• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
بحث دخیا بحث پول نیست متاسفانه! دیگه بیشتر از پیشنهاد 270 هزار پوندی ما مگه میخوان بهش بدن؟!! اگه می بست پر در آمدترین دروازه بان جهان می شد

رفتنش هم اصلا مهم نیست!اما دلم فقط از این میسوزه که ما فقط سوتی هاش رو دیدیم تو یونایتد،این فصل تازه داشت راس و ریس میکرد خودشو،که داره اینجوری گند میزنه به خودش و همه چی،به هر حال هیچ وقت آرزوی این رو ندارم که تو تیمش موفق نشه،اما خب به نظرم چوب این کارش رو در آینده خواهد خورد

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
امروز دنی الوز و انریکه با بارسا تمید کرد به خصوص بحث تمدید دنی الوز میتونه درس مدیریت باشه برای منچستری ها !!

وضعیت دنی الوز بسیار بدتر از دخیا بودش ولی موندش یا تمدید پول پرستی مثل یحی توره با سیتی و یا تمدید کاوانی با پی اس جی !!

و اینکه اقایون منجستری دارید عقب میوفتید اگه مادرید ومیلان رو بذاریم کنار الان سه تیم 5 جامه تو اروپا هستن به اسم های لیورپول بایرن و بارسلون و با کمال احترام باوجود تیم های بزرگ تو اروپا و وضعیت نابسامان مدیریت تو منچستر من تا سه سال اینده هیچ شانسی برای من یو قاعل نیستم تو اروپا !!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بحث دخیا بحث پول نیست متاسفانه! دیگه بیشتر از پیشنهاد 270 هزار پوندی ما مگه میخوان بهش بدن؟!! اگه می بست پر در آمدترین دروازه بان جهان می شد

رفتنش هم اصلا مهم نیست!اما دلم فقط از این میسوزه که ما فقط سوتی هاش رو دیدیم تو یونایتد،این فصل تازه داشت راس و ریس میکرد خودشو،که داره اینجوری گند میزنه به خودش و همه چی،به هر حال هیچ وقت آرزوی این رو ندارم که تو تیمش موفق نشه،اما خب به نظرم چوب این کارش رو در آینده خواهد خورد
آگه اشتباه نکنم یکی از خرید های گرون فرگوسن بود
17 میلیون بابتش پول داد

فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آگه اشتباه نکنم یکی از خرید های گرون فرگوسن بود
17 میلیون بابتش پول داد
فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk
تقریبا نصف قیمت فردیناند و برباتوف رو داشت...(بربا گرونترین خریدش بود تقریبا 31 میلیون)، ولی یه مقایسه اینجوری بکنیم که این بازیکنهارو الان اگه میخواستیم بخریمشون چقدر باید پول واسشون پرداخت میکردیم؟؟ بربا طرفای 80 میلیون و ریو 100 میلیون؟؟؟
شایعه جدید اینه که افتادیم دنبال مانژوکیچ که خبر روزنامه لندنی هستش(پس جدی نگیرید) و خبر مارکوینوش هم از یک روزنامه فرانسوی هستش که باز هم جدی نگیرید...
خوب این رو باید بگم که Hate to disappoint you guys but چک داره کارهای انتقالش به آرسنال رو انجام میده، مورینیو هم تایید کرده که حاضر هستش چک به آرسنال بره...
نظرتون در مورد عملکردمون تو نقل و انتقالات تا الان چطور بوده؟؟؟:general408::general408:

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
خوب یک شایعه راه افتاده که نمیدونم درسته یا نه به نقل از مارکا و مترو دخیا رو دادیم رفت ریال با مبلغ ۱۸.۳ میلیون پوند!!!
http://metro.co.uk/2015/06/10/david...chester-united-accepting-18-3m-offer-5238262/
البته توی ردکافه هم بعضی ها تایید کردن که این اتفاق افتاده...حالا باید دید چی میشه...

آقا چه نظری داشته باشیم راجب نقل و انتقالات تا اینجا یک بازیکن جوون گرفتیم که خوب بد نیست ولی معلوم نیست حتمی جواب بده بهترین بازیکن فصلمون رو هم داریم دو دستی مفت تقدیم ریال میکنیم الان خوشحال باشیم نمیگن اینا دیوانه اند؟

ChargePIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
خوب یک شایعه راه افتاده که نمیدونم درسته یا نه به نقل از مارکا و مترو دخیا رو دادیم رفت ریال با مبلغ ۱۸.۳ میلیون پوند!!!
http://metro.co.uk/2015/06/10/david...chester-united-accepting-18-3m-offer-5238262/
البته توی ردکافه هم بعضی ها تایید کردن که این اتفاق افتاده...حالا باید دید چی میشه...

آقا چه نظری داشته باشیم راجب نقل و انتقالات تا اینجا یک بازیکن جوون گرفتیم که خوب بد نیست ولی معلوم نیست حتمی جواب بده بهترین بازیکن فصلمون رو هم داریم دو دستی مفت تقدیم ریال میکنیم الان خوشحال باشیم نمیگن اینا دیوانه اند؟

شایعه هست دوست عزیز.این همه منبع موثق مثل توییتر خبری باشگاه توییتر رسمی نقل و انتقالات اروپا که به محض قطعی شدن توییت میخوره ...بقیه همه شایعه هستند

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شایعه هست دوست عزیز.این همه منبع موثق مثل توییتر خبری باشگاه توییتر رسمی نقل و انتقالات اروپا که به محض قطعی شدن توییت میخوره ...بقیه همه شایعه هستند
خوب اخبار مارکا هستش این و دخیا با 25(18.3 میلیون پوند) میلیون یورو رفت رئال، تبریک به رئالی ها و تبریک به مدیریت تیم...
چک هم که هر طور شده میخواد به آرسنال بره، پس تنها گزینه های دروازه بانیمون یوریس و بگوویچ هستن که بگوویچ رو میلان هم میخوادش، پس عمرا منچستر نمیاد و سر از میلان در میاره، بعید میدونم که سویا و اتلتیک مادرید، دروازه بان اولشون رو به ما بفروشن، بعید میدونم که دروزاه بان دیگه ای هم بخواد به منچستر بیاد...پس همونی که نیم فصل گفتم اتفاق افتاد و فن خال رفیقش والدز رو اورد بعنوان دروازه بان اول...
PSG هم میخواد دفاع راستش رو به ما بندازه، کلاین که تمدید کرد و بیخیالش شدیم، هوملز هم عمرا نمیاد، اوتامندی هم که پول خونش رو میخوان، لاپورته هم که 35 میلیون پوند ریلیز کلاوس داره، دراگوویچ هم که تا اونجا که یادم میاد رفت رم؟؟؟ دیگه چه گزینه هایی داشتیم که هیچی نشد؟؟
بحث دانیلو و دارمین هم شده بود که رفتن به تیمهایی که میخواستن، دیبالا هم که رفت یووه...
بایرن که شواینی رو نمیخواد بفروشه، وراتی هم که همین امروز دوباره خبرش رو زدن که PSG نمیفروشتش و همینطور مارکوینوش رو...
کین رو هم که هیچ خبری ازش نیست، وقتی دوباره شایعه کاوانی شروع شده و افتادن دنبال مانژوکیچ، یعنی نمیتونیم کین رو بخریم...
یه مدتی گفتن میخوایم ناینگولان و پیانیچ رو بخریم که از پایان فصل تا الان حتی اسمشون و شایعشون هم بیرون نیومده...
کلا دست رو هر کس گذاشتیم تو 3-2 فصل گذشته یا به تیم ما نیومده یا تا آخر کردن تو پاچمون...
نظرتون چیه؟؟ مدیریت که عالی هستش، احساس میکنم که هیچ بازیکنی تو دنیای فوتبال نمیخواد بیاد با فن خال کار کنه، البته از احساس گذشته تبدیل به یقین شده...
تازه ایجنت دبروین هم تایید کرده که سیتی داره باهاشون مذاکره میکنه...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
البته میلاد ون در ویل اصلاً دفاع بدی نیست!
اتفاقاً برعکس جزو دفاع راست های خوبه، به اون صورت بازیکن خوب نداریم تو این پست و اصلاً نمیشه گفت کلاین خیلی بهتره ازش!
ولی قبول دارم که اگه قرار به تبادل دی ماریا باشه با یکی از بازیکناشون وراتی باید تنها گزینمون باشه، چون داریم یه سوپراستار میدیم بهشون، مطمئنم دی ماریا فصل دوم خیلی خیلی بهتر خواهد بود!
و البته قیمت 10 میلیون یورویی که ذکر شده تو اخبار واسه ون در ویل کاملاً مناسبه!

Last edited:

ChargePIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوست عزیز به هیچوجه خبر انتقال دخیا خبر موثقی نیست و پیج رسمی نقل و انتقالات ثبت کرده نه توییت خبری باشگاه نه خود رپال نه خود دخیا من نمیدونم چرا خود هوادارانمون هم اماده رفتن دخیا هستند...دخیا هنوز جایی نرفته.برام جالبه یه جور میگید مارکا گفته انگار مارکا خبراش همیشه موثق هست ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
البته میلاد ون در ویل اصلاً دفاع بدی نیست!
اتفاقاً برعکس جزو دفاع راست های خوبه، به اون صورت بازیکن خوب نداریم تو این پست و اصلاً نمیشه گفت کلاین خیلی بهتره ازش!
ولی قبول دارم که اگه قرار به تبادل دی ماریا باشه با یکی از بازیکناشون وراتی باید تنها گزینمون باشه، چون داریم یه سوپراستار میدیم بهشون، مطمئنم دی ماریا فصل دوم خیلی خیلی بهتر خواهد بود!
اصلان جان، بحث تبادل بازیکن نیست، قیمت 10 میلیونی واسش زدن ظاهرا...
در کل میدونی از چی این اسپانیایی خوشم میاد؟؟؟
وقتی یه بازیکنی میخوان، استخاره نمیکنن و توی چند هفته بازیکن رو میخرن، ولی ما فقط شایعه درست میکنیم و هیچ اتفاقی نمیوفته، چیزی که تو 10 سال گذشته همیشه اتفاق افتاده...
پارسال هم دلیلش کاملا مشخص بوده، گلیزرها دیگه نمیتونستن ضرر و بیرون موندن از CL و پرچم و شالهای زرد و سبز رو تحمل کنن و به قول خودمون طرفدارهارو با چندتا شکلات گول زدن، این فصل هم هیچ امیدی به این تیم ندارم، نه تنها این فصل بلکه تا وقتی که مربی فن خال هستش، هیچ امیدی به این تیم ندارم، حتی اگر از بازی حذفی CL رد هم بشیم تو بازیهای گروهی تبدیل به یک جک میشیم و فقط اعصابمون رو بهم میریزه...
احتمال هم میدم که آخر فصل مربی عوض بشه و یکی مثل گواردیولا یا کلوب رو یخوان بیارن که یکی مثل رئیس بشه و واسه گلیزرها فقط درآمد داشته باشه، که عمرا نمیشه...
میدونم که قبل از پایان فصل هم پیش بینی کردم که فن خال به CL نمیرسه، ولی رسید، ولی هنوز هم سر حرفم هستم که فن خال به CL نرسید، بلکه لیورپول و سوتون و تاتنهام CL رو به ما هدیه کردن، هر نتیجه بدی که گرفتیم، لیورپول و سوتون وتاتنهام بدتر از اون گرفتن...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوست عزیز به هیچوجه خبر انتقال دخیا خبر موثقی نیست و پیج رسمی نقل و انتقالات ثبت کرده نه توییت خبری باشگاه نه خود رپال نه خود دخیا من نمیدونم چرا خود هوادارانمون هم اماده رفتن دخیا هستند...دخیا هنوز جایی نرفته.برام جالبه یه جور میگید مارکا گفته انگار مارکا خبراش همیشه موثق هست ...
درسته که همش شایعه هست و هیچ خبر موثقی هنوز بیرون نیومده،
ولی رفتن دخیا تقریباً قطعی شده، خبری غیر از این خیلی غیر منتظرس.
در کل انتقال دخیا یک باخت بوده واسه باشگاه و باید ازش درس گرفت و گذشت...
پ.ن: من هنوز سر اون شرطی که گفتم هستما ;)
اصلان جان، بحث تبادل بازیکن نیست، قیمت 10 میلیونی واسش زدن ظاهرا...
در کل میدونی از چی این اسپانیایی خوشم میاد؟؟؟
وقتی یه بازیکنی میخوان، استخاره نمیکنن و توی چند هفته بازیکن رو میخرن، ولی ما فقط شایعه درست میکنیم و هیچ اتفاقی نمیوفته، چیزی که تو 10 سال گذشته همیشه اتفاق افتاده...
پارسال هم دلیلش کاملا مشخص بوده، گلیزرها دیگه نمیتونستن ضرر و بیرون موندن از CL و پرچم و شالهای زرد و سبز رو تحمل کنن و به قول خودمون طرفدارهارو با چندتا شکلات گول زدن، این فصل هم هیچ امیدی به این تیم ندارم، نه تنها این فصل بلکه تا وقتی که مربی فن خال هستش، هیچ امیدی به این تیم ندارم، حتی اگر از بازی حذفی CL رد هم بشیم تو بازیهای گروهی تبدیل به یک جک میشیم و فقط اعصابمون رو بهم میریزه...
احتمال هم میدم که آخر فصل مربی عوض بشه و یکی مثل گواردیولا یا کلوب رو یخوان بیارن که یکی مثل رئیس بشه و واسه گلیزرها فقط درآمد داشته باشه، که عمرا نمیشه...
میدونم که قبل از پایان فصل هم پیش بینی کردم که فن خال به CL نمیرسه، ولی رسید، ولی هنوز هم سر حرفم هستم که فن خال به CL نرسید، بلکه لیورپول و سوتون و تاتنهام CL رو به ما هدیه کردن، هر نتیجه بدی که گرفتیم، لیورپول و سوتون وتاتنهام بدتر از اون گرفتن...
میلاد درباره سیاست های باشگاه و معطلی های بیخودش باهات موافقم،
ولی اصلاً انقدری که بدبینی بدبین نیستم به فصل آینده.
یونایتد به هیییچ وجه تبدیل به جوک گروهش نمیشه! اینو قول میدم و شرط می بندم روش، احتمال اینکه تو پلی آف حذف شیم خیلی بیشتره تا اینکه بریم بالا و هیچ حرفی واسه گفتن نداشته باشیم!
درباره آینده مربی هم بعد از پایان این فصل میشه نظر داد، به هر حال فصل اول با همه بازی های بد و سختی هاش به هدفمون رسیدیم، مسلماً باید پیشرفت رو تو این فصل بببینیم و خیلی بهتر باشیم، اگر نباشیم، ون حال فامیل من که نیست، منم اون موقع موافق موندنش نیستم و ترجیح میدم کلوپ بیاد!
ولی فعلاً فقط باید منتظر بود و امیدوار که زودتر تیم فصل بعد بسته شه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
درسته که همش شایعه هست و هیچ خبر موثقی هنوز بیرون نیومده،
ولی رفتن دخیا تقریباً قطعی شده، خبری غیر از این خیلی غیر منتظرس.
در کل انتقال دخیا یک باخت بوده واسه باشگاه و باید ازش درس گرفت و گذشت...
پ.ن: من هنوز سر اون شرطی که گفتم هستما ;)

میلاد درباره سیاست های باشگاه و معطلی های بیخودش باهات موافقم،
ولی اصلاً انقدری که بدبینی بدبین نیستم به فصل آینده.
یونایتد به هیییچ وجه تبدیل به جوک گروهش نمیشه! اینو قول میدم و شرط می بندم روش، احتمال اینکه تو پلی آف حذف شیم خیلی بیشتره تا اینکه بریم بالا و هیچ حرفی واسه گفتن نداشته باشیم!
درباره آینده مربی هم بعد از پایان این فصل میشه نظر داد، به هر حال فصل اول با همه بازی های بد و سختی هاش به هدفمون رسیدیم، مسلماً باید پیشرفت رو تو این فصل بببینیم و خیلی بهتر باشیم، اگر نباشیم، ون حال فامیل من که نیست، منم اون موقع موافق موندنش نیستم و ترجیح میدم کلوپ بیاد!
ولی فعلاً فقط باید منتظر بود و امیدوار که زودتر تیم فصل بعد بسته شه.
پارسال که یادت هست، واسه خرید دیماریا، اگه PSG و سیتی مشکل فیرپلی نداشتن، 100 درصد 10 بار میخریدنش قبل از ما، ولی اونقدر این دست و اون دست کردن که دیگه پرز گفت خودم میارمش بهتون میدمش، فرگوسن هم رفت بازی دوستانه نگاه کنه یعنی!!!!;)
ولی در کل این مقاله رو چند ماهی هست که داریم فقط شایعاتش رو میخونیم...
تیم جای تعریف که نداشت، ضعفهاش بیشتر هم شد این فصل، هیچ کاری هم واسش انجام نمیشه، پس امیدی هم بهش نمیره...
خودمون رو گول نزنیم با همچین چیزایی:
CEZfC6fWMAA9Ynd.jpg
5-4 فصل دیگه هم خرید اینجوری داشته باشیم، جبران این 13-12 فصل بدون خرید درسته حسابی نمیشه...
اون رئال که 1 میلیارد خرج کرد تا تونست CL رو بگیره، ما که هیچ...:general402::general402::general402:

ChargePIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
منم سر شرطم هستم دخیا حداقل یکسال دیگه اینجا میمونه و جای نمیره

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اقا خواهشا از دخیا بکشید بیرون. میخواد بره خب بره فدای سر هممون!
این همه دروازه بان درجه یک هست بالاخره یکیشونو میخریم دیگه. تازه والدز هم هست (درسته بعضی مواقع سوتی میده ولی یادتون نره تو اون بازی بعد از یک فصل بازی نکردن چند تا سیو فوق العاده داشت)
الان مرکز خط دفاع داغونه بیشتر تمرکزشونو باید بذارن رو اون پست. بعد برن سراغ یه مدافع راست و هافبک دفاعی
مهاجم هم حتما واجب نیست بخرن. فن خال یه خرده رابین رو انگولک کنه به خودش میاد. جناب رونی هم از فاز فانتزی بازی کردن بیان بیرون خط حمله حداقل برای فصل بعد عالی میشه
درضمن ممفیس به عنوان مهاجمم میتونه بازی کنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
منم سر شرطم هستم دخیا حداقل یکسال دیگه اینجا میمونه و جای نمیره
:D
دوستان اینجا در حضور همه شما ما سر موندن یا رفتن دخیا 50 هزار وجه رایج مملکت بستیم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوست من وجه رایج مملکت = تومان
دخیا امسال تو خونش میمونه جایی نمیره
تومان دیگه، کجا رواج داره بری یه چیزی بخری فروشنده بگه انقد ريال میشه :D
یا کرایه تاکسیتون 10 هزار رياله؟! :p
تقصیر من هستش که خواستم ضرر بازنده رو کم کنم...:oops:
خوب همونطور هم که گفتم، تنها مشکل دخیا حضور کاسیاس بود که اون هم انگار حل شده، کاسیاس هم توافق کرده که قراردادش رو با رئال فسخ کنه تا دخیا به راحتی به رئال بپیونده...
من مثل بقیه دوستان براش آرزوی موفقیت نمیکنم!!!!!!!
امیدوارم که با چندتا نمایش ضعیف طرفدارای رئال چهره خودشون رو بهش نشون بدن تا بفهمه پوشیدن لباس منچستر لیاقت میخواد، کسی هم پایه نشد که بریم دست و پاش رو بشکنیم، همین شکل برخورد و راحت کنار اومدن منچستری هاست که باعث میشه که بازیکنهامون بهمین راحتی از تیم برن...
کلا چند هفته ای هست که مطمئن هستم که داره میره، من هم مثل افشین بیخیالش شدم و فقط میخواستم که مفت از دستش ندیم که انگار این اتفاق هم افتاده، چون میخوان 25 میلیون(خیلی جالبه که وقتی میخواستن قراردادش رو تمدید کنن، هی مشکلش این بود که میخواست ریلیز کلاوس واسش بزارن تو قراردادش به قیمت 25 میلیون، انگار که از همون موقع سر قیمت هم به توافق رسیده بودن) بفروشنش و در ازاش هیچ بازیکنی هم ازشون گرفته نمیشه...
اگه جای وودوارد بودم، نگهش میداشتم تو تیم یه فصل دیگه و به هیچ عنوان نمیفروختمش، بازی افتضاح هم میخواست بکنه، مینداختمش رو نیمکت(در صورتیکه بازی افتضاح هم میکرد، خیلی راحت رئال بیخیالش میشد...)

Last edited:
بالا