• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
باشگاه سلتیک موفق شد سیدی یانکو مدافع راست 19 ساله تیم منچستر یونایتد را به خدمت گیرد.

سیدی یانکو مدافع راست سوئیسی تیم منچستر یونایتد که به صورت قرضی در تیم بولتون عضویت داشت، به صورت رسمی به تیم سلتیک پیوست.

بعد این کار باید ی تبریک اساسی ب تیم مدیریتی باشگاه گفت ک نتونستن ی جون 19 ساله رو قرضی ب تیمای دیگه بدن ،،
باید حفظ ش میکردن چون قیمت بالای نداشت

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
این در راستای بازی دادن به بازیکنهای جوون هستش که فن خنگخال اعلام فرمودن...از زمستون دارم میگم، این بشر دروغگویی بیش نیست...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ممنون میشم هدف باشگاه رو از این کار توضیح بدین !؟

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
فن خال اصلا به آکادمی بها نمیده
اگه بحران مصدومیت ها نبود به ویلسون، مک نیر و بلکت هم بازی نمی رسید

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امیدوارم که فن خنگخال بازیهای آرژانتین رو نگاه کرده باشه و کمی مربیگری رو از مارتینو یاد گرفته باشه تا بتونه حداقل از دیماریا و روخو درست استفاده کنه، واسه بقیه بازیکنها هم امیدمون به خودشون هستش که یه جوری تمرین کنن و بخاطر خودشون هم که شده تیم رو نجات بدن...
در راستای اخبار خوب و درخشان، چیچا دچار شکستگی کتف شده و معلوم نیست دقیقا کی به فوتبال برمیگرده، حداقل با این وضعیتش فصل دیگه هیچ تیمی نمیخوادش...راستی دوستان، ما فقط یه مهاجم داریم دیگه!!!!! ویلسون رو هم که میخوایم قرضی بدیم بره...واسه راموس هم پیشنهاد 55 میلیونی دادیم...:general710:
خیلی واسم جالب هستش، تقریبا در سالی که گذشت بازیکنهایی مثل کلاین، اشنیدرلین، بنتکه، فرمینو به ما لینک شدن و حتی در مواردی اسم توافق هم به میون اومد که حداقل 2تا از بازیکنها امسال سر از لیورپول در اوردن، و احتمال رفتن بنتکه و رفتن اشنیدرلین به آرسنال هم خیلی زیاد هستش، حالا اینایی که میگم نمونه هستش و گرنه که اینها اسمهای خیلی کوچیکی هستن در مقابل بازیکنهای دیگه ای که تو چند سال گذشته از دست دادیم، تنها سوالی واسم هستش؟ چرا این مادر به خطا رو تا حالا اخراج نکردن گلیزرها؟؟؟ یه دلیل بیشتر به ذهنم نمیاد:
گلیزرها چیزی از فوتبال نمیدونن و فقط درآمد باشگاه براشون مهم هستش و این وودوارد هم که کم براشون درآمد نداشته و در چاپیدن باشگاه در چند سال گذشته دستش با گلیزرها تو یه کاسه هستش...
این تیم تبدیل به یک تیم درجه 2 اروپا شده، هیچ بحثی در موردش وجود نداره، طرفدارای خودش رو هم کم کم داره از دست میده(به تعداد همین بچه هایی که از کلوب فراری شدن، یا دیگه سر نمیزنن بعنوان مثال توجه کنید) ، 2 فصل بدون جام که 100 درصد به 3 و 4 فصل هم میرسه...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من از همون اول که این طرف اومد گفتم که تیمو به اونجاش گرفته فقط اومد یه پولی پارو کنه و بره
کلاین هم رسما رفت لیورپول

فصل پیش که علی اصغری و شانس چهارم شد الانم که همه پی عشق و حالشونن کسی اصلا عین خیالش نیست که فصل دیگه چه بلایی سر تیم میاد

:mad:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
نکته ی بعد ماجرا اینجاست
لیورپول سیتی چلسی ارسنال تقویت شدن
و تاتنهام هم استخون بندی فصل قبل رو حفظ کرده دو س تیمم واسه سهمیه میجنگن،
شرایط لیگ جزیز تو فصل جدید واسه قهرمانی خیلی سخت شده

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
خبر جدید و داغ امروز عقب کشیدن فنخال و تیم مدیریتی منچستر سر قیمت دخیاس ک قیمت اون رو از 46 میلیون یورو ب 35 کاهش دادن اگه این جوری پیش بره میشه قیمت مورد نظر مادرید ،،
از اون ورم دوبارابرش میکنن پول و تقدیم میکنن ب پرز واسه راموس
خیلی نارحت کننده و خنده داره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این جریان راموس دقیقا جریان دیماریا در سال گذشته هستش که اگه سیتی و PSG مشکل نداشتن برای خرید دیماریا، هیچ وقت به منچستر نمیومد، در حقیقت وودوارد یه پیشنهاد داد و خودش هم توش موند و مجبور به خرید دیماریا شد، تمام تابستون پیله میکنن به یه بازیکن تا تمام فصل نقل و انتقالات رد بشه و از دست خرج کردن راحت بشن، رئال میگه 100 میلیون واسه راموس، منچستر داره پیشنهاد 30 میلیونی میده، بحث این نیست که آیا راموس رو ما میخوایم یا نه، بحث اینه که این پیشنهادها برای وقت تلف کردن هستش فقط...
پارسال هم اگه اون نتایج 5-4 هفته اول نبود که اونجوری ترس ورشون نمیداشت که تو یه هفته اونجوری خرید نمیکردن...
رم هم 45 میلیون یورو قیمت گذاشته واسه پیانیچ، ظاهرا اتلتیک مشتریش هستش(خوشا به حال طرفداران اتلتیک)، ظاهرا پیشنهاد 20 میلیون پوندی منچستر برای اشنیدرلین هم رد شده، چیزی که مشخص هستش اینه که وودوارد قصد خرید نداره، اگه داشت که پیشنهاد اینجوری نمیداد که...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خیلی ضعیف عمل میکنن
الان میلان با اون وضعیت اسفناکش تحرکش در نقل و انتقالات از منچستر بیشتر بوده
لیورپول که فوق العاده عمل کرده
بارسلون
رئال
ارسنال

منچستر فوق العاده ضعیف عمل کرده و اینطور که پیش میره امسال هم نمیتونن مهره های درجه یک رو جذب بکنن

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اینتر و میلان شاهکار کردن
من یو ب جای خرید داره میفروشه

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دخیا رسما وارد مادرید شد
9af7347c1ea850428d82a44c1cf851b2.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دخیا رسما وارد مادرید شد

این کم اوردن مدیر قضیش همون بی عرضگی و پول پرستیشون هستش...
ولی دخیا مگه کجا بوده که تازه وارد مادرید شده؟؟ فن خال که بهش گفته بود دوشنبه بیاد سر تمرین که؟؟
میلان هم باکا و ظاهرا الان با آدریانو شاختار توافق کردن...
منچستر تنها تیمی تو اروپا بوده که فقط یه بازیکن گرفته!!!!!!!! و تا الان چندین بازیکن رو هم از دست داده...
حتی شایعاتی هم دور و بر تیم وجود نداره دیگه!!!!!
خبر خوب دیگه این هستش که یوفا محرومیت PSG مبنی بر عدم شرکتش در نقل و انتقالات رو برداشته و PSG هم میتونه تو نقل و انتقالات شرکت کنه، خوب به سلامتی اگه میخواستیم بازیکنی بخریم که ارزش خریدن داشت، دیگه امکانش صفر شد...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دخیا رسما وارد مادرید شد

مطمئنی امیر؟! گندوغانم رسما داشت میومد منچستراا
الان از تعطیلات برگشته، عکس واسه هر فرودگاهی میتونه باشه! [emoji1]
کلا شاید صحت داشته باشه ولی اصلا رسما نیست[emoji14]

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
مطمئنی امیر؟! گندوغانم رسما داشت میومد منچستراا
الان از تعطیلات برگشته، عکس واسه هر فرودگاهی میتونه باشه! [emoji1]
کلا شاید صحت داشته باشه ولی اصلا رسما نیست[emoji14]
اره اصلان فک کنم گل هم خبره شو زده گفته میشه دوشنبه رسما اعلام میشه

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
هنوز مدت زیادی از به سوژه کشیدن ده خیا توسط omar نمیگزره و اون همه عیبی و ایرادی ک ازش میگرفتن ،،
ببین چه n1 شده واسه خودش ،،،
d1a1bb5219dba10dee59acb86baf3257.jpg

6e46fbf6bbdb81fd8a3ca6f73dd27f93.jpg

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
توجه توجه این دو سه خط اول رو حتمی بخونید همیشه از اینجوری تیتر زدن بدم میاد ولی شده این داستان رو توی امضاتون هم بزارین حداقل آگاهی رسانی کنید که این مشکل توی ایران حل بشه چون خیلی این مشکل وجود داره

قدیمها گفتم بازهم میگم دیدم گزارشگرهای جمهوری اسلامی هم این کلمه رو میگن ولی شما نگین اون هم واژه من یو هستش میخواستم مفصل بنویسم ولی اینو بگم که وقتی هواپیمای تیم سقوط کرد هوادارهای تیم لیورلوز ولیدز برای دست انداختن دونکان ادواردز این شعر رو ساختن و میخوندن
an U, Man U, went on a plane! Man U, Man U, never came back again!"

"Man U, never intended in coming home!"
خوب اونها حتی مردن بازیکنهعای مارو با این اسم به مسخره گرفتن و این کلمه من یو بدترین کلمه ای هست و کثیف ترین شعاریه که با این کلمه ساخته ی لیورلوزیها و لیدزیها در مورد ما خونده میشه و اونها حتی از مردن بازیکنان یونایتد و فاجعه مونیخ هم شعار ساختن...خواهش میکنم اگر حتی هوادار تیم دیگه ای هم هستید به احترام اون بازیکنهایی که مردن این کلمه رو استفاده نکنید
توضیحات بیشتر اگر میخواید برید لینک زیر

bleacherreport.com/articles/95405-its-united-not-man-u

در مورد قضیه کل کل به نظر من فوتبال همه رو یکسان میکنه و هیچ پرستیژی توش نیست یعنی اینکه نمیگم به کسی توهین بشه ولی از کل کل فوتبالی هم بدم نمیاد چون کلا به فوتبال به شکل فان نگاه میکنم ولی یک چیزی خونمو به جوش میاره کل کلهای که در قالب تحلیل بخواد ارایه بشه غالبشون هیچ پایه و اساسی ندارن برای حرفم گواه دارم ایشون اومد گفت شما چهارم شدید و تیمتون برای همین بازیکن خوب نمیتونه بگیره من و بقیه دوستان براشون مثال نقض آوردیم و اینکه من همین الان میتونم بگم ببخشید لیورلوز قرار فصل بعد توی کدوم جامی بازی کنه که الان داره خیلی خوب بازیکن میگیره؟ حالا باز ما یک شانس کم داریم برای رفتن به لیگ قهرمانان هر چند که به نظر من حداقل روی کاغذ شانسمون کم هم نیست...
ببینید علی جان و باقی دوستان من اگر حال و وقت ده سال پیشم رو داشتم کاری میکردم که اون آرسنالی خودش به جای گرفتن پوزیشن تفسیرگر و روشن فکر فوتبالی که به نظر من از اساس چیز چرتیه و فوتبال کلا اساسش کل کله بیاد و حداقل جسارتش رو داشته باشه که بگه من اومدم شمارو تحقیر کنم به جای اینکه بیاد به شکل جواب دادن من گیر بده البته ایشون ممکنه خودش ناخواسته این کار رو کرده باشه ولی باز هم میگ اساس فوتبال و شکل گیریس به شکل بک پدبده جهان گستر کل کله بعدها اگر حال داشتم در موردش خواهم نوشت که چرا ابن حرف رو میزنم.
درسته یک بازیکن مثل فن پرسی میاد یونایتد که در عمر ورزشیش حداقل یک جام هم که شده ببینه این رو قبول دارم که عناوینی که یک تیم کسب میکنه در جذابیت یک تیم برای بازیکن ها موثره و در فوتبال حرفه ای هر کس دنبال منافع خودشه ولی همه ی ما و فکر کنم همه ی کسانی که بخوان واقعا دقیق به قضیه یونایتد نگاه کنن حتی یک درصد هم به این فکر نمیکنن که چون ما چهارم شدیم پس الان بازیکن نمیشه بخریم به چند دلیل یک وجود تیمهایی مثل لیورلوز و حتی خودمون فصل پیش بودیم که بدون راهیابی به لیگ قهرمانان بازیکنهای حسابی گرفتیم کاری نداریم جواب دادن توی تیم یا نه ولی زمانی که اومدن سوپراستار بودن و دوم اینکه ما سال ۲۰۰۸ که فاتح لیگ اروپا شدیم به دلیل بالا رفتن سن بازیکنها هوادارها دنبال بازیکن جدید توی تیم بودن اون موقع ما فاتح دنیا بودیم و بهتر از ما از لحاظ کیفیت و عنوان و ثبات وجود نداشت ولی بازیکنهایی که به ما لینک میشدن به تیمهای دیگه میرفتن و ما رونالدو رو هم دادبم به رئال.....
ایشون حرفشون حتی یک درصد هم تفسیری نبود چون هزار تا مثال نقض بوده و هست ولی خوب در هر شکل ما مشکلمون بی کفایتی مدیرانمون هست و بس و سیاست پول دوستی گلیزرها و این وسط خود منچسترهایی نباید اجازه بدن هوادارهای تیمهای دیگه چیزی بگن در مورد تیم چون اگر مشکلی هست داخلیه وبه هوادارهعای تیمهای دیگه ربطی نداره که بخوان سوژه بسازن از تیم ما
ببخشید که زیاد حرف زدم، و اما در مورد اتفاقات اخیر خارج از شایعات زیاد که دوستان هم اینجا مطرح کرذن جونز تمدید کرد این خوبه من بارها همین جا گفتم اشتباه اصلی رو در مورد دخیا مدبران یونایتد کردن که همون دو سه سال قبل که بهش بها دادند قرار دادش هم تمدید نشد اما در مورد جونز مدیرها نشون دادن که اونها فقط دنبال بستن دهن هوادارها هستن نه هیچ چیز دیگه ای چون بستن قرار داد جدید با جونز حداقل تا این نیم فصل میتونه فقط هزینه برای باشگاه باشه چون جونز درسته بسیار بااستعداد و متعصب هست ولی متاسفانه خیلیها اونو هارگرویز بعدی میدونن و میگن به دلیل مصدومیتهای پیاپی ممکنه فوتبالش به زودی تموم بشه و قرار داد طولانی مدت با یک بازیکنی که تازه یک سال پر از مصدومیت رو داشته دلیل منطقی نداره و فقط دلیلش بستن دهن هوادارهاست نمیشه امید داشت گه اونها باز در مورد بقیه استعدادهای جوون این کار رو بکنن...

Last edited:

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
حداقال بازیکن خوب نمیگرن یه قیمت نجومی بدن یه قرارداد ۵ سال با دخیا ببندن به جهنم
حالم بهم میخوره از فنخال داره گند میزنه به اعتبارش امید وارم فصل کابوس وار سالی که در پیش رو تموم شه زود
همه دارن تقویت میکنن تیماشونو ما هم نشستیم نگاه میکنیم نباید توقع داشت ارسنال راحت دست رو هرکی میزاره میخره انگار افتشون میشه بازیکنا بیان منچستر
اینده روشنی نمیبینم :general509:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حداقال بازیکن خوب نمیگرن یه قیمت نجومی بدن یه قرارداد ۵ سال با دخیا ببندن به جهنم
حالم بهم میخوره از فنخال داره گند میزنه به اعتبارش امید وارم فصل کابوس وار سالی که در پیش رو تموم شه زود
همه دارن تقویت میکنن تیماشونو ما هم نشستیم نگاه میکنیم نباید توقع داشت ارسنال راحت دست رو هرکی میزاره میخره انگار افتشون میشه بازیکنا بیان منچستر
اینده روشنی نمیبینم :general509:
سلام کامران جان...
مگه اعتباری هم داشت؟؟؟؟؟ هیچی نبود و هیچی هم نیست...
فصل گذشته هم هیچ کاری برای تیم نکرد جز خرج بیخود و نابود کردن بازیکنهای تیم، از اول فصل هم همه از شکل ترکیب گرفته تا جای بازیکنها و شکل بازیشون رو براش گفتن(مطبوعات، بزرگهای تیم، تماشاچیا و طرفدارها) اگه میگذاشتن که طرفدارها تیم رو کوچ میکردن که حتما پارسال برای قهرمانی میجنگیدیم...
تنها خبرهایی هم که هست این هستش که نانی به فنرباغچه پیوسته، هرناندز هم کتفش رو عمل کرده...
از خریدن یا قرض گرفتن یا کرایه گرفتن بازیکن هم هیچ خبری نیست...
این تیم امیدی که بهش نیست، یه بحثی هستش که امیدوارم جزو تیمهایی باشه که به بازیهای اروپایی میرسن...(راستش علاقه ای ندارم به رسیدنش اگه قرار باشه که همینجوری ادامه بده)

بالا