• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
تقصیر من هستش که خواستم ضرر بازنده رو کم کنم...:oops:
خوب همونطور هم که گفتم، تنها مشکل دخیا حضور کاسیاس بود که اون هم انگار حل شده، کاسیاس هم توافق کرده که قراردادش رو با رئال فسخ کنه تا دخیا به راحتی به رئال بپیونده...
من مثل بقیه دوستان براش آرزوی موفقیت نمیکنم!!!!!!!
امیدوارم که با چندتا نمایش ضعیف طرفدارای رئال چهره خودشون رو بهش نشون بدن تا بفهمه پوشیدن لباس منچستر لیاقت میخواد، کسی هم پایه نشد که بریم دست و پاش رو بشکنیم، همین شکل برخورد و راحت کنار اومدن منچستری هاست که باعث میشه که بازیکنهامون بهمین راحتی از تیم برن...
کلا چند هفته ای هست که مطمئن هستم که داره میره، من هم مثل افشین بیخیالش شدم و فقط میخواستم که مفت از دستش ندیم که انگار این اتفاق هم افتاده، چون میخوان 25 میلیون(خیلی جالبه که وقتی میخواستن قراردادش رو تمدید کنن، هی مشکلش این بود که میخواست ریلیز کلاوس واسش بزارن تو قراردادش به قیمت 25 میلیون، انگار که از همون موقع سر قیمت هم به توافق رسیده بودن) بفروشنش و در ازاش هیچ بازیکنی هم ازشون گرفته نمیشه...
اگه جای وودوارد بودم، نگهش میداشتم تو تیم یه فصل دیگه و به هیچ عنوان نمیفروختمش، بازی افتضاح هم میخواست بکنه، مینداختمش رو نیمکت(در صورتیکه بازی افتضاح هم میکرد، خیلی راحت رئال بیخیالش میشد...)
تو رئالی که رونالدو و کاسیاس بخاطر یکی دو بازی بد هو میشن شلوار امثال دخیا رو نکشن پایین هنر کردن!
دخیا هنوزم گهگاهی سوتی میده امیدوارم در بازی های حساس چند نمونه از این سوتی ها رو برای هواداران رئالی رونمایی کنه تا قشنگ مورد عنایتش قرار بدن
می شد قید این پولو بزنیم و تا پایان قراردادش مثل چوب خشک بنشونیمش بین تماشاگرا ولی این کار حس کینه جویانه ای داره و برای وجه باشگاهی مثل منچستر خوب نیست و گرنه حقش کمتر از اینا نبود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تو رئالی که رونالدو و کاسیاس بخاطر یکی دو بازی بد هو میشن شلوار امثال دخیا رو نکشن پایین هنر کردن!
دخیا هنوزم گهگاهی سوتی میده امیدوارم در بازی های حساس چند نمونه از این سوتی ها رو برای هواداران رئالی رونمایی کنه تا قشنگ مورد عنایتش قرار بدن
می شد قید این پولو بزنیم و تا پایان قراردادش مثل چوب خشک بنشونیمش بین تماشاگرا ولی این کار حس کینه جویانه ای داره و برای وجه باشگاهی مثل منچستر خوب نیست و گرنه حقش کمتر از اینا نبود
کاملا صحیح هستش، ولی چه کنم که دل اینو میخواد؟؟؟:p:p
خبرهای خوب ادامه داره، میگن که پرز هم هر گونه معاوضه بازیکن با منچستر رو رد کرده...(به سلامتی مدیران با کیفیت و با عرضه... barf.png )

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
منم مثل میلاد و افشین و مهدی و ...
امیدوارم جز جیگر بگیره دخیا :p
هیچم آرزوی موفقیت ندارم واسش مردک پست طینت (؟) رو :D
معین و آرش و هم که کماکان غایب!
کامران هم دو روز اومد و غیبت کبراش آغاز شد :D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
اینم از ویکی کاسیاس
http://en.wikipedia.org/wiki/Iker_Casillas
فری ایجنت
باید انتقال دخئا رو نهایی دونست. ایکر مقدس رو اونطوری هو کردند :mad: دخئا اتلتیکو مادریدی هوادار تیم دشمن رو چه کنند.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان اگه بنا به رفتن باشه مطمئن باش چک یونایتد رو انتخاب میکنه! یعنی رو این مسئله حاضرم شرط ببیندم که اگه واقعاً دخیا رفت و یونایتد چک رو خواست با سر قبول میکنه!
امیدوارم. ظاهرا دخیا دیگه تموم شده است. پس باید به پیتر خوشامد بگیم. یا باب الحوائج :general105:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امیدوارم. ظاهرا دخیا دیگه تموم شده است. پس باید به پیتر خوشامد بگیم. یا باب الحوائج :general105:
علی خان، انگار پست هارو دنبال نمیکنی؟!!
چک خودش رو کشته که به آرسنال بره، مورینیو هم تایید کرده که میخواد به آرسنال بره و اجازه رفتنش رو هم داده، به زودی هم خبر قراردادش میاد...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اینم از ویکی کاسیاس
http://en.wikipedia.org/wiki/Iker_Casillas
فری ایجنت
باید انتقال دخئا رو نهایی دونست. ایکر مقدس رو اونطوری هو کردند :mad: دخئا اتلتیکو مادریدی هوادار تیم دشمن رو چه کنند.
ویکی که دوباره دچار شیطنت شده بود، الان درست شده.
ولی خب...
باقی حرفات کاملاً تأیید میشن!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
کاملا صحیح هستش، ولی چه کنم که دل اینو میخواد؟؟؟:p:p
خبرهای خوب ادامه داره، میگن که پرز هم هر گونه معاوضه بازیکن با منچستر رو رد کرده...(به سلامتی مدیران با کیفیت و با عرضه... مشاهده پیوست 816627 )
پرز کار خاصی نکرده برادر ! نون هالیوودی بودن لالیگا رو میخوره
پرز و امثالش اگر تواناییشو داشتن مثل مدیرای یونایتد عمل می کردن
تو بدترین شرایط یونایتد در سه دهه اخیر با رفتن اسطوره ای مثل سرالکس مدیرای تیم گرون ترین قرار داد های فوتبالی رو با شورلت و ادیداس بستن (جدا از جذب اسپانسر های دیگه)
نمیخوام راجبه تیم دیگه تو تاپیک یونایتد حرف بزنم اما همین جناب پرز تو این چند سال بهترین بازیکنای جهان و بهترین مربیا رو جمع کرد تو تیمش نتیجش چی بود؟

----------
چک بره ارسنال

هندانوویچ -بگوویچ و خیلیای دیگه هستن که تیم میتونه برای خریدشون اقدام کنه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پرز کار خاصی نکرده برادر ! نون هالیوودی بودن لالیگا رو میخوره
پرز و امثالش اگر تواناییشو داشتن مثل مدیرای یونایتد عمل می کردن
تو بدترین شرایط یونایتد در سه دهه اخیر با رفتن اسطوره ای مثل سرالکس مدیرای تیم گرون ترین قرار داد های فوتبالی رو با شورلت و ادیداس بستن (جدا از جذب اسپانسر های دیگه)
نمیخوام راجبه تیم دیگه تو تاپیک یونایتد حرف بزنم اما همین جناب پرز تو این چند سال بهترین بازیکنای جهان و بهترین مربیا رو جمع کرد تو تیمش نتیجش چی بود؟
میدونی افشین جون، پرز هر کاری میتونه برای تیمش میکنه، ولی مدیرای تیم ما هر کاری برای درآمدشون میکنن...
این دقیقا چیزی هستش که از پست خودتم میشه برداشت کرد...فقط درآمد درآمد درآمد که 1/10 اون هم به جیب باشگاه نمیره...نمیخوام این قضیه رو باز کنم دوباره، خسته شدم دیگه حتی حوصله فکر کردن بهش رو هم ندارم...
چک بره ارسنال
هندانوویچ -بگوویچ و خیلیای دیگه هستن که تیم میتونه برای خریدشون اقدام کنه
همین خودت نبودی که یه عکس زده بودی از ملاقات مثلا با چک؟؟؟ و چقدر دلت میخواست به تیم بیاد؟؟؟
خوب چی برداشت میکنی از نیومدن چک به تیم؟؟؟ ضعف تماشاچی یا دوری مسافت خونه چک تا منچستر؟؟؟
به این میگن بی عرضگی مدیر!!!!!!!!!!! یا علاقه خیلی کمش به تیم...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
تقریبا نصف قیمت فردیناند و برباتوف رو داشت...(بربا گرونترین خریدش بود تقریبا 31 میلیون)، ولی یه مقایسه اینجوری بکنیم که این بازیکنهارو الان اگه میخواستیم بخریمشون چقدر باید پول واسشون پرداخت میکردیم؟؟ بربا طرفای 80 میلیون و ریو 100 میلیون؟؟؟
شایعه جدید اینه که افتادیم دنبال مانژوکیچ که خبر روزنامه لندنی هستش(پس جدی نگیرید) و خبر مارکوینوش هم از یک روزنامه فرانسوی هستش که باز هم جدی نگیرید...
خوب این رو باید بگم که Hate to disappoint you guys but چک داره کارهای انتقالش به آرسنال رو انجام میده، مورینیو هم تایید کرده که حاضر هستش چک به آرسنال بره...
نظرتون در مورد عملکردمون تو نقل و انتقالات تا الان چطور بوده؟؟؟:general408::general408:
تا الان به نظره من خوب پیش رفته بگو چرا ؟
بایرن دست به کار نشده ( بازیکن خروجی زیاد داره و ستاره از دست میده )
بارسلونا به بازیکن معمولی خریده فعلا ( با تمدیدیاش کاری نداریم )
چلسی صفر ( بخره باس ستاره بفروشه )
آرسنال صفر ( خرید بزرگی تو راه نیست )
پی اس چی صفر ( داره ستاره از دست میده )
من سیتی صفر ( داره ستاره از دست میده )
لیورپول ( فاجعه )
مادرید 2 ( ستاره از دست میده و خرید فعلا صفر )
تیم ای که فعلا قدم اول رو برداشتن
مادرید 1 منچستریونایتد اینترمیلان اث میلان ( واسه جا نموندن از غافله )
پس فعلا یه قدم جلوایم هنوزم خیلی مونده
به نظرم من فیلیپه لویس اگه قراره خروجی چلسی باشه یه خرید تاپ میوتونه واسه ما باشه
تازه تاتنهام سویا والنسیا پورتو مادرید 2 دورتموند لورکوزن میتونن منابع خوبی واسه منچستریونایتد باشند به خصوص بغ عربی

فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی خان، انگار پست هارو دنبال نمیکنی؟!!
چک خودش رو کشته که به آرسنال بره، مورینیو هم تایید کرده که میخواد به آرسنال بره و اجازه رفتنش رو هم داده، به زودی هم خبر قراردادش میاد...
دقیقا درست فهمیدی و زدی تو خال. اونقدر سرم شلوغه که نرسیدم تا آخر پست‌ها رو بخونم. همون موقع که پست اصلان رو خوندم جوابش رو نوشتم. اما بعدش دیدم که داستان پیتر چک داره به آرسنال ختم میشه.

چی بگم. تیم خودم که مشکل داره فراوون. اون مردک مورینیو و آبراموویچ هم دارن از این شرایط نهایت استفاده رو میکنن. این وسط آرسن ونگر (که خیلی ازش خوشم میاد) هم داره بازیکن مورد نظر من رو قر می‌زنه، حالا اگر با همهء این داستان‌ها تیم رو قهرمان میک‌رد و روی چلسی کم می‌شد، باز یه چیزی. قهرمان هم که نمیشی.
آخه ونگر جان الان که ما تو وضعیت زرد هستیم، لااقل تو یک کاری بکن. بعد که برگردیم به سر فرم خودمون، دیگه شانسی نخواهی داشت. از ما گفتن. فامیلاش پیامم رو بهش برسونن :)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میدونی افشین جون، پرز هر کاری میتونه برای تیمش میکنه، ولی مدیرای تیم ما هر کاری برای درآمدشون میکنن...
این دقیقا چیزی هستش که از پست خودتم میشه برداشت کرد...فقط درآمد درآمد درآمد که 1/10 اون هم به جیب باشگاه نمیره...نمیخوام این قضیه رو باز کنم دوباره، خسته شدم دیگه حتی حوصله فکر کردن بهش رو هم ندارم...

همین خودت نبودی که یه عکس زده بودی از ملاقات مثلا با چک؟؟؟ و چقدر دلت میخواست به تیم بیاد؟؟؟
خوب چی برداشت میکنی از نیومدن چک به تیم؟؟؟ ضعف تماشاچی یا دوری مسافت خونه چک تا منچستر؟؟؟

تیم تو دو فصل اخیر خوب خرج کرده برادر برای همین موافق نیستم با حرفت

خب اون یه ملاقات بوده شاید چک و خانوادش دلشون بخواد تو لندن بمونن نمیشه در این مورد کاری کرد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
میلاد جون شما هم تا تقی به توقی می خوره میگی مدیرا!
چک خانوادش ترجیح میدن تو لندن بمونن به هر حال بیش از 10 سال توی این شهر زندگی کردن و رفتن به یه شهر جدید و سازگار شدن با محیطش زیاد راحت نیست خصوصا وقتی که چک در نیمه ی دوم عمر فوتبالیش قرار داره و دم دستش هم تیمی مثل آرسنال هست
دیگه هر کسی هم باشه به نظرات خانواده و بچه هاش اهمیت میده
ممکنه منچستر یونایتد براش با ارزش تر از آرسنال باشه ولی قطعا با ارزش تر از راحتی خانوادش نیست!
http://chelseanews.ir/post/2015/06/03/1495

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب اینطور که پیداست دخه آ رفتنی هست.
رسانه ها خبر دادن که در ساعات اینده خبر رسمی رفتن دخه آ به رئال منتشر میشه

فقط من برام سواله که ما دخه آ رو با 17 میلیون پوند گرفتیم و حالا داریم با 18 میلیون پوند بعد از این همه تحمل سختی و عذاب و حذف از لیگ قهرمانان و جام حذفی میدیم به رئال
یعنی واقعا قیمت این دروازه بان که خیلی ها اعتقاد دارن در حال حاضر جزء 5 تا دروازه بان برتر دنیاست 18 میلیون پونده ؟

ChargePIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
خدمت دوستانی که امروز ۱۰ بار دخیا رو فروختن واسه خودشون به نقل از مارکا...

خبرگزاری باشگاه رسما اعلام کرد رپال اولین پیشنهاد خودش رو برای دخیا توجه کنید اولین پیشنهادش رو برای دخیا به مبلغ 18.3 میلیون که میتونه با پاداش به اندازه 3.7 میلیون جمعا 22 میلیون به ما اراپه کرده دوستان تازه مذاکره دارن میکنن و اولین پیشنهاد رو به ماد ادن این دلیل نمیشه که فروخته باشند و ما به توافق برسیم باهاشون تازه چونه زنی در مورد بازیکنهای تعویضی پیش میاد که من باز میکم دخیا جایی نمیره

منبع:
https://twitter.com/UtdReport

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
راستی ماریو گوتسه یه خرید خوب میتونه باشه

فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
ساعتی پیش، سرخیو سائوکا، خبرنگار تلویزیون TVE، گزارش داد که بین باشگاه رئال مادرید و ایکر کاسیاس برای فسخ قرارداد این دروازه بان توافقات کلی صورت گرفته و بدین ترتیب همه چیز برای ورود دخیا به رئال مهیا خواهد شد. طبق این گزارش، انتقال دخیا از منچستریونایتد به رئال، هفته بعد رسمی خواهد شد. این خبر از سوی کادنا سر نیز تایید شده و در رسانه های اسپانیا به سرعت بازتاب داشته است.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
خوب اول یه سلام خدمت دوستان عزیز و خسته نباشید که پرچم اخبار منچستر رو در دست دارین

خوشحالم بعد یکی دوسال دوباره تونستم بیام امیدوارم بازم بتونم باهم روزهای خوبی رو داشته باشیم راستی یه سالی میشه اصلا هیچ بازی منچستر رو ندیدم از وقتی رئیس رفت منم با تیم کنار نمیومدم :(

ChargePIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
ساعتی پیش، سرخیو سائوکا، خبرنگار تلویزیون TVE، گزارش داد که بین باشگاه رئال مادرید و ایکر کاسیاس برای فسخ قرارداد این دروازه بان توافقات کلی صورت گرفته و بدین ترتیب همه چیز برای ورود دخیا به رئال مهیا خواهد شد. طبق این گزارش، انتقال دخیا از منچستریونایتد به رئال، هفته بعد رسمی خواهد شد. این خبر از سوی کادنا سر نیز تایید شده و در رسانه های اسپانیا به سرعت بازتاب داشته است.

دوست من اخباری که ورزش ۳ میزاره اندازه یه... ارزش نداره
http://www.varzesh3.com/news/1245778/توافق-رئال-مادرید-و-کاسیاس-برای-فسخ-قرارداد

اون دوستی که باهاش شرط بستم کجایی پولارو بشمر کنار بزار دخیا امسال تو خونش میمونه

بالا