• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خب رایگان بره برادر یونایتد لنگ 14 میلیونه؟ به نظر من دخیا رو بفرستن توالتای الدترافورد رو تمیز کنه .توپ جمع کن بشه تو این یه سال حساب کار دستش میاد
من اسیر این خشم‌ات هستم (از راه دور البته).
میشه اون چهارده تا رو بدین به من، میرم توالت‌ها رو تمیز میکنم، تازه چای هم دم میکنم، اول صبح ساعت شیش. قول میدم.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
شایعه بی مورد پخش نکنید میخواستم اینجا پست نزنم اما اومدم میبینم شم اینو گذاشتی
عحب داستانیه بخدا
شما هم اعصاب نداری ها!
نوشته‌های ظاهرا موثق هم بعدا گندش در میاد که شایعه بود. یا اصلا شایعه هم نباشه، بعد که ورق برمیگرده، بازیکن میگه، از حرفام برداشت غلط شده. پس فردا اگر راموس موند تو رئال، یک جوری همه این صحبت‌ها هم ماستمالی میشه. آخرش بدهکار هم میشیم :p
شما هم خوش اومدی. قهر هم نکن. خبر هم داری بنویس. نظرت هم محترم و خواندنی.
راستی اینجا میای، عصبانی هم نباش. یکی رو داریم واسه کل پرشین تولز بسه :D

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
من منتظر ادرس پیج fb شارژ فروشم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من اسیر این خشم‌ات هستم (از راه دور البته).
میشه اون چهارده تا رو بدین به من، میرم توالت‌ها رو تمیز میکنم، تازه چای هم دم میکنم، اول صبح ساعت شیش. قول میدم.
:D:D:D
این شخصیت عصبی و زود رنج من بیشتر محدود میشه به همین فوتبال وگرنه در بقیه موارد زیاد اینجوری نیستم:general609: حالا شما هم چپ و راست به من تیکه بنداز:دی
فوتبال الان همینه علی خان.دیگه خبری از دوستی و اینکه همه با هر سلیقه ای دور هم جمع بشیم نیست.فوتبال الان میدون جنگه! :D
شما میگید صبر داشته باشید منم وقتی فصل تموم شد باهاتون هم عقیده بودم ولی با گذشت این زمان ایا باشگاه کاری کرد؟ خب هنوزم فرصت زیاده تا پایان نقل و انتقالات ولی کو بازیکن!؟
این ضعف ما در نفرات محدود به زمان فن خال و مویس نمیشه. این شاهکار رئیس هست! این سالهای اخر متاسفانه اصلا به اینده باشگاه فکر نمی کرد و تمام تمرکزش رو قهرمانی بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بحث داغ که میشه، جذابیتش هم زیاد میشه!!!;)
حوصله تگ کردن رو ندارم علی جان، یه سره اگه جوابی داشته باشم، میدم...:p
خوب من هم نگفتم که انجام میشه، گفتم که عمرا رنسانس اتفاق نمیوفته، طبق گفته خودت به پولی که میخواستن رسیدن تو 10 سال گذشته، پس هیچ وقت شیوه مدیریتشون عوض نمیشه...(اما مطمئن باش که اگه امسال هم فن خال افتضاخ به بار بیاره که احتمالش خیلی خیلی زیاد هستش، شاید فصل دیگه شاهد حضور کلوب باشیم که دوباره بخواد راه رئیس رو بره که باز هم میشه چندین سال دوری از جام تا یه تیم درسته حسابی بسازه...)
کاملا بحث مدافع خوب و با تجربه رو قبول دارم و ترجیه میدم که مثلا به جای واران، دنبال کسی مثل هوملز یا اوتامندی باشیم، واران رو برای آینده میگم(همین واران رو سال آخری که رئیس میخواست بره به وودوارد گفت بخره که عرضه خریدش رو نداشت و حاضر نشد 12 میلیون واسش خرج کنه و سر از رئال در اورد:general208::general208:) ولی بحث من این هستش که راموس داره وارد 30 سالگی میشه و بعید میدونم که با فوتبال انگلیس مچ بشه...
گلی که اوون زد تو بازی نیم فصل اول بود که بازی 3-2 شد به نفع ما، تو حساب کن که اوون واسه ما تو کل 3 فصل حضورش در 52 بازی 17 گل زد!!!! آمار فالکائو هم بهتر میبود، اما درست میگی قیمتش بالا نبود ولی چه فایده؟؟؟ منچستر تو اوجش همچین مهاجمی داشته باشه...
من با فلینی به شدت از اولش هم مخالف بودم، یه بازیکنی که به هیچ دردی نمیخورده تو زمین و فقط بزارنش که با بازیکنهایی که نزدیکش هستن درگیر بشه و در تاکتیک علی اضغری فن خال هم شرکت داشت، ولی عملا تیم رو فلج کرده بود!!!!
حرفت در مورد والدز رو که اصلا قبول ندارم، میتونی بری تاپیک بارسایی ها و مطبوعات رو دوباره بخونی که به چه شکلی عذر والدز رو خواستن(بهونشون هم مصدومیتش بود)
گزینه بهتر از والدز اونقدر هست که باورت نمیشه، اوبلاک، هندانویچ، بگوویچ، یوریس، چک هم که پرید... ولی مشکل من این نیست که چرا دخیا داره میره، من دارم میگم که مدیریت افتضاخ به بار اورده در زودتر تمدید نکردن قرارداد دخیا، باز نگید که بهش 200 هزار پوند در هفته رو پیشنهاد کردن و نخواست که 1 سال و نیم مونده به پایان قراردادش یادشون افتاد واسه همچین قضیه ای، وقتی که همه میدونستن که با رئال به توافق رسیده...
راستش فکر نکنم مالکین، به اندازهء تو نگران پولشون نباشند. گاو هم نیستند که. اگر بودند که اینقدر پولدار نمیشدن، اگرنه من از خداوندگار استدعا میکنم که کمی از حماقت و خریت اینها رو به بنده اعطا کنه.
سوال اینه که چرا سراغ گزینه‌های پیشنهادی تو نمیرن؟ راستش من ذهن‌خوانی نمیکنم اما لابد اونا سرشون جای دیگه‌ای گرمه. تازه تو هستی که فکر میکنی اینا خوب هستن. مثلا افشین با اوتارمندی موافق نیست. یا یکی دیگه هوملز رو قبول نداره.
اهههههه... نگرفتی که؟
تو داری دقیقا حرف من رو میزنی، من دارم میگم که مدیر به فکر درآمدش هستش، یعنی حاضر نیست 10 میلیون بیشتر خرج کنه و گزینه درست رو انتخاب کنه...
میخواد گزینه ارزونتر رو انتخاب کنه که 2 سال دیگه دوباره همین آش و همین کاسه، تازه به این امید هستن که فن خال کار رئیس رو براشون بکنه و بازیکن جوون مفتی بیارن و ازش قهرمانی CL بگیرن که عمرا اتفاق نمیوفته عمرا...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دخیا تو ارزش 30 میلیون پوندیش شکی نیست اما واسه این پول پرست ا مهمتر اخرین سال قراردادش حاضرن ارزون بدن تا مفت از دستش بدن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در مسابقات زیر 21 سال هم ظاهرا انگلیس مقابل ایتالیا 3-1 خورده و حذف شده...
امروز هم توران گفته بود که دلش میخواد به PL بیاد، حالا دلا اسپورت خبر زده که منچستر پیشنهاد داده واسش...
دلم رو خوش نمیکنم...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
باشگاه روند جالبی نداره و اصلا این قضیه عجیب نیست همونطوری که بعد از اتمام فصل گفتم برمیگرده به اداره باشگاه اصلا جای تعجب نیست انگلیسی ها سالهاست درخود ماندگی دارن کاری هم شده توی تیم هایی بوده که فرهنگ انگلیسی توش خیلی رسوخ نکرده شما از یک طرف در یونایتد یک ساختار بریتانیایی سنتی‌رو میبینی که بر تیم حاکمه و از طرف دیگه در جایگاه مدیران رده بالا یک مشت کلاه بردار آمریکایی رو میبینید که سرلوحه هر کاریشون کلا درآمدزایی بیشتر هستش اون هم در کوتات مدت!!! چون اساسا مدام در حال پشت سر گذاشتنه بحران مالی هستن خوب قرار نیست چیزی یک شبه عوض بشه منچستر همین منچستره که مشکلاتش روز به روز کهنه تر میشه به هر شکل راه کاری به اون شکل در میان نیست مشکلات امروز در زمان فرگی هم بود فقط انقدر خودش رو نشون نداده بود حالا امروز هم چاره ای نیست شما به عنوان هوادار یونایتد باید با این اوضاع کنار بیاید امکان نداره که منچستر یک شبه عوض بشه و این الگوی امروز الان دهه هاست که بر تیم حاکمه ما نتونستیم با تغییرات خودمون رو آپدیت کنیم و تنها راه چاره در این وضع صبر کردنه چون قرار نیست اتفاق عجیبی بیفته اینهایی که مدیران خاک برسرن دنبال پول هستن و ما هم تیممون هزار تا مشکل داره رو همه ی ما میدونیم حالا با نوشتن ما اینجا در یک انجمن فارسی به گوش کسی نمیرسه تازه وقتی شما چیزی رو میگی که همه میدونن انگار هیچی نگفتی و وقتی همه یک چیزی رو میدونن و اتفاقی هم نمیفته یعنی اینکه باید بی خیال تغییر اون چیز بشی به هر شکل ونگال تنها امید میتونه باشه هر چند که ممکنه خودش شر بسازه ولی ما اسلحه دیگه ای نداریم گلیزرها که کلا قطع رابطه اند با اتفاقات فوتبالی و فقط لاشخوری میکنند بقیه هم که دنبال کار خودشونن اینه که دوستان زیاد بهش فکر نکنید قرار نیست چیزی عوض بشه...ما تنها را کارمون به نظر من حضور یک فرد مقتدر بالای تیمه ونگال میتونه اون آدم باشه میتونه هم نباشه پس باید دید در این شرایط چه اتفاقی میفته گلیزرها حتی به دوهزار یورو هم دل بستگی دارند به این شک نکنید

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دوستان در مورد والدز و اینکه بارسا میخواست بمونه شکی نیست و البته این به سیاست باشگاه برمیگرده نه عملکرد خوب والدز همون سیاستی که مونتویا رو نگه میداره و یحیی توره رو میفروشه که بوسکتس بازی کنه یا جا رو برای پدرو باز میکنه کلا برای بارسا بازیکن هایی که از لاماسیا میان غیر از عملکرد ارزش خودی بودنشون هم محاسبه میشه تو نقل و انتقالات مثلا مین امسال خرید الکس ویدال غیر از قیمت مناسب گزینه های بهتری هم وجود داشت منتها بدلیل همون شروع کار از لاماسیا اینخریداری میشه
والدز دروازه بانی با تعصب اما با عملکرد متوسط و گاهی ضعیف بود این بصورت کلی اما دو سال اخر واقعا بد نبود منتها از نظر من دروازه بانی که بعضی از توپ ها رو بگیره که کان و بوفون و... هم نمیتونستن بگیرن و گل هایی بخوره که سوشا مکانی و طالب لو و ... هم نمیخورن بدرد نمیخوره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب لیورپول کلاین رو هم جذب کرد
تا الان خیلی خوب عمل کردن
رسما اعلام نشده ولی انگار که با 12.5 میلیون پوند جذبش کرده، معین کجایی که دارن بازیکنای مورد علاقت رو درو میکنن...
آخر فصل نقل و انتقالات که میرسه، میشیم علی موند و حوضش!!!!!! و بعد میریم بازیکنایی مثل فالکائو رو میخریم با قیمت نجومی...
سوتون به اشنیدرلین هم اجازه جدایی داده، ولی فکر نمیکنم که سر از تیم ما در بیاره...
شایعه دیگه هم میگه که پیشنهاد دستمزد سالی 12 میلیون رو به راموس دادیم!!!! رئال ظاهرا بیشتر از 7 میلیون حاضر نبوده بهش بده...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
کلاین هم که رفت موندم چه غلطی دارن میکنن این بی مصرفا !؟:general208::general208::general208:
مردنی هم خونشو گذاشته واسه فروش
اقای فن خال ترکوندنت تو نقل و انتقالات بخوره تو اون سرت . یه دیپای رو اوردی که اونم رو حساب رفاقت با خودت بود فکر کردی ما خریم!؟

ترکیب فصل بعد ما

والدز
بلیند-------روخو-------جونز(اسمالینگ)-------والنسیا
کریک-----هررا
دی ماریا--------ماتا
رونی --------درخت

با این ترکیب میریم برای سه گانه!!!!!!!!!!

تاکتیک تیم اول پشت محوطه حریف پاس های کوتاه میدن به هم در حدی که حتی اگر بازیکنای حریف برن کنار زمین اب بخورن و دروازشون خالی بشه اینا هنوز به پاس دادنشون ادامه میدن.بعد 10 دقیقه اخر بازی رو میارن به تاکتیک ناب علی اصغری

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کلاین هم که رفت موندم چه غلطی دارن میکنن این بی مصرفا !؟:general208::general208::general208:
مردنی هم خونشو گذاشته واسه فروش
اقای فن خال ترکوندنت تو نقل و انتقالات بخوره تو اون سرت . یه دیپای رو اوردی که اونم رو حساب رفاقت با خودت بود فکر کردی ما خریم!؟

ترکیب فصل بعد ما

والدز
بلیند-------روخو-------جونز(اسمالینگ)-------والنسیا
کریک-----هررا
دی ماریا--------ماتا
رونی --------درخت

با این ترکیب میریم برای سه گانه!!!!!!!!!!
افشین جان اشتباه نکن، ما دنبال 5 گانه هستیم!!!!(البته تو دوتاشون عملا نمیتونیم بازی کنیم، چون نه قهرمان CL شدیم و نه قهرمان FA و نه PL):D:D:D
من که امیدی نداشتم، الان هم فرقی نکرده وضعیت تیم، بدتر هم شده...:general304::general304:
گزینه های بعدی که شایعشون خواهد اومد، کیا هستن؟؟؟؟ حداقل میدونم که گزینه خط دفاعی دیگه نداریم، چون داگلاس کاستا هم داره با بایرن قرارداد میبنده!!!!!:):) شایعه هم شده که رئال اوتامندی رو گزینه جایگزینی راموس کرده، البته شایعه روزنامه های لندنی هستش ولی میگن که واسه راموس پیشنهاد 50 میلیونی دادیم!!!!!!!! یعنی 50تا میدیم واسه راموس و حاضر نیستیم، همینقدر پول واسه اوتامندی یا هوملز بدیم!!!!!!؟؟؟؟:general711::general711:
میلان هم لاپورته رو گزینه اصلیش کرده...:p:p
گزینه های خط های دیگمون هم هر روز دارن کمتر میشن...:D:D:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راموس مبارکتون

حالا بعنوان یک رئالی بهم بگو که خوشحالی که راموس داره میره یا ناراحت؟
آخرین اخبار میگه که راموس اعلام کرده که اصلا قصد موندن نداره و میخواد حتما به منچستر بیاد...:(:(
خدا کنه که درست قرارداد ببندن باهاش، ببینیم چی میشه سرانجام این تیم!!!:D:D:D
با اینکه میخواستم کسایی مثل اوتامندی و یا هوملز رو بگیریم، ولی دیگه انگار راموس حتمی شده...:general509::general509:
هیچ خبر دیگه ای نیست که حتی دلیلی برای لبخند زدن هم بهم بده...:D:D:D

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
حالا بعنوان یک رئالی بهم بگو که خوشحالی که راموس داره میره یا ناراحت؟
آخرین اخبار میگه که راموس اعلام کرده که اصلا قصد موندن نداره و میخواد حتما به منچستر بیاد...:(:(
خدا کنه که درست قرارداد ببندن باهاش، ببینیم چی میشه سرانجام این تیم!!!:D:D:D
با اینکه میخواستم کسایی مثل اوتامندی و یا هوملز رو بگیریم، ولی دیگه انگار راموس حتمی شده...:general509::general509:
هیچ خبر دیگه ای نیست که حتی دلیلی برای لبخند زدن هم بهم بده...:D:D:D
با رفتن راموس و کاسیاس موافقم ،،
خیلی خوشحالم و بهتر از اون رفتن انجلوتی بود
راموس واسمون کابوس شده این چند ساله هیچ غلطی ک نکرده مارم هم ب ف.. داده
کاسیاس م ک ب روغن سوزی افتاده
په په و اربلو پیر شدن
فابیو انگیزه نداره
کادر پزشکی و بدن سازا ب کل ری..
انجلوتی گرونترین ترکیب دنیا دستش بود هیچ گ.. نخورد
ایرامندی خسه سیلوا جوون ن باس قرضی برن کسب تجربه کنن
بنزما م خیلی تنبل شده و داره زندگیش پر از حاشیه میشه
اگه دست من بود خروجی های باشگاه
کادرپزشکی و بدن سازا انجلوتی کاسیاس راموس په په اربلوا فابیو ایرامندی سیلوا خسه بنزما
ب هر حال خوشحال ترین خبر ممکن واسم
رفتن انجلوتی کاسیاس و راموس ه
و در اخر اوتامندی ی جواهر ه ک باید ب دستش بیاری تا بفهمن چی از دست دادن

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اتفاقا خرید راموس خیلی به منچستر میخوره خرید یک اسم بزرگ که هیچ تیم دیگه ای هم خیلی دنبالش نیست...! به نظرتون ماجرای راموس شبیه دی ماریا نیست؟ کاری ندارم که راموس موفق میشه در یونایتد یا نه ولی به الگوی خرید ما میخوره و ممکنه ۶۰ میلیون بدیم خیلی مجلسی و شیک بخریمش..!!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
داره خوش به حالتون میشه ها ;)
بعد از راموس اشنایدرلین هم داره میاد من یو

بالا