• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
برنامه بازیهامون که عالی به نظر میرسه:
http://www.goal.com/en/news/9/engla...premier-league-fixtures-in-full?ICID=HP_BN_10
ولی در کل خیل دیر متوجه میشیم که تیم هیچ تغییری نداشته...
با این وضعیتی که درست کردن و میخوان دقیقه 90 نقل و انتقالات خرید داشته باشن(اگه خریدی باشه) دوباره میخوان 2-1 ماهی بهونه بیارن که بازیکنهای جدید هماهنگ نشدن با بقیه که من یکی دیگه تو کتم نمیره این حرفا...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شایعه شایعه شایعه... شما اینجوری بخونید EXtra Extra Extra...:D:D:D
اشنیدرلین دلش میخواد به منچستر بیاد تا آرسنال(پارسال فابرگاس هم اینو میگفت ولی سر از چلسی دراورد:general505:)
سوژه جدیدمون مدافع میانی موناکو، فابینیو هستش...:general505::general505::general505: فقط شایعه و فقط انواع و اقسام اسمهای مختلف...:general505::general505::general505:
رئال هم رقیبمون برای اوتامندی، پس بیخیالش باید بشیم و همچنین چیزی که قبلا واضح بود، رئال اصلا به هیچ عنوان حاضر به فروش واران نیست...:general507:
خوب این هم از شایعات امروز، ببینیم تا آخر فصل نقل و انتقالات چه شایعات دیگه ای میشنویم...
فکر میکنم که منچستر سوژه نقل و انتقالات هستش...:general208::general208::general208:
صاحب ناپولی هم برای هیگواین 100 میلیون میخواد!!!!!!!! پسر همسایمون هم تو تیم کوچه بازی میکنه، قیمت زیر 50 میلیون پوند قبول نمیکنیم واسش!!!!:general304::general304::general304:

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
داشتم بازی اشنیدرلین رو نگاه میکردم که خیلی خیلی شباهت داشت به اسکولز کبیر!!!!!!
هم پاس های بلند جالبی میداد و هم جنگنده بود و تکل های جالبی میزد، تو چندتا بازی هم که دیدم روبروی آرسنال و سیتی بدجوری حال هافبکهای این دو تیم رو میگرفت، بدجور نقره داغشون میکرد...
خیلی خوشم اومد ازش، الان متوجه شدم که چرا اینقدر ازش خوشت میاد معین خان...
فقط ضعفی که دیدم، کم شوت بودنش بود...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اگه بياد من يو ٢ فصل تو اون پست تضمين ه
Sent from my iPhone using Tapatalk
فکر میکنم بیشتر از 2 سال بتونه کمک کنه، چون 25 سال بیشتر نداره، نسبت به کریک که 33 سالش هستش و همش مصدومه...
شواینی هم که شایعات خیلی زیاد هستش هم 30 سالش هستش ولی کیفیت بالاتری داره اگه رو فرم باشه و فوق العاده شوت زن هم هست...
مشکلات زیاده تو این تیم، با یه بازیکن حل نمیشه...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
فکر میکنم بیشتر از 2 سال بتونه کمک کنه، چون 25 سال بیشتر نداره، نسبت به کریک که 33 سالش هستش و همش مصدومه...
شواینی هم که شایعات خیلی زیاد هستش هم 30 سالش هستش ولی کیفیت بالاتری داره اگه رو فرم باشه و فوق العاده شوت زن هم هست...
مشکلات زیاده تو این تیم، با یه بازیکن حل نمیشه...
خيال ت راحت بعد دو فصل دنبال بازيكن تاپ ميگردن اين م مير ه ليگ ايتاليا
فعلا مجبورن بزار برن تو كورس قهرماني

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
در ادامه اما روی اشتباه مدافعان کلمبیا، فرصتی فوق العاده برای برزیل و فرمینو ایجاد شد که این مهاجم هافنهایم، در نهایت بی دقتی فرصت طلایی برزیل را از دست داد و درحالی که تنها دروازه خالی را پیش روی خود داشت، توپ را به آسمان فرستاد
تا حالا خیلی کم دیدم برزیلی تو لیگ انگلیس موفق باشه اگه اینو خریده باشن بجای فن پرسی و فالکائو واسه خط حمله همینجا به همه مدیران و البته مربی زحمتکش تیم تبریک میگم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در ادامه اما روی اشتباه مدافعان کلمبیا، فرصتی فوق العاده برای برزیل و فرمینو ایجاد شد که این مهاجم هافنهایم، در نهایت بی دقتی فرصت طلایی برزیل را از دست داد و درحالی که تنها دروازه خالی را پیش روی خود داشت، توپ را به آسمان فرستاد
تا حالا خیلی کم دیدم برزیلی تو لیگ انگلیس موفق باشه اگه اینو خریده باشن بجای فن پرسی و فالکائو واسه خط حمله همینجا به همه مدیران و البته مربی زحمتکش تیم تبریک میگم
یه بحثی هست که فن پرسی و فالکائو خیلی بیشتر از 10 موقعیت 100 درصد گل رو تو این فصل خراب کردن، بازی رو ندیدم ولی نمیشه روی یک صحنه نظر داد در مورد یه بازیکن...
شایعه های امروز هم لوکاکو و قیمتهای 15 و 24 میلیون پوندی برای فابینیو و اشنیدرلین هستن...
فکر میکنم تا اینجا از شایعاتی که بیرون اومده باید یه برداشتی از سیاست باشگاه داشته باشید...؟؟
بازیکنی که به درد تیم بخوره ولی گرون باشه، قیدش رو میزنن(جز بیل) و به دنبال بازیکنهای درجه 3-2 هستن با قیمتهای ...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دقیقا همینه تیمی که خریدهاش و همینطور عمده بازیکناش درجه 2 و 3 هست نتایجش هم همین درجه 2 و3 میشه و کم کم کل تیم درجه دو و سه میشه و همه اینها از انتخاب مربی درجه دو و سه شروع شده و ادامه داره

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
آرسنالو حساس حساب نکردی :D:D:D:p:p:p
باید بکنم؟:D:D:p

--------
هری کین بازم گفته میخوام تو تاتنهام بمونم و خوشحالم
ایجنت عدنان هم گفته اون هیچ جا نمیره و میخواد تو منچستر تبدیل به یه اسطوره بشه:general705::cool:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
باید بکنم؟:D:D:p
هری کین بازم گفته میخوام تو تاتنهام بمونم و خوشحالم
ایجنت عدنان هم گفته اون هیچ جا نمیره و میخواد تو منچستر تبدیل به یه اسطوره بشه:general705::cool:
عرضه گرفتنش رو نداره وودوارد، چیزی تو خرید بازیکن هزاران بار ثابت کرده...
عدنان هم بعد فصل فضاحت بارش، مشتری نداره دیگه...
مشخصا چیزی که دارم میبینم، مشکلات فصل پیش رو این فصل هم خواهیم داشت و تفاوتی وجود نداره نسبت به فصل گذشته...
امیدی به این تیم ندارم، به هیچ وجه...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
امیدی به این تیم ندارم، به هیچ وجه...
میلاد در خانه: بازم یکی این قرص سیانور من رو ورداشته؟ آدم تو این خونه آرامش نداره.

میلادجان اندکی صبر. چه با خرید چه بی خرید، ما گل سرسبد جزیره‌ایم. و خواهیم ماند. ما قهرمانیم، چه با جام چه بی‌جام.

البته فصل آتی یکی از این خوشگل‌هاش به ویترین اضافه خواهد شد :)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد در خانه: بازم یکی این قرص سیانور من رو ورداشته؟ آدم تو این خونه آرامش نداره.

میلادجان اندکی صبر. چه با خرید چه بی خرید، ما گل سرسبد جزیره‌ایم. و خواهیم ماند. ما قهرمانیم، چه با جام چه بی‌جام.

البته فصل آتی یکی از این خوشگل‌هاش به ویترین اضافه خواهد شد :)
خیلی خیلی خیلی بعید هستش...
اختلاف قهرمان با ما فصل پیش 17 امتیاز بود، فصلی که تقریبا همه میگن یکی از بدترین فصل های PL تو 10 سال گذشته بوده که قهرمانش خیلی بد بازی میکرده، و تیمهای دیگه هم نتایجشون فوق العاده ضعیف بوده، ما بهتر هم بشیم حتی بدون خرید(عمرا اتفاق نمیوفته) باز هم فقط امیدمون باید به این باشه که بقیه هم بهتر نشن و حتی بدتر هم بشن و گرنه که جام که هیچ، من سهمیه CL رو هم بعید میدونم بگیریم...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اخبار شایعات!
به نقل از یه روزنامه که از این نشریات زرد لندن نیست و شاید بشه روش حساب کرد فرمینیو یونایتد رو انتخاب کرده (یونایتد فرمینیو رو انتخاب کرده :|:D) و 21 میلیون یورو قراره بیاد.
اوتامندی هم دوباره ذکر کرده که میخواد بره و از بین تیم هایی که میخوانش 87% شانس با یونایتده :D
بقیه شایعات زرد لندنی رو هم نمیگم ارزش ندارن :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فکر میکنم که اکثر دوستان مشکلی با نیومدن ویدال به تیم نداشته باشن، هم اینکه خیلی حاشیه داره و هم اینکه یووه هم برچسب قیمت 80 میلیونی واسش زده بود بعد از CL ...که فکر میکنم الان با این حاشیه های آخریش، حداقل یه 40 میلیونی از قیمتش میوفته و باز هم خریدار نخواهد داشت، جالبه که الان که مشخص شده نه منچستر و نه رئال به دنبال ویدال نیستن، آرسنال رو کردن مشتری ویدال، شاید درست ندونم ولی آرسنال هافبک دفاعی خیلی بهتری داره و کاکولین به اندازه کافی مشتری داره...
خرید فرمینو شاید خوب باشه، ولی بدون دفاع و هافبک میانی و دروازه بان، اصلا فلسفه خرید فرمینو رو درک نمیکنم، مگه اینکه بخوایم مهاجم نوک بازیش بدیم...!!!
رئال هم اونقدر دیگه دنبال دخیا نیستش که حاضر نیست واسش پول آنچنانی بپردازه، با این وضعیت دخیا هم بعداز اومدن بنیتز بدجور دو دل شده...ولی من یکی میگم که باید بفروشیم بره(البته نه به قیمت زیر 30 میلیون) همچین بازیکنی که برای طرفدارها و تیم ارزش قایل نشد...
اوتامندی هم نشون داده دلش میخواد به روخو ملحق بشه، چیزی که مشخص هستش آینده خودش رو با روخو در تیم ملی آرژانتین و منچستر میبینه، قیمتش هم کاملا مشخص هستش، موندم که چرا وودوارد اینقدر این دست اون دست میکنه...؟؟؟
خرید درسته حسابی این فصل ما میتوننه باشه این اوتامندی...
راستش وقتی به هدفهای سیتی نگاه میکنم و به هدفهای ما، متوجه میشم که هدفهای ما درجه 3-2 هستن:general505: و چقدر من رو یاد 6-5 سال گذشته می اندازه که کسایی مثل توره و سیلوا رو از دست دادیم و این دو نفر حداقل برای 5-4 سال مارو بدجور مچاله کردن(عین حقیقت هستش) و الان دقیقا همون سناریو داره تکرار میشه...:general208::general208::general208:
چیز جالب قرارداد فالکائو هستش که باز هم 1 ساله و قرضی هستش، عملا انگار چلسی هم داره ریسک میکنه برای فالکائو و واسه همین قرارداد قرضی میبندن باهاش، این موناکو بدجور این بازیکن رو کرد تو پاچه انگلیسی ها با این حساب...:general711:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با پول چشم دوختیم به استعدادهای بقیه ی تیمها ولی استعدادهای تیم خودمون رو نادیده می گیریم همین آندریاس پریرا که به ندرت اسمش رو حتی روی نیمکت می دیدیم و اکثرا جز 18 تا هم نبود در جام جهانی زیر 20 ساله ها از بهترین های تیمش بوده
تک گل برزیل در فینال رو هم زده هر چند که برزیل اون بازی رو باخت و قهرمان نشد

شارژفروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
بالا