• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میگن که اتلتیک چیچارو میخواد، واسش خوب هستش که بره، به شرط اینکه قیمت درسته حسابی هم واسش بپردازن...
شایعات خنده دار یا شاید گریه دار این هستش که حالا که واران رو بهمون نمیخوان بدن، بجاش راموس رو میخوایم از رئال بگیریم!!!!!!
شواینی هم یه گزینه واسه هافبک میانی هستش، به شرط اینکه رو فرم باشه و مصدوم نباشه همش، تازه دلیل اومدن شواینی هم مشخص شده که بایرن بهش گفته که نمیخوادش و میخواسته امسال به MLS بره!!!!!!!!
گزینه های درسته حسابی رو ول کردیم چسبیدیم به پیر پاتال ها و بازیکنهای درجه 3-2، خونه سالمندانه افشین جون!!!!!!!!!
در کل قیمت دخیارو میخوام اینجوری در نظر بیگرید که چلسی میخواسته کورتوا رو 100 میلیون به رئال بفروشه!!!!!!!
خودتون بگید که ما چقدر باید دخیارو بفروشیم، الان که خود بی شرفش چپ و راست داره به مدیرا فشار میاره که بزارید که برم، من اگه جای وودی بودم تا آخر قراردادش نگهش میداشتم تا حالش حسابی جا بیاد(یا حداقل تا آخرین روزهای نقل و انتقالات تا رئال مجبور بشه سر کیسه رو شل کنه)، مطمئن هستم که رئال منتظر دخیا نمیمونه واسه فصل دیگه و دروازه بان میخره با توجه به اینکه کاسیاس عمرا نمیمونه...

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خداییش هر جور فکر میکنم این قیمت 30 میلیون یورو برای دخیا تو کتم نمیره!به نظر من نگه داشتنش این فصل خیلی با صرفه تر هست تا اینکه با این قیمت بدیمش بره،فصل بعد هم هر گورستانی دلش خواست بره!مساله اینجاست که رئال به بز خری(especially از تیم ما :D ) عادت کرده مثل اینکه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لینگارد هم در مسابقات یورو زیر 21 سال تک گل 3 امتیازی انگلیس مقابل سوئد رو زده
لینگارد رو دوست دارم، تو بازیهای پیش فصل گذشته خودش رو نشون داد، ولی تو بازی اول مصدوم شد و دیگه فن خال هم اصلا حتی نگاه هم بهش نکرد، کلا فن خال انگار چیزی از سیستم 2-4-4 نمیدونه که باید دفاع های کناری قدرت دوندگی و سرعت و دریبلینگ بالایی هم داشته باشن که میاد کسایی مثل بلکت و بلیند و روخو رو سمت چپ و مک نر و چونز و والنسیارو سمت راست بازی میده که در عمل هیچکدوم رو انجام نمیده، دلیلش هم ناهماهنگیش با ماتا و ضعفش در رد شدن از بازیکن مقابلش هستش، باز هم وقتی دیماریا جلوش بازی میکنه با دیماریا خوب هماهنگ نشون میده...
کلا ماتا داره پست غیر تخصصیش بازی میکنه و باید جای فلینی بازی کنه و دیماریا سمت راست بازی کنه...
پریرا هم تو کل فصل فقط 25-20 دقیقه بازی کرد برای تیم و اینجوری اصلا نمیتونه به جایی برسه، فکر میکنم بزرگترین مشکل پریرا فیزیک ضعیفش هست که تو انگلیس جواب نمیده...

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
یکی از مهم ترین مذاکرات سر الکس فرگوسن در طول دوران حضور خود در منچستر یونایتد، صحبت در مورد رونالدو بود. او در جولای 2008، در پرتغال و خانه دستیارش کارلوس کیروش با رونالدو صحبت کرد و به او گفت: "می دانم که می خواهی به رئال مادرید بروی ، اما نمی توانم تو را حالا به آن ها بفروشم. اعتبارم زیر سوال می رود، ترجیح می دهم تو را یک فصل روی سکوها نگه دارم تا بفروشم. اما اگر درست برخورد کنی، سال آینده به راحتی به رئال مادرید خواهی رفت. این یک حرکت کلاسیک از فرگوسن بود. او به دور از هجمه رسانه ها، با ظرافت خاصی کار خود را انجام می داد و همیشه هم موفق می شد. نتیجه صحبت های او نیز با رونالدو، به یک سال ماندن این ستاره پرتغالی در اودلدترافورد، به ثمر رساندن 26 گل در لیگ برتر، یک قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی در جام اتحادیه و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا منجر شد. پس از آن نیز رونالدو با مبلغ 80 میلیون یورو راهی مادرید شد و در آن جا، داستان هایی اتفاق افتاد که همه می دانیم

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
لعنت خدا برجان شیطان اولا خبرها خیلی داغ داره دنبال میشه

اول اینکه منچستر بطور جدی و قطع اعلام کرده دخیا به رپال نمیاد مگر اینکه راموس رو بفرستید اینجا

دوم اینکه رپال اعلام کرده راموس رو با مبلغ ۴۶.۵ میلیون یورو به منچستر میفرسته
منبع:
https://twitter.com/UtdReport/status/612689961188507649
جالب اینه که رپال میخواد هم ارزون و مفتی بخره هم گرون بفروشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چه وضعیت فضاحت باری داریم، فکر میکنم دیگه تمام باشگاهها تیمهاشون رو دارن میبندن و چندتا انتفال بزرگ فقط مونده(پوگبا، دبروین، ناینگولان) ولی تیم ما هنوز هیچ کاری نکرده...
اینطوری هم که پیش میره رئال نمیخواد کم بیاره، ولی اگه وودی عرضه داشته باشه به راحتی میتونه دخیارو بکنه تو پاچشون...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این شایعه راموس دیگه چه جکیه!؟
اخه چقدر اینا بیشعورن
یه بازیکن جوونو بدی یه پیر بگیری!؟ منم دیگه دارم صبرمو از دست میدم :mad:
میلاد اماده باش وودی و شرکا رو مورد عنایت قرار بدیم :D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
لینگارد رو دوست دارم، تو بازیهای پیش فصل گذشته خودش رو نشون داد، ولی تو بازی اول مصدوم شد و دیگه فن خال هم اصلا حتی نگاه هم بهش نکرد، کلا فن خال انگار چیزی از سیستم 2-4-4 نمیدونه که باید دفاع های کناری قدرت دوندگی و سرعت و دریبلینگ بالایی هم داشته باشن که میاد کسایی مثل بلکت و بلیند و روخو رو سمت چپ و مک نر و چونز و والنسیارو سمت راست بازی میده که در عمل هیچکدوم رو انجام نمیده، دلیلش هم ناهماهنگیش با ماتا و ضعفش در رد شدن از بازیکن مقابلش هستش، باز هم وقتی دیماریا جلوش بازی میکنه با دیماریا خوب هماهنگ نشون میده...
کلا ماتا داره پست غیر تخصصیش بازی میکنه و باید جای فلینی بازی کنه و دیماریا سمت راست بازی کنه...
پریرا هم تو کل فصل فقط 25-20 دقیقه بازی کرد برای تیم و اینجوری اصلا نمیتونه به جایی برسه، فکر میکنم بزرگترین مشکل پریرا فیزیک ضعیفش هست که تو انگلیس جواب نمیده...
فن خالو فقط علیفر میتونه توجیه کنه :general304:
یعنی این فن خال و وودی حتی اگر فیفا هم بازی می کردن وضع ما این نبود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این شایعه راموس دیگه چه جکیه!؟
اخه چقدر اینا بیشعورن
یه بازیکن جوونو بدی یه پیر بگیری!؟ منم دیگه دارم صبرمو از دست میدم :mad:
میلاد اماده باش وودی و شرکا رو مورد عنایت قرار بدیم :D
گفتم که؟ تا آخر این هفته اگه غلطی کردن که کردن و گرنه عنایت که هیچ ...
مانژوکیچ رفت یووه، مارتینز هم رفت اتلتیک(چیچارو هم بگیره خوب میشه واسه اتلتیک و ما که هیچ مهاجمی نداریم دیگه)
چک هم که اسکای اسپورت خبر زده که قرارداد بست با آرسنال...
سیتی هم که استرلینگ رو گرفت دیگه، دنبال پوگبا و دبروین هم هستن که بعید میدونم بتونن بگیرنشون، چون مشکل FFP دارن، مگه اینکه دوباره دور بزنن FFP رو...
چلسی هم که بازیکنهای مورد علاقش رو گرفته و فقط مونده میراندا...
و فقط ما موندیم و بازیکنهای جدا شده از تیم...
الان دوستان میگن که دیپای رو خریدیمممممم!!!!!!!!! فکر نمیکنم خرید دیپای در جهت رفع مشکلات تیم بوده باشه، چون ما کم وینگ فوروارد نداشتیم...
فرمینو هم نه مهاجم درجه یکی هستش و نه کمبود همچین بازیکنی داریم تو تیم(ماتا، رونی، دیماریا، دیپای، هررا، فلینی!!!)
نه دفاع میانی و دفاع راست داریم نه هافبک میانی و نه مهاجم نوک درسته جسابی...
هیچ خبر یا شایعه ای هم دیگه وجود نداره...

Last edited:

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
تبریک منبع نقل و انتقالات اروپا که خبر تایید نشده نمیزاره اعلام کرد توافق برای اومدن راموس به تیم قطعی و بسته شده و فقط ریز کاریها که ۱۰۰ درصد دخیا توش دخیل هست خواهد بود.
این خبر رو اندیپندنت هم منتشر کرده.
به شخصه دوست دارم یه دفاع مرکزی قدرتمند داشته باشیم تو تیم تا فقط یه دروازه بان ما سوپر سیو از دخیا کم نداشتیم اما گل خورده هم کم نداشتیم نون میده دروازه بان یه تنه نمیتونه تیم رو جمع کنه این دفاع هست که باید نزاره توپ به راحتی بیاد تو ۱۸ قدم .امیدوارم جونز و راموس زوج خوبی بشن.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این قضیه راموس رو خیلی جاها اعلام کردن!
هر چند بعید میدونم رئال راضی شه به فروختنش! 29 سالشه و حداقل 4 سال دیگه داره، از طرفی به نظر من اگه بهترین نباشه جزو سه تا دفاع برتر دنیا هست و الان برای تیمی مثل تیم ما یه دفاع با تجربه خیلی خیلی کارآمد تره تا یه دفاع جوون آینده دار!
البته با توجه به اینکه مذاکرات راموس برای تمدید قراردادش نتیجه نداشته و به هم خورده و خبرهائی هم هست که رئال از این طرز رفتارش ناراضیه و نمیخواد پیشنهاد دیگه ای بده، همه این ها محتمل تر به نظر میرسن!
ولی در کل اگر بشه و این انتقال انجام ه از همه کسایی که تو خط دفاعی بهمون لینک شدن گزینه بهتری هست!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این دیپای زیادی بچه قرتی هست با بخشی از حرفای کومان حال کردم

He won’t play every game. I have learnt, while I am here in England, that Dutch players can’t make the jump to the top of the Premier League easily. And young players can’t play 38 games anyway.

“And I see another lack of quality with the Dutch kids, that I have also noticed with other young stars in the Premier League: they don’t communicate! They behave like individuals. Stuck to their smartphones."

http://www.express.co.uk/sport/foot...Koeman-blasts-Memphis-Depay-Manchester-United

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
تمام...داوید رفت و سرخیو اومد تا دفاع مارو سروسامون بده.بعد از اندیپندنت و سان و میل و حتی موثق ترین منبع خبرگزاری نقل و انتقالات اروپا حالا فوکس هم تو اخبارش اورده دخیا رفت و راموس اومد

https://www.facebook.com/FOXFootball/posts/940618279330118

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این دیپای زیادی بچه قرتی هست با بخشی از حرفای کومان حال کردم

He won’t play every game. I have learnt, while I am here in England, that Dutch players can’t make the jump to the top of the Premier League easily. And young players can’t play 38 games anyway.

“And I see another lack of quality with the Dutch kids, that I have also noticed with other young stars in the Premier League: they don’t communicate! They behave like individuals. Stuck to their smartphones."

http://www.express.co.uk/sport/foot...Koeman-blasts-Memphis-Depay-Manchester-United
افشین جون، این مصاحیه رو خوندم، بیشتر حرفهای کومان هم مشخص هستش که از روی حسادت هستش، میدونیم که با فن خال مشکل داره...هلندی هایی که تو انگلیس موفق بودن، کم نبودن...
کلا من هم با اصلان موافقم هستم، راموس دفاع خوبی هستش و با توجه به سنش هنوز جای بازی کردن داره، ولی مشکل اینه که آیا میتونه تو انگلیس هم دفاع خوبی بهشه؟؟؟
تنها خوشحالی نقل و انتقالات این فصل برای من، خرج کردن تیمهای ایتالیایی هستش که انگار میخوان دوباره به اروپا برگردن...
اینتر هم خوب خرید کرده و رسما اعلام کرده که با کوندوگبیا به توافق رسیده!!! میلان هم تو چندتا خرید که ناموفق بود، الان به کاوانی پیله کرده...
یووه هم خوب خرید داره میکنه...
نمیدونم که گریه کنیم یا بخندیم به حال تیم خودمون که هیچ اتفاقی نیوفتاده واسش...
با رفتن دخیا هم مشکل دروازه بان هم به مشکلاتمون اضافه شد...

Last edited:

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
افشین جون، این مصاحیه رو خوندم، بیشتر حرفهای کومان هم مشخص هستش که از روی حسادت هستش، میدونیم که با فن خال مشکل داره...هلندی هایی که تو انگلیس موفق بودن، کم نبودن...
کلا من هم با اصلان موافقم هستم، راموس دفاع خوبی هستش و با توجه به سنش هنوز جای بازی کردن داره، ولی مشکل اینه که آیا میتونه تو انگلیس هم دفاع خوبی بهشه؟؟؟
تنها خوشحالی نقل و انتقالات این فصل برای من، خرج کردن تیمهای ایتالیایی هستش که انگار میخوان دوباره به اروپا برگردن...
اینتر هم خوب خرید کرده و رسما اعلام کرده که با کوندوگبیا به توافق رسیده!!! میلان هم تو چندتا خرید که ناموفق بود، الان به کاوانی پیله کرده...
یووه هم خوب خرید داره میکنه...
نمیدونم که گریه کنیم یا بخندیم به حال تیم خودمون که هیچ اتفاقی نیوفتاده واسش...
با رفتن دخیا هم مشکل دروازه بان هم به مشکلاتمون اضافه شد...

بطور جدی در حال مذاکره با ایجنت لوریس برای جانشینی داوید هستند به شدت خوشحال هستم که یه دفاع طراز اول تو حساس ترین نقطه زمین یعنی دفاع وسط داشته باشیم
دخیا که هیچ اگه دخیا و نویر رو اجازه بدن باهم تو یه دروازه وایستن با این خط دفاعی که ما داریم باز گلهای زیادو بیخودی میخوریم ما هرچی میکشیم اول از دفاعمون هست.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
در مورد راموس باید دید با چه قیمتی اگه قرار هست بیاد .سرب سر با دخیا میتونه خوب باشه ولی من مطمئنم از مدیران ما برمیاد دخیا ب اضافه 30 ملیون
در ضمن اومدن راموس اگه با نیومدن بازیکن دفاعی جوونتر ختم بشه به نظرم بدرد نمیخوره البته جوونی که تو تیم بمونه نه اینکه سوتی هاش واسه ما باشه اوکی که شد دوستان رئالی بیان ببرن

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
کاش بیخیال لوریس میشدن به نظر من یکی هست در حد کارول و مینیوله و ....اوبلاک و لنو گزینه های بهتری هستن

بالا