• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
من واقعیت رو بگم از دخیا و سبک دروازه بانیش خوشم نمیاد ....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تا الان به نظره من خوب پیش رفته بگو چرا ؟
بایرن دست به کار نشده ( بازیکن خروجی زیاد داره و ستاره از دست میده )
بارسلونا به بازیکن معمولی خریده فعلا ( با تمدیدیاش کاری نداریم )
چلسی صفر ( بخره باس ستاره بفروشه )
آرسنال صفر ( خرید بزرگی تو راه نیست )
پی اس چی صفر ( داره ستاره از دست میده )
من سیتی صفر ( داره ستاره از دست میده )
لیورپول ( فاجعه )
مادرید 2 ( ستاره از دست میده و خرید فعلا صفر )
تیم ای که فعلا قدم اول رو برداشتن
مادرید 1 منچستریونایتد اینترمیلان اث میلان ( واسه جا نموندن از غافله )
پس فعلا یه قدم جلوایم هنوزم خیلی مونده
به نظرم من فیلیپه لویس اگه قراره خروجی چلسی باشه یه خرید تاپ میوتونه واسه ما باشه
تازه تاتنهام سویا والنسیا پورتو مادرید 2 دورتموند لورکوزن میتونن منابع خوبی واسه منچستریونایتد باشند به خصوص بغ عربی
فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk
بایرن؟ تمام بوندس لیگا بدون هیچ مشکلی درو میکنه، هیچ کس هم نمیتونه بهش بگه تو، پس خیالش نیست...
بارسا؟ خوب قهرمان شدن با قدرت و بن هم هستن از نقل و انتقالات، ولی ویدال و گوندوغان رو گرفتن(هنوز رسما اعلام نشده ولی تو تست پزشکی بارسا بوده و جالبه که امروز شایعه شده که بارسا بخاطر درخواست زیاد گوندوغان بیخیالش شده!! ولی مطمئنم که به زودی باهاش کنار میان)، بازیکن هم که از دست ندادن...
چلسی؟ دوتا بازیکن جوون 19 ساله خریده(یکیش رسمی شده) و دنبال میراندا و واران(بعیده) هستن، فالکائو رو هم که دارن میگیرن، مورینیو هم اعلام کرده که بازیکن نمیخواد اصلا!!!
آرسنال؟ مارتینز رو میخواد و چک رو هم گرفته دیگه(بیخیال امروز شایعه شده که کاسیاس رو میخوان به جای چک بگیرن) و مثل همیشه چندتا بازیکن جوون دیگه...
سیتی؟ استرلینگ رو میخواد(خیلی بهش هم نزدیک هستش) و به پوگبا و دبروین هم پیله کرده که دبروین احتمالش خیلی زیادتره، ولی تا اصلاحات FFP(قولی که پلاتینی بهشون داده) مثل PSG صبر میکنه تا بتونه خرید کنه...
مادرید؟ دانیلو، دخیا، اونقدر هم بی بازیکن نبود، ولی احتمال اینکه خبر خرید پوگبا هم باشه، بعید نیست، ولی همه اینها به کنار، مربی رئال شده بنیتز!!!!!!!!! رئال باید منتظر خنده دار ترین خریدهای تاریخش باشه...
منچستر؟ دیپای!!!!!!!!! فالکائو و دخیا رفتن و احتمال رفتن فن پرسی هم هست و رافائل هم همینطور، ولی تیم چی داشت که بخواد بازیکن هاشم برن؟؟؟
تیم تو دو فصل اخیر خوب خرج کرده برادر برای همین موافق نیستم با حرفت

خب اون یه ملاقات بوده شاید چک و خانوادش دلشون بخواد تو لندن بمونن نمیشه در این مورد کاری کرد
شرمندت افشین جون، اصلا حرفت برام قابل درک نیست، یه جوری میگی که انگار چک تو آمریکا زندگی میکنه و منچستر تا آمریکا پرواز 14 ساعته هستش واسش، چطور یه بازیکنی مثل بکهام یا رونالدو یا ... از منچستر به رئال میرن؟؟ ولی چک فاصله 260 کیلومتری منچستر و لندن براش سخت هستش؟؟؟ نگران نباش شایعه شده که آرسنال بیخیال چک شده و کاسیاس رو میخواد بگیره...
دیدی وقتی پدر مادرها بچشون یه چیزی میخواد و با یه شکلات گولش میزنن؟؟؟ قضیه ما هستش، که تیمی که حداقل 10 سال خرید درسته حسابی نداشته، با یک فصل خرید(عجولانه و مسخره و به درد نخور) نمیشه به جایی رسید، امسال هم خریدی نداشتیم که بخوام بگم، دیپای 30تا، روال همیشگی منچستر...تا حالا فکر کردی که چرا اینقدر تو این تیم نخاله وجود داره و 2 سال هستش که فقط میخوایم از دست اینا خلاص بشیم؟؟؟ اون موقع رئیس بود که از اینا بازی میگرفت، ولی الان رئیس نیست، و دارن این خریدهای آشغال خودشون رو نشون میدن، خریدهایی که فقط درآمد داشتن تا زمان حضور رئیس...
ساعتی پیش، سرخیو سائوکا، خبرنگار تلویزیون TVE، گزارش داد که بین باشگاه رئال مادرید و ایکر کاسیاس برای فسخ قرارداد این دروازه بان توافقات کلی صورت گرفته و بدین ترتیب همه چیز برای ورود دخیا به رئال مهیا خواهد شد. طبق این گزارش، انتقال دخیا از منچستریونایتد به رئال، هفته بعد رسمی خواهد شد. این خبر از سوی کادنا سر نیز تایید شده و در رسانه های اسپانیا به سرعت بازتاب داشته است.
خبر دیروز هستش ولی متشکر...
مهدی جون درسته هیچی بهتر از راحتی خانواده نیست، گفتم بالا که مگه چک اولین بازیکنی هستش که میخواد جابجا بشه؟؟؟ وظیفه یه مدیر با عرضه چیه این وسط؟؟؟
وودی: قربونت میتونی بیای منچستر بازی کنی واسمون؟؟
چک: خانوم بچه ها راحت نیستن تو منچستر...
وودی: دستت درد نکنه که باهام صحبت کردی، خداحافظ...

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بایرن؟ تمام بوندس لیگا بدون هیچ مشکلی درو میکنه، هیچ کس هم نمیتونه بهش بگه تو، پس خیالش نیست...
بارسا؟ خوب قهرمان شدن با قدرت و بن هم هستن از نقل و انتقالات، ولی ویدال و گوندوغان رو گرفتن(هنوز رسما اعلام نشده ولی تو تست پزشکی بارسا بوده و جالبه که امروز شایعه شده که بارسا بخاطر درخواست زیاد گوندوغان بیخیالش شده!! ولی مطمئنم که به زودی باهاش کنار میان)، بازیکن هم که از دست ندادن...
چلسی؟ دوتا بازیکن جوون 19 ساله خریده(یکیش رسمی شده) و دنبال میراندا و واران(بعیده) هستن، مورینیو هم اعلام کرده که بازیکن نمیخواد اصلا!!!
آرسنال؟ مارتینز رو میخواد و چک رو هم گرفته دیگه(بیخیال امروز شایعه شده که کاسیاس رو میخوان به جای چک بگیرن) و مثل همیشه چندتا بازیکن جوون دیگه...
سیتی؟ استرلینگ رو میخواد(خیلی بهش هم نزدیک هستش) و به پوگبا و دبروین هم پیله کرده که دبروین احتمالش خیلی زیادتره، ولی تا اصلاحات FFP(قولی که پلاتینی بهشون داده) مثل PSG صبر میکنه تا بتونه خرید کنه...
مادرید؟ دانیلو، دخیا، اونقدر هم بی بازیکن نبود، ولی احتمال اینکه خبر خرید پوگبا هم باشه، بعید نیست، ولی همه اینها به کنار، مربی رئال شده بنیتز!!!!!!!!! رئال باید منتظر خنده دار ترین خریدهای تاریخش باشه...
منچستر؟ دیپای!!!!!!!!! فالکائو و دخیا رفتن و احتمال رفتن فن پرسی هم هست و رافائل هم همینطور، ولی تیم چی داشت که بخواد بازیکن هاشم برن؟؟؟

شرمندت افشین جون، اصلا حرفت برام قابل درک نیست، یه جوری میگی که انگار چک تو آمریکا زندگی میکنه و منچستر تا آمریکا پرواز 14 ساعته هستش واسش، چطور یه بازیکنی مثل بکهام یا رونالدو یا ... از منچستر به رئال میرن؟؟ ولی چک فاصله 260 کیلومتری منچستر و لندن براش سخت هستش؟؟؟ نگران نباش شایعه شده که آرسنال بیخیال چک شده و کاسیاس رو میخواد بگیره...
دیدی وقتی پدر مادرها بچشون یه چیزی میخواد و با یه شکلات گولش میزنن؟؟؟ قضیه ما هستش، که تیمی که حداقل 10 سال خرید درسته حسابی نداشته، با یک فصل خرید(عجولانه و مسخره و به درد نخور) نمیشه به جایی رسید، امسال هم خریدی نداشتیم که بخوام بگم، دیپای 30تا، روال همیشگی منچستر...تا حالا فکر کردی که چرا اینقدر تو این تیم نخاله وجود داره و 2 سال هستش که فقط میخوایم از دست اینا خلاص بشیم؟؟؟ اون موقع رئیس بود که از اینا بازی میگرفت، ولی الان رئیس نیست، و دارن این خریدهای آشغال خودشون رو نشون میدن، خریدهایی که فقط درآمد داشتن تا زمان حضور رئیس...

خبر دیروز هستش ولی متشکر...
مهدی جون درسته هیچی بهتر از راحتی خانواده نیست، گفتم بالا که مگه چک اولین بازیکنی هستش که میخواد جابجا بشه؟؟؟ وظیفه یه مدیر با عرضه چیه این وسط؟؟؟
وودی: قربونت میتونی بیای منچستر بازی کنی واسمون؟؟
چک: خانوم بچه ها راحت نیستن تو منچستر...
وودی: دستت درد نکنه که باهام صحبت کردی، خداحافظ...
درست ه اما اینای که شماگفتین جز چند تا همشون شایعه بودن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
درست ه اما اینای که شماگفتین جز چند تا همشون شایعه بودن
میتونی دقیق تر بگی؟
تفاوت خرید منچستر با باشگاههای دیگه، 1 فصل شایعه و رفت و آمد، هیچ اتفاقی نمیوفته، اما باشگاههای معتبر دیگه، شاید شایعه ای وجود داشته باشه، ولی بی سر و صدا تو فصل نقل و انتقالات در عرض چند هفته رسما اعلام میشه...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
میتونی دقیق تر بگی؟
تفاوت خرید منچستر با باشگاههای دیگه، 1 فصل شایعه و رفت و آمد، هیچ اتفاقی نمیوفته، اما باشگاههای معتبر دیگه، شاید شایعه ای وجود داشته باشه، ولی بی سر و صدا تو فصل نقل و انتقالات در عرض چند هفته رسما اعلام میشه...
هنوز هیچ باشگاهی خرید کاملی نداشته
باید صبر کنیم ای کوپا آمریکا تموم شه ببینیم وضعیت از چ قراره

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دوستان خواهش ا ب این نکته توجه کنن ک کوپا امریکا نزدیکه و باشگاه نمیتونه بی گدار ب اب بزنه
منتظر درخشش بازیکنای تو کوپا امریکاس
چشش ب تیم ای مث مکزیک شیلی کلمبیا و اروگدوئه اس پس خواهشا صبر کن ببینن چی میشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امروز خبرهایی منتشر شده که حکایت از پیوستن گونزالو هیگوایین به منچستر یونایتد داشته.
حالا باید صبر کرد و دید که ایا شایعه است یا درسته.

به نظر جذب بازیکنان امریکای جنوبی قبل از کوپا امریکا در حالیکه امکان مصدومیت بازیکنا هم هست یک مقداری ریسکیه.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
برادر من این چه حرفیه میزنی اخه؟ الان مثلا شما تو تهران زندگیتو ساختی خانوادتم با شرابط اینجا عادت کردن دوست و اشنا و ... هم همه اینجان بعد بهت بگن بیا برو یه استان دیگه زندگی کن همینطوری ول میکنی بری؟
شرایط چک رو با ماتا مقایسه نکن
1-چک سنش بالاست
2- دروازه بان هست (راحت تو ارسنال فیکس میشه)
3-با چلسی به تمام چیزی که میخواسته رسیده و دیگه اشباع شده

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
مشخصا فرق میکنه بنا به تجربه شخصی که دارم منچستر یک شهر نمور کارگری کوچک ۵۰۰ هزار نفریه که نه نایت لایف خیلی جالبی داره نه هوای خوبی و نه هیچ چیز خیلی خوب دیگه ای البته خیلی هم بد نیست ولی یک شهر کم جذابیتی هستش که توش خیلی خوش نمیگذره شما لندن رو نمیتونی با منچستر مقایسه کنی به شخصه اگر قرار بشه انگلیس برم و زندگی کنم لندن رو ترجیح میدم چیزی که واقعاْ داره به یونایتد یا سیتی فرقی هم نمیکنه ضربه میزنه شهرش هم هست چون شهر کوچیک و چرتیه لندن هم هواش جالب نیست اولاْ به بدی منچستر نیست و بعدش لندن خیلی مالتی کالچرتر و باحال تره البته این رو بگم اگر شما به شهر شلوغ عادت نداشته باشی لندن خیلی خوب نیست و منچستر میتونه بهتر باشه ولی کسی که توی جایی مثل لندن یا بارسلونا یا برلین یا شهرهای کول و پرجمعیت دیگه زندگی کرده باشه نمیتونه توی شهری مثل منچستر زندگی کنه.......

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من یکی که بعید میدونم از کوپا آمریکا چیزی به ما بماسه، کلا چند وقتی هستش که فوتبال آمریکای جنوبی چیزی برای ارائه نداره...(حداقل برای ما)
کلا بازیکنهای اروپای شرقی رو به بازیکنهای آمریکایی ترجیح میدم، ولی قبول دارم که خیلی از باشگاه ها فعالیتشون کم هستش و منتظر کوپا هستن...

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
من یکی که بعید میدونم از کوپا آمریکا چیزی به ما بماسهف کلا چند وقتی هستش که فوتبال آمریکای جنوبی چیزی برای ارائه نداره...(حداقل برای ما)
کلا بازیکنهای اروپای شرقی رو به بازیکنهای آمریکایی ترجیح میدم، ولی قبول دارم که خیلی از باشگاه ها فعالیتشون کم هستش و منتظر کوپا هستن...
بی خیال داداش
از بین 100 تا بازیکن تیم ملی فک کنم دوتاش قسمت ما بشه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مشخصا فرق میکنه بنا به تجربه شخصی که دارم منچستر یک شهر نمور کارگری کوچک ۵۰۰ هزار نفریه که نه نایت لایف خیلی جالبی داره نه هوای خوبی و نه هیچ چیز خیلی خوب دیگه ای البته خیلی هم بد نیست ولی یک شهر کم جذابیتی هستش که توش خیلی خوش نمیگذره شما لندن رو نمیتونی با منچستر مقایسه کنی به شخصه اگر قرار بشه انگلیس برم و زندگی کنم لندن رو ترجیح میدم چیزی که واقعاْ داره به یونایتد یا سیتی فرقی هم نمیکنه ضربه میزنه شهرش هم هست چون شهر کوچیک و چرتیه لندن هم هواش جالب نیست اولاْ به بدی منچستر نیست و بعدش لندن خیلی مالتی کالچرتر و باحال تره البته این رو بگم اگر شما به شهر شلوغ عادت نداشته باشی لندن خیلی خوب نیست و منچستر میتونه بهتر باشه ولی کسی که توی جایی مثل لندن یا بارسلونا یا برلین یا شهرهای کول و پرجمعیت دیگه زندگی کرده باشه نمیتونه توی شهری مثل منچستر زندگی کنه.......
البته فوتبالیست های هر دو تا باشگاه سیتی و یونایتد اغلب توی ویلمزلو چشر زندگی میکنن که مثل لواسون خودمون یه جای خیلی لوکسه و اصلاً فضاش و خونه هاش و سبک زندگی و ... قابل مقایسه با منچستر نیست و بعد از بخش مرکزی لندن گرونترین و بهترین املاک رو تو کل انگلیس داره.
خونه ها همه مثل قصر میمونن و بازیکنای یونایتد و سیتی با اون حقوقاشون لوکس ترین خونه ها و امکانات رو دارن اونجا.
کلاً همه چیزش متفاوته با خود منچستر و فقط میشه به آب و هوا گله کرد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب بازم یه سری شایعه جدید
دیلی استار تو دو تا خبر
یکیش گفته یونایتد دخیا رو کمتر از 30 میلیون پوند نمیفروشه.
توی خبر دیگه هم گفته مذاکرات برای خرید شواینی به قیمت 10 میلیون یورو در حال انجامه
دیلی تلگراف هم گفته یونایتد در ازاء دخیا بنزما رو از رئال میخواد و همچنین دنبال چک هست.
کماکان منتظر خبر رسمی!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
خب بازم یه سری شایعه جدید
دیلی استار تو دو تا خبر
یکیش گفته یونایتد دخیا رو کمتر از 30 میلیون پوند نمیفروشه.
توی خبر دیگه هم گفته مذاکرات برای خرید شواینی به قیمت 10 میلیون یورو در حال انجامه
دیلی تلگراف هم گفته یونایتد در ازاء دخیا بنزما رو از رئال میخواد و همچنین دنبال چک هست.
کماکات منتظر خبر رسمی!
من ب فصل اینده خیلی خوشبینم
شوانی ی **** کامل و بنزما ی محاجم نک تخصصی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به شایعات توجه نکن اصلان جون، خیلی خوب هستن که واقعیت داشته باشن...
شواینی سنش بالا رفته، ولی باز هم شاید بتونه یکی دو فصل رو فرم باشه واسه ما...
رئال بنزمارو به ما ارزونتر از 50 میلیون نمیفروشه، پس باید احتمالا یه چیزی سر بدیم واسه بنزما، اگه به ما بفروشنش...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خیلی به نقل و انتقالات پیله کردیم، بقیه اخبار رو بیخیال شدیم:
فقط خودتون رو آماده کنید برای خوندنش و سعی گنید خودتون رو کنترل کنید...
Smalling: Jones and I have already filled Ferdinand and Vidic void
http://www.goal.com/en/news/9/engla...lling-weve-filled-rio-vidic-void?ICID=TP_HN_3
یه ربع ساعتی خندیدم و بعد به گریه افتادم...:general509::general509::general509::general208::general208::general208:
کامنتها هم جالبه...:general304::general304::general304:

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
میلاد نمیدونم چرا از جونز تو دفاع راست استفاده نمیکنه فن خال؟زمان رییس چند باری ازش استفاده کرد تا جایی که یادمه و خیلی هم خوب جواب داد تو اون پست،ای کاش این فصل چند بار محکش میزد تو پست دفاع راست

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
میلاد نمیدونم چرا از جونز تو دفاع راست استفاده نمیکنه فن خال؟زمان رییس چند باری ازش استفاده کرد تا جایی که یادمه و خیلی هم خوب جواب داد تو اون پست،ای کاش این فصل چند بار محکش میزد تو پست دفاع راست
نچ!
من اجازه نمیدم، جونز وسط بازی میکنه، حرف آخر هم همینه :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
البته فوتبالیست های هر دو تا باشگاه سیتی و یونایتد اغلب توی ویلمزلو چشر زندگی میکنن که مثل لواسون خودمون یه جای خیلی لوکسه و اصلاً فضاش و خونه هاش و سبک زندگی و ... قابل مقایسه با منچستر نیست و بعد از بخش مرکزی لندن گرونترین و بهترین املاک رو تو کل انگلیس داره.
خونه ها همه مثل قصر میمونن و بازیکنای یونایتد و سیتی با اون حقوقاشون لوکس ترین خونه ها و امکانات رو دارن اونجا.
کلاً همه چیزش متفاوته با خود منچستر و فقط میشه به آب و هوا گله کرد.
خوب میدونی سوشال لایفم فرق میکنه تو لندن و کلا فازها متفاوته در کل خود محل زندگی و شهر نمیتونه در مورد تیم ما ترغیب کننده باشه شما هر چی بگی مثلا تجربه زندگی تو بارسلونا خیلی فرق داره

بالا