• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راستش واسه من که مربی عزیزمون رو از خیلی وقت قبل ارادت دارم خدمتش ترسناک ترین قسمت فصل شروع شده تقریبا همیشه تو نقل و انتقلات گند زده حالا هرجایی که بوده.الان دنبال بازیکن های درجه دوم هستیم .گوندوغان عملا درجه دو حساب میشه از نظر من همین ماتا و هررا خیلی بهترن این با این فیزیک تخ میش میخواد هافبک دفاعی بازی کنه ؟توانگلیس؟جلوی توره و ماتیچ و ...؟مهاجم نداریم دروازه بان نداریم دفاع نداریم هافبک نداریم نداریم نداریم و در پایان مربی درست و حسابی هم نداریمگند زدن تو چند فصل پشت سر هم تیم رو تبدیل ب تیم متوسط میکنه مثل لیورپول که باید دری ب تخته ای بخوری یکی مثل سوارز پیدا شه تیمو بکشه بالا و الا جاشون معلومه از اول فصل.

میراندا رو دنبالشیم با سن و سال بالا و احتمالا قیمت نجومی . گوندوغان و ..........بن زما بازیکن خوبی اما ما مهاجم تمام کننده تمام عیار میخوایم بازی فانتزی که همین دیپای و دیماریا و رونی و ماتا رو داریم دیگه یکی مثل نیستلروی نیاز داریم بزاریم اون جلو از کمترین فرصت ها استفاده کنه
کاملا درسته، گوندوغان بازیکن با فیزیک بالایی نیست، ولی درگیر بازی میکنه(چه فایده؟) ولی وقتی رو فرم بود(دو فصل پیش) واقعا عالی بود و بعداز مصدومیتش دیگه در حد اون بازیکن نبوده و نیست...
مشکلات تیم رو همه میدونن، ولی هیچ کاری هنوز در جهت رفعشون نشده، نه دفاع و نه هافبک و نه مهاجم و نه دروازه بان...راستی چلسی به چک اجازه رفتن به یه تیم انگلیسی دیگه رو داده...
مشکل بعدی اینه که تنها مهاجمهایی که میشناسم که بتونن اونقدر تاپ باشن، کین و لواندوفسکی و سوارز و مولر و بنزما هستن، به نظرتون کدومشون به تیم ما میاد؟
یا باید به فکر بازیکن سازی باشیم یا خرید ستاره های جوون که آینده دار باشن رو به تیم بیاریم و امیدوار باشیم که مشکلات مارو در آینده حل کنن، دیپای و ویلسون گزینه های عالی هستن، ولی خوب مشکلات مارو در حال حاضر حل نمیکنن...
هافبک جایگزین یا بهتر از کریک نداریم، دفاع های میانی و راست کاملا تعطیل هستن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سوژه جدید!
میگن که فن خال کم اورده و دست به دامن رئیس شده واسه خرید و ازش درخواست کرده که کپر خرید رو انجام بده...
من نمیدونم تا چقدر میتونه حقیقت داشته باشه، ولی همه میدونیم که رئیس بهترین استعداد یاب تاریخ بوده و هست...
شاید خرج امسالمون، مثل پارسال پول توی جوب ریختن نباشه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خوب دوستان ما هم اومدیم به عبارتی مهدی ول رو خدا آزاد :D
در این مدت کاملا در جریان تاپیک بودم نگید مهدی چرا تاپیکو فراموش کرد من کاملا به ارزشهای منچستر و باشگاه تحت هر شرایطی پایبندم:Dفقط نمی خواستم حدالامکان با یوزر یدکی وارد بحث ها بشم
دیپای هم دیشب یه گل مقابل آمریکا زد هر چند یکم شانسکی!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
سوژه جدید!
میگن که فن خال کم اورده و دست به دامن رئیس شده واسه خرید و ازش درخواست کرده که کپر خرید رو انجام بده...
من نمیدونم تا چقدر میتونه حقیقت داشته باشه، ولی همه میدونیم که رئیس بهترین استعداد یاب تاریخ بوده و هست...
شاید خرج امسالمون، مثل پارسال پول توی جوب ریختن نباشه...
استعداد یابی رو که برادرش انجام می داد
دیگه این مورد چرت ترین شایعه ممکنه! فن خال بیاد به فرگی بگه به من لیست خرید بده!؟

----------

اورای دوست داشتنی
Evra: It's always a mistake to leave Manchester United
http://www.goal.com/en-gb/news/2896...edium=en_gb&utm_campaign=evra_mistake_man_utd

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دیگه این مورد چرت ترین شایعه ممکنه! فن خال بیاد به فرگی بگه به من لیست خرید بده!؟

----------

اورای دوست داشتنی
http://www.goal.com/en-gb/news/2896...edium=en_gb&utm_campaign=evra_mistake_man_utd
یکی از مطمئن ترین و متعصب ترین بازیکنامون بود
به یاد اون گل دیدنیش به بایرن در آخرین حضور اروپاییش برای منچستر

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

----------

اورای دوست داشتنی
البته ظاهر بحث سر این بوده که رئیس از روابطش برای کمک به خرید در تیم استفاده کنه و این بحث رو توی یک رستوران غذای چینی با هم داشتن...
البته با زدن همین گل تمرکزش رو از دست داد و بلافاصله گل رو دریافت کردیم...
ولی تعصبش به و طرفدارا مثال زدنی هستش...
فکر میکنم تنها مدافعی که الان داریم و همچین تعصبی داره(اصلان) جونز هستش و بقیه ول معطل هستن، البته روخو و شاو هم با تعصب بازی میکنن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حتی بارسا هم که بن هستش از نقل و انتقالات، تا حالا یک خرید رو داشته و اکثر باشگاه های بزرگ اروپایی حداقل یک خرید رو داشتن و بازیکن از دست ندادن، ما چندین بازیکن رو از دست دادیم، ولی هنوز هیچ کاری نکردیم...
واقعا خنده دار هستش...
احتمالا دقیقه ۹۰ نقل و انتقالات دوباره باید با آرش و سایر دوستان بیدار بمونیم و فقط خریدهای اشتباه با عجله رو ببینیم...
اینجوری پیش بره بازی حذفی CL ، حذف میشیم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقد دوست دارم این اورا رو من :general504:
ما زنده، شما هم زنده، قول میدم جونز هم با این روند میشه یه همچین چیزی، از جون و دل مایه میذاره!
واسه همینم همه فکرامو کردم لباس فصل بعد رو که آدیداس بیاره با شماره 4 میخرم :D
هر چند یه مقدار سخت تر گیر بیاد!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
حتی بارسا هم که بن هستش از نقل و انتقالات، تا حالا یک خرید رو داشته و اکثر باشگاه های بزرگ اروپایی حداقل یک خرید رو داشتن و بازیکن از دست ندادن، ما چندین بازیکن رو از دست دادیم، ولی هنوز هیچ کاری نکردیم...
واقعا خنده دار هستش...
احتمالا دقیقه ۹۰ نقل و انتقالات دوباره باید با آرش و سایر دوستان بیدار بمونیم و فقط خریدهای اشتباه با عجله رو ببینیم...
اینجوری پیش بره بازی حذفی CL ، حذف میشیم...
میلاد شرمنده اینو میگم ولی تو چرا انقدر عجولی برادر من؟:D بابا صبر داشته باش هنوز کلی وقت هست من مطمئنم ادی و شرکا دارن روی گزینه ها کار میکنن.
در مورد رابطه های فرگی هم که گفتی بیخیال! رئیس اگر رابطه داشت تو این سالها انقدر بازیکنای خوبو از دست نمی دادیم و یه مشت بی مصرف تو تیم جمع نمیشدن

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دیشب دی ماریا دو گل برای تیم ملی آرژانتین زده اواسط نیمه ی دوم هم بخاطر گرفتگی عضله تعویض شده
این بازیکن هنوزم کیفیت خوب خودش حفظ کرده فقط مربی باید بتونه ازش بازی بگیره

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دیشب دی ماریا دو گل برای تیم ملی آرژانتین زده اواسط نیمه ی دوم هم بخاطر گرفتگی عضله تعویض شده
این بازیکن هنوزم کیفیت خوب خودش حفظ کرده فقط مربی باید بتونه ازش بازی بگیره
آگوئرو ما هم هتربک کرده

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دیشب بارسلونا تبدیل به اولین تیمی شد که برای دومین بار به 3 گانه می رسه ولی بزارید برتون از تیمی بگم که 7 سال پیش می تونست و لیاقتش رو داشت که به این افتخار برسه , زمانی که بارسلونا حتی اولین سه گانش رو هم نگرفته بود
منچستر 2008 با فرماندهی سرالکس

234.jpg
پس از کنار زدن مقتدرانه ی آرسنال و تاتنهام در یک چهارم اف ای کاپ بازی با پورتموث ....
توپهایی که پی در پی روی دروازه ی حریف فرود می اومد و دروازه خالی هایی که گل نمی شد و توپی که به تیرک می خورد و موقعیتهایی که به هدر می رفت .... در یک غافلگیری و اتکینسونی که با پنالتی اخراج مضحک حکم حذف منچسترو امضا کرد در ادامه تیمهای ضعیفی باقی مونده بودن و همین پورتموث رفت و قهرمان شد
این کلیپ همون بازیه ممکنه با دیدنش دوباره اون حسرت ها براتون زنده بشه اینکه چطور این موقعیت ها گل نشدن و چرا به این صورت دومین سه گانه از دستمون رفت ولی خاطرات شیرین و فراموش نشدنی اون منچستری زنده میشه که حتی در باختها هم تیمی سربلند و لایق بود
www.youtube.com/watch?v=87ZEHYjOzrQ

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دستیار کلوب گفته که کلوب میخواد مربی یونایتد بشه، واسه همین هستش که امسال رو میخواد استراحت کنه...
یووه هم دوباره قد قد کرده و پیشنهاد ۵ میلیون پوندی واسه rvp داده، خوب به فبر پدرش خندیده...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دستیار کلوب گفته که کلوب میخواد مربی یونایتد بشه، واسه همین هستش که امسال رو میخواد استراحت کنه...
یووه هم دوباره قد قد کرده و پیشنهاد ۵ میلیون پوندی واسه rvp داده، خوب به فبر پدرش خندیده...
]
اورا قشنگ بهشون مزه داده یا فکر می کنن خیلی زرنگن یا بقیه پخمه هستن معلوم نیست با چه فرمولی 100 تا روی پوگبا قیمت گذاشتن سر اون ویدال هم وقتی دنبالش بودیم زیاد باج می خواستن که همون بهتر نگرفتیمش الانم قشنگ بادش خوابیده و مثل قبل خریدار نداره

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
منچستر 2008 با فرماندهی سرالکس
این کلیپ همون بازیه ممکنه با دیدنش دوباره اون حسرت ها براتون زنده بشه اینکه چطور این موقعیت ها گل نشدن و چرا به این صورت دومین سه گانه از دستمون رفت ولی خاطرات شیرین و فراموش نشدنی اون منچستری زنده میشه که حتی در باختها هم تیمی سربلند و لایق بود
www.youtube.com/watch?v=87ZEHYjOzrQ
ممنون مهدی جان و خوش اومدی دوباره.
دیدن دوبارهء این صحنه‌ها آدم رو بیچاره می‌کنه :mad:. چطور یک روزهایی میاد که تیم قراره نره تو گل. ضمنا مصاحبهء با کیروش هم مزه داد. چه حس خوبی به آدم میده که الان او رو تو ایران می‌بینیم.

چه منچستری بود؟ خدای من. اما ما دوباره همین خواهیم شد، کمی صبر لازمه. همراه با تغییر شیوهء مدیریت، همون‌طور که حسین عزیز اشاره داشت.

بالا