• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد تو خوب امار در میاری و استعداد یابی میکنی
بیا بریم از زمین خاکی تیمای محلی ایران شروع کنیم من میشم سرمربی تو هم انالیزور و استعداد یاب
باور کن بعد سه سال تیمو قهرمان اسیا میکنیم:D
مهدی به عنوان مدیر اجرایی
اصلانم میذاریم تو تدارکات دستش یه جا بند باشه:D:D:D
:D:D:D:general304::general304::general304:
فایده نداره، فدراسیون نمیزاره، به اندازه کافی پارتی نداریم، کسی رو هم نداریم بعنوان مندز عمل کنه واسمون...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
میلاد تو خوب امار در میاری و استعداد یابی میکنی
بیا بریم از زمین خاکی تیمای محلی ایران شروع کنیم من میشم سرمربی تو هم انالیزور و استعداد یاب
باور کن بعد سه سال تیمو قهرمان اسیا میکنیم:D
مهدی به عنوان مدیر اجرایی
اصلانم میذاریم تو تدارکات دستش یه جا بند باشه:D:D:D
نه بابا منو بذارید جای وودی، انقد اختلاس میکنم 3 ماهه رئال و بایرن و بارسا رو بخریم ته اسمشون بذاریم یونایتد مجموعمون شن ماه به ماه اسکنت بدن :D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
آقا کسی بازی انگلیس رو دیده؟ استاد رونی واقعا فاجعه بود چه توپایی رو گل نکرد هر چند الان فقط یک گل با رکورد بابی چارلتون فاصله داره ولی امشب راحت می تونست رکوردشو بزنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آقا کسی بازی انگلیس رو دیده؟ استاد رونی واقعا فاجعه بود چه توپایی رو گل نکرد هر چند الان فقط یک گل با رکورد بابی چارلتون فاصله داره ولی امشب راحت می تونست رکوردشو بزنه
من از دقیقه 70 به بعد دیدم چه بازی ئی بود!
رونی هم همینکه گل زد خوبه :p
چه گلی زد ویلشر ولی...!
فکم باز موند از اون حرکت تیمی و اون ضربه فوق العاده!
راستی شاو و بینز کجا بودن این گبیزو گذاشته بود؟!
ولبک چی؟
چرا جای اسمالینگ گوشت کوب جونز رو نمیذاره وسط این هاجسون؟!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل اینکه داره به پایانش نزدیک میشه...:general507::general507:
اگه یه مربی درسته حسابی با کاریزما داشتیم میتونست انگیزه و هیجان رو به این پسر تزریق کنه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من از دقیقه 70 به بعد دیدم چه بازی ئی بود!
رونی هم همینکه گل زد خوبه :p
چه گلی زد ویلشر ولی...!
فکم باز موند از اون حرکت تیمی و اون ضربه فوق العاده!
راستی شاو و بینز کجا بودن این گبیزو گذاشته بود؟!
ولبک چی؟
چرا جای اسمالینگ گوشت کوب جونز رو نمیذاره وسط این هاجسون؟!
والا از کارهایی که هاجسون می کنه فقط خودش سردر میاره خیلی از بازیکنا رو بازی نداد نه کین نه بارکلی نه یانگ که این روزا تو اوجه
رونی واقعا بد بود امشب یه تک به تک و یه خالی رو نتونست بزنه راحت می تونست هتریک کنه نمی دونم چرا اینقدر کند و ترسو و کم دقت شده قبلا یه همچین توپایی رو راست می چسبوند به تور
یا بخاطر افتش بود یا فشاری که بخاطر رکورد شکنی روشه هر چی که هست امیدوارم به روزهای خوبش برگرده و این اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه منچستر بشه منچستر همیشگی!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نه بابا منو بذارید جای وودی، انقد اختلاس میکنم 3 ماهه رئال و بایرن و بارسا رو بخریم ته اسمشون بذاریم یونایتد مجموعمون شن ماه به ماه اسکنت بدن :D
اینطوری به پیراهن تن ما هم رحم نمیکنی تو :D

استاد رونی خیلی وقته تموم شدن برادر . فقط یه عده چشماشونو بستن و خودشونو زدن به نفهمی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اینطوری به پیراهن تن ما هم رحم نمیکنی تو :D

استاد رونی خیلی وقته تموم شدن برادر . فقط یه عده چشماشونو بستن و خودشونو زدن به نفهمی
افت کردنش رو که کرده ولی تموم شدنش رو قبول ندارم نه توی این سن!
اگه فن خال لطف کنه و اینقدر با پستش بازی نکنه
بجای اینکه یه بار بزارتش هافبک دفاعی یه بار پشت مهاجم یه بار نوک .... بصورت ثابت توی یه پست ازش بازی بگیره و اجازه بده همونجا جا بیوفته وضعش به مراتب بهتر میشه

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بجای اینکه یه بار بزارتش هافبک دفاعی یه بار پشت مهاجم یه بار نوک .... بصورت ثابت توی یه پست ازش بازی بگیره و اجازه بده همونجا جا بیوفته وضعش به مراتب بهتر میشه
از لحاظ جسمی تموم نشده ولی روحی چرا! وین دیگه اون بازیکن شیطون و پر جنب و جوش که تمام تلاششو می کرد تا تیم موفق بشه نیست
در واقع اشباع شده.الان یه جایگاه خیلی خاص واسه خودش بین هوادارا داره.هفته ای اونقدر حقوق و ... میگیره.با یونایتد به هرچی میخواسته رسیده. دیگه انگیزه ای واسش باقی نمونده
البته هنوزم نسبت به بیشتر بازیکنای فعلیمون یه سر و گردن بالاتره ولی اونقدری که بزرگش میکنن دیگه خوب نیست!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دقیقا، رونی تو همین فصل افت کرد، اول فصل و بازیهای پیش فصل هم بازی هاش رو اگه دیده باشین، بهترین بازیکنمون بود، تنها دلیل افتش هم دیگه همه میدونیم...
از همون اول که فن خال میخواست بیاد هم گفتم که اولین کاری که میکنه، نابود کردن ستاره های تیم هستش...لیست نمیخواد بکنم واستون که چه بلایی سرشون اورده...
ولی در کل اگه خرید هم داشته باشیم، دیگه فن خال بهونه نمیتونه بیاره که کمبود بازیکن داره و رونی مجبوره بزاره هافبک دفاعی...
دقت کنیم متوجه میشیم که رونی تو همین فصل هم بهترین آمار بین بازیکنهامون رو داشت با این همه تغییر پست و دوری از نوک حمله...
تنها شایعه امروز هم فلیپه اندرسون هستش که فکر میکنم فن خال بعداز نا امید شدن از گرفتن بیل به فکر اندرسون افتاده...
از بازیش هم بخوام بگم، بازیکن خوش استیل، دوپا با تکنیک و فوق العاده پر سرعت و شوت زن هستش که فکر میکنم بگم یک روبن به تمام معنا هستش...
توجه کردید که؟ روبن!!!!! تا وقتی مجبور نشده پاس به کسی نمیده و فکر میکنم گزینه جایگزینی ماتا در سمت راست هستش...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ایجنت فرمینو هم تایید کرده که سال بعد تو PL بازی میکنه، تقریبا همه تایید کردن که 13 میلیون پوند داره میاد منچستر...(باز هم یه خبر خرید اومد واسه ما!!!)
ولی بعید نمیدونم که سر از چلسی یا سیتی در بیاره...

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
فن خال که به حرف من گوش نمیکنه،اما هاجسون دیشب گوش کرد و جونز رو گذاشت دفاع راست :D ،البته زیاد بازی مهمی نبود که محک جدی بخوره،اما خب در کل تو همون یه نیمه ای هم که تو زمین بود بد بازی نکرد انصافا

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر خوب!!!!!!!!!:general707::general707:
3 روز هستش که هیچ شایعه ای مبنی بر خرید برای تیم ما وجود نداره!!!!!!!:general410::general410::general410:
فکر کنم بهترین خبر چند سال اخیرمون بوده...:general705::general705:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
واکنش هواداران یونایتد به پیشنهاد رئال برای ده خیا؛ توهین می‌کنید یا دست چپش را می‌خواهید؟

به گزارش BR، با نزدیک شدن به باز شدن پنجره نقل و انتقالات، شایعات پیرامون رئال مادرید، منچستر یونایتد و داوید ده خیا بیشتر شده است؛ در همین رابطه، نشریه میل آنلاین در گزارشی، از پیشنهاد 13 میلیون پوندی رئال مادرید برای به خدمت گیری داوید ده خیا خبر داد، خبری که واکنش هواداران منچستر یونایتد در فضای مجازی را به دنبال داشت. از نکات جالب این رقم، کمتر بودن میزان آن، نسبت به مبلغی است که منچستر یونایتد در سال 2011 برای انتقال ده خیا به اتلتیکو مادرید پرداخت کرده است. شیاطین سرخ، در سال 2011 برای آوردن ده خیا به اولدترافورد، 18 میلیون پوند هزینه کردند.

در ادامه اما مروری داریم به واکنش های هواداران منچستر یونایتد به این خبر در توییتر:

ترجیح میدم ده خیا رو تمام فصل رو نیمکت نگه دارم به جای اینکه با قیمت 13 میلیون پوند بفروشم.

مادرید برای ده خیا 13 میلیون پیشنهاد داده؛ بخندید فقط!!

13 میلیون برای ده خیا و 50 میلیون برای استرلینگ؛ دیوانگی نقل و انتقالات

وودوادر: «ببخشید صدا قطع و وصل میشه، به نظر میرسه شما گفتید 13 میلیون برای ده خیا...»

یونایتد و رئال مادرید روابط خوبی دارند؛ اما اونا میخوان یونایتد بهترین بازیکنش رو به قیمت 13 میلیون بفروشه؟ حتی با اینکه 1 سال از قرارداد مونده، جک به نظر میرسه

با در نظر گرفتن مسائل اقتصادی و البته اینکه یک سال از قرارداد ده خیا باقی مونده، من باز هم این پیشنهاد 13 میلیون پوندی رو توهین میدونم!

مادرید 13 تا بده برای ده خیا، داوید رو هم سطح رویستون درنث میکنه از نظر وجه نقل و انتقالاتی؛ البته بالاتر از اونا، جاناتان وودگیت قرار داره.

شایعات میگن مادرید 13 تا برای ده خیا پیشنهاد داده؛ توهین آشکار به یونایتد و بازیکن

ظاهراً این پیشنهاد، به شدت هواداران منچستر یونایتد را عصبانی کرده است.

ده خیا رو برای سال آینده نگه داریم، بیشتر از 13 میلیون ارزش داره برامون.

13 میلیون برای ده خیا؛ امیدوارم مادرید نابود بشه، مالکش هم تو خیابون، بی خانمان بشه

بذارید قرارداد ده خیا تموم بشه به جای اینکه با 13 میلیون بفروشیدش؛ برای فیل جونز در سال 2011 بیشتر پول دادیم

اگر ده خیا میخواد بره مادرید، یونایتد فقط باید بذاره که اون بره اتلتیکو و اوبلاک رو بگیره؛ فقط رئال مادرید نه، لطفاً!

بیشتر واکنش ها، نسبت به رقم پیشنهاد شده توسط رئال مادرید بود، نه اصل بحث رفتن ده خیا به مادرید؛ ظاهراً هواداران یونایتد با این موضوع کنار آمده اند و انتظار رفتن ده خیا به مادرید را دارند. همچنین برخی از آن ها، واکنشی طنز به ماجرای پیشنهاد رئال مادرید داشتند.

رئال مادرید برای ده خیا 13 میلیون پیشنهاد داده است؛ احتمالاً برای شصت دست او کافی باشد.

13 تا برای ده خیا؟ دست چپش رو میخواید؟

13 میلیون برای ده خیا، پای چپش 13 میلیون میارزه فقط

رئال مادرید 13 تا برای ده خیا؟ یونایتد هم باید برای بیل، پیشنهاد 10 میلیون به اضافه یک پیراهن امضا شده از جانی ایوانز بفرسته

رئال اگه نانی، جونز و ایوانز رو هم با خودش میبره، ما پیشنهاد 13 میلیونی رو قبول می کنیم

وودوارد: «من پیشنهاد شما برای ده خیا را رد می کنم و خواستار خرید رونالدو با یک بسته چیپس و یک بسته آدامس هستم.»

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
واکنش هواداران یونایتد به پیشنهاد رئال برای ده خیا؛ توهین می‌کنید یا دست چپش را می‌خواهید؟

به گزارش BR، با نزدیک شدن به باز شدن پنجره نقل و انتقالات، شایعات پیرامون رئال مادرید، منچستر یونایتد و داوید ده خیا بیشتر شده است؛ در همین رابطه، نشریه میل آنلاین در گزارشی، از پیشنهاد 13 میلیون پوندی رئال مادرید برای به خدمت گیری داوید ده خیا خبر داد، خبری که واکنش هواداران منچستر یونایتد در فضای مجازی را به دنبال داشت. از نکات جالب این رقم، کمتر بودن میزان آن، نسبت به مبلغی است که منچستر یونایتد در سال 2011 برای انتقال ده خیا به اتلتیکو مادرید پرداخت کرده است. شیاطین سرخ، در سال 2011 برای آوردن ده خیا به اولدترافورد، 18 میلیون پوند هزینه کردند.

در ادامه اما مروری داریم به واکنش های هواداران منچستر یونایتد به این خبر در توییتر:

ترجیح میدم ده خیا رو تمام فصل رو نیمکت نگه دارم به جای اینکه با قیمت 13 میلیون پوند بفروشم.

مادرید برای ده خیا 13 میلیون پیشنهاد داده؛ بخندید فقط!!

13 میلیون برای ده خیا و 50 میلیون برای استرلینگ؛ دیوانگی نقل و انتقالات

وودوادر: «ببخشید صدا قطع و وصل میشه، به نظر میرسه شما گفتید 13 میلیون برای ده خیا...»

یونایتد و رئال مادرید روابط خوبی دارند؛ اما اونا میخوان یونایتد بهترین بازیکنش رو به قیمت 13 میلیون بفروشه؟ حتی با اینکه 1 سال از قرارداد مونده، جک به نظر میرسه

با در نظر گرفتن مسائل اقتصادی و البته اینکه یک سال از قرارداد ده خیا باقی مونده، من باز هم این پیشنهاد 13 میلیون پوندی رو توهین میدونم!

مادرید 13 تا بده برای ده خیا، داوید رو هم سطح رویستون درنث میکنه از نظر وجه نقل و انتقالاتی؛ البته بالاتر از اونا، جاناتان وودگیت قرار داره.

شایعات میگن مادرید 13 تا برای ده خیا پیشنهاد داده؛ توهین آشکار به یونایتد و بازیکن

ظاهراً این پیشنهاد، به شدت هواداران منچستر یونایتد را عصبانی کرده است.

ده خیا رو برای سال آینده نگه داریم، بیشتر از 13 میلیون ارزش داره برامون.

13 میلیون برای ده خیا؛ امیدوارم مادرید نابود بشه، مالکش هم تو خیابون، بی خانمان بشه

بذارید قرارداد ده خیا تموم بشه به جای اینکه با 13 میلیون بفروشیدش؛ برای فیل جونز در سال 2011 بیشتر پول دادیم

اگر ده خیا میخواد بره مادرید، یونایتد فقط باید بذاره که اون بره اتلتیکو و اوبلاک رو بگیره؛ فقط رئال مادرید نه، لطفاً!

بیشتر واکنش ها، نسبت به رقم پیشنهاد شده توسط رئال مادرید بود، نه اصل بحث رفتن ده خیا به مادرید؛ ظاهراً هواداران یونایتد با این موضوع کنار آمده اند و انتظار رفتن ده خیا به مادرید را دارند. همچنین برخی از آن ها، واکنشی طنز به ماجرای پیشنهاد رئال مادرید داشتند.

رئال مادرید برای ده خیا 13 میلیون پیشنهاد داده است؛ احتمالاً برای شصت دست او کافی باشد.

13 تا برای ده خیا؟ دست چپش رو میخواید؟

13 میلیون برای ده خیا، پای چپش 13 میلیون میارزه فقط

رئال مادرید 13 تا برای ده خیا؟ یونایتد هم باید برای بیل، پیشنهاد 10 میلیون به اضافه یک پیراهن امضا شده از جانی ایوانز بفرسته

رئال اگه نانی، جونز و ایوانز رو هم با خودش میبره، ما پیشنهاد 13 میلیونی رو قبول می کنیم

وودوارد: «من پیشنهاد شما برای ده خیا را رد می کنم و خواستار خرید رونالدو با یک بسته چیپس و یک بسته آدامس هستم.»

Sent from my iPhone using Tapatalk
واسه عوض کردن مود تاپیک جالب بود...
کلا رئال خیال خوش به سرش زده، عجیبه که مد شده تو کل اروپا روبروی منچستر، همه بازیکنهاشون رو قیمت نجومی میزنن واسه ما، و بازیکنهای مارو به قیمت Sh...t میخوان به مرحمت مدیریت عالی باشگاه...
امسال اگه مدیر عرضه و مدیریت داشته باشه(که نداره) ما باید دخیارو تا آخرین لحظه نقل و انتقالات نگه داریم، حتی اگه بخوایم دخیارو یک سال دیگه نگه داریم و آخر فصل بعنوان بازیکن آزاد بزاریم بره، در اونصورت واسه سال دیگه عمرا رئال نمیخوادش، چون همه میدونیم که کاسیاس تو رئال این تابستون نخواهد موند و پرز مجبور هستش که دروازه بان بگیره، حتی اگه حاضر نباشه واسه دخیا 40 میلیون خرج کنه...
نکته دردناک اون قسمتش هستش که دخیا تو نیم فصل با رئالی ها به توافق 25 میلیونی رسیده بود و ریلیز کلاوس 25 میلیونی میخواست تو قرارداد جدیدش باشه...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
این گزینه ظاهرا در سطح بین المللی هم طرفدار زیاد داره!

این یکی هم خیلی باحال گفته
پیشنهاد 13 میلیون پوندی اگه واقعیت داشته باشه یه توهینه به شخصیت باشگاه منچستر و هوادارهاش
یه بازیکن النگ دولنگ بیاری بهش نون بدی آدمش کنی بعد بخوان زیر قیمتی که آوردیش ازت بخرن اونم از طرفی باشگاهی که سابقه ی بس درخشانی در خریدها و هزینه های افسار گسیخته داره

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333

رو این میشه فک کرد لوووول

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

رو این میشه فک کرد لوووول
اوانز و نانی رو شاید، ولی جونز خیر...
درضمن معنی با خودش میبره رو نگرفتم، مفتی؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب ظاهرا تاپیک باز هم احتیاج به گردگیری پیدا کرده...
اسم تاپیک رو فکر میکنم باید عوض کنن دیگه...
تنها شایعه ای که وجود داره، اندرسون و De Vrij لاتزیو هستن از زبان روزنامه های ایتالیایی...
و شایعه خنده دار، جروم بواتنگ هستش...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
13 میلیون!؟ اگه یه ذره شعور داشته باشن معامله با رئالو تحریم میکنن اون مردکم اگر میخواد بره بشینه رو سکو ها فصل بعد که بازیکن ازاد شد هر جا که خواست بره
رئال میاد برای ایارامندی 40 میلیون میده حالا واسه دخیا فقط 13 تا؟
اون پرز نمک نشناس یادش رفته اگر یونایتد بهشون بازیکن نمیفروخت الان داشتن واسه سهمیه لیگ اروپا میجنگیدن!

بالا