• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
با کلیت حرف افشین موافقم. وقتی میگه نیروی جوون میدیم، مهرهء پیر می‌گیریم و این خوب نیست. یا وقتی میگه بازیکنی که ناز میکنه خوب نیست. من صد در صد موافقم.

این مشکل رو به زیبایی و دقت دوست خوبمان حسین (؟ باباتو؟) تشریح کرد. مشکل به سیستم ناکارمد فعلی مدیریت در منچستر برمی‌گرده. اون نابغه رفته و دیگه کسی نیست که ندانم‌کاری‌ها یا کمبودها رو ماله‌کشی کنه. الان دیگه باید به یک رنسانس مدیریتی برسیم، به آکادمی نگاه جدیدی داشته باشیم و از اون مهم‌تر این که مهره ها رو خودمون کشف کنیم، ارزون بخریم و استفاده کنیم. نیستلروی یادتون هست؟

اما فعلا چه باید بکنیم. نمی‌تونیم منتظر بمونیم تا این تغییرات رخ بده و منتظر به‌ثمر رسیدنش باشیم. تا اون موقع اونقدر ضرر مالی خواهیم داد که اوضاع حسابی شیر تو شیر میشه. افشین هم که اعصاب نداره. پس بیایم با وضعیت موجود، به فکر راه‌حل باشیم.

دوست جدید شارژی‌مون به نکاتی اشاره کرد که قابل توجه هست. (راستی چرا وقتی خواستم نوشتهء دوستمون رو لایک کنم، سیستم ازم پرسید آیا واقعا میخواهی از این پست تشکر کنی؟ واسه چی اینقدر سیستم متعجب شده بود؟! آقا سیستم با شما خرده حسابی داره؟)
اشارهء دوستمون به اینکه دخیا دیگه بازیکن ما نیست درسته. البته افشین درست میگه که اگر هم بمونه با تمام وجود بازی خواهد کرد. لیگ ایران که نیست بگن بازیکن دلش جای دیگه است. این مهملات برای لیگ‌هایی مثل ایران صادقه نه لیگ‌های اروپایی که هزار تا دوربین رو بازیکن زوم کردن. می‌زنن آبرو حیثیتش رو می‌برن، پودر می‌شه.

اما اینکه اون دیگه منچستری نیست به این معناست که آینده‌اش این‌جا نخواهد بود و از جهت مالی دیگه از دستمون رفته. به هر حال دخیا خواهد رفت اما می‌تونیم به قیمت سی میلیون به اضافه دستمزدش ازش بازی بگیریم. باید حساب کرد که آیا می‌ارزه چنین هزینه‌ای برای یک فصل؟

گزینهء طاق زدنش با راموس هم به نظر من گزینهء بدی نیست. چرا؟
اول بگم که من خیلی ازش بدم میاد. اصولا من از لات جماعت خوشم نمیاد. بگذریم که تو ایران بهش میگن تعصب. من برای این رفتار ارزش قائل نیستم. اما بر خلاف افشین، فکر نمی‌کنم اگر بیاد به جزیره، همین کارها رو ادامه بده و تو هر بازی بره واسه اخراج. اون می‌بینه که تو اسپانیا می‌تونه این کارا رو بکنه، میکنه. تو انگلیس وقتی ببینه نمیشه از این کارا کرد، اونقدر باهوش و حرفه‌ای هست که خودش رو جمع بکنه.

اما چرا فکر می‌کنم حضورش می‌تونه موثر باشه؟ چون تا مدافعین آکادمی خودمون از تخم در بیان نیاز داریم که دو سه سالی جانشینی در قد و قواره ریو رو داشته باشیم. اگر راموس تو افت نیفتاده باشه مدافع موثریه.
میلاد معتقده مدافع خوبی نیست. اما گمان می‌کنم کمی زیاده‌روی باشه. به هر حال اگر دخیا رو بدیم و این رو بگیریم، از جهت مالی شاید بد نباشه. بهتر از اینه که بیخود پول بدیم بیل رو بخریم و دفاع‌مون هم همچنان لنگ بزنه.

دو تا دفاع (حتی پیر) هم بگیریم که در استاندارد بین‌المللی بازی بکنند، والدز به خوبی از پس کار بر میاد. با لیندگارد هم یه پنجساله دیگه ببندند تا از توش یک اشمایکل دیگه در بیا. اونوقت رئال میاد موس موس میکنه که اینم به من بفروشین.

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
گاهی یک اشتباهاتی صورت میگیره که نمیشه به سادگی جبرانش کرد تیم ما بایدقرار داد. دخیا رو پیش از این تمدید میکرد و ما از همون زمان سرالکس هم نیاز به مدافع جوون و بازیساز داشتیم الان شرایط طوریه که همه چیز به ضرر ماست ما به شدت لنگ بازیکنیم و نمیشه توی یک فصل چند تا بازیکن درجه یک هم خرید نمیشه راه حل خاصی در نظر گرفت و ما باید از اشتباهات خودمون درس بگیریم باید قرار‌داد جونز رو محکم کنیم و دخیا رو هم به عنوان جریمه اشتباهات به مادرید تقدیم کنیم ضمن اینکه الان یک مربی باید عیار خودش رو نشون بده و با همین داشته ها و کمی تغییرات تیم رو مدعی کنه متاسفانه نمیشه در بازار نقل و انتقالات خیلی مانور داد فعلا باید یکی دوتا مدافع جوون بگیریم و با همین بازیکنها بسازیم ضمن اینکه یک گلر صرب داریم که خیلی خوبه و میتونه کنار والدز به تیم کمک کنه امیدوارم ونگال بتونه تیم رو از این وضعیت در بیاره انتظار معجزه نمیشه داشت ولی من فکر میکنم میشه حتی توی همین شرایط هم خرید های معقول کرد من فکر میکنم کین مینتونه خرید مناسبی باشه و اوتامندی با چانه زنی‌ قیمتش رو فیکس کرد و اینکه با میدون دادن به جوونها نه مثل فصل پیش بلکه به روش سرالکس حتی‌ میشه به قهرمانی هم فکر کرد تیم ما همین الانشم کم مهره نداره مثلا ما الان هافبک نفوذی هیچ جوره نمیخوایم به همه ی این لیست شواینی رو هم اگر بشه زیر ده تا گرفت به عنوان راه حل کوتاه مدت فکر کنیم همه چی بهتر خواهد شد نباید فقط شتاب زده عمل کرد که قضیه فالکائو دوباره پیش بیاد فقط باید با هدف خرید کنیم باید ببینیم ونگال تجربه اش به درد ما میخوره یا نه به هر حال درسته من از ونگال خوشم نمیاد ولی اون مربی با تجربه ایه و نسل های زیادی رو به فوتبال معرفی کرده باید اعتماد کرد و ایستاد پشت تیم دخیا هم به نفعشه که بره چون اینجوری میتونه از سایه کاسیاس با نیمکت نشین کردنش تو رئال در بیاد و گلر اصلی تیم ملی بشه به هر شکل قضایا اگر کمی تعقل به خرج داده بشه به نفع ما تموم میشه به شخصه سه تا اولویت رو در صدر میبینم اول کین که فصل بعد نمیشه دیگه خریدش دوم شواینی که الان در دسترسه به نسبت و ما هم‌بهش احتیاج داریم و سوم یک یا دو مدافع خوب اما جوون

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با کلیت حرف افشین موافقم. وقتی میگه نیروی جوون میدیم، مهرهء پیر می‌گیریم و این خوب نیست. یا وقتی میگه بازیکنی که ناز میکنه خوب نیست. من صد در صد موافقم.

این مشکل رو به زیبایی و دقت دوست خوبمان حسین (؟ باباتو؟) تشریح کرد. مشکل به سیستم ناکارمد فعلی مدیریت در منچستر برمی‌گرده. اون نابغه رفته و دیگه کسی نیست که ندانم‌کاری‌ها یا کمبودها رو ماله‌کشی کنه. الان دیگه باید به یک رنسانس مدیریتی برسیم، به آکادمی نگاه جدیدی داشته باشیم و از اون مهم‌تر این که مهره ها رو خودمون کشف کنیم، ارزون بخریم و استفاده کنیم. نیستلروی یادتون هست؟

اما فعلا چه باید بکنیم. نمی‌تونیم منتظر بمونیم تا این تغییرات رخ بده و منتظر به‌ثمر رسیدنش باشیم. تا اون موقع اونقدر ضرر مالی خواهیم داد که اوضاع حسابی شیر تو شیر میشه. افشین هم که اعصاب نداره. پس بیایم با وضعیت موجود، به فکر راه‌حل باشیم.

دوست جدید شارژی‌مون به نکاتی اشاره کرد که قابل توجه هست. (راستی چرا وقتی خواستم نوشتهء دوستمون رو لایک کنم، سیستم ازم پرسید آیا واقعا میخواهی از این پست تشکر کنی؟ واسه چی اینقدر سیستم متعجب شده بود؟! آقا سیستم با شما خرده حسابی داره؟)
اشارهء دوستمون به اینکه دخیا دیگه بازیکن ما نیست درسته. البته افشین درست میگه که اگر هم بمونه با تمام وجود بازی خواهد کرد. لیگ ایران که نیست بگن بازیکن دلش جای دیگه است. این مهملات برای لیگ‌هایی مثل ایران صادقه نه لیگ‌های اروپایی که هزار تا دوربین رو بازیکن زوم کردن. می‌زنن آبرو حیثیتش رو می‌برن، پودر می‌شه.

اما اینکه اون دیگه منچستری نیست به این معناست که آینده‌اش این‌جا نخواهد بود و از جهت مالی دیگه از دستمون رفته. به هر حال دخیا خواهد رفت اما می‌تونیم به قیمت سی میلیون به اضافه دستمزدش ازش بازی بگیریم. باید حساب کرد که آیا می‌ارزه چنین هزینه‌ای برای یک فصل؟

گزینهء طاق زدنش با راموس هم به نظر من گزینهء بدی نیست. چرا؟
اول بگم که من خیلی ازش بدم میاد. اصولا من از لات جماعت خوشم نمیاد. بگذریم که تو ایران بهش میگن تعصب. من برای این رفتار ارزش قائل نیستم. اما بر خلاف افشین، فکر نمی‌کنم اگر بیاد به جزیره، همین کارها رو ادامه بده و تو هر بازی بره واسه اخراج. اون می‌بینه که تو اسپانیا می‌تونه این کارا رو بکنه، میکنه. تو انگلیس وقتی ببینه نمیشه از این کارا کرد، اونقدر باهوش و حرفه‌ای هست که خودش رو جمع بکنه.

اما چرا فکر می‌کنم حضورش می‌تونه موثر باشه؟ چون تا مدافعین آکادمی خودمون از تخم در بیان نیاز داریم که دو سه سالی جانشینی در قد و قواره ریو رو داشته باشیم. اگر راموس تو افت نیفتاده باشه مدافع موثریه.
میلاد معتقده مدافع خوبی نیست. اما گمان می‌کنم کمی زیاده‌روی باشه. به هر حال اگر دخیا رو بدیم و این رو بگیریم، از جهت مالی شاید بد نباشه. بهتر از اینه که بیخود پول بدیم بیل رو بخریم و دفاع‌مون هم همچنان لنگ بزنه.

دو تا دفاع (حتی پیر) هم بگیریم که در استاندارد بین‌المللی بازی بکنند، والدز به خوبی از پس کار بر میاد. با لیندگارد هم یه پنجساله دیگه ببندند تا از توش یک اشمایکل دیگه در بیا. اونوقت رئال میاد موس موس میکنه که اینم به من بفروشین.
علی خان، همه صحبتهای شما درست...
مشکل اینجاست که همچین چیزی اتفاق نخواهد افتاد، مشکل تیمهایی که شخصی اداره میشن همین هستش...
رنسانس در مدیریت؟ امکانش در حد خاموش شدن خورشید تا بعداز ظهر هستش...
من نگفتم که مدافع بدی هستش، حداقل نگفتم که بدتر از مدافع های ما هستش، من و افشین گفتیم که تو فوتبال انگلیس هیچوقت مچ نمیشه به دلیل اینکه سنش بالا رفته و اخلاقش جالب نیست، به قول خودت هم بیاد و ببینه کارایی رو که تو اسپانیا میکرده رو نمیتونه اینجا انجام بده، به نظرت چقدر طول میکشه و ما چقدر ضربه میخوریم از این قضیه؟؟(دیماریا و فالکائو تو سالی که گذشت تجربه نشد؟؟؟)
من نمیدونم که ما تا کی باید خریدهایی مثل فالکائو، والدز و اوون و فلینی و ... داشته باشیم؟؟؟(خدارو شکر که از خر شیطون پایین اومدن و واسه کاوانی 80 میلیون پول ندادن) گزینه تاپ و اصلی رو ول میکنیم و میریم بازیکن درجه 3-2 میگیریم و با پولی که میریزیم به حساب تیمهای دیگه راه خرید رو برای اونها باز میکنیم...
خیال میکنید اگه ما راموس رو از رئال خریدیم، رئال چه کار میکنه؟؟؟ راحت میره کسایی مثل لاپورته و اوتامندی رو میخره، اونوقت سال دیگه قضیه ما میشه همین آش و همین کاسه...
بازیکنهایی که اوردنشون از همون اول اشتباه بوده و فقط ضربه به تیم زدن و فقط خرج رو دست باشگاه گذاشتن رو خودتون حساب کنید تو 10 سال گذشته چقدر بودن...(البته حساب کنید که ما خریدهامون در حد 15-10 نفر بوده)
علی جان، بهت قول میدم که منچستر 200 میلیون هم پول بده رئال، بیل رو نمیفروشه به ما، چون الان بیل از رونالدو هم ارزشش بیشتر هستش(البته به شرط اینکه بنیتز امسال رئال رو نابود نکنه، که میکنه)
ما آشغال ترین خریدهای تاریخ رو انجام میدیم(البته بعداز رفتن رئیس خودش رو داره نشون میده، چون اون نابغه از چوب هم بازیکن میساخت) و بعد هم تعریف از مدیریت میکنیم، آخه شواینی که فصل پیش همش مصدوم بود و وارد دهه 30 از زدنگیش شده رو چطور میتونیم به این امید بگیریم که بایرن به شواینی گفته که نمیخوایمت و بهتر هستش که به MLS بری؟؟؟؟ فالکائو که مدت خیلی زیادی مصدوم بود رو خریدیم که چه سودی بردیم ازش:general208::general208::general208: و همینطور والدز!!!!!!! آخه عزیزان من والدز رو هیچ تیمی و هیچ باشگاهی نمیخواد، این به شما چی میگه؟؟؟؟ بارسا با اوردنگی انداختش بیرون!!!!! اونوقت ما میخوایم جایگزین دخیا کنیم؟؟؟؟ دروازه بانی که تو هر بازی حداقل 3-2تا اشتباه فاحش انجم بده، با دفاع های ما یعنی خودکشی!!!!! حرفی ندارم در این مورد دیگه...
دوتا دفاع پیر بگیریم؟؟؟:eek::eek: ای بابا انگار اصلا فوتبال نگاه نمیکنید یا تیم رو دنبال نمیکتید... ویدیچ و ریو و اورا رو واسه چی فروختیم پس؟؟؟؟ بخاطر اینکه درصد اشتباهاتشون بالا رفته بود و هی مصدوم میشدن...
طاق زدن دخیا با راموس؟؟؟ اصلا جالب نیست:cool: چون دخیا خیلی راحت 40-35 میلیون میارزه، یعنی در حقیقت داریم اینقدر پول بابت راموس میپردازیم، در صورتیکه با 10 میلیون خرج بیشتر میتونیم کسایی مثل لاپورته و اوتامندی و شاید هوملز رو میشه به تیم اورد، در مورد راموس بزار خیلی راحت بگم، اگه راموس به درد میخورد که رئال قراردادش رو تمدید میکرد و نمیخواست بفروشتش...
اسکای هم امروز خبر زده که فرمینو با لیورپول به توافق رسید...یه صلوات بفرستید...:D

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
راموس بازیکن بدی نیست بد برداشت نکنید. تو این سن سخت میتونه خودشو با شرایط لیگ برتر هماهنگ کنه. راموس خوبه ولی در ازای نهایتا 17 18 میلیون یورو نه یکی از سه دروازه بان برتر دنیا . باور کنید دخیا اگر برای تاتنهام یا چلسی بود بابتش حداقل 40 میلیون پوند میگرفتن.
اوتامندی هم زیاد بازیکن تاپی نیست. به همین روخو فرصت بدن بهتره.
خرید شواینی زیر 10 میلیون عالیه ! یه **** واقعی تو خط هافبک موردی که از بعد روی کین تو تیم نداشتیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راموس بازیکن بدی نیست بد برداشت نکنید. تو این سن سخت میتونه خودشو با شرایط لیگ برتر هماهنگ کنه. راموس خوبه ولی در ازای نهایتا 17 18 میلیون یورو نه یکی از سه دروازه بان برتر دنیا . باور کنید دخیا اگر برای تاتنهام یا چلسی بود بابتش حداقل 40 میلیون پوند میگرفتن.
اوتامندی هم زیاد بازیکن تاپی نیست. به همین روخو فرصت بدن بهتره.
خرید شواینی زیر 10 میلیون عالیه ! یه **** واقعی تو خط هافبک موردی که از بعد روی کین تو تیم نداشتیم
افشین جون، شواینی 2 سال پیش شاید ولی الان بعداز یک فصل مصدومیت، وضعیتش بدتر از کریک شده...
شک ندارم که روخو مدافع خیلی خوبی هستش ولی این تغییر ترکیبهای مسخره فن خال نگذاشت بازی کنه فصل پیش، اوتامندی هم دفاع عالی هستش، فقط کافیه به آمار فصل پیشش نگاه کنی:
http://forum.persiantools.com/threads/کلوب-هواداران-منچستر-یونایتد.62514/page-1745#post-11169524
فرمینو هم رسما رفت لیورپول...
تقریبا هیچ خریدی نداشتیم تو فصل نقل و انتقالات و فقط بازیکن از دست دادیم، با اینکه مشکلات بازیکنمون از همه بیشتر بود و باید زودتر از بقیه تیممون رو میبستیم...
خوبه که بازیهای حذفی CL سیدبندی داره و گرنه تو همون مرحله حذفی قبل از شروع لیگ به یه تیمی مثل اسپورتینگ یا آژاکس یا لاتزیو یا والنسیا میخوردیم و حذف میشدیم...البته موناکو و زسکا و بازل هم ضعیف نیستن...
Capture.JPG

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
افشین جون، شواینی 2 سال پیش شاید ولی الان بعداز یک فصل مصدومیت، وضعیتش بدتر از کریک شده...
شک ندارم که روخو مدافع خیلی خوبی هستش ولی این تغییر ترکیبهای مسخره فن خال نگذاشت بازی کنه فصل پیش، اوتامندی هم دفاع عالی هستش، فقط کافیه به آمار فصل پیشش نگاه کنی:
http://forum.persiantools.com/threads/کلوب-هواداران-منچستر-یونایتد.62514/page-1745#post-11169524
فرمینو هم رسما رفت لیورپول...
تقریبا هیچ خریدی نداشتیم تو فصل نقل و انتقالات و فقط بازیکن از دست دادیم، با اینکه مشکلات بازیکنمون از همه بیشتر بود و باید زودتر از بقیه تیممون رو میبستیم...
خوبه که بازیهای حذفی CL سیدبندی داره و گرنه تو همون مرحله حذفی قبل از شروع لیگ به یه تیمی مثل اسپورتینگ یا آژاکس یا لاتزیو یا والنسیا میخوردیم و حذف میشدیم...البته موناکو و زسکا و بازل هم ضعیف نیستن...
مشاهده پیوست 822942
میلاد شواینی کاریزما داره بر خلاف کریک .مثلا تیم عقب بیوفته شواینی میتونه داد بزنه روحیه بده لازم شد با کله بره تو صورت بازیکن:D ولی قیافه کریکو ببینی میگی این منگل کیه دیگه یه لگدم میزنی پشتش :D کریک فوق العاده تنبله ولی شواینی جندگس.

این جکه نه؟ 100% جکه چون اگر واقعیت پیدا کنه خودم میرم منچستر ادی رو راهی میکنم عراق :D:D
MUFC are willing to offer Real Madrid : €30m + DDG for Ramos

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
علی جان احیاناً منظورت آندرس لیندگار دروازه بان ذخیرمون که نیست؟!:p
نخواستم بگم;)، ولی لیندگارد 31 سالش هستش و داره از تیم میره این تابستون علی جان و لینگارد که هافبک و بازیکن کناری بازی کرده همش فرضش دادیم تا الان و امسال هم گفته که نمیخواد قرضی به هیچ تیمی بره و برای جایگاه اول تو تیم میخواد بجنگه...
راستی چرا وقتی خواستم نوشتهء دوستمون رو لایک کنم، سیستم ازم پرسید آیا واقعا میخواهی از این پست تشکر کنی؟ واسه چی اینقدر سیستم متعجب شده بود؟! آقا سیستم با شما خرده حسابی داره؟
وقتی پستی رو میخواید لایک کنید یا جواب بدید، قبل از اینکه صفحه بطور کامل لود شده باشه، این اتفاق میوفته...
دوستان چجوری از این مدیریت دفاع میکنن هنوز، واقعا من رو به حیرت می اندازه...
هیچ خریدی نداشتیم این فصل، تو هر خرید هم که یه چیزی اونور حقارت رو تجربه داریم میکنیم، خریدهای فصل پیش رو هم که خودتون نگاه کنید، از دست رفتن بازیکنها هم چیز عادی شده...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر خوب دیگه این هستش که بارسا هم دیماریا رو میخواد و پیشنهاد 60 میلیون پوندی واسش میخواد بده، با اینکه دیماریا چندین بار در طول فصل گفته که میخواد بمونه تو منچستر، ولی شک ندارم که با این مدیریت عالی که داریم، دیماریا هم از تیم میره...:general601::general601::general601:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راموس هم خبر زده که تمدید میکنه با رئال
از اولش هم حدس میزدم که رئال راموس رو از دست نده.
به نظر من باید برن دنبال هوملز.

باز صد رحمت به دی ماریا که وقتی صحبت پیشنهاد بایرن مونیخ در مورد معاوضه اش با شواین اشتایگر مطرح شد خودش مصاحبه کرد و گفت که دوست داره در یونایتد بمونه و امسال خودشو ثابت کنه

دخه آ حداقل مصاحبه هم نکرد بگه من میخوام برم. دنبال دروازه بان باشید که مدیرا و هوادارا تکلیفشون رو بدونن

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان دخیا میخواد بره حالا چه جزو 3 دروازه بان برتر دنیا باشه چه تنها 24 سالش باشه. پس دیگه چاره چیه وقتی نمیخواد بمونه. از طرفی تنها یکسال از قراردادش باقی مونده یعنی افت قیمت وحشتناک. چندین بار تلاش کردن در طول فصل باهاش تمدید کنن ولی نکرد. پیشنهاد 200 هزار پوند در هفته دادن بهش که تمدید کنه ولی قبول نکرد دیگه جای بحثی باقی نمیمونه. مدیریت دیگه چکار باید میکرد؟! خوب نمیخواد بمونه و اگه الان نفروشنش سال دیگه بصورت رایگان میره. انتظار قیمت بالا رو نمیشه واسش داشت. این موضوع اول.
دوم اینکه والا تو همین تاپیک وسط فصل بحث هوملس بود دوستان بعضیها موافق بودن و بعضیها مخالف. الان هم اگه باز هوملس بهمون لینک بشه همین شرایطه ولی چون فعلا خبر راموس هست که نمیا، میگیم هوملس بهترین گزینه است!
اوتامندی هم مثل هوملس! اگه مطرح بشه میره زیر تیغ انتقاد ولی حالا که مطرح نیست خوبه. بابا یک کم صبور باشین اینا همش شایعات رسانه هاست.
در همین راستا مثلا فرمینیو، چند وقت پیش که بهمون لینک شد بحث این بود تو پستش ما اصلا نیاز به خرید نداریم و خرید الکی هستش و حالا بگیم اینم رفن لیورپول! خوب وقتس خرید الکی بوده پس دیگه هرجا رفت که رفت. از اولشم شایعه روزنامه ها بوده.
باید صبور بود و دید چی پیش میاد. هیچ گزینه جدی فعلا مطرح نیست! امیدوارم اشنیدرلین رو از دست ندیم فقط.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فردیناند یه حرف فوق العاده قشنگ در مورد قضیه ی راموس و شواین اشتایگر زده
اگر اخبار رسیده درست باشد و راموس و شواین اشتایگر به منچستر یونایتد بیایند، خبر خوبی خواهد بود، اما آیا آن ها از نام این باشگاه برای بهبود قراردادهای فعلی خود با تیم های شان استفاده نمی کنند؟
احتمالا هم همینطوره الان یه مدتیه منچستر شده خوراک روزنامه های زرد که با شایعه پراکنی و لینک کردن بازیکن بهش مخاطب جذب کنن حالا فیلم بازی کردن این دو تا هم روش

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوستان دخیا میخواد بره حالا چه جزو 3 دروازه بان برتر دنیا باشه چه تنها 24 سالش باشه. پس دیگه چاره چیه وقتی نمیخواد بمونه. از طرفی تنها یکسال از قراردادش باقی مونده یعنی افت قیمت وحشتناک. چندین بار تلاش کردن در طول فصل باهاش تمدید کنن ولی نکرد. پیشنهاد 200 هزار پوند در هفته دادن بهش که تمدید کنه ولی قبول نکرد دیگه جای بحثی باقی نمیمونه. مدیریت دیگه چکار باید میکرد؟! خوب نمیخواد بمونه و اگه الان نفروشنش سال دیگه بصورت رایگان میره. انتظار قیمت بالا رو نمیشه واسش داشت. این موضوع اول.
دوم اینکه والا تو همین تاپیک وسط فصل بحث هوملس بود دوستان بعضیها موافق بودن و بعضیها مخالف. الان هم اگه باز هوملس بهمون لینک بشه همین شرایطه ولی چون فعلا خبر راموس هست که نمیا، میگیم هوملس بهترین گزینه است!
اوتامندی هم مثل هوملس! اگه مطرح بشه میره زیر تیغ انتقاد ولی حالا که مطرح نیست خوبه. بابا یک کم صبور باشین اینا همش شایعات رسانه هاست.
در همین راستا مثلا فرمینیو، چند وقت پیش که بهمون لینک شد بحث این بود تو پستش ما اصلا نیاز به خرید نداریم و خرید الکی هستش و حالا بگیم اینم رفن لیورپول! خوب وقتس خرید الکی بوده پس دیگه هرجا رفت که رفت. از اولشم شایعه روزنامه ها بوده.
باید صبور بود و دید چی پیش میاد. هیچ گزینه جدی فعلا مطرح نیست! امیدوارم اشنیدرلین رو از دست ندیم فقط.

خب رایگان بره برادر یونایتد لنگ 14 میلیونه؟ به نظر من دخیا رو بفرستن توالتای الدترافورد رو تمیز کنه .توپ جمع کن بشه تو این یه سال حساب کار دستش میاد
یونایتد خودش از این مردنی یه غول ساخت خودشم میتونه نابودش کنه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
معین جان، اصلا بحث خرید بازیکن تو هر پستی باشه ما خوشحال میشیم، بخاطر اینکه تو همه نقاط تیم مشکل داره...دروازه، دفاع، هافبک، مهاجم...
ولی هیچ اتفاقی نمیوفته که یه کمی امیدوار هم بشیم، از بابت فرمینو هم گفتم که، ما با 25 میلیون باهاش به توافق رسیدیم ولی با 40 میلیون رفت لیورپول، اینجا به من فشار میاد که بهمین راحتی بازیکن ها از دستمون میپرن، بار اول دوم سوم چهارم یا صدوم هم نیست، پارسال که یادت هستش که؟ بن عطیه؟ فابرگاس؟ ویدال؟؟؟
بازیکنایی که میتونستن راحت نصف مشکلات مارو حل کنن... ولی به چه راحتی از دستمون پریدن...
دخیا میخواد بره مشکلی نیست، مدیریت باید اینجا میبود که قراردادش رو خیلی زودتر از این باید تمدید میکردن و نه 1 سال و نیم مونده به قراردادش یادشون بوفته که همچین کاری بکنن، وقتی که بازیکن هوایی شده، عرضه مدیریت باید تو فروشش باشه که چیزی بوده که تو 10 سال گذشته خودش رو نشون داده که اصلا وجود نداشته، تمدید قرارداد نانی، اندرسون، فروش اورا، ویدا، ریو در یک فصل!!!!!!!!!(آخه کجای دنیا همچین کاری میکنن که از ترکیب فیکس خط دفاعی 3 نفر رو در یک فصل رد کنن برن؟؟؟
خرید بازیکن تو روز آخر نقل انتقالات!!!!!!! که بلا استثناء همه آشغال بودن فصل پیش...(نمیگم بازیکن بدی بودن، برای ما آشغال بودن)
از دست دادن کلورلی به صورت بازیکن آزاد، فروش اورا با اون قیمت کذایی، بستن قرارداد با بازیکنی مثل والدز...
موفق نبودن در جذب بازیکن که اگه بخوام لیست کنم باید فقط دوتا پیج بنویسم، اینها همش دلیل بر بی عرضگی مدیر و دار و دستش داره...
صبر برای چی بکنیم دیگه معین جان؟ مگه ما منتظریم بازیکن برامون بپزن؟
همه چیز تو نقل و انتقالات(مخصوصا امسال مشخص هستش) و هر کاری اگه میخواستن انجام بدن تا الان باید انجام میدادن، مگه اینکه دنبال خرید دقیقه 90 باشن باز هم!!!!!
من فکر میکنم که وودوارد و گلیزرها سال پیش خرید کردن که دهن طرفدارهارو ببندن و بگن که خرید هم میکنیم(بعداز 16-15 سال!!!!) و الان برگشتن بهمون روال همیشگیشون، فقط درآمد درآمد درآمد برای گلیزرها، به چیزی هم که میخواستن رسیدن دیگه، به CL رسیدن و درآمد CL رو هم دارن دوباره، آخه خودت تو به من بگو ما ثروتمندترین باشگاه دنیا نیستیم؟ بیشترین طرفدارهارو نداریم؟ پس چرا باید تو خرید بازیکن اینقدر ضعف داشته باشیم و نتونیم هیچ بازیکنی رو تا جون به لب نشدیم، بخریم؟؟ همه میدونیم که اگه پارسال سیتی و PSG مشکل مالی(FFP) نداشتن، نه دیماریا و نه فالکائو به تیم ما نمیومدن، حتی توی فصل هم دیماریا مصاحبه کرد که دلش میخواست به PSG بره(ای کاش که هیچ کدوم رو نمیخریدیم و به فکر مشکلات تیم میبودیم تا خریدی که فقط درآمد برای گلیزرها داشته باشهo_Oo_Oo_O ها تعجب کردید؟؟؟ عمرا نه دیماریا و نه فالکائو در جهت حل مشکلات تیم ما نبودن و فقط برای درآمد فروش و کسب اسپانسرینگ بودن، درآمدی که اگه اشتباه نکنم 165 میلیون شد پارسال و رکورد درآمد در طول یک فصل رو زد، رکوردی که از روی فروش لباس دیماریا و فالکائو بدست اومد(اگه باز هم اشتباه نکنم، دیماریا 40 درصد فروش پیراهن رو در فصل پیش برای EPL در اختیار داشت!!!!!!!! و فالکائو حدودا 10 درصدش رو)
خب رایگان بره برادر یونایتد لنگ 14 میلیونه؟ به نظر من دخیا رو بفرستن توالتای الدترافورد رو تمیز کنه .توپ جمع کن بشه تو این یه سال حساب کار دستش میاد
یونایتد خودش از این مردنی یه غول ساخت خودشم میتونه نابودش کنه
من هم کاملا موافقم، اگه مدیرای منچستر دنبال پول نیستن، پس چه دلیلی به فروش دخیا هستش؟ یک سال دیگه هم باهاش قرارداد داریم، به قول افشین بره توالتهای ورزشگاه رو هم بشوره، سودش بیشتر هستش تا بخوایم اینجوری بفروشیمش و برای خرید دروازه بان هم پولی بیشتر از قیمتی که فروختیمش بخوایم بدیم(البته مطمئنم که اینا تو فکر فیکس کردن والدز هستن، تقریبا شدیم مرده خور بقیه تیمها، شواینی، اوون، والدز) یا یه بازیکنی رو بکنن تو پاچمون؟؟؟
ببین پوچتینو برای اینکه یوریس و کین از تیمش نرن چه کارها که نمیکنه، یوریس رو کردن کاپیتان اول و کین رو کاپیتان دوم، یوریس که بازها چراغ سبز نشون داده به تیم و بارها گفته که میخواد تو CL بازی کنه، کین هم که چندین بار گفته که میخواد با رونی بازی کنه(همینطور رونی گفته که میخواد با کین هم تیمی باشه) خوب چه دلیلی وجود داره که تا حالا هیچ اتفاقی نیوفتاده؟؟؟
این آخرین خبر(بخندید به این وضعیت):
Bayern consider Di Maria-Schweinsteiger swap
With Bayern reportedly having told Bastian Schweinteiger that his contract will not be extended, the German champions could look to use the World Cup winner as part of an exchange deal for Angel Di Maria
Source: Sport Bild
Wednesday, June 24, 2015 13:50​
در مورد راموس هم این آخرین اخبارش هستش که ظاهرا اصلا قصد موندن نداره و با باشگاه مشکل پیدا کرده، یه نکته جالب تو متن این بود که زده بودن ریلیز کلاوس راموس 200 میلیون هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.goal.com/en/news/11/tran...-transfer-talks-with-real-madrid?ICID=HP_HN_1

Last edited:

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
راموس هم خبر زده که تمدید میکنه با رئال
از اولش هم حدس میزدم که رئال راموس رو از دست نده.
به نظر من باید برن دنبال هوملز.

باز صد رحمت به دی ماریا که وقتی صحبت پیشنهاد بایرن مونیخ در مورد معاوضه اش با شواین اشتایگر مطرح شد خودش مصاحبه کرد و گفت که دوست داره در یونایتد بمونه و امسال خودشو ثابت کنه

دخه آ حداقل مصاحبه هم نکرد بگه من میخوام برم. دنبال دروازه بان باشید که مدیرا و هوادارا تکلیفشون رو بدونن

شایعه بی مورد پخش نکنید راموس امروز عصر رفته باشگاه و رسما اعلام کرده میخواد از باشگاه جداشه منبع هم توییت خبرگزاری نقل و انتقالات اتحادیه اروپا
من نمیدونم این شایعه ها از کجا میاد بیرون .دوستان ناراحت نشید اما سان دیلی میل و ا اس و گاردین و ... خبر شایعه میزنن اما دلیل نمیشه هرکدومو درجا به عنوان خبر موثق اعلام کنید حداقل خبری که دارید میزارید رو چک کنید ۳ تاشون گذاشته باشن من الان چه کردم گاردین دیلی میل و سان و توییت نقل او انتقلات زده امروز عصر راموس رفته باشگکاه و رسما گفته از باشگاه جدا میشه میخواستم اینجا پست نزنم اما اومدم میبینم شم اینو گذاشتی
عحب داستانیه بخدا

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چه گفتگوهای جالبی داره انجام میشه. ایول. گرفتارم ولی دلم نیومد فقط بخونم و بگذرم. تلگرافی نظرم رو بگم و از همه هم تشکر می‌کنم برای اظهارعقیده‌های جالب و به دور از عصبیت.
رنسانس در مدیریت؟ امکانش در حد خاموش شدن خورشید تا بعداز ظهر هستش...
:D من که نگفتم داره انجام میشه. اما به هر حال باید تغییرات شروع بشه. حتی برای پول جیب مالکین هم که شده.
من و افشین گفتیم که تو فوتبال انگلیس هیچوقت مچ نمیشه به دلیل اینکه سنش بالا رفته و اخلاقش جالب نیست،
مدافعین بداخلاق الان هم تو لیگ انگلیس فراون هستند و دارند بازی می‌کنند. این مهم نیست (هر چند من شخصا از لات‌بازی خوشم نمیاد) اما یک بازیکن بین‌المللی، خودش رو تطبیق میده. موضوع مهمی نیست.
من نمیدونم که ما تا کی باید خریدهایی مثل فالکائو، والدز و اوون و فلینی و ... داشته باشیم؟
با شرمندگی بجز فالکائو، دیگر مثال‌هات رو قبول ندارم. اوون خرجی نداشته، اونقدر ماه بود که از حضورش خیلی خوشحال بودم. هر وقت تونست بیاد تو زمین، یک کاری کرد. با کمترین پول، مهاجمی تاریخی رو گرفتیم که ضرری برای ما نداشت. اما در آخرین دقیقه بازی یک گل به سیتی زد، که (اگر اشتباه نکنم) قهرمانی رو به ما برگردوند. پس بسلامتی‌اش، نوش!
در مورد فلاینی من تنها مشکلم باهاش قیمتی بود که خریدیمش. وگرنه من (بر خلاف خیلی از دوستانم) کاملا با حضورش موافقم. فکر هم نکنم هیچ مربی، اون رو کنار بگذاره.

و والدز...
والدز رو هیچ تیمی و هیچ باشگاهی نمیخواد، این به شما چی میگه؟؟؟؟ بارسا با اوردنگی انداختش بیرون!!!!! اونوقت ما میخوایم جایگزین دخیا کنیم؟
والله ما نمیخوایم، دخیا خودش داره میره. خوب کاری باید کرد. داستان بارسایی که گفتی هم، میلادجان، خوب تو از والدز خوشت نمیاد، حقیقت رو چرا وارونه میکنی؟ بارسا که کلی خواهش کرد که والدز بمونه. یک فصل قبل از آخرین قهرمانی‌شون اعلام کرده بود که خواهد رفت. یک فصل رو فیکس بازی کرد، جام‌ها رو جمع کرد و رفت. ضمنا حضور والدز هم هزینهء چندانی نداره. اما علت دفاع من، ارزونی یا گرونی نیست. دروازه‌بان خوبی که بیاد به منچستر، سراغ داری؟ برم مخش رو بزنم.
علی جان، بهت قول میدم که منچستر 200 میلیون هم پول بده رئال، بیل رو نمیفروشه
نفروشه. چه بهتر. من اصلا دلم هم نمیخواد که بریم ستاره‌های اینجوری رو بخریم.
دوتا دفاع پیر بگیریم؟؟؟:eek::eek: ای بابا انگار اصلا فوتبال نگاه نمیکنید یا تیم رو دنبال نمیکتید... ویدیچ و ریو و اورا رو واسه چی فروختیم پس؟
میلادجان با آرمش نوشته‌ام رو بخون. من نگفتم مدافع پیر بخریم. نوشتم مدافع بین‌المللی بخریم ولو پیر. بر خلاف نظر دوست عزیز حسین آقا، جا افتادن مدافع جوان نیازمند زمان هست. ما باید کسی رو کنار این جوان‌ها داشته باشیم که خط دفاع رو سامان بده. البته حتما با خرید یا حضور جوان‌های آکادمی برای خط دفاع استقبال میکنم. به شرطی که کنارش حرفه‌ای ها حضور داشته باشند. اون فروش‌های یکدفعه‌ای هم اشتباه بود. درست به همین دلیل.
دخیا خیلی راحت 40-35 میلیون میارزه، یعنی در حقیقت داریم اینقدر پول بابت راموس میپردازیم، در صورتیکه با 10 میلیون خرج بیشتر میتونیم کسایی مثل لاپورته و اوتامندی و شاید هوملز رو میشه به تیم اورد،
راستش فکر نکنم مالکین، به اندازهء تو نگران پولشون نباشند. گاو هم نیستند که. اگر بودند که اینقدر پولدار نمیشدن، اگرنه من از خداوندگار استدعا میکنم که کمی از حماقت و خریت اینها رو به بنده اعطا کنه.
سوال اینه که چرا سراغ گزینه‌های پیشنهادی تو نمیرن؟ راستش من ذهن‌خوانی نمیکنم اما لابد اونا سرشون جای دیگه‌ای گرمه. تازه تو هستی که فکر میکنی اینا خوب هستن. مثلا افشین با اوتارمندی موافق نیست. یا یکی دیگه هوملز رو قبول نداره.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان احیاناً منظورت آندرس لیندگار دروازه بان ذخیرمون که نیست؟!:p
عجب سوتی!!! منظورم دروازه‌بان ذخیرهء صرب (؟) بود.

ضمنا منتظر حضورت هستیم. موفق و شادمان باشی. و خوش بگذره. سیگارم نکش :D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
فردیناند یه حرف فوق العاده قشنگ در مورد قضیه ی راموس و شواین اشتایگر زده
چه جالب. آره متاسفانه اینم شده یک روش برای چک و چونه زدن. حالا باید دید که چقدرش حقیقت داره.

بالا