• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
همیشه جوک نقل و انتقالات ماییم ! من یکی که دیگه خسته شدم از این مسخره بازیا. ک** لقشون ! بی مصرفا با حقوقایی که دارن فصل پیش حداقل باید یه جام میگرفتن اما کل دستاوردشون چهارمی بود. الانم همشون تو بهترین جاهای دنیا پی عشق و حالشونن اونوقت من و شما اینجا داریم حرص میخوریم
نهایتا بتونن اشنیدرلین رو بخرن اونم میگن با 24 میلیون پوند! رئال پارسال کروس رو چند خرید؟
مدیر بی عرضه که شاخ و دم نداره...
ولی مشکل ما این هستش تا وقتی گلیزرها مالک تیم هستن، هیچ کاری نمیشه کرد... همین...
خوب جونز هم قرارداد جدید تا سال 2019 امضا کرده و شواینی هم آب پاکی رو روی دست فن خنگخال ریخته:
http://www.goal.com/en/news/15/germ...-i-want-fourth-title-with-bayern?ICID=TP_HN_2
دلش نمیخواد امسال از بایرن تکون بخوره و با اینکه فقط تا سال دیگه قرارداد داره، بایرن هم حاضر به تمدید قراردادش نیست، نمیدونم چرا ما باید دنبال همچین بازیکن پا به سن گذاشته ای باشیم که دارن از تیم خودش میندازنش بیرون...

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
فک کنم پیوستن راموس ب من یو نایتد داره رنگ واقعیت میگیره ،،،(کاملا مشابه انتقال دیماریا س )
با پولی ک من یو واسه راموس داره پرداخت میکنه مادرید میتونه اوتامندی با استرلینگ رو بخره
این کجا و ان کجا

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
عشق فوتبالی من فیل جونز هم تا سال 2019 قراردادش رو تمدید کرد :p
خبر خیلی خوبیه،
میتونه هم نشون دهنده این باشه که مدیرا از شرایط فعلی دخیا درس گرفتن و قرارداد بازیکنای آینده دار مث جونز رو زودتر تمدید کنن!
البته ای کاش تا 2025 تمدید می کرد :D
حتی اگه پاشم میشکست اشکال نداشت نوش جونش، از 90% این مفت خورا با غیرت تره :D:p

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
راموس ک ناز میکنه واسه حقوق بالا بنیتز هم گفته ب هیچ عنوان اجازه خروج بهش نمیده و **** تیم هست

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ن داداش راموس گفت ه میخوتم برم یونایتد میتونی بری بخونی
تا پرز وایساده حرف بنیتز کیلو چند ؟؟؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میگن که پیشنهاد 40 میلیون یورویی واسه راموس دادیم، راموس هم گفته میخواد از رئال جدا بشه، با 40تا هم قابل تحمل هستش، ولی بیشتر از این اصلا نمیارزه...
تازه حتما اوتامندی و لاپورته با 35 میلیون پوند ریلیز کلاوس گزینه های خیلی خیلی بهتری هستن...
درضمن میگن که سیتی مشتری فابینیو شده، کولمن هم که تعطیله، واقعا ر...دن...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نمیدونم دوستانی که رفتن چجوری طاقت اوردن پست ندن!
ما که نتونستیم :D
اول از همه روی کین ....
همون یه ذره علاقمم بهش از بین رفت!
کین: من هیچ وقت طرفدار یونایتد نبوده ام.
به نظرم این حرفا همش از روی کینه ای هست که از رئیس داره وگرنه بازیکنی که باشگاه رو دوست نداشته باشه با تمام وجودش واسش بازی نمیکنه

مهمتر از همه اینا روی کین یه ایرلندی کله خره:دی

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دقیقا افشین جان بازیکتی ک بیشترین تعصب رو ب باشگاه داشت و همه جا از بازیکن های یونایتد دفاع میکنه مطمعنا عاشق تیم بوده و هست اما باید اینو هم درک کرد کین واقعا کینه ای هم هست هموطنش رو دقیقه 89 و وقتی ک از برد مطمعن شدن ترکوند و بالای سرش اون حرفا رو زد
ب خاطر اینکه باشگاه ب دلیل حرف فرگوسن نگهش نداشت تا الان هم با فرگوسن مشکل داره

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
وقتی چهارم میشی اوضاع یه کم متفاوته.
هم واسه خود تیم، هم واسه بازیکنی که قراره بیاد.
چون مشخص نیست تیم میره چمپیونز یا نه!!
واسه همین برای بعضی قراردادها خیلی باید صبر کرد!!!
تا حالا کجا بودی عموجون وقتی ما قهرمان چمپیونز بودیم که شما بوقچیها هنوز حسرتشو میخورید یا وقتی که ما سه دوره پشت هم قهرمان لیگ هم میشدیم اوضاع همین بود و ما تو گرفتن بازیکن مشکل داشتیم همین چیزها منو میسوزونه از تاپیک تیم رقیب اومدن به ما تیکه میندازن همه هم ساکتین...هنوز مونده تا برسین هیچوقتم نمیرسین...تاپیک کل کل نیست ولی اینجاواسه ما سومی و دومی و اولی رو به رخ نکشید که ما خیلی چیزها داریم یادتون بیاریم....

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تا حالا کجا بودی عموجون وقتی ما قهرمان چمپیونز بودیم که شما بوقچیها هنوز حسرتشو میخورید یا وقتی که ما سه دوره پشت هم قهرمان لیگ هم میشدیم اوضاع همین بود و ما تو گرفتن بازیکن مشکل داشتیم همین چیزها منو میسوزونه از تاپیک تیم رقیب اومدن به ما تیکه میندازن همه هم ساکتین...هنوز مونده تا برسین هیچوقتم نمیرسین...تاپیک کل کل نیست ولی اینجاواسه ما سومی و دومی و اولی رو به رخ نکشید که ما خیلی چیزها داریم یادتون بیاریم....
بحثم کل کل نبود دوست عزیز! اینکه اسامی تیمها رو مسخره کنیم کار ضعیف، زشت و بچگونه ایه!! شاید از نوجوون 15 ساله انتظار بره ولی نه از کسی در سن شما!
در ادبیاتتون تجدیدنظر کنید.
..........
وقتی تیمی سهمیه غیرمستقیم میگیره شرایطش پیچیده میشه و برای بعضی بازیکنها تا روز قطعی شدن سهمیه طول میکشه قطعی شدن قرارداد! و طبیعی هست تاخیر قرارداد ها!!
این چیزی بود و هست که میخواستم توضیح بدم!!

• Like
Reactions: rms

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بحثم کل کل نبود دوست عزیز! اینکه اسامی تیمها رو مسخره کنیم کار ضعیف، زشت و بچگونه ایه!! شاید از نوجوون 15 ساله انتظار بره ولی نه از کسی در سن شما!
..........
وقتی تیمی سهمیه غیرمستقیم میگیره شرایطش پیچیده میشه و برای بعضی بازیکنها تا روز قطعی شدن سهمیه طول میکشه قطعی شدن قرارداد! و طبیعی هست تاخیر قرارداد ها!!
در پست قبلی هم جواب ندادم، چون فکر میکردم که احتیاجی به جواب دادن وجود نداره، ولی سال پیش این بحث ها خیلی بیشتر بود و میتونی خودت ببینی که چه بازیکنهایی به تیم اومدن، اعتبار منچستر یکی دو ساله بدست نیومده که با یکی دو سال جام نگرفتن از بین بره...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
..........
من هم توضیح دادم که ما وقتی قهرمان هم میشدیم سخت بازیکن میگرفتیم یا به قول دوستمون پارسال هم با اینکه هیچی نشدیم خوب بازیکن گرفتیم
اتفاقا من از ادبیات درستی استفاده کردم ادبیات کل کل در فوتبال همینه من به شخص شما هیچ توهینی نکردم و این اولین باره که میشنوم کسی میگه به هر شکلی کل کل کردن فوتبالی بدون توهین به شخص خاصی کار زشتیه....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبرهای خوب برای تیمهای دیگه!!!!
میراندا در تست پزشکی اینتر هستش...
میگن که آرسنال دوباره برگشته و زوم کرده روی اشنیدرلین، حالا اینکه میگن ما میخوایمش و هیچ اتفاقی نمیوفته، خودتون قضاوت کنید...
اخبار دیشب راموس هم ادامه داره...
خبر بعدی هم در کار نیست، تا الان همش شایعه بوده...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
در پست قبلی هم جواب ندادم، چون فکر میکردم که احتیاجی به جواب دادن وجود نداره، ولی سال پیش این بحث ها خیلی بیشتر بود و میتونی خودت ببینی که چه بازیکنهایی به تیم اومدن، اعتبار منچستر یکی دو ساله بدست نیومده که با یکی دو سال جام نگرفتن از بین بره...
من هم توضیح دادم که ما وقتی قهرمان هم میشدیم سخت بازیکن میگرفتیم یا به قول دوستمون پارسال هم با اینکه هیچی نشدیم خوب بازیکن گرفتیم
اتفاقا من از ادبیات درستی استفاده کردم ادبیات کل کل در فوتبال همینه من به شخص شما هیچ توهینی نکردم و این اولین باره که میشنوم کسی میگه به هر شکلی کل کل کردن فوتبالی بدون توهین به شخص خاصی کار زشتیه....
هر کسی یه نظری داره! و تا زمانی که این نظر محترمانه گفته باشه، پاسخ دادن غیرمحترمانه و کل کل کردن الکی کار اشتباهیه!
بحث من کل کل نیست! یه بحث خیلی عادیه! حداقل منی که طرفدار آرسنالم نمیام تیمی رو بخاطر سهمیه غیرمستقیم گرفتن بهش تیکه بندازم یا بقول شما کل کل کنم! که اگر هم بود کل کلی خودم میدونم که جاش اینجا نیست! و اگر هم اینجا کل کل کردم این ادبیات کل کل نیست جناب باتوباتو!
این نظر منه و بنظر خودم هم درسته برای همین من یه بار دیگه خیلی محترمانه میگم! بدون اینکه به تیریژ قبای شما بربخوره!
اول اینکه هممون میدونیم بازیکن هر جا بتونه 90 دقیقه بازیکنه و پول خوبی بگیره میره! حالا تصمیمها 100 درصد مالی نیست درست! ولی بخش عمده اش مادیه!
از وین رونی با تجربه تر که تو منچستر نیست فعلاً؛ فصل پیش یاد من یکی هست که چقدر ناز کرد برای تمدید! و پول بیشتر! که فکر نکنم کسی بیشتر بزرگی باشگاه منچستر رو بدونه از وین رونی یا دخیایی که تمدید نکرد!
پس در وهله ی اول اینکه ما فلانیم و اعتبار رو بزارید کنار! اعتبار در تصمیم یک بازیکن قرن 21 ای نهایت 30 درصد تاثیر داره و نه بیشتر! دوران بازیکنهایی که برای باشگاه و تماشاگراش با سر میرفتن تو پای حریف گذشته!
در مورد فصل پیش و نقل و انتقالات منچستر: فصل پیش وضعیت منچستر مشخص بود کاملاً! تیمی بود که سهمیه چمپیونزلیگ نگرفته بود ( اگر به تیریژ قباتون برنخوره واقعاً سهمیه نگرفته بود )! وقتی شما چند درصد جذابیت رو برای جذب بازیکن بدلیل نبودن در لیگ قهرمانان از دست میدی میتونی با پول یا امکانات و ... پر کنی اون خلا رو! وقتی هم بازیکنی پیشنهاد مادی بالاتری نداره در بین باقی تیمهای بزرگی که سهمیه گرفتن! چه تیمی بهتر از منچستر! یه تیم بزرگ با یه تاریخچه بزرگ!
اما قضیه این فصل کلاً فرق داره: شما وضعیتتون مشخص نیست! میزان بودجه ای که میتونین خرج کنین مشخص نیست! میزان حقوقی که به بازیکن میتونین بدین مشخص نیست!
چمپیونز برای باشگاه مهمه از نظر مالی! و برای بازیکن هم مهمه از نظر معنوی! :D
این هم ختم کلام بنده!
اشتباه هم از من بود که نظرم رو گفتم! نمیدونستم شما اینجوری به تب و تاب میفتین و عرق(ارق،ارغ،عرغ،Ergh) باشگاهیتون گل میکنه!! البته خوب شد که جناب باتوباتو رو بهتر شناختم!
=====================================
این متن رو هم کوت نکنید! اراجیفی هست که نوشتم و اهمیتی نداره!

Last edited:
  • Like
Reactions: rms

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
هر کسی یه نظری داره! و تا زمانی که این نظر محترمانه گفته باشه، پاسخ دادن غیرمحترمانه و کل کل کردن الکی کار اشتباهیه!
بحث من کل کل نیست! یه بحث خیلی عادیه! حداقل منی که طرفدار آرسنالم نمیام تیمی رو بخاطر سهمیه غیرمستقیم گرفتن بهش تیکه بندازم یا بقول شما کل کل کنم! که اگر هم بود کل کلی خودم میدونم که جاش اینجا نیست! و اگر هم اینجا کل کل کردم این ادبیات کل کل نیست جناب باتوباتو!
این نظر منه و بنظر خودم هم درسته برای همین من یه بار دیگه خیلی محترمانه میگم! بدون اینکه به تیریژ قبای شما بربخوره!
اول اینکه هممون میدونیم بازیکن هر جا بتونه 90 دقیقه بازیکنه و پول خوبی بگیره میره! حالا تصمیمها 100 درصد مالی نیست درست! ولی بخش عمده اش مادیه!
از وین رونی با تجربه تر که تو منچستر نیست فعلاً؛ فصل پیش یاد من یکی هست که چقدر ناز کرد برای تمدید! و پول بیشتر!
پس در وهله ی اول اینکه ما فلانیم و اعتبار رو بزارید کنار! اعتبار در تصمیم یک بازیکن قرن 21 ای نهایت 30 درصد تاثیر داره و نه بیشتر!
در مورد فصل پیش و نقل و انتقالات منچستر: فصل پیش وضعیت منچستر مشخص بود کاملاً! تیمی بود که سهمیه چمپیونزلیگ نگرفته بود ( اگر به تیریژ قباتون برنخوره واقعاً سهمیه نگرفته بود )! وقتی شما چند درصد جذابیت رو برای جذب بازیکن بدلیل نبودن در لیگ قهرمانان از دست میدی میتونی با پول یا امکانات و ... پر کنی اون خلا رو! وقتی هم بازیکنی پیشنهاد مادی بالاتری نداره در بین باقی تیمهای بزرگ! چه تیمی بهتر از منچستر! یه تیم بزرگ با یه تاریخچه بزرگ!
اما قضیه این فصل کلاً فرق داره: شما وضعیتتون مشخص نیست! میزان بودجه ای که میتونین خرج کنین مشخص نیست! میزان حقوقی که به بازیکن میتونین بدین مشخص نیست!
چمپیونز برای باشگاه مهمه از نظر مالی! و برای بازیکن هم مهمه از نظر معنوی! :D
این هم ختم کلام بنده!
اشتباه هم از من بود که نظرم رو گفتم! نمیدونستم شما اینجوری به تب و تاب میفتین و عرق(ارق،ارغ،عرغ،Ergh) باشگاهیتون گل میکنه!! البته خوب شد که جناب باتوباتو رو بهتر شناختم!
=====================================
این متن رو هم کوت نکنید! اراجیفی هست که نوشتم و اهمیتی نداره!
تو چرا انقد بی جنبه شدی؟! :p
پ.ن: تاپیک خودمونه دلم میخواد کوت کنم :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
فن خال به دخیا پیغام داده که از دوشنبه که تمرینات تیم شروع میشه تو تمرینات باید حاضر باشه :general711:

این فصلم می مونه،احتمالا فصل بعد عیالش هر جا تصمیم گرفت میره!!!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
اسکای اسپرت: منابع ما به ما گفتند پیشنهاد منچستر برا اشنایدرلین 10 روز پیش رد شده. این پیشنهاد زیر 25 م پوند بوده. و تا الان قراردادی بین دو باشگاه امضا نشده

بالا