• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دوستان در جریان باشن اولین پیشتهاد سیتی واسه raheem strling رد شده

فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
اولین شایعه امروز پیشنهاد 50 میلیون پوندی برای هری کین هست. ولبک رو که فصل پیش فروختیم. با فرض فروش چیچاریتو و فن پرسی خرید هری کین تقریبا مجانی برامون درمیاد. در کل با این خرید موافقم.
سان هم خبر داده که دخیا قراردادش رو میخواد تمدید کنه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد نمیدونم چرا از جونز تو دفاع راست استفاده نمیکنه فن خال؟زمان رییس چند باری ازش استفاده کرد تا جایی که یادمه و خیلی هم خوب جواب داد تو اون پست،ای کاش این فصل چند بار محکش میزد تو پست دفاع راست
فکر میکنم مشکلات دفاع میانی اونفدر بزرگ بود که ترجیح داد والنسیارو بزاره دفاع کنار و جونز رو بزاره وسط...
ولی اگه دفاع میانی بگیریم و اگه بخوایم یکک بازی دفاعی انجام بدیم شاید بشه به همچین کاری فکر کرد(جونز حرکت رو به جلو داره ولی هیچ وقت مثل یه وینگ بک نمیشه، تازه مک نر رو هم داریم...)
وقتی تو فصل نقل و انتقالات هستیم باید مشکلاتمون رو حل کنیم، فکر کن که چقدر امسال از ضعف تیم در سمت راست ضربه خوردیم، چقدر زجر کشیدیم امسال از بابت بی خیر بودن سمت راست تیم...
امروز یه خبر از ESPN اومده که اگه واقعیت داشته باشه خیلی خوب هستش، میگن که با 13 میلیون پوند فرمینو رو از هافنهایم خریدیم(این پسر فوق العاده هستش)
شایعه بعدی که همونطور که دوستان گفتن، پیشنهاد 69 میلیون یورویی (50 میلیون پوند) واسه کین هستش!!!!!!!
روزنامه شهر منچستر هم خبر زده که اشنیدرلین رو حتما میخوایم...
شایعات قشنگی هستن، تا وقتی بازیکنان رو با لباس منچستر ندیدید، باورتون نشه...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فکر میکنم مشکلات دفاع میانی اونفدر بزرگ بود که ترجیح والنسیارو بزاره دفاع کنار و جونز رو بزاره وسط...
ولی اگه دفاع میانی بگیریم و اگه بخوایم یکک بازی دفاعی انجام بدیم شاید بشه به همچین کاری فکر کرد(جونز حرکت رو به جلو داره ولی هیچ وقت مثل یه وینگ بک نمیشه، تازه مک نر رو هم داریم...)
وقتی تو فصل نقل و انتقالات هستیم باید مشکلاتمون رو حل کنیم، فکر کن که چقدر امسال از ضعف تیم در سمت راست ضربه خوردیم، چقدر زجر کشیدیم امسال از بابت بی خیر بودن سمت راست تیم...
امروز یه خبر از ESPN اومده که اگه واقعیت داشته باشه خیلی خوب هستش، میگن که با 13 میلیون پوند فرمینو رو از هافنهایم خریدیم(این پسر فوق العاده هستش)
شایعه بعدی که همونطور که دوستان گفتن، پیشنهاد 69 میلیون یورویی (50 میلیون پوند) واسه کین هستش!!!!!!!
روزنامه شهر منچستر هم خبر زده که اشنیدرلین رو حتما میخوایم...
شایعات قشنگی هستن، تا وقتی بازیکنان رو با لباس منچستر ندیدید، باورتون نشه...
من انقد خوشحال میشم از این شایعات :D
نسبت به شایعاتی که میگن 150 میلیون واسه بیل میخوایم بدیم...
یا دیوونه اینیم که کاوانی رو با هر قیمتی بیاریییم!
لااقل بازیکنایی که دوست داریم شایعه میشن حرصش یه طرفس :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من انقد خوشحال میشم از این شایعات :D
نسبت به شایعاتی که میگن 150 میلیون واسه بیل میخوایم بدیم...
یا دیوونه اینیم که کاوانی رو با هر قیمتی بیاریییم!
لااقل بازیکنایی که دوست داریم شایعه میشن حرصش یه طرفس :p
اگه این خریدها انجام بشن، بعداز اینا فقط به خط دفاعی فکر میکنم، اوتامندی و لاپورته و یک دفاع راست درسته حسابی(که این یکی رو مطمئنم که از کوپا آمریکا میشه گیر اورد)
کلا تیم کامل میشه با اومدن کسی مثل پیانیچ یا در لول پایینتر اشنیدرلین و داشتن کسی که بتونه جای ماتا و رونی هم بازی کنه(فرمینو)...
هری کین هم که مهاجم کاملی هستش و کمی اگه به سرعتش اضافه کنه، فوق اعاده ترین خریدمون میتونه باشه...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
روز های خوب نزدیک ه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
گل تو بخش شایعات زده که منچستر اماده است که برای برای کین ۶۹ میلیون پوند بپردازه

به نظر من زیادی گرونه این مبلغ

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
گل تو بخش شایعات زده که منچستر اماده است که برای برای کین ۶۹ میلیون پوند بپردازه

اصلا موافق نیستم ب گرونی کین خیلی هم مفته ،
یعنی ارزش کین از استرلینگ یا سوارز یا کاستا یا سانچس یا حتی سرجیو کمتره با این سن کم
از خیلی ها هم سنش کمتره و تا اقای گلی هم پیش رفت
اگه فکرشو داشت باشن همین الان میخرنش
بت قول می م اگه ی فصل دیگه تو تاتنهتم پیش بر و به ایجنت قوی پشتش باشه فصل بعد 100 هم ب من یونایتد نمیدنش لینک میشه ب رئال و پی اس جی و سیتی و و و و تازه بحث داغ ترش این ک فیکس تیم ملی و اینده ی فوتبال جزیره اس ک خیلی تو روحیه اش تاثیر میزاره
خدا قیمت بعضی از بازیکن ا ک از این جا روند ه شدن و میبینم ب این فک میکنم ک کین بهتر و استایل قوی تری داره پس فصل بعد هر تیمی بخوادش باید 200 میلیون پاش خرج کنه
تازه فک کنم از اونایی ه ک ه کم کم با این سنش 5 فصل تو تیم بعدی ش میمونه ن مثل بعضی ا ک بعد ی فصل جو گرفتدشون
کل این حرف هم موقع ای ارزش پیدا میکنه ک مربی ازش کار بکش و سال بعد رو بهتر از سال قبل تموم کنه

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

50 میلیون پوند، 69 میلیون یورو...
به نظر من هم خیلی کمه و ارزشش رو داره...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دوستان نظرشون در مورد این ترکیب
18ac96fa9d074cc6d073046746693f2c.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

خیلی دیگه خوش بینانه هستش...
واران و اوتامندی؟؟؟
فکر میکنم ترکیب دفاعی تیم ملی آرژانتین دفاعهای میانی ما باشن(روخو و اوتامندی) و فلیپه اندرسون هم به احتمال زیاد، خریده نمیشه، مگه بازیکنی فروخته بشه...
ولی با مک نر سمت راست حال میکنم...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ممفیس با قرار داد چهار ساله که یک سال هم قابلیت تمدید داره رسما به تیم پیوست

مشاهده پیوست 817450
مبارک ه تیم با هواداراش
خبر جدید تر و خوشحال کننده این ک
به نظر می رسد شیاطین سرخ برای انتقال فیرمینو با هوفنهایم به توافق رسیده اند.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اینم ممفیس کنار شورلتش :D

15_5.jpg
12_3.jpg

مصاحبه ی قشنگی هم داشته خوشم اومد ازش
به نقل از طرفداری:
■ ممفیس از همین لحظه رسماً بازیکن منچستریونایتد هستی. چه احساسی داری؟

رویایی بود که به حقیقت پیوست. بسیار خوشحال هستم و بی صبرانه منتظرم برای تیم بازی کنم و از بازی در منچستر لذت ببرم.

■ درPSV فصلی فوق العاده داشتی، به نظرت آماده بازی در لیگ جزیره هستی؟

بله، واقعا فکر می کنم آماده هستم. هنوز جوان هستم ولی باید قدم به قدم پیش بروم و به دنبال این هستم برای بهترین تیم جهان در لیگ برتر به میدان بروم.

■ در این فصل عملکردهای فوق العاده ای از تو دیده ایم ولی خودت توانایی هایت رو چگونه ارزیابی می کنی؟

من چند پله بیشتر پیشرفت کرده ام و در فصلی که گذشت گل های زیادی به ثمر رساندم که این مورد برای من اهمیت زیادی دارد. پس از این بابت خوشحالم و بازی های ملی از جام جهانی به خوبی پیش رفته اند. در حال پیشرفت هستم و می خواهم خودم را به سطح بالاتری برسانم.

■ در جام جهانی با لوئیس فن خال کار کرده بودی، بودن فن خال در اینجا برای تو چقدر مهم بود؟

بسیار زیاد. او به من این فرصت را داد که در جام جهانی بازی کنم، به من اعتماد به نفس زیادی داد و فکر می کنم او بهترین مربی جام جهانی بود. فن خال روش های تمرینی مرا در تمرین بهتر کرد و این بسیار مهم بود. بنابراین بسیار مشتا بودم با او در اینجا کار کنم.

■ در اینجا چند مربی و چند بازیکن هلندی داریم، مثل بلیند و فن پرسی. چقدر می توانند زندگی در اینجا را برای تو آسان تر کنند؟

به نظرم این به من کمک خواهد کرد تا آسان تر خودم را تطبیق دهم. می توانم از بقیه بپرسم در اطراف باشگاه چه می گذرد ولی با احساساتم نیز به من این حس را می دهند. نیاز دارم همه چیز را ببینم، نیاز دارم پیشرفت کنم، نیاز دارم ورزشگاه را ببینم. فکر می کنم تاثیر بزرگی روی من داشته باشد زیرا جوان هستم و اینجا باشگاه بزرگی است که هوادران زیاد و فوق العاده ای دارد. بسیار خوشحالم.

■ در مورد بازی با لباس منچستر در اولدترافورد چه فکر می کنی؟

من رویای آن را داشته ام، بنابراین دوست دارم هر چه سریع تر اتفاق بیافتد. نمی توانم برای بازی در اولدترافورد صبر کنم.

■ این باشگاه وینگرهای بزرگ زیادی در طول تاریخ داشته است، مثل کریستیانو رونالدو و گیگز؛ چقدر می خواهی جای آن ها را پر کنی؟

با فوتبالم این را به شما نشان می دهم. امیدوارم بتوانم در لیگ برتر پیشرفت کنم و امیدوارم بتوانم شبیه همچین اسطوره هایی شوم. باید سخت تلاش کنم بنابراین باید دید چه می شود. باور دارم که می توانم در منچستریونایتد تبدیل به بازیکنی بزرگ شوم.

■ پیش از این تجربه بازی در لیگ برتر را نداشته ای. تا چه اندازه برای بازی در این لیگ هیجان داری؟

به نظرم گل زدن در لیگ برتر احساس فوق العاده خواهد داشت، هواداران اینجا دیوانه فوتبال هستند. با لیگ هلند بسیار متفاوت است و می توانم تصور کنم که چقدر بزرگ است ولی وقتی در زمین بازی کنم می توانم جوی را که هواداران به وجود می آورد احساس کنم.

■ مربی گفت می خواهد در اینجا عناوین زیادی کسب کند. جاه طلبی تو چیست؟

خوب من نیز می خواهم با تیم قهرمانی کسب کنم. بزرگترین باشگاه دنیا هستیم پس باید برای قهرمانی بازی کنیم.

■ مدت زیادی از پایان فصل نمی گذرد، ولی در آغاز فصل با منچستریونایتد چه هدفی را دنبال می کنی؟

فصل فوق العاده ای داشتم ولی آن در سطح دیگری بود و این را می دانم. از اینکه عضو منچستریونایتد هستم، بسیار هیجان دارم ولی باید قهرمانی کسب کنیم. مطمئن هستم که می توانیم این عنوان را کسب کنیم.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

هسته ترکیب خوبه!
ولی همونطور که میلاد گفت اوتامندی و واران با هم معقول نیست، به جای یکیشون ترجیح میدم از جونز و اگر جونز نبود از روخو استفاده شه!
واسه سمت راست هم مک نر بازی های خوبی داشته و نشون داده میتونه مؤثر باشه تو اون پست.
دی ماریا و دیپای هم با هم تو سمت چپ شدیداً تیم رو از نظر دفاعی ضعیف میکنه، چون شاو هم شدیداً هجومی هست،
دروازه بان هم که ببینیم چی میشه..
چک، یوریس یا ...؟!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
هسته ترکیب خوبه!
ولی همونطور که میلاد گفت اوتامندی و واران با هم معقول نیست، به جای یکیشون ترجیح میدم از جونز و اگر جونز نبود از روخو استفاده شه!
واسه سمت راست هم مک نر بازی های خوبی داشته و نشون داده میتونه مؤثر باشه تو اون پست.
دی ماریا و دیپای هم با هم تو سمت چپ شدیداً تیم رو از نظر دفاعی ضعیف میکنه، چون شاو هم شدیداً هجومی هست،
چک، یوریس یا ...؟!
برای اوتامندی باید بری سره معامله تا قیمتش کمتر شه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مربی گفت می خواهد در اینجا عناوین زیادی کسب کند. جاه طلبی تو چیست؟

خوب من نیز می خواهم با تیم قهرمانی کسب کنم. بزرگترین باشگاه دنیا هستیم پس باید برای قهرمانی بازی کنیم.

مرسی مرسی که تو اینو فهمیدی !

هسته ترکیب خوبه!
چک، یوریس یا ...؟!
مک نر سمت راست؟ بیخیال تورو خدا ! مدافعین کناری مهمتر از خصوصیت دفاعیشون باید بتونن خوب سانتر کنن و سرعتشون بالا باشه. دلت میاد من از الان انرژیمو بذارم فحش ها رو سهمیه بندی کنم؟:D:D

هندانوویچ (بگوویچ - چک)
شاو(بلیند)-----جونز------هوملز (اوتامندی -روخو)-----کلاین
ایکاردی
دی ماریا-----ماتا------ممفیس
رونی-----رابین

ترکیب مورد علاقم:general705:

بالا