• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

ChargePIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
رافا بینتز میخواد سیستم 4-3-1-2 رو تو رئال پیاده کنه و تو این سیستم جای رونالدو محکم هست اما اینکه بخواد زوج رونالدو رو بیل قرار بده یا بنزما یا دنبال یکی دیگه باشه معلوم نیست یجورایی فروش بیل به انتخاب بنیتس برای زوح رونالدو برمیگرده

دوستانی که میگن باشگاه نمیتونه د خیا رو حفظ کنه دخیا فصل بعد بازیکن ازاد میشه و اگر الان که ناز میکنه باشگاه نفروشتنش حتی با این قیمت پایین فصل بعد یک ریال فقط یک ریال هم گیر باشگاه ما نمیاذ برای همین مجبوریم .اما من هنوز مطمئن هستم که دخیا حتی 1 ساله با ما تمدید میکنه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
صد رحمت به حامد لک...
بازیهای والدز رو وقتی تو اوجش بود رو نگاه میکردی، تو هر بازی کم فزط نمیداد و تو بازیهای مهم وقتی فرط میداد سر تیم رو به راحتی میبرید، تمام حرف من هم اینه که دروازه بانی نه چندان تاپ که تو یه فصل فرط نده(مخصوصا بازیهای مهم) رو هزاران بار با ارزش تر دروازه بانی میبینم که تو هر بازی چندتا فرط بده و در کل فصل چندتا رفلکس هم داشته باشه...
با دفاعهایی که ما داریم، و ظاهرا وضعیت بهتر بشو هم نیست، داشتن دروازه بانی که مثل والدز باشه، مثل خودکشی میمونه...
علی خان، پویول کم دفاعی نبود، زمان خودش و زوجهای کاملی هم داشت، اگه تو کل فصل آمارش رو هم نگاه میکردی شاید ۴-۳ تا اشتباه داشت بهمراه زوجش، ولی دفاعهای ما الان نرمال اشتباهشون تو هر بازی ۵-۴ تا هستش که خودش یه فاجعه هستش...
بعید میدونم هوملز و یا اوتامندی یا واران رو بتونیم بخریم، پس گزینه خیلی تاپی نداریم...میراندا هم خوب هستش تا ببینیم آیا قیمت ۶۰ میلیونی میزارن روش؟
کلا ونگال همیشه تو تیمهاش دفاعهای جالبی نداشته، دلیلش رو نمیتونم به چیزی ربط بدم جز خود ونگال، تو فوتبال انگلیس میشه گفت مهمترین چیز داشتن دفاع عالی هستش، چیزی که ما همیشه داشتیم و با اتکا بهش خیلی موفقیت داشتیم ولی الان دفاع شده نقطه ضعف ماکه تو بازیهای مهم به راحتی میتونه تیم رو نابود کنه، FA CUP رو بخاطر دفاعهای عالیمون از دست دادیم، تو CL هم به راحتی میشیم سوژه خنده با این دفاعها...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
با علی جان درباره فرصت دادن به والدز موافقم، بالاخره نیومده اینجا تعطیلات! اومده بازی کنه و حق این رو داره مث هر بازکن دیگه ای که چندتا بازی بهش فرصت بدن!
ولی نه همینجوری، باید یه دروازه بان جوون و با استعداد هم بخریم.
دروازه بان خوب هم اصلاً کم نیست! شاید مث دخیا یکی دو سال طول بکشه که کامل شن ولی تو بوندسلیگا، تو همین لیگ برتر، کلی دروازه بان جوون و خیلی خوب داریم!
هر هفته خلاصه همه بازی ها رو تو کانال + میبینم، واقعاً یک سری هاشون مداوم عملکردای خیلی خوب دارن.
به نظر من هم نکته مهمتر دفاع هست که باید تقویت شه، به قول خود میلاد بهترین بارسای تاریخ دروازه بانش ویکتور والدز بود (هرچند که به اون شدت قبول ندارم والدز بد بوده :p)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با رفتن بنیتز به رئال دیگه واقعا دوست دارم دخیا بره
از میشل کاتالانی و شرکا هم درخواست دارم تو یک هشتم یه کاری کنن ما به رئال بخوریم :D:D باور کنید لرد بنتنر هم بیاد حال گیری میکنیم :D

لویی دیگه بقیش با خودت:p
ادی تو هم هوای ترانسفر رو داشته باش

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان چند وقتی هست که مهدی رو نمیبینم فروم؟
کجاست؟
اخبار میگه که فن پرسی داره با قرارداد ۱۵ میلیون یورویی به لاتزیو میره...
وودی هم داره با ایجنت بنزما صحبت میکنه واسه انتقال ۵۵ میلیون یورویی...
اخبار چند روز گذشته هم میگفت که با اشنیدرلین و استرلینگ به توافق میخوایم برسیم، که فکر میکنم فقط شایعه بود، ولی میگن که بایرن هم به فکر جایگزین برای شواینی هستش...
اخبار بیل هم خوابیده، ظاهرا رئال اصلا قصد فروش بیل رو نداره...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کجاست؟
اخبار چند روز گذشته هم میگفت که با اشنیدرلین و استرلینگ به توافق میخوایم برسیم، که فکر میکنم فقط شایعه بود، ولی میگن که بایرن هم به فکر جایگزین برای شواینی هستش...
تحت یوزر @MehdiWol2 در پاتوق فعالیت میکنه :D
استرلینگ؟! آر دِی آوت آو دِیر فا.ین مایند؟! :D

MehdiWol2

Registered User
لایک‌ها
436
کجاست؟
میلاد کجایی همسنگرتو سر به نیست کردن :general507:

تحت یوزر @MehdiWol2 در پاتوق فعالیت میکنه :D
استرلینگ؟! آر دِی آوت آو دِیر فا.ین مایند؟! :D
یوزر اصلیم از بن خارج بشه میام اینجا :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دخیا هم به اسپانیا رفته و به احتمال خیلی زیاد تو همین چند روز اعلام شه پیوستنش به رئال!
از بازیکنای جدیدی هم که لینک شدن دروازه بان گالاتاسرای هست!
یانگ هم به مدت 3 سال قراردادش رو قرار هست تمدید کنه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد کجایی همسنگرتو سر به نیست کردن :general507:

یوزر اصلیم از بن خارج بشه میام اینجا :D
کی بود، خودم شهیدش میکنم...
به شایعه استرلینگ اصلا توجه نکن که یه چیزی فراتر از سوژه خنده هستش...
سیتس ۵۰تا پیشنهاد داده و بعد ما میخوایم با ۴۰تا بخریمش؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پروژه بیرون کردن بی مصرفا استارت خورد

کلورلی به اورتون پیوست
فقط اوانز و بلکت رو بندازن بیرون، من چیز دیگه ای نمیخوام...
فالکائو و فن پرسی هم که رفتن...
با این حساب حتما مهاجم میخوایم، مهاجم سر زن و خوش استیل، حیف که فن پرسی دیگه فن پرسی نیست...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
فقط اوانز و بلکت رو بندازن بیرون، من چیز دیگه ای نمیخوام...
فالکائو و فن پرسی هم که رفتن...
با این حساب حتما مهاجم میخوایم، مهاجم سر زن و خوش استیل، حیف که فن پرسی دیگه فن پرسی نیست...
فروختیش رفت!!؟؟؟ کی گفته رابین داره میره؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کلورلی که آزاد رفته و عملا مدیریت ر...
فالکائو هم قرار قرضی یک ساله داشته که اگه همیشگی نمیکردیم، بازیکن موناکو میموند و الان هم داره میره چلسی...
عملا با اینکه بیشتر از همه تیمهای حاضر در CL مشکل داریم، فقط یه خرید داشتیم و موندم که کی میخوایم خرید کنیم که با تیم بخوان هماهنگ بشن که به بازی حذفی CL برسن؟
دخیا هم که بهترین بازیکن دو فصل اخیرمون بود، رفته، بی دروازه بان هم شدیم...
مشکلات خط دفاعی و هافبک هم که هم سر جاشه، مشکل مهاجم هم بهش اضافه شده بود این فصل و با فالکائو و فن پرسی هم دو چندان میشه...
افشین جان فن پرسی قبل از پایان فصل گفته بود که میخواد بره و میخواست بره فنرباغچه، بعداز پایان فصل هم اعلام کردن که به پیشنهاد واسه فن پرسی گوش میدن و اگه مصاحبه های اخیرش رو هم دنبال کرده باشی، همش گفته وضعیت جالب نیست و از هیچی مطمئن نیست و الان هم میگن که لاتزیو باهاش به توافق رسیده و میخواد ۱۵ واسش بده...فکر میکنی که میمونه؟
شایعات بنزما هم خیلی جدی شده...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
راستش واسه من که مربی عزیزمون رو از خیلی وقت قبل ارادت دارم خدمتش ترسناک ترین قسمت فصل شروع شده تقریبا همیشه تو نقل و انتقلات گند زده حالا هرجایی که بوده.الان دنبال بازیکن های درجه دوم هستیم .گوندوغان عملا درجه دو حساب میشه از نظر من همین ماتا و هررا خیلی بهترن این با این فیزیک تخ میش میخواد هافبک دفاعی بازی کنه ؟توانگلیس؟جلوی توره و ماتیچ و ...؟مهاجم نداریم دروازه بان نداریم دفاع نداریم هافبک نداریم نداریم نداریم و در پایان مربی درست و حسابی هم نداریمگند زدن تو چند فصل پشت سر هم تیم رو تبدیل ب تیم متوسط میکنه مثل لیورپول که باید دری ب تخته ای بخوری یکی مثل سوارز پیدا شه تیمو بکشه بالا و الا جاشون معلومه از اول فصل.

میراندا رو دنبالشیم با سن و سال بالا و احتمالا قیمت نجومی . گوندوغان و ..........بن زما بازیکن خوبی اما ما مهاجم تمام کننده تمام عیار میخوایم بازی فانتزی که همین دیپای و دیماریا و رونی و ماتا رو داریم دیگه یکی مثل نیستلروی نیاز داریم بزاریم اون جلو از کمترین فرصت ها استفاده کنه

بالا