• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من اگر دخیا بره‌از یونایتد باید کادر فنی‌ تیم مدیریتی و مجموعه یونایتد استعفا بدن یا اینکه اصلا کاری که بعد از فاجعه مونیخ میخواستن انجام بدن‌ یعنی انحلال باشگاه رو همین الان انجام بدن شما بازی بارسا و یووه رو در فینال دیدید ۴ تا یونایتدی سابق توی بازی بود....خیلی جالبه از الان هوادارای مادرید نشستن بحث میکنن که بعد از بازنشستگی‌رونالدو میشه رو دپای حساب کرد واقعا اینجا رو با اکادمی خودشون اشتباه گرفتن حالا جالب اینکه اونها‌ برای بازیکن بازی نکرده ما نقشه میکشن حقم دارند ما میسازیم دو دستب میدیم دستشون نمیشه از رئال یا هر جای دیگه خرده گرفت واقعا در این مورد ما مال خودمون رو هیچوقت سفت نچسبیدیم....

هر جا میری میگن دخیا پول دوست داره برا دختر مورد علاقه اش میره و ....اینها همش بهانه های الکیه باید ببینیم کجای کار ایراد داره که هیچکس سمت بازیکنهای بارسا و بایرن و مادرید و ...نمیره ولی بازیکنهای ما تا بهشون پیشنهاد میدن باسر میرن خداییش این چه تیمیه این که نشد وضع از تیم ۲۰۰۸ فقط رونی مونده غیر از اونهای که بازنشسته شدن چرا همه یک جورایی رفتن واقعا دیگه اوضاع اعصاب خردکن شده همش‌یک سری بازیکن دست دوم مثل کلورلی اوردیم آخر یک چیزی هم‌سر میدیم تیمهای دیگه بگیرنش یا اندرسون و هزار تامثال دیگه غیر از رونی که اونهم با همه نماد بودنش بازی در اورد سر تمدید قرارداد هر کس که یک پیشنهاد مسخره هم داشت و سرش به تنش می ارزید رفته یکسری ها هم مثل‌ایوانز و یانگ و والنسیا اگر موندن چون کسی نمیخواد اینهارو حالا دو روز دیگه جونزم میدیم بره اگر یک کم بیشتر رو فرم بیاد جدیدا هم که فاز گرفتیم میلیاردی خرید میکنیم میزاریم رو نیمکت اماده باشید که دپای بشه زاها و بیل و بنزما رو هم مادرید با دویست تا بکنه تو پاچه امون بشن مثل دی ماریا و فالکائو کاپیتان ذخیره ها حالا بنزما و بیل نشد چند تا خرید الکی گنده و نامناسب دیگه که میشه...
اما واقع گرایانه به هر قیمتی باید دخیا رو نگه داشت حتی اگر فوتبالش رو نابود کنیم بدیم خفتش‌کنن همونجا تو منچستر بکشنش باید نگهش دارند یک جایی باید نوار رفتن بازیکنانمون به خصوص به مادرید بریده بشه و اگر مدیرها عاقل باشن باید همین الان این کار رو بکنند
یکسری هم دوره افتادن مبگن دخیا حق داره بره یونایتد تیم خوبیه ولی مادرید بزرگتره بازیکنهای خود مادریدم اینو تکرار میکنن اگر‌رونالدو رو دو سال نیمکت نشین میکردیم و جنازه اش رو میدادیم دستشون این حرفها زده نمیشد تیمهای دیگه این کار رو میکنند وی یونایتد همیشه شرایط‌رو جوری ایجاد نکرده که بازیکنها راضی باشن و یکجایی کار از کار میگذره‌باید ساختار درست بشه ولی قبلش به هر کلکی شده نباید بازیکن به ریال بفروشیم

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
به نظر من اگر دخیا بره‌از یونایتد باید کادر فنی‌ تیم مدیریتی و مجموعه یونایتد استعفا بدن یا اینکه اصلا کاری که بعد از فاجعه مونیخ میخواستن انجام بدن‌ یعنی انحلال باشگاه رو همین الان انجام بدن شما بازی بارسا و یووه رو در فینال دیدید ۴ تا یونایتدی سابق توی بازی بود....خیلی جالبه از الان هوادارای مادرید نشستن بحث میکنن که بعد از بازنشستگی‌رونالدو میشه رو دپای حساب کرد واقعا اینجا رو با اکادمی خودشون اشتباه گرفتن حالا جالب اینکه اونها‌ برای بازیکن بازی نکرده ما نقشه میکشن حقم دارند ما میسازیم دو دستب میدیم دستشون نمیشه از رئال یا هر جای دیگه خرده گرفت واقعا در این مورد ما مال خودمون رو هیچوقت سفت نچسبیدیم....

هر جا میری میگن دخیا پول دوست داره برا دختر مورد علاقه اش میره و ....اینها همش بهانه های الکیه باید ببینیم کجای کار ایراد داره که هیچکس سمت بازیکنهای بارسا و بایرن و مادرید و ...نمیره ولی بازیکنهای ما تا بهشون پیشنهاد میدن باسر میرن خداییش این چه تیمیه این که نشد وضع از تیم ۲۰۰۸ فقط رونی مونده غیر از اونهای که بازنشسته شدن چرا همه یک جورایی رفتن واقعا دیگه اوضاع اعصاب خردکن شده همش‌یک سری بازیکن دست دوم مثل کلورلی اوردیم آخر یک چیزی هم‌سر میدیم تیمهای دیگه بگیرنش یا اندرسون و هزار تامثال دیگه غیر از رونی که اونهم با همه نماد بودنش بازی در اورد سر تمدید قرارداد هر کس که یک پیشنهاد مسخره هم داشت و سرش به تنش می ارزید رفته یکسری ها هم مثل‌ایوانز و یانگ و والنسیا اگر موندن چون کسی نمیخواد اینهارو حالا دو روز دیگه جونزم میدیم بره اگر یک کم بیشتر رو فرم بیاد جدیدا هم که فاز گرفتیم میلیاردی خرید میکنیم میزاریم رو نیمکت اماده باشید که دپای بشه زاها و بیل و بنزما رو هم مادرید با دویست تا بکنه تو پاچه امون بشن مثل دی ماریا و فالکائو کاپیتان ذخیره ها حالا بنزما و بیل نشد چند تا خرید الکی گنده و نامناسب دیگه که میشه...
اما واقع گرایانه به هر قیمتی باید دخیا رو نگه داشت حتی اگر فوتبالش رو نابود کنیم بدیم خفتش‌کنن همونجا تو منچستر بکشنش باید نگهش دارند یک جایی باید نوار رفتن بازیکنانمون به خصوص به مادرید بریده بشه و اگر مدیرها عاقل باشن باید همین الان این کار رو بکنند
یکسری هم دوره افتادن مبگن دخیا حق داره بره یونایتد تیم خوبیه ولی مادرید بزرگتره بازیکنهای خود مادریدم اینو تکرار میکنن اگر‌رونالدو رو دو سال نیمکت نشین میکردیم و جنازه اش رو میدادیم دستشون این حرفها زده نمیشد تیمهای دیگه این کار رو میکنند وی یونایتد همیشه شرایط‌رو جوری ایجاد نکرده که بازیکنها راضی باشن و یکجایی کار از کار میگذره‌باید ساختار درست بشه ولی قبلش به هر کلکی شده نباید بازیکن به ریال بفروشیم
خیلی پرمحتوا و جالب ممنون
اون دفعه یه مقاله داشتم میخوندم در مورد بارسلونا و رىال مادرید مفصل ه ولی من به یه تیکه جالب و یه حقیقت اشکار توش اشاره میکنم ،،،
در این سطح از فوتبال پیشرفته و و پولدار شدن بیش از اندازه بعضی از باشگاه ای جزیزه و لوشامپیونه باید این حقیقت را پذیرفت که بهترین بازیکنای جهان از تیر رس بارسلونا و رىال مادرید خارج نمیشوند
منظور همون علاقه ی بارسلونا ب پوگبا و شایعات نقل و انتقال مهاجم سیتی دروازبان من یو و و و و و ب مادریده
ب هر حال این حقیقت انکار ناپذیر این مقطع زمانی از فوتبال ه که غیر مستقیم اشاره به نقل و انتقالات داره
یعنی این مشکل گریبان گیر من یو نیست پ دامن خیلی از تیم های پولدارم گرفته

Last edited:

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
ربطی به مدیریت نمیشه خیلی داشت اولین بار نیست که مادرید داره ستاره های مارو میخره زمان فرگوسن هم رونالدو رو از دادیم که مثل پسرش بود
بازیکنا به تیمی میرن که بتونه مقام بیاره
به هر حال این فصلم فکر نمیکنم کاری از پیش بره
بهتره دخیارو بدن سریع که بدونیم تکلیف چیه

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بسیار بحث قشنگیه .عالی بود حرفای اون دوستمون درد منم همینه بابا ریال واسه چی بزرگه ؟بزرگی رو از خرید هایی داره ک نصفش واسه ما بوده حداقل الان دوستان طرفدار ریال ک سلطانو کینگ میکنن توجه ندارن ک این بازیکن ما بوده حالا اسطوره اونا شده
چرا منچستر نباید بزرگتر از ریال و بارسا و بایرن باشه ؟چون مدیریت احمقی داره ک فکر میکنه با فروش ی بازیکن میشه بلافاصله واسش جانشین پیدا کرد ک تازه تا پیدا شد بازم میفروشیم ما تبدیل ب اکادمی ریال شدیم این واقعیته محضه این تفریبا تو سیستم باشگاه نهادینه شده دیگه همه میدونن ک اگه خوب باشن میرن ریال بعد ما مقابل همونا با گلزتی بازیکن خودمون حذف میشیم در حالی ک میتونستیم قهرمان بشیم ضرری ک اینجا میبینیم ب مراتب بیشتر از پولی هست ک از فروش نصیبمون میشه اینجوری هست ک اونا روز ب روز پولدارتر و بزرگتر میشن و ما ....

ChargePIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان عزیز بازیکن برده نیست که مدیر بتونه با هر سیستمی نگهش داره .یه تعداد از دوستان میان میگن حقوق بازیکنا نجومیه این یعنی این حقوقا داره تزریق میشه تا بازیکنها هوایی نشن از یه طرف میاین میگین به هر روشی باید مدیر بتونه بازیکن رو نگه داره الان هفته ۱ میلیون پوندم بزارن جلو دخیا جواب مثبت نمیده باز ناز میکنه من خودم از اون دسته هستم که میگم دخیا امسال نمیره ریال و همینجا میمونه اما دخیا امسال نه سال بعد سال بعد نه ۲ سال دیگه بالخره میره چه مفتی چه با پول چه با یه قرارداد نجومی اون یه مادریدی هست و میخواد خودشو تو قالب کاسیاس ببینه نه الانشو اون به فکر اینه که ۳۵ سالش شد مردم اونو کاسیاس خودشون بدونند

اما درمورد بقیه رونالدو...رونالدو میخواست بره خدا هم میومد جلوی چشماش رونالدو میرفت...همینطور بقیه مثل بکام عزیز.این نه ربطی به مدیریت داره نه چیزی

میرسیم سراغ دفاع همیشه سخت ترین کار ممکن خرید یه دفاع مرکزی درجه ۱ هست از خرید رونالدو هم سخت تره
یه واقعیت هم هست تیم ما پارسال تو لیگ قهرمانان نبود و انتخاب هامون محدود اما امسال میتونیم و هنوز وقت هست نمیدونم چرا از الان یه جوری میگید انگار تو روز اخریم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فکر میکنم که دیگه گذشت اون زمان که از آدکادمیمون بازیکن میوردیم و ستاره میکردیم، همه این مدت مدیون فرگی بودیم که ستاره میپروروند...
الان تمام مربی های جهان رو هم جمع کنیم روی هم رفته انگشت کوچیکه فرگی هم نمیشن، پس سیاست باشگاه عوض باید بشه(چیزی که خیلی دیر به فکرش افتادن، آخرین دقایق نقل و انتقالات پارسال)
الان آکادمی ما حتی بازیکن نرمال هم ازش بیرون نمیاد(توهین نکنیم به خودمون، قهرمان جوانان انگلیس شدیم!!!!!) ولی واقعا بازیکن طراز اول ازش بیرون نمیاد، دلیلش چی هستش؟؟؟ بخاطر اینکه دیگه مثل قبل روی تیمهای پایه نظارت و سرمایه گذاری وجود نداره، چند سال آخر که رئیس بیخیال شده بود و سولشیایر مربی و همه کاره بود تا اون هم فصل پیش رفت، الان هم هیچ بشری نیست که حتی اسمش رو هم بیاریم...:(:(
تا استعدادی هم به باشگاه میاریم(حالا چه آکادمی و چه بازیکنان جوونی که میخریم) بعداز یکی دو سال سر یکی از زالوهای اسپانیایی در میارن...:mad::mad:
خوب تنها دلیلش مدیریت تیم هستش هیچ ربطی به چیز دیگه ای نداره، فقط پول پرستی مدیریت هستش...:general211::general211::general211:
یادم میاد قبل از اینکه گلیزرها باشگاه رو بخرن، فقط بکهام رو داشتیم که خواست به رئال بره، ولی بعداز اومدن گلیزرها چپ و راست بازیکنهای تاپمون سر از رئال در اوردن!!!!
دوستان حرفشون خیلی خنده دار هستش که بازیکنها برای کسب موفقیت از این تیم به رئال میرن!!!!!!!!واقعا خنده دار هستش!!!!!!:general304::general304::general304::general304::general304:
آخه رئال چی داشته تو 10 سال اخیر؟؟؟؟؟؟ 2 قهرمانی اسپانیا و 1 قهرمانی CL؟؟؟؟؟:general208::general208::general208::general208:

ما چی داشتیم؟؟؟؟؟؟؟خودتون بشینید فکر کنید، من دیگه چیزی نمیگم!!!!!
مشکل اینه که تیمهای PL هر سال دارن بهترین بازیکنهاشون رو به اسپانیایی میفروشن و فقط شاهد موفقیت های این تیمها میشینن(البته بیشتر بارسا تا رئال موفقیت کسب کرده)...
فابرگاس، مودریچ، بیل، بکهام، رونالدو، نیستلروی، سوارز، پیکه و ... حتی صادارت مربی هم کم نداشته!!!!!!!
اما حیف که حوصله ندارم...:general112::general112:
فکر میکنم که یکی دیگه از دلایلی که یکی مثل دخیا اینجوری به تماشاچیای منچستر توهین میکنه و از تیم میره، شکل و شیوه برخورد با فهم شعور طرفدارها هستش، اگه طرفدارها هم بهمین راحتی با این قضایا کنار نیان، مدیریت و بازیکن هم جرات همچین کاری رو پیدا نمیکنه...

Last edited by a moderator:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چرا جمع میبندی؟ بارسلونا چیکار به ستاره های شما داشته؟:general210:
پیکه و فابرگاس هم از بارسا به pl اومدن
همونطور که حق داشتن از بارسا برن حق هم داشتن برگردن;)
اگه هم منظور بازیکنان آرسناله اونا ستاره نیستن امثال فرمایلن و هلب و سانگ اگه ستاره بودن تیمشون برای سهمیه نمیجنگید
عزیز کاربر بن شده هستی؟؟
اگه آره، پس تو این بحث شرکت نکن که دوباره بن نشی...(اگه کسی بن بشه من باشم)
عزیز شما به چه کسی میگید ستاره؟؟؟
بهترین بازیکن یه تیم باشه؟؟
بهترین گل زن یه لیگ باشه؟؟؟
بهترین دروازه بان یه لیگ شده باشه؟؟؟؟
هیچ کدوم از این بازیکنهایی که اسم بردید بعلاوه بازیکنهایی که خود من اسم بردم، در حد یه بازیکن لیگ یک انگلیس هم نبودن وقتی به این تیمها اومدن، ولی همه اونها توی این تیمها به بهترین دروازه بان، بهترین بازیکن آرسنال(فابرگاس)، بهترین گل زن PL(سوارز) تبدیل شدن و بعد از اون اسپانیایی ها خواستارشون شدن...
فرمالن و هلب و سانگ خیلی جالبه هستن که برای سهمیه میجنگن تو PL، ولی وقتی تو بارسا هستن، قهرمانی لالیگاشون حتمی هستش...(البته نمیگم که بارسا ضعیفتر از آرسنال هستش) تازه بعید میدونم که بارسا اینارو برای کمک به بودجه آرسنال یا پرورش دادنشون خریده باشه، میتونم این ادعارو بکنم که تو تیم بارسا نابود یا خراب شدن...
بگذریم که نه اینجا جای همچین بحثی هستش و نه من حوصلش رو دارم، مشکلات تیم خودمون برام خیلی مهمتر هستش تا ببینم تو تیمهای دیگه چه خبره...

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
با عرض پوزش از برادران منچستری، پیرو صحبت های مغرضانه و نامبردن پیاپی بارسا در این تاپیک و نسبت دادن القاب غیر منصفانه......

@plsboy
پسر جان، دقیقا حرفت برعکس هستش. اگه الان لیگ برتر جونی بخودش داره بخاطر بازیکنان لالیگاست
Diego costa، سانتی کازورلا، الکسیس سانچز، داوید سیلوار، اندر هررا، خوان ماتا، داوید دخئا، سرخیو آگوئرو، پابلو زابالتا، یحیی توره، تیبو کورتوا، مسوت اوزیل و ...........................
الان لیگ برتر دقیقا داره روی پاشنه لالیگا میچرخه.
شمارو رهنمون میکنم بروید آمار گلزنی سوارز را در آیاکس مشاهده کنید.
لیست رده بندی بهترین بازیکنان امسال لیگ برتر رو ببینید 70-80 درصدشون بازیکنان لالیگا هستند که به لیگ برتر اومدن. هرچند که از ترانسفر فن نیستلروی، فابرگاس، بکهام، اوون، وودگیت، مک منمن، بیل نمیشه به سادگی گذشت که همه انتقال های نسبتا شکست خورده ای بودند. سوارز مستثنی هستش
بازهم از صبر و شکیبایی شما بزرگواران کمال تشکر را دارم.
ادامه بحث، تاپیک کل کل

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
حقیقتش ارسنال حداقل ی چنتا بازیکن با قیمت بالا تو پاچه بارسا کرده تا الان متاسفانه ما موقع فروختن و موقع خرید هر دو حالت در حال بذل و بخشش هستیم ب ریال مادرید

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فرمایلن و هلب و سانگ برای نیمکت خریداری شدن هیچ کمکی هم به قهرمانی های بارسا نکردن
آرسنال هم میتونست نگهشون داره مشکل از خودشونه مثل سانگ که میخواست تو آرسنال بمونه اما به خاطر پول فروختنش
سوارز هم در مقابل سانچز!
سانچزم یک بازیکن معمولی بود تو بارسا ستاره شد و اومد pl
ضمنا برخلاف رئال که اول بازیکن رو هوایی میکنه و باهاش قرار مدار میزاره بعد میره برای صحبت با باشگاه بارسلونا همیشه اول با باشگاه صحبت میکنه
سسک هم که هیچی اومدن بردنش پسش گرفتیم :general601:
عزیز اینجا جاش نیست، خیلی دوست داری ادامه بدیم PM بده، که اونجا دیگه خرمگس هم پیدا نمیشه وسط بحث...:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
فقط این جمله رو میگم که تمامش کنیم، سانچز بازیکن معمولی دیگه؟؟؟ کسی که بهترین بازیکن جام جهانی شده بود از نظر خیلی ها با تیم ملی شیلی و تمام باشگاههای اروپایی داشتن واسش سر و دست میشکوندن، که خود ما هم میخواستیمش، بازیکن معمولی بود تو تیم شما ستاره شد؟؟!!!!!!:general304::general304::general304::general304::D:D:D:D
ممد نپر وسط بحث که تمام مافیارو میارم وسط!!!!!!!!:general211::general211:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اقا من عذر میخوام بیخیال اسپانیا در مورد منچستر بحث کنیم فقط
من خودم طرفدار بارسا هم هستم ببشتر منظور مدیرلی نالایق ما بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با عرض پوزش از برادران منچستری، پیرو صحبت های مغرضانه و نامبردن پیاپی بارسا در این تاپیک و نسبت دادن القاب غیر منصفانه......

@plsboy
پسر جان، دقیقا حرفت برعکس هستش. اگه الان لیگ برتر جونی بخودش داره بخاطر بازیکنان لالیگاست
Diego costa، سانتی کازورلا، الکسیس سانچز، داوید سیلوار، اندر هررا، خوان ماتا، داوید دخئا، سرخیو آگوئرو، پابلو زابالتا، یحیی توره، تیبو کورتوا، مسوت اوزیل و ...........................
الان لیگ برتر دقیقا داره روی پاشنه لالیگا میچرخه.
شمارو رهنمون میکنم بروید آمار گلزنی سوارز را در آیاکس مشاهده کنید.
لیست رده بندی بهترین بازیکنان امسال لیگ برتر رو ببینید 70-80 درصدشون بازیکنان لالیگا هستند که به لیگ برتر اومدن. هرچند که از ترانسفر فن نیستلروی، فابرگاس، بکهام، اوون، وودگیت، مک منمن، بیل نمیشه به سادگی گذشت که همه انتقال های نسبتا شکست خورده ای بودند. سوارز مستثنی هستش
بازهم از صبر و شکیبایی شما بزرگواران کمال تشکر را دارم.
ادامه بحث، تاپیک کل کل
بیا تو PM تا تاپیک رو خونی نکردم...:general705::general705:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خورخه مندس (تو پاچه ما فقط بکنه)
ب جز اینک مدیر برنامه هست رفیق شیش پرز هرچی میکشیم از دسته اینه :D:D
انگار بهترین مدیرها اگه میخوان موفق باشن تو نقل و انتقالات باید مواجب این مندز رو خوب بدن، پارسال که موفق آدم تو نقل و انتقالات بود بین تمام باشگاه و بازیکن ها، این آدم موفق ترین چهره نقل و انتقالات شناخته شد...
این هم برای دوستان:
http://www.goal.com/en/news/15/germ...the-premier-league-very-exciting?ICID=HP_BN_7
کی راضی میشه بریم فن خال رو ترور کنیم؟؟؟ تو راه برگشت یه سری هم به دخیا بزنیم با Bat...:general703::general703::general703:
روزنامه AS هم مطلب زده که ما به شدت مرید واران هستیم، خوب ظاهرا از خرید بیل و بنزما نا امید شدن، رفتن سراغ واران، باز هم به نظر من بهتر از بیل هستش واسه ما...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقد فرقشه؟!
به نقل از خود مارکا
Filipe Luis turns down Real Madrid
Chelsea defender Filipe Luis has rejected interest from Real Madrid. The full-back will only leave Stamford Bridge for Atletico Madrid and refused to even consider a move to the Bernabeu.
با اینکه تو چلسی موفق نبوده و اصلاً هم فیکس بازی نکرده، به چلسی هم نه، به اتلتیکو تعصب داشت لااقل!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
کسی در مورد سیستم برده داری حرفی نزد مشخصا یک بازیکن هر جا که دوست داره میتونه بره من گفتم به تیمهای دیگه نمیشه خرده گرفت وقتی بازیکنهای ما دارند خیلی راحت از تیم میرن اونها هم پیشنهاد خودشون رو میدن و این اصلا عاقلانه نیست که مادرید یا هر تیم دیگه ای رو مقصر بدونیم مشکل از جایی شروع میشه که ما نمیتونیم شرایط رو جوری آماده کنیم که یک بازیکن فکر کنه خونه اول و آخرش همینجاست چطور بارسا میاد یک بازیکن مثل مسی رو چنان نمک گیر میکنه که هیچکس به سمتش هم نمیره؟؟
نمیشه گفت پول داره دخیا رو از ما میگیره مگه ما کم بهش پیشنهاد دادیم اطمنیان داشته باشید مادرید بیشتر از هفته ای ۲۰۰ تا به دخیا نمیده ما تا ۲۵۰ تا بهش خواستیم که بدیم حالا اشکال کار کجاست؟؟
یا اینکه بازیکن به تیمی میره که مقام بیاره چون رونالدو و بکهام و نیستلروی وقتی رفتن که ما تو اوج بودیم و مدام مقام میاوردیم...

به نظر من مشکل اینه که کارها در زمان درست انجام نمیشه و الان پیشنهاد بالا دادن به دخیا چه قبول بکنه چه نکنه به ضرر ماست چون ما فرصت سوزی کردیم و داریم چوب ندانم کاری گذشته امون رو میخوریم اون زمانی که فرگی پای دخیا ایستادو دخیا از یک گلر معمولی جوون شد اینی که امروز هست ما میتونستیم قراردادش رو برای اینکه در شرایط بی خطر باشیم برای ۶ سال تمدید کنیم اون زمان دخیا هر کاری میکرد که توی ترکیب اصلی باشه و بهترین زمان بود برای اینکه وقتی داریم روی استعدادی سرمایه گذاری میکنیم از لحاظ قرارداد هم ‍پاگیرش کنیم ولی آقایون دور و برخودشون رو نگاه کردند تا کار به جایی رسیده که دیگه هیچ کاری نمیشه کرد همه جوره قراره کلاه سرمون بره از طرفی اون میخواد بره و چون یک سال از قراردادش مونده چیز خوبی هم گیرمون نمیاد
اون زمان که ما داشتیم روی دخیا سرمایه گذاری میکردیم میدونستیم که اون مادریدیه و هر لحظه ممکنه بخواد برگرده شهرش اصلا این منطقی بود که ما به اون میدون بدیم بدون اینکه نیم نگاهی به قراردادش داشته باشیم؟؟ میگن الان تمدید قرارداد با همچین بازیکنی سخت شده ولی نمیگن دو سال قبل میشد ۷ ساله هم باهاش بست واطمینان داشته باشید اون زمان دخیا برای اینکه توی ترکیب تیم جایی داشته باشه قراردادش رو تا هر وقت که ما میخواستیم تمدید میکرد ...

همین روشهای مدیریتی هست که یک تیم رو درست پرورش میده یا شما نقش رونالدو رو الان تو مادرید ببینید مشخصا برای اینکه مادریدی ها بتونن نگهش دارند نقشش رو از یک بازیکن معمولی تغییر دادن یا مسی در بارسا این بنا رو بازیکن محوری محض نمیزاره نقشها فقط منظور بیشتر میدون دادن در زمین مسابقه نیست!!
قبلا هم گفتم همه آسیب ها از ساختار سنتی تیم ما ناشی میشه فرگی یک مربی حرفه ای بود ونگال هم همینطور اونها دوست دارند بازیکنهای توی تیمشون باشند که دلشون با تیم باشه ولی آیا میشه گفت که ما هیچ کار پیش گیرانه ای مثل تمدید قرارداد طولانی مدت در زمان مناسب رو نکنیم و بگیم فلان بازیکن دلش با تیم نیست این مسخره ترین شکل مدیریت هستش مدیران منچستر عملا کاری رو انجام میدن که ایجنت بازیکن ها میخوان و خودش هیچ سیاست دراز مدت و کارایی ندارن !!
این وسط هیچ تیم دیگه ای هم مقصر نیست وقتی ما یک بازیکن رو بهش بها میدیم میکنیمش رونالدو یا بکهام یا دخیا و اون طرف همون موقع که داریم بهش بها میدیم به فکر قراردادش نیستیم داستانش میشه اینی که سر ما اومده مثلا بایرن مونیخ تا خرده استعدادی در سانتا کروز دید اون زمان اومد باهاش ۱۰ ساله بست مطبوعات میان مانور میدن وای بارسا به مسی این داد و آن داد و به مسی در کنار بارسا شخصیت میدن از روز اول حضور بازیکن توی اون باشگاه ها شخصیت باشگاه رو بهشون دیکته میکنن ولی اینجا ما بدون اینکه کاری بکنیم میگیم هر کی نخواست بره خوش اومد که این سیاست به درستی از سمت مربی ها اتخاذ میشه ولی در فوتبال مدرن بازیکن رو با دست پس میزنن و مدیریت با پا پیش میکیشه از طریق کنترل رسانه ها و قرارداد اونوقت ما سیاستمون با زمان سرمت بازبی هیچ فرقی نکرده..........

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
انگار بهترین مدیرها اگه میخوان موفق باشن تو نقل و انتقالات باید مواجب این مندز رو خوب بدن، پارسال که موفق آدم تو نقل و انتقالات بود بین تمام باشگاه و بازیکن ها، این آدم موفق ترین چهره نقل و انتقالات شناخته شد...
این هم برای دوستان:
http://www.goal.com/en/news/15/germ...the-premier-league-very-exciting?ICID=HP_BN_7
کی راضی میشه بریم فن خال رو ترور کنیم؟؟؟ تو راه برگشت یه سری هم به دخیا بزنیم با Bat...:general703::general703::general703:
روزنامه AS هم مطلب زده که ما به شدت مرید واران هستیم، خوب ظاهرا از خرید بیل و بنزما نا امید شدن، رفتن سراغ واران، باز هم به نظر من بهتر از بیل هستش واسه ما...
نا رفیقا، یعنی حاضرید من تنها برم بیوفتم گوشه زندان؟؟؟؟ بدون دیدن بازیهای تیم با مربی جدید؟؟؟:general507::general507::general507::general507:
دارم نگاه میکنم که تمام تیمهای اروپایی دارن به نقل و انتقالاتشون پایان میدن دیگه، هر کدوم تقریبا 3-2 تا خرید رو داشته تا الان، گوندوغان هم فقط مونده رسما اعلام بشه که به بارسا رفته...
شایعه اشنیدرلین هم هست مثل همیشه فقط شایعه هستش، زیاد توجه نکنید...:general705:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

عالی بود حسین خان
به نظر من لالیگا هالیوود فوتباله! هر کاری هم بکنن این وضع عوض نمیشه. درست مثل بعضی از بازیگرا که تو سینمای انگلیس مطرح میشن بعد سر از هالیوود در میارن و اخرش معلوم نمیشه کارشون به کجا میکشه.
جناب رونالدو هم برای این رفت که تو مرکز توجه ها باشه وگرنه افتخارات تیمیشو با زمانی که تو یونایتد بود مقایسه کنید میببینید تو منچستر وضعش خیلی بهتر بوده
-----------

اگه همه برده ها ماهی حداقل 1 میلیون پوند در امدشون باشه که همه حاضرن برده بشن!
--------

اقا بیخیال دخیا بشیم دیگه. خیلی گنده تر از این جوجه از یونایتد رفتن کسی براش مهم نبود!
فقط من این چند خط رو باید بگم
دوست دارم بره 4 تا از اون سوتی های درجه یکشو تو سانتیاگو ببینم اونوقت ببینید چه بلایی سرش میاد. موقعی که اومد یونایتد انقدر از لحاظ فیزیکی و روحی داغون بود که اصلا ممکن بود کارش به خودکشی بکشه! مردک داشت بیناییشو از دست میداد . با سوتی هاش تو فصل اول پدر تیم رو در اورده بود ولی بازم این باشگاه و طرفدارا بودن که ازش حمایت کردن تا خودشو بالا بکشه نتیجه نمک نشناسیشو شک ندارم که میبینه

متنفرم از اینکه بازیکنی بخواد سر تیم منت بذاره . میخواد دخیا باشه یا رونی

بالا