• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من خودمم دیگه ناامید شدم از نقل و انتقالات

تیم اون وجهه خودش رو از دست داده و بازیکنا دیگه اون اشتیاق لازم برای پیوستن به یونایتد رو ندارن

البته سرمربی هم موثره
الان مثلا به غیر از هلندی ها کدوم بازیکن بخاطر شخص فان خال اومده به باشگاه؟

تیم رو هم داره میکنه تیم ملی هلند
هر چی بازیکن هلندیه لینک شده
مثل زمان بارسا

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
من خودمم دیگه ناامید شدم از نقل و انتقالات

تیم اون وجهه خودش رو از دست داده و بازیکنا دیگه اون اشتیاق لازم برای پیوستن به یونایتد رو ندارن

البته سرمربی هم موثره
الان مثلا به غیر از هلندی ها کدوم بازیکن بخاطر شخص فان خال اومده به باشگاه؟

تیم رو هم داره میکنه تیم ملی هلند
هر چی بازیکن هلندیه لینک شده
مثل زمان بارسا
اصلا موافق از دست دادن وجه نیستم ،،
فقط بحث سره خرج کردن ه
یعنی وجه ی من یو از اینتر میلان اث میلان و ارسنال پایین تر اومده ؟
فقط پول و خرج کردن پول

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اصلا موافق از دست دادن وجه نیستم ،،
فقط بحث سره خرج کردن ه
یعنی وجه ی من یو از اینتر میلان اث میلان و ارسنال پایین تر اومده ؟
فقط پول و خرج کردن پول

آقا یک شب خواهشا از من یو استفاده نکنید پست بالام رو بخونید

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بیلد هم مطلب زده که بایرن دنبال دیماریا هستش، ولی قیمتی که واسه دیماریا حدس میزنن خیلی زیاد هستش واسه بایرن!!!!
حدس بزنید چه قیمتی؟؟ 35 میلیون پوند!!!!!!!!!!:general711:
یه خبر خوب دیگه برای رقبای تیم!! کوریره دلا اسپورت هم مطلب زده که سیتی داره با یووه بر سر انتقال پوگبا با مبلغ 71 میلیون پوند(100 میلیون یورو) به توافق میرسه...
میگن که این فصل قرار هستش از تیم پیشکسوتان یا اگه شد از تماشاچیایی که میرن واسه دیدن بازیهای تیم، بازیکن بیاریم تا مشکلی تو تیم احساس نشه، البته به شرطی که مفتی واسه تیم بازی کنن و اگه شد هم یه پولی به وودوارد بدن...:general601::general601::general601:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بیلد هم مطلب زده که بایرن دنبال دیماریا هستش، ولی قیمتی که واسه دیماریا حدس میزنن خیلی زیاد هستش واسه بایرن!!!!
حدس بزنید چه قیمتی؟؟ 35 میلیون پوند!!!!!!!!!!:general711:
یه خبر خوب دیگه برای رقبای تیم!! کوریره دلا اسپورت هم مطلب زده که سیتی داره با یووه بر سر انتقال پوگبا با مبلغ 71 میلیون پوند(100 میلیون یورو) به توافق میرسه...
میگن که این فصل قرار هستش از تیم پیشکسوتان یا اگه شد از تماشاچیایی که میرن واسه دیدن بازیهای تیم، بازیکن بیاریم تا مشکلی تو تیم احساس نشه، البته به شرطی که مفتی واسه تیم بازی کنن و اگه شد هم یه پولی به وودوارد بدن...:general601::general601::general601:
به نظر من اگه بتونه فیلیپ لویز
اردا توران راموس و هز همه مهمتر شواینی رو بخره یه تیم کامل ه
هوملس هم هنوز پا در هواس

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
چلسی : 1 خرید
من سیتی : 0 خرید
آرسنال : 1 خرید
لیورپول : 6 خرید
منچستریونایتد : 1 خرید

سوال : آیا نگرانم ؟
جواب : خیر
سوال : ولی لیورپول کلی خرید داشته!
جواب : راجرز سابقه خوبی تو خرید بازیکن خوب نداره. پس جای نگرانی نیست.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میلان تو بازار پرتحرک بوده

دنبال لاپورته هم هستند
بازیکن بدی نیست. میتونست برای منچستر هم مفید باشه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
http://bleacherreport.com/articles/...-become-power-struggle-for-real-madrid-united
این مقاله رو توصیه میکنم همه دوستان بخونن، درباره جنگ قدرتیه که بین یونایتد و رئال شکل گرفته،
هر چقدر هم که مخالف باشیم، این حرکت خیلی خوبیه و مدیون وودوارد و ون حال هم هستیم این مسئله رو.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به نظر من اگه بتونه فیلیپ لویز
اردا توران راموس و هز همه مهمتر شواینی رو بخره یه تیم کامل ه
هوملس هم هنوز پا در هواس
از این اسمهایی که بردی هیچکدوم اتفاق نمیوفتن، البته احتمال راموس زیاد هستش بخاطر لجبازی مربی و کم شعور بودن مدیر...
نظر من در مورد نقل و انتقالات باشگاه تا الان در مقایسه با بقیه تیمها:
چلسی؟ 2تا خرید عالی جوون داشته، تیمی که به اندازه کافی بازیکن داره و پارسال هم به راحتی قهرمان شده و طبق گفته های خود مورینیو اصلا قصد خرید نداره این تابسون...
آرسنال؟ مشکل بازیکن نداشت و فقط دنبال یه استرایکر بود که در خرید مارتینز موفق نبود، ولی فکر نمیکنم جیروود مهاجم بدی باشه 19 گل زده واسه آرسنال فصل پیش، سانچز رو هم داره که فصل پیش جمعا 25 گل واسشون زد، مهاجمهای ما(فالکائو، RVP و رونی) روی هم رفته در فصل گذشته 28 گل زدن، تازه یه دروازه بان عالی هم خریدن...حالا از آمار بازیکنهای 18-17 ساله ای که ونگر هر سال میخره دیگه خبر ندارم...
سیتی؟ بخاطر FFP خرج زیادی نمیتونه بکنه و تقریبا تمام خرجش رو میخواد بزاره روی یک بازیکن تاپ که دبروین یا پوگبا میتونن باشن، اخبارش امروز هم اومده که توافق کرده با یووه، تازه از اخباری که بیرون میاد، جالب هستش که سیتی سیاست خریدن بازیکنهای جوون و آینده دار رو پیش گرفته...
لوزرها؟ مشکلاتشون فصل پیش زیاد بود و خریدهای درستی شاید انجام ندادن ولی این فصل خیلی خوب خرید داشتن، میلنر، اینس، بوگدان، فرمینو، کلاین...حداقل دوتا از این بازیکنها هدفهای ما بودن که سر از این تیم دراوردن، تازه میگن که به دنبال بنتکه هم هستن که شک ندارم اگه بخوان جذبش میکنن(عرضه مدیر رو نگاه کن)
منچستر؟ 1 خرید قبل از پایان فصل داشت که دلیلش فقط میتونه دعوت دیپای به تیم ملی هلند در جام جهانی در اون جوونیش بوده باشه که باعث شده با فن خال رابطه خوبی داشته باشه که مطمئنم که به زودی نابود میشه، RVP و روبن نمونه هایی از بازیکنهایی هستن که با فن خنگخال رابطه خوبی ندارن دیگه...
نگرانم؟ از نگرانی گذشته دارم افسوس میخورم که این تیم نابود شده...
برای نقل و انتقال دیر شده؟ خیلی خیلی خیلی دیر شده، هدفهایی که میتونست به تیم ما کمک کنه، دیگه هیچ کدوم وجود ندارن(دانیلو، داگلاس کاستا، گوندوغان، چک و ... اسمها خیلی زیاد هستن حوصله نوشتن ندارم) فرصت خرید برای کی وجود داره؟؟؟
درضمن نه لوزرها و نه آرسنال و چلسی هیچکدوم نباید 45 روز دیگه در بازی حذفی CL شرکت کنن...
لیگ هم که 37 روز دیگه شروع میشه...

تازه واسه من خیلی جالب هستش که دوستان خودشون رو با لوزرها و آرسنال و چلسی مقایسه میکنن!!!! یعنی این تیم اونقدر کوچیک شده که هدفش این تیمها هست نهایتش؟؟؟ ما اگه بریم تو CL با همچین تیمی روبروی تیمها بزرگ بازی کنیم، تبدیل به زنگ تفریح میشیم، روبروی تیمهای کوچیک دیگه هم که نتایجی شبیه بازی 0-3 با اورتون یا 3-5 مقابل لستر میگیزیم، چرا دوستان خودشون رو با باشگاههای بهتری مقایسه نمیکنن؟؟؟ شاید دوستان هم قبول کردن که این تیم تبدیل شده به یک تیم درجه 2؟؟؟
تازه برسیم به اصل قضیه، تیم در کل فصل مشکلات وحشتناکی داشت و همه میدونستیم که چه ضعفهایی داره و تمام فصل ضربه خورد ازش، دفاع میانی و راست، هافبک میانی و بازیساز، مهاجم...یعنی عملا این تیم بازیکن هم داره با این همه مشکل؟؟؟؟ تازه رفتن دخیا و ضعف دروازه بان رو به همه اینها اضافه کنیم... چه کاری برای رفع این مشکلات شده؟؟؟ هیچی!!!!!
تازه بازیکنهایی که از تیم جدا شدن رو هم حساب کنیم خیلی جالبتر میشه وضعیت...
مربی که چیزی بارش نیست، بازیکنها هم اینجوری هستن چی میشه گفت؟؟؟
اگه تو چند روز آینده اتفاق خاصی نیوفته که من یکی که دیگه سر نمیزنم به تاپیک، مثل خیلی های دیگه، چون حوصله ندارم که بشینم مثل چند سال گدشنه یگم که خدا این والنسیا چرا حرکت نمیکنه از سمت راست، پاس بلد نیست بده، اوانز باز هم فرط داد و گل خوردیم، بلکت باز هم فرط داد، فن پرسی هم که اصلا نمیتونه دروازه خالی بزنه تو گل، رونی تو بازی اصلا پیداش نیست، هافبکها اصلا نمیتونن موقعیت درست کنن، هدف از بازی بلیند تو پست هافبک میانی رو نمیتونم بهمم، کریک که باز هم مصدوم شده، دوباره تیم شروع کرد به پاس دادن های بی معنی و بی سود، دوباره تیم رو 3 دفاعه چیده؟؟؟ دیماریا هم که اصلا هماهنگ نیست با بازیکنهای دیگه، تازه امسال شاید یه سوژه جدید داشته باشیم: والدز!!! باز هم فرط داد و گل خوردیم!!!!!
دوباره میشینیم میگیم که کی نقل و انتقالات زمستونی برسه که هوملز رو بخریم یا اوتامندی، کین رو بیاریم و یوریس یا هر بازیکن دیگه ای که زمستون هم میگذره و باز متوجه میشیم که سر کار بودیم...
http://bleacherreport.com/articles/...-become-power-struggle-for-real-madrid-united
این مقاله رو توصیه میکنم همه دوستان بخونن، درباره جنگ قدرتیه که بین یونایتد و رئال شکل گرفته،
هر چقدر هم که مخالف باشیم، این حرکت خیلی خوبیه و مدیون وودوارد و ون حال هم هستیم این مسئله رو.
شرمنده اصلان جون، چه بازی قدرتی؟؟؟
بین رئالی که تو 10 سال گذشته چیزی نداشته که بخوایم حتی بهش استناد کنیم(دوستان رئالی بهشون بر نخوره، بحث کل کل نیست) و منچستری که دو فصل پیش هفتم شده و فصل پیش با اون همه خرج با شانس و فلاکت تونسته سهمیه رو بگیره؟؟؟ دوران رئیس تمام شده و رفته و دیگه برنمیگرده، دوستان باید واقع گرا باشن، مقایسه تیمی که هر موقع هر بازیکنی رو که بخواد میخره و تیمی که تو 15 سال گذشته همیشه بازنده بوده تو خرید و فروش بازیکن؟؟؟

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مشکل بازیکن نداشت و فقط دنبال یه استرایکر بود که در خرید مارتینز موفق نبود، ولی فکر نمیکنم جیروود مهاجم بدی باشه 19 گل زده واسه آرسنال فصل پیش، سانچز رو هم داره که فصل پیش جمعا 25 گل واسشون زد، مهاجمهای ما(فالکائو، RVP و رونی) روی هم رفته در فصل گذشته 28 گل زدن، تازه یه دروازه بان عالی هم خریدن...حالا از آمار بازیکنهای 18-17 ساله ای که ونگر هر سال میخره دیگه خبر ندارم...
میلاد جای دور نمیخواد بری، همین بغل به تاپیک آرسنال یه سر بزن میبینی که اونا هم تو خیلی پستها از پایان فصل منتظر خرید بودن، کم هم حرص نخوردن، از مرته ساکر کند و نبود هافبک دفاعی (الان شده جایگزین واسه کوکلین) بگیر تا مهاجم و دفاع کنار!
و روبن نمونه هایی از بازیکنهایی هستن که با فن خنگخال رابطه خوبی ندارن دیگه...
ون پرسی تا جائی که من میدونم هیچ مشکلی نداشته هیچ وقت با ون حال خیلی هم رابطشون خوب بوده!
این مشکلاتی که برای ون پرسی الان پیش اومده دلایل دیگه ای داره و نمیشه مستقیم به ون حال ربطشون داد!
ما اگه بریم تو CL با همچین تیمی روبروی تیمها بزرگ بازی کنیم، تبدیل به زنگ تفریح میشیم
اگه یادت باشه زمان مویس هم این حرفهارو میزدن دوستان، دیدیم که اونجوری نشد و الانم نمیشه!
یم در کل فصل مشکلات وحشتناکی داشت و همه میدونستیم که چه ضعفهایی داره و تمام فصل ضربه خورد ازش، دفاع میانی و راست، هافبک میانی و بازیساز، مهاجم...یعنی عملا این تیم بازیکن هم داره با این همه مشکل؟؟؟؟
میلاد اینجوری که تو لیست کردی تیم 9 تا بازیکن جدید میخواد!
این کارو تاتنهام کرد و نتیجشو همون فصل دیدیم، این فصل تازه میشه درباره تیم اظهار نظر کرد، به قول خودت تیمی که از 11 نفرش 8-9 تاشون به هیچ عنوان بازده ندارن مشکلش از جای دیگس، درسته بازیکنامون فوق العاده نیستن، ولی بازیکن فوق العاده هم کم نداریم! ون حال هم بر عکس نظر تو مربی بزرگیه و شخصیت لازم رو داره واسه کار یونایتد.
خرید 2-3 تا بازیکن دیگه میتونه خیلی خیلی خوب باشه ولی اورهال کامل تیم و اخراج مربی و ... اصلاً عاقلانه نیست!
شرمنده اصلان جون، چه بازی قدرتی؟؟؟
بین رئالی که تو 10 سال گذشته چیزی نداشته که بخوایم حتی بهش استناد کنیم(دوستان رئالی بهشون بر نخوره، بحث کل کل نیست) و منچستری که دو فصل پیش هفتم شده و فصل پیش با اون همه خرج با شانس و فلاکت تونسته سهمیه رو بگیره؟؟؟ دوران رئیس تمام شده و رفته و دیگه برنمیگرده، دوستان باید واقع گرا باشن، مقایسه تیمی که هر موقع هر بازیکنی رو که بخواد میخره و تیمی که تو 15 سال گذشته همیشه بازنده بوده تو خرید و فروش بازیکن؟؟؟
میلاد جان فکر کنم اون مطلب رو کامل نخوندی، چون چوابی که به من دادی دقیقاً بحث اصل همین مقالس!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چلسی : 1 خرید
من سیتی : 0 خرید
آرسنال : 1 خرید
لیورپول : 6 خرید
منچستریونایتد : 1 خرید

سوال : آیا نگرانم ؟
جواب : خیر
سوال : ولی لیورپول کلی خرید داشته!
جواب : راجرز سابقه خوبی تو خرید بازیکن خوب نداره. پس جای نگرانی نیست.
ای بابا این چه منطقیه امیر جان؟
یعنی واقعا ترکیب سیتی رو با ما مقایسه میکنی!؟ اون دو تای دیگه هم که خیلی وقته رقیب نیستن!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اگه یادت باشه زمان مویس هم این حرفهارو میزدن دوستان، دیدیم که اونجوری نشد و الانم نمیشه!

میلاد اینجوری که تو لیست کردی تیم 9 تا بازیکن جدید میخواد!
این کارو تاتنهام کرد و نتیجشو همون فصل دیدیم، این فصل تازه میشه درباره تیم اظهار نظر کرد، به قول خودت تیمی که از 11 نفرش 8-9 تاشون به هیچ عنوان بازده ندارن مشکلش از جای دیگس، درسته بازیکنامون فوق العاده نیستن، ولی بازیکن فوق العاده هم کم نداریم! ون حال هم بر عکس نظر تو مربی بزرگیه و شخصیت لازم رو داره واسه کار یونایتد.
خرید 2-3 تا بازیکن دیگه میتونه خیلی خیلی خوب باشه ولی اورهال کامل تیم و اخراج مربی و ... اصلاً عاقلانه نیست!

میلاد جان فکر کنم اون مطلب رو کامل نخوندی، چون چوابی که به من دادی دقیقاً بحث اصل همین مقالس!

مرد حسابی خوبه با هم کلی حرص خوردیم سر بازی برگشت با بایرن !
تیم 4 تا بازیکن جدید + یه مربی جوون با دانش و کار بلد میخواد
فن خال الان وقت گلف بازیشه
یه سهمیه گرفت همه رو جو برداشت! یادتون رفته تو اتحادیه چجوری تحقیر شدیم؟ تو اف ای کاپ به ارسنالی باخت که حتی مویس هم جلوش شکست نخورد! این سهمیه از روی شانس و درخشش دخیا بود
از بازی با سیتی فاکتور بگیریم انصافا کدوم بازی تیم تو فصل پیش نشونه یه تیم قدرتمند بود؟
همین دی ماریا تو بازی های ملی فوق العاده بوده ولی تو یونایتد فن خال تبدیل به یه مهره سوختش کرد
حتی از خرید های خودشم نمیدونه چطور استفاده کنه
البته ممکنه شانسی شانسی فصل بعد حتی تا فینال لیگ قهرمانان تیمو ببره ولی با این روند عمرا لیگ رو بگیره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه سهمیه گرفت همه رو جو برداشت! یادتون رفته تو اتحادیه چجوری تحقیر شدیم؟ تو اف ای کاپ به ارسنالی باخت که حتی مویس هم جلوش شکست نخورد! این سهمیه از روی شانس و درخشش دخیا بود
از بازی با سیتی فاکتور بگیریم انصافا کدوم بازی تیم تو فصل پیش نشونه یه تیم قدرتمند بود؟
همین دی ماریا تو بازی های ملی فوق العاده بوده ولی تو یونایتد فن خال تبدیل به یه مهره سوختش کرد
البته ممکنه شانسی شانسی فصل بعد حتی تا فینال لیگ قهرمانان همتیمو ببره ولی با این روند عمرا لیگ رو بگیره
خوب مشخص شد که نظرمون یکی هستش، دقیقا حرفایی که میخواستم بزنم رو گفتی...
اصلان جون، ما تو CL با مویس قرعه خیلی خوبی داشتیم و اگه بحث بازی دفاعی بود که ما موفق شدیم تا قبل از زدن گل اورا تو دفاع موفق باشیم...
نکنه این نتایج رو درخشان میبینی؟؟ تیمی که فصل قبلش اونجوری بوده رو مویس گرفته و این نتایج رو گرفته، البته از نظر من دانش مربیگری مویس هم خیلی بیشتر از فن خنگخال هستش:
1.JPG
فن خال؟؟؟؟ هیچی برای تیم نداشته که من بخوام در موردش حرف بزنم، جز همونایی که گفتم...آیا حرفهای من رو در مورد اینکه تمام ترکیب و شکل بازی کردن بازیکنهارو اطرافیان تیم بهش فهموندن رو قبول داری یا نه؟؟؟ اگه قبول داری، پس سرمربی ما چی بوده؟ غلف سر خرمن؟؟؟ بازیکنها هم که همشون افت وحشتناک داشتن... اخراج سرمربی؟ یه 2 ماهی که از فصل گذشت نظرت رو میپرسم دوباره...
یه سوال دیگه؟ میخوام بدونم فن خنگخال چه کار میخواد بکنه که تو یک سال گذشته نمیتونسته انجام بده؟؟؟؟؟
خیلی واسم جالب هستش که اینقدر دوستان میگن امسال باید فن خنگخال رو سنجید!!!!!
به قول افشین هم که فعلا فقط گلف داره بازی میکنه، چیزی از مربیگریش مشخص نشده تا الان تو این تیم، تمام فصل رو فقط با دفترچش نشست رو نیمکت و هیچ کاری نکرد...

آرسنال هم همیشه این مشکلات رو داشته ولی همیشه ونگر بازیکن جوون اونقدر میخریده که جاشون رو بتونن پر کنن(حالا موفق یا نا موفق بودنش رو خودت در نظر بگیر)، حداقل اینه که تو خونه مارو بردن و بعد هم قهرمان FA Cup شدن، جدول لیگ رو هم یه نگاه بندازی بد نیست که چه تفاوتی بین ما و آرسنال بود فصل پیش، جالب هستش که طرفدارای آرسنال همچین وضعیتی داشتن و این همه انتظار خرید دارن، پس ما چه انتظاری باید داشته باشیم؟؟؟؟ درضمن فکر میکنم طرفدارای آرسنال هم خیلی خوب فکر میکنن، چون هدفشون فقط سهمیه نیست، دنبال جام هستن و حضور خوب تو CL ... چیزی که انگار طرفدارا واقعا فراموش کردن، یه چیزی که واقعا دوستان بهم میگن و من هم قبول دارم، این هستش که تیمهای انگلیسی فقط PL براشون مهم هستش و کاری به بقیه دنیا انگار ندارن...
نه اصلان جون، من هم نمیگم که 9-8 تا بازیکن رو یک جا بخریم، غیر ممکن هستش، ولی باید از یه جایی شروع بشه؟ نه؟ یکی دوتا خرید که باعث بشه تیم راه بیوفته و فقط از بازیکنهای مفتضح مثل اوانز، بلکت، والدز، والنسیا، فن پرسی ضربه نخوریم، حالا مشکل اینجاست یه تعدادی از بازیکنها افتضاح هستن و باعث افت بقیه شدن، ولی مربی باعث افت تمام بازیکنها(به غیر از یانگ) شده با این ترکیبهای مسخرش...
فن پرسی هم یکی دو ماه قبل از پایان لیگ به رفیقاش گفته که نمیخواد تو تیم بمونه و با فن خال مشکل پیدا کرده( مصاحبه های فن هویدونگ و کویت هست) و بخاطر اینکه تو ترکیب اصلی نیستش بحثش هست که از تیم داره میره...
نه شرمنده مطلب رو نخوندم، فقط از روی حرفی که زدی این متن رو نوشتم...
درضمن همین چند ساعت پیش رسما اعلام شد که فالکائو هم به چلسی رفت و رسما سومین خرید چلسی بعد از ناتان و کندی انجام شد، تیمی که هیچ مشکلی نداشت 3 خرید فوق العاده داشت...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
البته ممکنه شانسی شانسی فصل بعد حتی تا فینال لیگ قهرمانان تیمو ببره ولی با این روند عمرا لیگ رو بگیره

خوب مشخص شد که نظرمون یکی هستش، دقیقا حرفایی که میخواستم بزنم رو گفتی...
اصلان جون، ما تو CL با مویس قرعه خیلی خوبی داشتیم و اگه بحث بازی دفاعی بود که ما موفق شدیم تا قبل از زدن گل اورا تو دفاع موفق باشیم...
نکنه این نتایج رو درخشان میبینی؟؟ تیمی که فصل قبلش اونجوری بوده رو مویس گرفته و این نتایج رو گرفته، البته از نظر من دانش مربیگری مویس هم خیلی بیشتر از فن خنگخال هستش:
مشاهده پیوست 827477
فن خال؟؟؟؟ هیچی برای تیم نداشته که من بخوام در موردش حرف بزنم، جز همونایی که گفتم...آیا حرفهای من رو در مورد اینکه تمام ترکیب و شکل بازی کردن بازیکنهارو اطرافیان تیم بهش فهموندن رو قبول داری یا نه؟؟؟ اگه قبول داری، پس سرمربی ما چی بوده؟ غلف سر خرمن؟؟؟ بازیکنها هم که همشون افت وحشتناک داشتن... اخراج سرمربی؟ یه 2 ماهی که از فصل گذشت نظرت رو میپرسم دوباره...
یه سوال دیگه؟ میخوام بدونم فن خنگخال چه کار میخواد بکنه که تو یک سال گذشته نمیتونسته انجام بده؟؟؟؟؟
خیلی واسم جالب هستش که اینقدر دوستان میگن امسال باید فن خنگخال رو سنجید!!!!!
به قول افشین هم که فعلا فقط گلف داره بازی میکنه، چیزی از مربیگریش مشخص نشده تا الان تو این تیم، تمام فصل رو فقط با دفترچش نشست رو نیمکت و هیچ کاری نکرد...

آرسنال هم همیشه این مشکلات رو داشته ولی همیشه ونگر بازیکن جوون اونقدر میخریده که جاشون رو بتونن پر کنن(حالا موفق یا نا موفق بودنش رو خودت در نظر بگیر)، حداقل اینه که تو خونه مارو بردن و بعد هم قهرمان FA Cup شدن، جدول لیگ رو هم یه نگاه بندازی بد نیست که چه تفاوتی بین ما و آرسنال بود فصل پیش، جالب هستش که طرفدارای آرسنال همچین وضعیتی داشتن و این همه انتظار خرید دارن، پس ما چه انتظاری باید داشته باشیم؟؟؟؟ درضمن فکر میکنم طرفدارای آرسنال هم خیلی خوب فکر میکنن، چون هدفشون فقط سهمیه نیست، دنبال جام هستن و حضور خوب تو CL ... چیزی که انگار طرفدارا واقعا فراموش کردن، یه چیزی که واقعا دوستان بهم میگن و من هم قبول دارم، این هستش که تیمهای انگلیسی فقط PL براشون مهم هستش و کاری به بقیه دنیا انگار ندارن...
نه اصلان جون، من هم نمیگم که 9-8 تا بازیکن رو یک جا بخریم، غیر ممکن هستش، ولی باید از یه جایی شروع بشه؟ نه؟ یکی دوتا خرید که باعث بشه تیم راه بیوفته و فقط از بازیکنهای مفتضح مثل اوانز، بلکت، والدز، والنسیا، فن پرسی ضربه نخوریم، حالا مشکل اینجاست یه تعدادی از بازیکنها افتضاح هستن و باعث افت بقیه شدن، ولی مربی باعث افت تمام بازیکنها(به غیر از یانگ) شده با این ترکیبهای مسخرش...
فن پرسی هم یکی دو ماه قبل از پایان لیگ به رفیقاش گفته که نمیخواد تو تیم بمونه و با فن خال مشکل پیدا کرده( مصاحبه های فن هویدونگ و کویت هست) و بخاطر اینکه تو ترکیب اصلی نیستش بحثش هست که از تیم داره میره...
نه شرمنده مطلب رو نخوندم، فقط از روی حرفی که زدی این متن رو نوشتم...
درضمن همین چند ساعت پیش رسما اعلام شد که فالکائو هم به چلسی رفت و رسما سومین خرید چلسی بعد از ناتان و کندی انجام شد، تیمی که هیچ مشکلی نداشت 3 خرید فوق العاده داشت...
in these cases we could agree to disagree :)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
LOL
Who's 'US"?! We're all UNITED mate, just with different points of view ;)
!!!!!Afshin and Me
Dont u mate me LVG lover...
I am going to ask u again in couple of months​
راستی دوستان چرا حرفی از بن آموس نمیزنن که با تمام شدن قراردادش بصورت آزاد از تیم رفت؟؟

Last edited:

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
!!!!!Afshin and Me
Dont u mate me LVG lover...
I am going to ask u again in couple of months​
راستی دوستان چرا حرفی از بن آموس نمیزنن که با تمام شدن قراردادش بصورت آزاد از تیم رفت؟؟
اینقدر گرفتاری دور و بر تیم هست که دیگه این چیزا حساب نمیشه اصن :general106:

بالا