی درامد زایی عالی کار اقتصادی عالی هستن

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
خبرگزاری باشگاه اعلام کرده گگندوغان هفته دیگه با ما قرارداد امضا میکنه توجه گکنید اینو خبرگزاریهای چرندگو نگفتن خود باشگاه اعلام کرده

منبع:
https://twitter.com/UtdReport

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر خوش!!!!!!! ESPN اعلام کرده که رئال هر پیشنهادی از منچستر برای راموس رو امسال رد میکنن!!!!! مدیران که عقل ندارن، حداقل شاید این شکلی از اومدن راموس با این قیمت رها بشیم!!!!! تازه گفته که پیشهاد 49 میلیون یورویی مارو هم رد کرده رئال!!!!!!!
ببینیم که میرن سراغ گزینه های درست و عقلانی؟؟؟ عمرا...
ظاهرا با اشنیدرلین هم توافق کردیم و به زودی اعلام میشه...باز یه خبر خوش اومد...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
گویا خبر اشنیدرلین جدیه از گوندوغان و ... خیلی بهتره
به نظرم اوتامتدی رو میخرن
امیدوارم این وسط یکی خریت بکنه بیاد درختو بخره ! فاجعس که اونو تو خط حمله ببینیم. چند تا جوون هم تیم داره که میتونن بدرخشن (پریرا و هنریکز و ...)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گویا خبر اشنیدرلین جدیه از گوندوغان و ... خیلی بهتره
به نظرم اوتامتدی رو میخرن
امیدوارم این وسط یکی خریت بکنه بیاد درختو بخره ! فاجعس که اونو تو خط حمله ببینیم. چند تا جوون هم تیم داره که میتونن بدرخشن (پریرا و هنریکز و ...)
الهی آمین!!!!!!!!:D:D:D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
با قیمتی که روی دخیا گذاشتن و سیاست باشگاه در رابطه با فروش دخیا کاملا موافقم.
واسه دفاع راست، دفاع راست برزیلی موناکو بهمون لینک شده. دارمیان هم هستش.
این کلیپ اوتامندی هم جالبه، توصیه میکنم ببینید: http://film.broozonline.ir/v/XgGnB
اشنیدرلین هم واقعا عالیه امیدوارم سریعتر نهاییش کنن.
مثل اینکه لیور واسه بنتکه پیشنهاد 24 میلیون پوندی داده :mad:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با قیمتی که روی دخیا گذاشتن و سیاست باشگاه در رابطه با فروش دخیا کاملا موافقم.
واسه دفاع راست، دفاع راست برزیلی موناکو بهمون لینک شده. دارمیان هم هستش.
این کلیپ اوتامندی هم جالبه، توصیه میکنم ببینید: http://film.broozonline.ir/v/XgGnB
اشنیدرلین هم واقعا عالیه امیدوارم سریعتر نهاییش کنن.
مثل اینکه لیور واسه بنتکه پیشنهاد 24 میلیون پوندی داده :mad:
راستش با یکی از دوستان بحث میکردیم، فابینیو رو قبول دارم، ولی دارمین اصلا در حدی نیست که بخواد مثل یه وینگر بازی کنه و تقریبا فقط خصوصیات دفاعی داره، شاید تفکرات فن خال این شکلی باشه که دفاع کنار از جاش نباید تکون بخوره که بخوان برن دنبالش!!!!!!!:general208::general208::general208::general208:
هیچ خبری از کین هم نیست، ظاهرا شواینی هم بیشتر دنبال همون قضیه بالا بردن قیمت و ناز کردن برای بایرن بوده که باز هم میشه گفت خبر خوبی بوده، تنها بازیکنی که فکر میکنم میتونه جای کریک رو پر کنه یا در حقیقت خیلی بهتر از کریک باشه، اشنیدرلین هستش...
واقعا این اوتامندی چه جواهری نشون میده، اصلان دقیقا یه بازیکنی تو مایه های جونز با این تفاوت که هوش هم داره و واقعا تیم رو تو دفاع نجات میده...جالبه که با این قدش چقدر تو سر زدن موفق هستش...

Last edited:
بالا