• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امروز اخبار خوابیده؟؟؟
هیچ خبری نیست انگار؟؟؟ یعنی میتونیم امیدوار باشیم که با راموس هیچ کار دیگه ای نداریم؟؟؟:general501::general501::general707:
فکر میکنم آرامش قبل از طوفان هستش و امروز و فردا باید چند خبر رسمی بشنویم که امیدوارم اشنیدرلین و حداقل نیومدن راموس جزوشون باشه...:general601::general601::general601:
میگن تنها دلیل اینکه هنوز خبر اوتامندی رسمی نشده، حضورش در کوپا آمریکا هستش!!!o_Oo_O دیشب هم که بازیش عالی بود...

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
پیشنهاد دوم من یو برای راموس
60 میلیون دلار

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
پیشنهاد دوم من یو برای راموس
60 میلیون دلار

برخلاف نظر خیلی ها من حاظرم تیم ۸۰ میلیونم برای راموس خرج کنه اتامندی و امثال اون یه پای راموس نیستند

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
برخلاف نظر خیلی ها من حاظرم تیم ۸۰ میلیونم برای راموس خرج کنه اتامندی و امثال اون یه پای راموس نیستند
مبارک من یو باشه ،،
اره ارزش ش و داره یکی از بهترین مدافع های حال حاضر دنیاس

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مطمئنا طرفداری رئال باید هم بگن 80تا هم ارزش داره دوست عزیزمون هم تو این تاپیک روزشماری میکنه که راموس بره .
حماقت معنی تازه ای داره پیدا میکنه وقتی مدیرای ابله بونایتد رو میبینم واقعا احمق و خر تشریف دارن مطمعن هستم که راموس میمونه تو رئال ولی واقعا اگه 60 تا پیشنهاد داده باشن خریت هست و البته شایعه از روزنامهای هست که چرت و پرت زیاد میگه

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
تماس کریستیانو با راموس
مرد پرتغالی توجه اش از میامی به این وضعیت است
او از سرخیو می خواهد به هر قیمتی که شده در مادرید بماند
امیدمنو ب خودته کریس :D

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بر اساس خبر رسانه های انگلیس یونایتد قیمت دخیا را بالا برد، 46 میلیون یورو
خب سر ب سر بزننن باز یچیزی :general601:

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
مبارک من یو باشه ،،
اره ارزش ش و داره یکی از بهترین مدافع های حال حاضر دنیاس

من از سال ۹۴ تا الان که میشه ۲۱ سال منچستری هستم رپالی نیستم و با اقتدار گفتم ۸۰ میلیون هم راضیم تیم واسه راموس بده واسه حساس ترین پست زمین یعنی مدافع مرکزی که سالهاست بعد زوج ویدیچ و فریدیناند نداشتیم بازیکن و اصلا گیر نمیاد من نمیدونم چرا یه سری اتاموندی و گندغان رو مثال میزنن اتامندی رو سطح بندی بخوایم بکنیم بزور جز ۲۰ تا مداقع برتر جهان شاید قرار بگیره درحالی که سرخیو بی شک یکی از ۳ مداقع برتر حال حاظر جهان هست.معلوم نیست که بیاد اما حاظرم تیم ۸۰ تا هم واسش هزینه کنه درضمن دخیا دخیا نکنید بالخره میره چه الان چه فصل بعد اما دوست دارم با بهترین قیمت ممکن بره

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش امار رو نگاه کنی دروغ نمیگه بهت تیم رئال مادرید با اون همه مهره و درحالی که خط میانیش و حمله اینقدر بازیکن داره که معمولا با تیم های میانه و پایین و حتی پنجم و ششم بازی یکطرفه میشه چقدر گل خورده.راموس واسه رئال اونجوری بای میکنه تازه اینه واسه ما بیاد که تعصب معصبم تعطیل میشه دیگه مشخصه از لحاظ سن و سال هم که دیگه روشنه 80تا ؟؟؟؟؟ خوبی داداش ؟؟ نگاه کن تو جام جهانی بازیاشو و لیگ هم که معلومه با 80تا میشه اوتمندی و هوملز رو با هم خرید ما هم نمیگیم بد هست میگیم بالای 35 اصلا نمیارزه اگه خوب بود رئال خودش نگهش میداشت الان به نظرت حتما په په هم جز5 تا مدافع برتر دنیاست دیگه ؟اگه قراره این همه هزینه بشه دوتا جوون درست وحسابی بخره تیم که بهتره لاپورته عبدنور-اوتامندی -سیاموس کلمن -والا 60بخوای بدی بایرن الابا رو هم میده راحت
کسی دخیا دخیا نمیکنه اینجا ما هم میگیم بره پی کارش منتها باید درست بفروشن اکادمی رئال ک نیست مفت بره تازه اگه نره هم به نظر من بره رونیمکت بشه دروازه بان سوم و یکیو بخریم و بازی بدیم بهش مثلا لنو رو یا اوبلاک

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
به نظر می رسد سرمربی جدید کهکشانی ها اصلی ترین مانع فروش کاپیتان دوم خود باشد:general601::general601:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شایعات زیاد شده در مورد هرناندز و حتی اعلام شده که لوزرها به دنبالش هستن...
AS هم خبر داده که واسه راموس پیشنهاد 60 میلیونی دادیم!!!!!! خدایا یعنی این مدیریت چقدر میتونه ابله باشه؟؟؟؟ 60تا واسه راموس 29 ساله؟؟؟ من دیگه حرفی ندارم...
کندی هم با چلسی به توافق رسید، تقریبا میتونم بگم که کپی آزارد هستش و کمی خوش استیل تر و چپ پا با شوت های جالب، مثل اینکه چلسی هم تقریبا کار بازیکن خریدنش تمام شده...
ظاهرا سیتی و PSG منتظر هستن که ببینن با FFP میتونن پوگبارو بخرن یا نه...

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
کندی هم با چلسی به توافق رسید، تقریبا میتونم بگم که کپی آزارد هستش و کمی خوش استیل تر و چپ پا با شوت های جالب، مثل اینکه چلسی هم تقریبا کار بازیکن خریدنش تمام شده...
کندی کجاش شبیه هازارده میلاد؟ اون گرسونِ که ریز جثه ست. آدریانو مهاجم + هالک رو یادتون میاد؟ همونه دقیقا. فقط شوتهای خیلی خوبی داره.

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
داداش امار رو نگاه کنی دروغ نمیگه بهت تیم رئال مادرید با اون همه مهره و درحالی که خط میانیش و حمله اینقدر بازیکن داره که معمولا با تیم های میانه و پایین و حتی پنجم و ششم بازی یکطرفه میشه چقدر گل خورده.راموس واسه رئال اونجوری بای میکنه تازه اینه واسه ما بیاد که تعصب معصبم تعطیل میشه دیگه مشخصه از لحاظ سن و سال هم که دیگه روشنه 80تا ؟؟؟؟؟ خوبی داداش ؟؟ نگاه کن تو جام جهانی بازیاشو و لیگ هم که معلومه با 80تا میشه اوتمندی و هوملز رو با هم خرید ما هم نمیگیم بد هست میگیم بالای 35 اصلا نمیارزه اگه خوب بود رئال خودش نگهش میداشت الان به نظرت حتما په په هم جز5 تا مدافع برتر دنیاست دیگه ؟اگه قراره این همه هزینه بشه دوتا جوون درست وحسابی بخره تیم که بهتره لاپورته عبدنور-اوتامندی -سیاموس کلمن -والا 60بخوای بدی بایرن الابا رو هم میده راحت
کسی دخیا دخیا نمیکنه اینجا ما هم میگیم بره پی کارش منتها باید درست بفروشن اکادمی رئال ک نیست مفت بره تازه اگه نره هم به نظر من بره رونیمکت بشه دروازه بان سوم و یکیو بخریم و بازی بدیم بهش مثلا لنو رو یا اوبلاک

امار این فصلو نبین بخاطر مشکلات مصدومین راموس این فصل اکثر بازیها به عنوان هافبک دفاعی بازی کرد نه مدافع مرکزی و گلهای خورده رپال مربوط به ضعف دروازه بان که ۹۰ درصد توپهارو دوضرب دفع میکرد و دفاعش بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کندی کجاش شبیه هازارده میلاد؟ اون گرسونِ که ریز جثه ست. آدریانو مهاجم + هالک رو یادتون میاد؟ همونه دقیقا. فقط شوتهای خیلی خوبی داره.
حالا چرا جوش میاری؟؟ باشه من نگفتم که شبیه آزارد بازی میکنه، منظورم استیلش بود که فقط یه کمی پر تر هستش...
راستی این همون بازیکن نبود که گقتی باهاش قرارداد امضا کردید هفته پیش؟;):D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
حالا چرا جوش میاری؟؟ باشه من نگفتم که شبیه آزارد بازی میکنه، منظورم استیلش بود که فقط یه کمی پر تر هستش...
راستی این همون بازیکن نبود که گقتی باهاش قرارداد امضا کردید هفته پیش؟;):D
10 سانتی اختلاف قامت دارند فقط :D
سبک بازیش مثل هالکه دقیقا، خبری آمد که قرارداد بستند، البته من خوشحالم که چنین کاری نکردند، جرسون + کندی بودش، جرسون بهتر از کندیه اما چشمم از جفتشون آب نمیخوره. الان میخوایم جرسون رو وارد قضیه خرید پوگبا کنیم. بهتر میدونی که هر سبک مهاجمی تو بارسا موفق نمیشه، فقط یه سری بازیکن با استایل خاص، مهاجم های باهوش، سریع، فیزیکی، و با شم گلزنی بالا. اتوئو و سوارز نمونه بارزش هستند. البته ویا هم تو اوج عالی بود.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
روی کین:اگر در زمان بازی کردن من شبکه های اجتماعی وجود داشتند، اکنون من در زندان بودم!
تو یونایتد عجیب چنتا بازیکن رو دوست داشتم روی کین تو صدر همشون هست کانتونا اسکولز گیگز ویدچ وفردیناند وندرسار
عجب ابزیکن هایی داشتیم همه واقعا با جون و دل عاشق باشگاه بودن همه اینا هم از تیم های بزرگ پیشنهاد داشتن اما نرفتن همین روی کین و اسکولز از رئال پیشنهاد داشتن اما یونایتد رو بزرگتر میدونستن ما اینجور بازیکن هایی میخوایم نه امثال دخیای ابله و بازیکن های پول پرست .واسه همین میگم راموس هرچقدر هم خوب باشه بدرد ما نمیخوره اگه از تیم هایی بریتانیایی چیزی بتونیم بگیریم عالیه.این کولمن عالیه واسه دفاع کنار
واقعا تیمهایی مثل رئال و بارسا با اونهمه ستاره شاید نیاز کمی به تاکتیک های مربی داشته باشن بلاخره خلاقیت بازیکن ها کار خودشو میکنه اما یونایتد با امثال فلچر و فرچون و وز براون و اوشی و اندرسون و خیلی های دیگه با ستاره ای که ازهمه ستاره های فوتبال برای ما بزرگتر بود در نقش مربی کلی قهرمانی بدست اورد تاکتیک و هوش مربی این

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من نسل امثال گیگزی و کانتونا منقرض شده یک سوال؟؟؟ دیشب من بازی آرژانتین و نصفش و دیدم این دی ماریا با هر استارت چند نفرو جا میگذاشت این چرا تو منچستر جون نداره تکون بخوره....کرنرها هر یک سانترش یک خطر بود دیگه ضربه آزاد ربطی به نوع لیگ‌ نداره که این ونگال چی میخونن تو گوش اینا؟؟ وقتی واسه ما بازی میکنه در حد هاشم بیک زاده است بعد تو رئال بود یا همون الان آرژانتین از مسی هم بهتره؟؟؟
کلا نا امید شدم هم دی ماریا هم روخو کلا انگار یک آدمهای دیگه بودن آخه این که نمیشه چرا وقتی توی تیم ما بازی‌ میکنن آنقدر بد میشن میگم دیگه مثلا کرنر زدن درست که ربطی به لیگ جزیره یا کوپا آمریکا نداره دو حالت داره یا خودش توی تیم ما کاری نمیکنه یا ونگال یک چیزهای میگه یا جایی ازشون استفاده میکنه که بازیکن کیفیت خودش رو از دست میده و در نتیجه تمرکزشو از دست میده و از زدت یک کرنر ساده هم عاجز میشه به نظر شما جریان چیه؟؟؟ این قبل از خرید بازیکن باید حل بشه چون اگر بخواد اوضاع همین باشه ما هر کی رو بگیریم تبدیل میشه به یک بی خاصیت چرا دی ماریا جای دیگه جز ده نفر اول دنیاست ولی توی تیم ما یک بازیکن معمولی به در نخوره یا شاو یا روخو یا بلیند یا حتی رونی این آخرا....

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من نسل امثال گیگزی و کانتونا منقرض شده .....
یک سوال؟؟؟ دیشب من بازی آرژانتین و نصفش و دیدم این دی ماریا با هر استارت چند نفرو جا میگذاشت این چرا تو منچستر جون نداره تکون بخوره....کرنرهاش که ما رو نابود میکرد هر یک سانترش یک خطر بود دیگه ضربه آزاد ربطی به نوع لیگ‌ نداره که....!!! این ونگال چی میخونه تو گوش این؟؟ وقتی واسه ما بازی میکنه در حد هاشم بیک زاده است بعد تو رئال بود یا همین الان آرژانتین از مسی هم بهتره؟؟؟
کلا نا امید شدم هم دی ماریا هم روخو کلا انگار یک آدمهای دیگه بودن آخه این که نمیشه چرا وقتی توی تیم ما بازی‌ میکنن آنقدر بد میشن میگم دیگه مثلا کرنر زدن درست که ربطی به لیگ جزیره یا کوپا آمریکا نداره دو حالت داره یا خودش توی تیم ما کاری نمیکنه یا ونگال یک چیزهای میگه یا جایی ازشون استفاده میکنه که بازیکن کیفیت خودش رو از دست میده و در نتیجه تمرکزشو از دست میده و از زدن یک کرنر ساده هم عاجز میشه به نظر شما جریان چیه؟؟؟ این قبل از خرید بازیکن باید حل بشه چون اگر بخواد اوضاع همین باشه ما هر کی رو بگیریم تبدیل میشه به یک بی خاصیت چرا دی ماریا جای دیگه جز ده نفر اول دنیاست ولی توی تیم ما یک بازیکن معمولی به در نخوره

بالا