• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شایعه فلیپ اندرسون لاتزیو خیلی زیاد شده، قبلا هم خیلی حرفش بوده، قیمت ۳۰ میلیون پوند رو واسش پیشنهاد دادن...
میگن که پیشنهاد والنسیا واسه والدز رو هم رد کردیم، امیدوارم که به والدز بعنوان دروازه بان اول فکر نکنیم...
اما حدس میزنم که این قضیه سر قیمتی که واسه اوتامندی گذاشتن بوده...
من یکی که با همچین سیاستی خیلی حال میکنم که بازیکنهامون رو به هیچ نخواهیم بهمین راحتی بفروشیم، ولی خوب زمان رئیس همچین وضعیتی داشتیم و الان داریم بهاش رو میپردازیم که تیم پر از نخاله شده و هیچ تیمی هم بهمین راحتی بازیکنهاش رو به ما نمیفروشه...
میگن که تاتنهام به خرید بنتکه خیلی نزدیک شده با قیمت ۲۰ میلیون پوند، خوب انگار میخوان برای جدا شدن کین خودشون رو آماده کنن...
دوستان بازی پوگبارو دیدن دیگه حداقل تو این چند بازی؟ هنوز هم دوستان فکر میکنن که پوگبا ارزش خرید داره؟ حتی با قیمت ۵۰ میلیون؟
بازیکن ضعیفی نبود ولی بازیکن تاپی هم نبود که بخواد ارزش ۱۰۰ میلیون رو داشته باشه...
به نظرم دبروین با قیمت ۷۰ میلیون هم، بیشتر میارزه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ون پرسی تو مصاحبه آخرش از وضعیتش توی تیم صحبت کرده و درباره یووه هم حرف زده.
گفته که نیاز داره بیشترین میزان ممکن بازی کنه و نمیخواد قبل از یورو نیمکت نشین باشه .
بعد از اون هم از صحبتاش با اورا گفته و به نوعی از یووه حسابی تعریف کرده.
موفقیت امسال یووه و گرفتن دو تا جام و تا فینال سی ال رفتن هم مسلماً تأثیر گذار بوده.
در کل با توجه به حرف هائی که زده میشه نتیجه گرفت که امسال رفتنی باشه...
http://www.goal.com/en/news/11/tran...for-bench-warmer-role-at-man-utd?ICID=HP_BN_3

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مدیر برنامه های بنزما هم توی مصاحبش گفته که بنزما اصلاً دلش نمیخواد مادرید رو ترک کنه و اگر هم بنا به رفتن باشه در صورتیه که باشگاه نخوادتش و بفروشتش!
همچنین گفته هیچ صحبتی با مسئولای یونایتد یا آرسنال نداشته.
یه جملش هم که خیلی رو اعصاب بود اینه:
کریم میخواد تو {شهر} منچستر چی کار کنه؟! اون تو مادرید خوشحاله!
:|
خب یکی از گزینه ها هم پرید.
دخیا جان هم که کماکان روزه سکوت....
مگه این که با خبر خرید کین یهویی سورپرایز شیم :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یوریس هم مصاحبه جالبی کرده و اصلاً انتقالش به یونایتد رو رد نکرده!
" دارید از کاه کوه میسازید (ذوق مترجم :D)، در حال حاضر، منچستر یونایتد یک دروازه بان داره!
ما اخبار روز رو دنبال میکنیم، ولی باید درباره اونها خونسردیمون رو حفظ کنیم. اگر قرار باشه چیزی پیش بیاد، به طور طبیعی اتفاق میفته. "
مصاحبه جالبی بود!
گزینه خوبی هم هست و حرف هاش نشون میده که اصلاً بی تمایل نیست واسه اومدن به یونایتد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمیدونم که این اخبارهارو چجوری باید قبول کنیم، هر روز یه خبر اینجوری میاد و فرداش هم یه خبر دقیقا متناقضش...
البته خبرگزاری ها دروغ نمیتونن بنویسن(تا اونجا که ما میدونیم) ولی این ایجنتها به راحتی هر حرفی دلشون میخواد میزنن...
دیگه هیچ خبری حتی جدی هم نمیگیرم...
در مورد یوریس هم چند وقتی هستش که چراغ سبز نشون داده ولی دخیا داره با این کارهاش به تیم ضربه میزنه عملا...
نه تکلیف خودش رو مشخص میکنه و نه تکلیف باشگاهش رو...فن خال هم گفته بود(تمام اطرافیان تیم هم همین رو گفته بودن) که دخیا باید تصمیم بگیره که میخواد بمونه یا میخواد بره...
اگه همینجوری ادامه بده و دقیقه ۹۰ نقل و انتقالات بخواد بره، واقعا خودم پول جمع میکنم assassin اجیر میکنم واسه خلاص کردنش...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مروان درخت قسم خورده بود دو گل برای تیمش میزنه که زد :D:D:D اقا اصلا بوی تبانی میده کجان این مسئولای یوفا ؟ بیاید اینو محرومش کنید ما هم یه نفسی بکشیم:D

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
بازم شایعات شروع شده....!
روز اخر ۴ تا بنجل میخریم با قیمت ؟؟
مدیریت نداره این تیم
میخوام ازین تریبون اعلام کنم مخالف فنخالم
منچستر باشگاهی نیست با ستاره بخواد قهرمان شه

ما بین مادرید و منچستر باید یه فرقی بکنه !!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازم شایعات شروع شده....!
روز اخر ۴ تا بنجل میخریم با قیمت ؟؟
مدیریت نداره این تیم
میخوام ازین تریبون اعلام کنم مخالف فنخالم
منچستر باشگاهی نیست با ستاره بخواد قهرمان شه

ما بین مادرید و منچستر باید یه فرقی بکنه !!
اول بازگشتت رو خیر مقدم عرض میکنم کامران جون...
در مورد فرق ما با مادرید، تنها فرقی که داشتیم، هواداران با فهم و درک بالا، مربی نابغه و استعدادیابی فوق العاده بود، که با رفتن رئیس فقط هوادارها موندن، پس انتظار اون وضعیت دیگه نمیره...
اما جدا هم اگه نگاه کنیم(حالا عمدی یا سهوا) ما جوونترین تیم PL رو داشتیم، که اگه واقعا میشد همین جوونهارو تبدیل به بازیکنهای فیکسمون کنیم، خیلی عالی بود، ولی همونطور که گفتمر فقط هوادارا برای این تیم موندن و مدیریت هم تشخیص داده که اگه این جریان بدون گلوری تیم ادامه پیدا کنه، دیگه چیزی از تیم باقی نمیمونه و هوادارهاش رو هم از دست میده...
حالا یه سوال؟
آیا این بد هستش که بازیکنهای مورد نیازمون رو بخریم و به اوج برگردیم؟
آیا کار اشتباهی هستش؟
رئال و بارسا و بایرن کار بدی کردن که واسه قهرمانی هاشون خرج میکنن؟

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
ب نظر من این خوبه که شما تشخیص بدی از بازیکن های جون تیمت چیزی به تیم بزرگسال راه پیدا میکنه و اصلا بدرد اون تیم میخوره یا نه .الان وضعیت طوریه که بزرگای منچستر هم از کیفیت تیم های پایه راضی نیستن پس ی جای کار ایراد داره و باید درست شه نمیشه توقع داشت همه بازیکن های جون بدرد تیم بخورن تو این جوونا پوگبا و ... رو باید پیدا کرد و میدون داد والا امثال کلورلی و بلکت و ... جون بکنن میشن بازیکن معمولی ما همچنان با تیمی مثل مادرید تفاوت داریم همچنان ب جوونامون اعتماد داریم و کمتر ستاره میخریم خرید ها اصولی تره ولی خب در حال حاظر یک مشکل و دومشکل نیست تیم سراپا مشکل دار شده و بلاخره حل این مشکلات خرج کردن میطلبه ولی بازم خرج باید اصولی باشه نه 30 ملیون بدی واسه فلینی و والنسیا و ...مثال بارزش لیورپول هست تمام پول سوارز رو بازیکن خرید که حتی یدونشون بدردش نخورد یا تاتنهام پول بیل رو

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بازی دیماریا و رو تو تیم ملی دیدم فقط میشه ایراد رو از مربی دونست و نه هیچ چیز دیگه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بحث همین هستش دیگه، خرج درست...
(چیزی که به زودی رئالی ها درک میکنن، خریدهای بی معنی و ضعیف)
چیزی که نداشتیم تا الان خری درست حسابی بوده، البته من خرید شاو و هررا رو خیلی خوب میدونم که قبل از اومدن فن خال بوده...
بقیه خریدها در بهترین حالت نرمال بودن(روخو و دیماریا) که به قول یکی از رفقا، بهترینهای جام جهانی بودن و تو تیم خیلی نرمال شدن، بلیند رو هم نه در حد شاو تو دفاع چپ میبینم و نه در حد یه هافبک دفاعی یا میانی، گزینه های خیلی بهتری تو چند فصل گذشته بوده ولی اصلا حتی دنبالشون هم نبودن...
کریک الان فکر میکنم ۳۳ سالش هستش(؟) اول فصل هم بدترین نتایج رو گرفتیم بخاطر نداشتن هافبک، الان هم مصدوم شده دوباره، در حقیقت تقریبا ۷۰-۶۰ درصد فصل رو با مصدومیت کریک دنبال پیدا کردن جایگزینش بودیم(حتی رونی رو هم اونجا بازی داد فن خال) یا هی ترکیب عوض کردیم بخاطر این ضعف، ولی الان که چند هفته از پایان لیگ هم گذشته، هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده...
دوستان نگن که عجله نکن هنوز وقت هست که عصبی میشم، چون تیمی که مشکلاتش کاملا مشخصه و گزینه هاش هم مشخص تر، دلیلی برای صبر کردن نداره، شاید مدیرای خیلی بی عرضه ای داره یا مربی عقلش معیوبه که نمیدونه چی میخواد، هم خوبه مشکل مالی هم نداریم، اگه داشتیم بهونه ای وجود داشت...
نکنه منتظریم یه ماه از PL گذشته باشه و بعداز حذف از CL و گرفتن نتیجه افتضاح ابتدایی لیگ چندتا خرید مسخره دیگه داشته باشیم؟
شاید هم مشکل اینه که آقای فن خال عاشق بیل شده و ۱۵۰ میلیون میخواد پول بده واسش و واسه همین خرج دیگه ای نمیتونه بکنه وودی؟
ما هنوز حتی دفاع میانی هم نخریدیم!!!!
مهاجم هم که دیگه نداریم، حتی ۱ مهاجم هم نداریم!!!! واستون خنده دار نیست شنیدن این حرف؟ یه تیم در حد منچستر مهاجم نوک نداشته باشه؟!!!!
با این وضعیت که rvp هم داره میگه که رفتنی هستش...
در مورد اون وضعیت زمان رئیس هم کامران جان فقط ۳ نفر میشناسم که میتونن کاریزما و عرضه همچین چیزی رو داشته باشن که هیچکدوم مربی ما نیستن...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
ظاهرا دخیا هم به باشگاه گفته که می خواد به رئال بره یعنی تموم اون شایعات و حرف و حدیثهایی که از اول فصل تا حالا در موردش شنیده می شد و از امضای قرارداد جدید سرباز می زد حقیقت داشته
بازیکن نمک نشناسیه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان فقط بحث اینه که به چه قیمتی میخواد بره؟
جالبه وقتی نگاه میکنم، همه باشگاه های دنیا، قرارداد بازیکنهای تاپشون رو حداقل ۳ فصل مونده به پایانش تمدید میکنن تا از فروششون پول خوبی گیرشون بیاد، ولی تو منچستر طبق یه روال، همیشه یک فصل مونده به پایان قراردادشون به فکر تمدید با بازیکنها میوفتن...
شاید دلیلش اینه که به هر نخاله ای حقوق نجومی میدیم از همون ابتدای اومدنش به تیم؟

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ظاهرا دخیا هم به باشگاه گفته که می خواد به رئال بره یعنی تموم اون شایعات و حرف و حدیثهایی که از اول فصل تا حالا در موردش شنیده می شد و از امضای قرارداد جدید سرباز می زد حقیقت داشته
بازیکن نمک نشناسیه
منبع ؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
الان فقط بحث اینه که به قیمتی میخواد بره؟
جالبه وقتی نگاه میکنم، همه باشگاه های دنیا، قرارداد بازیکنهای تاپشون رو حداقل ۳ فصل مونده به پایانش تمدید میکنن تا از فروششون پول خوبی گیرشون بیاد، ولی تو منچستر طبق یه روال، همیشه یک فصل مونده به پایان قراردادشون به فکر تمدید با بازیکنها میوفتن...
شاید دلیلش اینه که به هر نخاله ای حقوق نجومی میدیم از همون ابتدای اومدنش به تیم؟
بحث تمدید کردن قراردادش از ابتدای فصل بود یعنی دو فصل قبل از پایان قراردادش , حقوقش آنچنان هم زیاد نبود 75 هزار پوند که برای تمدیدش یه جاهایی گفته شده تا 270 هزار پوند پیشنهاد دادیم
ذات یه بازیکنایی رو نمی تونی عوض کنی وقتی که اسم درمیارن حریص تر میشن و رنگ عوض می کنن دخیا هر چی داره از منچستره اگه بخواد با این وضع باشگاه رو ترک کنه که باید گفت برو گمشو! اون مصدومیتش توی بازی آخرش در الدترافورد هم فیلمش بوده
اگه بجای این دو رو بازیا و پنهان کاریا که کلا یک فصل همه رو سرکار گذاشت اواخر فصل می اومد و می گفت که در پایان فصل از منچستر میره تو همون بازی آخر هم بجای موش مردگی صادقانه از هواداران خداحافظی می کرد به مراتب قابل احترام تر بود
http://www.goal.com/en-gb/news/2892...-manchester-united-i-want-to-join-real-madrid

بالا