• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان بازی وولفسبورگ و دورتموند رو میبینن؟؟؟
واقعا فوتبال آلمان چقدر تو رده باشگاهی متفاوت شده!!!!!
آلمانی ها واقعا بازی تیمی انجام میدن...
بازی خیلی جذابی هستش، دبروین هم که کار خودش رو کرد، مثل یه Scout نشستم بازی رو نگاه میکنم!!!!!!!:D:D:D:p
ولی تا الان چیزی از این گوندوغان ندیدم، به نظرم میختاریان که خیلی بازیکن بهتری هستش!!!
البته بازی گوندوغان رو که نگاه میکنم، یاد هررا میوفتم، با این تفاوت که گوندوغان خیلی درگیرتر بازی میکنه...
باید اعتراف کنم که از بازی هوملز خوشم اومد!!!!
مدافع خوش استیل و باهوشی به نظر میرسه که کنترل توپ جالبی هم داره، فقط خط دفاعی دورتموند تا الان که اصلا جالب نبوده(مقصر اصلی هوملز نبوده)
ببینیم نیمه دوم چی میشه...:rolleyes:
این بازی رو ندیدم نیمه اولو ولی جان جد افشین بی خیال میخی شو :D
باور کن من بازیم بهتره ازش، شاید این بازی خوب بوده باشه ولی قول میدم بهت شدیییید رو اعصاب خواهد بود و هست :p
خوب اگه میلاد به هوملز چراغ سبز بده منم مشکلی ندارم دیگه :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم یه اخبار جدید...
Manchester United will hold talks with Arturo Vidal's agent Fernando Felicevich this coming week as they look to secure the Chilean's signature ahead of Premier League rivals Arsenal

Source: Gazzetta dello Sport
نمیدونم چرا اینقدر ما پیله کردیم به ویدال...
درسته گزینه های دیگه ای نیست، ولی اونقدر هم ویدال به درد ما نمیخوره دیگه، پیانیچ رو به همه هافبکهایی که در حال حاضر میتونیم بخریم، ترجیح میدم...
ظاهرا هیچ خبر دیگه ای از خرید هم نیست، فکر میکنم جز خرید گرون قمیت، دیگه خریدی نخواهیم داشت...(دسته بیل)
البته خبر خیلی خوشحال کننده تر اینه که اوانز رو اورتون میخواد با 5 میلیون پوند بخره!!!!!!!!:general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707:

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تو شایعات امروز هم دوباره اشنایدرلین به ما لینک شده!
خیلی جالبه، 7 روز هفته هر روزش یه تیم به گرفتنش نزدیک تر میشه :D
یه روز میگن داره میره لیورپول، یه روز میگن با آرسنال توافق کرد، الانم که گفتن یونایتد بیشترین شانسو داره :p
ولی در کل خرید خیلی خوبیه و از خیلی از گزینه هایی که اسمشون میاد بهتر هست!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
راستی کلوپ هم انقد موند تو دورتموند که الان دیگه تیمای بزرگ همشون مربی دارن و هیچ کس نمیخوادش!
میگن شاید یه نیم فصل استراحت کنه!
جدی ترین پیشنهادش ظاهراً لیورپول هست که اصلاً دوست ندارم این مرد دوست داشتنی رو تو تیم لک لک ها ببینم :p
به ما هم که نمی رسه دیگه، ولی در کل خیلی بده واسه مربی به این خوبی فقط تیمای درجه 2 اقدام میکنن (به نقل از گل:D)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دخیا هم تقریباً 99% رفتنی شد!
بعد این همه سکوت بالاخره لطف مرد یه مصاحبه با AS کرده و گفته "حالا میبینم تو آینده چه اتفاقاتی میفته..."
:|
چیز خاصی ندارم بگم!
امیدوارم زودتر یه جایگزین خوب خریداری شه براش.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کارلوس باکا مهاجم سویا هم که توی فینال یوروپا لیگ دو تا گل زد تازگی بهمون لینک شده،
باکا هم کلمبیاییه و 28 سالشه... دژاوو؟ :D
توی فینال که خیلی خوب بود! ولی سن بالاش آدم رو دو دل میکنه، ای کاش این لوی انقدر دندون گرد نبود کین رو میداد بهمون :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
ریو فردیناند دوست داشتنی هم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد :( ،ممنون از همه چیزهایی که بهمون دادی ریو

این خبر رو که دیدم ، خیلی ناراحت شدم ، کاشکی تو منچستر خداحافظی میکرد ، خداییش بهترین مدافع دهه اخیر لیگ برتر بود .
یادمه یک بازی بود ، نیمه دوم بود ، تو یک صحنه دو تا انگشت وسط دست راست اش بود در رفت ، همونجا یک آتل و بانداژ بست ، بازی رو ادامه داد ، انگار نه انگار چیزی شده بود ، فوتبالیست های سوسول الان یک زخم کوچیک میشن ، زمین آسمون به هم میدوزن.
این مدل بازیکن ها دیگه پیدا نمیشه (فردیناند ، اسکولزی ، گیگزی و...) ، وقتی تو زمین میرفتن ، اگر از اسمون بمب هم میبارید خیالشون نبود ، به عشق تیمشون تا دقیقه 90 می جنگیدن.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بعد این همه سکوت بالاخره لطف مرد یه مصاحبه با AS کرده و گفته "حالا میبینم تو آینده چه اتفاقاتی میفته..."
چیز خاصی ندارم بگم!
الان این دخیا ، قضیه دوست دخترش رو بهونه کرده ؟
اگه اینطوریه من حاضرم به خاطر منچستر این فداکاری رو انجام بدم ، برم مخ دوست دخترشو بزنم و بعد فیلمشو پخش کنم ، بعدش دخیا افسردگی بگیره و بیخیال اسپانیا بشه :android06:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب به گفته خبرگذاری بیلد بایرن دیگه دنبال گندوغان نیست، یونایتد، بایرن و بارسا جدی ترین مشتری هاش بودن.
یه خبر دردآور هم دیلی میل زده درباره انتقال دخیا به رئال و مبلغش رو 25 میلیون پوند اعلام کرده! تقریباً همونقدری که بابتش دادیم، و البته با توجه به وضع قراردادش دور از انتظار هم نیست!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چیز خاصی ندارم بگم!
وجود داشت همچین جمله ای رو زمان رئیس بگه؟ نه
البته فن خال هم همچین شخصیتی داره منتها جای پاش سفت نشده که بخواد همچین ریسکی بکنه
به عنوان یه هوادار حاضرم سوتی های والدز رو تحمل کنم ولی نبینم بازیکنی بخواد سر تیم منت بذاره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب به گفته خبرگذاری بیلد بایرن دیگه دنبال گندوغان نیست، یونایتد، بایرن و بارسا جدی ترین مشتری هاش بودن.
یه خبر دردآور هم دیلی میل زده درباره انتقال دخیا به رئال و مبلغش رو 25 میلیون پوند اعلام کرده! تقریباً همونقدری که بابتش دادیم، و البته با توجه به وضع قراردادش دور از انتظار هم نیست!
اصلان جون، فکر میکنم که زدن ۲۷ میلیون یورو، چون ما دخیا رو اگه اشتباه نکنم ۲۰ میلیون خریدیم...
در کل دیگه اهمیتی نمیدم، اگه نتونیم به جاش بیل رو بخریم که یک ضرر بزرگ هستش(منظورم اینه که همونطور که رئال بازیکن فصل مارو میخره، ما هم باید یکی از مهمترین بازیکنهاشون رو ازشون بگیریم...)
وجود داشت همچین جمله ای رو زمان رئیس بگه؟ نه
البته فن خال هم همچین شخصیتی داره منتها جای پاش سفت نشده که بخواد همچین ریسکی بکنه
به عنوان یه هوادار حاضرم سوتی های والدز رو تحمل کنم ولی نبینم بازیکنی بخواد سر تیم منت بذاره
شرمندت افشین جان، والدز؟ حتی ۱ دقیقه هم قابل تحمل واسم نیست، حاضرم نصف بازیکنهامون رو بفروشیم، ولی یه دروازه بان درسته حسابی داشته باشیم، یوریس و بگوویچ گزینه های ما هستن...
لوی هم که عمرا کین رو بمون بفروشه، مگه اینکه پیشنهاد ۱۰۰ میلیونی بدیم...
خیلی واسم جالبه که تاتنهام میتونه بازیکنهاش رو میتونه نگه داره و یا به قیمت نجومی بده برن ولی مدیرای ما همچین عرضه ای ندارن...بعد بگید مدیر تاپ داریم...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
در شرایط فعلی یک باشگاه باید بتونه یک سیم خاردار به دور تیم بکشه که هیچ تیمی نتونه به بازیکنها نزدیک بشه و از اونطرف هم بازیکنها هم نتونن از اونطرف خارج بشن شاید شما بگید که این چه فرقی با زندان داره و این اصلاْ جالب نیست ولی وقتی ما ادعا میکنیم ما باشگاه بزرگی هستیم باید بتونیم این سیم خاردار رو از طریق تیم مدیریتی و خود بازیکنها ایجاد کنیم شما در بارسا یا ریال و تا حدی بایرن و خیلی تیم های دیگه نگاه کنید کسی نمیتونه به بازیکنهاشون تا نخوان نزدیک بشه کوکه رو همه دنیا میخوان ولی نمیتونن به راحتی جداش کنند ولی ما روی بازیکنمون ۱ ماه دست میزارن به ته ماه نرسیده بازیکن ما واسه اوناست این نشون میده یک چیزی در تیم مشکل داره هر وقت حرف از جدای بیل شده سریع اومده گفته نه من اینجا جام خوبه ولی نماد غیرت ما که رونی باشه هم چنین کاری رو نمیکنه شاید فکر کنید هیچ کدوم از بازیکنهای ما از جایی که هستن به اون صورت راضی نیستن و این باشگاه رو به شکل خونه اول و اخرشون نمیبینن که این نظر خیلی درست نیست

یک زمانی آنقدر این سیم خاردار دور تیم زیاد بود که کسی به ذهنشم خطور نمیکرد که از منچستر بازیکن بگیره ولی حالا این اتفاق خیلی ساده رخ میده و ستاره های ما رو با قیمت کم و در زمان مناسب میخرن من فکر نمیکنم که قضیه به غیرت و علاقه به تیم برگرده چون در تمام بازیکنها شما این حالت رو یک جورایی میبینید مشکل اینه که تیم هایی که حتی قهرمان هم نمیشن و تیم بزرگی هم نیستند در حفظ بازیکن از ما موفق تر هستند ما مسلما باشگاه کوچکی نیستیم ولی چیزی که هست اینه که ما فردی رو در باشگاه نداریم که بتونه در سطح مدیریت اجرایی تیم رو درست مدیریت کنه شما میبینید مثلاْ تو بایرن اونها افرادی رو دارند که کاریزما دارند و قدرت چانه زنی با بازیکنها دارند و حتی بازیکنها ازشون حساب میبرند ولی اینحا شما یک نفر رو در مجموعه مدیریتی باشگاه اسم ببرید که بتونه با بازیکنها چانه زنی کنه و بالاسر تیم بایسته و در مورد علاقه سایر تیم ها نظر بده این مشکل برمیگرده به سنتی اداره شدن منچستر و اینکه سابق بر این فرگی تا حدی این کارها رو میکرد که حالا نیست البته میگم این کار درستی نیست که از سرمربی بخواید این کار رو بکنه و در تقسیم کار این فرد میتونه یکی مثل سامر باشه و بالاسر تیم بایسته اما خوب اینجا هیچ خبری از این شخص نیست به شخصه اسکولزی رو برای این کار خیلی مناسب میبینم اون میتونه به تیم کمک کنه و اطمینان دارم اگر اون به عنوان مدیر اجرایی نقل و انتقالات بالاسر تیم بود الان دخیا تو خونه اش تو منجستر داشت با یک دوست دختر جدید ‍پاپ کورن میزد...

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
به نظر تیم شما الان اصلا یه چهره کاریزماتیک نه تو مدیریت نه رو نیمکت نه تتو زمین نداره که بازیکنی از ترسش نتونه رو حرفش حرف بزنه !!

به نظرم الان مدیرت ورزشی و مدیریت بازیکنارو بدن به امثال گیگز و اسکولز یا حتی دیوید بکام کار صحیحی هستش به نظرم دیوید با توجه کاریزمایی که داره میتونه حظورش رو نیمکت یه وزنه سنگین باشه که تو جنگ های روانی با امثال مورینیو و ونگر به خصوص تو اروپا خیلی بکار میاد!!

یا اگه بخوایم به کار شدت ببخشیم میتونیم روی کین هم وارد بازی کنیم ولی خوب احتمال اینکه بازیکنارو مورد ضربو شتم قراره بده هم هستش !

نمیدونم با حرفم موافق هستید یانه ولی اگه مدیرا بتونن رونالدو رو برگرردونن هم هوادارا هم بازیکنا تا دوبرابر شارژ روحی میشن و یه جورایی خلع نبود فرگی و پایین امدن کلاس تیم جبران میشه!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
به نظر تیم شما الان اصلا یه چهره کاریزماتیک نه تو مدیریت نه رو نیمکت نه تتو زمین نداره که بازیکنی از ترسش نتونه رو حرفش حرف بزنه !!

به نظرم الان مدیرت ورزشی و مدیریت بازیکنارو بدن به امثال گیگز و اسکولز یا حتی دیوید بکام کار صحیحی هستش به نظرم دیوید با توجه کاریزمایی که داره میتونه حظورش رو نیمکت یه وزنه سنگین باشه که تو جنگ های روانی با امثال مورینیو و ونگر به خصوص تو اروپا خیلی بکار میاد!!

یا اگه بخوایم به کار شدت ببخشیم میتونیم روی کین هم وارد بازی کنیم ولی خوب احتمال اینکه بازیکنارو مورد ضربو شتم قراره بده هم هستش !

نمیدونم با حرفم موافق هستید یانه ولی اگه مدیرا بتونن رونالدو رو برگرردونن هم هوادارا هم بازیکنا تا دوبرابر شارژ روحی میشن و یه جورایی خلع نبود فرگی و پایین امدن کلاس تیم جبران میشه!
گیگز که داره به عنوان مربی فعالیت میکنه و در ادامه هم به امید اودین میره برای سرمربی گری
بکام هم زیادی بزرگه واسه این کار، اون باشگاه خودش رو تو MLS داره و حسابی سرش شلوغه! میمونه اسکولز که اگر قرار باشه بر همچین اتفاقی مناسب ترین گزینه هست.
کین هم تو این سالا انقد چرت و پرت گفته درباره تیم که هر چی خاطره خوب باهاش داشتم فراموش کردم! نمیدونم دشمنیش با فرگی چطور به کل یونایتد رسیده!!
درباره رونالدو هم من به شخصه مخالفم! نه از نظر فنی و نه از نظر ابراز قدرت نه چیزی رو به باشگاه اضافه میکنه و نه حرفی رو ثابت میکنه!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
به نقل از مترو یونایتد با گندوغان به توافق رسیده و توی چند روزه آینده خبر رسمیش اعلام میشه.
اینجوری دومین خریدمون هم تو این فاصله کم انجام میشه که نکته خوبیه.
و همچنین گفته میشه یونایتد با چلسی تو رقابته برای خرید میراندا بازیکن اتلتیکو
مورد آخر هم اینکه یونایتد در ازاء دخیا بیل رو از رئال میخواد، همونطور که میلاد گفت اگه بنا به رفتن دخیا (بهترین بازیکنمون ) باشه، خوبه که یکی از بهترین ها و مهمترین هاشونو بگیریم!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
شرمندت افشین جان، والدز؟ حتی ۱ دقیقه هم قابل تحمل واسم نیست، حاضرم نصف بازیکنهامون رو بفروشیم، ولی یه دروازه بان درسته حسابی داشته باشیم، یوریس و بگوویچ گزینه های ما هستن...
لوی هم که عمرا کین رو بمون بفروشه، مگه اینکه پیشنهاد ۱۰۰ میلیونی بدیم...
خیلی واسم جالبه که تاتنهام میتونه بازیکنهاش رو میتونه نگه داره و یا به قیمت نجومی بده برن ولی مدیرای ما همچین عرضه ای ندارن...بعد بگید مدیر تاپ داریم...
نگرفتی حرف منو برادر منظورم این بود حاضرم بدترین رو تحمل کنم ولی تیم به بازیکنی باج نده

اصل حرف من اینه
:D

We don't negotiate with traitors

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به نقل از مترو یونایتد با گندوغان به توافق رسیده و توی چند روزه آینده خبر رسمیش اعلام میشه.
اینجوری دومین خریدمون هم تو این فاصله کم انجام میشه که نکته خوبیه.
و همچنین گفته میشه یونایتد با چلسی تو رقابته برای خرید میراندا بازیکن اتلتیکو
مورد آخر هم اینکه یونایتد در ازاء دخیا بیل رو از رئال میخواد، همونطور که میلاد گفت اگه بنا به رفتن دخیا (بهترین بازیکنمون ) باشه، خوبه که یکی از بهترین ها و مهمترین هاشونو بگیریم!
به شرطی که بیل بهمراه یک مبلغ هنگفتی نباشه...
من با واران و ایسکو هم موافقم، میدونم که هردوتاشون آینده دارن...
این گوندوغان هم چند روز پیش مصاحبه کرده بود و گفته بود که به PL نمیاد که؟!!
کلا فصل درخشانی نداشته و بعداز مصدومیت، اون بازیکن تاپ قبل نبوده...
نمیدونم که چرا دنبال دبروین نیستیم، درسته که از نظر بدنی خیلی ضعیف به نظر میرسه، ولی وولفسبورگ با دورتموند، دقیقا یه هافبک همه کاره بود واسه وولفسبورگ...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
ایسکو رو بدجور باهاتم. اما افشین معتقد بود که رئال هیچ جور از دستش نمیده. متاسفانه احتمالا حق با افشینه :(

در مورد والدز بی‌انصافی نکن. فراموش نکن که اون خودش تیم رویایی بارسلونا رو ترک کرد و بارسلون بازم می‌خواست باهاش تمدید کنه. همون موقع که والدز تو دروازه بود، دفاع بارسلون با پویول کم سوتی نمی‌دادن و بنابراین گل هم می‌خوردن. اما در مجموع تیم هجومی بود و نهایتا برنده از زمین خارج می‌شد. کاری که ما هم باید بکنیم.

منظورم این نیست که دروازه‌بان شیش دانگ نگیریم. اما کو؟ کی میده و به چه قیمت؟ جالب و عجیب اینه که ما معمولا دروازه‌بانهامون رو خودمون ساختیم. همین دخیا یا وندرسار که همه اون رو تموم‌شده می‌دونستن (و واقعا هم دروازه‌بان معمولی شده بود وقتی به منچستر اومد) یا حتی اشمایکل که تو منچستر شد اشمایکل. و هر وقت دروازه‌بان مطرح یا درجه یک آوردیم تو تیم خوب جواب نداد. مثل هاوارد یا از همه مشهورتر فابین بارتز.

والدز هم دروازبان خیلی خوبیه، سوتی هم میده اما واکنش‌های فوق‌العاده‌ای هم داره. الانم که با تیم قرارداد داره. چه بهتر که بهش این فرصت داده بشه که یکبار دیگه توانایی‌های خودش رو نشون بده یک بار دیگه تاریخ رو به شیوهء وندرسار تکرار کنه. ناسلامتی این بدبخت ذخیرهء کاسیاس تو تیم ملی بوده. اینجوری که تو از والدز میگی مثل اینه که حامد لک رو مثال میزنی. :D

بالا