• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

drh4m3d

Registered User
لایک‌ها
429
ترکیب من اینه
چک
هوملز
جونز
بیلیند
والنسیا
کریک
یانگ
ماتا
هررا
رونی
کین

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
لذت بردم از مصاحبه اش.
خود من یکی از کسایی هستم که خیلی موافق رفتار بد با دخیا و بی احترامی بهش نیستم. ولی وقتی این مصاحبه رو خوندم همش داشتم تو ذهنم قیاس می کردم.
عاشق ادوین بودم و علاقه ام بهش چندین برابر هم شد.
Van der Sar: There's nowhere like Old Trafford

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مربی گفت می خواهد در اینجا عناوین زیادی کسب کند. جاه طلبی تو چیست؟
خوب من نیز می خواهم با تیم قهرمانی کسب کنم. بزرگترین باشگاه دنیا هستیم پس باید برای قهرمانی بازی کنیم.
مرسی مرسی که تو اینو فهمیدی !
مک نر سمت راست؟ بیخیال تورو خدا ! مدافعین کناری مهمتر از خصوصیت دفاعیشون باید بتونن خوب سانتر کنن و سرعتشون بالا باشه. دلت میاد من از الان انرژیمو بذارم فحش ها رو سهمیه بندی کنم؟:D:D
هندانوویچ (بگوویچ - چک)
شاو(بلیند)-----جونز------هوملز (اوتامندی -روخو)-----کلاین
ایکاردی
دی ماریا-----ماتا------ممفیس
رونی-----رابین
ترکیب مورد علاقم:general705:
یه سوال افشین جون، چرا اینقدر پستات رو بلند میکنی با سر خط؟؟؟o_Oo_Oo_O:p:p
بیخیال!!!! ایکاردی؟؟؟؟؟
مک نر درسته اونقدر بازیکن تهاجمی نیست، ولی فصل پیش کاملا نشون داد که میل به حرکت رو به جلو داره، تقریبا تنها حرکت قشنگ فصلمون از سمت راست هم کار مک نر بود و بازی با چلسی رو یادت بیاد کارهایی کرد که هیچکدوم از بازیکنهای دیگمون بلد نبودن(شوت از پشت محوطه)
حالا که همه لیست میزارن، ما هم بزاریم...
یوریس(اوبلاک)
شاو-اوتامندی(روخو)-هوملز(اسمالینگ)-منتظر کوپا آمریکا هستم(اگه بازیکن تاپی پیدا نشد مک نر و دارمین)
پیانیچ(اشنیدرلین)
هررا - اندرسون(رونی)
دیپای - دیماریا(فرمینو)
کین

لذت بردم از مصاحبه اش.
خود من یکی از کسایی هستم که خیلی موافق رفتار بد با دخیا و بی احترامی بهش نیستم. ولی وقتی این مصاحبه رو خوندم همش داشتم تو ذهنم قیاس می کردم.
عاشق ادوین بودم و علاقه ام بهش چندین برابر هم شد.
کلا نسل قبلی همه احترام تیم و طرفدارهارو نگه داشتن و تعصب داشتن نسبت به تیم(اورا، ویدیچ، ریو، فن در سار و ...)

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
71C34AB3E1F74CBEAC52A9C0402AC4C7.ashx

والنسیا اون قدر ها هم که بعضی از دوستان می گن نخاله نیست! امسال انصافا داشت هم جور دفاع راست رو می کشید و هم وینگر. به جز سوتی بدی هم که جلوی آرسنال داد عملکردش اون قدر بد نبود. نه تو دفاع عالی بود نه توی حمله ولی تو هردو بازی های خوبی هم انجام داد. این قدر راحت ردش نکنین بره یکی میاد بد تر از این اون وقت باید دو برابر بهش فحش بدین

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
والنسیا اون قدر ها هم که بعضی از دوستان می گن نخاله نیست! امسال انصافا داشت هم جور دفاع راست رو می کشید و هم وینگر. به جز سوتی بدی هم که جلوی آرسنال داد عملکردش اون قدر بد نبود. نه تو دفاع عالی بود نه توی حمله ولی تو هردو بازی های خوبی هم انجام داد. این قدر راحت ردش نکنین بره یکی میاد بد تر از این اون وقت باید دو برابر بهش فحش بدین
درسته، والنسیا نخاله نیست، فقط در پست غیر تخصصیش داره بازی میکنه و با اینکه بخاطر سرعت و قدرت بدنیش نسبتا تو دفاع موفق بوده، ولی تو حمله تیم رو فلج کرده و تقریبا سمت راست تیم رو کامل از کار انداخته، البته نصف دیگش هم مربوط به بازی کردن ماتا تو پستی میشه که باز غیر تخصصی هستش...
ولی در کل والنسیا و اسمالینگ و جونز و اوانز اونقدر فرط تو هر بازی دادن که کلا این خط دفاع ارزش فکر کردن هم نداره...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بلژیک هم که جلوی ولز باخت.
داشتم کامنتها رو میخوندم متفق القول (به جز کامنتای مربوط به تحقیر آزار) میگفتن نبود فلیینی باعث شد نتونن گل بزنن :D
خوراک تیمای اتوبوسیه این درخت :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بلژیک هم که جلوی ولز باخت.
داشتم کامنتها رو میخوندم متفق القول (به جز کامنتای مربوط به تحقیر آزار) میگفتن نبود فلیینی باعث شد نتونن گل بزنن :D
خوراک تیمای اتوبوسیه این درخت :p
خوب باید خود بازی رو میدیدی، آدم رو پشیمون میکرد از اون همه بدگویی در مورد بیل، البته من هم خلاصه بازی رو دیدم ولی بلژیک تو قوطی بود و بیل همه کار میکرد تو زمین...
فلینی هم اگه میخواست جواب بده، باید خیلی بهتر از اینها میبود تو لیگ...
کلا اگه خرید دیگه ای داشته باشیم، فلینی به یک نیمکت نشین کامل باید تبدیل بشه واسه فصل دیگه، مگه اینکه مصدوم زیاد داشته باشیم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب باید خود بازی رو میدیدی، آدم رو پشیمون میکرد از اون همه بدگویی در مورد بیل، البته من هم خلاصه بازی رو دیدم ولی بلژیک تو قوطی بود و بیل همه کار میکرد تو زمین...
فلینی هم اگه میخواست جواب بده، باید خیلی بهتر از اینها میبود تو لیگ...
کلا اگه خرید دیگه ای داشته باشیم، فلینی به یک نیمکت نشین کامل باید تبدیل بشه واسه فصل دیگه، مگه اینکه مصدوم زیاد داشته باشیم...
باور کن فلیینی خیلی خوبه میلاد هر تیمی مثلشو نداره :p
شاید خیلی زیبا حرفه ای نباشه بازیش ولی کار راه اندازه :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
باور کن فلیینی خیلی خوبه میلاد هر تیمی مثلشو نداره :p
شاید خیلی زیبا حرفه ای نباشه بازیش ولی کار راه اندازه :D
تاکتیک سوم یا چهارم تیم شاید، ولی به اندازه ای که تیم رو فلج میکنه و ضرر داره واسه تیم، 1/5 اون هم سود نداره...
نه سرعت داره و نه تکنیک و نه پاس میتونه بده، فقط تو درگیری هایی که کنارش هم اتفاق میوفته میتونه شرکت کنه و گرنه اگه بازیکنی ازش فاصله گرفت، دیگه بهش نمیرسه...
خبر دردناک امروز این هستش که:
Tottenham will not sell Kane or Lloris
Tottenham chairman Daniel Levy has ruled out selling either Harry Kane or Hugo Lloris despite interest in the pair from Manchester United​
خوب اول بگم که یوریس که خیلی چراغ سبز نشون داده بود و کین رو هم گرفتنش رو باید به عرضه وودی نگاه کرد که آیا میتونه اونقدر فشار بیاره واسه اوردنش به منچستر...
اما خبر خوب اینه که به دنبال اوبلاک هستیم، طبق گفته AS ...
شایعه هوملز هم دوباره زیاد شده...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آخرین شایعه میگه که افتادیم دنبال کوتینیو...
دیگه خسته شدم، از بس که فقط شایعه گفتم، دوستان خبری شد به ما هم بگن...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه سوال افشین جون، چرا اینقدر پستات رو بلند میکنی با سر خط؟؟؟o_Oo_Oo_O:p:p
بیخیال!!!! ایکاردی؟؟؟؟؟
مک نر درسته اونقدر بازیکن تهاجمی نیست، ولی فصل پیش کاملا نشون داد که میل به حرکت رو به جلو داره، تقریبا تنها حرکت قشنگ فصلمون از سمت راست هم کار مک نر بود و بازی با چلسی رو یادت بیاد کارهایی کرد که هیچکدوم از بازیکنهای دیگمون بلد نبودن(شوت از پشت محوطه)
حالا که همه لیست میزارن، ما هم بزاریم...
واسه اینکه دوستان میخونن اذیت نشن برادر:D
ببخشید منظورم کواسیچ بود. مریضم خیلی گیچ میزنم
میلاد باور کن استفاده از بازیکنایی مثل مک نر و جونز به عنوان مدافع کناری مثل سم می مونه. نه سرعتشو دارن که بتونن جلو استارت های وینگر حریفو بگیرن نه خودشون تکنیک و یا قدرت سانتر کردن خوبی دار.اورا رو به یاد بیار یا مثلا همین سمت چپ خودمون شاو و بلیند
والنسیا هم واقعا داغونه! هم به عنوان وینگر هم مدافع
وینگری که نتونه یه سانتر سالم داشته باشه.شوت زن نباشه.تکنیک خوبی نداشته باشه و نتونه از پای غیر تخصصیش حتی برای یه پاس ساده استفاده کنه باید بره بمیره
یانگ در مقابل والنسیا خداست!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
واسه اینکه دوستان میخونن اذیت نشن برادر:D
ببخشید منظورم کواسیچ بود. مریضم خیلی گیچ میزنم
میلاد باور کن استفاده از بازیکنایی مثل مک نر و جونز به عنوان مدافع کناری مثل سم می مونه. نه سرعتشو دارن که بتونن جلو استارت های وینگر حریفو بگیرن نه خودشون تکنیک و یا قدرت سانتر کردن خوبی دار.اورا رو به یاد بیار یا مثلا همین سمت چپ خودمون شاو و بلیند
والنسیا هم واقعا داغونه! هم به عنوان وینگر هم مدافع
وینگری که نتونه یه سانتر سالم داشته باشه.شوت زن نباشه.تکنیک خوبی نداشته باشه و نتونه از پای غیر تخصصیش حتی برای یه پاس ساده استفاده کنه باید بره بمیره
یانگ در مقابل والنسیا خداست!
نه افشین جون اشتباه نکن، من هم هیچ کدوم اینهارو بعنوان دفاع راست و نه دفاع میانی قبول ندارم(حالا باز هم شاو و روخو بهتر هستن) ولی وقتی خریدی در کار نیست، اینها بهترین گزینه های ما هستن...
من که چشمم آب نمیخوره حتی دیگه خریدی داشته باشیم با این وضعیت...
آره کواچیچ هم بدک نیست، ولی چه فایده که فوتبال ایتالیا در حد لیگهای دیگه نیست، هنوز هم میگم ولی کسی باور نمیکنه...
فالکائو هم داره قراردادش رو با چلسی میبنده...
عجب همتی گذاشتن وودی و فن خال در جذب نکردن بازیکن...
از همین الان میگم که اگه تا آخر هفته آینده بازیکن درسته حسابی گرفتیم که گرفتیم و گرنه باید به فکر کسب سهمیه باشیم(که اون رو هم عمرا کسب نمیکنیم این فصل)

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آخرین شایعه میگه که افتادیم دنبال کوتینیو...
دیگه خسته شدم، از بس که فقط شایعه گفتم، دوستان خبری شد به ما هم بگن...
گفتی کوتینیو تعجب کردم!
شایعه موتینیو اعلام شده :D
بازیکن خوبیه، شایعش رو دوست دارم :p
پ.ن: تو این چند روز خرید نداشته باشیم خییلی حالم گرفته میشه!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گفتی کوتینیو تعجب کردم!
شایعه موتینیو اعلام شده :D
بازیکن خوبیه، شایعش رو دوست دارم :p
پ.ن: تو این چند روز خرید نداشته باشیم خییلی حالم گرفته میشه!
از نظر من فرق ندارن، چون شایعه هستن فقط...
شایعه جدید هم راموس هستش، البته پارسال هم سر قراردادش با رئال مشکل پیدا کرده بود که امسال هم تشدید شده ولی اصلا توجه نکنید...
راستی رونی هم 40 میلیون پوند(قبلا 50تا بود!!!) پیشنهاد واسه کین رو تایید کرده و گفته که کین میتونه تو منچستر موفق باشه...(یعنی بای بای فن پرسی)
فالکائو هم رسما رفته چلسی دیگه، حالا موفقیتش رو امسال ببینید و فرق مربی هارو بفهمید...(حالا خوبه بدتر از سال پیش بشه...:general705::general705:)

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
به نظرم خرید بنزما ی خرید ناموفق میشه حتی اگه انجام شه تو اینهمه سال ندیدم بازیکنی که قلبا یونایتد رو دست نداشته تو این تیم موفق شده باشه
اوبلاک جانشین خوبی واسه دخیا هست ب نظرم از لوریس بهتره
مطمئن باش فالکائو این فصل خوب بازی خواهد کرد چون اعتماد مربی رو پشت سرش داره چلسی هم هافبک پاسور داره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نه به بنزما فکر میکنم و نه به اوبلاک، مشکلات تیم اونقدر زیاد هستش که اینارو اصلا مهم نمیبینم...
البته خرید اوبلاک خوب هستش، ولی باز هم بعید هستش که انجام بشه، فقط شایعه هستش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
برای پست مهاجم همین کین از بهترین گزینه هاست فصل پیش هم تو لیگ برتر امتحانشو پس داده
اگه بشه با 40 میلیون پوند گرفتش واقعا خرید خوبیه
فالکائو هم به احتمال زیاد میره چلسی فصل بعد مشخص میشه این خود فالکائو بوده که مشکل داشته یا فن خال که بلد نبوده ازش بازی بگیره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
برای پست مهاجم همین کین از بهترین گزینه هاست فصل پیش هم تو لیگ برتر امتحانشو پس داده
اگه بشه با 40 میلیون پوند گرفتش واقعا خرید خوبیه
فالکائو هم به احتمال زیاد میره چلسی فصل بعد مشخص میشه این خود فالکائو بوده که مشکل داشته یا فن خال که بلد نبوده ازش بازی بگیره
با 60 میلیون پوند هم راضی هستم، فقط خریده بشه...
در مورد مهاجم خیالمون حداقل برای مدت طولانی راحت میشه...
مشکل مدافع میانی و راست و هافبک وسط(دفاعی هستش) که اصلا نداریم، دروازه بان هم مشکل بعدی...
سه خط بالای خودم رو میخونم، با خودم فکر میکنم ما اصلا بازیکن هم داریم بزاریم تو زمین اگه این همه مشکل کمبود بازیکن داریم؟؟؟؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
71C34AB3E1F74CBEAC52A9C0402AC4C7.ashx

داشتم آمار اوتامندی رو در فصل گذشته نگاه میکردم و مقایسه میکردم با تک تک آمارهای اسکرین بالا، متوجه شدم که تو تک تک این آمارها اوتامندی برتر از کل این بازیکنها بوده!!!!!!
حالا میفهمم که چقدر دفاعهای آشغالی داریم...
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG
دوستان دقت کنن که این آمار مربوط به هر بازی هستش و برای بدست اوردن آمار اصلی باید این اعداد رو در 35 بازی ضرب کنند...
همینجوری که نگاه میکردم، متوجه شدم که ما از 6 بازی آخرمون فقط 5 امتیاز گرفتیم!!!!!!!!!!چه آماری!!!!
این هم آمار جونز که خیلی بهتر از بقیه بوده هم از نظر آمار و هم از نظر امتیاز در بین کل بازیکنامون که باز هم خیلی ضعیفتر هستش:
z3.JPG z2.JPG z1.JPG z4.JPG

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میلاد تو خوب امار در میاری و استعداد یابی میکنی
بیا بریم از زمین خاکی تیمای محلی ایران شروع کنیم من میشم سرمربی تو هم انالیزور و استعداد یاب
باور کن بعد سه سال تیمو قهرمان اسیا میکنیم:D
مهدی به عنوان مدیر اجرایی
اصلانم میذاریم تو تدارکات دستش یه جا بند باشه:D:D:D

بالا